mm mpï»=; HFKONDIBIi van til EDIKT van KEIZER CONSHNTlNliS. Sterfgeval. Slad Aalst. - Werkbeurs Tragische inbraak te Meysse Allerhande nieuws. Plechtige H. Communie. Witte KerK&oeKen te Beginnen van 0.50. eerste communiegeschenk Mexico. Oostenrijk. BERICHT. Twee Woonhuizen De witte of helderkleurige pluimen knrinen in de benziune gewasschen wor den zonder liunne frischhéid of tint te verliezen. Men zwaait ze daarna inde; lucht om ze te droogen.Men kan de witte pluim n ook wasschen in warm zeep water men spoelt ze daarna drie maal men dompelt ze in eene oplossing van oxalisch-zuur en stijft ze daarna een weinig, De zestienhonderdste verjaring Uit dankbaarheid voor den gewonnen veldslag tegen Maxentius heeft de Romein- scho keizer Gonslantinus in 't jaar 312 eon Edikt afgekondigd dat lot al de amb tenaars van het Keizerrijk gericht was en in de geschiedenis onder de benaming van Edikt ran Milanen hekend slaat door dal Edikt werd aan de kristenen de veile geloofsvrijheid in 't openhaar leven geschonken. Hot Edikt werd uitgevaardigd in den naam van Constantinus en van zijnen bondgenoot Licinius - Wij, zoo ver klaren ze, o Constantinus Augustus, en Licinius Augustus, te Milaan vergaderd, wij schenken aan de kristenen de volle vrijheid hunnen godsdienst te belijden. De verbeurdverklaarde gebouwen van den eeredienst en al hunne goederen zul Ion hun weergegeven worden... Wij wil len, dat ons hevel onverwijld worde uitgevoerd, daar het de openbare rust begunstigt. Dat do goddelijke Genade, wier weldaad wij in zulke gewichtige omstandigheden ondervonden hebben, onze ondernemingen voortdurend blijve zegenen en de algemeene wolvaart ver zekere Dat Edikt herinnert ons een dei' groote dagen in het leven der Kerk. Het opent een nieuw tijdvak in de geschiedenis der wereld. Onze Heilige Vader de Paus noodigt ons dan uil die plechtige gebeurtenis met hem te vieren. Dat zullen wij uit ganscher herte doen, Om'aan het verlangen van Zijne Heilig heid den Paus te voldoen, heeft Z.Hoogw. de Bisschop van Gent de volgende schik kingen genomen l)e priesters zuilen in de Mis, op de dagen dat de rnbiekóii het toelaten, de gebéden der Mis Pro pace lezen lot Paschen. Op Zondag, 2 Maart, zal het H. Sakra- ment,. een uur lang, ter aanbidding van de geloovigen uitgesteld worden in de kerken en openbare kapellen, en een Te Deum van dankzegging zal plechtig- lijk worden gezongen. De H. Vader heeft besloten eene nieuwe kerk op le richten in de nabijheid der Melvische brug, waar Constantijn den zege op Maxeutius bevocht. Wij noodigen de geloovigen uit, dit jaar bijzonder mild b:j le dragen in de nieuwjaarsgiften voor den Paus, ten einde Onze Heiligen Vader in slaat te stellen zijn vromen wensch le kunnen uitvoeren. Daarenboven zullen de geloovigen die het vermogen, volgeerne beantwoorden aan den oproep die al de christenen uil- noodigt lot den Pauselijken dienst, wel ken de II. Vader zelf zal vieren in de Basiliek van Sl-Pieter, ter gelegenheid van de zestienhoiidèrsle verjaring van 't Edikt van Constantinis. Onze achtbare beer Slaalsmifiister De Sadcleor, komt van wege de heer Mi nister van Spoorwegen hel volgende te ontvangen Weerde Heer Minister, Ik heb liet genoegen u te melden dat ik besloten bel) tol liet vervoer voor reizi gors, op de lijn Geeraardsbergen-Atli, trein 2082 S. I). le bestemmen welke nu ledig rolt op gemelden doorloop. Deze trein zal volgenden reiswijzer volgen Geeraardsbergeh Overboelaere Acren Lessines Papignies Rebaix Ath Aanvoer verzeker i|i V. 19.53 19.57 20 4 20 16 20.23 20.30 20.38 Weerde Heer Minister, de mijner toegenegene gevoc- Get. A. Van de Vyvcre, Zondag namiddag is alhier godvruchtig in den Heer ontslapen den E. H. LEANDER