KEATING l niet niet REPARATION PASTILLES, Billis togenhetvuur Frankrijk. Oostenrijk. Stad Aalst.-Werkbeurs Wij Verzekeren Zondagrust. Steekt wel deze waarheid in uw hoofd. La Liberie Alosloise Openbare Verknoping Boomverkooping ZAAILANDEN Goede Zaailanden Openbare verkooping een perceel Bouwgrond Openbare Verkooping. vend mis M E U B E L S Soorten B O O M N Te koop. Maatschappij SINGER Ik bevestig, dat R00ZELAARS SOUPERT N0TT1NG Te huren terstond. Uitverkoop van Boomkweekerij. hl Voor Hoest, Bronchiet en Influenza de Balsempillcn van Fr. Callebaut, Voor Maagpijn, Pillen Bloedzuiverende van Fit. Callebaui', De zaak van Helmet zal nog menigen socialist een slapeloozen naciit bezorgen, en menigen liberaal, die meeliep, ook mede op de pynbank brengen. Men weet dat dé beschuldige broeder den volksvertegenwoordiger Brenez en den provincieraadsheer Quinchon voor do Rechtbank draagt ter betaling van den eerste 5000 fr. en den tweede 10,000 fr. voor artikols onder hun handteeken ver schenen in L'Avenir van Borgen. In afwachting dat die zaak haar beslag krijge, heeft de Rechtbank het blad in kwestte reeds tot 5000 fr. veroordeeld voor een ander artikel, zonder handteeken in hetzelfde blad verschenen tegen dezelfden kloosterling. -- Tot ieders voldoening is er to Sinaai thans cene prachtige oliegasverlichting. Edoch ik mag niet zeggen tot ieders vol doening want het schynt dat er ook uilen zijn die 's avonds en 's nachts zelfs geen licht kunnen verdragen on hun vermaak vinden in het uitdraaien der lichten, zooda nig dat sommige mcnschen hier wantrouwig werden en geloofden dat de gas van slechte hoedanigheid was en door den wind of van zelfs uitging. Eindelijk heeft onze wakkere police do laffo daders geknipt. Wel besteed Dinsdag namiddag waren de zonen van de wed. Lechat, wederkecrig 15 en 1G jaar oud, wonende te Zarren, wijk «Het Smiskc,» inde schuur werkzaam. Eensklaps nam een der zonen een jachtgeweer om te kuischen, doch wist niet dat het wapen ge laden was. Op zeker oogenblik ging een schot af in de richting van zijnen broeder die de lading in den buik kreeg en op den slag gedood werd. De jongeling, oorzaak van liet ver schrikkelijk ongeluk is ontroostbaar en bedlegerig. Woensdag namiddag, rond 4 ure, werd in een huis te Edingen, Nazareth- straat, bewoond door de GOjarige Anna Poelaert, die door het bureel van weldadig heid onderhouden wordt, eenen diefstal gewapenderhand gepleegd. Twee bandieten, die voorzeker wisten dat de ouderlinge juist oene som van 15 fr. ge trokken had. drongen in de woning, wier pen zich op do vrouw, brachten haar verscheidene dolksteken toe en cholorofor- meerden haar. Rond 6 ure vond eene buurvrouw de ongelukkige badend in haar bloed in cene kleine achterplaats. Spoedig gaf zij het alarm waarop de gen darmerie toesnelde. Een der aanvallers is een leuder van vreemden oorsprong. De opzoekingen duren voort. 7.R.D'ASSAUT ÜRUSSEL. Dinsdag avond werden in een groot hotel van Kales (Frankrijk) drie reizigers aangehouden die zeer netjes gekleed en mot oenen prachtigen automobiel waren aangekomen. De kerels hadden rovolvers, valsehe baar den en pruiken bij zich alsmede eene som van 15.000 fr. waarvan zij de hei komst niet konden aanduiden. Zij weigerden zich ken baar te maken. In hun bezit werden een aantal fakturen gevonden, bewijzende dat zij geheel Frank rijk doorloopen en meer dan 20.000 frank verkwist hadden. Zij verklaarden dat zij zinnens waren naar Londen over te steken. Zij zijn gevan kelijk naar Boulogne overgebracht. Woensdag