KEATING PASTILLES REPAKATIË.N iet Giftig iet tegen het vuur '•'^técfenaiiebtal Frankrijk. Uurtabel der Missen Wij Verzekeren Stad Aalst.-Werkbeurs PERCEEL LAND Goede Zaailanden Steekt wel deze waarheid in uw hoofd. Boomverkooping ZAAILANDEN Bij licitatie. M E E B S C H Openbare Verkooping een perceel Bouwgrond 50 VAHREBiS Soorten BOOMËiV MEUBELS, Venditie Vertegenwoordiger. IS bevestig, dat de R00ZE LAARS _zij?anie S0UPERT&NOTTING TE HUREN. Te huren terstond. Steengruis. Winkel en Herberg Maatschappij SINGER Men melde dat te Steenvoordt, de Belgischo-Fran8che grens gelegen smokkelaar door douaniers was doodge schoten. Ziehier inlichtingen over dit drama Do landbouwer Ridaz, oud 45 jaar, ver rast rynde terwijl hy zakken erwton van zyne woning, in België gelegen, overbracht naar zyne schuur, op Fransch grondgebied gelegen, bood weerstand aan den douanier Follet, der brigade vari Steen voorde, die hém zulks wilde beletten. Tijdens de worsteling, die hieruit voort kwam, zou de revolver, dien de douanier op zich had, zoo ongelukkig zyn afgegaan, dat de landbouwer dood ter aarde stortte. Een later bericht zegt* dat het de land bouwer was die de douaniers aanviel. De toestand ('er werkstaking in de koolmynen van den Borinage blijft onver* andord. De mijnwerkers van het Luikerland be ginnen ook te roeren. Donderdag is er een werkstaking uitgebroken in den koolput Fanny, te Ougrée-Marihaye, Doch hier, is de oorzaak heel anders dan in den Borinago. De mynmerkers die 's nachts in de mijn dalen, werken van 0 ure 's avonds tot 4 ure 's morgends on winnen 4,70 fr. Zy hadden gevraagd om ten 3 ure te mogen boven ko men in plaats van om 4 ure. Dit werd hun gereedlyk toegestaan, maar mits een aftrek op hun loon van 0,55 cent. Hiervan echter willen de mijnwerkers niet weten en daar de bazen ook niet willen toegeven is de werkstaking verklaard. De Winner van het groot lot. Celestin Depasse, bijgenaamd Tintin wonende te Chatelet, de winner van het groot lot van 500,000 fr. dor Tentoonstel.- lir.g.van Brussel, is in het bezit gekomen van deze groote som, na een deel aan zijne vrouw van wien hy gescheiden leeft te heb ben afgestaan, die er beslag had opgelegd. Drie der zonen van den achtbaren, minister van IJzerwegen M. de Broquevillo zijn byna het slachtoffer geweekt van eene aanranding van wege Hollandsche wild- stroopers. De drie zonen waren te Postel op hunne eigendommen op jacht gegaan met de jachtwachters Van Gullick en Bos man, toon zy eensklaps acht Hollanders ontwaarden, welke naar hier gekomen waren om wild. dat zeer talrijk is, te stroo pen. En stede van de vlücht te nemen by de aankomst der jagers, begonnen de stroopers al spoedig te schieten, zoodat de jagers en boschwachters, zich in gevaar ziende, moedig antwoordden op hunne aan vallers. Alzoo werden menigvuldige scho ten gelostten slotte trokken de stroopers weer de grenzen over en verdwenen uit het gezicht. Een der heeren de Broqueville werd byna door een schot getroffen. De loodkor- rels doorboorden de mauw van zynen jas. De jachtwachter Van Gullick is licht aan den arm getroffen. Een onderzoek is ingèsteld. Men hoopt de plichtigen te ontdekken. Woensdag morgend vroeg kwam eene kar met paard te Middelburg van over de grenzen aangereden. De tolbediende be merkende, wilde de voerman met zyn ge span terug naar Holland vluchten, waarop de douaniers revolverschoten losten en het paard eenige meters verder doodviel. De man werd aangehouden de kar met 5 vette varkens werd aangeslagen. Het is zekere Theophiel Van den Abeele van Mal- degem die door de gendarmen van Malde-* gem in den voormiddag naar Gent overge bracht werd, waar hjj ter beschikking van het parket gesteld werd. 1 TARIEf VRACHTVRIJ oMP.r3 