II KLUCHT Te koop SCHOUWEN lAMMHfï! Architekt Hoger Cassiman Hoger Cassiman Algemeene Bankvereeniging 1 0 011 Vraagt plaats Huis van schrijf en rekenmachienen Alfons Van Alboom Te koop. BIJ RECHTSMACHT Woonhuis en Bouwgronden W O Q Cf frü Een PERCEEL LAND Goedkoope BOUWGRONDEN te koop in INLANDSCHE en BUITENLANDSCHE MARMER 202, Steenweg op Geeraardsbergen, NINOVE. Handelshuis met inrijpoort Bouwgrond en Zaailanden Handelshuis met Garage WOONHUIS ZAAILAND MIDDENSTANDERS - WERKLIEDEN WORDT EIGENAARS Volle vertrouwen. Slipte geheimhouding. Mekaniscbe inrichting MODERNE STIJL "Verzorgd werk. Spoedige bediening. Prijzen buiten alle concurrentie. Marmerbewerker Telefoon 314. NINOVE. Kapitaal ei\ Reservei\ 450.000.000 frank Zetels BRUSSEL Alle Bank- Beurs- en Wisselverrichtingeri aan de voordeeligste voorwaarden Eene meid vraagt plaats voor alle werk nog gediend hebbende. Zich te bevragen ten bureel van het blad. Louis Callebaut, schoenmaker, Weggevoerdenstraat, te Ninove, aanvaardt alle herstellingen van schoenen en sletsen. Ook nieuwe schoenen op maat worden gemaakt in alle kwalitei ten of gelijk welk model. Spoedige bediening, verzorgd werk en matige prijzen. 500 stoutflesschen met vijsstopsel 500 stoutflesschen met mecaniek- stopsel 500 3/4 flesschen een stootkar een voiture met 2 wielen met leder kap en in goeden staat. Zich te wenden tot Edmoi.d Van Aelbrouck, Geeraardsberg schestraat, 100, Ninove. 1' merk, zoekt bekwame plaatse lijke agenten-verkoopers. Goede korting. Schrijven G. E. Agent schap Havas Brussel. Fruithandelaars, Ondernemers, Schilders voor Uwe ladders wendt U tot het huis Rijtuig- en laddermaker Nieuwstraat, 14, Wetteren Specialiteit van fruit- metsers- schilders- enkele- en dubbele ladders tot alle lengten. Triportcur in goeden staat. Zich bevragen bureel van 't blad' Dinsdag 10 Juli 1934 Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw Uit ter hand te koop. Gemeente Denderleeuw. Een winkelhuis met medegaande ge bouwen en tuin, zeer goed gelegen en ge schikt voor bouwgronden, gestaan en ge legen Lichtenhoek aan den Molenweg, groot volgens meting 21 aren (36 centiaren gekend ten kadaster sectie A, nrs 782/ c, 809/ c, 808/s en 808/y met eene grootte van 21 aren 60 centiaren. Verdeeld in vijf koopen Eerste koop Eet winkelhuis en grond, hebbende eene grootte van 9 aren /5 cen tiaren. Het huis begrijpt winkel met garg, eetplaats, keuken, kamer. 2 slaap kamers, boven nog eene slaapkamer, ver ders schoone kelders, stal, schuur enz. Tweede koop Een perceel bouwgrond met gebouwen van bergplaats er op staan de, hebbende eene grootte van 01 a. 21 c. Molenweg op eene breedte van 7,60 m. Derde koop Een perceel bouwgrond hebbende eene grootte van 01 are 21 ca. Vierde koop Een perceel bouwgrond hebbende eene oppervlakte van 4 aren 84 ca aan den voetweg op eene breedte van 6,46 meters. Woensdag 18 Juli 1934 Openbare Verkooping. van een te Ninove, Steenweg op Aalst. Vrijdag, 6 Juli <934 Uit ter hand te koop. Uit ter hand te koop. Studie van Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 Openbare Verkooping Studie van Meester Albert Evenspoel Notaris te Ninove, Graanmarkt 47. Openbare Verkooping van een Woonhuis m©t Hof te