LANDEN IkMLMWm Scheikundige Landvetlen Robert Van de Lanotte ACH. EEMAR, AALST. MI il FiTlE-iOêSSllS HUIS en TUIN FBBBIEK VIH 8SPEBPH05PH8TEH, 88HE1KÖSBIGE VETTEH Eji K'düSTBUBKQü. de heeren Pieter De Brucker, Judocus Schoc- kaert en Jan-Baptist Beygaert. Gebruikt door Mijnheeren Petrus Hoffe- linck en Jaak Schockaert. Verdeeld in noord en zuiddeel volgens grondplan. Boomprijs 60,00 fr. Vierde koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd het Pompierskot of Korte Voor gekadastreerd sektie C, nummer 156, groot volgens meting 30 aren 8 centiaren, palende aan de Lindestraat en de heeren J. Van Hauwermeiren, Pet De Boeck en K. Van Hauwermeiren. Gebruikt door Mijnheeren Jaak en GustaaJ Schockaert te Aalst. Verdeeld in noord- en zuiddeel, volgens grondplan Vijfde koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd Roethuis gekadastreerd sektie C, deel van ex-nummers 704 en 705, groot volgens meting 19 aren 66 centiaren, palende aan den IJzercnweg Aalst-Sottegem en de heeren J. Beeckman, August Herssens en Van Wezemael. Gebruikt door de heeren Donatus Troch en Gustaaf Schockaert te Aalst. Zesde koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd Schoubroeck gekadas treerd sectie C. nummer 669, groot volgens meting 60 aren 48 centiaren, palende aan de heeren Delimon-De Loose, Pet. Troch, Louis Vereecken en Dame Wed. Van Overstraeten. Gebruikt door Mijnheeren Camiel De Boeck en Gustaaf Van den Berghe, te Aalst. Verdeeld in oost- en westdeel volgens grondplan. Boomprijs 65 fr. Zevende koop. Een perceel Land en deel Meersch.ter plaats genaamd 'DeMotte», gekadastreerd sektie C, nummer 1 14e, groot volgens meting 60 aren 34 centiaren, pa lende aan de Ledcbaan, de heeren Leo Van den Hende en De Windt en de erven De Craecker Gerbruikt door den heer August Herssens, te Aalst. Verdeeld in noord- en zuiddeel volgens groddplan. Achtste koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd Binneveld gekadastreerd sektie C, nummer 805c, groot volgens me ting 77 aren 50 centiaren, palende aan den IJzerenweg Aalst-Gent, de Burgerlijke Gods huizen van Aalst, de heeren Leo De Meeter, Fr. Claus te Aalst, de erven Van der Haegen te Hofstade en andere. Gebruikt door Mijnheer Frans Claus, te Aalst. Verdeeld in zuid- en noorddeel, volgens grondplan. Negende koop. Een perceel Meersch.op *Vettenbochtgekadastreerd sektie C, num mer 91 A, groot volgens meting 32 aren lö centiaren, palende aan den IJzerenweg Aalst- Gent, de kinderen Van Gyseghem den heer Fr. De Boeck en de Kerkfabriek Sint Jozef te Aalst. Gebruikt door Mijnheer Alfons Van Nieu- wenborgh. te Aalst. Tiende koop. Een perceel Meersch, in de - Dtjkmeerschen gekadastreerd sektie C, nummer 138, groot volgens meting 25 aren 70 centiaren, palende aan de Beek en de heeren J. Boelaert en J. Meert. Boomprijs 25 fr. Gebruikt door Mijnheer Gustaaf Van den Bergh, te Aalst. Elfde koop. Een perceel Meersch, in de Dijkmcerschen gekadastreerd sektie C, nummer 126, groot volgens meting 30 aren, palende aan de heeren Fr. De Prez, Th. Cobbaut, J. Wellekens, L. De Boeck en P. De Vlieger. Boomprijs 60 fr. Gebruikt door Mijnheer Jaak Schockaert, te Aalst. Twaalfden koop. Een perceel Land en deel Meersch ter paaats genaamd - Vetten- bocht gekadastreerd sektie C, nummers 92/a bis en 92B, groot volgens meting 30 aren 76 centiaren, palende aan den IJzeren- weg Aalst-Gent, den heer Domien De Bus- scher en de Beek. Boomprijs 40fr. Gebruikt door Mijnheer Alfons Van Nieu- wenborgh, te Aalst. Dertiende koop. Een perceel Land, ge naamd Het Willemstuk gekadastreerd sectie C, nummer 690, groot volgens meting 32 aren 90 centiaren, palende aan de heeren Delimon De Loose, Fr. Van den Bossche, J. Van Neck en P. De Vlieger Gebruikt door de heeren P. Hoffeliuck, G. Schockaert en G. Van den Berghe, te Aalst. Veertiende koop Een perceel Land, ter plaats Sinte Apolonia*, gekadastreerd sektie C, nummer 249b, groot volgens meting 23 aren 10 centiaren, palende aan de heeren J.