ZR.D'ASSAUT LjRu.ssEL- Storm en Overstroomingen Ten allen kante in Duitschland hebben hevige overstrooraingen plaats ten gevolge van de laatste sneeuwstormen en den hevigen regen. De Mosel heeft de vallei overstroomd en de spoorbaan onder water gezet, zoodat schier alle verkeer heeft opgehouden. De Aar stroomt zoo geweldig dat al do hulpbruggen weggeslagen worden. De Ruhr en de Sick hebben groote schade aangericht en de dyken onder water Verscheidene schuiten zyn op het eiland Oléron vergaan. De dundée Berthe-Mariette is op de kusten van het eiland Ré geworpen. Het schip is verloren. De 8 koppen der beman ning zyn gered. De sloep a Saint-Pierro is op de Ven- deesche kusten geworpen. De bemanning, vier mannen en een scheepsjongen, is vor- dwenen. I)e reddingsboot wordt op het schip vermist, zoodat men veronderstelt dat de bemanning zich daarin heeft gered. Verscheidene rivieren zijn erg gezwollon en dreigen over te stroomen. In Frankrijk, beloopt de ontvangst der belastingen voor 1911, tot 384 miljoen meer dan in 1910. Niemand is er daar nog niet in gelukt aan de oude werklieden een ouderdomspensioen te bezorgen. Men heeft te veel geldt noodig om oorlog te voeren togen den godsdienst. De Parijsche zwijnerijen. De onmensch Victor Flachon van de Parijzer Lanterne, is door de Parijsche rechtbank verwezen tot 1 jaar gevang en 500 fr. wegens onnoembare zwijnerijen. Zyn even vuile vriendin Georget, te Vernon, krygt 10 maand en 500 frank, terwijl de andere betichten veroordeeld worden tot straffen welke verschillen van 6 maand tot 3 jaar gevang. in de parochiale Kerken van Aalst. Kerk van Sir.t-Martinus Zondagen 5, 6, 7, 8, 9, 11 ure. Weekdagen 5 i/t, 6, 6 7t> 7, 7 l/t, 8, 10, ure. Kerk van St Joseph Zondagen 5 7, 8 1/t, 9 li ure. Weekdagen 6, 6 t/t, 7, 8, ure. Kerk van Mylbeke Zondagen 5, 6 7 i/t, 9, ure. Weekdagen 6, 7, 8, ure. volkomene genezing in 3 uren van den Afloop of 't Schijt der kalvers en veulens door het A merikaansche Poeder Depratere nu Constipogene genoemd. Eene enkele doos is voldoende, rm verscheidene dieren te redden en het kost maar een frank. Te bekomen in alle apotheken, namelyk te Aalst, bij De Valkeneer en Callehaut. HOPMARKT. ANTWERPEN, 11 Jan. Men kwo- teertAalst beschikbare 232.a 235.— Feb.-Meert 232.a 235.nieuwe oogst 120. a Poperinghe beschikbare 232.— a 235.- Feb.-Meert 232.- -235.nieuwe oogst 120.-— a Markt standhoudend. LONDEN, S Januari. Markt vast, Sedert het begin van het jaar is er algemeen vraag naar alle slag van hop. De oude hop van 1910 en vroeger is daardoor zelfs iets duurder geworden. BRUSSEL. 10 Januari. Markt kalm. Men kwoteert Poperinghe Stadslood, 230fr. Aalst Stadsmerk, 235 fr. Daar de beschik bare hop in vaste handen zit, kunnen er niet veel zaken gedaan worden. Vóór nieuwe groeite is do handel ook zoo leven dig niet als over eenige dagen 110 tot 120 frank volgens voorwaarden. NEURENBERG (Beieren), 10 Januari. Handel rustig sedert eenige dagen, doch weinig afslag. Voor den uitvoer werden eenige kleine loten Aalstersche hop ver handeld aan 281 tot 287 frank. De laatste noteering der markt is als volgt in frank Prima-Waar Middelb. Geringe Markthop 375-387 362-369 350-356 Berghop 387 394 Spalturhop 419 425 400-412 Hallertau 406-412 393-400 369 381 Elzasserhop 393 400 375 387 350-356 PRIESTERLIJKE BENOEMINGEN. Zijne Hoogweerdigheid heeft benoemd: Titulairon kannunik van St-Baafs, den Z. E. H. Haelterman, algeraeene bestuur der van de Zusters der H. Kindsheid in vervanging van den Z. E. H. De Riemacker die op zijne aanvraag zyn eervol ontslag bekomt. Worden gevraagd door de Patroons Smeders bankwerkers. 1 Letterzetter. Vragen der Werklieden 1 Behanger. 1 Brouwersgast. 1 Schrijnwerker. 