L A JN D M N 4 W0MI1I1IE1 KANADABOOMEN Scheikundige Landvetten Robert Van de Lanotte ACH. EEMAN, AALST. MI §1 Pil T T£- G D 0 S£I S J.-Bapt. De Boeck.L.Van derBelen, Juffrouw Hortense Hooy, de Veldbaan en daarover J.-Bapt. Beygaert en de Burgerlijke Godshui zen van Aalst. Gebruikt door M. Eugeen Claus, te Aalst. Grondplan en meting van M. A. Van Nuf fel, gezworen Landmeter te Aalst. ENKELE ZITDAG Zaterdag 15 Januari 1916, om 2 ure (stipt) namiddag ter Zittingzaal van den Heer Vrederechter,te Aalst,Stadhuis. De koopers zijn verzocht zich te voorzien de gehuwden van hunnen trouwboek, de onge- huwden van een uittreksel uit hunnen geboor- teakt en degene welke begeeren te genieten van vermindering van rechten, van hunne belas- tingsbrieven Voor verdere inlichtingen zich te wenden tot genoemden Notaris Paul Eeman. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel MEERSCH te Erpe, Hofstade, Lede, Meire, Haeltert Heldergem& Aalst De Notaris Oscar TIBBAUT le Aalst, zal ler tussehenkomst van zijnen Ambtgenoot Meester VERHELST. Notaris te Antwerpen, met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe, Eerste koop. Een perceel Laud, gelegen in den Schoonegem, gekadastreerd wijk C, nummer 802, met e«ne grootte van 19 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Anna Van dor Eist, ten zuide aan de familie Eeman-De Meyer, den heer Eiuiel Wynant en de Kerkfabriek van Meire, ton weste aan de familie de Oeyter-Lievens en ten noorde aan juffrouw Agnes Eeman -Gebruiker de heer Francois De Coninck. Gemeente Hofstade. Tweede koop.Een perceel Laud, gelegen op de Voorste Baardehrug, gekadastreerd wijk C, nummer 585b, met eeno grootte van 35 aren, palen de ten ooste aan de Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den Eerwaarde Heer Pannekoeck, ten weste aan den heer Joseph De Vos-Roggeman en noorde aan juffrouw Mana-Antonia Daelman en de Kerkfabriek van Hofstade. Gebruiker de heer Do- natus Cannoot Everaert. Gemeente Lede. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Royen. gekadastreerd wijk C, nummer 971, met eene grootte van 1 hectaar 6 aren 20 centiaren en volgens titel 1 hectaar 4 aren 25 centiaren, palen de ten ooste aan den heer Emiel Triest-Van Boven, ten zuide aan den lieer Frans Da Smet-Peerlinck, ten weste aan de familie De Prez-Van Hauwermei- ren en ten noorde aan de heeren Emiel De Gussemé Werner Van den Steen en Jean Moens. Gebruikers de heeren Joan De Gussemé, Prosper De Gusseme en Gustaaf Smekens. Verdeeld in 3 deelen, als volgt Eerste lot35 aren 75 centiaren, ten oosten. Tweede lot33 aren 75 centiaren, te midden. Derde Lot: 36 aren 75 centiaren, ten westen Gemeente Meire. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Geetegemveld, doorsnoden met den weg, geka dastreerd wijk C, nummers 139 en 801, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie Meuleman De Groot, ten zuide aan den volgenden koon, ten weste aan de heeren Alois De Ryck-Maesschalok en Emiel De Loof-Van Impe en ten noerde aan dame Frans Van der Haeghen-De Smedt en kinderen. Gebruiker de heer Frans De Brouwer. Vijlde koop. Een perceel Land, gelegen op het Geetegemveld of de Beek, ook doorsnedon met den weg. gekaeaatreerd wijk C, nummers 138 en 802, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren palende ten ooste aan juffrouw Coleta Van der Haegen, ten zuide aan de heeren Pieter-Fraus De Loose en Camiel Van den Eeckhout, ten weste aan de heeren Desire Maesschalck en Alois De Ryck en ten noor de koop vier. Gebruiker de heer