-Bapt. De Boeck,L.Van derBelen, Juffrouw Hortense Hooy, de Veldbaan en daarover J.-Bapt. Beygaert en de Burgerlijke Godshui zen van Aalst. Gebruikt door M. Eugeen Claus, te Aalst. Grondplan en meting van M. A. Van Nuf fel, gezworen Landmeter te Aalst. ENKELE ZITDAG Zaterdag 15 Januari 1916, om 2 ure (stipt) namiddag ter Zittingzaal van den Heer Vrederechter,te Aalst,Stadhuis. De koopers zijn verzocht zich te voorzien de gehuwden van hunnen trouwboek, de onge- huwden van een uittreksel uit hunnen geboor- teakt en degene welke begeeren te genieten van vermindering van rechten, van hunne belas- tlngsbrieven. Voor verdere inlichtingen zich te wenden tot genoemden Notaris Paul Eeman. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel MEERSCH te Erpe, Hofstade, Lede, Meire, Haeltert. Heldergem Aalst De Notaris Oscar TIBBAUT to Aalst, zal ter tusschenkomst van zijnen Ambtgenoot Meester VERHELST Notaris te Antwerpen, met ge win van palmslagen en gelagen, in het openhaar verkoopen Gemeente Erpe Eerste koop. Een perceel Land, gelegen in den Schoonegem. gekadastreerd wijk C, nummer 802, met e»ne grootte van 19 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Anna Van dor Eist, ten zuide aan de familie Eeman-Do Meyer, den hoer Emiel Wynant en de Kerkfabriek van Meire, ten weste aan de familie de Geyler-I.ievens en ten noorde aan juffrouw Avnes Eeman Gebruiker de hoer Frautms Do Coninck Gemeente Hofstade. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op de Voorste Baardebrug, gekadastreerd wijk C, nummer 585b, mat eene grootte van 35 aren, palen de ten ooste aan de Godsbuizen van Aalst, ten zuide aan den Eerwaarde lieer Panuekoeck, ten weste aan den heer Joseph De Vos-Koggeman en Doorde aan juffrouw Maria-Antonia Daelman en de Kerkfabriek van Hofstade. Gebruiker de heer Do natus Cannoot Everaert. Gemeente Lede. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Roven, gekadastreerd wijk C, nummer 971, met eene grootte van 1 hectaar Garen 20 centiaren en volgens titel 1 hectaar 4 aren 25 centiaren, palen de ton ooste aan den heer Emicl Triest-Van Boven, ten zuide aan den hoer Frans De Smet-Peerlinck, ten weste aan de familie De Prez-Van Flauvvermei- ren en ten noorde aan de heeren Emiel De Gussemé Werner Van den Steen en Jean Moens. Gebruikers de heeren Jean De Gussemé. Prosper De Gusseme en Gustaaf Smekens Verdeeld in '3 deel en, als volgt Eerste lot35 aren 75 centiaren, ten oosten. Tweede lot33 oren75centiaren, te midden. Derde Lot36 aren 75 centiaren ten westen Gemeente Meire Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Geetegemveld, doorsneden met den weg, geka dastreerd wijk C, nummers 139 en 801, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan do familie Meu'eman De Groot, ten zuide' aan den volgenden koop, ten weste aan de heeren Alois De Ryck-Maesschaick en Emiel De Loof-Van Impe en ten noerde aan dame Fran.