1 Voerman. Werklieden van allen aard. Vele kilometers vierkant akkers staan onder water, men meldt verscheidene doo- delyke ongelukken. Langs de Volme hebben vele nyverheids- gestichten moeten stil leggen, wegens o verstroomingen De rivier Ennop heeft te Gevslsberg al de wegen onder water gezet. De Saar is op bijna hare gansche lengte uit hare oevers geloopen. Te Merzig staat de veemarkt en moest al de straten der stad onder water. Talrijke dorpen zijn allerwege door het water ingesloten. De scheepvaart is overal onderbroken. In vele Duitsche streken woedden hevige sneeuwstormen. Te Coburg is de thermo meter op 5° onder nul gezaktte Bingen 4° onder nul. Te Berlyn woedde een vreeselijken storm verscheidene menschen zyn dood gevrozen. In de Vera-vallei bereikte de sneeuw verscheidene voeten dikte, en alle verkeer is onderbroken. Te Thuringe ligt de sneeuw 50 centim. dik. Talrijke dijken zijn doorgebroken, gan sche streken zijn onder water gestroomd, en de bewoners zijn moeten vluchten. Het tempeest heeft vreeselyk huis ge houden op de kusten. In Frankrijk heeft de storm niet minder verwoestingen aangericht. Do Rédemp- teur die te Sables-d'Olonne op het strand geworpen werd, is verlorende beman ning heeft liet moeten verlaten. De dundées Alcibiade Sans-Peur en Hoche van Croix en Jeanne van Lorient zyn ten gevolge van aanzienlijke Avary te La Rochelle binnen geloopen. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. Geboorten Mannelyk geslacht 9) Vrouwelijk 8) Huwelijken A. Wouters, schoenm. met V. De Meyst, huish.'J. Daeltnan, dagl. met M.Michiels, zb. A. September, werkm. mot J. Steenliaut, tw. V. Van Steenbergho, bed. met L. Ruyssinck, zb. A. Coessens, leurder, met M. Peetere; tw. P. Slach- meulen, wever, met J. Van Branteghem, br. V. Podevyn, hopmakelaar, met H. Tolleneer, zb. Overlydens P. De Nys, wr De Roover, landb. 70 j. Gentschestw. R. De Prang, wr Colyn. werkra. 84 j. Leopoldstr. M. Van Mul ders, m. Persoons, bed. 52 j. Maanstr. L. Ds Beul, ra. De Sadeleer, vuurst. 66 j. Ledebaan. J. Van de Weghe, m. D'Hooghe, leurder, 51 j. Beukendreef. - J. Ringoir, wr Amant, zb. 74 j. Peperstr. P. Van de Velde, m. De Brucker, landb. 79 j. Groonstr. 3 kinderen onder de 7 jaren. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen te ERPE, Meirestraat. De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal op nagemelde zitdag in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Een perceel land gelegen op het Bosch- véld, genaamd Den Bek groot volgens meting 17 aren 97 ce tiaren en gekadas treerd wijk C, nummers 952 en 953, palende ten ooste aan den heer F.ans Van Droogenbroeck, ten zuide aan den he- r Albien Van Vaerenbergh, ten weste aan den heer Franciscus Roelandt en ten noorde aan de Meirestraat. Gebruikt door den verkooper heer Charies Louis Van den Steen. EENIGE ZITDAG: Dijnsdag 16 Januari 1912 Ten een uur namiddag ter herberg van den heer Charles-Louis Van den Steen, te Meire, aan het Dorp. N.B De studie van Mr Oscar TIBBAUT is overgebracht ten kant >re van wijlen den notaris De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaats, nummer 31. OPENBARE VERKOOPING van te Gliergcnmp. De Notaris TIBBAUT zal openbaarlyk verkoopen Eerste koop. Een perceel zaailand ta Cherscamp, wijk Boeygem, aan de Bille- gemstraat, sectie E, nummer 440A, groot 24 aren 50 centiaren. Gebruikt door Alfons Roels. Onmiddelyke ingebruiktreding. Tweede koop. Een perceel zaailand, wijk Boeygem, sectie E, nummsr 460B bis, groot 21 aren 70 centiaren. Gebruikt door Ch.-Louis Van Leuven. Or.middelijke ingebruiktreding. Derde koop. Een perceel zaailand, wijk Boeygem, sectie E, nummer 398BIS, groot 9 aren 90 ceniiaren. Gebruikt door Ch.