Schoonheid SERULlNEi; Bloedarmoede, JE CE E DE LA mm ZWAVELZUUR AMMONIAK Nestlé's Kindermeel DE DENDERBODE Dada SS Dada LAATSTE TIJDINGEN. Wij Verzekeren WOONHUIS BGinmOHÖSH ZAAILANDEN EN MEERSCH ZAAILANDEN f ET. EEMAN, m PiTTE-©§©SSElS I - 9 20 DAGEN ttaor oea ELIXIR of CONFITUUR LANDBOUWERS Aalst. Sedert geriiimcn tiju doen de gebaren der Binnenstraat gegronde klachten tegen zekeren F. C., die voor specialiteit heeft de inwoners te beletten een oogje le luiken, door bet lielsch nachtlawaai door hem verwekt. Dic23ja- rige kerel sloeg nu Donderdag nacht in het ouderlijk huis al de glazen aan stuk kenEene klacht is tegen hem neerge legd. F. was vroeger- om zijn wangedrag uit het sledelijk hospitaal weggejaagd. Indien gij een slecht bloeit hebt (puis ten darters, roodheden' jeukingen) zuivert u het lichaam met de slijm verdrijvende Pil Wallhéry en ge zult vlug genezen zijn. t Fr. do doos overal. Aalst. Beschadig ingDonder dag avond bestatigde de landbouwer Ph Wauters wonende Möörsclbaan, dat eene partij aardappels, hem toehehoorendu en gelegen in de Peerdekensslraal, moed willig vernield was. De schade is groot. De dader is gekend en proces-verbaal is tegen hem opgemaakt Nieuwe Vlaamsche Illustratie, verkrijgbaar ten bureele van De Dbnder- bode. aan den zeer lage prijs van 3,60 fr. per jaar en 4,20 fr. per post Dit nummer bestaat uit 12 bladen, groot formaat en bevat 50 illnstr. en portetten. Het munt. uit door zijne rijke verscheidenheid van schoone platen en onderwerpen, o. a. De Koningin en de Prins te Siltard en te Heerlen. Vrouwelijke agenten te New- York. Portretten van de nieuwe Kamer leden. Poincaró in Engeland, 3 fotos De Prins van Wales gevangen, 2 fotos. Het spoorwegongeluk Le Mechelen, 1 toto. Opening van het zeebad Hindeloopen enz. Aalst. OüDHEIDSKUNDIG MUSEI'M. Ter gelegenheid var: de Kermis zal hel Stadsmuseum in het Oud stadhuis toe gankelijk wezen de Zondagen 6 en 13 Juli en den Maandag 7 Juli van 10 tol 13 uren en in den namiddag van 4 tot 7 ure. Voor de Rhuraatieklijders. Al de rhumnlicklijders weten hoe gunstig de plotselinge luchtgesteldheid verande ringen, de tijden van nevel zijn, bij het ontwaken hunner pijnen. Indien een voegsel kraakt, indien eene pijn zich van het eene gewricht'naar het andere verplaats, indien men zich moei lijk bukt, indien men eene zwaarte in den rug gevoeld vooral des morgends, moet men spoedig tusschenkomen langs den kant der nieren (gew: lenden)en ze hel pen krachtdadig het urinezuur af te jagen, die de gelegenheid zoekt zich door pijn lijke en gevaarlijke kenleekens le vero penbaren, scherpe rliumatiek krisie met hare iuwikkelingen zeer dikwijls doodc- lijk. Een gewricht lenig maken, eene pijn door wrijvingen of drukkingen doen verdwijnen, is maar eeneu hal ven uitslag het vergif verjaagt maar niet afgevoert zal zich naar eene andere plaats dragen. Al zorg voor de nieren te nemen, ver nield men de kwaal in haren oorsprong, want het urinezuur wordt afgedreven. De Foster Pillen voorde Nieren Aalst Apotheek De Valkeneer 15 Esplanade plein.) door hunne versterkende werking op de organen laten hun toe zooals zi j alleen er toe bekwaam zijn het urinezuur en al de vergiften af te voeren, de pijnen verdwijnen spoedig en de gewrichten hernemen hunne