4 &T< H Voermanspaarden Kanada Boomen MEERSSCHEN WOONHUIS SCHAARHOUT Te koop. Pleisters CANADA Kostelooze Ploeglanden in Canada EEN HEER Openbare verkooping. iBOBSTLI JDEBS 1 Zondagrust. BURGERLIJKE STAND. MARKTPRIJZEN. Hoest-Rronchiel Rhumatism. CHRONISCHE HOEST Wagens, Karren Eiken en Olmen, V E N D I T I E N Een Huis te Aalst, Kerkstraat Openbare Verkooping, met Broodbakkerij, 160 akers (64 hectaren) ploegland of boschland Landbouw daglooners zijn er verzekerd van een goed dagloon der Cercle Littéraire et artistique. Zelfonderricht. Van 's middags tot 's middernachts heden Zondag 4 Februari 1900, dienst doende apotheker M. De Valckeneeb Esplanade Jicht- en rheumatieklijders. Zoekt niet langer I Het geneesmiddel voor uwe kwa len is gevonden. De bekomene uitslagen, de behandelingen bestatigd op duizenden onge- lukkigen, dwingen eenieders bewondering af. Doch de zekerheid der bekomene genezingen is daar om de meest ongeloovigen te overtuigen. Dit kostbaar geneesmiddel is het rheumatiek- en jiehtverdrijvend Elixir Vintent, apotheker, Grensstraat, 33, Brussel. Te bekomen bij M. CALLEBAUT, Apotheker te Aalst. Prijs 3 fr. de fieseh. A ALST 3 Feb. Eer 1 heet. 23 lit 50 cent. Tarwefr. 16-50 16-75 Masteluin00-00 00-00 Rogge. 13-00 13-50 Spelt00-00 00-00 Geerst0-00 00-0 0 Haver. per 100 kil. 18-00 19-00 Aardap. (roode de 100 kil. 5-25 5-50 Aardap (geele) nieuwe. 0-00 0-00 Boter de 3 kilogram. 8-18 9-00 Ejersde25n 2-27 2-72 Vlas per 3 kilos 2-36 2-20 Viggenen per stuk. 1* soort 22-50 27-5 De Dokter. Mijn beste heer heb ik u slechts een raad te geven, gebruik voor uwe kwaal een blad Thermogène-wat, dat is beter dan al de plaasters en al de kwakzalverijen. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van twee zeer goede en ander Yoermansgf rief. TE AALST, Geeraerdsbergschestraat. Maandag 5 Februari 1900, "Ven<litie van te Nieuwerkerken (Maal). te Nieuwerkerken, (Maal). ZITDAGEN Instel 7, Verblijf 21 Februari 1900 I. Donderdag 15 Februari 1900, II. Dijnsdag 20 Februari 1900, De Notaris BRECKPOT te Aalst zal open baarlijk verkoopen Aalst-Mijlbeke te Aalst, Gentschen Steenweg. ZITDAGEN Instel Donderdag 15 Februari Verblijf Douderdag I Meert 1900 te Hofstade in het Jachtpark- REDDENDE ENGEL B0RSTBA1SEM IAPOTHEEK DE WALV1SCB Een schoon groot en gerieflijk Huis met; grooten Hof, gestaan te Aalst, Voortitgang- straat n° 13 zelve huis beeft eenen uitgang met groote poort in de Handelstraat.. Bewoond door Madame weduwe Dé Meeter Voor de conditiën zich te wenden bij deu No taris DE WINDT te Aalst Rheumatiok, JicSït, Heupjicht, Verkoudheid, Hoest. Zwakke Borst Zwakte in den Rug De regeering vau Canada geeft kosteloos aan ieder persoon van meer dan 18 jaar oudl in Manitoba en het Noord-West gebied. Hoeven in volle opbrengst kunnen gekocht of gehuuid worden aan voordeelige prijzen in de provinciën van Quebec* Ontario, Manitoba en het Noord-Westen. Ce soir a 8 houres au Comte d'Egmont deuxième conférence de M. Desmarez Hi*toi- re des villes Fiamandes, Ypres, Gand, Bruges, Ajost, avec projections lumiueuses. Les mem bres et leurs families sont pries d'assister a cette «01110161106. Dezen avond ten 7 1/2 uren vergadering iu liet lokaal Concordia voor al de leden. Het Zelfonderricht werd uitgenoodjgd op de voor dracht van M. Desmarez