-Louis Van Leuven. Onmiddelijke ingebruiktrsding. ZITDAGEN Instel Woensdag 17 Januari Verblijf Woensdag 31 Januari1912 Om 2 ure namiddag ter herberg van Frans Matthya-Van der Scheuren, te Wi chelen Statie. Ei zal geen derde zittag plaats hebben. 1/2 instelpenning te winnen. Eene verwaarloosde valling zet zich over van den eenen mensch aan den anderen en is govaarlyk et. zelfs doodelyk voor kin deren en ouderlingen Daarom moeten wy is er zoo spoedig mogelijk van genezen. De besto, ja wij mogen zeggen, de eenigste remedie die u zal alle voldoening geven is de ëiroop Depratere. Dit is een wetenschappelijk produkt die door de Doktors zelf genomen werd. Prijs 9 Franken in alle Apot heken, naraenlijk te Aalst, by Valkenker en Callebaut. Marktprijzen. Zaterdag 13 Jan. 1912. Aardappelen de 100 kil. 7,os k 8 00 Boter per 3 kil. ii,25 k 12,00 Roomboter 90 kil.; per kil. 4,00 a 0,00 Eiers de 25 3,00 h 3,50 Ajuin de 100 kil. 16,00 k 17 00 Viggenen, per koppel 70,00 a 80,oo te Moorsel, Baerdegem en Meldert. De Notaris DE VIS te Aalst, zal op Dijnbdag 30 Januari 1912, om 8 uren 's morgends openbaai lijk verkoopen 50 koopen kanadas, 8 koopen beuken, 7 koopen eschon, 4 koopen abeeln, 4 koopen eiken metende tot 2,27 m. omtrek en verscheidene koopen schaarhout en snoei. Men zal beginnen te Moorsel.Gerre- kauter aan den eigendom van de Weduwe Louis Moens-Buyle en de orde van de aftichen volgen. OPENBARE VERKOOPING van goede te MOORSEL. De Notaris DE VIS, te Aelst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, open baar verkoopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 25 aren 53 centiaren, palende noordde Losbaan oost de erven van Wichelen, zuid volgen de koop, west de Kalseide naar Herder- sem. In gebruik bij de Wed. Charles-Louis Arys te Moorsel. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gslegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectis D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaan- den koop, oost de erven Van Wichelen, zuid den volgenden koop, west de Kalsei de naar Herdersem. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaanden koop, 0081 de erven Van Wichelen, zuid volgenden koop, west de Kalseide naar Ilerdersem. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voor gaanden koop. oost de erven Van Wichelen zuid Désiré Vermoesen, west de Kalseide naar Herdei sera. De 3 voorgaande koopen in gebruik bij Jean Van Bremt, te Moorsel, Vijfde koop. Een pe ceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E. groot volgens meting 25 aren 9I centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel. oost M. Van de Maele te Aelst, zuid M. Rogiers- Du rinck te Gent, west volgenden koop. Zesde koop. - Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, Leken 1 t n kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 93 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel oost voorgaanden koop, zuid M. Rogiers- Duerinck. west Frans De Hauwere-De Gols te Wieze. Zevende koop. Em perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 85 centiaren, paler de noord den Steenweg van Aslst naar Moorsel.oost De Hauwere- De Gols, zuid Camille Goossens te Der.derhautem en Van Nuffel-Van de Velde en west den volgenden koop. Achtste koop. Een perceel Zaailand, gel> gen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord dan Steenweg van Moorsel naar Aelst, oost den voorgaanden koop, zuid Van Nuffel- Van de Velde, weit den volgenden koop. Negende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel beneden het Dorp, bekend ten kadaster seciie C; deel van nummer 507B. groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van N iflel Van de Velde, west volgenden koop. Deze 5 voorgaande koopen zijn gebruik bij de erven De Vos, te