PUISSANT, sedert 29 Oogst 1911 Pastoor van Sint-' jozefs'parocliie. Hij was geboren te Sulsiqueden 31 Oogst 1863. De E. H- Puissant was een ievcrig priester steeds gewijd aan zijne kerk en zorgend voor zijné dierbare kudde Alhoewel nog maar slechts le Aalst had hij zich door zijnen minzame» om gang talrijke vrienden weten te verwer ven DE DENDERBODE biedt aan de achtbare familie zijne oprechte krislene deelneming. Plechtige Lijkdienst, Donderdag te ló u HIJ RUSTE IX VREDE. Donderdag 27 Februari 1913, Ie 20 ure 8tipt, in de Zaal van 't Belfort, VOOR DRACHT door den E. P. Groo'taert S. J. Lee raar aan Sint Jozefscollege, ov. r Het ontstaan der Aardschors Ingang vrij. Worden gevraagd door de patroons 2 Werktuigkundige-metaalbewerkers 1 goede schrijnwerker Werkmeisjes worden gevraagd voor eene spinnerij van Gent, voor belwerk van twee liaspelslag (deux leas). Voor de getrouwden zullen hunne mannen ook werk kunnen heko men. Goed loon en kosten van verplaal- sing. Vragen der werklieden Koetsier- liuiskneclitWerklieden van allen aard. 1 gendarm gedood en 1 gekwetst. Op de grondgebieden van Laken, Meysse en Strombcck, bevinden zich tegenwoordig talrijke woningen ledig Dikwijls worden zij bezocht door die ven alhoewel de waakzaamheid er groot is Over eenige dagen werd liet kasteel van tien heer Parmeiitier geplunderd. Men had dan beslist nachtronden in i richten om toch de dieven te kunne vangen. Gendarmen in burgerskleed ij werden daarmede gelast en Zaterdag nacht trok ken Armand Heldcnberg. chef wacht meester en Van do Wouwer, wachtmees ter, naar dezen post. Zij waren dragers van ecnen Browning. Om 11 1/2 ure passeerden zij langs do villa Haslière, te Meysse, toebehoorende aan den heerStévin, van Brussel. Deze villa is des winters toevertrouwd aan de echtgenoot©» De Tayc. De man wasafwig; hij bewaakte een goed. in opbouw te Strom beek. De gendarmen hoorden een gerucht in de villa en hielden zich eenige oogenblik- ken verdoken. Zij bemerkten eenige bandieten, die uit hel goed kwamen en verschi11ige richtingen namen, De gendarmen beslo ten een dei' gasten te volgen.Hij liep door de velden, in de riclil ng van Zollick. Geschoten. De kerel had weldra bemerkt dat men hem op de hielen zalen hij loste verschil lende scholen De gendarmen ajil woord - den. Aan den Sehapenweg kon Helden berg den kerel vastgrijpen en een gevecht ontstond. De bandiet schoot Heldenberg oenen kogel in den huik, zoodal de clief- waclilmcosler viel. Van de Wouveiyinlussclion bijgespron gen, greep den ker«d ook vast en wilde zijn wap,en ontnemen, doch op denzclfden stond loste hij twee schoten. Van de Wou ver werd twee maal ge troffen in liet hoofd en viel dood lieer. De bandiet liet zijne twee slachtoffers ter plaats en vluchtte weg. Heidenberg bekwam een weinig en kroop, kermende van pijn weer naar den steenweg. Hij wist niet dat zijnen mak kei' reeds dóo 1 was, doch veronderstelde het. Op den steenweg gekomen, belde hij aan hij oenen hovenier.Deze opende niet; aan andere huizen Dad hij hetzelfde lot. De menschel) hadden vuurschoten ge hoord en waren hang. t.e openen Men nam hom voor eenen bandiet. Zijn smeekeri hielp niet. Na 1 1 2 uur lijden kwam hij eindelijk hij den herbergier Gardon In de Wan deling Daar bracht men den ongelukkige» op een bed, waar dokter Pauwels, van Slrombeek, hem kwam verzorgen. Heldenberg vertelde daar heel het drama e i weldra was heel de huurt 0|> de heen en werd eene klopjacht ingericht Niets werd ont dekt, tenzij den wachtmeester Van de Wou ver, die aan tien Sehapenweg dood- lag. Mad. De Taye heeft verklaard dal zij niels had gehooid in de villa, doch wak ker is geworden op de kreten der gen darmen Dieven dieven Daar