m\w REPARATION KEATING ZAAILANDEN Openbare Verkooping Openbare verkooping HOFSTEDE Schoone zware Boomen VENDITIE Openbare Verkooping. Uitverkoop van Boomkweekerij. Maatschappij SINGER Te huren terstond. TE HUREN Vereenigde Nijveraars Te koop. TE HUREN. CARBONYLE PASTILLES Landbouwers Het Melkvoeder Gaiily Meubels! Meubels. Wilt gij Prachtige Meubelen Ferdinand De Smet, Voor Hoest, Bronchiet en Influenza de Balsempillcn van Fr. Callebaut, Voor Maagpijn, Bloedzuiverende Pillen van Fr. Callebaut, HOPMARKT. ANTWERPEN, 6 Feb. Men kwo- teert Aalst beschikbare 227.a 230, Meert-April 227.a 230. nieuwo oogst 115. a Poperingho beschikbaro 217. a 22C.Meert-April 217.— a 220.nieuwe oogst 115.a 117.50. Markt standhoudend. OPENBARE VERKOOPING van goede te IIOORSEL. De Notaris DE VIS, te Aelst, zal ten verzoeke van wien het behoort, met gewin van palmslagen en ge'.agen, open» baar verkoopen Gemeente Moorsel. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288, groot volgens meting 25 aren 53 centiaren,palendenoorddeLosbaan oost de erven van Wichelen, zuid volgen- Daaraan is het te danken dat cr niet meer slachtoffer» bleven. Een gedeelte der zoldering, zoo wat7m. lang op 8 m. breed, viel met do grooto massa papier met eon helsch godruiscli in de werkplaatsen, alles verpletterend wat er zich onder bevond, on in de plaatsen een wolk stof brengende dat men er niets kon ondorschoiden. Wy zegden hooger dat do worklieden gevlucht waren enkel twoe hunner waren licht gokwetst. Redding daagde spoedig op, ook de pompiers kwamen ter plaatse. De twee worklieden, die op den zolder arbeidden waren met do papiermassa meo- gesleept en eronder bedolven. Poetors kon spoedig opgehaald worden. Hij word tor plaats verzorgd door de genoeshoeron Proost en Van Dooren. Hy is tamelijk erg aan de beenen gekwol.st. Erger was het gestold met den werkman Frans Luyts toen ïr.en hom eindelijk ophaalde, had hij opgehouden to loven Denkelijk was zijn ruggraat gebrokon. Het lyk werd naar het gasthuis overge bracht. Het parket kwam Maandag nog op de plaats van hot ongeluk om een ondor- zoek in te stellen. Er werd veel over dit ongeluk gesproken. Drie douaniers van Bergen hadden nabij Gosgnies-Chausséo post gevat achter eene hooimijt, tegen dat cr drie smokke laars moesten voorbij komen. Er onstond een gevecht, in 't welk een douanier een geweldigen stamp op den buik kreeg, en een andere door een geweerschot werd ge troffen. Terwijl de derde douanier zyne makkers bijstond, konden de smokkelaars vluchten. Zaterdag is te Ieperen hot gesticht van krankzinnigen, aan de Thouroutpoort, gedeeltelijk door brand vernield. De brandweer, was het vuur, dat in do droogkamer ontstaan was en zicli bliksem snel uitbreidde, na drio uren meester. De schade is aanzienlyk. Al do zieken konden gered wordon. Nieutce vraag tot scheidsgerecht. Do federatie der mynwerkers van de Bori na ge is Zaterdag morgend andermaal byeen gokomen in het Volkshuis te Paturages. Een on twintig syndikaten waren er verte gonwoordigd. Eene dagorde werd aangenomen, waarby aangedrongen wordt op do aanstelling van een scheidsgerecht; zij voegden erbij dat, welke ook de beslissing van liet scheidsg» recht wezo, zij er zich zullen aan onder werpen. Tongevolge dier beslissing, zijn MM. Vandervolde, Bronez, Muroille on V. Del porto bij do heeren ministers Be Broquevillo en Hubert gegaan om hen te raadplegen de heeren ministers verklaarden, dat, na de mislukking en de weigering der patroons Woensdag laatst zij niot gevoeglijk meer konden tusschenkomen voor het oogenblik althans. Zij verklaarden tevenn dat er 011- middelijk niets kon gedaan worden