L BehuisdeHOFSTEDE gosae Zaailanden en jnesrsnnen BOOMEN L 4 N D E HUISen TUIN Scheikundige Landvetten Robert Van de Lanotte ACH. EEMAN, AALST. YAH M Pmm-<B<DQSSEHS Goede Gazel verkoopers EIKEN EN KANADABOOMEN Dit Der Hand te Koop eo mei gemak van Detaling. VLHHIHSGH LEVEN Gi ondkrediet van Behfïè FABRIEK Ach. EEMAN, Aalst. WISSELAGENT Vereenigde i\ ij veraars. Stoom Boek- en Steendrukkerij TER DRUKKERIJ voor de Stad en omliggen de gemeenten worden ge vraagd ten bnreele van DE DENDERBODE Veemarkt van Gent, van 31 December 1915. Prijs per kilo Getal 1® k. 2®k. 3®k. Ossen 7 1,70 1,60 1,40 Vaarzen 12 1,70 1.60 1,40 Koeien 45 1,65 1,55 1,35 Slieren 19 1,65 1,55 1,35 Kalveren 10 1,90 1,50 1,25 Schapen 52 1,50 1,40 1,30 Zwijnen 55 2,70 2,60 2,50 Viggens,146 jonge varkens, 17 ma gere runderen, 50 melkkoeien, 3 geiten, 4 lammeren, Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van eene te AALST-SCHAARBEKE. De Notaris Paul Eeman te Moorsel, daartoe benoemd bij vonnis verleend door de rechtbank van eersten aanleg te Dender- monde, zetelend te Sint Nikolaas, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, en namens wien het behoort, openbaarlijk ver- koopen Stad AALST (Schaarbeke). Eerste koop. Een behuisd Hofstedeken met aanhoorigheden en hof, gestaan en ge legen in de Lindestraat, gekadastreerd sektie C, nummers 161, 162a en 163b, groot vol gens meting 35 aren 82 centiaren, palende aan de Lindestraat, de erven Haleydt en het Bureel van Weldadigheid van Aalst. Gebruikt door Mijnheer Remi Schollaert, mits 11,00 fr. per maand. Op te leggen boomprijs 50,00 fr. Tweede koop. Een perceel Land, op het Dooreken, gekadastreerd sectie C, num mer 1251, groot volgens meting 41 aren 20 centiaren, palende aan de heeren Joseph Leclercq, Pet. Van Nuffel, Paul Mergan, Alexander De Ridder, G. Van Londerzele, Dame Weduwe De Saedeleer, Juffers Jeanne en Henriette Van Nuffel en Rosalie Boender. In gebruik bij Dame Weduwe Van Nuffel, te Aalst. Verdeeld in noord- en zuiddeel volgens grondplan. Derde koop. Een perceel Land, ge naamd Den Bek gekadastreerd sektie C, nummer 175, groot volgens meting 68 aren 35 centiaren, palende aan de Veldbaan, de erven Haleydt, het Bureel van Weldadigheid, de heeren Pieter De Brucker, Judocus Schoc- kaert en Jan-Baptist Beygaert. Gebruikt door Mijnheeren Petrus Hoffe- linck en Jaak Schockaert. Verdeeld in noord en zuiddeel volgens grondplan. Boomprijs 60,00 fr. Vierde koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd het Pompierskot of Korte Voor gekadastreerd sektie C, nummer 156, groot volgens meting 30 aren 8 centiaren, palende aan de Lindestraat en de heeren J. Van Hauwermeiren, Pet. De Boeck en K. Van Hauwermeiren. Gebruikt door Mijnheeren Jaak en Gustaaf Schockaert te Aalst. Verdeeld in noord- en zuiddeel, volgens grondplan. Vijfde koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd Roethuis gekadastreerd sektie C, deel van ex-nummers 704 en 705, groot volgens meting 19 aren 66 centiaren, palende aan den IJzerenweg Aalst-Sottegem en de heeren J. Beeckman, August Herssens en Van Wezemael. Gebruikt door de heeren Donatus Troch en Gustaaf Schockaert te Aalst. Zesde koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd Schoubroeck gekadas treerd sectie C, nummer 669, groot volgens meting 60 aren 48 centiaren, palende aan de heeren Delimon-De Loose, Pet. Troch, Louis Vereecken en Dame Wed. Van Overstraeten. Gebruikt door Mijnheeren Camiel De Boeck en Gustaaf Van den Berghe, te Aalst. Verdeeld in oost- en westdeel volgens grondplan Boomprijs 65 fr Zevende koop. Een perceel Land en deel Meersch,ter plaats genaamd «DeMotte», gekadastreerd sektie C, nummer l 14e, groot volgens meting 60 aren 34 centiaren, pa lende aan de Ledebaan, de heeren Leo Van den Hende en De Windt en de erven De Craecker Gerbruikt door den heer August Herssens, te Aalst. Verdeeld in noord- en zuiddeel volgens