lenigheid. Alle apotheken (3,50 fr. de doos, 6 doo- zfcn voor 19 fr.) of vrachtvrij per post. Algemeen depot voor België Engelsche Apotheek, Gh. Delacre, 04, Coudenberg- straal,Brussel. Vraagt at J® en e'Sc''' we' de echte Foster Pillen voor de Jr&jJm'deren. Weigert of doet n terug betalen ai hetgeen hel luern- - venstaande merk niet Meldert. (Bijzondere correspondentie) 1 Juli Verleden Zaterdag vierden de achtbare echtgenooten Judo Fieremans alhier hun plechtig Jubelfeest van vijf tig jaren getrouwd Het was een op recht familiefeest gelijk men er zelden ontmoet. Ook was het waarlijk hartroe rend wanneer de achtbare Jubilarissen, na de gelukwenschen en geschenken van kinderen en vrienden ontvangen le heb ben, hun 50jarige loophaan als vader en moeder herinnerden.Tranen van aandoe ning rolden over hunne wangen, wan neer hun vader zegde hoe hij mot hunne moeder voor 12 kinderen welke God hun had geschonken, met zijn dagelijks loon als metser on eene kleine boerderij den kost en onderhoud moest verdienenwat moeite zij zich toch gel roost hebben om al hunne kinderen deftig en lot Gods glorie op te voeden, en met wat edelmoe digheid zij hunne toestemming gaven aan drie hunner dochters.om zich in t kloos ter voor altijd aan God toe te wijden. Kinderen, uwe ouders hebben veel ge werkt sprak de vader, maar ook zij heb ben gebeden, er is geen dag voorbij ge gaan of wij hebben Gods zegen gevraagd en onze sineekingen zijn zichtbaar ver hoord.'! Is dan ook niet zonder reden dat zijne Majesteit den Koning mij het core kruis op de borst gehecht heeft voor moed en opoffering. Lieve kinderen, blijft God altijd ge trouw, doet gelijk uwe ouders gedaan hebben en gij zult ook van God gezegend worden. Op deze kranige aanspraak antwoor den al hunne kinderen mol geestdriften liefde Leve Vader, leve Moeder, leve onze duurbare Ouders. Het stuk 0.75 NACHT. £\De doos 2.SO De 1/2 doos_l.50 TE KOOP If1 ALLE GOEDE HUIZEn TE AALST te verkrijgen ter Apotheken De Valkeneer, Esplanadeplein, en Van Caolcnbergh, Leopoldstraat 24, ter dro gerij O. Taymans, Grooto Markt, hij A. De Paopo-Singelyn, Leopoldstraat, en hij de Gezusters Mcganck, Lange Zou 1st raat. Brand te Meldert. Woensdag namiddag is brand ontstaan in de woning van Alfons Bruyninckx. Gebaren zagen rook opstijgen en stampten de deur in. Zij konden nog een deel der meubelen redden. De schade; is groot, doch door verzekering gedekt. De oorzaak van den brand is ongekend. 'onderbaar Insectenpoeder c. de doos 1 blaasbalg. Dendermonde. Woensdag avond heeft de politie van Dendermonde twee personen aangehouden die in een loge- menthuis der Oude Vest afgestapt waren. Het zijn een manspersoon van Holland- schen oorsprong en eene vrouw. Volgens wij vernemen zou deze aan houding in verhand zijn inel den diefstal welke over een drietal weken gepleegd werd ten nadecle van den. juwelier Mat- thys teZele. De twee aangehoudenen zijn na door den heer onderzoeksrechter on- derlioord te zijn, in de celgevangenis van Dendermonde opgesloten. St-Niklaas (Waas). - In deze stad is er een wielrijder die nog rap en vlug op zijnen velo doortrapt. Met is M. Jan Varendonck, rentenier, die in December van dees jaar X I jaar zal hereiken En hel is maar dat hij geene kleine reisjes maakthij steekt de