HOFSTEDE Al» Architekt Roger Casslman woeilllimet lil Hoger Cassimaii Algemeene Bankvereeniging 1 Zaailanden, Meerschen en Bosch @ye3@>iBSHiyi)S WOONHUIS Bouwgronden en Land WOONHUIS Goedkoops BOUWGRONDEN te koop WOONHUIS met HOF Burgershuis Woonhuis a Alfons Van Alfeoom MIDDENSTANDERS - WERKLIEDEN WORDT EUJENAARS NINOVE. te NINOVE: zetel Volle vertrouwenStipte geheimhouding Studie van Notaris Vandeveide, en 2 Werkmanshuizen Nieuwstraat, 14, Wetteren Telefoon 314. Alle Bank- Beurs- en Wisselverrichtingei^ aan de voordeeligste voorwaarder\ Beverstraat, Ninove te Voorde, Santbergen en Appelterre De Notarii VANDEVELDE, te Ninove, zal ten overstzan van den beer Vrederechter des kantons Ninove, openbaarlijk verkoopen: Woensdag $0 juni 1934 Dinsdag 29 Mei 1934 Studie van Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 te Ninove Maandag 28 Mei 1934 Openbare Verkooping. van een te Ninove, Nederwijkstraat, n* 44 Notoris VAN ROSSOM, verblijvende te Ninove Graanmaikt, ni. 83, zal overgaan tot de openbare verkooping van Donderdag 7 Juni 1934 Openbare Verkooping van eene met tuin en boomgaard te Sint Lievens-Essche Dekkerstraat en Rebelt, Dinsdag 29 Mei 1934 Openbare Verkooping. Openbare Verkooping van te Welle, Denderleeuw, Denderhautem en Ninove te Ninove Pamelstraat, nr. §0 Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ninove, Graaemarkt.nr38. sal overgaan tot de openbare verkooping van Donderdag 31 Mei 1954 gelegen te Meerbeke, aan den tramstilstand (Bareel). Zich wenden tot den Hter no taris VAhT ROSSOM, te Ninove. Verscheidene perceelen Bouwgrond Te huren of te koop. Stad Ninove. Een handelshuis thans herberg met in rijpoort, geschikt voor allen handel gele. gen. aan de Steenweg van Ninove-Brus- sel en Ninove naar Edingen, rechtover de nieuwe kerk van den Burchtdam, met groot magazijn kunnende dienen voor ga rage, koer stalling en achter huis, sectir B deel van nummer 1530/a, groot 04 aren 71 centiaren, palende noord den steenweg, Oost Koelar.dt, zuid Arthur De Decker, west de weduwe Hector Van Lierde. Vrij 1 Oogst 1934. Alle eemak van betalen wordt aan den kooper verleend. Dinsdag 29 Mei i 934 Openbare Verkooping. van een te Ninove steenweg naar Geeraardsbergen, De notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47, zal met tusschenkcmst van zijnen ambtgenoot, Soiane, notaris te Gent, gevolge artikels 90 en volgende der wet van 15 Oogst I854, overgaan tot de openbare verkooping van het hiernabeschreven onroerend goed Vrijdag 1 Juni 4 934 Openbare Verkooping van met bouwgronden te Meerbeke Maandag 28 Mei 1934 Uit ter hand te koop. Uit ter hand te koop. Studie van Notaris Meester COSYNS, te Meerbeke. Groote hoeveelheid schoone kana- plantsoenen aan drij franken 't stuk. Zich te wenden tot M. Leopold bmet, notarisklerk, te Meerbeke. Openbare Verkooping. WEILAND Dinsdag 29 Mei 934 Openbare Verkooping- van een nieuwgebouwd en welgelegen te Ninove, Graanmarkt. Zaterdag 2 Juni 1934 Uitterhand te koop Stad- Ninove Een perceel hooiland gelegen ter plaats ge naamd Keldermeersch, gekend ten kadaster sectie B, nummer 345h, met eene oppervlakte van 69 a. Ingebruik bij M. Petrus De Vos. Fruithandelaars, Ondernemers, Schilders voor Uwe ladders