Algemeene Bankvereeniging l .e NINOVE zetel der oude Goedkoope BOUWGRONDEN ie koop Hofstede en Bouwgronden WOONHUIS W fft EC M I Bouwgronden en Zaailand ZAAILANDEN Een perceel Bouwgrond VELDVRUCHTEN LAND en MEERSCH Handelshuis met Inrijpoort Een WOONHUIS met HOF Steenbakkersmateriaal i ISTI Volle vertrouwen. Stipte geheimhouding. BURGËRShXN Zetels Alle Bank- Beurs- en Wisselverrichtinger\ aan de vooraeeligste voorwaarden Donderdag 3 Oogst I 933 gelegen te Meerbeke, aan den tramstilstand (Bareel). Zich wenden tot den Hter no taris VAX ROSSOM, te Ninove. Verscheidene perceelen Bouwgrond Studie van Mt0r VAN 0UDENH0VE Notaris te Denderhautem te Oultre Donderdag 5 Oogst 1933 te Denderhoutem, Vondelen. Woensdag 9 Oogst 1933 Openbare Verkooping van te Denderleeuw Visschersstraat Vrijdag 11 Oogst 1933 BOUWGRONDEN 1935 Oogst Vrijdag 11 Openbare Verkooping van te lddergem De Notaris Edg. VAN OUDENHOVE, verblij vende te Denderhautem, zal ten verzoeke van den eigenaar M. Alexis an Bossuyt-Theys, te ldder gem, ter hieronder gestelde zitdag, openbaarhjk verkoopen Donderdag 10 Oogst 1933 Studie van Meester COSYNS, Notaris te Meerbeke. Openbare Verkooping van Maandag 2i Oogst 1933, Openbare Verkooping van te Okegem De Notaris COSYNS te Meerbeke, zal namens sieur Leo Straetmans-Goemau, schrijnwerker te Okegem, openbaarlijk verkoopen Gemeente Okegem Een perceel bouwgrond, gelegen aan de Oke- gemschebaan of Kattestraat, gekadastreerd Eeni ge sectie, deel van n- 298a, .net eene oppervlakte van 10 aren 60 centiaren lngebruik bij den verkooper. Dinsdag 2*2 Oogst 1933 Uiiterhand te koop Stad Ninove Gemeente Meerbeke TE HUREN HET KASTEEL met afhangendheden en medegaande park toebehoorende aan den heer graaf de Montblanc. Het kasteel isvoorzien van electrieksche verlichting, centrale vei warming en wa ter in alle plaatsen. Voor toelating tot bezoek en alle inlich tingen zich wenden ter studie van boven- genoemden NotarisCosyns. UIT TER HAND TE KOOP: Uit ter hand te koop HERBERG MET GARAGE Uit ter hand te koop Uit ter hand te koop Voor alle inlichtingen wende men zich ter studie van Notaris COSYNS te Meet- beke. Woensdag 2 Oogst i 933 Openbare Verkooping van te Ninove, op Kleemputveld. De Notaris Albert EVENEPOEL, verblijven de te Ninove, Graanmarkt, 47, zal namens Me vrouw Alfred De Mol, eigenares, wonende te Ni nove, overgaan tot de openbare verkooping van Maandag 31 Juli 1935 Openbare Verkooping van te Okegem, en Liedekerke. De Notati» Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47. zal ten overstaan van den Heer Vrederechter des kantons Ninove, en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, na mens Mevrouw Weduwe Frans Van der Speeten- Coppens en medegerechtigden, overgaan tot de openbare verkooping van volgende onroerende goederen Dinsdag 8 Oogst 4933 Studie van Meester Albert Kvenepoel, Notaris te Ninove, Graanmarkt 47. Openbare Verkooping van een te Ninove, Geeraardsbergschestraat. Donderdag 10 Oogst 1933 Openbare Verkooping van en Bonwgronden te Ninove, op het Nieperveld De Notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove. Graanmarkt, 47, zal namens Mijnheer Joseph Van den Berghe. te Ninove, overgaan tot de openbare verkooping van volgende onroerende goederen Woensdag 9 Oogst 1933 Verkooping van Woensdag 9 Oogst 1933 Uit ter hand te koop Uit ter hand te