KEPARAT1EN Voor Hoest, Bronchiet en Influenza Voor Maagpijn, KEATING Uurtabel der Missen Textile en Liquidation Openbare Verkooping ZAAILANDEN Openbare verkooping Schoone zware Boomen een perceel Bouwgrond Openbare Verkooping. VENDIT1E Soorten BOOMEN Te koop. TE HEREN. Te huren terstond. TE HUREN Maatschappij SINGER de Balsempillen van Fr. Callebaut. Bloedzuiverende Pillen van Fb. CvLLEBAcr, Uitverkoop van Boomkweekerij. PASTILLES Meubels! Meubels. Wilt gij Prachtige Meubelen Ferdinand De Smet, Landbouwers Het Melkvoeder Gailly CARBONYLE gevaar. Van Paffel zelf zal •waarschijnlijk zyne wonden niet overleven. Maandag, rond 0 ure, is het parket in het huis der misdaad afgestapt. Op al do muren, in al do kamers ziet men niet dan bloedvlekken. Op de kamer waar de oudste zoon sliep heeft men ook nog een bebloed scheermes aangeslagen. Verders worden een blikken doos3on verscheidene revolverskogels naar de griffie gezonden. De oudste zoon is bezweken. Het parket heeft den koffer van Van Passel onderzocht. Hij geleek een klein arsenaal. Benevens do twee revolvers en het dolkmes dat hij ge bruikte vond men nog oenen revolver, een pistool en tweo doozen kardoezen. Het lijk van den zoon Boets is naar het krijgsgasthuis overgebracht, alwaar Dins dag de lijkschouwing heeft plaats gehad. Hot slachtoffer was nog in militairen dienst. In het Stuyvenbcrggasthuis heeft men den plichtige, Van Passel, willen ondervra gen, doch zeer weinig is van hem te ver nemen. De dokters hebben Dinsdag beproefd den kogel uit zijn hoofd te halen, die scheen boven zijn rechteroog vast to zitten. In do maand September werd te Thielt een moord gepleegd op M. Vital Bruyneel. Personen werden onder verdenking aan gehouden, doch by gebrek aan bewijzen weer vrijgelaten Nu werd dezer dagen een man, die zijne echtgenoote mishandeld bad, bij de poli ïie aangeklaagd als zynde bij do gezochte moordenaar Zij duide nog een ar.der per soon aan als medeplichtigo. Beiden zijn nu aangehouden. To Charleroi heeft do policio twee personen doodgevrozen gevonden. Do een was een oud man die van bedelary leefde de ander een jaloezieënfabrikant van Sint- Joost-ten Noode, die op straat een bloed- opdrang kreeg, ten gevolge der koude, en bijna schiolyk stierf. Een groenteboer van Namen was met kamaraden uitgegaan ter gelegenheid van St-Vincentius, patroon van dezen stiel. Men denkt dat toen hij naar huis wilde gaan hij reeds door do drank bevangen was, tenminste, men vond den man den volgenden dag voor zijn huis bovrozen. Do man was 70 jaar oud. in de parochiale Kerken van Aalst. Kerk van Sint-Mar,tinus Zondagen 5, 6, 7, 8, 9, 11 ure. Weekdagen 5 i/t, 6, 6 '/z» 7, 7 8, 10, ure. Kerk van St Joseph Zondagen 5 */a» 7, 8 1/2, 9 11 ure. Weekdagen 6, 6 1I2, 7, 8, ure. Kerk van Mylboke Zondagen 5, G l/2, 7 i/t, 9, ure. Weekdagen 6, 7, 8, ure. KERK DER E.E. P.P. CAPUCIENEN ST. .lOIt. lu gelezen Mis om 5 ure; 2" Mis om 6 ure3e Mis om 7 1/2 ure om 9 ure Hoogmis 's avonds Lof om 51/2 uro. Société Anonyme a A 1.41ST. M. M. les actionnaires sont convoqués a l'Assemblée générale ordinaire qui se tien- dra a l'hótel du Corate de Flandre, tenu par Mr Henri Galle, Place de la Station, le Lundi 19 Fèvrior 1912 10 heures du matin. Orde du Jour .- Examen et approbation du compte de la liquidation. Les liquidateurs. M.M. les actionnaires sont convoqués a l'assemblée générale extraordinaire qui aura lieu., le mêmo jour et lieu immédiate- mentaprês l'assemblée générale ordinaire et avec l'ordre du jour suivantCloture do la liquidation. Les liquidatours. De Notaris DE VIS. te Aalst, zal open baar ijk verkoopen Gentente Herdersem. 