werd to Innsbruk eene Köpinickiade uitgehaald. Een onbekende, als postbeambte verkleed die zicli uitgaf voor een nieuwe uit Meran verplaatste postbeambte vergezelde eerst den post- paket-wagen naar verschillende pustburee- lcn der stad, toen begaf by zich alleen met een handwagen r.aar het postbureel van Alfstadt, liet zich daar de waarde verzen dingen afleveren rn verdween met vijf postzakken ten waarde van 17,180 kronen. De ledige postzakken werden gevonden op hi t veld, nabij de stad. Kerk der zwarte Zusters, Aalst. Maandag aanstaande, 29 Januari, Maan- delijksche gedurige Aanbidding van wege het «Werk der Arme Kerken». Om 7 ure 's morgens, Mis met zang en algemeene Communie. Om 5 ure 's avonds, plechtig Lof waar onder Fran8ch sermoen door den Zeer Eer waarden Heer Deken. Worden gevraagd door de Patroons Sineders voor stoven maker ij. Scliryn werkers, volle gasten. Vragen der Werklieden 1 Behanger. 1 Bobijnder voor breiwerk. 1 Zeer goede voerman. 1 Werktuigkundige-Vuurstoker. 1 A justeerder. Werklieden van allen aaid. volkomene genezing in 3 uren van den Afloop of 't Scliijt der kalvers en veulens door het A merilcaansche Poeder Depratere nu Constipogene genoemd. Eene enkele doos is voldoende, om verscheidene dieren te redden en het kost maar een frank. Te bekomen in alle apotheken, namelyk te Aalst, bij De Valkeneer en Callebaut. Van'smiddags tot middernacht, eenigt; dienstdoende Apotheker, op Zondag 28 Januari 1912, M. Renneboog, Nieuw- slraat. Eene verwaarloosde valling zet zich over van den ccncr. inensch aan den anderen en is gevaarlijk ei. zelfs doodelyk voor kin deren en ouderlingen Daarom moeten wy ons er zoo spoedig mogelyk van genezen. De beste, ja wij mogen zeggen, de ccnigfcte remedie die u zal alle voldoening geven is de t!»ii*oop Deprutere. Dit is ejn wetenschappelijk produkt die door de Doktors zelf genomen werd. Prys FTt axkex in alle Apot heken, namenljjk te Aalst, bij Valkeneer en Callebaut. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. Geboorten Mannelijk geslacht 5) Vrouwelijk 9) Huwelijken M P. Eeman, kandid. not. met Jufvr. J. Sonck, bez. A. Dehaeck, schipper, met R. Duquesne, zb. C, Van don Spiegel, wever, met M. Cardon, tw. G. Beeck- man, dagl. met P. De Brucker. br. J. Straetmans, dienstkn. met M.Callebaut zb. S. Wellekens, kuiper, met A. Van Goethcm, laeetbew, R. Rowies, fabri kant, met M. Van den Borro, zb. J. De Wever, landb. met E. Borms, winkel. Overlijdens M. D'haens, we Heylenboscli, winkel. 85 j. Schoolstraat. - F. Spaens, m. Van den Brouoke, sehalied. 73 j. Vrijhoidstr.— C. Muylaert. landb 70 j. Arbeidstr. A, Do Veylder, m. Libaut, tw. 86 j. Withuis straat. L. Van Iseghem, m. De Gcndt, schrijnw. 61 j. Gent*chestr. M. Franck, w® Vinck, zb. 88 j. Kluyskensstr. L.Do Rop, we Luyckx, zb. 81 j. Gcntschestw. P. Van den Bossche, fabriekw. 22 j. Hoogevestcn. 2 kinderen onder de 7 jaren. Murltl prijzen. Zaterdag 27 Jan. 1912. Aardappelen de 100 kil. 6,00 k o 00 Boter per 3 kil. 9,00 k 10,70 Roomboter 90 kil.; per kil. 3,80 k 0,00 Eiers de 25 3,00 k 3.5e Ajuin de 100 kil. 17,00 k 1800 Viggenen, per koppel 7°.';° a 8c,'>o BOTERMARKT. Heden Zateid^g werden 222 klonten boter ter markt ge bracht, wegende te samen 1780 kilogi. HOPMARKT. ANTWERPEN, 25 Jan. Men kwo- teert Aalst beschikbare 230.a Feb.-Meert 230.a nieuwe oogst 115. a Poperinghe beschikbare 220.- a 222.50; Feb.-Meert 220.— a 222.50 nieuwe oogst 115.a 117.50. Markt standhoudend. LONDEN, 22 Jan.Markt prijshou dend. zonder veel zaken. Men kwoteert Engelsehe hop lc kwaliteit. 