en heeft die uitnoodi- ging aanvaard. Men zal dus gezameutlijk van het lokaal naar den Graaf van Egmont gaan om die voordracht bij te wonen. biedt kosteloos aan, aan allen die aange daan zijn van eene huidziekte haarwormen, cezéman8, puistjes, huiduitslag, chronische bronchiten, borst- en maagziekten rliuma- tism en breuken, een ocfaalbaar middel te doen kennen om zich spoedie te genezen, zoo als hij zelf volkomen genezen is geweest na alle mogelijke geneesmiddels vruchteloos te hebben doorstaan en beproefd. Dit aanbod waarvan men het menschlievend doel zal aan zien is het gevolg eener belofte. Per brief of postkaart schrijven aan "Vincent, place Victor Hugo, te Grenoble die kosteloos en vrachtvrij per post zal ant- antwoordeu en de gevraagde inlichtingen zal zenden. Van den 26 J muari tot den 2 Feb. 1900. GEBOORTEN Mannelijk 12 Vrouwelijk 6 HUWELIJKEN. B. Goethals, bouwkundige met C. Van den Bossche, bijz. V. Walleze, metser met A. Van Driessche, tw. C. De Bruyne, ajusteur met L. De Saedeleer, br. C. De Haie, breier met V. Van der Eist, br. P. Van der Hulst katoenbew. met C. Socck, naaister. A. Steeubaut, tw. met C. Sonck, tw. OVERLIJDENS. J. Termont, wr Meuders, zb. 81 j. woon. te Brussel. C. Merckx, w' Pyck, zb. 78 j. Violettestr. M. De Mette, w' Steppe, schil der 69 j. Groote Markt. P. De Decker, m. Sarens, zb. 73 j. Leopoldstr. 5 kinderen onder de 7 jaren. Tusschen de gemeene ziekten van hef'leven is er eene zeer vervelende, de chronische hoest, die wederspannig is aan alle gewone behan deling. Dikwijls bestatigen wij, dat bij een kind de hoest zich voordoet zonder merkbare oorzaak, en zich voortzet tot het kind verzwakt en vermagert en voor de ziekte heel en gansch bereid is. De chronische hoest of zelfs de voorbestemd- heid tot verkouden verraadt altijd een gebrek aan levenskracht. De beste behandeling van den chronischen hoest of van eenen algemeenen staat van vermagering bestaat in het nemen van Scott's Emulsie, den aangenaamsten vorm om den traan in te nemen, verbonden met de hypophos- phieten van kalk en soda. Scott's Emulsie is niet enkel een recht streeks werkend genees middel vooralle aandoen ingen van keel en borst, maar schenkt ook aan het gansche stelsel le venskracht en bevecht de voorbestemdheid tot verzwakking. Scott's Emulsie doet zich altijd voor als een zeer doel matig geneesmiddel. Deze Emulsie is zoo aangenaam van smaak, dat zelfs de teederste person'-n hem kunnen Marie-Thérëaie Atibtos, innemen zonder moeite en zijne herstellende werking op hel stelsel is zoodanig, dal. zelfs de wederspannigste gevallen van verzwakking weldra genezen zijn. Het is met genoegen dat wij onder de oogen onzer lezers dezen brief brengen, betrekkelijk een vierjarrig kind dat van eenen chonischen hoest werd genezen en tot volle gezondheid werd teruggebracht. Villeneuve-sur-Lot, Frankrijk, 6 Mei 1897. Mijnheer, Met aanvang November 1800 werd mijn 4 jarig dochtertje door eene bronchitis aangetast, waaruit zij eenen hoest hield tot in Januari 1897, hetgene mij erg bekommerde. Ik gebruikte uwe Scott's Emulsie en ben gelukkig u te kunnen melden, dat na eenige dagen behandeling den hoest ten volle opge houden had en mijn dochtertje genezen was. Aanvaardt, Mijnheer.de uitdrukking mijner bijzonder» gevoelens. (Get.) Mev. Saujou, onderwijzeres. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten sterf- huize van d'heer Philemon Van dek Elst in leven Voerman, te Aalst, Geeraerdsbergschestraat, op te beginnen om 1 uur nanoen, openbaarlijk ver- koopen Twee zeer goede Voermanspaarden zijnde Het eene het welgekend en sterkgebouwd bruin Merrie- paard van den overledenen zelve paard telt omtrent tl jaren. En het andere een voortreffelijk Ruinpaard van omtrent 9 jarigen ouderdom, Verders twee groote Wagens (smal geloop) en eenen grooten Wagen (breed geloop) nieuw gemaakt voor het vervoer vau omtrent 7000 kilos vracht3 goede Karren (breed geloop) twee groote wagen Bacben in zeer goeden staat (8 meters op 5 meters), drij volle dige Harnassuren, Breidels en ander gerief, 6 groote Iteepeu, karre Ladders, wagen Hoepels ook genaamd Reepeu, twee ijzeren ltasteelen, 2 Aansehijen met kettingen, Zwing, Trekkettingen en Voorspan, groote Haverkist en ZemelkaB met zink belegd Bascule met Gewichten, Hophouten, eenige nieuwe Delen en Ka- nadaplanken en eene hoeveelheid Brandhout. Verders ook omtrent 2000 kilos in busBels gebon den Hooi. De Veiling gebeurd onder de gewone voorwaarden. De koopon tot en met 10 fr. zijn komptant te beta len, voor de verdere koopen is er tijd van betaling mits te stellen eene solvabele en door den Notaris gekende borg. Genoemden Notaris DE WINDT zal op Woensdag 7 Februari 1900 te beginnen om 1 uur namiddag openbaar verkoopen 30 hoog8tammige Kanadas waaronder er zijn van 2m.50 dikte. 3 Eiken en 3 Olmen zeiven BOOMEN wassen aan 2 meerssehen komends aan de Achtermaalstraat en in ge bruik bij Pjstbus De Sloovee-Roelb. OPENBARE VERKOOPING van Voornoemden Notaris DE WINDT zal met gewin van palmslag en gelagen openbaar verkoopen 1. Eenen Meersch ook geschikt voor Bouw grond te Nieuwerkerken, Maal, aan de Ach- termaalstraat, seklie A, n° 248a groot 30 aren 74 centiaren. 2. Eenen Meersch alsvoren groot 15 aren 35 centiaren, zijnde de oosthelft va'ff het perceel sectie A nr 199a. Beide Meerssehen in gebruik bij Petrus Be Sloover-Roels. telkens eenen Woensdag om 4 uren namiddag bij Camïtle Mergan-Raes, te Nieuwerkerken, Kwalestraat. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. om 9 uren voormiddag, van 3 bekalfde KoeibeesteD, Landbouwersha- lam, Beeten, Strooi, Brandhout en verdere Mobilaire Voorwerpen, ten hove van Mr Louis Caudron-Van Nieuwenborgh, te Meldert, Klaarhaag. om 0 uren voormiddag, van Kanada- Abeele- Essche- en Eike BOOMEN Hop- en Boonstaken, Suippel en Schaarhout te Meldert, aan het Hof-te-Put en op de Cra- vaalbosschen. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open- baarlijk verkoopen eroot 80 centiaren. Bewoond geweest door M. Benoit Van der Vorst, Vleeschouwer en Herbergier. Ingesteld fr. 6500. Instel Maandag 22 Januari 10nn Verblijf' Maandag 5 Februari Om 2 uren namiddag bij M. Joseph Van der Vorst, te Aalst, aan de St. Martinuskerk. 1° Eene Hofstede aau de Drieschstraat groot 24 aren 02 cent. 2° 48 aren 90 cent. Land op Somergem, ge naamd den Polder. Verdeeld in 3 gelijke deelen. 