Tandarts Anlhracielen Gebr. Van Algemeene Bankvereeniging Caié DE WAAG UITVERKOOP van Neubels en anders aanhoorighedsn Dokter J. LANGHENDRIES Belangrijk Bericht Handelshuis met Hof Nieuwgebouwd Woonhuis WOONHUIS en LAND BOSCH HUIS en BOUWGROND Goedkoope BOUWGRONDEN te koop HiflliRG WOO N Hl U II S WERKMANSHUIZEN lOyWGRQNOIN WOONHUIS HUISSTEDE MET ERVE Volle vertrouwenSlipte geheimhouding Landbou w be lang an Bij de Wed. Oe JIunfceii Studie van Notaris Vandeveide, wOONHIÜS Kapitaal ep Reservep 4SO.OOO.OOO frank Zetels BRUSSEL Alle Bank- Beurs- en Wisselverrichtingei\ aan de voordeeligste voorwaarden Potaschbemesting1 derGraang-swassen In een vorig artikel bewezen wij de noodzakelijkheid en de voordeden der potaschbemesting in dien verbouw der graangewassen. Dat een overvloedige potaschbemesür g voor de graangewassen noodzakelijk is, blijkt nog uit het feit, dat deze komen r,a klavers, aardappelen en beetwortelen, of na een andere graangewas, welke allen den grond grootelijks aan potasch ver armd hebben. Reeds einde September, vangt de zaai der graangewassen aan. Deze houdt aan tot in de maand November. Veel hangt af van de weergesteltenis, dus van den toestand waarin de grond zich bevindt. In elk geval trachtte de landbouwer zijn laatste zaaiingen van wintergraangewassen te doen vóór 1 November. Wij raden aan de potaschbemesting vroegtijdig te doen, van zoo ha»st de grond bloot is gekomen, vooral, wanneer gebruik gemaakt wordt van Sylviniet, kainiet. Onmiddellijk na de omploeging worden de potaschmeststoffen uitge strooid. bovenop den orngewerkten grond, om vervolgens door duchtig schoeperen ingedekt te worden. Al de potaschzouten pa^stn voor de bemesting der wintergraai gewassen wij geven evenwel de voorkeur aan de Sylviniet-kainict in de zand- en de lichte gronden, en aan chloorpotasch in de zware gronden. Al naarvolgens de omstandigheden, den graad van uitputting van den grond en de hoeveelheid goed ontbonden stal mest welke toegepast zal zijn geworden, gebruikt men van 000 tot 1000 kgr. Syl- viniet-kainiet, of 250 tot 300 kgr. chloor potasch per hectare. K. ALI. Landbotiwtïrfti Verwaarloosd geenszins de bemesting uwer weiden Het is genoegzaam bewezen dat de invloed der Potasch mesten op de gras- produktie van het allergrootste belang is, bv. vernietigings van de meeste omarm den, betere voedingswaarde, van gras co hooi, en een hoogere opbrergstvermecr- dering. Te KOOP Chevrolet 28 in goede staat. Adres Koepoort, i, Ninove. Richard Cloppens Graanmarkt, Ninove. Lekkere dranken en fijne bieren der Brouwerij VANDER SCHUEREN. Prachtige zaal voor tentoonstellingen, bals en feestelijkheden. VERHUUR van stoelen en tafels dienstig voor Soupers, huwelijken, fees ten, enz., aan zeer voordeelige voorwaar den. Door uitscheiding van bedrijf »avendelstraat, 50, Ninove. Groote keus van kronen en grafgedenkenissen, ïersfe specialiteit van glaswerken. woont voortaan in de Dreefstraat, 47. RAADPLEGINGEN I Dinsdag van 8 tot 12 u. en van 2 tot 7 u. Donderdag 8 tot 12 u. en van 2 tot 7 u. Zaterdag van 2 tot 7 u. Ik ondergeteekende heb de eer aan het geacht publiek kenbaar te maken dat ik mij van heden af zal gelasten met het beplekken van Chaoffage buizen alsook waterbuizen met 1* klas materiaal en op de modernste manier uitgevoerd. Koorden van Améaute voor warme buizen. Hopende met Uwe geachte orders ver eerd te worden biedt ik U mijne beste groeten. Henri De Waegeer, Twijndersweg, 10, Ninove. De verschillende soorten 10i20 - 15*i22 20[50 50j50 50{70 50[80 voor alle moderne vuren Cadé, Calos Ciney, Tamines, Cou- vin, Fondcries Bruxelloises, Sur- diac, Martin, enz., en Centrale Verwarming. Beste kwaliteit van EIERKOLEN voor vulkachels. 