B O O M E N L A 'N- BEN 1AMLAHBEÏÏ Scheikundige Landvetten Robert Van de Lanotte ACH. EEMAN, AALST. HU IS en TUIN ,E? ™»'"''",]E-p<MSSEHS YAI Dl EN MMDABOOMEN Dit der tiand te koop en mei g;maK m Delating. VLflHinSGH LEVEN Grondkredicl run Bi l Je F A ti it Ilk Ach. EEIIAN, Aalst. WISSELAGENT Vereenigde A ij veraars. Sloom lïoek- 011 Steendrukkerij DRUKKERIJ TER Stad AALST (Schaarbeke). Eerste koop. Een behuisd Hofstedeken met aanhoor igheden en hof, gestaan en ge legen in de Lindestraat, gekadastreerd sektie C, nummers 161, 162a en 163b, groot vol gens meting 35 aren 82 centiaren, palende aan de Lindestraat, de erven Haleydt en het Bureel van Weldadigheid van Aalst. Gebruikt door Mijnheer Remt Schollaert, mits 11,00 fr. per maand. Op te leggen boomprijs 50,00 fr. Tweede koop. Een perceel Land, op het Dooreken, gekadastreerd sectie C, num mer 1251, groot volgens meting 41 aren 20 centiaren, palende aan de heeren Joseph Leclercq, Pet. Van Nuffel, Paul Mergan, Alexander De Ridder, G. Van Londerzele, Dame Weduwe De Saedeleer, Juffers Jeanne en Henriette Van Nuffel en Rosalie Boender. In gebruik bij Dame Weduwe Van Nuffel, te Aalst. Verdeeld in noord- en zuiddeel volgens grondplan. Derde koop. Een perceel Land, ge naamd - Den Bek gekadastreerd sektie C, nummer 175, groot volgens meting 68 aren 35 centiaren, palende aan de Veldbaan, de erven Haleydt, het Bureel van Weldadigheid, de heeren Pieter De Brucker, Judocus Schoc- kaert en Jan-Baptist Beygaert. Gebruikt door Mijnheeren Petrus Hoffe- linck en Jaak Schockaert. Verdeeld in noord en zuiddeel volgens grondplan. Boomprijs 60,00 fr. Vierde koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd het Pompierskot of Korte Voor gekadastreerd sektie C, nummer 156, groot volgens meting 30 aren 8 centiaren, palende aan de Lindestraat en de heeren J. Van Hauwermeiren, Pet. De Boeck en K. Van Hauwermeiren. Gebruikt door Mijnheeren Jaak en Gustaaf Schockaert te Aalst. Verdeeld in noord- en zuiddeel, volgens grondplan Vijfde koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd Roet huis gekadastreerd sektie C, deel van ex-nummers 704 en 705, groot volgens meting 19 aren 66 centiaren, palende aan den IJzereinveg Aalst-Sottegem en de heeren J. Beeckman, August Herssens en Van Wezemael. Gebruikt door de heeren Donatus Troch en Gustaaf Schockaert te Aalst. Zesde koop. Eeii perceel Land, ter plaats genaamd Schoubroeck gekadas treerd sectie C. nummer 669, groot volgens meting 60 aren 48 centiaren, palende aan de heeren Delimon-De Loose, Pet. Troch, Louis Vereecken en Dame Wed. Van Overstraeten Gebruikt door Mijnheeren Camiel De Boeck en Gustaaf Van den Berghe, te Aalst. Verdeeld in oost- en westdeel volgens grondplan Boomprijs 65 fr. Zevende koop. Een perceel Land en deel Meersch,ter plaats genaamd 'DeMotte*, gekadastreerd sektie C, nummer 114e, groot volgens meting 60 aren 34 centiaren, pa lende aan de Ledebaan, de heeren Leo Van den Hende en De Windt en - de erven De Craecker. Gerbruikt door den heer August Herssens, te Aalst. Verdeeld in noord- en zuiddeel volgens groddplan. Achtste koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd Binncveld gekadastreerd sektie C, nummer 805c, groot volgens me ting 77 aren 50 centiaren, palende aan den IJzerenweg Aalst-Gent, de Burgerlijke Gods huizen van Aalst, de heeren Leo De Meeter, Fr. Claus te Aalst, de erven Van der Haegen te Hofstade en andere. Gebruikt door Mijnheer Frans Claus, te Aalst Verdeeld