Hollandsche gren zen over, gaat naar zijne landerijen in Zeeland zien en keert terug. De rijksten keus van ZICHT- EN FANTASIEKAARTEN vindt men ten Bureele van «De Denderbode- benevenseen prachtige keus in allerhande artikels, Bureel-en Schoolbehoeflon.enz. Speelkaarten le beginnen van 95 cent. het dozijn. VULPENNEN Swan en andere. Gent-Terneuzen. Dinsdag namid dag om 2 1/2 ure, had in den zetel der naamlooze spoorwegmaatschappij Gent Tcrneuzen, gevestigd tefient, Bennestege eene algenieene vergadering plaats der aandeelhouders, ten einde de nieuwe voorstellen te onderzooken en over te gaan tot de kiezingen. De vergadering zeer weinig in getal was voorgezeten door M. Marcel De Clercq, voorzitter van den nieuwen be- lieeraad, bijgestaan door de andere be heerders, Op do vergadering werden 164 bevoor rechte aandeelen en 654 gewone aandee- len aangeboden. M. De Clercq gaf lezing van nieuwe voorstellen. Zij voorzien een uilslag voor do betaling van alle vroegere schulden. Verscheidene voorstellen werden in de zitting besproken en lor stemming ge bigd. Alle worden aangenomen en zullen aan de Koophandelsrechtbank onderwor pen worden in het ooruitzicht van <-ene nieuwe veagadoring der schuldeischers. EEN MIDDEL - eenvoudig en gemakkelijk om slruische en gezonde kinderen le hebben is se te voeden met het best de nucdermelk vervan gend. 5 KOSÏELOOZE w doos al: staal, mils Traag jrriclt tot vtrunding lïl.fernand Deny, 13troeifa Grand Hospice BRUSSEL. I i Charleroi Wij hebben vroeger de stoutmoedige inbraak gemeld hij den heer advokaat. Curlier Ie Charleroi Het onderzoek heeft geleid tot de aanhouding van zes personen. De slag die le doen was werd aange duid door een koffiehuisbediende, zekere 11..., tlie samen met den genaamden W... G. en N... aan den diefstal deel nam De koffiehuisbediende drong de eerste binnen. De anderen hielden de wacht. Roods had de dief alles gerooid, toen hij ischtedal zijne medeplichtigen ook zou den binnunkomeïi,-'óm de verantwoorde lijkheid gelijk temaken Zij gingen dan ook binnen en deelden de 600 fr. die in eene brieventesch gevon den waren. Een der dieven ging eenen taxi halen, waarin den buit. kleedingstukken, lijn waad, zilverwerk, enz. werd geladen en men ging kloppen aan de deur van eenen juwelier der Nieuwstraal te Marchienne. Hier werd niet open gedaan, en den huil werd naar zekeren B... gevoerd, wonende in de Vilettenstraat te Marei- helle. Des anderendaags morgends koor de vrouw- B... weder met een pak hij den horlogicmaker, die alles kocht voor 123 frank. Huiszoekingen werden bij dezen horlogicmaker gedaan die echter niets aan liet licht brachten. Zijne aanhouding werd niettemin bevolen en hij is zijne vijf medeplichtigen in het gevang gaan ver voegen. Zonderling jachtongeval M. Stoli, ondernemer te Thionville Duitsch- land, was het slachtoffer van een zonder ling'jachtongeval. Mij was aan het jagen te Dalstein en schoot oenen reebok. Op het oogenhlik dat hij zich over het dier boog, sprong dit laatste recht en door stak met eenen zijner hoornen de wang van M. Stoll. De jager en het dier stort ten ten gronde. Een vriend moest M. Stoll verlossen die moest in een hospitaal ter verzorging opgenomen worden, daar hij erg gewond was. Mobilisatie in Rumenië. Bucharest, 3 