op wet gevend gebied. Laat ons hopen dal liet wetsontwerp betreffende de versoenings- en scheidrecht- raden, woldra aan de dagorde zal komen. De werkstaking duurt dus voort. Ner gens wordt het werk hervat. In al do dor pen der Borinage, is liet getal schooiors ontelbaar. Sneeuw. De rivier voor Rotterdam is op heol hare breedte met drijfijs bedekt. Van Rotterdam uit is de heela binnenvaart door ijsgang gesloten. Uit Amsterdam meldt men dat ingevolge de sneuw8tormen er eene hopelooze ver warring heeft geheorscht, Zaterdagavond in het treinverkeer. De treinen hadden meer dan 3 uron vertraging. Met het ver trek stond het even slecht gesteld. Hot Y is heelemaal vol ys. maar toch zwoegen de scheepjes met de jjsbrekers er nog door. Onafgebroken zyn deijsbrokersaan 't werk om de vaart open te houden en dat is nog steeds gelukt. Do moeste bootdiensten op de binnenri vieren en wateren zijn gestaakt. In Den Haag had den reinigheidsdionst roeds met eigen personeel gewerkt en Maandog nog 1000 losse werklieden aan geworven en 200 wagens van bijzondsren, om do sneeuw te vervoeren. De Maas is ook geheel mot zwaar drijfijs bedekt. De vaart is bijna onmogelijk. Op de Westerschelde onder Walsooröe begint zich roeds veel ijs te vertoonen. Uit Hanswoert de scheepvacrt onder vindt van Doordrecht tot Willemstad veel hinder van het ijs. Op de Westersclieldo eenig drijfijs. Het Zuid-Bevolandsche kanaal is nog open. de koop, west de Kalseide naar Herder sem. In gebruik bij de Wed. Charles-Louis AryB te Moocsel. Tweede koop Een peiceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 288. groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaan den koop, oost de erven Van Wichelen zuid den volgenden koop, west de Kalsei de naar Ilerdersem. Derde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectio D, deel van nummer 288, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voorgaanden koop, ooBt de erven Van Wichelen, zuid volgend- n koop, west de Kalseide naar I ferdersem Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, wijk Kattenbroeck, bekend ten kadaster sectie D, deel van nummer 2S8, groot volgens meting 28 aren 57 centiaren, palende noord voor gaanden koop, oost de erven Van Wichelen zuid Désiré Vermoesen, west de Kalseide naar Herdei sem. De 3 voorgaande koopen in gebruik bij Jean Van Bremt, te Moorsel, Vijfde koop. Een peiceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507s. groot volgens meting 25 aren g3 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost M. Van do Maele te Aelst, zuid M. Rogiers- Dutrinck te Gent, west volgenden koop. Zesde koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, beken J ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 93 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Rogiers- Duerinck, west Frans De Hauwere-De Gols te Wieze. Zevende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te MoorBel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 5'7B, groot volgens meting 25 85 centiaren, paler de noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel.oost De Hauwere- De Gols, zuid Camille Goossens te Denderhautem en Van Nuffel-Van de Velde en west den volgenden koop. Achtste koop. Een perceel Zaailand, gel gen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507E, groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Moorse 1 naar Aelst, oost den voorgaanden koop, zuid Van Nuffel- Van de Velde, west den volgenden koop. Negende koop. Een peiceel Zaailand, gelegen te Moorsel beneden het Dorp, beken 1 ten kadaster sectie C; deel van nummer 507B. groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van