325 375 fr. 2e kwaliteit 300-312 fr. Belgische hop, 250 275 fr. Amerikaansche hop, 275 325 fr. Continentale hop (België en Duitsch- laud) wordt byna niet aangeboden, en Amerikaansche hop, ook maar in geringe mate. BRUSSEL, 24 Jan. Markt onbesten dig. Men kwoteert Poperinghe (stadslood), 215 220 fr. Aalst (stadsmerk), 217 1/2 tot 225 fr. Onbeduidend zyn de verhande lingen tussclien kooplieden weinig ver koop ook aan de inlandscho brouwers. SAAZ (Oostenrijk), 23 Jan. Markt vast. Prima-waar noteert 440 tot 460 fr. middelbare waar, 410-420 frank. NEURENBERG (Beieren), 24 Jan- Handel kalm. Stemming en prijzen blijven onveranderd voor prima-hop doch zijn zeer wankelbaar of onbestendig voor mid delbare waar, alsook voor geringe soorten. POPERINGHE, 26 Jan. Markt prijs houdend, beschikbare waar, 2*20 tot 225 fr. nieuw gewas, 115 tot 120 frank. Société Anonyme ALOST L'assemblée générale ordinaire aura lieu le lundi 12 février 1912 au Siege Social a 15 Iieure8, Ordre du jour 1° Rapport du Conseil d'administration. 2° Approbation du Bilan et du Comptc de profits et pertcs. 4° Nominations statutaires. 4° Divers. MM. les actionnaires pour être admis a l'assemblée devront prodmre les titres dont ils sont porteurs. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal open baar, ijk verkoopen Gemente Herdersem. 3 goede partijen land aan den Breede- weg ieder groot volgens meting 3o aren 92 cent. en volgens kadaster 33 a. 30 cent. In gebruik bij de Wed. Callebaut te Wieze. Zitdagen Instel Maandag 5 Februari Verblijf Maandag 19 Februari I912 Om 2 uren namiddag ter herberg van Leon MuyUert te Herdersem aan de kerk. te Moorsel, Baerdegem en Meldert. De Notaris DE VIS te Aalst, zal op Dijnsdag 30 jANUAki 1912, om 8 uren 's morgends openbaai lijk verkoopen 50 koopen kanadas, 8 koopen beuken, 7 koopen eschen, 4 koopen abeel n, 4 koopen eiken metende tot 2,27 m. omtrek en verscheidene koopen schaarhout en snoei. Men zal beginnen te Moorsel. Gerre- kauter aan den eigendom van de Weduwe Louis Moens-Buyle en de orde van de aftichen volgen. OPENBARE VERKOOPING van goede le MOORSEL. De Notaris DE VIS, te Aelst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, open» baar verkoopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 25 aren 53 centiaren, palende noord de Losbaan oost de erven van Wichelen, zuid volgen de koop, west de Kalseide naar Herder sem. In gebruik bij de Wed. Charles-Louis AryB te Moorsel. Tweede koop Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaan den koop, oost de erven Van Wichelen, zuid den volgenden koop, west de Kalsei de naar Herdersem. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Katteubroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaanden koop, oost de erven Van Wichelen, zui-l volgenden koop, west de Kalseide naar Herdersem. Vierde hoop. Een perceel Zaailand, gelegen to Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voor gaanden koop. oost de erven Van Wichelen zuid Désiré Vermoesen, west de Kalseide naar Herdei sera. De 3 voorgaande koopen in gebruik bij Jean Van Bremt, te Moorsel, Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 9? centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost M. Van de Maele te Aelst, zuid M. Rogiers- Du-rinck te Gent, west volgenden koop. Zesde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te MoorBel, beneden het Dorp, beken.1 t n kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 93 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel oost