Nederhasselt, Pollepelstraat. W te Denderleeuw Lenduilstraat, 93. Maandag 9 Juli 1934 te Oultre, Stokveld Notaris VAN ROSSOM,te Ninove, Graanmarkt 88, zal overgaan tot de openbare verknoping van het nabeschreven onroerend goed Gemeente Oultre Een perceel LAND, gelegen op het «Stokveld» gekend ten kadaster wijk B, nummer 507m, met eene oppervlakte van 27 aren 20 centiaren. Donderdag 19 juli 1934, met Tuin te Ninove, IJzereriwegbaan Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ninove Graanmarkt, n. 33, zal overgaan tot de openbare verkooping van Maandag 10 Juli 1934 gelegen te Meerbeke, aan den tramstilstand (Bareel). Zich wenden tot den Hter no taris VAM ROSSOM, te Ninove. Verscheidene perceelen Bouwgrond Te huren of te koop. Stad Ninove. Een handelshuis thans herberg met in rijpoort, geschikt voor allen handel gele. gen, aan de Steenweg van Ninove-Brus- sel en Ninove naar Edingen, rechtover de nieuwe kerk van den Burchtdam, met groot magazijn kunnende dienen voor ga rage, koer stalling en achter huis, sectir B deel van nummer 1530,/a, groot 04 aren 71 centiaren, palende noord den steenweg, Oost Roelandt, zuid Arthur De Decker, west de weduwe Hector Van Lierde. Vrij 1 Oogst 1934. Alle gemak van betalen wordt aan den kooper verleend. Gerieflijke gebouwen met inrijpoort wel geschikt voor handel en. nijverheid, staande en gnlcgen aan de Edmond De Deynstraat, groot 05 aren 20 centiaren. OVERGROOTE KEUS VAN Studie van Meester COSYNS, Notaris te Meerbeke. Openbere Verkooping. van een te Ninove, Geeraartabergschestraat De notaris COSvNS te Meerbeke, zal ten ver zoeke van de hoeren Eduard en Oscar Nys, vee handelaars, te Ninove, openbaarlijk verkoopen Stad Ninove Een handelshuis met inrijpoort, stallingen, ver dere afhaugendheden, erve en tuin, gestaan en gelegen in de Geeraardsbergschestraat, gekada streerd sectie B, n* 855c, met eene grootte van 5 Ti 90 centiaren, ttl tr voor splitsing in twéé woningen, aar alle dagen van 5 tot 7 ure. uutreding eene maand na de toewijzing Ing -ttsld 70.000 fr. Dinsdag 10 Juli 1934 Openbare Verkooping van een perceel goed gelegen BOUWGROND met Landgebouw te Liedekerke, Neerstraat, Impegem Maandag 16 Juli 1934 Openbare Verkooping. nabij de Tramstatie, te Meerbeke De Notaris Cosyns te Meerbeke, zal namens M. Isidoor De Naeyer-D'Hcndt te Ninove, openbaar lijk verkoopen Dinsdag 17 Juli 1934 Openbare Verkooping van een nieuwgebouwd en welgelegen te Ninove, Graanmarkt De notaris COSYNS te Meerbeke zal openbaar- lijk verkoopen Zaterdag 7 Juli 1934 te Ninove steenweg op Geeraardsbergen. Maandag 30 Juli 1934 Openbare Verkooping van een te Pamel. Maandag 9 Juli 1934 Uitterhand te koop Stad- Ninove Een perceel hooiland gelegen ter plaats ge naamd Keldermeersch, gekend ten kadaster sectie B, nummer 345h, met eene oppervlakte van 69 a. Ingebruik bij M. Petrus De Vos. Alvorens een woonhuis te bouwen, aan te koopen of te veranderen Raadpleegt in vertrouwen en zonder verbintenis die U de ontbrekende fondsen in uitzonderlijke voorwaarden bezorgt en daarenboven zeer gemakkelijke terugbetalingen waarborgt Architekt 1-ANGE MUNTSTRAAT, 8, Naanilooze Vennootschap Arenbergstraat, 5 Congresstraat, 14 Algemeenen ANTWERPEN Lange Nieuw6traat, 70-72, LEUVEN