Moorsel. Tiende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507B. groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van Nuffel-Van de Velde, west de Weduwe P. J De Wever en kinderen. In gebruik bij De Vos en Camiel Van der Vorst. ZITDAGEN Instel Maandag 29 Januari Verblijf Maandag 12 Februari Ter herberg gehouden door de Weduwe Petrus Josephus DeWolf, te Mooisel, aan de Statie, telkens om 2 uren namiddag. Voor alle verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van voornoemden Notaris DE VIS, te Aelat, Molenstraat, alwaar er ten allen tijde groote en kleine kapitalen zijn te bekomen, aan geringen intrest'. De notarissen DE VIS te Aalst, en SOt-TE te Lede, daartoe in rechte be noemd zullen openbaar verkoopen, ten gehoorxale van het Vredegerecht te Aalst Een huis en erve, te Wanzele, wijk Stuyvenberg, eenige sectie, n. 161c en i6id, groot 11 aren 80 centiaren. 2. Een perceel land, te Wanzele, wijk Bellegem, eenige sectie, n. 162. groot 12 aren 40 centiaren. 3. Een perceel zaailand te Wanzele, Molenstraat, eenige sectie, n. 598s, groot 22 aren. 4. Een perceel zaailand, te Wichelen Papestraat, sectie B, n. 147a, groot 12 aren 20 centiaren. 5. Een perceel zaailand, te Wichelen, op het Elarot, sectie B, n. ij5g, groot 13 aren 30 centiaren. ZITDAGEN Instel Zaterdag 13 Januari Verblijf Zaterdag 20 Januari1912 Telkens om 2 uur namiddag. OPENBARE VERKOOPING van eenen te M OOR8 E E De Notaris DE VIS, te Aelst, zri ten verzoeke van wien het behoort, open baar verkoopen Eenigen koop. Een Hooiland, gelegen te Moorsel, Haveren Bosch, bekend ten kadaster sectie E, nummer 78bis, groot 36 aren, palende noord en oost Mijnheer Hector DeCraecker, tt Brussel, zuid De Gols-Bosteels, de Weduwe en kind te Aelst,, en Dame Van Loo Pickaert te Gent,we8tPetrus-Josephus Vnn den Bossche-Comelis, te Moorsel en anderen. Op te leggen boomprijs fr. 350. Onmiddellijke ingebruiktreding. Eenige zitdag: Maandag 15 Januari 1912. Om 2 uur namiddag, ter herberg - In den Donkeren Put, bij do Weduwe Charles-Louis De Pop, te Moorsel, Kruis. De Notaris DE VIS. te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Gemente Herdersem. 3 goede partijen land aan den Breede- weg ieder groot volgens meting 3o aren 92 cent. en volgens kadaster 33 a. 30 cent. In gebruik bij de Wed. Callebaut te Wieze. Zitdagen Instel Maandag 5 Februari Verblijf Maandag 19 Februari I91'2 Om 2 uren namiddag ter herberg van Leon Muylaert te Herdersem aan de kerk. Bij licitatie OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Nieuwbeekstraat. De Notaris MEERT te Erpe, daartoe benoemd, by vonnis verleend door de rechtbank van eersten aanleg, zetelende te Deddermonde den achtsten December 1911 zal met de pleegvormen der wet van den twaalfden Juni 1816, openbaarlijk verkoo pen Stad Aelst. Een welgelegen perceel bouwgrond, ge legen ten voorhoofde aan de Nieuwbeek straat. gekend bij kadaster sectie a nummer 2217W, groot volgens meting 26 aren 49 centiaren, palende ten noorde den heer Odilon Van der Scheuren, te Aalst en de baan, ten ooste der. heer Leon Van Over- straeti n, ten zuide den heer Cheri Schelf hout te Aalst en ten weste de Nieuwbeek straat. Verdeeld in veertien loten. ZITDAGEN Instel Zaterdag 27 Januari Verblijf Zaterdag 3 Februari l^12 Telkens om 2 uren n-Hnid 'ag, ter zit tingzaal van het vredegerecht te Aalst. Voor verdere inlichtingen en nazien van het plan, zich te wenden ter studie van g noemden notaris. OPENBARE VERKOOPING van en 10 volle en ledige Zeugen tor herberg In Schiedam bij Madame Ed. D'Hooge, te Wicliolen, rechtov; r de Kerk, op Maandag 22 Januari 1912, om 8 ure 's morgends, door het ambt van den Notaris MOYERSOEN, te Wichelen. OPE. BARE VERKOOPING van 77 loten verschillige waaronder eenen schoonen