3 goede partijen land aan den Breede- weg ieder groot volgens meting 3o aren 92 cent. en volgens kadaster 33 a 30 cent. In gebruik bij de Wed. Callebaut te Wieze. Zitdagen Instel Maandag 5 Februari Verblijf Maandag 19 Februari l912 Om 2 uren namiddag ter herberg van Leon Muylaert te Herdersem aan de kerk. OPENBARE VERKOOPING van goede te MOORSHL. De Notaris DE VIS, te Aelst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, open baar verkoopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgenB meting 25 aren 53 centiaren, palende noord de Losbaan oost de erven van Wichelen, zuid volgen de koop, west de Kalseide naar Herder sem. In gebruik bij de Wed. Charles-Louis Arys te Moorsel. Tweede koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck. bekend ten kadaster sectie D, deel van numraer 288. groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaan de" koop, oost de erven Van Wichelen, zuid den volgenden koop, west de Kalsei de naar Herdersem. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, grootvolgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaanden koop, oost de erven Van Wichelen, zuid volgenden koop, west de Kalseide naar Herdersem. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voor gaanden koop, oost de erven Van Wichelen zuid Désiré Vermoesen, west de Kalseide naar Herdeisem. De 3 voorgaande koopen in gebruik bij Jean Van Bremt, te Moorsel, Vijfde koop. Een peiceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 9? centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost M. Van de Maele te Aelst, zuid M. Rogiers- Ducrinck te Gent, west volgenden koop. Zesde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, Leken 1 t n kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 93 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel. oost voorgaanden koop, zuid M. Rogiers- üuerinck, west Frans De Hauwere-De Gols te Wieze. Zevende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Doip, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 5 7E, groot volgens meting 25 85 centiaren, paler de noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel.oost De Hauwere- De Gols, zuid Camille Goossens te Denderhautem en Van Nuffel-Van de Velde en weet den volgenden koop. Achtste koop. Een perceel Zaailand, gel. gen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noora den Steenweg van Moorsei naar Aelst, oost den voorgaanden koop, zuid Van Nuffel- Van de Velde, west den volgenden koop. Negende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C; deel van nummer 507B. groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van N jffel Van de Velde, west volgenden koop. Deze 5 voorgaande koopen zijn in gebruik bij de erven De Vos, te Moorsel. Tiende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectic C, deel van -nummer 507s, groot volgens meting 25- aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van Nuffel-Van de Velde, west de Weduwe P. J. De Wever en kinderen. In gebruik bij De Vos en Camiel Van der Vorst. ZITDAGEN Instel Maandag 29 Januari 1 l2 Verblijf Maandag 12 Februari Ter herberg gehouden door de Weduwe Petrus Josephus De Wolf, te Moorsel, aan de Statie, telkens om 2 uren namiddag. Voor alle verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van voornoemden Notaris DE VIS, te Aelst, Molenstraat, alwaar er ten allen tijde groote en kleine kapitalen zijn te bekomen, aan geringen intrest. De NotariB TIBBAUT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aelst. 