groddplan. Achtste koop. Een perceel Land, ter plaats genaamd Binneveld gekadastreerd sektie C, nummer 805c, groot volgens me ting 77 aren 50 centiaren, palende aan den IJzerenweg Aalst-Gent, de Burgerlijke Gods huizen van Aalst, de heeren Leo De Meeter, Fr. Claus te Aalst, de erven Van der Haegen te Hofstade en andere. Gebruikt door Mijnheer Frans Claus, te Aalst- Verdeeld in zuid- en noorddeel, volgens grondplan. Negende koop. Een perceel Meersch.op Vettenbochtgekadastreerd sektie C, num mer 91 A, groot volgens meting 32 aren 10 centiaren, palende aan den IJzerenweg Aalst- Gent, de kinderen Van Gyseghem den heer Fr. De Boeck en de Kerkfabriek Sint Jozef te Aalst. Gebruikt door Mijnheer A If ons Van Nieu- wenborghte Aalst. Tiende koop Een perceel Meersch, in de - Dijkmeerschen gekadastreerd sektie C, nummer 138, groot volgens meting 25 aren 70 centiaren, palende aan de Beek en de heeren J. Boelaert en J. Meert. Boomprijs 25 fr. Gebruikt door Mijnheer Gustaaf Van den Bergh, te Aalst. Elfde koop. Een perceel Meersch, in de - Dijkmeerschen gekadastreerd sektie C, nummer 126, groot volgens meting 30 aren, palende aan de heeren Fr. De Prez, Th. Cobbaut, J. Wellekens, L. De Boeck en P. De Vlieger. Boomprijs 60 fr. Gebruikt door Mijnheer Jaak Schockaert, te Aalst. Twaalfden koop. Een perceel Land en deel Meersch ter paaats genaamd Vetten bocht gekadastreerd sektie C, nummers 92/a bis en 92B, groot volgens meting 30 aren 76 centiaren, palende aan den IJzeren- weg Aalst-Gent, den heer Domien De Bus- scher en de Beek. Boomprijs 40fr. Gebruikt door Mijnheer Alfons Van Nieu wenborgh, te Aalst. Dertiende koop. Een perceel Land, ge naamd Het Willemstuk gekadastreerd sectie C, nummer 690, groot volgens meting 32 aren 90 centiaren, palende aan de heeren Delimon De Loose, Fr. Van den Bossche, J. Van Neck en P. De Vlieger Gebruikt door de heeren P. Hoffelinck, G. Schockaert en G. Van den Berghe, te Aalst. Veertiende koop Een perceel Land, ter plaats -Sinte Apolonia», gekadastreerd sektie C, nummer 249b, groot volgens meting 23 aren 10 centiaren, palende aan de heeren J.-Bapt. De Boeck,L.Van derBelen, Juffrouw Hortense Hooy, de Veldbaan en daarover J.-Bapt. Beygaert en de Burgerlijke Godshui zen van Aalst. Gebruikt door M. Eugeen Claus, te Aalst. Grondplan en meting van M. A. Van Nuf fel, gezworen Landmeter te Aalst. ENKELE ZITDAG Zaterdag 15 Januari 1916, om 2 ure (stipt) namiddag, ter Zittingzaal van den Heer Vrederechter,te Aalst,Stadhuis. De koopers zijn verzocht zich te voorzien de gehuwden van hunnen trouwboek, de onge- huwden van een uittreksel uit hunnen geboor- teakt en degene welke begeeren te genieten van vermindering van rechten, van hunne belas- tingsbrieven. Voor verdere inlichtingen zich te wenden tot genoemden Notaris Paul Eeman. OPENBARE VERKOOPING van TE MOORSEL De Notaris Paul EEMAN, te Moorsel, zal ten verzoeke van wien het behoort,openbaar lijk verkoopen, op Maandag 31 Januari 1916, om 9 ure stipt 's morgens 35 kanada en 25 eiken boomen, wassende te Moorsel, ter plaatsen Spruithoek. Have- renbosch, Traffelgem en Waver. Voor verdere inlichtingen, zie plakbrieven. Comptante betaling en gewone voorwaar den. Men zal vergaderen te Moorsel, Houten Kruis, ter herberg In den Donkeren Put bij de wed. De Rop. OPENBARE VERKOOPING van schoone Kanada Te Moorsel en Erembodegem alsmede van j SCHAAR- EN SNOEIHOliT Te Hofstade. De Notaris Oscar Tibbaut, te Aalst, zal op nagemelde dagen in het openbaar verkoopen Op Woensdag 19 januari 1916 te beginnen om 8 uren voormiddag namens M. Prosper Hendrickx, Nijveraar te Hofsta de, 60 koopen Schaarhout en Snoeihout in 1 eenen bosch te Hofstade, achter de kerk. Te vergaderen ter herberg De Roos bij den heer Jan-Baptiste Van Sande, te Hofstade, Steenweg. En op Maandag 24 Januari 1916 ook te beginnen 0111 8 uren voormiddag te Moorsel, in de Biesbroeken aan landen ge bruikt