in zuid- en noorddeel, volgens grondplan. Negende koop. Een perceel Meersch.op 'Vettenbocht', gekadastreerd sektie C, num mer 91 A, groot volgens meting 32 aren 10 centiaren, palende aan den IJzerenweg Aalst- Gent, de kinderen Van Gyseghem den heer Fr. De Boeck en de Kerkfabriek Sint Jozef te Aalst. Gebruikt door Mijnheer Alfons Van Nieu- wenborgh. te Aalst. Tiende koop Een perceel Meersch, in de - Dijkmeerschen gekadastreerd sektie C, nummer 138, groot volgens meting 25 aren 70 centiaren, palende aan de Beek en de heeren J. Boelaerten J. Meert. Boomprijs 25 fr. Gebruikt door Mijnheer Gustaaf Van den Bergh, te Aalst. Elfde koop. Een perceel Meersch, in de - Dijkmeerschen gekadastreerd sektie C, nummer 126, groot volgens meting 30 aren, palende aan de heeren Fr. De Prez, Th. Cobbaut, J. Wellekens. L. De Boeck en P. De Vlieger. Boomprijs 60 fr. Gebruikt door Mijnheer Jaak Schockaert, te Aalst. Twaalfden koop. Een perceel Land en deel Meersch ter paaats genaamd Vetten bocht gekadastreerd sektie C, nummers 92/a Bis en 92B, groot volgens meting 30 aren 76 centiaren, palende aan den IJzeren- weg Aalst-Gent, den heer Domien De Bus- scher en de Beek. Boomprijs 40fr. Gebruikt door Mijnheer Alfons Van Nieu wenborghte Aalst. Dertiende koop. Een perceel Land, ge-, naamd Het Willemstuk gekadastreerd sectie C, nummer 690, groot volgens meting 32 aren 90 centiaren, palende aan de heeren Delimon De Loose, Fr. Van den Bossche, J. Van Neck en P. De Vlieger Gebruikt door de heeren P. Hoffelinck, G. Schockaert en G. Van den Berghe, te Aalst. Veertiende koop Een perceel Land, ter plaats Sinte Apolonia», gekadastreerd sektie C, nummer 249b, groot volgens meting 23 aren 10 centiaren, palende aan de heeren J.-Bapt. De Boeck,L.Van derBelen, Juffrouw Hortense Hooy, de Veldbaan en daarover J.-Bapt. Beygaert en de Burgerlijke Godshui zen van Aalst. Gebruikt door M. Eugeen Claus, te Aalst. Grondplan en meting van M. A. Van Nuf fel, gezworen Landmeter te Aalst. ENKELE ZITDAG Zaterdag 15 Januari 1916, om 2 ure (stipt) namiddag ter Zittingzaal van den Heer Vrederechter,te Aalst,Stadhuis. De koopers zijn verzocht zich te voorzien de gehuwden van hunnen trouwboek, de onge- huwden van een uittreksel uit hunnen geboor- teakt en degene welke begeeren te genieten van vermindering van rechten, van hunne belas- tingsbrieven. Voor verdere inlichtingen zich te wenden tot genoemden Notaris Paul Eeman. OPENBARE VERKOOPING van TE MOORSEL De Notaris Paul EEMAN, te Moorsel, zal ten verzoeke van wien het behoort,openbaar- lijk verkoopen, op Maandag 31 Januari 1916, om 9 ure stipt 's morgens 35 kanada en 25 eiken bootnen, wassende te Moorsel, ter plaatsen Spruithoek. Have- renbosch, Traffelgem en Waver. Voor verdere inlichtingen, zie plakbrieven. Comptante betaling en gewone voorwaar den. Men zal vergaderen te Moorsel, Houten Kruis, ter herberg In den Donkeren Put bij de wed. De Rop OPENBARE VERKOOPING van schoone Kanada Te Moorsel en Erembodegerii alsmede van SCHAAR- Ei\ SNOEIHOUT Te Hofstnde. De Notaris Oscar Tibbaut, te Aalst, zal op nagemelde dagen in het openbaar verkoopen Op Woensdag 19 Januari 1916 te beginnen om 8 uren voormiddag namens M Prosper Hendrickx, Nijveraar te Hofsta de, 60 koopen Schaarhout en Snoeihout in eenen bosch te Hofstade, achter de kerk. Te vergaderen ter herberg De Roos bij den heer Jan-Baptiste Van Sande, te Hofstade, Steenweg. En op Maandag 24 Januari 1916 ook te beginnen om 8 uren voormiddag te