-, Van der Haeghen-De Smedt en kindereu. Gebruiker de heer Frans De Vijlde koop. - Een perceel Land, gelegen op liet Geetegemveld of de Beek, ook doorsneden met den weg. gekaeastreerd wijk C, nummers 133 en 802, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren palende ten ooste aan juffrouw Coleta Van der Haegen, ten zuide aan de heeren Pieter-Fraus De Loose en Camiel Van den Ec-ckhout, ten weste aan do heeren Desiré Maesschalck en Alois De Ryck en ten noor de koop vier. Gebruiker de heer Frans De Brou- Zesde koop Een perceel Land, gelegen op den Appolsakker, gekadastreerd wijlt C, nummer 1099, met eeDe grootte van 38 aren 90 cc-ntiaren, palende ten ooste aan den heer Camiel Coppens-Riugoot en luffrouwen Maria en Julia Mabilde, ten zuide aan den heer Charles-Louis Meganck, ten weste aan de Rijbaan en daarover juffrouw Alfonsina Taelman, den heer Livmus De Troyer, juffrouw Celina Bris- moetieren den heer Desiré Maesschalck, en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Meire. Gebruikers de heeren Charles Hoeheeck en Charles Rodant. Gemeente Haeltert. Zevende koop. Een perceel Land gelegen op Gee legem, gekadastreerd wijk C, nummer 223, met eene grootte van 11 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop acht en Hen heer Maesschalck- Lievens, ten zuide aan do heeren Desiré en Gustaaf De Meyer en zuster, ton weste aan den Weg en ten noorde aan koop tien Gebruiker den heer Joseph Seminck. Achtste koop. - Een perceel Land, gelegen op den Grootkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 246, mot eeue grootte van 11 aren 90 centiaren, palende ren ooste aan de Molenstraat, ten zuide aan den heer De Geudl-Redant, ten weste aau den heer Compère-Lievens en ten noordo aau de heeren Jan-Baptist en Desiré Slefck Gebruiker den heer Desiré D'Hondt. Negende koop. Een perceel Lami, gelegen op den Grootkauter, gekadastreerd wijk C nummer 262a, met eene grootte van 24 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan dame Baeten-Arenls, ten zuide aan den heer Maesschalck-Lievens ten weste aan de koopen zeven en tien, dame De Graevc-Ver- stracten en het Weldadigheidsbureel van Meire en ten noorde aan juffrouw Celestine Van den Eeck- hout. Gebruiker den hoer Felix Vy verman Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op Geetcgem of Vogelweide, gekadastreerd wijk C, nummer 224, met eene. grootte van 9 aren S0 centi aren, palende ten oosten aan den koop negen, ten zuide aan koop zeven, ten westen aau den Weg en ton noorde aau dame De Graeve-Vorstracteu. Ge bruiker den lieer Joseph Seminck. Gemeente Heldergem. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen iu de Horterigmeerschen, gekadastreerd wijk A, uum- palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Heldergem, dame Van Merstraeten-Boètz en den heerOnstaaf Cooreman. teu zuide aan de Straal va den heer Camille Maesschalck, ten weste aan de heeren Oiner Van Haddcgem-Vau Londcrsole en Adolf Coppens en ten noorde aan de Beek. gescheed met de gemeente Aygem. Gebruiker den heer Van der Nnecker-Bontinck. Stad Aalst. Twaalldekoop. Een perceel Land, gelegen op het Kreukelen veld, gekadastreerd wijk C. nummer 415c, met eene grootte van 36 aren, palende ton ooste aan don Wisselweg, ten zuide aan den heer Franciscus Sohullaert, ten weste aan den heer Eugène Claus en ten noorde aan juffrouw Fanny van der Noot. Gebruiker den heor Alois Picqueur. Dertiende koop Een perceel Land, gelegen op den Roosenboscb, ook genaamd Quaormolen, geka dastreerd wijk E. nummer I 19da, met eeue grootte van 73 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Du Craecker, ten zuide aan den beer Petrus Ledegen-Meert, ten weste aan juffrouw Petronella Muylaert en ten noordo aan de heeren Léor De Coen-de Call en Oilier Van Breugcl. Ge bruikers de