koop. Gemeente Meerbeke Uit ter hand te koop Studie van Notaris Van Themsehe te Denderleeuw, Langestraat UIT TER HAND TE KOOP. Studie van Notaris Vandeve'ïde, Beverstraat, Ninove. UIT TER HAND TE KOOP Stad Ninove Gemeente Denderwindeke Naamlooze Vennootschap Kapitaal ep Reservep 450.000.000 frauk Openbare Verkooping van te Denderhautem, Selkauter. BRUSSEL Arenbergstraat, 5 Congresstraat, li j Algemeenen Kunstlaan, 51J GENT Sint Baafsplein, 20 Postcheck 10515. Burchtstraat, 43, Ninove, Zich en termijnrekening, spaarkas, KASBONS 1 jaar, intresten vooruitbetaald. ANTWERPEN Lange Nieuwstraat, 70-72, LEUVEN Muntstraat, 9 Telefoon 47 op maand en hutter, zuid de straat, west en noord Karel-Lo- ewijk Nieuwbourg-Van Brantegem. b) Den tuin oost Pieter Bulterys-De Hand- hutter, zuid denzelfden, en Frans Huart-Vanden erghe, west en noord Karel-Lodewijk Nieuw urg-Van Brantegem. Laatst bewoond door M. Frans Verstraeten. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor het bezichtigen van het huis, zich wen- n tot M' Prosper Stevens, te Ninove, Pollaere- raat. Enkele. Zitdag 2 uur '8 namiddag», ter herberg van Mtvr ed. Leo Vander lilst De Weerdt, te Ninove usselstraat, 66. Uit ter hand te koop Gemeente I.iedekerke. Een perceel meersch, gelegen ter plaats g naaind Doom x, gekend ten kadaster wijk D, nummer 175, grooi 56 aren 50 centiaren, palende aan Lercangei, Rollier en den tragel. Onmiddellijke ingebruiktreding. Stad Ninove T.vee gerieflijke werkmanshuizen met tuin, staande .n gelegen aan de Pamelstraat, nrs. I09 en 169, met eene wederkeerige opper vlakte van 03 aren 4O centiaren en 03 aren 4O cen- iaren, welgelegen te Ninove, aan de Weggevoerden- straat (Steenweg naar Aalst), rechtover het Col- legie. Een perceel bouwgrond,gelegen aan den tragel oer Dendervaart met een voorgevel van 8 meters gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, groot in oppervlakte 6 aren 01 centiare, palende aan de maatschappij in gezamenlijken naam Jozef en Alfons De Schepper, den tragel en en anderen. Onmiddellijk ingcuruiktreding. Gemeente Teralfene. Een woonhuis met tuin, staande en gelegen ter plaats genaamd Breedeweg met eene oppervlakte van 02 aren 60 aren 98d m2 In gebruik bij M Alphons Sterckx Gemeente Denderleeuw I) Eene schuur op en met 01 are65 centia ren grond, staande en gelegen aan de Veldstraat, a) Een, perceel bouwgrond gelegen met een voorgevel van omtrent 24 meters aan de straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Halt van lddergem, groot in oppervlakte 14 aren. 8) Een perceel bouwgrond, gelegen aan den Steenweg op Aalst alwaar bij een voorgevel heelt zan 23 meters 95 centimeters, palende aan P. De Geyter-Bockstaal. Verdeeld in 4 loten. 4) Een perceel bouwgrond gelegen ter plaats genaamd Stricht gekend ten kadaster wijk B, nummers 1058b en IO09. met eene gezamenlijke oppervlakte van 6 mettrn 80 aren. Voor plans en inlichtingen nopens voorschree vene goederen, kunnen de liefhebbers zich wen den ter studie van Notaris VanRossom voornoem Gemeente Meerbeke Eene weide gelegen aan de Wolfputstraat.groot 02 Hectaren 02 aren 09 centiaren verdeeld in 3 loten, met eene wederkeerige oppervlake van 77a 46 ca.; 62 ar, 58 ca. en 62 ar. 05 ca. Voor plans, voorwaarden en inlichtingen zich wenden ter studie van Notaris Van Rossom. om 2 ure namiddag, ter herberg van