voorgaanden koop, zuid M. Rogiers- Duerinck, west Frans De Hauwere-De Gols te Wieze. Zevende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 85 centiaren, palcrde noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel. oost De Hauwere- De' Gols, zuid Camille Goossens te Denderhautem en Van Nuffel-Van de Velde en west den volgenden koop. Achtste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Moorsel naar Aelst, oost j den voorgaanden koop, zuid Van Nuffel- Van de Velde, west den volgenden koop. Negende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel beneden het Dorp, bekend ten kadaster sec-ie C; deel va 1 nummer 507B. groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noora den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van N iffel Van de Velde, west volgenden koop. Deze 5 voorgaande koopen zijn in gebruik bij de erven De Vos, te Moorsel. Tiende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507B, groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van Nuffel-Van de Velde, west de Weduwe P. J De Wever en kinderen. In gebruik bij De Vos en Camiel Van der Vorst. ZITDAGEN Instel Maandag 29 Januari Verblijf Maandag 12 Februari '912* Ter herberg gehouden door de Weduwe Petrus Joscphus De Wolf, te Mooisel, aan de Static, telkens om 2 uren namiddag. Voor alle verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van voornoemden Notaris DE VIS, te Aelst, Molenstraat, alwaar er ten allen tijde groote en kleine kapitalen zijn te bekomen, aan geringen intrest. OPENBARE VERKOOPING van te Clierscainp. De Notaris TIBBAUT zal openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceel zaailand te Cher8camp, wijk Boeygem, aan de Bille- gemstraat, sectie E, nummer 440A, groot 24 aren 50 centiaren. Gebruikt door Alfons Roels. Onmiddelyke ingebruiktreding. Tweede koop. Een perceel zaailand, wijk Boeygem, sectie E, nummer 460B bis, groot 21 aren 70 centiaren. Gebruikt door Ch.-Louis Van Leuven. Onmiddelijke ingebruiktreding. Derde koop. Een perceel zaailand, wijk Boeygem, sectie E, nummer 398BIS, groot 9 aren 90 centiaren. Gebruikt door Cli.-Louis Van Leuven. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel Woensdag 17 Januari Verblijf Woensdag 31 Januari Om 2 ure namiddag ter herberg van Frans Matthys-Van der Scheuren, te Wi chelen Statie. Er zal geen derde zittag plaats hebben. 1/2 °/o instelpenning te winnen. De Notaris TIBBAUT, te Aelst. zal openbaarlijk verkoopen Stad Aelst. 1. Eenen Eigendom bestaande uit vijl Womhuizen, Bouwgronden, Landen, te Mijlbeek, Langestraat, wijk F, nummers 462E, 462F, 462J, 462H, 4621 en 461.0, groot 30 aren 21 centiaren. Verdeeld in 7 loten. Gebruikers vrouw Frans De Vulder, Alfons Linthout, de weduwe Van Cyghem, Frans Palsterman en Vital Schellaert Zie grondplan op bezondere plakbrieven. 2. Een perceel Tuin, te Mijlbeek, groot 9 aren 90 centiaren, wijk F, nummer 45°b. Gebruikt door verscheidene. 3. 12 Woonhuizen m-t Grond, aan de Hoverniersstraat en Ouden Dendermond- schensteenweg. groot garen 31 centiaren, wijk D, nummer 907c, 9.1SA, 908B, 908c. 909A, 91IM, 91 in, 9110, 911P. gtiQ. 91 iR, giis. 91IT en gnu. Verdeeld in 9 loten volgens grondplan. Gebruikers de wed. August De Moor, Gerard Bastiaens, dewed. Louis Podevyn, Petrus Van Cauter. Adolphe Van Mol, de gezusters Podevyn, de wed. De Man- Huylebroeck, Hector Van Hoeven, Odilon De Bruecker, Louis Roelandt, Petrus De Brabander en Leopold De Man. 4. Een Huis en Grond, in de Brussel- scheetraat, N 38, wijk A, nummer 1406, gsoot 1 aar 60 centiaren. Bewoond door den heer Frans Buys. 5. E n Huis en Grond, in de Brussel- schestraat, N 36, wijk A, nummer 1405, groot 50 centiaren. Bewoond door den heer Frederic De Deyn. Eenigen zitdag ZATERDAG 10 FEBRUARI 1912. Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aelst, Stadhuis. De Notaris TIBBAUT, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Hofstade. Een Huis en Grond, zijnde winkel en herberg, aan den Kortenhoek, wijk C, nummer 258 en 265, groot 12 aren 40 centiaren. Bewoond door den medeverkooper heer Odilon Caudron-Roels Eenigen zitdag: Zaterdag 17 Februari 1912. Ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aelst, Stadhuis. Bij licitatie OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Nieuwbeekstraat. De Notaris MEERT te Erpe, daartoe benoemd, by vonnis verleend door de rechtbank van eersten aanleg, zetelende te Deddermonde den achtsten December 1911 zal met de pleegvormen der wet van den twaalfden Juni 1816, openbaarlijk verkoo pen Stad Aelst. Een welgelegen perceel bouwgrond, ge legen ten voorhoofde aan de Nieuwbeek straat. gekend bij kadaster sectie a nummer 2217W, groot volgens meting 26 aren 49 centiaren, palende ten noorde den heer Odilon Van der Scheuren, te Aalst en de baan, ten ooste der. heer Leon Van Over* straetc n, ten zuide den heer Cheri Schelf hout te Aalst en ten weste de Nieuwbeek- straaJ. Verdeeld in veertien loten. ZITDAGEN Instel Zaterdag 27 Januari Verblijf Zaterdag 3 Februari 9 2 Telkens om 2 uren namid lag, ter zit tingzaal van het vredegerecht te Aalst. Voor verdere inlichtingen en nazien van het plan, zich te wenden ter studie van genoemden notaris. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Audegem 1. 72 aren 9 centiaren land op Hooglam- broeck. Gebruiker J. B. Allard, Verdeeld in 3 deelen. Gemeente Oultre 2. 89 aren 10 centiaren land op den Molcngracht of Doomkauter. Gemeente Borsbeke 3. 37 aren 70 centiaren land, op Stry- meersch. Gebruikt door de weduwe Petrus De Neyst. 4. 9 aren meersch genaamd Meelkebeek. Gebruiker Camilk De Cock. 5. 51 ar-n 40 centiaren bosch in de Hoogebroekken, in regie. Boomprijs fr. 659. 6. 30 centiaren bosch alsvoren. Boomprijs Ir: 50. 7. 56 aren 10 centiaren beplante meersch in het Eeckhout, in regie. Boomprijs fr.240 8. 77 aren 90 centiaren land, op Ra- vensakker. Gebruiker Camille Temmerman Verdeeld in 2 deelen. Stad Aalst 9. 60 aren 60 cenDaren beplante meersch en bosch, te Aalst, Mijlbeke, beneden den Bergenkauter, genaamd de fonteinmeersch onverhuurd. Boom en houtprijs fr. 1260. ZITDAGEN In6tel, Donderdag 15 Februari r Verblijf, Donderdag 22 Februari *^12 Telkens om 2 uren namiddag ter Esta- minet van M Vander Vorst, Zaadhandel, te Aalst aan de St Martensknrk. Studie va 1 den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Jaai'lijksche venditie van sparre en larix hopstaken, kepers, boonstaken en sleun te Meldert op de cravaalbosschen, op Maan dag 12 Februari 1912, om 9 ure 's mor gens. VENDITIE van Landbouicalarn en Aardappelen Ten huize van Petrus De Knijf, te Wicheicn, Bohemen, op Maandag 29 Januari 1912, om 9 uren 's morgens duor het ambt van den Notaris MOYERSOEN, te Wichelen. OPEuBAPE VERKOOPING van 77 loten verschillige waaronder eenen schoonen Wilg en eenen Olm van 2 in. 35 c. Omtrek en van 35 loten Schaarhout, te Aalst, St. Jobsrraat, aan den eigendom van Ma ïame Liénart Van den Bruucke, gebruikt bij M. Camille De Ridder, op Vrijaag 2 Februari 1912, om 9 ure voormiddag, door het ambt van den Notaris MOYfc-RSOEN, te Wichelen. Schoone Victoria en Dogcar, zich te bevragen ten bureele dezer. van N A AIMACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen oer Aalst9, Albert Liénartstraat, Spoedige bediening. - Goedkoop I den HOEST genezen £11 Zoo de hoes! Ierhuulert s s eene enkele Keating n doende om V te doen rusten. Er bestaat hoegenaamd gem cn-te niddel dat zoo spoedig en zoo 10'.