Juli. Het nieuws der mobiel making van het Rumeenscb leger is met grooten geest drift ontvangen. De gansche stad is bevlagd. Berlijn, 3 Juli Volgens een telegram uit Bucharest aan Lokal Anzeigcr brengt de mobili satie 500,000 man Ie been. Belgrado, 3 Juli. Het hoofdkwartier meldt dat de Ser viërs eene volledige overwinning hebben behaald te Krivolak, op de Vardar, ten zuiden van Islip. Do bevolking juichte de Serviërs toe toen zij de stad binnenrukten. De gebeurtenissen te Saloniki. Sofia, 3 Juli. De offleieuse Mir bevat een hevig artikel tegen de Grieken wegens de ont wapening der Bulgaren te Saloniki en heet tlie daad eene brutale oorlogsver klaring. Sofia, 4 Juli. Hel is onmogelijk al de loopende ge ruchten na te gaan en hunne gegrondheid te toetsen. Men weet al.een dat de krijgsverrich tingen onophoudelijk duren sedert 29 Juni Men zegt dat de Bulgaren Egri Palanka eu Volos hebben ingenomen in liet Ser visch gebied en dat de Grieken eene bloe dige nederlaag leden op den rechteroever der Strouma. De dagbladen melden uit geloofswaar- dige bron dat 20 Servische officieren en 1500 soldaten krijgsgevangen genomen zijn. De tsaar aan de Balkanvorsten Parijs, 4 Juli. Uit St-Pclorsburg wordt aan de dag bladen gemeld dal de tsaar nogeens per soonlijk heeft aangedrongen bij de ko ningen. van Servië en Bulgarië om de vij andelijkheden te staken. Londen, 4 Juli. f'itStPetersburg ran «Times» Gehoor gevend aan hel aandringen van den tsaar stuurden de regeeringen van Servië en Bulgarië aan hunne troepen liet bevel tol staking der vijandelijkheden. BURGERLIJKE STAND DER STAD AALST. Geboorten Mannelijk geslacht 8)9,, Vrouwelijk - 12) Overly deus J. Van Driessche, wr, Gyssens zh 74 j. Moorse'h A. Luca, vr. Van Schuylen- bergh, zb. 35 j. Iveiz. pl.J. Van der Meoron we De Loose, zh. 81 j.Leopoldstr. A. De Pril, m. De Meersman, zh. 42 j. Gasthuisstr J. Van den Aheele, wrDe Greef, landw. 73 j. Meirestr. C De Coster, m. Verbrakel, steenk. 27 j. Nicu- webeekstr. J. Lambo. w,eVan Ghyse- ligem. zb. 47 j. Dirk Martensstr. G De Smet, fabriek w. 18 j. Meuleschettestr. C. Janssens. m. Brys, katoenbew. 69 j. Katoenenstr. J. De Groot, w' Van den Borre, zb. 75 j. Van Wambekekaai. 4 kinderen onder de 7 jaren. t |»«-i Aalst. Zaterdag 5 Juli 1913 Aardappelen de 100 k. 12.00 a 0.00 Boter ner 3 kilo 8,10 a 9,00 Roomboter per kilo 3.00 a 0,00 Uiers de 25 2.50 a 0.00 Ajuin do 100 kilo 0,00 a 0,00 Viggonen per koppel 85,00 a 95,06 BOTERMERKT. Heden Zaterdag werden 207 klonten boter ter markt ge bracht, wegende te samen 1700 kgr. volkomen"- genezing in 3 uren van dén Afloop of 't Scliijt der kalvers en veulens door bet A merikaansche Poeder Dei ratbrb nu Constipogene genoemd. Eene enkele doos is voldoende, cm verscheidene dieren Ui redden en liet kost maar een frank. Te bekomen iu alle apotheken, namelijk te Aalst, bij De Valkeneer en Callebatil. OPENBARE VERKOOPINQ van LAND en MEERSCH te Erpe. De Notaris MEERT, te Erpc, zal met ge win van palmslagen gelagen in liet openbaar verkoopen Gemeente Erpe. Koop I Woonhuis en erve, wezende de Her berg «De halve Maan- aan den steenweg van Erpe naar Lede gekadastreerd wijk A nummer 524, 525 en 53IA met eene grootte van 21 aren 80 centiaren en volgens meting 23 aren 07 centiaren Verdeeld in