Rufin Waeyenbergh, te lddergem, Parochiestraat. van Om te verdeelen Openbare Verkooping van De Notaris Edgard VAN OUDEN HOVE ver- blij vende te Denderhautem, zal ten verzoeke der kinderen van wijlen Krans KosynskiD'Herde ter hieronder gestelden zitdag openbaar verkoopen Gemeente Oultre 1. Koop Eene HOFSTEDE met boomgaard en tuin, ter wijk Eychem, groot bij opmeting der tien aren 79 centiaren, gekadastreerd Sectie B, cummers lü22n. 1022e en 103in, als groot dertien eren 90 centiaren, palende oost Albert Steenhout en Livien-Frans Bocqué, zuid Frans Rampelberg west Frans Dierickx en noord de straat Verdeeld in 2 loten. Eerste deel De gebouwen met zeven aren 37 een tiaren grond ter oostzijde. Boomprijs. Tweede deel Zes aren 42 centiaren grond ter westzijde. Boomprijs 450 fr, 2 Koop Een perceel KAND, dien'tig voor bouwgrond, op het Berrebroeckveld, aan den «teenweg op Geeraardsbergengroot bij opmeting twee-en twinting aren 60 centiaren, gekadastreerd Sectic B. n- 43lB. als groot een-en-twintig aren 60 centiaren, palende oost Frans Kosynski, zuid den steenweg, west Felix Licvens Sehutyser en noord de Kerkfabriek van Oultre. Verdeeld in twee deelen. Eerste deel De juiste oosthelft met eene breedte aan den steenweg van 13,80 m. Tweede deel De iuifte westhelft met eene breed te aan den steenweg van 14, 56 m. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberge van M- Placide Van Der Roost, te Oultre, Steenweg Voor inlichtingen en nazicht der plans, wende men zich ter studie van den verkoopenden notaris Om reden van woonstverandering. Openbare Verkooping van een De Notaris Edgard VAN OUDENHOVE, ver blijvende te Denderhautem, zal ten verzoeke van Mr Frans Sonck, ter hieronder gestelde zitdag, openbaarlijk verkoopen. Eenige Koop Een woonhuis met afhangen en vier aren 81 centiaren grond te Denderhautem,wijk Vondelen, gekadastreerd Sectie A, Nos 408 en 4^9' palende Oost de weduwe en kinderen Romain Van Sclian- dcvijl. Zuid de straat, West d'erven Ottoy en Noord jan-Baptist Buyl. In gebruik korts na de verkooping, Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg van Camille Souffriaii, te Denderhautem, Vondelen. een nieuwgebouwd De notaris Edg. VAN OUDENHOVE, verblij vende te Denderhautem, zal ten verzoeke van d'heer Leopold Frans Blor.deel en kinderen, ten overstaan van d'heer Vrederechter des kantons Ninove, en met de pleegvormen der wet van i2 Juni 1816, ter hieronder gestelde zitdag openbaar lijk verkoopen Gemeente Denderleeuw Een nieuwgebouwd woonhuis met afhangen en 1 are 26 centiaren grond daaronder en aan, aan Je Visschersstraat, palende oost met gemeene gevel Achilles Laurentius Van Drooger.broecx, zuid Frans De Bruyn, west met gemeene gevel Petrus Cornelius De Trover en noord de Vis schersstraat Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberg van d'heer Char les Collyns, te Denderleeuw, Leeuwbrug. Openbare Verkooping van te Denderleeuw De Notaris Edg. VAN OUDENHOVE, verblij vende te Denderhautem. zal ten verzoeke der ei genaars ten overstaan van d'heer Vrederechter des kantons Ninove en met de pleegvormeo der wet van 12 Juni 1816 ter hieronder gestelde zitdag openbaarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw Een perceel weide, jdienstig voor bouwgrond, aan de Dendervaart, nabij het Sas-Teralphene, groot bij opmeting 15 aren 42 centiaren, gekada streee Sectie A nummers 1196a ïbis en 1196i. Verdeeld in viif deelen. 