heeren Isidore en Petrus Ledegen. Verdeeld iu oost- en westhelft Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, ook genaamd de De lirij Velden gekadastreerd wijk E, nummer 367, met eeue grootte van 10 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de erven De Groot, ten zuide aan den heer Muylaert. ten weste aan de Kauterbaan en ten noorde aan koop vijftieu. Gebruiker den lieer Petrus Ledegem. Vijftiende koop. Eon perceel Land, gelegen op den Molenkauter, ook genaamd De drij Velden gekadastreerd wijk E. nummer 368, met eer grootte van 10 aren 40 centiaren, palende ten oos aan de erven Do Groot,ten zuido aan koop veertien, ton weste aan de Kaute rbaan en ten noorde aan de erven Van do Velde. Gebruiker den lieer Petrus I Ledegen. Oniniddelijk'' ingubmiktreding voor alle de Gue- ZITDAGEN InstelMaandag 3 Ta,lUari 1916 Verblijf, Maandag 17 Ja',uarl iVtb ton 10 ui eu zeer slipt voormiddag, ter estamiue» Hel Bi'lcisch Hol'», bij den heer Felix Van L»n- duyt, te Aalst, aan de Groote Markt. N'. B. Do koopers zijn verzocht bun trouw boekje of exirakt uit huunen geboorteakt ter verkoo- ping mede te brengen, en degenen die kunnen ge nieten der vermindering van registratie- en over- schrijvingsrechtcu (Landbouwwet) moeten zich voorzien van hunne contrihutiehiljettcn. Voor verdere inlichtingen zich te wenden ten kantore van dou Notaris Oscar TIBBAUT. te Aalst. Korte Zoutstraat, nevens de Alspanuing De Meiboom De Notaris Moyersoen te Lede, zal openbaarlijk verkoopen 1° koop Een Woonhuis en Nijverheids gesticht gestaan en gelegen te Aalst, Ghee- raerdtsstraat, n° 11groot 6 a. 27 c., be woond en gebruikt door M. Frans Pauwels. 2e koop Een Woonhuis, nevens voor- gande, n" 10, groot 1 a. 50 c., bewoond door M. Aimé Van dc Noortgate. 3® koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n" 9, groot 1 a. 40 c.,bewoond door M. Eduard Deurwaarder. 4e koop Een Woonhuis te Aalst Ghee- raerdtsstraat, n°7, groot I a. 1 c., bewoond door M Theophile Cornelis. 5e koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n° 6, groot 1 a. 16 c bewoond door M. Joseph Wart. 6® koopEen Woonhuis, nevens voor gaande, n" 5, groot 1 a. 34 c.,bewoond door M. Henri Van Malderen. 7e koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n° 4, groot 1 a. 35 c., bewoond door M. Louis Teirlinckx. 8® koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n° 3,groot 1 a. 31 c., bewoond door M. Eduard De Smet. 9e koop Een Woonhuis, nevens voor gaande, n° 2, groot 2 a. 97 c., onbewoond 10® koopEen perceel Land, te Aalst- Mljlbeke, Doorn veld, Steentje, aan de Paar dekensstraat, groot 1 heet. 18 a. 17 c. Boomprijs fr. 240,00. In gebruik bij MM. Achiüe De Loose, Philemon Wauters, René De Gols, Camille Podevyn en Mad. Wed. Frans Coppens-De Smet en kinderen. Ile koop: Een perceel Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeke, Koeistraat, Bornputje, groot 22 a. 39 c. Boomprijs fr. 190,00. In gebruik bij M Joseph Cailebaut. 12® koop Een Bosch, te Aalst-Mijlbeke, op 't Groot Eeckhout, sectie F, n° 438b, groot 16 a. 30 c. Boomprijs fr. 900,00 Onverhuurd. 13® koop Een schoonen Bouwgrond, te Aalst-Schaarbeke, Ledebaan, met de vijf er opstaande woonhuizen en afhangen, recht over het buitengoed van den heer Alexander De Vits, groot 1 hectaar 25 a38 c. Boomprijs fr. 2800,00 Gebruikt door MM. Auguste De Man. Jo seph Biebaut, Frans De Craecker en anderen. 14e koop Een Bosch, te Nieu werkerken, op de Kriek, sectie A, nummers 552 en 553, groot 99 a. 30 c. Boomprijs fr. 3700,00. Onverhuurd. 