Muntstraat, 9 Kunsfclaan, 51 GENT Sint Baafsplein, 20 te NINOVE: zetel der oude Pustcheck 10515. Burchtstraat, 43, Ninove, Telefoon 47 Zich en termijnrekening, spaarkas, KASBONS op 6 maand en 1 jaar, intresten vooruitbetaald. !jü-llMJUglMF1*. De deurwaarder LEON PENNE te Ninove, zal openbaariijk verkoopen op om 10 ure voormiddag, op de Groote Markt te Ninove. de volgende aangeslagen goederen. Buffet, tafel en 6 stoelen in eikenhout, canapé, naaimachien, radio-toestel, stoof met koolbak, re gulateur. clubzetel, zetel spiegel, 3 stoelen, tafel, ronde tafel, lessenaar, 2 wijmen zetels, porte-man teau, kleine spiegel, luxe-auto Buick> wascb- machien, 4 cuislnières, 5 stoven, 5 kachels, 8 foyers 10 zinken kuipen, enz. Met gereed geld en zonder kosten voor de koo- pers. Vijfde koop. Een perceel bouwgrond heb bende eene oppervlakte van 4 aren 66 cent., pa- rr iyjan 6'46 schreven huurceel. Onmiddelijke ingenottreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberge gehouden door M, Prosper Scheerlinck, te Nederhasselt, plaats. De Notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove Graanmarkt, 47, zal namens Mevrouw Weduwe I.ouis Ghysels-Vereecken, te Ninove, overgaan tot de openbare verkooping van de hier- nabeschreven onroerende goedeicn. Stad Nir.ove, Steenweg naar Aalst Koop I Een woonhuis met afhangendheden en erve, thans dienstig voor herberg, gestaan en gelegen te Ninove, aan den steenweg naar Aalst, .net eene oppervlakte van 08 aren. bekend ten ka daster Sectie A. nummer 270b en deel z70d Het huis is voorzien van electriciteit, goed drink en regenwater, Koop II Een perceel bouwgrond gelegen ie Ninove, aan den steenweg naar Aalst, met eenen voorgevel van 5,25 meter, inhoudende in opper vlakte 02 aren 24 centiaren, op ongéveer eene diepte van 50 meter. Koop III Een perceel bouwgrond, gelegen als voorgaand, met eenen voorgevel van 5,25 m. groot in oppervlakte 02 aren 63 centiaren. Koop I is verhuurd van maand tot maand, zon der geschreven huurceel. Onmiddllijke ingecottreding voor al de koopen, Enkele Zitdag om 2 ure stipt namiddag ter herberg van den heer Charles Cosyns, te Ninove, aan den hoek der Biezenstraat. 1') Een gerieflijk en welgelegen Burgershuis te Meerbeke, Dorp, groot 06 aren, 18 centiaren; Ingebruiktrtding 6 Maand na de verkooping. 2 Een Woonhuis met afhangendheden, palen de aan voorgaanden koop, groot 01 are, 15 cen tiaren. Onmiddeiijke ingebruiktrtding. 3') Een perceel Bouwgrond te Meerbeke, aan den steenweg naar Brussel, groot 09 aren, 35 centiaren. 4*) 09 aren, 64 centiaren Bouwgrond le Meer beke. aan den steenweg naar Brussel. Uit ter hand te koop. Een perceel bouwgrond gelegen te Ninove, aan de Pollaeresiraat, groot 03 aten 85 centiaren, met eene breedte aan de straat van 4,50 meter, palende aan de straat, M. Frederick De Cooman, en Af. Van Ouden hcvc. Zich tc bevragen bij de notaris Evenepoel, te Ninove of bij den eigenaar, M. Edmond Wyffels, te Ninove. 2) Schoone perceelen bouwgrond, met grootte naar ieders beliefte, gelegen te Ninove, aan den Steenweg naar Denderhautena, en aan de Lange- muren. Zich wenden ter studie van voornoemden nota ris Evenepoel, te Ninove, Graanmarkt, 47. 