A1 2 1 Architekt Roger Cassi man Hoger Cassi ma 11 Algemeene Bankvereeniging 8MRQE»SMitS Goedkoope BOUWGRONDEN te koop WOONHUIS met HOF Burgershuis Woonhuis Zaailanden, Meerschap en Bosch Groote Koffiebranderij Tweewoonst met Lochting Alfons Van Aiboom MIDDENSTANDERS 1 - WERKLIEDEN! WORDT EIGENAARS Te Koop Te Verhuren Wordt gevraagd NINOVE. Volle vertrouwenStipte gefieimiiotidiny en 2 Werkmanshuizen Mr August Van Laethem Telefoon 314. Zetels Alle Bank- Beurs- en Wisselverrichtingep aan de voordeellgste voorwaarden Dinsdag 8 Mei 19S4- te Ninove Maandag 14 Mei 1934 gelegen te Meerbeke, aan den tramstilstand (Bareel). Zich wenden tot den Hter no taris VAN ROSSOM, te Ninove. Verscheidene perceelen Bouwgrond Te huren of te koop. Stad Ninove. Een handelshuis thans hsrberg met in rijpoort, geschikt voor allen handel gele. gen. aan de Steenweg van Ninove-Brus- sel en Ninove naar Edingen, rechtover de nieuwe kerk van den Burchtdam, met groot magazijn kunnende dienen v©or ga rage, koer stalling en achter huis, sectir B deel van nummer L730/a, groot 04 aren 71 centiaren, palende noord den steenweg, Oost Eoelandt, zuid Arthur De Decker, west de weduwe Hector Van Lierde. Vrij 1 Oogst 1934. Alle pemak van betalen wordt aan den kooper verleend. Studie van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt 47. Openbare Verkooping. Vrijdag 18 Mei 1934-, Openbare Verkooping van met bouwgronden te Meerbeke De notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47, zal namens de erfge namen van wijlen Mevrouw Stevens-Pauwels en M. Albert Stevens, overgaan tot de openbar» ver kooping van de hiemabeschrevene onroerende goederen Maandag 7 Mei <934, Openbare Verkooping. met Inrijpoort en Hof te Ninove, Weggevoerdenstraat, 33. De Notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47. zal namens M. Louis Van Bossuyt overgaan tot de openbare verkceping van het hierna beschreven onroerend goed Vrijdag 11 Mei 1954 Uit ter hand te koop. Uit ter hand te koop. Studie van Notaris Vandeveide, Beverstraat, Ninove. Verkooping van te Voorde, Santbergen en Appelterre De Notaris VANDEVELDE, te Ninove, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove, openbaarlijk verkoopen t Woensdag 23 Mei 1954 vraagt ernstige agenten voor den verkoop aan partikulieren. Schrij ven A.A.B. Bureel blad. Studie van Meester COSYNS. Notaris te Meerbeke. Groote hoeveelheid schoone kana- plantsoenen aan drijj franken 't stuk. Zich te wenden tot M. Leopold Smet, notarisklerk, te Meerbeke. Openbare Verkooping, van eene te Meerbeke Sint Pietersstraat. D: notaris COS] JNS te Meerbeke, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 ter tus- schtnkomst van den heer Vrederechter des Kan tons Ninove, openbaarlijk verkoopen. Dinsdag 8 Mei 1934 Uitterhand te koop Gemeente Denderleeuw. Een woonhuis met afhangendheden en mede- gaanden tuin, staande en gelegen wijk Malegem, gekend ten kadaster sectie A, deel van nummer 1526, groot 4 aren 5 centiaren. Bewoond door den eigenaar Remigius De Vuyst-Steenhaut, Ingebruiktreding 2 maand na den verkoop. Gemeenten Nieuwenhove en Denderwindeke Een woonhuis met afhangendheden en: erve, groot 14 aren 6 centiaren, gestaan en gelegen na bij het Dorp te Nieuwenhove, aldaar gekadas treerd sectie A deel van vroeger nummers 372, 37I, en 873, en te Denderwindeke gekadastreerd sectie C deel van vroeger nummers 22 en 23. Onbewoond. Onmiddelijke ingebruiktreding. TE HUREN Stad Ninove Voor alle inlichtingen wende men zich ter studie van Notaris COSYNS te Meer beke. Fruithandelaars, Ondernemers, Schilders voor Uwe ladders wendt U tot het huis Rijtuig- en laddermaker Nieuwstraat, 14, Wetteren Specialiteit van fruit- metsers schilders- enkele- en dubbele ladders tot alle lengten. 