door de heeren Frans Elskens, Frans Van Mol, Kinderen Bosteels, Philemon Van den Bossche en andere, 32 Kanadaboomen, hebbende allen eene dikte van 1 m. 20 tot 2 m. 14; 3 Kanadas van 1 meter en 3 kleine Kanadas- N. B- Men zal vergaderen te Moorsel, ter herberg van Juffer Wed. Jan Vermoesen, te Moorsel, Kattenbroek, alwaar onmiddellijk na voormelde boomen ook zullen opgeroepen en verkocht worden, namens Juffrouw Maria De Coninck, grondeigenares te Aalst, 8 Ka nadaboomen, hebbende eene dikte van 1 m. 50 tot 2 meters en wassende op eenen meersch te Erembodegem aan de kapel ter Muren, in gebruik bij Frans Chareté. Deze boomen zijn reeds geteekend, dus zijn de liefhebbers verzocht ze voor de verkoo- ping te gaan bezichtigen. Al deze boomen zijn van zuiveren opwas. Verders gewone voorwaarden en gereede betaling. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel MEERSCH te Erpe, Hofstade, Lede, Meire, Haeltert, Heldergem Aalst De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal ter tusschenkomst van zijnen Ambtgenoot Meester VERHELST Notaris te Antwerpen, met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Erpe Eerste koop. - Een perceel Land, gelegen in den Schoonegem, gekadastreerd wijk C, nummer 802, met enne grootte van 19 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Anna Van der Eist, ten zuide aan de familie Eoman-Do Meyer, den lieer Emiel Wynant en de Kerkfabriek van Meire, ten weste aan de familie de Geyter-Lievens en ten noorde aan juffrouw Agnes Eeman. Gebruiker de heer Francois De Coninck. Gemeente Hofstade. Tweede koop.Een perceel Land, gelegen op de Voorste Baardebrug, gekadastreerd wijk C, nummer 585b, met eene grootte van 35 aren, palen de ten ooste aan de Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den Eerwaarde Heer Pannckocck, ten weste aan den heer Joseph De Vos-Roggeman en noorde aan juffrouw Maria-Antonia Daelman en de. Kerkfabriek van Hofstade. Gebruiker de heer Do natus Cannoot Everaert. Gemeente Lede. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Roven, gekadastreerd wijk C, nummer 971, met eene grootte van 1 hectaar 6 aren 20 centiaren en volgens titel 1 hectaar 4 aren 25 centiaren, palen de ten ooste aan den heer Einiel Triest-Van Boven, ten zuide aan den heer Frans De Suiet-Peerlinck, ten weste aan de familie De Prez-Van Hauwermei ren en ten noorde aan de heeren Emiel De Gussemé Werner Van den Steen en Jean Moens. Gebruikers de heeren Jean De Gusseiné, Prosper De Gusseine en Gustaaf Smekens Verdeeld in 3 deelen, als volgt Eerste lot35 aren 75 centiaren, ten oosten. Tweede lot33 aren 75 centiaren, te midden. Derde Lot36 aren 75 centiaren, ten westen. Gemeente Meire. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Geetegemveld, doorsneden met den weg, geka dastreerd wijk C, nummers 139 en 801, met eene grootte vau 15 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie Meuieman De Groot, ten zuide aan den volgenden koop, ten weste aan de heeren Alois De Ryck-Maosschalck en Emiel De Loof-Van Impe en ton noerde aan dame Frans Van der Haeghen-De Sinedt en kinderen. Gebruiker de beer Frans De Brouwer. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op het Geetegemveld of de Beek. ook doorsneden met den weg. gekaeastreerd wijk C, nummers 138 en 802, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren palende ten ooste aan juffrouw Coleta Van der Haegen, ten zuide aan de heeren Pieter-Frans De Loose en Camiel Van den Eeckhout, ten weste aan de heeren Desiré Maesschalck en Alois De Ryck en ten noor de koop vier. Gebruiker de heer Frans De Brou wer. Zesde kdbp. Eeu perceel Land, gelogen op den Appelsakker, gekadastreerd wijk C, nummer 1099, met eene grootte van 38 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Camiel Coppens-Ringoot en juffrouwen Maria en Julia Mabilde, ten zuide aan den heer Charles-Louis Meganck, ten weste aan de