1 dee! 1 are 97 cent. ten zuiden 2 deel 3 aren 02 cent. nevens deel 1. 3 deel 3 aren 68 cent. nevens deel 2. 4 deel 3 aren 63 cent. nevens deel 3. 5 deel 8 aren 22 cent, ten noorden, Enkele Zitdag om 3'1|2 ure namiddag, ter herberg van Sonck, te Denderleeuw. De Naeyerstraat. Cam. Gemeente lddergem Koop 1 —Een perceel land ter plaatse genaamd Rabatten, gekadastreerd Eer.ige Sectie N* I29d, j£00p g Een perceel weide dienstig voor bouwgrond ter plaatse genaamd Iddergemkauter gekadastreerd Eenige Sectie deel van den ouden nummer 24ic., groot bij meting 39 aren 11 centa Verdeeld in 5 deelen. 1- deel 4 aren 73 cent. ten zuid westen 2. deel 4 aren 87 cent. neven voorgaande, s! deel 5 aren 80 cent. ten noord westen. 4 deel 11 aren 86 cent. ten noord oosten. 5! deel 11 aren 86 cent. ten zuid oosten. Enkele Zitdag Uit ter bard te koop Gemeente Denderhautem Een sohoonen eigendom bestaande uit woon huizen cn ruime afhangende gebouwen op de Dorpp'aats. Te koop in zijn geheel of in deelen met breedte ter straat naar beliefte. Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrijt. te Denderwindeke De Notaris COSYNS te Meerbeke zai openlaar lijk verkoopen Gemeente Denderwindeke Koop 1 Eer, perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd Vreckomveld gekend ten ka daster wijk B. n ,1037 met eene grootte van 1 hectare 11 aren 70 centiaren. Verdeeld in 3 loten. Koop 2 Een perceel zaailand gelegen ter plaats genaamd Vreckomveld gekadastreerd sectie B, n- i057a[ex, met eene oppervlakte van 20 aren l9 czntiaren. Koop 8 Een peiceel zaailand gelegen ter plaats genaamd Vreckomveld gekadastreerd sectie B deel van n* lC57a, groot 16 aren 72 eena. Alle 3 in gebruik bij de veikoopérs eclitgenoa ten Evarist Janssens-Cammaert en kinderen .te Denderwindeke. Koop 4 Een perceel zaailand gelegen ter plaats nGrooter.kortenbosch», gekadastreerd sec tie C, D- 620 c, met eene oppervlakte jvan ,11 aren 80 centiaren. lngebruik bij Camiel Van Assche, Enkele Zitdag om 3 ure namiddag, ter herberg van Jufvrouw Rosalie Janssens, te Denderwindeke, Vreckom. Verdeeld in 2 loten. Enkele Zitdag om 3 uro namiddag, ter verhuurde herberg van den verkooper, Kattestraat 1. 13 roeden bouwgrond gelegen aan den steen weg op Aalst, nabij den Doorn, hebbende eene breedte van 6 metrs. 2. Een handelshuis, nabij de post, Pamelstraat bewoond door M. w. De Prijck 3. Een eigendom met magazijn en inrijpoort en 4 woningen appartementen ter zelfder plaats en ligging als voorgaande Verhuurder ervan Alois Van der Scheuren. Gemeente Meerbeke. Een woonhuis met afhangendheden op en mei 4 aren grond gestaan en gelegen aan de Poulck statie Gemeente Meerbeke Een nieuwgebouwd, zeer gerieflijk en welgele gen Burgershuis met Magazijn en Garage, verde re afhangendheden, tuin eu welbeplanten boom gaard ter plaats genaamd Steenebrug gekeild ten kadaster Sectie H nummer 258a en deel van nummer 205, hebbende eene oppervlakte van 51 centiaren en palende zuid de Steenebrugstraat oost met gemeene muren Emile Van Opdenbosch, noord denzelfden en west Frans Pardaens, Bewoond door den eigenaar-verkooper Mr Ri chard Van Opdenbosch. Ingebruiktreding naar overeenkomst. STAD NINOVE Een nieuwgebouwde en schoone welgeklan- deerde staande en gelegen aan den Doorn steenweg op