11 vorens een woonhuis te bouwen, aan te koopen of te veranderen Raadpleegt in vertrouwen en zonder verbintenis die U de ontbrekende fondsen in uitzonderlijke voorwaarden bezorgt en daarenboven zeer gemakkelijke terugbetalingen waarborgt Vleeschrnolen met motor, balans en ijskas, zoo gced als nieuw Zich te bevragen ten bureele van het blad. Schoon en welgelegen HANDELS HUIS. Voor alle inlichtingen, nopens huis, enz. wende men zich tot Brusselstraat, n' 89, Ninove. Deftige meid voor alle werk bij Heer alleen. Zich te wenden Oscar Leslie, Edm De Deynstraat, 38. Aichitekt LANGE MUNTSTRAAT, 8, 1 ;y7l/:a Naamlooze Vennootschap Kapitaal erj Reserver\450.000.000 frank ANTWERPEN Lange Nieuwstraat, 7Ü-72, LEUVEN Muntstraat, 9 BRUSSEL Arenbergstraat, 3 Congresstraat, 14 l Aigemeenen Kunstlaan, 51 d= Beigique GENT Sint Baafsplein, 20 te NINOVE: zetel der oude Büstcheck 10515, Burchtstraat, 43, Ninove, Telefoon 47 Zich en termijnrekening, spaarkas, KASBONS op (i maand en 1 jaar, intresten vooruitbetaald. tot jaar, met valdag op 28 December. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg In de Spie gel bij M. Camiel Van Hecke, te Ninove Ba- kergem Ter ooriake van woonatveranderhg. Openbare Verkooping. van een Geeraardsbergschestraat, 19, Bleekstraat, 88 en 85 Notaris VAN ROSSOM, verblijveude te Nino ve, Graanmarkt, nr 88, zal overgaan tot de open bare verkooping van het hierna beschreven on roerend goederen. Stad Ninove. Koop 1. Een mooi burgershuis met afhanke- lijkheden en lusttuin, staande en gelegen aan de Geeraardsbergschestraat, ir 19, gekend ten kada ster wijk B. nrs 842b. deel en 843c. groot volgens meting 04 aren 82 centiaren. Dit huis bevat buiten het gelijkvloers hierne- vens afgebeeld 2 kelders en op de verdiepen 4 slaapkamers, 2 mansardekamers en zolder het is voorzien van elektrieke leiding, drink- en regenwater. In de verkooping zijn begrepen 1) de elektrische instelling, zonder de lusters 2) een kapstok met twee spiegels en koperen baren 3) eene keukenkast van 1,95 m. breedte op 2,60 m. hoogte. In gebruik bij den eigenaar, M. Arthur Per- daens-Van den Haute, tot ééne'maand na de toe- wijzing. Koop 2. Een werkmanshuis met koer en stal staande en gelegen aan de Bleekstraat, n 33, ge kend ten kadaster wijk B nummer 844a, groot volgens meting 47 centiaren. In gebruik bij Mevrouw Frederica Buyl, zonder huurceel van week tot week. Kood 3- Een werkmanshuis met koer en stal staande en gelegen aan de Bleekstraat, n 35, ge kend ten kadaster wijk B, nummer 811a, groot volgens meting 47 centiaren. In gebruik bij Mijnh. Frans Leemans, zonder huurceel, van week tot week. Beide werkmanshuizen kunnen gemakkelijk tot garage aangewend worden. Enkele Zitdag. om 2 uur 's namiddags, in het «Hotel de l'Etoile», bij Mr August De Moot, te Ninove, Statieplein Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel bouwgrond, verdeelbaar