wendt U tot het huis Rijtuig» en laddermaker Specialiteit van fruit- metsers- schilders- enkele- en dubbele ladders tot alle lengten. een woonhuis te bouwen, aan te koopen of te Alvorens veranderen 1 Raadpleegt in vertrouwen en zonder verbintenis die U de ontbrekende fondsen bezorgt en daarenboven zeer waarborgt I Studie van Meester Albert Evhnepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt 47. Verkooping van HUISMEUBELS te Ninove, Dreefsiraar, 29 Schoone Huismeubels Dinsdag 5 Juni 1934 Openbare Verkooping van een te Ninove, Doornweg, 13. De Notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47, tal namens M. Charles Cosyns, te Ninove, overgaan tot de openhare verkoo ping van het hiernabeschreven onroerend goed in uitzonderlijke voorwaarden gemakkelijke terugbetalingen Architekt lANGE MUNTSTRAAT, 8, Naamlooze Vennootschap Kapitaal er\ Reservep 4ÖO.OOO.OOO frank 7afnl c ANTWERPEN Lange Nieuwstraat, 70-72, LEUVEN Muntstraat, 9 der oude BRUSSEL Arenbergstraat, o Congresstraat, f4 Algemeenen Kunstlaan, 51 i GENT Sint Baafsplein, 20 Postcheck 195IS. Burchtstra&t, 43, Ninove, Zich en termijnrekening, spaarkas, KASBONS 1 jaar, intresten vooruitbetaald. op Telefoon 47 0 maand en om 2 ure namiddag ter herberg van M. Oktaaf Van Den Broeck Quo Vadis Huissegem-Denderleeuw. Bij Sterfgeval. Verkooping van Eerste Koop 01 heet. 55 aren 7O centiaren zaailand, gelegen gedeeltelijk Jte Voorde op het Appelterreveld en gedeeltelijk te Appelterre, op het Molenveld gekend ten kadaster van Voorde, onder Sectie B, nummer 376 met eene grootte van 37 aren en ten kadaster van Appelterie, on der Sectie A, nummer 491, 492. 493en494, met eene grootte van 01 heet. 18 aren 70 centiaren. I; Onverpacht. Verhoogd 35X00 fr. Tweede Koop Een perceel zaailand, gelegen té Voorde, op het Appelterreveld. gekend ten ka daster onder Sectie B, nrs. 861a, 861b en 361c met eene grootte van 01 hectare 49 aren 40 centiaren. Onverpacht Verhoogd 43.000 :r. I Derde Koop Een perceel zaailand, gelegen te Voorde, op den Breembroeck, gelend ten ka daster onder Sectie B, nummer 413 met eene grootte van 31 aren 80 centiaren. Gebruikt door Hypolite Nuborg. Verhoogd 7.000 fr. Vierde Koop Een perceel meersch, gelegen te Santbergen, in de Bellegemmeerschen, gekend ten kadaster onder Sectie A, nrs. 294. 296 en 297 met eene grootte van 02 heet. 56 aren 80 centiaren Onverpacht. Vijfde Koop Een perceel meersch, gelegen te Santbergen, op het Bellegemveld, groot in op pervlakte eene hectare 82 aren 48 centiar. gekend ten kadaster onder Sectie A. nrs. 335a en 334 en deel ten noorden van nrs 333 en 332b Onderpacht. Zesde Koop Een perceel meersch, genaamd De Kombeek gelegen te Santbergtu. op het Bellegemveld, groot volgens meting eer.e hectare 98 aren 87 cent. Sectie A. nrs. 841. 