N ifïel Van de Velde, west volgenden koop. Deze 5 voorgaande koopen zijn in gebruik bij de erven De Vos te Moorsel. Tiende koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Moorsel, beneden het Dorp, bekend ten kadaster sectie C, deel van nummer 507B. groot volgens meting 25 aren 85 centiaren, palende noord den Steenweg van Aelst naar Moorsel, oost voorgaanden koop, zuid M. Carryn en Van Nuffel-Van de Velde, west de Weduwe P. J De Wever en kinderen. In gebruik bij De Vos en Camiel Van der VorBt. ZITDAGEN Instel Maandag 29 Januari Verblijf Maandag 12 Februari 'S12- Ter herberg gehouden door de Weduwe Petrus Josephus De Wolf, te Moorsel, aan de Statie, telkens om 2 uren namiddag. Voor alle verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van voornoemden Notaris DE VIS, te Aelst, Molenstraat, alwaar er ten allen tijde groote en kleine kapitalen zijn te bekomen, aan geringen intrest. De Notaris DE VIS, te Aalst, zal open baar, ijk verkoopen Gtmente Herdersem. 3 goede partijen land aan den Breede- weg ieder groot volgens meting 3o aren 92 cent. en volgens kadaster 33 a. 30 cent. In gebruik bij de Wed. Callebaut te Wieze. Zitdagen Instel Maandag 5 Februari Verblijf Maandag 19 Februari I912 Om 2 uren namiddag ter herberg van Leon Muylaert te Herdersem aan de kerk. De Notaris TIBBAUT, te Aelst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aelst. 1. Eenen Eigendom bestaande uit vijl Woonhuizen, Bouwgronden, Landen, te Mijlbeek, Langestraat, wijk F, nummers 462E, 462F, 462J, 462H, 4621 en 460G, groot 30 aren 21 centiaren. Verdeeld in 7 loten. Gebruikers vrouw Frans De Vulder, Alfons Linthout, de weduwe Van Cyghem, Frans Palsterman en Vital Schellaert Zie grondplan op bezondere plakbrieven 2. Een perceel Tuin, te Mijlbeek, groot 9 aren 90 centiaren, wijk F, nummer 45°b. Gebruikt door verscheidene. 3. 12 Woonhuizen m t Grond, aan de Hovernierastraat en Ouden Dendermond- schensteenweg, groot 9 aren 31 centiaren, wijk D, nummer 907c, 908A, 908B, 908c, 909A, 911M, 91 in, gno, gup. 911Q. 91 iR, giis. 911T en gnu. Verdeeld in 9 loten volgens grondplan. Gebruikers de wed. August De Moor Gerard Bastiaens, dewed. Louis Podevyn, Petrus Van Cauter. Adolphe Van Mol. de gezusters Podevyn, de wed. De Man- Huylebroeck, Hector Van Hoeven, Odilon De Bruecker, Louis Roelandt, Petrus De Brabander en Leopold De Man. 4. Een Huis en Grond, in de Brussel- schestraat, N 38, wijk A, nummer 1406, gioot aar 60 centiaren. Bewoond door den heer Frans Buys. 5. Een Huis en Grond, in de Brussel- schestraat. N 36, wijk A, nummer 1405, groot 50 centiaren. Bewoond door den heer Frederic De Deyn. Eenigen zitdag ZATERDAG 10 FEBRUARI 1912. Ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aelst, Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde «e L F D E, De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aelst, zal openbaar verkoopen Een schoone Hofstede met Erve, gelegen te L»de, Speckaert, sectie C. nummers 538A, 540A, 541A en 542A, groot 13 aren 30 centiaren. Gebruikt door den eigenaar Van Hemel- ryek. Boomprijs fr. 200. ZITDAGEN Instel Donderdag 1 3 Verblijf Donderdag 22 Februa" '912- Ten 2 ure namiddag, ter herberg Den Bonten Os, bij de Weduwe Annaert, te Lede. Dorp. V' F iMDITIE VAN ie lleire. De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aalst, zal op DIJNSDAG 13 FEBRUARI 1912, te beginnen om 8 uren voormiddag binnen de gemeente Meire ter nagemeide plaatsen en in de volgende orde overgaan tot de openbare verkooping van aldaar op stam wassende boomen A. Namens het Weldadigheidsbureel van Meire i. Aan het perceel land op Kappellenvald nabij het kerkhof, in gebruik bij den heer Charles De Schutter, 7 zware kanadas. 