twee deelen. I. Het Woonhuis met Hof, groot 12 aren 67 centiaren. II 10 aren 40 centiaren Bouwgrond Bewoond door den heer Victor De Windt. Koop II. 15 aren 10 centiaren Meersch, Hoonegemmeerschen, sectie B nummer 795. Boomprijs 490 franks. Gebruik door de eigenaars de heeren Claus. Koop III 46 aren 40 centiaren, volgens meting 48 aren 65 centiaren land ter wijk «Den Berg-, gekadastreerd sectie B nummer 297c. Verdeeld in twee gelijke deelen. Gebruikt door den medeeigenaar den heer Gustaaf Claus. ZITDAGEN Instel, Maandag 4 Oogst (,0;, Verblijf, 18 - J telkens om 3 ure van den namiddag, ter her berg - In de Halve Maan -, te Erpe Kleine steenweg, gehouden door den lieer Victor De Windt. sectie B, nummer 668a, met eene grootte van 21 aren 60 centiaren. Gemeente Ottcrgem. Këop vier. Een perceel land, gelegen op den Meulenkauter, gekadastreerd eenige sectie, nummer 837, met eene grootte van 12 apen 40 centiaren. ZITDAGEN Instel Donderdag 24 Juli Verblijf Dond.-rd .g 7 Oogst lJ" Telkens om 3 ure namiddag ter herberg van d<ui heer Jean De Wint, te Erondegem, Kapelhof. OPENBARE VERKOOP1NG 'PERCEEL LAND en eene behuisde HOFSTEDE TE MEIRE De Notaris OSCAR T1BBAUT, te Aalst, zal ingevolge vonnis verleend door de Burgerlijke Rechtbank van Eersten Aanslag, zetelende te Dendermonde in date 27 Juni 1913, niet de pleegvormen der Wet van 12 Juni 1816, ter iusschenkomst van Mijnheer de Vrederechter des Kantons Aalst, in het openbaar verkoo pen Een perceel Land gelegen te Meire, op het IJsgat, gekadastreerd wijk C, nummer 137, met eene groote van 11 aren 80 centiaren, palende ten ooste met halfweg aan de heeren Gustaaf De Muyter en Désiré Maesschalck, ten zuide aan den heer August Daeseleire, ten weste aan de baan en ten noorde aan Juffrou wen Clementina De Smet. Gebruikster de medeeigenares juffrouw We Van den Eeckliout-Lievens. En zonder tusschenkomst van Mijnheer de Vrederechter Eene nieuwgebouwde Hofstede met Boom gaard gestaan en gelegen te Meire, gehucht Oostdorp, en gekadastreerd wijk C, nummer 167c en 167D met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste met de half weg aan den lieer Désiré Maesschalck, ten zuide aan den heer Amand Burins, ten weste aan denzelfden en ten noorde aan den heer Arthur De Troyer en zuster. Bewoond door de eigenares Juffrouw Wc Van den Eeckhout-Lievens. EENIGE ZITDAG Zaterdag 23 Augusti 1913, ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht te Aalst in het Stadhuis. UIT DER HAND TE KOOP Schoone en welgelegene TE AALST, nabij den Gentsclien Steenweg. Zich te wonden ten kantoore van den Notaris TIBBAUT, te Aalst Studie van de Notaris TIBBAUT, te Aalst. Uil ter hand te koop Een welgelegen woonhuis, zeer dienstig voor winkel of koffiehuis te Aalst, aan de Groote Markt. Zich te bevragen ten boven gemelde kantoore Openbare Verkooping. I De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen j Eenen Nijverheidsgrond met het magazijn erop staande en 28 woonhuizen, te Aaist, in Eilandstraat, nabij het Sas. Samen ingesteld fr. 66,100. Laatste Zitdag Dinsdag 22 Juli 1913, om 3 uren namiddag ter Estaminet van den heer Van Der Vorst, Zaadhandelaar, te Aalst, aan de St-Martenskerk. Bij stergoval. OPENBARE VERKOOPING van te Erondegem en Ottergem De Notaris MEERT, te Erpe. zal