342, 343, en deel ten zuiden van nrs 382b en 833 des kadasters Boomprijs 4 0C0 fr. Onvtrpr.cbt. Zevende Koop 08 aren 75 centiaren, volgens titel, .neersch, gelegen te Santbergen, op den Bocht, gekend ten kadaster onder Sectie A, nr. S50a met eene grootte van 08 aren 70 centiaren. Onverpach. Achtste Koop Een perceeltje meersch, gele gen te Santbergen, op het Bellegemveld, gekend ten kadaster onder Sectie A, nr. 393 met eene grootte van 07 areu 70 centiaren. Boomprijs 480 fr. Gebruikt door Arnédée Caeyman. Verhoogd 600 fr. Negende Koop Een perceelijs meersch, ge legen te Santbergen, op het Bellegemveld, gekend ten kadaster onder Sectie A, nr. 898 met eens grootte van 08 aren 60 centiaren. Boomprijs 480 fr. Gebruikt door Atnédée Caeyman Verhoogd 600 fr Tiende Koop Eene hectare 28 aren 94 cent. volgeer meting, meersch genaamd Be Slange waarvan eene eene hectare 22 aren 74 cent. onder Appelterre en 06 aren 20 cent onder Santbergen, gekend ten kadaster van Appelterie onder Sectie B, nrs. 98« en 94 met. eene oppervlakte van eene hectare 25 aren 80 cent. en ten kadaster van Sant bergen, onder Sectie A, nr. 21[ex met eene groot te van 06 aren 20 centiaren. Boomprijs 1.653 fr. Gebruikt door Omer en Albert Tuypens. Verhoogd 20 000 fr. Elfde Koop Eer. perceeltje bosch, genaamd Parochiebosch gelegen te Appeiterre, aan de iiannekensborre8traat, gekend ten kadaster ondet Sectie B, nr. 708b met eene grootte van 30 aren 40 centiaren. Onverpacht. Verfcoogd 5.000 fr. Twaalfde Koop De onverdeelde helft van 51 aren 80 cent. zaailand, gelegen te Appelterre, wijk Kraningeu, Sectie B, nr. 81i des kadasters. ÜDverpach;. Verhoogd 20.000 frr Dertiende Koop De overdeelde helft van een perceel meersch, gelegen te Appelterre, wijk Kraningen, Sectie 8, nr. 89a met eene grootte van 15 aren 90 centiaren. Onverpacht. Verhoogd 4.000 fr. Veertiende Koop Eene hectare 20 aren 80 centiaren, volgens titel zaailand, gelegen te Ap pelterre, op den Zevenbunder, gekend ten kadas ter onder Sectie A, nr. 252a met eene grootte van eene hectare 81 aren 20 centiaren Gebruikt door Hector Van Adorp. Verhoogd 40.000 fr. Vijftiende Koop 98 aren 02 centiaren, vol gens titel, meersch, gelegen te Appelterre, op den Zevenbunder, gekond ten kadaster onder Sectie A, nr. 264bis met eene grootte van 96 aren 40 cent. Gebruikt door Hector Van Adorp. Verhoogd 26.000 fr. Zestiende Koop 63 aren 07 cent., volgens titel zaailand, gelegen te Appelterre, op het Mo lenveld, gekend ten kadaster onder Seotie B, nr. 241 met eene grootte van 64 aren. Gebruikt door Hippoliet en Albert Tuypens Verhoogd 18.000 fr. Zeventiende Koop Een perceel meersch, ge legen te Appelterre, in de Dendermeerschen, ge kend ten kadaster onder Sectie B, nrs. 638, 689 en 642a met eene grootte van 64 aren 60 cerit. Gebruikt door Omer Tuypens. Verhoogd 11.000 fr. Achttiende Koop 58 aren 50 cent. volgens titel, zaailand, gelegen te Appelterre, op het Mo- leveld, gekend ten kadaster onder Sectie b, nr. 275biB met eene grootte van 50 aren 80 centiaren. Onverpacht. Verhoogd 15 000 fr. Negentiende Koop Ben perceel zaailand, ge legen te Appelterre, op het Molenveld, gekend ten kadaster onder Sectie B, nr. 247 met eene grootte van 57 aren 60 cent. Onverpacht. Verhoogd 13.600 fr. Twintigste Koop Een perceel zaailand, ge legen te Appelterre, op het Molenveld, gek«>d ten kadaster onder Sectie A, nrs. 506 en 606[2 met eene grootte van 28 aren 40 sentiareo. Gebruikt door Achiel en Albert Tuypens. Verhoogd ll.OOQ'fr. Een en Twintigste Koop Ben perceel meersch groot volgens titel 02 heet. 86 aren. gelegen te Ap pelterre, nabij de Naehtegael, op den Borreput ge kend ten kadaster onder Sectie A, nrs. 283a, 284», 284s en 299a met eene grootte van 02 heet. 88 aren 4O cent. Onverpacht. Verhoogd 70.000 fr, Enkele Zitdag om 1 uur namiddag, ter herbergt van Albert D'Hau- wer In Gemeentehuis te Appelterre, aan de Kerk. Notaris CAUDRON te Erembodégem, tal open baar verkoopen te Welle, steenweg, bij Mr. Petrns D'Haeseleer om ure namiddag op 21 aren 74 ca. land en bouwgrond te WelleWel- lemeersch, verdeeld in koopen Gebruiker Mr. Pr. Htyman. 