Aalst, gekadastreerd, sectie B, deel van n- 116b, groot 8 aren 84 centiaren. Bewoond door deD eigenaar, M. Stradiot-Van- denbroeck. Onmiddellijke ingebruiktreding. STAD NINOVE Steenweg van Ninove op Brussel Eene nieuwgebouwde, goed gelegen en wel ge- kalandeerde herberg, bestaands uitOp het ge lijkvloers; groote herbergplaats, woonplaats, keu ken en schotelhuis. Op het verdiep vier ruime slaapkamers, Verders, grooten zolder, hebbende eene opper vlakte van 70m2 inrijpoort, greoten kelder, twee stallekens, gemak en tuin. Dit alles gekend ten kadaster sectie B deel van nummer 1239c, met eene oppervlakte van 3 aren 1 centiare, en palende noord aan den steenweg van Ninove op Brussel, oost Jan Verhelen, zuid Mijnheer José Claeys Bouüacrt, west Remi De Muyter. Bewoond door den eigenaar M Richard Collyns Rogier. Ingebruiktreding volgens overeenkomst. Gemeente Okegem Een woonhuis met afhangendheden en mede- gaande erve, gestaan en gelegen wyk Evers^m groot 4 aren 83 centiaren, palende oost de baan, zuid Jozef Baeyens, Joannes Elpers en Aug. De Schryver, west Bernard De Bruyn, noord Jozef Van der Est en west Frans Van Cotthem, Onmiddeiijke ingebruiktreding. Gemeente Meerbeke Een woonhuis met afhangendheden en mede- gaande erve, gestaan en gelegen aan de Bultkets gekend ten kadaster Sectie C nummerslOe en 10k Hg 11 h en i:>q, met eene oppervlakte van I3 ar 40 cent. palende oost aan Jos. Vander Straetent- Timmermans, zuid Ghislenus Berckmans, wes Eduard Laroy, noord Hippoliet De Pester. Onmiddeiijke ingebruiktreding. Gemeente Meerbeke Schoonen BOUWGROND 2- langsheen den steenweg van Ninove op Hal wijk Neep) in koopen 't elks geiief 63 aren 39 centiaren gekadastreerd Sectie D deel van nr, 523h. Gemeente Santbergen Een woonhuis met afhangendheden en grond aari de Bovenkasseide, groot 8 aren 93 centiaren, gekadastreed Sectie B deel van n' 4"P, palende aan Francois Herremar.s, Emiel De Viile en de Bovenkasseide. Bewoond door Alfons Buyl. Onmiddellijke ingenottreding en aanstaande ingebruiktreding. Gemeente Denderleeuw Een welgelegen woonhuis met afhangendheden an erve gestaan en gelegen ter plaatse genaamd «Lichtenhoek» gekend ten kadaster Sectie B num. 1045p/ex groot circa een are en palende west de straat leidende van den Lichtenhoek naar de Bo termelkstraat, zuid Jacobus Van Holsbceck, oost Ametlé Wijnant, noord de verkoopers. Bewoond door jan-Baptist Van Valckenbcrg Een Woonhuis met afhangendheden, stalling, remiie en koer gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Huyssegem, aan den Molenvreg, groot in oppervlakte drie en zeventig centiaren, palende noordden Mofenweg, oost Frederik Samin, zuid de weduwe en kinderen Jan-Baptist Wynant west Felicien Ruyssevsld. Bewood door Eduard Van der Stoelt. Gemeente Denderhautem-Selkauter. Een goed perceel zaailang gelegen te Dender hautem, ter plaats genaamd Sellcauter bekend ten kadaster Sectie C/ nummer 70, met eene op pervlakte volgens titel van 57 aren 97 centiaren, en volgens meting, 57 aren 54 centiaren, palende voren aan de straatvan dea eenen kant aan M. Hector Sienaertlangs achter aan M. M. Alexis Taeleman, Louis Uyttenhove, en René Roelant als gebruikersen van den anderen kant aan de erven Theophiel Roelant. Het goed wordt opgeroepen in drie koopen, hebbende ieder een» gelijke oppervlakte van 19 aren 32 centiaren. Thans