Frans De Brou- Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op den Appelsakker, gekadastreerd wijkC, nummer 1099, met eene grootte van 38 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Camiel Coppens-Ringoot en juffrouwen Maria en Julia Mabilde, ten zuide aan den heer Charles-Louis Meganck, ten weste aan de Rijbaan en daarover juffrouw Alfonsina Taclman, den heer Livinus De Trover, juffrouw Celina Bris- mootier en den heer Desiré Maesschalck, en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Meire. Gebruikers de heeren Charles Hoebeeck en Charles Redant. Gemeente Haeltert. Zevende koop. Een perceel Land gelegen op Geetegem, gekadastreerd wijk C, nummer 223, met eene grootte van 11 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop acht en den heer Maesschalck- Licvens, ten zuide aan de heeren Desiré en Gustaaf De. Meyer en zuster, ton weste aan den Weg eu ton noorde aan koop tien. Gebruiker den lieer Joseph Seininck. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Grootkauter, gekadastreerd wijk C. nummer 246, mot eene grootte van 11 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de Molenstraat, ten zuido aan don heer De Gendt-Rbdant, ten weste aan den heer Compère-Lievens eu ten noorde aan de hoeren Jan-Baptist en Desiré Stuck. Gebruiker den heer Desiré D'Hondt. Negende koop. Een perceel Lann, gelogen op den Grootkauter, gekadastreerd wijk C nummer 262a, met eene grootte van 24 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan dame Baeten-Arenls, ten zuide aan den heer Maesschalck-I.ioven5 ten weste aan de kooptin zevenen tien, dame De Graoie-Y'er- straeten en hel Weldadigheidsbureel van Meire en ten noorde aan juffrouw Celestinc Van den Eeck hout. Gebruiker den heer Felix Vy verman Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op Geetegem of Vogelweide, gekadastreerd wijk C, nummer 224, inet eene grootte van 9 aren 80 centi aren, palende leu oosten aan den koop negen, ten zuide aan koop zeven, ten westen aan den Weg en ten noorde aan dame De Graeve-Verstraeton. Ge bruiker den heer Joseph Seminck. Gemeente Heldergem. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen in do Hertorigmeerscben, gekadastreerd wijk A, num mer 7a, met eene grootte van 43 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Heldergem, dame Van Morstraeten-BoèU en den heer Gustaaf Cooreman, ten zuide aan de Straat en den heer Camilla Maesschalck, ten weste aan de heeren Omer Van Heddegem-Van Londersole en Adoll Cuppens en ten noorde aan de Beek, geselleed met de gemeente Aygem. Gebruiker den heer Van der Nuecker-Bontinck. Stad Aalst. Twaalfde koop. Een perceel Land, gelegen op het Kreukelenveld, gekadastreerd wijk C, 415c, met eene grootte van 36 aren, palende ten ooste aan den Wisselweg, ten zuide aan den heer Franciscus Schollaert, ten waste aan den heer Eugèno Claus en ten noorde aan juffrouw Fanny van der Noot. Gebruiker dan heer Alois Picqueur. Dertiende koop Een perceel Land. gelegen op den Rooseubosch, ook genaamd Quaermolen, geka dastreerd wijk E, nummer 119da, met eene grootte juffrouw De Craecker, ten zuide aan den hoer Petrus Ledegen-Meert, ton weste aan juffrouw Petronella Muylaert enten noorde aan de heeren Léon De Coou-de Call en Oilier Van Breugel. Ge bruikers de heeren Isidore en Petrus Ledegen. Verdeeld in oost-en westhelft Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Molenkanter, ook genaamd de De drij Velden gekadastreerd wijk E, nummer 367, met eene grootte van 10 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de erven De Groot, ten zuide aan don heer Muylaert. ten weste aan de Kauterhaan on ten noorde aan koop vijftien. Gebruiker den heer Petrus Ledegem. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, ook genaamd De drij Velden», gekadastreerd wijk E, nummer 368, met eene grootte van 10 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de erven De Groot.ten zuido aan koop veertien, ten weste aan de Kauterhaan en ten noorde aan de erven Van de Velde. Gehruiker den heer Petrus Lodegen. Onmiddelijke ingehruiktreding voor alle de Goe- ZITDAGEN: Instel, Maandag 3 Verblijf, Maandag 17 )Ja"uan 1916 ten 10 uren zeer stipt voormiddag, Het Belgisch Hof hij den heer Felix Van Lan- duyt, te Aalst, aan de Groote Markt. N. B. De koopers zijn verzocht hun trouw boekje oféxtrakt uit hunnen geboorteakt ter verkno ping mede te brengen, en degenen die kunnen ge nieten der vermindering van registratie- en over schrijvingsrechten (Landlmuwwot) moeten zich voorzien van hunne contributiebiljetten. Voor verdere inlichtingen zicli te wenden ten kantore van den Notaris Oscar TIBBAUT. le Aalst. Korte Zontstraat, nevens de Afspanning De Meiboom Kantoor van den Notaris TIBBAUT, te Aalst. OPENBARE VERPACHTING der Arm- en Kerkgoederen der gemeente MEIRE. De Notaris Oscar Tibbaut, te Aalst, zal op Woensdag 15 December 1915 te beginnen om 8 uren voormiddag ten lokale van het gemeentehuis te Meire, Nieuwstraat, overgaan tot de openbare verpachting voor den termijn van 6 jaren, ingang nemende met 25 December 1915, van de goederen toebehoorende aan het Bureel van Weldadig heid en aan de Kerkfabriek der gemeente Meire, Erpe, Haeltert, Ottergem en Aygem. Op de gewone voorwaarden berustende ten kantoore van bovengenoemden Notaris Oscar Tibbaut, te Aalst, Korte Zoutstraat, nevens de afspanning De Meiboom N. B De onkosten (Wijngeld) der ver- pachtingzullen door de pachters op den stond der toewijzing moeten gekweten worden Degene die nog achterstellen van pachten te betalen hebben zullen noch als pachter noch als medepachter aanvaard worden. De Notaris Moyersoen te Lede, zal openbaarlijk verkoopen 1° koop Een Woonhuis en Nijverheids gesticht gestaan en gelegen te Aalst, Ghee- raerdtsstraat, n°ll, groot 6 a. 27 c., be woond en gebruikt door M. Frans Pauwels. 2e koop Een Woonhuis, nevens voor- gande, n" 10, groot 1 a, 50 c., bewoond door M. Aimé Van de Noortgate. 3® koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n° 9, groot 1 a. 40 c., bewoond door M. Eduard Deurwaarder. 4e koop Een Woonhuis te Aalst, Ghee- raerdtsstraat, n° 7, groot 1 a. 1 c., bewoond door M- Theophile Cornelis. 5C koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n° 6, groot 1 a. 16 c bewoond door M. Joseph Wart. 6® koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n" 5, groot 1 a. 34 c.,bewoond door M. Henri Van Malderen. 7e koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n° 4, groot 1 a. 35 c., bewoond door M. Louis Teirlinckx. 81-' koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, ii0 3,groot 1 a. 31 c., bewoond door M. Eduard De Smet. 9® koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n° 2, groot 2 a. 97 c., onbewoond. 10e koopEen perceel Land, te Aalst- Mljlbeke, Doornveld, Steentje, aan de Paar dekensstraat, groot 1 heet. 18 a. 17 c. Boomprijs fr. 240,00. In gebruik bij MM. Achille De Loose, Philemon Wauters, René De Gols, Camille Podevyn en Mad. Wed. Frans Coppens-De Smet en kinderen. lle koop: Een perceel Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeke, Koeistraat, Bornputje, groot 22 a. 39 c. Boomprijs fr. 190,00. In gebruik bij M Joseph Callebaut. 