1$ aren land te Denderleeuw. Aaezak. Gebruiker Mr Jules Van Rampelberg te Welle. 29 aren 77 car. land en bouwgrond te Dtndtrhau tem. Gouden Lteuwveldeken. Gebruiker Dame Wed. Heyman. Verdeeld in 3 koopen. En 85 aren 10 ca. land en bouwgrond te Ninove, ter plaats *De Triepen» nabij Okegem, verdeeld in 5 koopen. Gebruiker Mr Petrus Van Drcogenbroeck Ter oorzake van woonstveranderiag. Openbare Verkooping. van een Geeraardsbergschestraat, 19, Bleekstraat,88en85 Notaris VAN ROSSOM, verblij veude te Nino ve, Graanmarkt, nr88, zal overgaan tot de open- ba;: i verkooping van het hierna beschreven on roerend goederen. Stad Ninove. Koop 1. Een mooi burgershuis met afhanke lijkheden en lusttuin, staande en gelegen aan de Geeraardsbergschestraat, n* 19 gekend ten kada ster wijk B, nrs 842b, deel en 848c. groot volgens meting 04 aren 82 centiaren. Dit huis bevat buiten het gelijkvloers hierne vens afgebeeld 2 kelders en op de verdiepen 4 slaapkamers, 2 mansardekamers en zolder het is voorzien van elektrieke leiding, drink- en regenwater. Ir. de verkooping zijn begrepen 1) de elektrische instelling, zonder de lusters 2) een kapstok met twee spiegels cn koperen baren 8) eene keukenkast van 1,95 m. breedte op 2,60 m hoogte. In gtbruik bij den eigenaar, M. Arthur Per- daens-Van den Haute, tot léne maand na de toe wijzing. Koop 2. Een werkmanshuis met koerenstal staande en gelegen aan de Bleekstraat. n 33, ge kend ten kadasttr wijk B nummer 844a, groot volgens meting 47 centiaren. In gebruik bij Mevrouw Frederics Buyl, zonder heurceel van week tot week. Koou 3 Een werkmanshuis met koerenstal staande en gelegen aan de Bleekstraat. n* 35, ge kend ten kadaster wijk B, nummer 81 la, groot volgens meting 47 centiaren. In gebruik bij Mijnh. Frans Leemans, zonder huurceel, van week tot week. Beide werkmanshuizen kunnen gemakkelijk tot garage aangewend worden. Enkele Zitdag. om 2 uur 's namiddags, in het «Hotel de l'Etoile», bij Mr August De Mont, te Ninove, Statieplein Stad Ninove. Nederwijkstraat. nr. 44 Een nieuwgebouwd en zeer gerieflijk woonhuis met afhankelijkheden, staande en geitgen aan de Nederwijkstraat, rv 44 gekend ten kadaster wijk B, nr. 255r, met eeue oppervlakte van 60 centiaren groot volgens titel 62 centiaren 40 dm2. Dit huis bevata) op het gelijkvloers gang met trap, 2 plaatsen, keuken, koer en stalbj op het 1ste verdiep 8 groote en 1 kleine kamer c) op het 2de verdiep mansardekamers d) verders zolder en kelder. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg vaD Mevrouw Wed. Hubert De Weghe, te Ninove, Pamelstraat. Door woonstverandering. en een perceel Notaris DE SAVOYE, verblijvende te Sint-Lie- vens-Estche, zal ter tusschenkoiost van zijn ambt genoot, M. VAN ROSSOM verblijvende te Ninove overgaan tot de openbare Terkooping van de vol gende onroerende goederen Gemeente Sint-Lievens-Esscbe, Koop 1 Een Hofstede iet tuin en boomgaard staande en gelegen aaa de ^ckkerstraat, gekend ten kadaste wijk B, nummers 259c, 262h en 262g, met eene gezamenlijke oppervlakte van 26 aren. Boom- en baagprijs 4000 frank. Laatst bewoond door den verzoeker, M. Oscar Josef Cooreman-Steppe. Onmiddellijke ingebruiktreding. Koop 2 Een perceel zaailand, gelegen ter plaatse genaamd Rebelt gekend ten kadaster wijk B, nummer 241a, met eene oppervlakte van 14 aren 00 centiaren. Vetprijs75 fr. In gebruik bij den verzoeker, M. Oscar-Jozef Cooreman-Steppe tol na 't scheren der eerste er- optiaande vruchten. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg In 't Ge meentehuis bij M. Oscar Bauwens, te Sint-Lie- vent Essche, Plaats Om uit onverdeeldheid te treden. van êtn Stad Ninove. Een woonhuis met afhankelijkneden en tuin. staande en gelegen aan de Pamelstraat, nr 50, gekend ten kadaster wijk B, nummer 224/1 ;2, met eene oppervlak te van 01 are Go centiaren, groot volgens titil 01 are 85 centiaren. Laatst bewoond door wijlen Mr Felix De Vos. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg van Mevrouw We Hubert De Weghe ti Ninove, Pamelstraat. Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel bouwgrond, verdeelbaar in 8 loten, welgelegen aan den Steenweg naar Aalst, met een voorgevel van 16,2g meters, groot in opper vlakte 09 aren 52 centiaren 77 dm2 en hebbende eene diepte van omtrent 58 meters. Stad Ninove. Een perceel meersch, gelegen tusschen de Pa- mel cn Nederwijkstrcten, meteen voorgevel van 82 meters aan de sttaat, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte omtrent 58 a. Stad Ninove. Een gerieflijk werkmanshuis met tuin, staan de en gelegen aan de Pamelstraat, nr. l6y, met eene oppervlakte vanj08 aren 4O centiaren. we! gelegen te Ninove, aan de Weggevoerden straat (Steenweg naar Aalst), rechtover het Co- legie. Een perceel bouwgrond,gelegen aan den tragel oer Dendervaart met een voorgevel van 8 meiers gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, groot in oppervlakte 6 aren 01 centiare, palende aan de maatschappij in gezamenlijken naam Jozef en Alfons De Schepper, den tragel en en anderen. Onmiddellijk ingebruiktreding. Gemeente Denderleeuw 3) Ean perceel bouwgrond gelegen met een voorgevel van omtrent 24 meter» aan de straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Haitvan lddergem, groot in oppervlakte 14 aren. Gemeente Teralfenc. Een woonhuis met tuin, staande en gelegen ter plaats genaamd Breedewegmet eene oppervlakte van 02 aren 60 centiaren 98d m2 In gebruik bij M Alphons Sterckx Gemeente Teralfenc 4) Een perceel bouwgrond gelegen ter plaats genaamd Stricht gekend ten kadaster wijk B, nummers lOjSb en lOög. met eene gezamenlijke oppervlakte van 6 mettrn 80 aten. Een burgershuis met tuin, staande en gelegen aan de Jan-Baptist Callebautstraat, ter plaatse Maybrempt gekend ten kadaster wijk A, nr. 116 groot in oppervlakte volgens meting 04 aren 87 centiaren. Dit huis is vsorzien van elektrische verlichting en van put- en regenwater. Het bevat a) op het gelijkvloer*gang, t ap en voer