1. Eenen Eigendom bestaande uit vijl Wo >nhuizen, Bouwgronden, Landen, te Mijlbeek, Langestraat, wijk F, nummers 462E, 462F, 462J. 462H, 4621 en 46^0, groot 30 aren 21 centiaren. Verdeeld in 7 loten. Gebruikers vrouw Frans De Vulder, Alfons Linthout, de weduwe Van Cyghem, Frans Palsterman en Vital Schellaert Zie grondplan op bezondere plakbrieven. 2. Een perceel Tuin, te Mijlbeek, groot 9 aren 90 centiaren, wijk' F, nummer 450B- Gebruikt door verscheidene. 3.12 Woonhuizen met Grond, aan de Hovernier8Straat en Ouden Dendermond- schensteenweg. groot garen 31 centiaren, wijk D, nummer 907c, 90SA, 908B, 908c, 909A, 911M, 91 in, 9110, gup. 911Q. 91 ir, gus, 911T engnu. Verdeeld in 9 loten volgens grondplan. Gebruikers de wed. August De Moor. Gerard Bastiaens, de wed Louis Podevyn, Petrus Van Cauter. Adolphe Van Mol, de gezusters Podevyn, de wod. De Man- Huylebroeck, Hector Van Hoeven, Odilon De Bruecker, Louis Roelandt, Petrus De Brabander en Leopold De Man. 4. Een Huis en Grond, in de Brussel- schestraat, N 38, wijk A, nummer 1406, geoot 1 aar 60 centiaren. Bewoond door den heer Frans Buys. 5. Een Huis en Grond, in de Brussel- schestraat, N 36, wyk A, nummer 1405, groot 50 centiaren. Bewoond door den heer Frederic De Deyn. Eenigen zitdag .- ZATERDAG 10 FEBRUARI 1912. Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aelst, Stadhui». VEHDITIE VAN te Moiré. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, zal op DIJ NS DAG 13 FEBRUARI 1912, te beginnen om 8 uren voormiddag binnen de gemeente Meire ter nagemelde plaatsen en in de volgende orde overgaan tot de openbare verkooping van aldaar op «tam wassende boomen te weten A. Namens het Weldadigheidsbureel van Meire 1. Aan het perceel land op Kappellenveld nabij het kerkhoi. in gebruik bij den heer Charles De Schutter, 7 zware kanadas. 3. Aan een perceel meersch in den Dael, gebruikt door den heer Joseph De Troyer, 22 schoone kanadas en eenen olm. 3. Aan een perceel land in den Dael, gebruikt door den heer Gustaat De Pauw, 5 kanadas. 4. Aan een perceel meersch in den Wijmeersch, gebruikt door Camille Callebaut, 7 kanadas. B. Namens Mijnheer Victor De Clippel-De Smet, eigenaar te Meire. 5. Aan zijne hofstede, aan de Magerstraat, 4 schoone kanadas. 6. Aan eenen meerach, aan de Magerstraat, 17 kanadas. N. B. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. De studie van Oscar TIBBAUT is overgebracht ten kantoore van wijlen de Notaris De Gheest, te Aelst, Keizerlijke Plaat», 31. De Notaris TIBBAUT, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Hofstade. Een Huis en Grond, zijnde winkel en herberg, aan den Kortenhoek, wijk C, nummer 258 en 265, groot 12 aren 40 centiaren. Bewoond door den medeverkooper heer Odilon Caudron-Roels Eenigen zitdag: Zaterdag 17 Februari 1912. Ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecot, te Aelst, Stadhuis. Bij licitatie OPENBARE VERKOOPING te Aalst, Nieuwbeekstraat. De Notaris MEERT te Erpe, daartoe benoemd, by vonnis verleend door de rechtbank van eersten aanleg, zetelende te Deddermonde den achtsten December 191 i zal met de pleegvormen der wet van den twaalfden Juni 1816, openbaarlijk verkoo pen Stad Aelst. Een welgelegen perceel bouwgrond, ge legen ten voorhoofde aan de Nieuwbeek straat. gekend bij kadaster sectie a nuramir 2217W, groot volgens meting 26 aren 49 centiaren, palende ten noorde den heer Odilon Van der Scheuren, te Aalst en de -baan,- teiroosle -dar. >esr LeoirWan -Over- straeti n, ten zuide den heer Cheri Schelf hout te Aalst en ten weste de Nieuwbeek straat. Verdeeld in veertien loten. ZITDAGEN Instel Zaterdag 27 Januari Verblijf Zaterdag 3 Februari Telkens om 2 uren namiddag, ter zit tingzaal van het vredegerecht te Aalst. Voor verdere inlichtingen en nazien van het plan, zich te wenden ter studie van genoemden notaris. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Audegem 1. 72 aren 9 centiaren land op Hooglam- broeck. Gebruiker J. B. Allard, Verdeeld in 3 deelen. Gemeente Oultre 2. 89 aren 10 centiaren land op den Molengracht of Doornkauter. Gemeente Borsbeks 3. 37 aren 70 centiaren land, op Stry- meersch. Gebruikt door de weduwe Petrus De Neyst 4. 9 aren meersch genaamd Meelkebeek. Gebruiker Camill. De Cock. 5. 51 ar-n 40 centiaren bosch in de Hoogebroekken, in regie. Boomprijs fr. 659. 6. 30 centiaren bosch alsvorsn. Boomprijs Ir: 50. 7. 56 aren 10 centiaren beplante meersch in het Eeckhout, in regie. Boomprijs fr.240 8. 77 aren 90 centi .ren land, op Ra- vensakker. Gebruiker Camille Temmerman Verdeeld in 2 deelen. Stad Aalst 9. 60 aren 60 centiaren beplante meersch en bosch, te Aalst, Mijlbeke, beneden den Bergenkauter, genaamd de fonteinmeersch onverhuurd. Boom en houtprijs fr. 1260. ZITDAGEN": Instel, Donderdag 15 Februari Verblijf, Donderdag 22 Februari Telkens om 2 uren namiddag ter Esta- minet van M Vander Vorst, Zaadhandel, te Aalst aan de St-Martenaknrk. Studie van den Notaris BRECKPOT, le Aalst. Jaarlijksche venditie van sparre en larix hopstaken, kepers, boonstaken en sleun te Meldert op de cravaalbosschen, op Maan dag 12 Februari 1912t om 9 ure 's mor- tgcn». OPENBAFE VERKOOPING van 77 loten verschillige waaronder eenen schoonen Wilg en eenen Olm \an 2 tn. 35 c. omtrek en van 35 loten Schaarhout, te Aalst, St. Jobstraat, aan den eigendom van Madame Liénart Van den Broucke, gebruikt bij M. Camille De Ridder, op Vrijdag 2 Februari 1912, om 9 ure voormiddag, door het ambt van den Notaris MOYERSOEN, te Wichelen. Schoone Victoria en Dogcar, zich te bevragen ten bureele dezer. Schoor, on gerieflijk HUIS met Hof 50 meters diepte, gelegen Dender- mondschensteenweg, N° 160. Zich te bevragen bij M. J. Goethals, 14 Dirk-Marten8traat, T/S. Een MAGAZIJN in de Vaartstraat. Zich te bevragen zelfde straat Nr 11 Aelst. Een schoon winkelhuis met stalling voor twee paarden en bijzondoren uitgang, gestaan op den hoek van den Genlschen Steenweg en de Withuisstraat. Zich tc bevragen voor de conditiën, 44 Keizerlijke Plaats, T/S. OPRECHTE SIROOP VAN aanbevolen door de aanzien lijkste geneeskundigen voor de haastige genezing van alle Borstkwalen, Bronchitis. Hoest, Vallingen, Zinkingen. Hoogst noodzakelijk voor miswassen aan kliorlijdende 559 kinders, vol van humeuren en aangedaan van huiduitslag u-.-. ggpK De flesch hier neven eischen Depots te Aalst Apothekers 1 Callebaut. Ghysselinckx en Meganrk. Algeueene Agencie B. DUPUY, 8 Zaadkorelstraat, Brussel. van NAAIMACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liónartstraat, Spoedige bediening. - Goedkoop zijn de beste geneesmiddelen voorzeker ApothekerBotermarkt AEL ST. 1 ,^»lr. tlo doos. Deze pillen, aangezien hunne aange namen smaak, mogen opgezogen worden Maagzuur, gal, slijmen, slechte s-pijsver- teering, verstoptheid, speen, puisten enz. gebruikt de Apotheker Overdekte Botermarkt, AELST. 