in pacht bij M. Petrus De Neve, De Luyclc, De Pelsmaecker en de weduwe Livien Van Melckebeke. Voor plan en Inlichtingen wende men zich tot voornoemden notaris Evenepeel. Onmiddeiijke ingenottreding. Gebracht op lg.500 fr. Enkele Zitdag 1 om 1 ure 's namiddags, ter herberg van Mijnheer P. Bael, te Denderhautem, Dries. I- 64 aren (209 roeden) ROGGE wassende te Ninove, op het Kleemputveld, «Groene Weg 2' 64 aren TARWE, wassende op zelfde plaats. De verkooping geschiedt met gereed geld, op om een uur 's namiddags aan dea voet der koo pen. Om te verdeelen Koop een Een perceel land gelegen te Okegem ter plaats genaamd De Zeven dagwanden be kend ten kadaster Eenige Sectie, nummer 590j0, met eene oppervlakte volgens titil van 14 aren 4-5 centiaren, en volgens kadaster van 13 aren 90 centiaren. L.aat«t gebruikt geweest door M. Frans Van der Speeten. Koop twee; Een perceel hooiland gelegen te Liedekerke, wijk Impegem. bekend ten kadaster Sectie D, nummers 288 en 287|a. met eene opper vlakte volgens titel van 14 are 68 centiaren, en volgens kadaster van 11 aren 80 centiaren. Boomprijs 1200 fr. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 1 ure 's namiddag, te Ninove, in de zaal van het Vredegerecht, Stadhuis. De Notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47 zai namens M. Adolf Vanderstraeten, overgaan tot de openbare verkoo ping van het hierna beschreven onroerend goed, afgebeeld op nevenstaande grondplan, opgemaakt door de gezworen landmeter Lamens. Stad Ninove Een zeer wel gelegen Handelshuis, thans dien ende tot herberg, met inrijpoort, begrijpende on der meer groote heiberg, eetplaats, keuken, ma gazijnen, hangar en hof, met eene oppervlakte volgens meting van 4 aren 1 centiaren. Thans bewoond door den verkoopen. Ingebruiktreding 3 maand na de toewijzing. Gebracht op 115 000 fr. Zitdagen om 1 ure 's namiddags, in het te verkoopen Stad Ninove Niepersveïd Koop 1 Een nieuwgebouwd en schoon woon huis met afhangendheden en hof, gestaau enge legen te Ninove, op het Niepersveïd, {bekend ten kadaster Sectie B, n- 1874 e, ten deele, met eene oppervlakte van 01 are 54 centa. Het huis is voorzien van pomp en regenwater, Koopen 2 tot en met 5 Vier aaneenpalende perceelen bouwgrond palende aan voorgaanden koop, aan de straat 5 meters breedte. Iedere koop heeft eene gelijke oppervlakte van 01 are 54 cena. Onmiddeiijke ingebruiktreding voor de 5 koop. Enkele Zitdag onr 2 ure namiddag, ter herberg van Mijnhser Theophile Coppens, te Ninove, Niepersveïd. Voornoemde Notaris Albert EVENEPOEL,zal ten verzoeke van zelfden heer Van den Berghe,op het Niepersveïd te Ninove.overgaan tot de open bare vorkooping van steenbakkersmateriaal en ge rieven, waaronder eene presse zoo goed als nieuw matten, ongeveer 7OOO pannen, 90 meters platen, 5 pressekruiwagens, eene hoeveelheid sparren. De verkooping geschiedt met gereed geld en onder de gewpne voorwaarden en zal plaats heb ben op om 1 uur stipt, 's namiddags, aan den voet der koopen. 