Moorsel, in de Biesbroeken aan landen ge bruikt door de heeren Frans Elskens, Frans Van Mol, Kinderen Bosteels, Philemon Van den Bossche en andere, 32 Kanadaboomen, hebbende allen eene dikte van 1 m. 20 tot 2 m. 14; 3 Kanadas van 1 meter en 3 kleine Kanadas. N. B. Men zal vergaderen te Moorsel, ter herberg van Juffer Wed. Jan Vermoesen, te Moorsel, Kattenbroek, alwaar onmiddellijk na voormelde boomen ook zullen opgeroepen en verkocht worden, namens Juffrouw Maria De Coninck, grondeigenares te Aalst, 8 Ka nadaboomen, hebbende eene dikte van 1 m. 50 tot 2 meters en wassende op eenen meersch te Erembodegem aan de kapel ter Muren, in gebruik bij Frans Chareté. Deze boomen zijn reeds geteekend, dus zijn de liefhebbers verzocht ze voor de verkoo- ping te gaan bezichtigen. Al deze boomen zijn van zuiveren opwas. Verders gewone voorwaarden en gefeede betaling. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel MEERSCH te Erpe, Hofstade, Lede, Meire, Haeltert Heldergem Aalst De Notaris Oscar TIBBAUT ie Aalst, zal ter tussehenkomst van zijnen Anmtgeuoot Meester VERHBLST Notaris te Antwerpen, met ge win van palmslagen eu gelagen, in bet openbaar verkoopen Gemeente Erpe Eerste koop. - Een perceel Land, gelegen in den Schoonegem. gekadastreerd wijk C, nummer 802, met e-ne grootte van 19 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Anna Van der Eist, ten zuide aan de familie Eeman-De Meyer, den lieer Emiel Wyuant en de Kerkfabriek v an Metre, ten weste aan de familie de Devter-Lievens en ten noorde aan juffrouw A-xues Ee.nan Gebruiker de beer ÏFraueois De Coninck Gemeente Hofstade. Tweede koop. Een perceel Laud, gelegen op de Voorste Baardebrug, gekadastreerd wijk C, nummer 585b, niet eeue grootte van 35 aren, palen de ten ooste aan de Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den Eerwaarde Heer Pannekoeck, ten weste aan den heer Joseph Do Vos-Rnggeinan en noorde aan juffrouw Maria-Aótonia Daeltnan en de Kerkfabriek van Hofstade. Gebruiker de heer Do natus Cannoot Everaert. Gemeente Lede. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Royeu. gekadastreerd wijk'C, nummer 971, met eene grootte van 1 hectaar 6 aren 20 centiaren en volgens titel 1 hectaar 4 aren 25 centiaren, palen de 'en ooste aan den heer Emiel Triest-Van Boven, ten zuide aan den beer Frans De $in..t-Pe.*rlinik, ten weste aan de familie De Prez-Van Hatiwerrnei- ren en ton noorde aan de heeren Emiel De Gussemé. Werner Van den Steen en Jeau Mo ns- Gebruikers de lveron Jean Be Gusseiiié. Prosper De Gusseme en Gustaaf Smekens Verdeeld in 3 deeU-u, als volgt Eerste lot35 aren 7" centiaren, ten oosten. Tweede lot33 aren 75 centiaren, te midden. Derde Lot30 aren 75 centiaren ten westeu Gemeente Meire Vierde koop. Eeu perceel Land, gelegen op het Geetegemveld, doorsneden met d-n weg, geka dastreerd wijk C, nummers 139 en 801, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie Meu eman De Groot, ten zuide aan den volgenden koop, ten weste aan de heeren Alois De Ryck-Mae-sehalck en Emiel De Lof-Van Impe en ten nocrde aan dame Frans Van der Haesrhen-De Sruedt en kinderen. Gebruiker de lieer Frans De Brouwer. Vijfde koop. Een perceel Land gelegen op liet Geetegeinveld of de Beek. ook doorsneden met den weg gekaeastreerd wijk C, nummers 138 en 80?, met eone 'gTontte van 14 aren 70 centiaren palende ten ooste aan juffrouw C >leta Van der Haegen. ten zuide aan de heeren Pietor-Fraus De Loose en Camiel Van den Eeckhout, ten weste aan de heeren Desiré Maesschalck en Alois De Ryck en ten noor de koop vier. Gebruiker de heer Frans De Brou wer. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op den Appelsakker, gekadastreerd wijk C. nummer 1099, met eene grootte van 38 aren 90 centiaren, pilende ten ooste aan den heer Camiel Coppens-Ringoot eh juffrouwen Maria en Julia Mabilde, ten zuide a>n den heer Charles-Louis Meganck, ten weste aan de Rijbaan en daarover juffrouw Alfonsina Taelman, dcu heer Livitius De Troyer. juffrouw Celina Bris- moetieren den heer Desiré Maesschalck, en ten uoorde aan het Weldadigheidsbureel van Meire. Gehruikers do heeren Charles Hoebeeck .en Charles Redant. Gemeente Haeltert. Zevende koop.E -n perceel Land gelegen op Geetegem, gekadastreerd wijk C, nummer 223, met eeue grootte van 11 aren 40 centiaren, palende teu ooste aan koop acht en den heer Maesschalck- Lievens, ten zuide aau de heeren Desire en Gust iaf De Meyer en zuster, ten weste aan den Weg en ten noorde aan koop tien Gebruiker den heer Joseph Seminck. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Grootkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 246, met eeuo grootte van 11 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de Molenstraat, ten zuide aau den heer Be G.*ndt-R-dant. ten weste aan den heer Compère-Lievens en ten noorde aan de heeren Jan-Baptist en Desiré Slerck. Gebruiker den heer Desiré D'Hondt. Negende koop. Een perceel Lami, gelegen op den Grootkauter. gekadastreerd wijk C nummer 262a, met eene grootte van 24 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan dame Baeten-Arents, ten zuide aan den heer Maesschalck-Lievens ten weste aan de koopen zevenen tien, dame De Graeve-Ver- straeteu en het Weldadigheidsbureel van Meire en ten noor.le aan juffrouw Celestine Van deu Eeck hout. Gebruiker den heer Felix Vyverman Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op Geetegem of Vogelweide, gekadastreerd wijk C. nummer 224, met eene grootte van 9 aren 80 centi aren, palende ten oosten aan den koop negen, teu zuide aan koop zeven, ten westen aan den Weg en ten noorde aan dame De Graeve-Verstraeten. Ge bruiker den heer Joseph Seminck. Gemeente Heldergem. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Hertedgmeerschengekadastreerd wijk A, num mer 7a, met eene grootte van 43 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Heldergem, dame Van Merstraeten-Boëtz en den heer Gustaaf Cooreman. ten zuide aan de Straat en den heer Camille Maesschalck, ten weste aan «Ie heeren Omer Van Heddegem-Van Londersele eu Adolt Coppens en ten noordo aau de Beek, gescheed met de gemeente Aygem. Gebruiker den heer Van der Nuecker-BontiDck. Stad Aalst. Twaallde koop. Eeu perceel Laud, gelegen op het Kreukelen veld, gekadastreerd wijk C, nummer 415c, met eene grootte van 36 aren, palende ten ooste aan don Wisselweg, ten zuide aau den heer Franciscus Schollaert, ten weste aan den lieer Eugóue Claus en ten noorde aan juffrouw Fanny van tier Noot. Gebruiker den lieer Alois Pioqueur. Dertiende koop Een perceel Land, gelegen op den Rooseuboseh, ook gena amd Quaermolen, geka dastreerd wijk E. nummer 1 19da, niet eene grootte van 73 aren 10 centiaren; palende ten ooste aan juffrouw De Craecker, ten zuide aan deu lieer Petrus Lcdegon-Meert, ten weste aau juffrouw Petronella Muylaert en ten noorde aan de heeren Léop De Coeu-de Call en Omer Van Breugel. Ge bruikers de heeren Isidore en Petrus Ledegen. Verdeeld in oost- en westhelft Voertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, ook genaamd de De drij Velden gekadastreerd wijk E, nummer 367, met eeue grootte van 10 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de erven De Groot, ten zuide aan den heer Muylaert, ten weste aan d-d Kauierhaan en ten noorde aan koop vijftien. Gebruiker den heer Petrus Ledegem. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegeu op den Molenkauter, ook genaamd De drij Velden - gekadastreerd wijk E. nummer 368, met eene grootte van 10 areu 40 centiaren, palende ten ooste aan de erven De Groot.ten zuide aan koop veertien, ten weste aan de Kauterhaan enten noorde aan tie erven Van de Velde. Gebruiker den heer Petrus Ledegen. Onmiddelijke ingebruiktreding voor alle de Goe deren. ZITDAGEN: rnsM. Maandag 3 Ja,.„ari 19t6 Verblijf, Maandag 1/ ten 10 uren zeer stipt voormiddag, ter «-staminet Hel Belgisch Hof bij den heer Felix Van Lan- duyt, te Aalst, aan de Groote Markt. N. B De koopers zijn verzocht huil trouw boekje ofextrakt uit hunnen geboorteakt ter verkoo- piug mede te brongen, en degenen die kunnen ge- nieteu der vermindering van registratie- eu over- sclirijvingsrechteu (Landbouwwet) moeten zich voorzien van hunne contributiebiljetten. Voor verdere inlichtingen zich te w.nden ten kautore van den Notaris Oscar TIBBAUT. te Aalst. Korte Zoutstraat, nevens de A (spanning De Meiboom gelegen op Hoonegeni, gekend ten kadaster onder de sectie B. nummers 654D 657a groot volgens meting 1 aar 88 centiaren. Tweede koop Een Huis met Tuin, gelegen op Hoone- gem, gekend ten kadaster onder de sectie B, nummers 667d 668G, samen groot 2 aren 70 centiaren volgens meting groot 2 aren 54 centiaren ZITDAGEN Instel, Maandag 10 lanuari 1Ql6 Verblijf, Maandag 24 Januari Telkens om 2 ure van den namiddag, ter herberg In het Bruggenhuis te Erpe Hoonegem gehouden door den heer Jules De Windt. OPENBARE VERKOOPING van HOOI AMD en B)--CH te Cherscamp, Lede, Ottergem en Massemen. De Notaris Meert, te Erpe, zal namens wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in liet openbaar verkoopen Gemeente Cherscamp Koop 8. 23 aren 40 centiaren Zaailand, op Billegein, gekadastreerd sectie E, nummer 550a. Gebruikt door den heer Adolf Boitse- lier-De Paepe, te Wanzele. Koop 9. 73 aren 80 centiaren Bosch, beplant met kanadaboomen en elzenhout, aan den Kerkweg. gekadastreerd sectie D, num mer 18. On verhuurd. Koop 10.78 aren 33 centiaren Zaailand, wijk Baeygem, gekadastreerd sectie E, deel van nummer 480. Gebruikt door den heer Gustaaf Dalschaert, te Cherscamp. Gemeente Lede. Koop 11. 27 aren 60 centiaren Zaai land. nabij den steenweg van Wichelen, ge kadastreerd sectie F, nummer 135. Gebruikt door den heer Guillaume Lemmens, te Lede. Gemeente Ottergem. Koop 12. 44 aren Zaailand, op Ses- kenskauter, gekadastreerd sectie A, nummer 175. Gebruikt door dame weduwe Joseph Baeyens, te Ottergem. Gemeente Massemen. Koop 13. 35 aren 50 centiaren Hooiland, op Weyveld, gekadastreerd sektie D, num mer 179c. Gebruikt door den heer Auguste De Moor, te Massemen. Koop 14. 20 aren Zaailand, op Wey veld, gekadastreerd sectie D, nr 1 82a Bis - Gebruikt door den heer Eduard Bossaert- Van Gysegem, te Massemen Koop 15. 42 aren 75 centiaren Zaai land. op Weyveld, gekadastreerd sectie D, deel van nummer 186a. Gebruikt door mevr. weduwe Leopold Van Hecke, te Massemen. Koop 16. 