1) Schoone perceelen bouwgrond, inet grootte naar ieders beliefte, gelegen te Meerbeke, aan den steenweg naar Brussel. Voor alle inlichtingen zich wenden ter «tudie van de notaris Albert Evenepoel te Ninove, Graanmarkt, 47. van een lende aan den voetweg op eeae breedte meter Om te verdeelen. De notaris Albert EVENEPOEL. verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47, zal namens de kinde ren van wijlen de echtgenooten Pctrus_ Ooghe Beyl, overgaan tot de openbare verkooping van het hiernabeechreven onroerend goed Gemeente Nederhasselt. Een woonhuis met afhangendheden en nof, thans dienende als tweewoonst, gestaan en gele gen te Nederhasselt, aan de Pollepelstraat, bekend ten kadaster sectie B. nummers 946in en 946[0, met eene oppervlakte van 18 aren 90 cent. Thans bewoond door Denis Beirar.s en Hector Coppens. Verhuurd van maand tot maand zonder ge- JOm uit onverdeeldheid te treden Openbare Verkooping Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Nino ve, Graanmarkt, nummer 33, zal overgaan tot de openbare verkooping van het hierna beschreven onroerend goed. Gemeente Denderleeuw Een werkmanshuis met afhankelijkheden, staande en gelegen aan dc Landuitstraat, num mer 93, gekend ten kadaster wijk B, nummer 579v|2, met eene oppervlakte van 03 are. Bewoond doorM. Caraiel Baeyen»-Van Mulder. Ingenottreding Korts na de verkooping. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg van Mevrouw We Frans De Backer, te Denderleeuw, aan de Landuitstraat. Om uit onverdeeldheid te treden Openbare Verkooping van In gebruik bij den medeverzoeker, M. August Sterck, tot met 't scheeren der opstaande vruch ten. Enkele Zitdag om 2 uren namiddag, ter heiberg van Mr. René Vonck, te Oultre «Molenhoek» van een Stad Ninove, IJzerenwegbaan. Een gerieflijk woonhuis met afhankelijkheden en tuin staande en gelegen aan de ijzerenwegbaan gekend ten kadaster wijk b, nrs. 93d cn 93e, met eene gezamenlijke oppervlakte van 08 aren 40 cent Deze eigendom bevat 1) het woonhuis met 2 voorplaatsen, 2 mansardekamers en zolder 2) eene schuur met 2 achterplaatsen 3) stalling en varkenskoten met 2 bovenkamers 4) moestuin omringd met betonnen palen cn platen, beplant met 8 fruitboomen,5) verders 2 aalputten, oiterne- put en waterput met binnenpomp. In gebruik bij den medeverxoeker. Mijnheer Alfred Dufoiir- Watripont, tot 6 maand na de toewijzing. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg van Mevi uw We. Hubert De Weghe, te Ninove, Pamelstreiat. Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel bouwgrond, verdeelbaar in S loten, welgelegen aan den Steenweg naar Aalst, met een voorgevel van 16,2g meters, groot in opper vlakte 09 aren 52 centiaren 77 dm2 en hebbende eene diepte van omtrent 58 meters. Stad Ninove. Een perceel meersch, gelegen tusschen de Pa- me' en Nederwijkstraten, meteen voorgevel van 32 meters aan de straat, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte omtrent 53 a. Stad Ninove. Een gerieflijk werkmanshuis met tuin, staan de en gelegen aan de Parnelstraat, nr. i6y, met eene oppervlakte van',03 aren 4O centiaren. welgelegen te Ninove, aan de Weggevoerden- straat (Steenweg naar Aalst), rechtover het Co- legie. Een perceel bouwgrond,gelegen aau den tragel der