- niaakt werkt. Zij kunnen door de zwakste perso- nen genomen worden. Verkrijgbaar in alle goede Apotheken a O.Vv de doos en iedere doos draagt het each. thomas keatinq, Chemist, te LONDEN tedereen neemt de Keating Pastilles te Aalst. De vernuiurste en schoonste verscheidenheden van te LUXEMBURG,(G.Hertogd) Leveranciers van 6 Koningshoven. Eerste Specialist ingericht sedert 1855 Schoon geilustreerde Prijscourant FRANCO RE K LA AM COLI 20 Dwerg of 15 klimende Rozelaars Frank Franco. ■msu '1 liHHim tmm Om uwe Paarden- en Koestallen, Honden en Duivenkoten, Werkhuizen, le beschutten tegen alle besmettingen, zuivert uwe instellingen met den A.-R. PEARSON De CRÉSEPTONE ts het krachtigste en het goedkoopste van allo ontsmetstoffenhij mengt xioh met water en kalkwit. De besproeiingen, wasschingon en strijkingen mot een mengsel CRESEPTONB dooden al de mikroben. doen al de slechto geuren verdwijnen. Het gebruik van den CRÉSEPTONE levari niet het minste gevaar op van vergiftigingnoch voor den mensch, noch voor de dieren. Eischt dan CRÉSEPTONE bij uwen apotheker of drogist en weigert de produkten, zoo gezegd dezelfde zijnd maar die gevaarlijk en alle zonder waarde zijn. In flesschen van 60 gr. fr. 0.40,- 250 gr. fr. 0.80; ongev. lit., 2 fr. Voor de groote ontsmetting, voor het dieren- en landbouwgebruik, CRÉSEPTONE N° 2, in kruiken van 2 kg. 2.25; 5 kg. 5.8S| 25 kg. 22.50. Voor allo clokumenten, uitleggingen, gebruikswijze, zich wenden tota ivttyiA. - R. PEAKSOM C'f, 39, Bleekerijstraat, 39, te Brussel 1 Het buis A.-R. PEARSON C|E heeft niets gemeens met gelijknamige huizen. Een MAGAZIJN in de Vaartstraat. Zich te bevragen zelfde straat Nr 11, Aelst. Bij Jean Limpons meubelmaker Brussel- schestraat 42, Aelst, in zijno boomkwee kerij on Zandbeek te Aelst-Mylbeek, te weten 20 Kanada, 20 polder wilgen, 50 olmen, 65 amerikaansche eiken en eenigo platanen plantsoenen, alsook cirna 200 kanada plantsoenen te Erembodegem, Leuvenstraat, (zevenslerre). OPRECHTE SIROOP VAN aanbevolen door de aanzien lijkste genceskundigon voor de haastige genezing van allo ffi' Borstkwalen, Bronchitis. Hoest, Vallingen, Zinkingen. Hoogst noodzakelijk voor miswassen aan klierlydende kinders, vol van humeuren en aangedaan van huiduitslag zijn de beste geneesmiddelen voorzeker Apotheker, Botermarkt A El ST. 1 de doos. Deze pillen, aangezien hunne aange namen smaak, mogen opgezogen worden Maagzuur, gal, slijmen, slechte spijsver- teering, verstoptheid, speen, puisten enz. gebruikt de 1W4* De ftesch hierneven eischen. Depots te Aalst Apothekers Xf* Callebaut, Ghysselinckx en Meganek. Aloemkenb Agencib B. DUPUY, 8 Zaadkorelstraat, Brussel Apotheker Overdekte Boter) aar kt, AELST. 1,00 Ir. de doos. In dezelfde Apotheek zijn te verkrijgen Remedie voor Ekstero -gen 0,50, Tandpijn stillende druppels stillen onmiddelijk de tandpijn o,5o. Pillen tegen de razende tandpijn 1,00 fr. de doos. Pakken tegen het slecht boter geven der Koeien 1,25 fr. Pakken voor het bevruchten van Koeien en Merrieën. Remedie tegen het snot der Kiekens. Zekere remedie toiden cholera der Kiekens 1,00 fr. de x/2 doos, 2,oofr.de doos.

De Denderbode | 1912 | | pagina 5