3° 5 aren 20 cent. Land achter voorschre ven Hofstede. Instel Maandag 5 -p ,nn„ Verblijf Maandag 19 Februarl 190°- Om 3 uren namiddag In de Vlasmarkt te Aalst aan de Sint Martinus Kerk. OPENBARE VERKOOPING van een De Notaris DE PAUW te Aalst, zal, ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslagen en ge lagen, openbaa.Tijk verkoopen Een Woonhuis, hebbende Voorplaats, Kelder, Keu ken, Waschhuis, Bakhuis, Bakoven, Koer en Berg plaats, gestaan te Aalst, ten voorhoofde aan den Gent schen Steenweg, alwaar het geteekend is nummer 29, groot bij meting 1 aar 2] centiaren, gebouwd op cijnggrond toebehoorende aau de Hospioien van Aalst palende noord de Duivenkeetetraat, oost d'heer Fi"»db Bauwens, zuid den Gentschen Steenweg en west d'heer Petrus Wauters. Bewoond door de eigenares Dame Weduwe Fran- eieens De Boeck-De Coomau. Onder voorbehoud van samenvoeging verdeeld in twee loten, te weten 1® Lot: begrijpende de Voorplaats, Kelder, Keu- keD, WasohhuiB, Bakhuis, Bakhoven en het vertrek met den koer van aan het waschhuis tot aan den ach termuur van het vertrek, hebbende eene oppervlakte in grond van 0 aren 85 centiaren. 2* Lot begrijpende da bergplaats achter den bak oven en achter het vertrek groot in grond 36 centia ren en komende aan de Duivenkeetetraat. Telkens om 3 ure nami ddag ter Estaminet In de Vier Winden n bij den heer Ernest Ladeuze-Perre- man, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Voor inlichtingen eu nazien der plans wende men zich ter studie van genoemden Notaris DE PAUW, te Aalst, Keizerlijke Plaats 65, alwaar er gestadig groote en kleine kapitalen te bekomen zijn aan gematigen intreBt mits goed bezet. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een Woonhuis te Aalst, ten voor hoof ie in Veldstraat, alwaar het ge kend is Nr 15, grooi 1 aar 13 centiaren. Bewoond geweest bij Dame weduwe Speec- haert. Onmiddelijk in genot- en gebruiktreding- ZITDAGEN Instel, Vrijdag 16 Februari ,nrif, Verblijf, Vrijdag 2 Maart 190°- Telkensom 3 ure namiddag, ter Es aminefc Het Hof van Weenen bij d'heer Adolf Be Gendtte Aalst, in de Boterstraat, aan do Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van Op MAANDAG 5 MAART 1900, om 9 urem stipt voormiddag door het ambt van den Nota ris DE PAUW, te Aalst. ^cir,hcnt'>hel- Spcn 1 a i 't he- ijvig hoesten, jb nauwdhe- J'ien, het pie- qpen en ver- slijmen der Ilongcn, heeschheid |en kreve I ing der "keel, enz. Wanneer andere middelen niet Jhelpen, neemt dan gin vertrouwen den DKR Diepen raat, 10 ANTWERPEN Het doet de fluimen gemakkelijk lossen ien spoedig verminderen het voorkomt en Igfgeneest alzoo de onsteking der longer (genaamd de tering)het is ook hij onder vinding het beste middel om kinkhoest ih weinige dagen te generen. Prijs fr. 1.25 de halt* en 2 franken 1groote fieech. (Met opleg var. 50 centiemen,! bekomt men ze franco t' huis. Sedert IS47 ln Amerltca In ge' rnlk. Allcock's Pleisters zijn een geneesmiddel voor: enz., enz. ALLCOCirs zijn de eenig ware onfeilbare Poreuzu F leisters welke gemaakt worUon. Eisciit dasrom steeds dringend die van Allcock. NEF-MT GEEN ANDERE. Verkr'jgbaar bij alle Apothekers. Als gy Likdoorns hebt, zoo gebruikt Ailcock'a Likdoornpleisters. Inlichtingen, kaarten en brochuren kosteloos te bekomen van D. Tréan de Goeli, agent vani het gouvernement van Canada, 75, St-Jacobsmarkt, Antwerpen. Eepe voordracht met lichtbeelden zal alhier kortelings ter stede gegeven worden. V V

De Dendergalm | 1900 | | pagina 3