3. Aan een perceel meersch in den Dael, gebruikt door den heer Joseph De Troyer, 22 schoone kanadas en eenen olm. 3. Aan een perceel land in den Dael, gebruikt door den heer Gustaaf "De Pauw, 5 kanadas. 4. Aan een perceel meersch in den Wijmeersch, gebruikt door Camille Callebaut, 7 kanadas. B. Namens Mijnheer Victor De Clippel-De Smet, eigenaar te Meire. 5. Aan zijne hofstede, aan de Magerstraat, 4 schoone kanadas. 6. Aan eenen meersch, aan de Magerstraat, 17 kanadas. N. B. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. De studie van Oscar TIBBAUT is overgebracht ten kantoore van wijlen de Notaris De Gheest, te Aelst, Keizerlijke Plaats, 31. De Notaris TIBBAUT, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Hofstade. Een Huis en Grond, zijnde winkel en herberg, aan den Kortenhoek, wijk C, nummer 258 en 265, groot 12 aren 40 centiaren. Bewoond door den medeverkooper heer Odilon Caudron-Roels Eenigen zitdag: Zaterdag 17 Februari 1912. Ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aelst, Stadhuis, Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Jaarlijk8che venditie van «parre en larix hopstaken, kepers, boonstaken en sleun te Meldert op de cravaalbosschen, op Maan dag 12 Februari 1912, om 9 ura 's mor gens. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Audegem 1. 72 aren 9 centiaren land op Hooglani- broeck. Gebruiker J. B. Allard, Verdeeld in 3 deelen. Gemeente Oultre 2. 89 aren 10 centiaren land op den Molengracht of Doornkauter. Gemeente Borsbeke 3. 37 aren 70 centiaren land, op Stry- meersch. Gebruikt door de weduwe Petrus De Neyst 4. 9 aren meersch genaamd Meelkebeek. Gebruiker CamilU. De Cock 5. 51 ar<-n 40 centiaren bosch in de Hoogebroekken, in regie. Boomprij» fr. 659. 6. 30 centiaren bosch alsvoren. Boomprijs Ir: 50. 7. 56 aren 10 centiaren beplante meersch in hetEeckhout, in regie. Boomprijs fr.240 8. 77 aren 90 centiaren land, op Ra- vensakker. Gebruiker Camille Temmerman Verdeeld in 2 deelen. Stad Aalst 9. 60 aren 60 cent:aren beplante meersch en bosch, te Aalst, Mijlbeke, beneden den Bergenkauter, genaamd de fonteinmeersch onverhuurd. Boom en houtprijs fr. 1260. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 15 Februari Verblijf, Donderdag 22 Februari *912 Telkens om 2 uren namiddag ter Esta- minet van M Vander Vorst, Zaadhandel, te Aalst aan de St Martensknrk. Bij Jean Limpens meubelmaker Brussel- sehestraut 42, Aelst, in zyne boomkwee kerij ot> Zandbeek te Aelst-Mylbeek, to weten 20 Kanada, 20 polderwilgen, 50 olmen, 65 amerikaansche eiken en eenigo platanen plantsoenen, alsook circa 200 kanada plantsoenen to Erembodogem, Louvcnstraat, (zevensterre). van NAAIMAOHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liénartitraat, Spoedige bediening. - Goedkoop Een MAGAZIJN in de Vaartstraat. Zich te bevragen zelfde straat Nr 11, Aelst. Een schoon winkelhuis met stalling voor twee paarden on byzondoren uitgang, gestaan op den hoek van den Gcnlschen Steenweg 011 de Withuisstraat. Zich te bevragen voor de conditiën, 44 Keiierlyke Plaats, T/S, Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EE MAN Hoogeveften, fabriek van chemische mest stol!en te Aalst. Schoone 1 Victoria en Dogcar, zich te bevragen ten bureele dezer. Schoon on gerieflijk HUBS met Hof 50 meters diepte, gelegen Dender- mondschensteenweg, N° 160. Zich te bevragen bij M. J. Qoethals, 14 Dirk-Martenstraat, T/S. is het beste behoudmiddel van liet liott Bederfwerend. Ongeüiert vernielend. Verzekert een driemaal langeren duuraan hel hout, en geeft eene schoone