12® koop Een Bosch, te Aalst-Mijlbeke, op 't Groot Eeckhout, sectie F, n° 438B, groot 16 a. 30 c. Boomprijs fr. 900,00 On verhuurd. 13® koop Een schoonen Bouwgrond, te Aalst-Schaarbeke, Ledebaan, met de vijf er opstaande woonhuizen en afhangen, recht over het buitengoed van den heer Alexander De Vits, groot 1 hectaar 25 a. 38 c. Boomprijs fr. 2800,00 Gebruikt door MM. Auguste De Man, Jo seph Biebaut, Frans De Craecker en anderen. 14® koop Een Bosch, te Nieuwerkerken, op de Kriek, sectie A, nummers 552 en 553, groot 99 a30 c. Boomprijs fr. 3700,00. Onverhuurd. 15° koop Een Bosch, te Smetlede, op de Bloote Heyde, sectie A, n° 147, groot 48 a. 70 c. Onverhuurd Boomprijs fr. 1380,00. Instel, Maandag 13 December Verblijf, Maandag 20 December om 2 uren namiddag, ter herberg In het Graven Hof bewoond door den heer Petrus Kieckens, Brusselsche straat, te Aalst. N. B. Voor de verdeeling in loten der koo- pen 10 en II en voor de volledige beschrij ving der goederen, zie de uitgehangen plak brieven. De personen die verlangen te koopen zijn vriendelijk verzocht hun trouwboeksken of een nittreksel hunner geboorteakte mede te brengen OPENBARE VERKOOPING van ZAAILANDEN HOOI La AN D en BOSCH te Baerdegem, Erembodegem, Haeltert, Meldert, Nieuwerkerken, Cherscamp, Lede, Ottergem en Massemen. De Notaris Meert, te Erpe, zal namens wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Baerdegem. Koop 1. 35 aren 60 centiaren Zaailand, op Mutsereel, gekadastreerd sektie E num mer 318. Gebruikt door de heeren Frans Van den Broeck en Frans Kindermans, te Meldert. Koop 2.30 aren 40 centiaren Zaailand, op Mutsereel, gekadastreerd sectie E, num mer 335BIS. Gebruikt door den heer Auguste Van den Broeck, te Meldert. Gemeente Erembodegem. Koop 3. 16 aren 30 centiaren Zaailand, op den Molenkauter, gekadastreerd sectie B, nummer 237c.Gebruikt bij de kinderen Gidts, te Erembodegem, Hollestraat. Gemeente Haeltert. Koop 4. 24 aren 60 centiaren Zaailand, ten noord-westen van het perceel nummer 416 der sectie B, op den Kruiskauter. Ge bruikt bij den heer Felix Van den Bruele, te Haeltert. Gemeente Meldert. Koop 5. 55 aren 66 centiaren Zaailand, op het Paternosterveld. gekadastreerd sectie C, nummer 361D. Gebruikt door de kinderen Franciscus Dc Paepe, te Meldert. Koop 6. 28 aren 70 centiaren Zaailand, op het Paternosterveld, gekadastreerd sectie C, nummer 362e. Gebruikt door den heer Victor De Coster-Cornelis, te Meldert. Gemeente Nieuwerkerken. Koop 7. 4 aaneenhangende Woon huizen, Stallen, Remisiën. op Grootendries, gekadastreerd sectie B, nummers 1201c, 1201D,1201E, 1199B,1202B,1210C, 1210D, met eene grootte van 23 aren 20 centiaren. Gebruikt door de heeren Ottoy, Redant, De Coninck, Van den Bruelle. Gemeente Cherscamp. Koop 8. 23 aren 40 centiaren Zaailand, op Billegem, gekadastreerd sectie E, nummer 550a. Gebruikt door den heer Adolf Boitse- lier-De Paepe, te Wanzele. Koop 9. 73 aren 80 centiaren Bosch, beplant met kanadaboomen en elzenhout, aan den Kerkweg, gekadastreerd sectie D, num mer 18. Onverhuurd. Koop 10.78 aren 33 centiaren Zaailand, wijk Baeygem, gekadastreerd sectie E, deel van nummer 480. Gebruikt door den heer Gustaaf Dalschaert, te Cherscamp. Gemeente Lede. Koop 11. 27 aren 60 centiaren Zaai land. nabij den steenweg van Wichelen, ge kadastreerd sectie F, nummer 135. Gebruikt door den heer Guillaume Lemmens, te Lede. Gemeente Ottergem. Koop 12. 