zij alleen was, dierf zij niet buitenkomen, in de-villa stonden verschillende pakken gereed om mede te dragen. De kerels waren langs achter binnen gedrongen. Uit den kelder waren ook eenige wijn- flesschen gehaald. Tor plaats vond men eene jockeyklak, en dievengereedschap. De toestand van Heldenberg is voor zooveel als hopeloos De gekwetste mag niet spreken. Het lijk van Van de Wou- veris naar de kazerne gebracht. Het parket van Brussel was reeds Zondag morgend, om 4 ure, ter plaals. De opzoekingen duurden Zondag heel den dag voort.Niets werd ontdekt. Talrijke personen zijn ondervraagd. Aanhouding der moordenaars Men heeft de moordenaars van de twee gendarmen aangehouden. Er bestaal. eene boude misdadigers men heeft 3 mansper sonen en twee vrouwen in heclilenis ge nomen. Ilet zijn dezelfde die gestolen bobben bij M. Parmontier. De koetsier die zege roden had, heeft ze doen kennen —Hoest, Verkoudheid of Valling zie annonce,3e blad zijde. Keating Pastil. - Onze nieuwe Schouwburg.- Maandag 11. vergaderde de Commissie van onzen Stedelijke» Schouwburg en heeft zich na onderzoek en grondige be spreking nopens de innerlijke verdeeling des gebouws T akkoord gestold. Korte lings zal het plan der facade door onzen stadsbouwmeester opgemaakt worden en aan dezelfde commissie ter goedkeuring onderworpen worden. Dus naar wij vernemen uit de beste bron zal men heel kortelings de handen aan hot werk slaan. AALST. Dieven. Vrijdag nachl hoeft men ingebroken bij de wed. Pycke, wonende Beukendreef. De deur werd afgenomen en langs daar zijn de dieven binnengedrongen Na alles overhoop gesmeten te hebben, konden de dieven eindelijk 12 fr. rooven. Men is op het spoor van de daders; Ten bureele van DE DENDERBODE vindt gij steeds, een prachtige kóus van KERKBOEKEN in alle prijzen en in allerhande kleuren. Verders ook PaternostersEerste Communiebeeld ekens, enz Gedenkenis-beeldekens gedrukt in 't goud te beginnen van 1,50 do 25 ZEER RIJKE KEUS. AALST. Ter plaats. Molendries nabij de statie van Aalsl-Noord onIspoor de Zaterdag morgend rond 11 ure een treinwagon in bestemming voor Antwer pen. Veertien reizigers bevonden zich in het rijtuig 3 hunner werden gekwetst, Dank aan de koelbloedigheid van den machinist die bij tij-Is kon sloppen, werd eene groote ramp vermeden,anders ware heel de rij waggons van eene hoogte van 5 meters op straal gevallen. Voor uwe Eerste Communie- kleederen bij J. Van den Bergh- Jouret, Aalst, daar vindt gij altijd een rijke keus in alle prijzen. Schrikkelijk ongeluk te Wetteren Zaterdag voormiddag, rond 8 1/2 ure, is er ter fabriek van den lieer Beernaorts een schrikkelijk ongeluk gebeurd, dat erge gevolgen had kunnen hebben Na de rusttijd van 8 ure is eensklaps met overgroot gedruisch de groote poly (jachtwiel van liet nieuw machien dal men over enkele maanden had geplaatst en duizend toeren doende per minuul) gesprongen alles verbrijzelende dat liet ontmoette. De rnachienkamer is deerlijk gesteld deuren en vensters zijn totaal vernield, dak en muren zijn aan stukken geslagen en alles ligl links en rechts Ier fabriek verspreid. Groote stukken gegoten ij zei- van hel. gesprongen jachtwiel, wegende 20 tol 30 liilos, zijn de fabriek doórge worpen andere zitten diep in den grond gedrongen, wal bewijst met wat kracht en geweld de poly aan stukken is ge sprongen. De aanblik der verwoesting is ontzet tend. Alles is om ter best afgeloopen en hui- ten een drietal erg gekwetsten, die na enkele weken rust zullen herstel 1 zijn, heeft men niels dan stoffelijke schade te belr- uren die geraamd wordt oj 15 a 20.000 fr. De mekanicieii-machinist Raymond De Mey, wonende steenweg van Overbeke, heeft verschil 1 ige kwetsuren waaronder