in 3 loten, welgelegen aan den Steenweg naar Aalst, met een voorgevel van 16,29 meters, groot in opper vlakte 09 aren 52 centiaren 77 dm2 en hebbende eene diepte var. omtrent 58 meters. Stad Ninove. Een perceel meersch, gelegen tusschen de Pa- mei vn Nederwijkstratcnmeteen voorgevel van 32 meters aan de stiaat, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte omtrent 53 a. Stad Ninove. Een gerieflijk werkmansbuis met tuin, staan de en gelegen aan de Pamelstraat, nr. 169, met eene oppervlakte van,08 aren 4O centiaren. welgelegen te Ninove, aan de Weggevoerden straat (Steenweg naar Aalst), rechtover het Co- Segie. Een perceel bouwgrond,gelegen aan den tragel aer Dendervaart met een voorgevel van 8 meters gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, groot in oppervlakte 6 aren 01 centiare, palende aan de maatschappij in gezamenlijken naam Jozef en Altons De Schepper, den tragel en en anderen. Onmiddellijk ingebruiktreding. Gemeente Denderleeuw 2) E*c p«rc*a! bouwgrond gelegen met een voorgevel van omtrent 24 meters aan de straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Haltvan lddergem, groot in oppervlakte 14 aren. Gemeente Teralfene. Een woonhuis met tuin. staande en gelegen ter plaats genaamd Breedewegmet eene oppervlakte van 02 aren 60 centiaren 98d m2 In gebruik bij M. Alphon6 Sterckx Gemeente Teralfene 4) Een perceel bouwgrond gelegen ter plaats genaamd Stricht gekend ten kadaster wijk B, nummers 1058b en 1059. met eene gezamenlijke oppervlakte van 6 mettrn 80 aren. Een burgershuis met tuin, staande en gelegen aan de Jan-Baptist Callebautstra&t, ter plaatse Maybrempt gekend ten kadaster wijk A, nr. 116 groot in oppervlakte volgens meting 04 aren 87 centiaren. Dit huis is vsoraicn van elektrische verlichting en van put- en regenwater. Het bevat a) op het gelijkvloers: gang. trap- en voor plaats, eetzaal, keuken, koer en tuin. b) op het eerste verdiep drie slaapkamers. c) op het tweede verdiep twee slaapkamers en zolder. Gemeente Liedekerke. Een perceei meerscb, gelegen ter plaats gr- naamd Doorn gekend ten kadaster wijk D, nummer 175, groot 56 aren 50 centiaren, palende aan Lercaaget, Roilier en den tragel. Onmiddellijke ingebruiktreding. Gemeente Okegem Een perceel hooiland, gelegen ter plaats ge naamd De Triepen gekend ten kadaster eenig wijk, nummers 209, 210 en 211, groot in oppervl. volgens meting 72 aren 68 centiaren. Gedeeltelijk in gebruik bij Mijnheeren Theod. Vernaillen en Henri Vanden Broeck. Gedeelte lijk onverhuurd. Verdeeld in 2 loten, met half gracht, als volgt. Lot 1. 30 aren 54 centiaren gelegen noord westwaarts. Lot 2. 41 aren 84 centiaren, gelegen zuid oostwaarts. Gemeente Meerbese Twee perceelen bouwgrond, gelegen aan den ateenweg naar Brussel, alwaar zij elk een voorge vel van 7 meters hebben, gekend ten kadaster wij* A, deel van nummer 133g, groot in opper vlakte volgens meting wederieerig C4 aren 09 cen tiaren 50 dm2 tn 04Jaren 99 centiaren 55 dm2. Voor plans en inlichtingen zich wenden ter stu die van Notaris Van Rossem, te Ninove, of ten huize van Mr CharleB Van Overstraeten. te Meer- be*e, Steenweg naar Brussel. Stad Ninove Gerieflijke gehouwen met inrijpoort wel geschikt voor handel en nijverheid, staande en gnlegen aan de Edmond De Deynstraat, groot 05 aren 20 centiaren. van een te Ninove steenweg raar Geeraardsbergen. Dc notaris Albert EVF.NEPOKL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47, zal met tusschenkomst van lijnen ambtgenoot, Soinne, notaris te Gent, gevolge artikels 90 en volgende der wet van 15 Oogst I854, overgaan tot de openbare verkooping van het hiernabeschreven onroerend goed Stad Ninove steenwe? naar Geeraardsbergen. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhangend heden eu hof, gestaan «n gelegen te Ninove, aan den steenweg naar Geeraardsbergen, met eene oppervlakte van 01 are, 98 centieren, bekend ten kadaster sectie B. deel van nummer i751. Thans bewoond door de eigenaars M. Frans Coppens-Vermeulen. Aanstaaude ingebruiktreding. Enkele Zitdag cm 2 ure namiddag, ter herberge gehouden door den heer Gustaaf Wachtelaer, te Ninove, Gee- raardsbergschestraatbijgenaamd In 'tSasken», Or te verdeelen. Gemeente Meerbeke. Koop i. Een schoon en welgelegen burgershuis met hof, gestaan en gelegen te Meerbeke. aan de Nieuwstraat, met eene oppervlakte ran 06 aren, 18 centiaren. Bewoond door de medezoekster Juf vrouw Germaine Stevens. Aanstaande ingebruiktreding. Koop 2. Een woonhuis met afhangendheden en hof, groot 01 are 15 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop 3. Een perceel brouwgrond gelagen te Meerbeke, aan den steenweg Brussel, waar het eeuen voorgevel beeft van 10 m. groot 09 aren, 35 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop 4. Een perceel bouwgrond gelegen als koop, met zelfde breedte van 10 meter aan den steenweg. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberge van Jufvrouw Maria Waltniel. te Meerbeke. Dorp van een Stad Ninove, Weggevoerdenstraat, 83. Een welgelegen HANDELSHUIS, met inrij poort. afhangendheden en hof, gestaan en gele gen te Ninove, aan de Weggevoerdenstraat, S3, met eene oppervlakte van aren 15 centiaren. Het huis bevat beneden ruime voorplaats, keuken, achterplaats, stalling rollebaan en hof boven 5 slaapkamers en zo'der. Het huis is voorzien van electric.iteit, pomp en drinkwater en aalpomp. Laatst bewoond door Mevrouw Weduwe Emiel Van Bossuyt. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag cm 2 ure namiddag, ter herberge van M. Frans Van Opdenbosch, te Ninove, Statiestraat. 1') Een gerieflijk en welgelegen Burgershuis te Meerbeke, Dorp, groot 06 aren, 18 centiaren; Ingebruiktreding 6 Maand na de verkooping. 2 Een Woonhuis met afhangendheden, palen de aan voorbaanden koop, groot 01 are, 15 cen tiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. I 3 Een perceel Bouwgrond te Meerbeke, aan den steenweg naar Brussel, groet 09 aren, 35 centiaren. 4") 09 aren, 64 centiaren Bouwgrond te Meer beke. aan den steenweg naar Brussel. Voor alle inlichtingen nc •eorgaande goederen, zich wenden tot d. r,o ris Albert Evenepoel, te Ninove, Graaumarai, 47. 2) Schoone perceelen bouwgrond, met grootte naar ieders beliefte, gelegen te Ninove, aan den Steenweg naar Denderhautem, en aan de Lange- muren. Zich wenden ter studie van voornoemden nota ris Evenepoel, te Ninove. Graanmarkt, 47. 1) Schoone perceelen bouwgrond, inet grootte naar ieders beliefte, gelegen te Meerbeke, aan den steenweg naar Brussel. 