15° koop Een Bosch, te Smetlede, op de Bloote Heyde, sectie An° 147, groot 48 a. 70 c. Onverhuurd Boomprijs fr. 1380,00. Instel, Maandag 13 December J9J5 Verblijf, Maandag 20 December 2 uren namiddag, ter herberg lN HET Graven Hof bewoond door den heer Petrus Kieckens, Brusselsche straat, te Aalst. N. B. Voor de verdeeling in loten der koo- pen 10 en 11 en voor de volledige beschrij ving der goederen, zie de uitgehangen plak brieven. De personen die verlangen te koopen zijn vriendelijk verzocht hun trouwboeksken of een nittreksel hunner geboorteakte mede te brengen. j OPENBARE VERKOOPING van HOOILAND en BOSCH te Cherscamp, Lede, Ottergem en Massemen. De Notaris Meert, te Erpe, zal namens wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Cherscamp. Koop 8. 23 aren 40 centiaren Zaailand, op Billegem, gekadastreerd sectie E, nummer 550a. Gebruikt door den heer Adolf Boitse- lier-De Paepe, te Wanzele. Koop 9. 73 aren 80 centiaren Bosch, beplant met kanadaboomen en elzenhout, aan den Kerkweg, gekadastreerd sectie D, num mer 18. Onverhuurd. Koop 10.78 aren 33 centiaren Zaailand, wijk Baeygem, gekadastreerd sectie E, deel van nummer 480. Gebruikt door den heer Gustaaf Dalschaert, te Cherscamp. Gemeente Lede. Koop 11. 27 aren 60 centiaren Zaai land. nabij den steenweg van Wichelen, ge kadastreerd sectie F, nummer 135. Gebruikt door den heer Guillaume Lemmens, te Lede. Gemeente 01 ter gem. Koop 12. 44 aren Zaailand, op Ses- kenskauter, gekadastreerd sectie A, nummer 175. Gebruikt door dame weduwe Joseph Baeyens, te Ottergem. Gemeente Massemen. Koop 13. 35 aren 50 centiaren Hooiland, op Weyveld, gekadastreerd sektie D, num mer 179c. Gebruikt door den heer Auguste De Moor, te Massemen Koop 14. 20 aren Zaailand, op Wey veld, gekadastreerd sectie D, nr 182a/bis. Gebruikt door den heer Eduard Bossaert- Van Gysegem, te Massemen Koop 15. 42 aren 75 centiaren Zaai land, op Weyveld, gekadastreerd sectie D, deel van nummer 186a. Gebruikt door mevr weduwe Leopold Van Hecke, te Massemen Koop 16. 56 aren 55 centiaren Zaai land, op den Bossaert. gekadastreerd sectie D, deel van nummer 186a. Gebruikt bij de heeren Eugène De Keuleneire en Auguste De Moor, te Massemen. ZITDAGEN Instel, Maandag 20 December 1915, Verblijf, Maandag 3 Januari 1916, om 9 uren voormiddag, telkens ter herberg A la Place Impériale gehouden door den heer Frans Van MOSSE- VELDE-TOLLENEER, te AalstKeizerlijke Plaats. De koopers worden vriendelijk verzocht hun trouwboekjes of een uittreksel van den geboor teakt mede te brengen Voor verdere inlichtingen wende men zich ten Kantore van gezegden Notaris MEERT, alwaar er ook geld te hekomen is mits goed bezet. OPENBARE VERKOOPING van een gestaan en gelegen te Erpe. De Notaris MEERT te Erpe. zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen openbaarlijk verkoopen GEMEENTE ERPE. Eerste koop Een perceel Tuin met aangelegen weg, gelegen op Hoonegem, gekend ten kadaster onder de sectie B, nummers 654d 657a groot volgens meting 1 aar 88 centiaren. Tweede koop Een Huis met Tuin, gelegen op Hoone gem, gekend ten kadaster onder de sectie B, nummers 667D 668G, samen groot 2 aren 70 centiaren volgens meting groot 2 aren 54 centiaren. ZITDAGEN Instel, Maandag 10 Januari Verblijf, Maandag 24 Januari Telkens om 2 ure van den namiddag, ter herberg In het Bruggenhuis te Erpe Hoonegem gehouden door den heer Jules De Windt. ZITDAGEN Instel Woensdag 15 December 1915 Verblijf Woensdag 22 December 1915 telkensom 2 uren, ter herberg «HetGemeen- tehuis», gehouden door den heer Coppens, j te