eene groote wonde aan' den knie de maeker-machinist Jan Baptist Bracke, van Kwatrccht, beeft verschillige kneu zingen over liet gansche lichaam beiden werden na denoodigo geneeskundige zor gen ontvangen te hebben huiswaarts ge voerd. De genaamde Braeckman, wever, wonende aan de Welterstraal, wélke op •een twintigtal meters van de rnachien kamer op den koer der fabriek stond heeft een stuk ijzer van rond de 20 kilos op het been gekregen, zoodat hetzelve gebroken was en hij ten gronde stuikte De gekwetste werd len huize van Dr De Bruycker gevoerd die hel gebroken heen inzette. Door dit ongeval, dat veel ergere gevol gen had kunnen hebben en die loegewo- len wordt aan een fout in de vervaar diging van -het jacht wiel zullen honderden werklieden dér fabriek Beernaerts voor verschillige weken werkeloos blijven aangezien het eene gedeelte der fabriek niet kan in beweging gebracht worden. De verstoptheid en al hare ge volgen (draainissen, schele hoofdpijn, verblindheid, zwarigheid, slechte spijs- verteering, lendenpijnen enz zijn altijd vlug genezen dooi' de slijm verdrijvende Pit Walhéry 1 fr. de doos De zaak Wilmart.Eene vérgade- ring moest Zaterdag le Gent plaats heb ben voor do aandeelhouders der maat schappij Geiil-Teriieuzen Een 20tal personen waren aanwezig 487 gewone en 7 bevoorrechte aandeden, rech'gevende op 64 stommen, waren ver tegenwoordigd. Aan de dagorde stonden het verloog van den toestand, de verlee- riing der ontslagen aangevraagd door de beheerders en kommissarissen tegen woordig in bediening do bekrachtiging der maatregelen genomen door den alge- ïneeneii raad en door den raad der be heerders, inzonderheid de vraag van een prevenli-'f konkordaal de benoeming van zeven beheerders en vijl' kommissarissen in vervanging van de overledenen en ontslaggevers. De vergadering niet in getal zijnde, is zij luidens de grondslagen, voor drie we ken moeten verschoven worden. Zij zal plaals hebben den 22 Maart. Op eene vraag van den heer R. Wau- ters, welke de toestand zal zijn om de aandeelhouders wier titels aangeslagen werden, antwoordt de voorzitter dal het voldoende zal zijn het ontvangstbewijs van het neerleggen der titels in handen van den onderzoeksrechter voor te bren gen. Het Huis C. Praet De Witte, is angs de overzijde der Lange Zou 1st raai dichter bij de Groote Markt, in n" 6. Een bediende van een handelaar in de wijk der Renteniersstraal, te Brussel, stool onlangs 3,800 fr. ten nadcolo zijns patroon. De politie hield hem Zaterdag .morgend aan in een koffiehuis, Brabaii straat. Men vond nog 3,100 fr. op den jongeling, die in liet gevang van Vorst werd opgesloten. Eene Tursche noüjgalverkooper, te Laeken wonende, ontmoette Zaterdag avond vier kerels -lie hem aanspraken en zegde Welnu vuil Turk, zijt ge nu nog nieL dood, terwijl uwe broeders zich dood vechten Maak u gereed, wij zullen uwe ziel naar Allah zenden. En een hunner wilde hem met een mes eenen si eek loe- brengen, zich wegrende, werd hij ge kwetst aan den arm. De aanvallers ran selden hem af,ontnomen hein zijne koop waar en een uur lale.r vonden voorbijgan gers hem bloedend en bewusteloos liggen: De aanranders worden opgezocht. Zaterdag middag werd op het ge rechtshof le Antwerpen, door oen mis verstaan,een gevaarlijke inbrekeropvrijo voelen-gesteld en die er .natuurlijk voor gezorgd heeft zich hiel meer le laten De kerel is zekere V. De Laot, hij go naamd «Luie Fik-, welke verleden week aangehouden werd, beticht van menig vuldige kerkdiefstallen, waaronder ook déze gepleegd te Disper. In den hof zij her woning te Calmphout hebben de gendarmen van Gooreind op gravingen gedaan en verschillende jinvoe len ontdekt die va - die?slal voortkomen. Zaterdag werd «Luie Fik- in hot kabinet van deii onderzoeksrechter ontboden en door de gendarmen binnengebracht, om door een Hollandsche politieofficier on dervraagd te worden. Toen het onder-hoor geëindigd was, zegdd de griffier lot de gendarmen: «Hel is goed. de gevangene mag gaan.