44 aren Zaailand, op Ses- kenskauter, gekadastreerd sectie A, nummer 175. Gebruikt door dame weduwe Joseph Baeyens, te Ottergem. Gemeente Massemen. Koop 13. 35 aren 50 centiaren Hooiland, op Weyveld, gekadastreerd sektie D, num mer 179c. Gebruikt dooi den heer Auguste De Moor, te Massemen Koop 14. 20 aren Zaailand, op Wey veld, gekadastreerd sectie D, nr 1 82a bis. Gebruikt door den heer Eduard Bossaert- Van Gysegem, te Massemen. Koop 15. 42 aren 75 centiaren Zaai land. op Weyveld, gekadastreerd sectie D, deel van nummer 186a. Gebruikt door mevr. weduwe Leopold Van Hecke, te Massemen. Koop 16. 56 aren 55 centiaren Zaai land, op den Bossaert, gekadastreerd sectie D, deel van nummer 186A. Gebruikt bij de heeren Eugène De Keuleneire en Auguste De Moor, te Massemen. ZITDAGEN Voor de goedeien gelegen onder de ge meenten Baerdegem, Erembodegem, Haeltert, Meldert, Nieuwerkerken, beschreven onder koopen één tot en met acht, Instel, Maandag 29 November) Verblijf, Maandag 13 December om 9 uren voormiddag. Voor de goederen gelegen onder de ge meenten Cherscamp, LedeOttergem, Mas semen, beschreven onder koopen negen tot zestien, Instel, Maandag 20 December 1915, Verblijf, Maandag 3 Januari 1916, om 9 uren voormiddag, telkens ter herberg A la Place Impériale gehouden door den heer Frans Van Mosse- VELDE-Tolleneer, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Dc koopers worden vriendelijk verzocht hun trouwboekjes of een uittreksel van den geboor teakt mede te brengen Voor verdere inlichtingen wende men zich ten Kantore van gezegden Notaris MEERT, alwaar er ook geld te bekomen is mits goed bezet. OPENBARE VERKOOPING van LAXDEN en WEIDE TE DENDERBELLE De Notaris VAN DE VELDE, te Lebbeke zal met tussehenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris MEERT, te Erpe, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen, namens wie het behoort Gemeente Denderbelle Een perceel Land en Meersch, gelegen ter wijk Hoogevelden, groot volgens meting 4 hectaren 1 aar 20 centiaren, gekend ten ka daster sectie A, nummers 93b en 95b. Verdeeld in dertien loten De 10 eerste loten hebbende elk eene grootte van 30 aren 87 centiaren. De loten 11. 12 en 13 hebben elk eene grootte van 30 aren 84 centiaren. Deze eigendom gebruikt door den heer Remi Saeys; de heeren Edouard Petrus Van der Jeught en andere. ZITDAGEN Instel Woensdag 15 Decemaer 1915 Verblijf Woensdag 22 December 1915 telkensom 2 uren, ter herberg «Het Gemeen tehuis», gehouden door den heer Coppenc, te Denderbelle, Dorp. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Ut ler tiaoü te Koop en iel gemat vaa Delating. Landen en Huizen gelegen onder de gemeen ten A OORDEGEM, aan de achterstraat en Abeelstraat, groot ongeveeer 3 hectaren. B. SMETLEDE, Dorp,Kerselaer, Schildekenstraat, Rampsande, ongeveer 4 hectaren en half, C. CHERSCAMP, twee hectaren en half op Wolfgat. D. BAELEGEM en IMPE, Hofstede en Land. Voor de voorwaarden zich te bevragen ter gemelde studie. OPENBARE VERKOOPING van te AALST en EREMBODEGEM. Deurwaarder JOZEF DE VOS te Aalst, zal namens het Weldadigheidsbureel der stad Aalst, en ten dezens lokale te Aalst, Kapel- lestraat, op Vrijdag 17 December 1915, om 8 uren stipt voormiddag, overgaan tot de openbare verkooping van de volgende op- stam wassende boomen, te weten A) Te Aalst Mijlbeek, Moorselbaan aan het land gebruikt door den heer Philemon Wauters, 3 sclioone kanadaboomen B) En te Erembodegem, op den Armen - bosch, tegen de Kluizen-Kapel'e aan het land gebruikt door de weduwe Judocus Verleysen, 46 kanadaboomen. N. B. De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden en mits gereede betaling. Daar de verkooping geschiedt te Aalst, Kapellestraat, in het lokaal van het Wel dadigheidsbureel, zoo worden de liefhebbers verzocht de boomen voor de verkooping te gaan bezichtigen. De te verkoopen boomen zijn reeds ge- teekend. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. Geboorten Mannelijk geslacht 3 Vrouwelijk 2) Overlijilens. F. Steppe, bediende, 65 j. Leopoldstr. M De Lattre. vr. Blanckaert, z. b. 73 j. St. Gamielstraat. J Schollaert, m. De witte, z. b. 82 j. Koer Backaert. V. Podevyn, m Tolleneer, hopmake- laar, 39 jaar. Vrijheidstraat. 1 kind onder de 7 jaren. Zondagrust. Van 's middags tot middernacht, eenige dienstdoende apotheek. Zondag 12 De cember, M Vau Caolenbergh, Leopold- slraat. Grondkrediel van Belijiè Af deeling Hulpbank. Ten einde te voorzien in den onderhoud der huisgezinnen aan welke de gewoone inkomsten ontbreken len gevolge der tijdsomstandigheden, staat de maatschap pij leeningen toe aan 4 o/o 's jaars, te waarborgen door grondpanden, hypo- theeklijke schuldvordering en beurs waarden. Verders zooals vroeger gewone leenin gen uitgave en vernieuwing van obliga- tién aan 4"/0's jaars, en uitbetaling der Coupons zonder kosten. Inlichtingen te bekomen bij den Notaris Paul EEMAN, en in het bureel der Maatschappij le Aalst, Leopoldstra at 9. FABIUËK VAN Ach. EEMAN, Aalst. Nu er weinig of geene STIKSTOFMES- TEN te bekoinon zij 11. zal men best doen voor de Wintergranen, Weiden en Boomgaarden te gebruiken Ijzer- slakken en Kainiet of Chloorpot- asch of Potaschsulfaat. Deze vetten zijn van heden af ton on zen fabrieken te bekomen aan voordoelige prijzen. N. B. De koopers zijn verzocht bij de uitzetters, op de zakken, naam en merk der vetten te eischen. TV Hiirnn Huis Molenstraat, lcnuicu 63, zich te wen den bij M. Ach. Eeman, Albert Liéuart- straal, 10. WISSELAGENT Esplanadestraat, 8 AALST. Aankoop en verkoop van titels, uitbetaling van alle koepons, Belgische schuld. Stad Antwerpen - Luik - Caise hypothecaire Anver- soise enz. Vernieuwing zonder kosten van het koepon blad Vreemde koepons aan den besten prijs Argentijnsche ceduls, japaansche enz... 26-7 Verecnigde i\'ij veraars. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EEMAN, Iiooge- vesten, fabriek van chemische meststoffen te Aalst. ©❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖«♦❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖❖O FHBBIEK YIN SOPEBPBOSPHBTEK, IfiiEIIOHDIlE YETTEJ1 EU KD|iSTfiD8)IIS. Huis gesticht ia 1876. Prijzen volgen» samenstel. Vraagt prijs-courant. Samengestelde opgeloste Guano DE ZON GRONDSTOFFEN un prijs van den dar Sulfaat r, IJeersulfi Kopersulfaat (blauwsn aluin) g8/gg xoiver, Vsrgruissrs Vsnuorsl, Eclair n. 1. __r..rvan Potasch, Chloorsuar. PofeuM», Kaïniet, IJzerslakken (Scories). Plaaster, IJzersulfaat, Phosphaat Bernard, Mafstssi— Snperphosphaten, Nitraat van Potasch, - Ijzer'" Sloom Boek- en Steendrukkerij TER DRUKKERIJ golast men zich met alle slach van BOEK en STEENDRUKWERKEN, zooals Boekwerken, Affichen, Omzendbrieven, Facturen, Mandaten, Wissels, Trouwbrieven, Doodbrieven en Beeldekens, Adres- en Visietkaarten, Registers, Etiketten, enz enz., in een woord, met alles wat den Boek- en Steendrukkersstiel betreft. Men gelast zich desnoods met den opstel van Doodbeeldekens Schoon werk, spoedige bediening en gematigde prijzen.

De Denderbode | 1915 | | pagina 3