6, Steenwej op Aalst, te Ninove. Tel. 230. Studie van Meesier Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt 47. Openbare Verkooping. van een geriefelijk te Meerbeke, in de Sint-Pietersstraat. Donderdag 1G November 1933 Openbare Verkooping van een te Ninove. Maandag 27 November 1933 Uit ter hand te koop Uit ter hand te koop. Uit ter hand te koop. Gemeente Meerbeke Te Huren Studie van Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 te Meerbeke Moorselken en Bodem Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Nino ve, Graanmarkt, n' 33, zal met de pleegvormen Maandag 13 November 1933, te Oultre Herlinckhove Dinsdag 14 November 1935 Openbare Verkooping. van een te Ninove Pamel en Nederwijkstraat. Woensdag 2"2 November 1955 gelegen te Meerbeke, aan den tramstilstand (Bareel). Zich wenden tot den Hter no taris VAN ROSSOM, te Ninove, Verscheidene perceelen Bouwgrond Beverstraat, Ninove. Openbare Verkooping. Woensdag 15 November 1933 Studie van Mta' VAN 0UDENH0VE Notaris te Denderhautem Openbare Verkooping. van een te Appeltere.Eychem. Vrijdag 17 November 1933 te Denderhautem Daal. Donderdag 25 November 1933 Uit ter hand te kocp Studie van Meester COSYNS, Notaris te Meerbeke. Openbare Verkooping. te Denderhautem Eigenstraat Woensdag 15 November 1953 Openbare Verkooping. te Denderwindeke Kreupelstraat De notaris COSIJNS te Meerbeke zal openbaar- S» Maandag 13 November 1933 Openbare Verkooping van een te Liefïeringen Dorp Maandag 27 November 1933 Openbare Verkooping vau cene ZAAILAND te Aspelaere (Terbert) Donderdag 7 December 1933 Uiiterhand te koop Stad Ninove Gemeente Meerbeke TE HUREN HET KASTEEL met afhangendheclen en medegaande park toebehoorer.de aan den heer graaf de Montblanc. Het kasteel isvoorzien vanelectriekseha verlichting, centrale vei warming en wa ter in alle plaatsen. Voor toelating tot bezoek en alle inlich tingen zich wenden ter studie van boven- genoemden Notaris Cosyns. Vervolg op bijvoegsel. Naamlooze Vennootschap Arenbergstraat, 5 ANTWERPEN Lange Nieuwstraat, 70-72, LEUVEN Muntstraat, 9 Congresstraat, 14 Kunstlaan, 51 j GENT Sint Baafsplein, 20 te NINOVE: «tel der oude BURGERSBMK Postcheck 10515, Burchtstraat, 43, Ninove, Telefoon 47 Zich en termijnrekening, spaarkas, KASBONS op G maand en 1 jaar, intresten vooruitbetaald. I !LlI!1 '-.J1 De notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Oraanmarkl, 47, zal namens M. Frans Nieuborg Van Gyseghem, te Meerbeke, openbare verkoopen Gemeente Meerbeke Een gerieflijk handelshuis met verdiepen, alle afhangendheden en hof, gestaan en gelegen te Meerbeke, in de Sint Pietersstraat, met cene op pervlakte van 02 Aren, 60 centiaren, bekend ten kadaster Sectie A, deel van nummer 73[a. Het huis is voorzien van electriciteit, goed drink en regenwater. Thans bewoond der M. Jean Van Outryve. Aanstaande ingebruiktreding. Enkele Zitdag om l ure namiddag, ter herberge gehouden.-door M. Cyrille De Spiegeleei, genaamd In 't Kalf», te Ninove, Brusselstraat. Wijk Niepersveld, aan de Middenstraat. De notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt. 47, zal namens Mijnheer Philemon Van Bossuyt, metser, wonende te Ninove, openbaar verkoopen STAD NINOVE. Wijk Niepersvcid, in de Middenstraat. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhangend heden en erve, gestaan en gelegen te Ninove,wijk Niepersveld, in de Middenstraat, hebbende aan de straat een voorgevel van 4 25 m., met eene op pervlakte van 01 are 31 11— centiaren, bekend ten kadaster Sectie B, deel van nummer 187-J[e. Het huis is voorzien van goed drinkwater en regenwater. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 1 ure 's namiddags, ter herberge gehouden door M. Theopbili Coppeits, te Ninove, op het Niepersveld. N. B. De liefhebbers zullen het vermogen hebben het huis uit ter hand aan te koopen voor bovengestclden datum Zich wenden lot de ver- kooper o: ter studie van bovengemelden notaris 2) Een woonhuis met athangendheden en hof, goed dienstig voor handel, gestaan en gelegen te Ninove, Steenweg naar Geeraardsbergen, num mer 95, Pteulegem, met eene opper'.lakte van 04 aren, bekend ten kadaster Sectie B, nummer 1796[q. palende aan den steenweg, M. Remi De opiegeleer, M. Dannau en M. Ceuterik. Thans bewoond door den eigenaar M. Rer.é Tembuyser-Van Dyck te N'inove Gemeente Meerbeke b) Welgelegen bouwgronden aan den steenweg naar Brussel. Schoon gerieflijk woonhuis met afhangendhe den en hof, gestaan en gelegen te Meerbeke, Klein Brabant, 21 met eene grootte van 07 aren 10 centiaren. Thans verhuurd aan 50 fr. per week. Vooreerdere inlichtingen gelieve men zich te wenden ter studie van voornoemden Notaris Evenepoel. Stad Ninove Uit ter hand te koop. b) Welgelegen bouwgronden in de Pamelstraat Nederwijk, steeuweg naar Aalsten Denderhai'.ter 1) Een nieuwgebouwd en gerieflijk Handels huis met afhangendheden en erve, gestaan en gelegen te Ninove, in den Nederwijk (rechtover de fabriek der heeren Merckx dienstig voor allen handel. 2) Een nieuwgebouwd Werkmanshuis met af hangendheden, gestaan en gelegen te Ninove, in den Nederwijk, paiende aan voorgaanden eigen dom. Zich te bevragen bij voornoemden notaris Eve nepoel, te Ninove, of bij den eigenaar, M, Cyrille Van Londersele, te Ninove, Nederwijk. Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove, op het Niepersveld. met eene grootte vol gens beliefte van de kooper. Twee aaneenpalende nieuwgebouwde werkmans huizen met afhane endlteden en hof, gestaan en gelegen te Ninove, op het Niepersveld palende aan Jos. Van den Berghe, Petrus Van Laeren, de straat en de erven Prové. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den ei genaar, M. Philemon Van Bossuyt, te Ninove, Eene, of tot den notaris Albert Evenepoel, Ninove Graanmarkt, 47. 2) Schoone perceelen bouwgrond, met grootte naar ieders beliefte, gelegen te Ninove, aan den Steenweg naar Denderhautem, en aan de Lange muren. Zich wenden ter studie van voornoemden nota ris Evenepoel, te Ninove, Graanmarkt. 47. 1) Schoone perceelen bouwgrond, met grootte naar ieders beliefte, gelegen te Meerbeke, aan den steenweg naar Brussel. 2) Een perceel weide gelegen te Meerbeke, aan de Wolfputstraat, met eene grootte van ongeveer 02 Hectaren. Vooralle inlichtingen zich wenden ter «tudie van de notaris Albert Evenepoel te Ninove, Graanmarkt, 47. 4) Een nieuwgebouwd woonhnis, met afhan- gendhaden, gestaan en gelegen te Ninove, aan den ateenweg naar Brussel, met eene oppervlakte van 84 centiaren, palende aan den steenweg, M. Schoonjans en M. Vergalle. Dit g^fd is verhuurd 275 fr. per maand. Een woonhuis, met erve, gestaan en gelegen te Meerbeke, ter plaats genaamd Vierhoek be kend ten kadaster Sectie B, nummer 382|i, palen de aan de straat, Oscar De Bolle en Emiel Gouts- wilders, met cene oppervlakte van een are. Zich te bevragen ter studie van voormelden no taris Evenepoel, Goed zaailand gelegen te Ninove, aan den Steenweg naar