- En de gendarmen die meenden dat de kerel in vrijheid was gelaten, lieten hem' los. Het was maar eenige stonden later dat men de vergissing oi liet misverstand ge waar wérd, maar de kerel was niet meer te vinden. Dit heeft op hel paleis op- schuddig teweeg gebracht en dadelijk zijn er ten alle kanten opzoekingen be gonnen om don vluchteling op te sporen. Het BESTE en het NUTTIGSTE is eene Te beginnen van 7,50 verkrijgbaar ten bureele van DE DEN DER HO DE. Onbekende schelmen hebben een groote diefstal gepleegd in de pelsenwin kel Sl-Jacobsmarkt Ie Antwerpen Zonder een oogenblik in hun oneerlijk werk ge stoord te worden, hebben do inbrekers oom i) aanzienlijken buil gemaakt, be staande uil eene partij pelsen. Len geza menlijke waarde van 10,000 frank. De polieif'officior, M. Gonrinckx, boeit nog geen spoor dér daders gevonden. Deze diefstal is gepleegd ten nadeel© der weduwe Verbraeck. Do dieven, den kelijk goed bekenden met, liet huis, zijn langs den bijzondoren ingang in huis ge drongen. Het paneel der deur der tweede plaats hebben ze mei eenen beitel uitge sneden en hebben ook den draad der elec- Irieke bel doorgesneden. Eenmaal binnen hébben zij zich meester gemaakt eoiier som van 232 IV. en eene groote parlij pelsen en kanten kragen. Zeer opmerkenswaardig is het dat de schelmen al de echte, kostbare pelsen hebben meegenomen en.de namaaksels hebben laten liggen. Ook zijn door de dieven achtkanten kragen meegenomen. De dieven moeten zeer op hun gemak ge- woesl zijn, want zij hebben hij hun werk nog cigarellon gerookt waarvan de over blijfselen worden gevonden. Antoine Riston, werkman te Namen, waszón'der middelen van heslaan; hij werd door een achterneef, M. Alexander Bislon liefderijk opgenomen Ongelukkig, dank baarheid is de wereld uil en hij bulee- digde verscheidene malen de echt-genoote van zijnen weldoener,zoodat hij verzocht werd weg te gaan. Antoine Bislon was daarover woedend geworden en wachtte zijn neef af meteen revolver. Hel pérkei we.ih gewaarschuwd en hij moest Zater dag voor de rechtbank verschijnen. Hij ging de echtgenooton te gemoet, die als getuigen waren opgeroepen en, vuurde zelfs een revolverschot op hen af, geluk kig zonder hen le treffen Voor de recht bank deed men dit verhaal, toen oen telegram kwam molden dal Antoine, die hiel. verschonen was, zich met deiizelfdo» revolver had gezelfinoord. Drama op het ijs te Waasten. Geen winter gaal voorhij zonder dal men dramas op hel ijs heb be te betivuren. Een droevig ongeluk deed zich ook nu voor le Waasten. Dé kleine Robert IJaequaerl, 13 jaren oud, wonende met zijne ouders in de lier- berg La Sucrèrie le Waasleii, ging 's namiddags rond 1 ure met drie mak kers, jonger dan hij, slieren op het ijs eener gracht, aan de hoeve der wed. Descamps. Deze is op ongeveer een kwartiers van de woning van llacquaort gelegen. Eerst heel voorzichtig, doch" weldra stouter geworden, waagden dé kleine gasten zich op hel ijs van den wal die redelijk breed is, en eene diepte heeft van twee tot drie meiers. Robert llacquaort was juist in hol mid den der sloot gekomen toen op eens het ijskorslje brak en de arme knaap in liet water zonk.' Zijne makkers zagen hem met de armen een boelen tijd hoven liet ijs uitsteken om zich vast te houden Het was hun onmogelijk het slacht offer ter hulp te komen, en weldra ver dween de ongelukkige jongen in de diepte. Ondertusschen echter waren zij om hulp géi