Wilg en eenen Olm van 2 m. 35 c. omtrek en van 35 loten Schaarhout, te Aalst, St. Joba'raat, aan den eigendom van Madame Liénart Van den Broucke, gebruikt bij M. Camille De Ridder, op Vrijdag 2 Februari 1912, om 9 ure voormiddag, door het ambt van den Notaris MOYERSOEN, te Wichelen. VENDITIE VAN herberg- en winkelgerief, te Meldert, Dorp, ten huize van M Michel Vermoesen, op Dijnsdag 16 Januari 1912, om 9 uren 8 morgens door 't ambt van den notaris BRECKPOT, te Aalst. van 20 koopen Kanada-, 43 koopen Eike-, 17 koopen Beuke- en 18 koopen Meleizeboomen en 55 koopen Eisen en Esschenschaarhout, te Meldert, op en rond Cravaalbosch, op Maandag 22 Januari 1912 om 9 uren 's morgens, te beginnen aan de huizekens, door 't ambt van den notaris BRECHPOT ta Aalst. Commissionaris voor Frankryk en uit voer zoekt vertegenwoordiging of monopool van fabrikanten in linnen en kanten, DeCima, 11, rue Jean Vaury, Paris. OPRECHTE SIROOP VAN aanbevolen door de aanzien lijkste geneeskundigen voor de haastige genezing van alle Borstkwalen, Bronchitis. Hoest, Vallingen, Zinkingen. Hoogst noodzakelyk voor miswassen aan klierlydende kinders, vol van humeuren en aangedaan van huiduitslag De flesch hierneven eischen. Depots te AalstApothekers ^0*351 Callebaut, Ghysselinckx en Meganck. Algemeens Agencie B. DUPUY, 8 Zaadkorelstraat, Brussel. I den HOEST genezer? 1 mill Zoo de Iwest I 1 rrhi alert s.-.r i s eene enkele Keatimj poet ui- 1 in doende om IJ te doen rusten r Er beslaat hoegenaamd geen ander middel dat zoo spoedig cn zoo 10I- maakt werkt. Zij kunnen door de zwakste persa- «en genomen tooiden. Verkrijgbaar in alle goede Apotheken a f 0.7C de doos en iedere doos draagt het rachel THOMAS KEATING, Chemist, Ie LONDEK. tddsreen neemt de Keating Hastilles te Aalst. I>e verniain ste en schoonste verscheidenheden van te LUXEMBURG,(S.Hertogd.) Leveranciers van 6 Koningshoven. Eerste Specialist ingericht sedert 1855 Schoon geilustreerde Prijscourant FRANCO. REKLAAM COLI 20 Dwerg of 15 klimende Rozelaars O Frank Franco. Schoon en gerieflijk HUIS met Hof 50 meters diepte, gelegen Donder- mondschensteenweg, N° 160. Zich te bevragen bij M. J. Goethals, 14 Dirk-Martenstraat, T/S. HUIS met Magazynen, gestaan 1 gelegen te Aelst, Vaartstraat. Zich te bevragen zelfde straat N® 11. karren steengruis tegen 75 centiemen de kar. Bergemoer8chenstraat. Over te nemen Oud gekalar.deert huis, Fian^ois Calle baut. hoek der Korte Zoutstraat, 45, Aalst. Bewoont doer Romaan Van Aerschot. Om uwe Paarden- en Koeslallen, Honden- en Duivenkoten, Werkhuizen, enz., te beschutten tepen alle besmettingen, zuivert uwe instellingen met den van NAA1M ACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liénartstraat, Spoedige bediening. - Goedkoop A.-R. PEARSON De CRÉSEPTONE is hst krachtigste en het goedkoopste van alle ontsmet stoftenhij mengt xloh met water en kalkwit. Da basproeiingen, wasschingen en strijkingen met een mengsel CRÉSEPTONE dooden al de mikroben, doen a de slechte geuren verdwijnen. Het gebruik van den CRÉSEPTONE levert niet het minste gevaar op van vergiftigingnoch voor den mensch. noch voor de dieren- Eischt den CRÉSEPTONE bij uwen apothi kor of drogist en weigert de produkten, aoo gesegd dezelfde zijnde maar die gevaarlijk en alle zonaar waarde zijn. In flesschen van 60 gr. fr. 6.41250 gr. fr. 0.80; ongev. I Ut.. 2 fr. Voor de groote ontsmetting, voor het dieren- en landbouwgebreik, CRESEPTONE N° 2, in kruiken van 2 kg. 2.25. 5 kg. 5.25/ 25 kg. 22.50. Voor allo dokumenten, uitleggingen, gebruiktwijse, zich wenden tot IVUVl. A. - R. PEARSON A C'e, 39, Bleekerijstraat, 39, te Brussel Het buis A.-R. PEARSON C" heeft niets gemeens mat gelijknamige huizen.

De Denderbode | 1912 | | pagina 3