2) Een perceel weide gelegen te Meerbeke, aan de Wolfputstraat, met eene grootte van ongeveer 02 Hectaren. Voor alle inlichtingen zich wenden ter «tudie van de notaris Albert Evenepoel te Ninove, Graanmarkt, 47. Bij Sterfgeval. Eerste Koop Een perceel zaailand, gelegen gedeeltelijk te Voorde op het Appelterreveld eu gedeeltelijk te Appelterre, op het Molenveld ge kend ten kadaster van Voorde, onder Sectie B, nummer 376 met eene grootte van 37 aren en ten kadaster van Appelterre, onder Sectie A, nummer 494 met eene grootte van 28 aren 80 centiaren. Onverpacht. Tweede Koop Een perceel zaailand, gelegen té Voorde, op het Appelterreveld. gekend ten ka daster onder Sectie B, nrs. 861a, 861b en J81c met eene grootte van 01 hectare 49 aren 40 centiaren. Onverpacht Derde Koop Een perceel zaailand, gelegen te Voorde, op den Breembroeek, gekend ten ka daster ouder Sectie B, nummer 413 met eene grootte van 31 aren 30 centiaren. Gebruikt door Hypolite Nuborg. Vierde Koop Een perceel meersch, gelegen ta Santbergen, in de Bellegemmeerscban, gekend ten kadaster onder Sectie A, nrs. 294 296 en 297 met eene grootte van 02 heet. 58 aren 30 centiaren Onverpacht. Vijfde Koop Een perceel meersch, gelegen te Santbergen, op het Bellegemveld, groot in op pervlakte eene hectare 82 aren 48 centiar. gekend ten kadaster onder Sectie A. nrs. 335a en 834 en deel ten noorden van nrs 333 en 382b. Onderpacht. Zesde Koop Een perceel meersch, genaamd De Kombeek gelegen te Santbergen, op het Bellegemveld, groot volgens meting eene hectare 98 aren 87 cent. Sectie A. nrs. 841. 342. 848, en deel ten zuiden van nrs 332b en S!3 des kadasters Boomprijs 4 0C0 fr. Onverpacht. Zevende Koop 08 aren 75 centiaren, volgens titel, .neersoh, gelegen te Santbergen, op den Bocht, gekend ten kadaster onder Sectie A, nr. 850a met eene grootte van 08 aren 70 centiaren. Onverpach. Achtste Koop Een perceeltje meersch, gele gen te Santbergen, op het Bellegemveld, gekend ten kadaster onder Sectie A, nr. 393 met een* grootte van 07 aren 70 centiaren. Boomprijs 480 fr. Gebruikt door Amédée Caeyman. Negende Koop Een perceeltje meersch, ge legen te Santbergen, cp het Bellegemveld, gekend ten kadaster onder Sectie A. nr. 898 met eene grootte van 08 aren 60 centiaren Boomprijs 480 fr. Gebruikt door Amédée Casyman. Tiende Koop Eene hectare 28 aren 94 cent. volgen>- meting, meersch genaamd De Slange waarvan eene eene hectare 22 aren 74 cent. onder Appelterre en 06 aren 20 cent. onder Santbergen, gekend ten kadaster van Appelterre onder Sectie B, nrs. 93a en 94 met eene oppervlakte van eene hectare 25 aren 80 cent. en ten kadaster van Sant- tergen. onder Sectie A. nr. 21[ex met eene groot te van 06 aren 20 centiaren. Boomprijs 1.658 fr. Gebruikt door Omer en Albert Tuypens. Elfde Kocp Een perceeltje bosch, genaamd Parochiebosch gelegen te Appelterre, aan de Hannekensborrestraat, gekend ten kadaster onder Sectie B, nr. 708b met eer.e grootte van 30 aren 40 centiaren. Onverpacht. Twaalfde Koop De onverdeelde helft van 51 aren 30 cent. zaailand, gelegen te Appelterre, wijk Kraningen, Sectie B, nr. 81i des kadasters Onverpacht. Dertiende Koop De overdeelde helft van een perceel meersch, gelegen te Appelterre, wiik Kraningen, Sectie b, nr. S9a met eene groott;: van 15 aren 20 centiarti. Onverpacht. Veertiende Koop Eene hectare 20 aren 80 centiaren, volgens titel zaailand, gelegen te Ap pelterre, op den Zevenbunder, gekend ten