Denderbelle, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van LA\DE\ en WEIDE TE DENDERBELLE De Notaris VAN DE VELDE, te Lebbeke zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris MEERT, te Erpe, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen, namens wie het behoort Gemeente Denderbelle Een perceel Land en Meersch, gelegen ter wijk Hoogevelden, groot volgens meting 4 hectaren 1 aar 20 centiaren, gekend ten ka daster sectie A, nummers 93B en 95b. Verdeeld in dertien loten De 10 eerste loten hebbende elk eene grootte van 30 aren 87 centiaren. De loten 11. 12 en 13 hebben elk eene grootte van 30 aren 84 centiaren. Deze eigendom gebruikt door den heer Remi Saeys; de heeren Edöuard Petrus Van der Jeught en andere. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Dit aer nana te Koop en mei gstnaK van Delating. Landen en Huizen gelegen onder de gemeen ten A OORDEGEM, aan de achterstraat en Abeelstraat, groot ongeveeer 3 hectaren. B. SMETLEDE, Dorp, Kerselaer, Schildekenstraat, Rampsande, ongeveer 4 hectaren en half, C. CHERSCAMP, twee hectaren en half op Wolfgat. D. BAELEGEM en IMPE, Hofstede en Land. Voor de voorwaarden zich te bevragen ter gemelde studie. Grondkredict van Behjiè Afdeeling Hulpbank. Ten einde te voorzien in den onderhoud der huisgezinnen aan welke tie gewoond inkomsten ontbreken len gevolge der tijdsomstandigheden, staat de maatschap pij leeningen toe aan 4 o/o 's jaars, te waarborgen door grondpandeti, liypo- theeklijke schuldvordering en beurs waarden. Verders zooals vroeger gewone leerlin gen uitgave en vernieuwing van obliga- tién aan 4 's jaars, en uitbetaling der Coupons zonder kosten. Inlichtingen te bekomen bij den Notaris Paul EEMAN, eu in lmt bureel der Maatschappij te Aalst, Leopoldstraat 9. F A Si IU E K VAN Ach. EEMAN, Aalst. Nu er weinig of geene STIKSTOF MES TEN te bekomen zijn. zal men best dqen voor de Wintergranen, Weidei en Boomgaarden ie gebruiken Ijzer- slakken en Kainiet of Chloorpot- asch of Potaschsulfaat. Deze vetten zijn van heden af ten on- zen fabrieken te bekomen aau voordeelige prijzen. N. B. De koopers zijn verzocht bij de uitzetters, op de zakken, naam en merk der vetten te eischen. WISSELAGENT Esplanadestraat, 8 AALST. Aankoop en verkoop van titels, uitbetaling van alle koepons, Belgische schuld. Stad Antwerpen - Luik -Caise hypothecaire Anver- soise enz. Vernieuwing zonder kosten van het koepon blad Vreemde koepons aan den besten prijs Argentijnsche ceduls, Japaansche enz.26-7 Vereenigde A ij veraars. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EEMAN, Hooge- vesten, fabriek van chemische meststoffen te Aalst. Huis gesticht ia 1876. 4 Prijzen volgens samenstel. Vraagt prijs-courant. Samengestelde opgeloste Guano DE ZON GRONDSTOFFEN aan prijs van den dag Buperphosphaten, Nitraat van Potaach, Sulfaat van Potaach, Chloorzuor, PotascA. Kaïniet, IJzeralakken (Scorieai, Plaaster, IJzerBulfaat. Phosphaat Bernard, Magnesium. Kopersulfaat (blauwen aluin) 98/99 zuiver Vergruizers Vermorel, Eclair n. 1. $1? v *1* *1* «5» *5» O 'Ji 'S^uS' 5*"Jli aL S-w-S Stoom Boek- en Steendrukkerij TER DRUKKERIJ gelast men zich met alle slach van BOEK en STEENDRUKWERKEN, zooals Boekwerken, Affichen. Omzendbrieven. Facturen, Mandaten. Wissels, Trouwbrieveu, Doodbrieven en Beeldekens, Adres- en Visielkaai ten. Registers, Etiketten, enz enz., in een woord, met alles wal. den Boek- en Steendrukkersstiel betreft. Men gelast zich desnoods met den opstel van Doodbeeldekens Schoon werk, spoedige bediening en gematigde prijzen.

De Denderbode | 1915 | | pagina 3