Rijbaan en daarover juffrouw All'onsina Taelman, den beer Livinus De Troyer, juffrouw Celina Bris- moetieren den heer Desiré Maesschalck, en teu noorde aan het Weldadigheidsbureel van Meire. Gebruikers de heeren Charles Hoebeeck en Charles Redant. Gemeente Haeltert. Zevende koop. Een perceel Land gelegen op Geetegem, gekadastreerd wijk C, nummer 223, met eene grootte van 11 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop acht en den heer Maesschalck- Lievens, ten zuide aan de heeren Desiré en Gustaaf De Mever en zuster, ten weste aan den Weg en ten noorde aan koop tien. Gebrniker den heer Joseph Seminck. Achtste koop. - Een perceel Land, gelegen op den Grootkanter, gekadastreerd wijk C, nummer 246, met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, palende ten ooste aau de Molenstraat, ten zuide aan den heer De Gendt-Redant, ten weste aan den heer Compère-Lievens en ten noorde aan de heeren Jan-Baptist en Desiré Sterck. Gebruiker den heer Desiré D'Hondt. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op den Grootkauter, gekadastreerd wijk C nummer 262a, met eene grootte van 24 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan dame Baeten-Arents, ten zuide aan den heer Maesschalck-Lievens. ten weste aan de koopen zeven en tien, dame De Graeve-Ver- straeten en het Weldadigheidsbureel van Meire en ten noorde aan juffrouw Celestine Van den Eeck hout. Gebruiker den heer Felix Vyverman. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op Geetegem of Vogelweide, gekadastreerd wijk C, nummer 224, met eene grootte van 9 aren 80 centi aren, palende ten oosten aan den koop negen, ten zuide aan koop zeven, ten westen aan den Weg on ten noorde aan dame De Graevo-Verstraeten. Ge bruiker den heer Joseph Seminck. Gemeente Heldergem. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Herterigmeerschen, gekadastreerd wijk A, num mer 7a, met eene grootte van 43 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Heldergem, dame Van Merstraoten-Boötz en den heer Gustaaf Cooreman. ten zuide aan de Straat en den heer Camille Maesschalck, ten weste aan de heeren Omer Van Heddegem-Van Londersele en Adoll Coppens en ten noorde aau de Beek, gescheed met de gemeente Aygem. Gebruiker den heer Van der Nuecker-Bontinck. Stad Aalst. Twa&lide koop. Eeu perceel Laud, gelegen op het Kreukelenveld, gekadastreerd wijk C, nummer 415c, met eene grootte van 36 aren, palende ten ooste a3n den Wisselweg, ten zuide aan den heer Franciscus Schollaert, ten weste aan den heer Eugène Claus eu ten noorde aan juffrouw Fanny van der Noot. Gebruiker den heer Alois Picqueur. Dertiende koop Een perceel Land, gelegen op den Roosenbosch, ook genaamd Quaermolen, geka dastreerd wijk E. nummer 119da, met eene grootte van 73 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw De Craecker, ten zuide aau den heer Petrus Ledegen-Meert, ten weste aan juffrouw Petronella Muvlaert en ten noorde aan de heeren Léop De Coen-de Call en Omer Van Breugel. Ge bruikers de heeren Isidore en Petrus Ledegen. Verdeeld in oost- en westhelft Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, ook genaamd de De drij Velden gekadastreerd wijk E, nummer 367, met eene grootte van 10 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de erven De Groot, ten zuide aan den heer Muylaert, ten weste ;ian de Kauterbaan en ten noorde aan koop vijftien. Gebruiker den heer Petrus Ledegem. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, ook genaamd De drij Velden», gekadastreerd wijk E, nummer 368, met eene grootte van 10 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de erven De Groot,ten zuide aankoop veertien, ten weste aan de Kauterbaan en ten noorde aan de erven Van de Velde. Gebruiker den heer Petrus Ledogen. Onmiddelijke ingebrniktreding voor alle de Goe deren. ZITDAGEN: Instel, Maandag 3), Verblijf, Maandag 17 Ja,'uanlJlb ten 10 uren zeer stipt voormiddag, ter estaminet Het Belgisch Hof bij den heer Felix Van Lan- duyt, te Aalst, aan de Groote Markt. N. B. De koopers zijn verzocht bun trouw boekje ofexlrak'. uit hunnen geboorteakt ter verkoo- ping mede te brengen, en degenen die kunnen ge nieten der vermindering van registratie- en over schrijvingsrechten (Landbouwwet) moeten zich voorzien van hunne contributiebiljetten. Voor verdere inlichtiügen zich te wenden ten kantore vau deu Notaris Oscar TIBBAUT. te Aalst, Korte Zoutstraat, nevens de Atspanning De Meiboom OPENBARE VERKOOPING van een gestaan en gelegen te Erpe. De Notaris MEERT te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen openbaarlijk verkoopen GEMEENTE ERPE. Eerste koop Een perceel Tuin met aangelegen weg, gelegen op Hoonegein, gekend ten kadaster onder de sectie B, nummers 654d 657a groot volgens meting 1 aar 88 centiaren. Tweede koop Een Huis met Tuin, gelegen op Hoone- gem, gekend ten kadaster onder de sectie B, nummers 667d 668g, samen groot 2 aren 70 centiaren volgens meting groot 2 aren 54 centiaren. ZITDAGEN Instel, Maandag 10 Januari 1916. Verblijf, Maandag 24 Januari Telkensom 2 ure van den namiddag, ter herberg In het Bruggenhuis te Erpe Hoonegem gehouden door den heer Jules De Windt. Studie van den Notaris MEERT, te Erpe. Landen en Huizen gelegen onder de gemeen ten A. OORDEGEM, aan de achterstraat en Abeelstraat, groot ongeveeer 3 hectaren. B. SMETLEDE, Dorp, Kerselaer, Schildekenstraat, Rampsande, ongeveer 4 hectaren en half. C. CHERSCAMP, twee hectaren en half op Wolfgat. D. B.AELEGEM en IMPE, Hofstede en Land. Voor de voorwaarden zich te bevragen ter gemelde studie. Vraagt aan onze Verkoopers o,i5 per nummer Afdeeling Hulpbank. Ten einde te voorzien in den onderhoud der huisgezinnen aan welke de gewoone inkomsten ontbreken ten gevolge der tijdsomstandigheden, staat de maatschap pij leeningen toe aan 4 o/o 's jaars, te waarborgen door grondpanden, liypo- thceklijke schuldvordering en beurs waarden. Verders zooals vroeger gewone leenin gen uitgave en vernieuwing van obliga- tiën aan 4%'s jaars, en uitbetaling der Coupons zonder kosten. Inlichtingen te bekomen bij den Notaris Paul EEMAN, en in het bureel der Maatschappij te Aalst, Leopoldstraat 9. VAN Nu er weinig of geeue STIKSTOFMES- TEN te bekomen zijn. zal men best doen voor de Wintergranen, Weiden en Boomgaarden te gebruiken Ijzer- slakken en Kainiet of Chloorpot- asch of Potaschsulfaat. Deze vetten zijn van bedeu af ten on zen fabrieken te bekomen aan voordeelige prijzen. N. B. De koopers zijn verzocht bij de uitzetters, op de zakken, naam en merk der vetten te eischen. Esplanadestraat, 8 AALST. Aankoop en verkoop van titels, uitbetaling van alle koepons, Belgische schuld. Stad Antwerpen - Luik - Caise hypothecaire Anver- soise enz. Vernieuwing zonder kosten van het koepon blad Vreemde koepons aan den besten prijs Argentijnsche ceduls, Japaansche enz... 26-7 Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EEMAN, Hooge- vesten, fabriek van chemische meststoffen te Aalst. Huis gesticht in 1876. Prijzen volgens samenstel. Vraagt prijs-courant. Samengestelde opgeloste Guano DE ZON GRONDSTOFFEN a*n prij. yan den dag Snperphosphaten, Nitraat van Potasch, Sulfaat van Potasch, Chlcorzuur, PotaacA, Kaïniet, IJzerslakken (Scoriea), Plaaster, IJzersulfaat. Phosphaat Bernard, Magnesium, Kopersulfaat (blauwen aluin) 98/gg zuiver, Vergruizers Vermorel, Eclair n. 1. gelast men zich met alle slach van BOEK- en STEENDRUKWERKEN, zooals Boekwerken, Afflchen, Omzendbrieven, Facturen, Mandaten, Wissels, Trouwbrioven, Doodbrieven en Beeldekens, Adres- en Visielkaarten, Registers, Etikelten, enz enz., in een woord, met alles wat den Boek- en Steendrukkersstiel betreft. Men gelast zich desnoods met den opstel van Doodbeeldekens Schoon werk, spoedige bediening en gematigde prijzen.

De Denderbode | 1916 | | pagina 3