2) Een woonhuis met afhangendheden en hof, goed dienstig voor handel, gestaan en gelegen te Ninove, Steenweg naar Geeraardgbergen, num mer 95, Preulegem, met eene oppervlakte van 04 aren, bekend ten kadaster Sectie B, nummer 1796[q. palende aan den steenweg, M. Remi De Spiegeleer, M. Dannau en M. Ceuterik. Thans bewoond door den eigenaar M. René Tembuyser-Van Dyck te Ninove Voor verdere inlichtingen gelieve men zich te wenden ter studie van voornoemden Notari* Evenepoel. Gemeente Meerbeke b) Welgelegen bouwgronden aan den steenweg naar Brussel. Stad Ninove Uit ter hand te koop. b) Welgelegen bouwgronden in de Pamelstraat Nederwijk, steenweg naar Aalsten Denderhauteir. plaats genaamd «Muylem» palende oost de erver. De Troyer, zuid de erven Vandersteen, west Vah Muylem en noord de baan. Onmiddeiijke ingebruiktreding. 3) Een nieuwgebouwd woonhuis, gestaan en gelegen te Ninove, aan de ijzerenwegbaan, num mer 59 met eene oppervlakte van 4 aren, 29 cen tiaren, palenda aan M. Remi Debbaudt, de baan, M* Beeckmans en de erven De Buyst. Onmiddelijk ingebruiktreding. 4) Een nieuwgebouwd woonhuis, met afhan gendheden, gestaan en gelegen te Ninove, aan den steenweg naar Brussel, met eene oppervlakte van 84 centiaren, palende aan den steenweg, M. Schoonjans en M. Vergalle. Dit goed is verhuurd 275 fr. per maand. Een woonhuis, met erve, gestaan en gelegen te Meerbeke, ter plaats genaamd Vierhoek be kend ten kadaster Sectie B, nummer 382ii, palen de aan de straat, Oscar De Bolle en Emiel Gouts- wilders, met eene oppervlakte van een are. Drie aaneenpalende nieuwgebouwde werkmans huizen met afhangendheden en erv gestaan en ge legen te Ninove, aan den Steenweg naar Gee- raardsbergen. palende aan voormelden steenweg, M. Fr. Coppens, en M. Geens. Zich te bevragen ter stadie van voormelden no taris Evenepoelof bij den eigenaar M, Philemon Van Bossuyt, te Ninove, Eene. Stad Ninove Blok schoone Bouwgronden, gelegen den gen- steenweg naar Aalst, ongeveer rechtover de darmerie, groot 92 aren 50 centiaren. Gemeente Denderleeuw Twee nieuwgebouwde Woonhuizen aan de Veldstraat. Verschillige perceelen Bouwgrond omtrent de Langestraat. Voor inlichtingen wende men zich ter studie van voornoemden notaris Van Themsehe Een werkmanshuis,gestaan en gelegen teNinove in de Sint-Jorisstraat, ten kadaster gekend onder Sectie B, nummers 510 en 50Td met eene grootte van vijftig centiaren, palende aan Adolf Vander- kelen het Klooster en de straat. Dit huis, bewoond door Pieter - Amand Van Steertegem. is voorzien van pomp en regenwater. Ingebruiktreding eene maand na de verkooping 1- Koop. Een woonhuis met schuur, verdere afhangendheden ets erve, gestaan en gelegen te Denderwindeke, wijk Steenhout, groot volgens titel 06 aren o4 centiaren gekend ten kadaster onder Sectie B, nummers 1310b en 1311d met eene oppervlakte van 08 aren 10 centiaren. '2' Koop. 11 aren 62 centiaren zaailand gelegen te Denderwindeke, wijk Steenhout. gekend ten kadaster onder sectie B, nummer i30Sa met eene grootte van 12 aren 30 centiaren. 3' Koop. Negen j tienden onverdeeld van Een perceel tuin gelegen te Denderwindeke, wijk Steenhout, groot rondom 05 aren 10 centiaren, sectie B, deel van nummer 13l2b des kadasters. 4- Koop. Negen tienden onverdeeld van Een perceeltje zaailand gelegen te Denderwindeke, wijk Steenhout, gekend ten kadaster onder Sectie 3. nummer 13] t met eene grootte van 06 aren 80 ce utiaren. Alle welke goederen afhangen der nalaten schap van Vital Herregods. buis I De Notaris Albert EVENEPOEL., verblijven de te Ninove, Graanmarkt, 47, aal namens Mijn heer Frans Coppens, te Kerkschen, openbaar ver koopen Crédit genéral de Belgique

Denderklok | 1933 | | pagina 7