dopen doch toen deze kwam was het le. laat. Hol ijs werd gebroken en opzoekingen gedaan en rond 7 ure 's avonds vond een schipper, M. Provost, die meteen bootje, peilingen deed, hel lijkje van don armen knaap. r enders is onbeschrijflijk Verleden jaar verloren zij eon audcf lmnner kinder n in den ouderdom vai 17 jaar Robert was de derde, der vier kindorm die hun nog overblijven. Men seint uit uit Mexico aan do Nqv- York American, dat generaal Felix Daz vermoord zoii zijn geworden. Tot lit oogenblik heeft men nog geen ventre bevestiging van Gil bericht ontvangen' M. Wilson, gezant der Unie, liet wam dat liet diplomatisch korps te Mexico^m zijn misnoegen uit te drukken over en moord op Madero, zal weigeren liet fertt- ïnaalbij te wonen,dat de nieuwe minisW van builenlandsche zaken zal geven. 1 Een schandaal. Er wordt tegenwoordig een opschud dingwekkend proces gepleit voorde hui gerlijke rechtbank van Weenen. Een dame, Helena van Gippa, weduwe vaj een kolonel, daagt een nijverheidsage,! M. Jules Bruck, voor de rechtbank tq betaling eener som van 80,000 kronq als commissie. De weduwe van den kolonel beweét door hare betrekkingen met een oud ml nistér voor M Bruck belangrijke bcstol lingcn te hebben gekregen van wapens én munitie. Op deze bestellingen zou M. Bruck 700,000 kronen commissieloon ontvangen, waarvan hij er 100,000 had beloofd aan de weduwe. Daar zij echter slechts 20.000 kronen ontvangen heeft, daagt zij den nijverheidsagent tot beta ling van do rest. De debatten worden met gesloten deu ren behandeld,maar de bladen vragen dat de zaak in de Kamer komo. Alle Dondei dagen en Vrijdagen bozon- dcre gróote keus van vele soorten verse hen ZEEVISCH aan de laagste dagprijzen. Alle Viscliwaren worden zeer wel gerei nigd op verzoek ten huize gebracht.. Ik beveel mij aan de gunst-van eenieder, bezondérlijk aan de achtbare ingezetenen die van leveranciers veranderen. Zeer voordeeligo prijzen voor Avondma len, Hoteliers, enz. Ph. VAN STY VEND AEL Eenig huis der stad sedert 25 jaren in do Oost-endsche Visschcrjjen gevestigd. VlSSCHERIJ Lange Zoutstraat, 38, Aalst Leveraar der bijzonderste huizen der stad. TELEFOON Nr 44. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOP1NG van TE AALST, Geeraardsbergsche straat. De Notaris PAUL EEMAN, te Mooisel, zalnamens wiêl) bet behoort., niet gewin van palmslag 011 gelagen openbaar ver- koonen STAD AALST. Eerste koop.Een welgelegen WOON HUIS. dienende voor Winkel, met aan- Jiooi'igheden en tuin, aan do Geeraerds- bergsclicstraut, geteekend n. 5, gekend ten kadaster soletie A,nummer 1900b en 1909d met eene grootte van 2 aren, palende langs voren aan de straat, var. d'eene zijde aan M. Karei De Mette, langs achter aan do Brouwerij'van M. Camu en van de andere zijde aan Dame Wed* Louis de Naeyer en M. Boulemherg. Bewoond door den medeverkooper M. Joseph Bosschaert-Van de Meersche. Tweede koop. - Een goed WOONHUIS met aanhoorigl.eden en grond aan de Geer- aerdsbergsche straat, geteekend n. 41, ge keild ten kadaster söktie A, nummer 2164a met. eene grootte van 1 are 10 centiaren, palende langs voren aan de straat, van de eene zijde aan M. De G heest, langs ach ter aan M. Meganck en van de andore zijde aan M. Hyppolite Verbeiren. Bewoond door den medeverkooper, M, Adolf Geeroms-Van dc Meersche. lngebruiktreding der holde koopen drij maanden na de toewijzing. ZITDAGEN Instel Maai.dag 31 Maart Verblijf 7 April 0 telkens om 2 uren namiddag ter herberg Do Groenpooit gehouden door Dame Wed. Wellek ens, te Aalst, Geeraordsberg- -schostraat, GELD. Aflosbaar met jaarlijkse!) koi'tin gen of op vasten termijn, te bekomen mits bezet bij voornoemden Notaris EEMAN,

De Denderbode | 1913 | | pagina 2