bruine kleur. Vervangt voordecliglijk het teer en de olieverf. Vraagt voor zijne verschillige toepassingen, het prospectus Nr 4. Zilveren eermetaal ter Wereldtentoon stelling van Parijs 1900. Gulden eermetaal ter Wereldtentoonstel ling van Luik igo5. Chauline. Beschermt de zaaisels tegen de aanvallen der kraaien en andere vogels ook tegen de ziekte, verbetert de kwaliteit en vermeerdert de opbrengst. Belgische Maatschappij van Carbonylc llervo Frèro» Goflaert, TROOZ, (België) Depositaris Mr li. SCHELFHOUT Bouwmaterialen, Boudewijnkaai.8AALST OPRECHTE SIROOP j Lit' aanbevolen door de aanzien- t lijkste geneeskundigen voor de haastige genezing van alle £ii Borstkwalen, Bronchitis, ■isjj 1 Hoest, lip Vallingen, Zinkingen. Hoogst noodzakelijk voor miswaseen aan klicrlijdende kindera, vol van humeuren p-lg-f-a en aangedaan van huiduitslag De flesch hierneven eischen. Depots te Aalst Apothekers 1 Callebaut, Ghyssolinckx en Meganok. Algemeen Agencik B. DUPUY, 8 Zaadkorelstraat, Brussel. genezen MOEST ..lu lie b,eit l verhindert te slapen "DcjE 's eene enkele Keating pastille vol doende om V te di.en nisten. beslaat hoegenaamd geen ander middel dal zoo spoedig en zoo vol- ma„kt werkt. maW* kikunnen door de zwakste perso- IJPtitft non genomen worden. Verkrijgbaar in alle goede Apotheken a f. 0.70 de dons en iedere doos draagt het cachet THOMAS KEATlïiG, Chemist, te LONDEN. Iedereen neemt de Keating Pastilles te Aalst. Wilt gij groot profijt trekken van uwe afgeroomde melk Wilt gij uwe kalvers en viggens snel zien groeien Wilt gij den zoo be8raettelijken en gevaarlijken buikloop vermijden Beproeft dan (Lactéine Gaiily) van Peruxoelz (Henegouw) allerbest en zeer goed verteerbaar veevoeder bevattende eene hoeveelheid zoutzure koolstof, die het vet vervangt en, door vermenging met chloorpotaach, de lede maten der dieren verst rkt. Voorwaarden van verkoop 0,50fr.de kilo pen k®Jo,38fr.dek°perso k°* 0,45 5 k08lo,37 100 0,40 23 |o,35 400 Tftverkrijjjeiiste Aalst, Del- haize Broeders C'°, Molenstraatje Lede, op den Bril te Wetteren, ter Markt te Assche, Gentsche steenweg te Ternath, alsook ter Samenwerkende Melkerijen te Lembergeje Burst,te Moorsel,te Opwijck, en ook bij M.A. De Rijck Limpens,winke lier te Aalst en bij Mej. A. Rabier drogist* te Lebbeke. koopen wend U bij Fei'diiimxl ÜESUETj bijzonderste huiB voor Aelst en omliggende. Groote keus van volledige Slaapkamers Eetplaatsen, Salongarnituren in alle hout en alle stijlen. Bureaux Américains.Coffre- Forta. Bureaux Minister, Bibliotheken, Tapijten, Lusters, Volledige Ameuble menten voor Cafés alles wat er noodig is om uw huis rijkelijk te versieren. A lies wordt U ten huizo kosteloos bezorgd en geplaceerd. Prijzen builen alle concurentie. Uw getrouwe dienaar, MolHiidries. i%°8on IO, (nabij de Varkensmarkt), N. B. Er zijn ook gestadig OCCASIE EUBELEN in Magazijn. zijn de beste geneesmiddelen voorzeker Apotheker, Botermarkt AELST. 1 ,'JRf»-. «Ie «loos. Deze pillen, aangezien hunne aange namen smaak, mogen opgezogen worden Maagzuur, gal, slijmen, slechte spijsver- teering, verstoptheid, speen, puisten enz. gebruikt de Apotheker Overdekte Botermarkt, AELST. 1,00 fr. de (loos. In dezelfde Apotheek zijn te verkrijgen Remedie voor Ekstero >gen 0,50, Tandpijn stillende druppels stillen onmiddelijk de tandpijn o,5o. Pillen tegen de razende tandpijn 1,00 fr. de doos. Pakken tegen het slecht boter geven der Koeien 1,25 fr. Pakken voor het bevruchten van Koeien en Merrieën. Remedie tegen het snot der Kiekens. Zekere remedie oiden cholera der Kiekens 1,00 fr. de 1/2 dooi, 2,oofr.de doos.

De Denderbode | 1912 | | pagina 3