na mens wien liet behoort, zonder gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Gemeente Erondegem. Koop een. Een perceel land, gelegen op den Kleinen Meulenkauter, gekadas treerd sectie B, deel van nummer 666 met eene grootte van 18 aren. Koop twee. Een perceel hooiland en land op den grooten moorsch gekadastreerd sectie A nummers 5C en 52 mot eone grootte van 28 aren 20 centiaren. Koop dri\ Een perceel zaailand op den kleinen Meulenkauter, gekadastreerd OPENBARE VERKOOPING van goede te Erembodegem. De Notaris DE SAEDELEER, te Erembo degem, zal openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. KOOP EEN Eene partij land op den Zwaluwkauter, aan den Welleweg, groot vol gens titel 10 aren 50 centiaren. KOOP TWEE. Eene partij land gelegen op den Zwaluwkauter ter plaats genaamd den Wilg,groot volgens titel 14 aren 60 centiaren cn volgens meting 14 aren 3 centiaren. Beide koopen in gebruik bij den medever- kooper den lieer Renè De Clippel. tot Kerst mis 1913. ZITDAGEN Verblijf; Donderdag 10 Juli 1913, telkens om 3 1/2 ure namiddag, ter herberg van den lieer Louis De Ryck, te Erembode gem, Dorp. Oude Firma, de belangrijkste in zijne specialiteit, hebbende klanten in gansch het land, zoekt vertegenwoordigers bij voorkeur beschikkende over eene vi- trien voor uitstalling. Zou betamen voor modist, kleer maakster, ellegoed- hoeden- of schoen winkel. Schrijven T. P. V. 77, bureel Office de Publicité, Brussel. 3-6-7 RpI II i 1 li O Landbouwers ncidllgl IJke Maatschappij vraagt werkzame agenten van den buiten om landbouwers te bezoeken. Vast loon 150 frank per maand eu kommissie. Schrijven S. S. 25, Agence Havas, Brussel. Steekl wel deze waarheid iu uw hoofd. ISone verwaarloosde valling zet zich over van den eene:: mensch aan den anderen en is gevaarlijk ei. zelfs doodclijk voor kin deren en ouderlingen Daarom moeten wij ons er zoo spoedig mogelijk van genezen. De beste, ja wij mogen zeggen, de ecnigste remedie die u zal alle voldoening geven is de Hiroop prulere. Dit is een wetenschappelijk produkt dat door de Doktors zelf genomen word. Prys I-^hankkim in alle Apot- liekon, namenlyk t,e Aalst, bij Vai.kf.neeu en Cai.lebaut. II ph vi'i'ioT voor eeno maand '1<ld8l een ernstig reizi ger. Zeer gemakkelijk work, groote win sten. Schrijven Publicité te Jupille, Luik. rPp knnn een VELO hebbende 1 slechts eenige malen gebruikt geweest, zich te wenden ten bu reele van dil blad. Gevraagd. KEUKENMEID kunnende goede bur gerskeuken. Zich te bevragen ten bureele dezer. KLEERMAKERS. Het huis Gillard te Frameries, vraagt goede kleermakers goed I0011 en werk voor gansch 't. jaar verzekerd bij kontrakt. Men moet te Frameries wonen verhuis kosten worden terugbetaald. ZAAKWAARNEMER zoekt, eenige groote en kleine kapitalen op j eerste klas hypotheek te plaatsen. S. P. I). Agence Star, Strooistraat 22, Brussel. II orden gevraagd in de Werkhuizen DINCQ-GILBERT te Cuesmes een buizenmaker kunnende wer ken met ijzer en koper, ook ketelmakers welke plaat van middelbare dikte kunnen bewerken. 4. WI.tnn„, WEVERS in het ill LU Vlddgl fabriek MertknS. te Hal. Ingénieur Chimiste, Q Analyses et dosages Ma- tières fertilisantes Algenieene Agencie coner oude en machtige compagnie, leven ongeval, brandramp en uitdoover, te ver kenen aan deftig en solvabel persoon. 