kadas ter onder Sectie A, nr. 255a met eene grootte van eene hectare 31 aren 20 centiaren Gebruikt door Hector Van Adorp. Vijftiende Koop 98 aren 02 centiaren, vol gens titel, meersch, gelegen te Appelterre, op den Zevenbunder, gekend ten kadaster onder Sectie A, nr. 254bis met eene grootte van 96 aren 40 cent. Gebruikt door Hector Van Adorp. Zestiende Koop 63 aren 07 cent., volgens titel zaailand, gelegen te Appelterre. op het Mo lenveld, gekend ten kadaster onder Sectie B, nr. 241 met eene grootte van 61 aren. Gebruikt door Hippoliet en Albert Tuypens Zeventiende Koop Een perceel meersch, ge legen te Appeiterre, in de Dcndermeerschen, ge kend ten kadaster onder Sectic B, nrs. 638, 689 en 642a met eene grootte van 64 aren 60 cent. Gebruikt door Omer Tuypens. Achttiende Koop 53 aren 50 cent. volgens titel, zaailand, gelegen te Appelterre, op het Mo- leveld, gekend ten kadaster onder Sectie b, nr. 275bis met eene grootte van 50 aren 80 centiaren. Onverpacht. Negentiende Koop Een perceel zaailand, ge legen te Appelterre, op het Molenveld. gekend ten Wadaster onder Sectie B, nr. 247 met eene groette van 57 aren 50 cent. Onverpacht. Twintigste Koop Een perceel zaailand, ge legen te Appelterre, op het Molenveld, gekend ten kadaster onder Sectie A. nrs 506 en 506[2 met eene grootte van 28 aren 40 centiaren. Gebrui t door Achie'i en Albert Tuypens. Een en Twintigste Koop Een perceel zaailand, gelegen te Appelterre op het Molenveld, gekend ten kadaster onder Sectie A, nrs. 49I, 4<j2 en 493 met eene grootte van 90 aren 10 centiaren. Onverpacht. Twee en Twintigste Koop Een perceel meersch, groot volgens titel 02 heet85 aren gelegen te Ap pelterre, nabij de Kachtegael, op den Bornput, ge kend ten kadaster onder Sectie A. nrs. 283<i. 2S4d, 284e en 299a niet eene grootte van 02 liect. 88 aren 4O cent. Onverpacht. Enkele Zitdag om 1 uur namiddag, ter herberge van Albert D'blau wer In Gemeentehuis te Appelterre, aan de Kerk. Gemeente Meerbeke. Een eigendom bestaande uit twee woonhuizen met schuur en meJegaande er/e, gestaan en gele gen aan de Sint Pietersstraat, gekend ten kadaster sectie A, nummer 331x, op en met 6 aren grond. Verdeeld in 2 loten Lotl. Een woonhuis met schuur, stalen deel iochting, groot circa 4 aren 40 centiaren. Bewoond door Maurice De Ro-Van Vaerenbergh Lot 2. Een woonquis met deel lochting, groot circa 1 are 60 centiaren. Bewoond door Albert D«lahaye-Buyl, Onmiddelijke ingenottreding en aanstaande in gebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure zeer stipt namiddag, ter gehoorzaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize van Ninove. Gemeente Liedekerke Een perceel weiland, gelegen ter plaats ge naamd Doorn, gekadastreerd sect, D, nr 175c met eene oppervlakte van 56 aren 50 centiaren, laatst gebruikt door Amand Pedé. Gemeente Okegem Een perceel bosch gelegen wijk Eversem, ge kend ten kadaster eenige sectie, nr 781, met eene oppervlakte van 14 aren 30centiaren. Onverhuurd laatst gebruikt door Baeyens. Stad Ninove Een perceel hooiland gelegen ter plaats ge naamd Keldermeersch, gekend ten kadaster sectie B, nummer 345h, met eene oppervlakte van 69 a. ïngebruikbij M. Petrus De Vos. N. B. Koop zes heeft voor de helft zijner oppervlakte een ondergrond van groven witzand, dienstig voor bouwerken en nijverheid. On