plaats, ettzaal, keuken, koer en tuin. b) op het eers'e vtrdien drie slaapkamers c) op het tweede verdiep twee slaapkamers en zolder. Gemeente I.iedekerke. Een perceel mocrscb, gelegen ter plaats g naamd Doorn :i. gekend ten kadaster wijk D, nummer 175, groot 56 aren 50 centiaren, palende aan Lercanget, Rollier en den tragei. Onmiddellijke ingebruiktreding. Gtmeenie Okegem Een perceel hooiland, gelegen ter plaats ge naamd De Triepen gekend ten kadaster eenig wijk, nummers 209, 210 en 211, groot in oppervl. volgens meting 72 aren 68 centiaren. Gedeeltelijk in gebruik bij Mijnheeren Theod. Vernaillen en Henri Vanden Broeck. Gedeelte lijk onverhuurd. Verdeeld in 2 loten, met half gracht, als volgt. Lot 1. 30 aren 84 centiaren gelegen noord westwaarts. Let 2. 41 aren 84 centiaren, gelegen zuid oostwaarts. Gemeente MeerbeAe Twee perceelen bouwgrond, gelegen aan den steenweg naar Brussel, alwaar zij elk een voorge vel van 7 meters hebben, gekend ten kadaster wiji A, deel van nummer 138g, groot in opper vlakte volgens meting wederkeerig C4 aren 09 cen tiaren 50 din2 en 04.areu 99 centiaren 55 dm2. Voor plans en inlichtingen zich wenden ter stu die van Notaris Van Kossem, te Ninove, of ten huize van Mr Charles Van Overstraeten. te Meer beke, Steenweg naar Brussel. Stad Ninove Gerieflijke gebouwen met inrijpoort wel geschikt voor handel en nijverheid, staande en gnlegen aan de Edmond De Deynstraat, groot 05 aren 20 centiaren. gènwaler. Aanstaande ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter her berge van den ver kooper, Heer Charles Cosyns, te Ninove, aan den hoek der Bietestraat en der Beverstraat. Stad Ninove steenwee naar Geeraardsbergen. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhangend heden eu hof, gestaan en geiegen te Ninove. aan den steenweg naar Geeraardsbergen, met eene oppervlakte van 01 are, 93 centiaren, bekend ten kadaster sectie B, deel van nummer i751. Thans bewoond door de eigenaars M. Frans Coppens-Vermeulen. Aanstaaude ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberge gehouden door den heer Gustaaf Wachtelaer, te Ninove, Gee raardsbergschestraat bijgenaamd In 't Sasken». Or te verdeelen. De notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47, zal namens de erfge namen van wijlen Mevrouw Stevens-Pauwels en M. Albert Stevens, overgaan tot de openbare ver kooping van de hiernabe&chrevcne onroerende goederen Gemeente Meerbeke. Koop i. Een schoon en welgelegen burgershuis met hof, gestaan en gelegen te Meerbeke, aan de Nieuwstraat, met eene oppervlakte van 06 aren, 18 centiaren. Bewoond door de medezoekster Juf vrouw Germaine Stevens. Aanstaande ingebiuiktreding. Koop 2. Een woonhuis met afhangendheden en hof, groot 01 are. 15 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop 8. Een perceel brouwgrond gelegen te Meerbeke, aan den steenweg Brussel, waar het eenen voorgevel heeft van 10 m. groot 09 aren, 35 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. Koop 4. Een perceel bouwgrond gelegen als koop, met zelfde bieedte van 10 meter aan den steenweg. Onmiddelijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberge van Jufvrouw Maria VValtniel, te Meerbeke, Dorp 1') Een gtriefiijk en welgelegen Burgershuis te Meerbeke, Dorp, groot 06 aren, 18 centiaren; Ingebruiktreding 6 Maand na de verkooping. 