Aalst, groot 01 77 Aren. Zich te bevragen ter studie van notaris Evene poel voornoemd. Bij licitatie Openbare Verkooping van een der wet van den 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer vrederechter des kantons Ninove, ten verzoeke van de erfgenamen van wijlen Emilius- Amedeus Van der Perre-Guldemont, overgaan tot de openbare verkooping van Gemeente Meerbeke Koopl. Een huis met afhangendheden en tuin, staande en gelegen ter plaats genaamd Bodem of« Moorselken gekend ten kadas ter wijk B, nummer 551e, met eene oppervlakte van 03 aren, groot volgens titel 02 aren 76 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding. Koop 2. Een perceel land, gelegen ter plaats genaamd Bodem gekend ten kadaster wijk B, nummer 551 F, met eene oppervlakte van 10 aren 90 eentiaren. In gebruik bij M. Henri Beeckmans, tot 1 Ja nuari 1934. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg van Mr Li- vinus Demel, te Meerbeke, Roesbeek Bij Licitatie Openbare Verkooping. van een Notaris VAN ROSSOM, verblivende te Ninove Graanmarkt, n. 33, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Nit.ove, met de pleegvormen der wet van den 12 Juni 1816, over gaan tot de openbare verkooping van het hierna beschreven onroerend goed Gemeente Oultre Een perceel bosch, gelegen ter plaats genaamd Herlinckhove gekendt ten kadaster wijk A, nummer 1467, met eene oppervlakte van 05 aren 60 centiaren, groot volgens titel 05 aren 06 cent. Enkele Zitdag om 1 1(2 uur's namiddags, ter gehoorzaal van het vredegerecht, ten stadhuize van Ninove. Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Nino ve, Graanmarktr nr, 33, zal met tusscbenkomst van zijn ambtgenoot, Hector MICHIELS, te Hal- Ie, overgaan tot de openbare verkooping van het hierna beschreven omroerend goed. Stad Ninove, Pamelstraat, nr. 159 Een woonhuis met afhangendheden eu tuin, staarde en gelehen aan de Pamelstraat, nummer 159, gekend ten kadaster wijk B, nummer 288Y[2 met eene oppervlakte van 03 aren 40 centiaren, groot in oppervlakte volgens meting 03 aren 38 c. lngebruik zonder huurceel bij M. Oscar Fran- chette-De Cooman- Verdeeld in twee loten, als volgt 1. lotEen woonhuis met afhangendheden en tuin, staande en gelegen aan de Pamelatraat, nr. 159, groot in oppervlakte volgens meting 01 are 71 ceatiaren 50 dm2. 2. lot Een perceel bouwgrond, gelegen aau de Nederwijkstraat, groot in oppervlakte volgens meting 01 are 66 centiaren 50 dm2. Enkele Ziteag om 2 uur 's namiddags, ter herberg van Mr. Jaak Timmermans Geerts. te Ninove, Pamelstraat 153. .Uit ter hand te koop Gemeente Meerbeke Een woonhuis met herberg en tuin, staande en gelegen op het gehucht Brabant aan den steenweg naar Brussel, groot in oppervlakte 03 aren, palende aan M. Beeckman, de Dender- straat, M. Thuylie en den steenweg. Bewoond door M. Jos. Mus Goutswildeis. Onmiddellijke ingebruiktreding. N. B. Voor alle inlichtipgen zich wenden ter studie van Notaris VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt n- 83. Gemeente Liedekerke. Een perceel meersch, gelegen ter plaats g naaind Doorn gekend ten kadaster wijk D, nummer 175, groot 56 aren 50 centiaren, palende aan Lercanget, Rollier en den tragel. Onmiddellijke ingebruiktreding. Stad Ninove Twee gerieflijke werkmanshuizen met tuin, staande .n gelegen aan de Pamelstraat, nrs. I09 en i6y, met eene wederkeerige opper vlakte van 03 aren 4O centiaren en 03 aren 4O cen- iaren, welgelegen te Ninove, aan de Weggevoerden straat (Steenweg naar Aalst), rechtover het Co- legie. Een perceel bouwgrond .gelegen aan