300 frank ter maand, voorwaarde af te spre ken, (onnoodig bediening te verlaten). 'Op zichter brengt ter hoogte. Schrijven Z. Postbus 616, Antwerpen. 52.275 Q Minerals Alliages Ma- tières grasses Albumine. Q Grondkrediet van Itelgië NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ ingericht in 1835 Geldleeningen te bekomen voor het bouwen van luizen, aankoop van gebou wen en landen, aan gewonen intrest, aflosbaar in eens of met drij maandelijksche afkortingen, met of zonder levensverzeke ring. Uitgave van obligatiën van 100, 200, 500 en 1000 franken, intrestende aan %'sjaars. GELDIJ1TZBTTING VAN EERSTEN RANG. Kostelooze inlichtingen te bekomen ter studie van den Notaris EEMAN te Moorsel, en in liet bureel der maat schappij te Aalst, Leopoldstraat 28, van 8 tot 11 ure 's morgens. Hoofdagentschap van verzekeringen tegen brand, ongevallen, op 't leven, enz. ©❖©❖©❖©❖©❖©❖©❖❖©❖©❖❖©❖©❖©❖©❖Q Stoom Boek- en Steendrukkerij TER DRUKKERIJ O V A N O gelast men zicli met alle slach van BOEK- en STEENDRUKWERKEN, zooals Boekwerken, Affichen, Omzendbrieven. Facturen, Mandaten, Wissels, Trouwbrieven, Dóodbrieven en Beeldekens, Adres- en Visietkaarten, Registers, Etiketten, enz. enz., in een woord, met alles wat den Boek- en Steendrukkersstiel betreft. Groote cn schoone heus van Doodbeeldehens Men gelast zich desnoods met den opstel van Doodbecldekens. Schoon werk, spoedige bediening en gematigde prijzen. BLEEKE KLEUREN WITVLOED, NEURASTHENIE GROEI SPOEDIGE HERSTELLINGI PRODUCTS SAINT VINCENT de PAUL,24 HELGIK Te koop RADIKALE e ONFEILBARE GENEZING in /LS'VINCENTIUS. PAOLO DE EENIGSTE BIJZONDERLIJK TOEGELATEN EENIGSTE BIJZONDERLIJK TOEGELATEN PARUS. Alle Apotheken. Brochuur IrancO, o the ken. Prijs 5 FRANK Naamlooze Vennootschap. .TT Tv Agentschap der Société Générale de Belgiqae SUCCURSAaL VAN AALST 20. NIEUWSTR A AT. Telefoon 113. Dépots van geld aan 3 en 4 °/0 Disconto en invordering van wissels Voorschotten op titels Aan- en verkoop van checks, vreemde bankbil jetten en munten Beursorders Uitbetaling van koepons Inbcwaar- neming van waarden. VERHUREVGSTARIEF DEIt BRAND KOFFERS BRANDKOFFERS Af mot ingon binnenwaarts Prijs der Verhuring hoogte breedte diepte Per maand Per 3 maand Per 6 maand Per JAAR Motor Meter Meter Frank Frank Frank Frank Model A 0.12 0.30 0.55 2— 5.— 9.— 15.— B 0.20 0.30 0-55 3. - 8.— 15. 25.— C 0.50 0.30 0.55 5— 12.— 20 35.— D 0.50 0.62 0.55 8.— 20 30.— 50 E 0.53 0.62 0.55 9. - 22. 35. 60 De zaal der brandkoffers is toegankelijk voor het publiek alle werkdagen van 9 tot 4 uur ('s Zaterdags van 9 tot 2 uur). VOOR m Maïs Inkainaatklaver Spurrie - j Mostaard Saradelle Nagras Aller- 5 B hande voedermengsels Rapen Kool- rapen Wortelen, -a m BEPROEFT HET Krachtige, rijke, spaarzame stikstof mest Gij zult verwonderd zijn over den uitslag. Geefl ook. einde Juli. AMMONIAKSUF ERFOSFA AT aan uw. vruchtboomen Zoo zult gij voor toekomend jaar eenen rijken bloei voor bereiden. Die meststoffen zijn te verkoopen bij al de mesthandelaars en in al de Landbouwsyndikaten. KOSTELOOZE INLICHTINGEN IN HET COMPTOIR BELGE DU SULFATE D'AMMONIAQUE (Naamloos Vennootschap) 8, Berckmansstraat, BRUSSEL s&üi .-ï«aiBBBE7Siaatlfe>tó'4W^

De Denderbode | 1913 | | pagina 3