2 Een Woonhuis met afhangendheden, palen de aan voorgaanden koop, groot 01 are, 15 cen tiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding. 8 Een perceel Bouwgrond te Meerbeke, aan den steenweg naar Brussel, groot 09 aren, 35 centiaren. 4-) 09 aren, 64 centiaren Bouwgrond te Meer beke, aan den steenweg naar Brussel. Voor al Je inlichtingen nopens voorgaande goederen, zich wenden tot den notaris Albert Evenepoel, te Ninove, Graanmarkt, 47. 2) Schoone psrceslsn bouwgrond, met grootte naar ieders beliefte* gelegen te Ninove, aan den Steenweg naar Denderhautem, en aan de Lange- muren. Zich wenden tor studie van voornoemden nota ris Evenepoel, te Ninove, Graanmarkt, 47. 1) Schoone perceelen bouwgrond, met grootte naar ieders beliefte, gelegen te Meerbeke, aan den iteenweg naar Brussel. 2) Een perceel weide gelegen te Meerbeke, aan de Wolfputstraat, met eene grootte van ongeveer 02 Hectaren. Voor alle inlichtingen zich wenden ter «tudia van de notaris Albert Evenepoel te Ninove, Graanmarkt, 47. van een perceel De Notaris COSYNS te Meerbeke, xal openbaar lijk verkoopen Gemunte Denderwindeke. Een perceel weiland, gelegen ter plaats genaamd Middelste Zwellinck gekend ten kadaster sectie A nummer 1294, eene oppervlakte van 55 a. 80 een. In huur bij Theodoor Ver ekens. Onmiddelejke ingenottreding en aanstaande itige bruiktreding. Enkele Zitdag. on 2 ure stipt namiddagter herberg van den verkoo- pert MHector Bické te DenderwindekeTramstatie. De Notaris COSYNS te Meerbeke, zal openbaar lijk verkoopen Stad Ninove. Een handelshuis met afhangendheden, geslaan en gelegen aan de Graanmarkt, groot 77 centiaren, ge kend ten kadaster sectie B nummer 1 ifrOjcx. Verhuurd sinds I Februari laatst aan de firma c Singer met geschreven pachtvoorwaarde, aan 5 000 fr, per jaar meerde belastingen. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberg van M. Nestor Lau- waert te Ninove, Graanmarkt. N. B. Koop zes heeft voor de helft zijner Vervolg op bijvoegsel. De Notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt 47, zal namens Mevrouw Alfred De Mol-Van Itnpe, en aan de woonst .-an wijlen Mevrouw C, Vander Schueren, to Ninove, aan den hoek der Statie en Dreefstraten .overgaan tot de openbare verkooping van waaronder Eene schoone slaapkamer dubbel bedden in acajou, bevattende twee be den, nachttafel en lavabo. Eene schoone slaapkamer in eik, bevattende bed, lavabo en nachttafel, Eene slaapkamer in kerselaren hout, bevatten de bed, lavabo en nachttafel, Eene slaapkamer en een ijzeren bed. Een coffre-fort (Brandkast) 4 schoone lusters, Eene schoone cuisinière merk «Kuppersbusjh» zoo goed als nieuw. Verders een petroleumvuur keukentafels, tafels, stoelen, spiegels, enz, om 1 ure namiddag. Gewene voorwaarden. Stad Ninove, Doornweg, 18 Een gerieflijk woonhais met hof, gestaan cn gele gen te Ninove, aan den Doornweg, nr. 13, met eene oppervlakte van 02 aren 20 centiaren. Thans bewoond door M, Aimé Ghislain, mits 800 fr. per maand. Het huis is voortiin van electriciteit, drink en re- Crédit genéra) de Belgique .V., f

Denderklok | 1934 | | pagina 3