56 aren 55 centiaren Zaai land, op den Bossaert. gekadastreerd sectie D, deel van nummer 186a. Gebruikt bij de heeren Eugène De Keuleneire en Auguste De Moor, te Massemen. ZITDAGEN Instel, Maandag 20 December 1915, Verblijf, Maandag 3 Januari 1916, om 9 uren voormiddag, telkens ter herberg A la Place Impériale gehouden door den heer Frans Van Mosse- VELDE-TOLLENEERte AalstKeizerlijke Plaats De koopers worden vriendelijk verzocht hun trouwboekjes of een uittreksel van den geboor teakt mede te brengen Voor verdere inlichtingen wende men zich ten Kantore van gezegden Notaris MEERT, alwaar er ook geld te bekomen is mits goed bezet. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Landen en Huizen gelegen onder de gemeen ten A OORDEGEM, aan de achterstraat en Abeelstraat. groot ongeveeer 3 hectaren. B. SMETLEDE, Dorp, Kerselaer, Schildekenstraat, Rampsande, ongeveer 4 hectaren en half. C. CHERSCAMP, twee hectaren en half op Wolfgat. D. BAELEGEM en IMPE, Hofstede en Land. Voor de voorwaarden zich te bevragen ter gemelde studie. Vraagt aan onze Verkoopers o.i5 per nummer Afdeeling Hulpbank. Tnn «linde te voorzien in den onderhoud «Ier huisgezinnen aan welke, de gewooue inkomsten ontbreken ion gevolge «ier tijdsomstandigheden, staat tie maatschap pij Ironing n toe aan 4 o/o's jaars, te waarborgen door grond panden, liypo- iheeklijke schuldvordering en beurs waarden. Verders zooals vroeger gewone leenin gen uitgave en vernieuwing van obliga- I urn aan 4 °/0's jaars, en uitbetaling der Coupons zou Ier kosleu. Inlichtingen te bekomen bij den Notaris Paul EEMAN, en in lust bureel der Maatschappij te Aalst, Leopoldstraat 9. VAN Nu er weinig of geene STIKSTOFMES- l'EN te bekomen zijn. zal men best doen voor «ie Wintergranen. Weide en Boomgaarden l.e gebruiken Ijzer- slakken en Kainiet of Chloorpot- asch of Potaschsuifaat. lV/.e vetten zijn van beden af ten on zen fabrieken te bekomen aan voordoelige prijzen. N. B. De koopers zijn verzocht bij de uitzelters, op de zakken, naam eu merk der vetten te eischon. Esplanadestraat, 8 AALST. Aankoop en verkoop van titels, uitbetaling van alle kjepons, Belgische schuld. Stad Antwerpen - Luik - Caise hypothecaire Anver- soise enz. Vernieuwing zonder kosten van het koepon blad Vreemde koepons aan den besten prijs Argentijnsche ceduls, Japaansche enz... 26-7 Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achillb EEMAN', Hooge- veaten, fabriek vau chemische meststoffen te Aalst. Htua gesticht in 1876 Prijzen volgens samenstel. Vraagt prijs-courant. Samengestelde opgeloste Guano DE ZON GRONDSTOFFEN aan prij, van den dag Superphosphaten, Nitraat van Potasch, Sulfaat ran Potaseh, Chloorxuur. Potaacb: Kalniet. IJzerslakken(Scoriea). Plaaster, IJzeraulfaat, Phosphaat Bernard, Magnesium, Kopersulfaat (blauwen aluim 98 99 zuiver, vergruizer» Vennorel, Eclair n i. OPENBARE VERKOOPING van een gestaan en gelegen te Erpe. De Notaris MEERT te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen openbaarlijk verkoopen GEMEENTE ERPE. Eerste koop Een perceel Tuin met aangelegen weg, gelast men zich met alle slach van BOEK en STEENDRUKWERKEN, zooals Boekwerken, Affichen. Omzendbrieven, Facturen, Mandaten, Wissels, Trouwbrieven, Doodbrioven eu Beeldekens, Adres- en Visitekaarten, Registers, Etiketten, enz enz., in een woord, met alles wat den Boek- en Sleendrukkerssl iel betreft. Men gelast zich desnoods met den opstel van Doodbeeldekens Schoon werk, spoedige bediening en gematigde prijzen.

De Denderbode | 1916 | | pagina 3