den tragel aer Dendervaart met een voorgevel van 8 meters gekend ten kadaster wijk B, deel van nammer I218L, groot in oppervlakte 6 aren 01 centiare, palende aan de maatschappij in gezamenlijken naam Jozef en Alfons De Schepper, den tragel en en anderen. Onmiddellijk ingebruiktreding. Gemeente Tcralfeme. Een woonhuis met tuin. staande en gelegen ter piaats genaamd Breedeweg met eene oppervlakte van 02 aren 60 centiaren 98d m2 In gebruik bij M. Alphons Sterckx Gemeente Denderleeuw 2) Een perceel bouwgrond gelegen met een voorgevel van omtrent 24 meters aan de straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Haltvan lddergem, groot in oppervlakte 14 aren. 4) Een perceel bouwgrond gelegen ter plaats genaamd Stricht gekend ten kadaster wijk B, nummers 1058b en IO09, met eene gezamenlijke oppervlakte van 6 mettrn 80 aren. Voor plans en inlichtingen nopens voorschree vene goederen, kunnen de liefhebbers zich wen den ter studie van Notaris VanRossom voornoem- Gemeente Meerbeke Eene weide gelegen aan de Wolfputstraat,groot 02 Hectaren 02 aren 09 centiaren verdeeld in 3 loten, met eene wederkeerige oppervlake van 77a 46 ca,; 62 ar. 58 ca. en 62 ar. 05 ca. Voor plans, voorwaarden en inlichtingen zich wenden ter studie van Notaris Van Rossom. van eene Schoone en welgelegene De notaris VAN DE VELDE, te Ninove, zal namens Jozef Sonck-Moons, ie Okegem, open baarlijk verkoopen Eene schoone en welgelegene herberg met af hangendheden en erve gestaan en gelegen te Oke gem, aa.i de Kouterbaan, nabij de Kerk, groot in oppervlakte 72 centiaren. Dit huis bevat 1 Schoone herbergplaats eener lengte van 9 m. op 4,60 breedte, keuken, stal, twee slaapkamers en verders nog goede kelder en ruime zolder. Goed drinkwater en electrische verlichting in alle plaatsen. Enkele Zitdag om een uur namiddag, ter harberge van Jozef Sonck-Moons, Kouterbaan (nabij de kerk) te Oke gem. Bij Lieitatie De Notaris Edgard VAN OUDENHOVE, ver blijvende te Denderhautem, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove, en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ter bietonder gesteiden zitdag openbaarlijk verkoo pen Eenige koop Een woonhuis met afhangen en grond, te Ap. pelterre Eychem, aan de Statiestraat, gekada streerd Sectie B, nummer 37Gb, als groot twee aren 40 centiaren. Verdeeld in twee deelen, 1. het huis met 1 are 49 centiaren grond, en 2. 1 are 35 centiaren bouwgrond. Enkele Zitdag om 2 ure nanoen, ter herberg van den heer Albert D'Hauwer, te Appelterre, Dorp. Om te verdeelen. Openbare Verkooping. van een De notaris Edgard VAN OUDENHOVE ver blijvende te Denderhautem, zal ten verzoeke der weduwe en kinderen Jozef Boon, ter hieronder gestelde zitdag, openbaarlijk verkoopen Eenige Koop Een woonhuis met afhangen en grond te Den- derhajttm, wijk Daal, gekadastreerd Sectie A Nrs 1297 en 1300b, als groot twee aren 30 cent. Onmiddeiijk ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure nanoen, ter herberg van Amand De Leenheer, te Denderhanten, Daal. Gemeente Denderhautem Een schoonen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime afhangende gebouwen op de Dorpplaats. Te kocp in zijn geheel of in deelen met breedte ter straatnaar beliefte. Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrtjf. van twee De notaris COSIJNS te Meerbeke zal namens M. August Anckaer-Scheerlinck te Denderhautem, Eigenuraat openbaarlijk verkoopen Gemeente Denderhautem. Koop 1. Een werkmansbuis met afhangendhe den en medegaanden grond staande eu gelegen nabij de Eigenstraat gekend ten kadaster Sectie B nummer 528e met eene grootte van een are tien centiaren. Bewoond door M. Omer Plets. Koop 2. Een wtrkmanshuis met afhangendhe den en medegaande erve staande en gelegen nabij de de Eigenstraat gekend ten kadaster Sectie B. 532 a met eene oppervlakte van 6 aren 70 cent. Bewoond door M. Fetrus Van lmpe. Onmiddelijke ingenottreding. Ingebruiktreding korts na de toewijzing. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van M. René Uyttersprot te Denderhautem, Eigenstraat, van twee schoone lijk verkoopen. Koop 1. Een perceel boomgaard zeer goed ge schikt voor bouwgrond gelegen aan de Krepel- straat, gekend ten kadaster sectie C exj nummer 735u met eene ^oppervlakte volgens meting van i4 aren 3O cent. Boomprijs 1 2.510 fr. Koop 2. Een perceel boomgaard insgelijks zeer goed geschikt voor bouwgrond gelegen aan de Krepclstraat, gekend ten kadaster wijk De Biest sectie C ex[ nummer 735d met eene Op pervlakte volgens meting van 40 aren 80 cent. Boomprijs 1.620 fr. Beide koopen in gebruik bij den eigenaar M« Leopold Clavie mogen onmiddeiijk door de k<x> pers in gebruik genomen worden. Enkele Zitdag om 2.30 u. namiddag ter herberg van M. Ceute- riek te Denderwindeke, Krepelstraat. De notaris COSYNS te Meerbeke, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Liefferingen Eene schoone huisstede voorzien van eletrisch- licht, bestaande uit vier beneden plaatsen, 2 kel ders, 2 bo/elameis en zolder; verders met afhan gendheden van stallingen, schuur, bakoven, steenput met pomp, |gesiaan en gelegen aan de Dorp plaats, gekend ten kadaster eenige sectie, nummer 219d, met eene oppervlakte van 3 aren 70 centiaren. Onbewoond- Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure stipt namiddag, ter herberg van Mijn heer Cyriel Barfcé, Tramstatie te Meerfceke-Bra- bant. en De notaris COSYNS te Meerbeke, zal open- baarlijk verkoopen Gemeente Aspelaere Koop 1. Eene huisstede met stalling, gestaan en gelegen, wijk Terbert gekend ten kadaster sectie A, nummers 12b, 13c, 14a en 14b. groot 38 aren 07 centiaren en volgens meting groot 39 aren 07 centiaren. Bewoond door Jules Diependael. Ingenottreding onmiddellijk en ingebruiktre ding met 29 October 1934. Verdeeld in 2 loten Lot 1. huisstede op en met 22 aren 30 centiaren grond. Boomprijs 2.000 fr. Lot 2. lochting groot 16 aren 77 centiaren, Boomprijs 1.000 fr. Koop 2. Negen en zestig aren veertig centi aren volgens meting zaailand, gelegen In de Rookers», gekadastreerd sectie A, deel van num mer 81a. Verdeeld in 2 loten. Lot 1. 36 aren 70 centiaren oostwaarts leveren de los aan achter liggenden eigendom. Lot 2. 32 aren 70 centiaren westwaarts. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberg «In't Pavilioen gehouden door Mijnheer Urbain Van Heghe, te Nederhasselt, Slettem Steenweg, Een werkmanshuis, met tuin, gestaan en ge legen aan het Savooistraatje, dragende het huis nummer 46, gekadastreerd sectie B. n. 18589[ex, groot 97 centiaren, palende aan de straat, aan Gustaaf Geeroms, Francitcus De VVinne en Ma dame Hanssens. Onmiddellijke ingebruiktreding. Bewoond door Omer llutstbaut en verhuurd per week. 1. 13 roeden bouwgrond gelegen aan den steen weg op Aalst, nabij den Doorn, hebbende eene breedte van 6 metrs. 2. Een handelshuis, nabij de post, Pamelstraat bewoond door M. w. De Prijck. 3. Een eigendom met magazijn en inrijpoort en 4 woningen appartementen ter ztlfder plaats en ligging als voorgaande Verhuurder ervan Alois Van der Scheuren. Algemeenen Crédit genéral de Belgique j-

Denderklok | 1933 | | pagina 7