middelijke ingenottreding van al de goederen. Gemeente Aspelaere Een hofstedeken met afhangendheden van stal lingen, schuur, inrijpoort er. medegaande erve, staande en gelegen ter plaats genaamdf« Waelho- ve gekend ten kadaster sectie A, nummers 69 en 54 en 55 ten deele, hebbende eene totale opper vlakte voigens meting van 15 aren 57 centiaren. Boomprijs 2650 fr. Eiectrische verlichtingsin stallatie 1000 fr. Bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Charles Govaeit. Aanstaande ingebruiktreding van de goederen. Gemeente Denderwindeke Een hofstedeken goed geschikt voor handelshuis met afhangendheden vari schuur, stallingen en medegaanden tuin. gestaan en gelegen ter plaats genaamd Meerschvoorde gekend ten kadas ter sectie C nummers 885d en 838c, ten deele, met eene oppervlakte van 9 aren 60 centiaren. Bewoond door den verkooper Leopold Clavie Onmiddelijke ingenot en ingebruiktreding. Gemeente Haeltert Een woonhuis met stalling, steenput en pomp, gelegen op het Mespelrot, gekend ten kadaster sectie A, deel van nummers 1492 en 1493, mat eene oppervlakte van 6 aren 15 centiaren. Boomprijs 200 frank. Bewoond door M. De Troyer Remi. Onmiddellijke ingenottreding. Ingebruiktreding 1 Maart 1034. Gemeente Denderwindeke Een perceel weide, van beste hoedanigheid, op het Klein Houteveld, gekadastreerd sectie B, n* 1169 a, met eene oppervlakte van 52 aren 50 cen tiaren palende noord M. Félix De Vleminck, oost denzelfde en met den los aan de Steenhout, straat, zuid M. Paul Cosyns-Sonck en west Jufvr- Van Stalls. Boomprijs4.500 fr. In gebruik bi] M. Nestor Neukermans. Onmiddellijke ingebruiktreding. Gemeente Santbergen Een woonhuis met afhangendheden en grond aan de Bovenkasseide, groot 3 aren 93 centiarea gekadastreerd sectie B, deel van nr 47f, palend* aan Francois Herremans, Emiel De Ville en de Bovenkasseide. Onmiddellijke ingenottreding en aanstaande ingebruiktreding. Gemeente Okegem Een woonhuis met afhangendheden en mede- gaande erve, gestaan en gelegen wijk Eversem te Okegem, groot 4 aren 88 centiaren palende oost de baan, zuid Jozef Baeyens, Joannes Elpers en Aug. De Schrijver, west Bernard De Bruyn, noord Jozef Vander Eist en Frans Van Cotthem. Onmiddellijk ingebruiktreding. Gemeente Meerbeke Het Kasteel met afhangend heden en mede- gaande park, toebehoorde aan den heer Graaf de Montblanc, Het kasteel is voorzien va.i eiectrische verlich ting, centrale verwarming en water in alle plaat sen. Voor toelating tot bezoek en alle inlichtingen te bevragen ter studie Notaris Cosyns. Een werkmanshuis, met tuin. gestaan en ge legen aan het Savooistraatje, dragende het huis nummer 46, gekadastreerd sectie B. n. 18589iex, groot 97 centiaren, palende aan de straat, aan Gustaaf Geeroms, Franciecus De Winne en Ma dame Hanssens. Onmiddellijke ingebruiktreding. Bewoond door Omer Hutsebaut en verhuurd per week. 1. 13 roeden bouwgrond gelegen aan den steen weg op Aalst, nabij den Doorn, hebbende eene breedte van 6 metre. 2. Een handelshuis, nabij de post, Pamelstraat bewoond door M. w. De Prijck. 3. Een eigendom met magazijn en inrijpoort en 4 woningen appartementen ter ztlfder plaats en ligging als voorgaande Verhuurder ervan Alois Van der Schueren. ■inriruïim 111111 m a— V'f - $'V ye-kj-, -A- "X"' l Crédit genéral

Denderklok | 1934 | | pagina 3