1,00 fr. de doos. In dezelfde Apotheek zijn te verkrijgen Remedie voor Eksteroogen 0,50, Tandpijn stillende druppels stillen onmiddelijk de tandpijn o,5o. Pillen tegen de razende tandpijn 1,00 fr. de doos. Pakken tegen het slecht boter geven der Koeien 1,25 fr. Pakken voor het bevruchten van Koeien en Merrieën. Remedie tegen het snot der Kiekens. Zekere remedie loiden cholera der Kiekens 1,00 fr. do 1/2 doos, 2,oofr.de doos. By Joan Limpens meubelmaker Brussel- schostraat 42, Aelst, in zyne boomkwee- kery op Zandbeek te Aelst-Mijlbeek, te weten 20 Kanada, 20 polderwilgen, 50 olmen, 65 amerikaansche eikon en eenigo platanen plantsoenen, alsook circa 200 kanada plantsoenen te Erembodegem, Lcuvenstraat, (zevenslerre). genezer? den HOEST l Zoo de hoest V t>< fÊT is eene enkele Keating pastille voU duende om L' te (toen rusten. Kr bestaat hoegenaamd geen ander middel dal zoo spoedig en zoo vol- maakt werkt. Zij kunnen door de zwakste perso- 1 en genomen worden. Verkrijgbaar in alle goede Apotheken a f. 0.70 de doos en iedere doos draagt het cachet THOMAS KEATING, Chemist, te LONDEN. iedereen neemt de Keating Pastilles te Aalst. koopen wend U bij Fortiinand 13UI SMET, bijzonderste huis voor Aelst en omliggende. Groote keus van volledige Slaapkamers Eetplaatsen, Salongarnituren in alle hout en alle stijlen, Bureaux Américaina,Coffre- Forts. Bureaux Minister, Bibliotheken, Tapijten, Lusters, Volledige Ameuble menten voor Cafés alles wat er noodig is om uw huis rijkelijk te versieren. Alles wordt U ten huizo kosteloos bezorgd en geplaceerd. Prijzen buiten alle concurentie. Uw getrouwe dienaar, Molentii-ies, en lü, (nabij de Varkbnsmarkt), N. B. Er zijn ook gestadig OCCASIE EUBELEN in Magazijn. Wilt gij groot profijt trekken van uwe afgeroomde melk Wilt gij uwe kalvers en viggens snel zien groeien Wilt gij den zoo besmettelijken en gevaarlyken buikloop vermijden Beproeft dan (Lactéine Gailly) van Peruwelz (Henegouw) allerb st en zeer goed verteerbaar veevoeder bevattende eene hoeveelheid zoutzure koolstof, die het vet vervangt en, door vermenging met chloorpotasch, de lede maten der dieren verst .rkt. Voorwaarden van verkoop 0,50fr.de kilo per 1 k°jo,38 fr.dek°per50 k°* 0.45 5 kOEL,37 100 n 0,40 25 o |j,35 400 'l"e verlii'ijgtMi te Aalst, Del- haize Broeders O®, Molenstraat; le Lede, op den Bril te Wetteren, ter Markt te As8che, Gentsche steenweg te Ternath, alsook ter Samenwerkende Melkenjen te Lemberge.te Burst,te Moorsel,te Opwijck, en ook bij M.A. De Rijck-Limpens,winke lier te Aalst en bij Mej. A. Rabier drogiste te Lebbeke. is het beste behoudmiddcl van het hooj Bederfwerend. Ongeaiert vernielend. Verzekert een driemaal langeren duuraan het hout, en geeft eene schoone bruine kleur. Vervangt voordeeliglijk het teer en de olieverf. Vraagt voor zijne verschillige toepassingen, het prospectus Nr 4. Zilveren eermetaal ter Wereldtentoon stelling van Parijs 1900. Gulden eermetaal ter Wereldtentoonstel ling van Luik igo5. Chauline. Beschermt de zaaisels tegen de aanvallen der kraaien en andere vogels ook tegen de ziekte, verbetert de kwaliteit en vermeerdert de opbrengst. Belgische Maatschappij van Carbonyle llerve Frères Goffaert, TROOZ, (België) Depositaris M1 R. SCHELFHOUT Bouwmaterialen, Boudewijnkaai,8AALST

De Denderbode | 1912 | | pagina 3