Dendervaart met een voorgevel van 8 meters gekend ten kadaster wijk B, deel van nnmmer I218L, groot in oppervlakte 6 aren 01 centiare, palende aan de maatschappij in gezamenlijken naam Jozef en Alfon3 De Schepper, den tragel en en anderen. Onmiddellijk ingebruiktreding. Gemeente Denderleeuw 2) Een perceel bouwgrond gelegen met een voorgevel van omtrent 24 meters aan de straat leidende van den Steenweg op Aaist naar den Haltvar. lddergem, groot in oppervlakte 14 aren. Gemeente Teralfene. Een woonhuis met tuin. staande en gelegen ter plaats genaamd Breedeweg met eene oppervlakte van 02 aren 60 centiaren 98d m2 In gebruik bij M. Alphons Sterckx Gemeente Teralfene 4) Een perceel bouwgrond gelegen ter plaats genaamd Stricbt gekend ten kadaster wijk, B. nummers 1058b en 1059, met eene gezamenlijk oppervlakte van 6 meters 80 aren Een burgershuis met tuin, staande en gelegen aan de Jan-Baptist Caiiebautstraat, ter plaatse Maybrempt gekend ten kadaster wijk A, nr. 116 groot in oppervlakte volgens meting 04 aren 37 centiaren. Dit huis is voorzien van elektrische verlichting en van put- en regenwater. Het bevat a) op het gelijkvloers; gang, trap- en voer plaats, eetzaal, keuken, koer en tuin. b) op het eerste verdiep drie slaapkamers. c) op het tweede verdiep twee slaapkamers en zolder. Gemeente Liedekerke. Een perceel meersch, gelegen ter plaats g nasmd Doorn gekend ten kadaster wijk D, nummer 175, groot 56 aren 50 centiaren, palende aan Lercanger, Rollier en den tragel. Onmiddellijke ingebruiktreding. Gemeente Meerbeke Twee perceelen bouwgrond, gelegen aan den steenweg naar Brussel, alwaar zij elk een voorge vel van 7 meters hebben, gekend ten kadaster wij* A, deel van nummer 188g, groot in opper vlakte volgens meting wederkeerig 64 aren 09 cen tiaren 50 dm2 en 04,aren 99 centiaren 55 dm2. Voor plans en inlichtingen zich wenden ter stu die van Notaris Van Rossem, te Ninove, of ten huize van Mr Charles Van Overstraeten. te Meer beke, Steenweg naar Brussel. Stad Ninove Sfe&rzril i ('ir—L--1. j Ü-zrrrr dil wwfer- HÖORENS GEKARD Om uit onverdeeldheid te treden. Enkele Zitdag om 1 uur 's namiddags, ter herberg van Mijnheer Gustaaf Van Paepegem, Geeraardsbergschestraat Ninove, De Notaris COSYNS te Meerbeke, zal namens Alois De Vrieudt-Van Droogenbroeck te Liede kerke openbaarlijk verkoopen Gemeente Liedekerke Een perceel bouwgrond met landgebouw, om ringd van eene haag, gestaan en gelegen aan de Neerstraat, wyk Impegem, gekend ten kadaster sectie D nummers 221c en 223b, groot 8 aren 80 centiaren. Boom- en houtprijs 1200 frank. Enkele Zitdag om 2 uur namiddag, ter herberge van Mr. Alfons Van Eeckhout te Okegem. van schoen gelegen Gemeente Meerbeke Koop 1. Een perceel bouwgrond, gelegen aan den steenweg van Ninove op Brussel nabij de tramstatie, gekadastreerd sectie A. deel van num mer 62, met eene oppervlakte van 15aren 43 cen tiaren 92 milliaren. Verdeeld in 2 loten hebbende elkeen voorgrond van 8 met. 53 cent. Koop 2. Een perceel zaailand gelegen op het Synsveld, gekadastreerd sectie A, n* 665e, met eene grootte van 32 aren 30 centiaren. Ingebruik bij Alfons Souffriau. Koop 3 Eeu perceel bouwgrond gelegen ter plaats genaamd «Hooggat» gekend ten kadaster sectie A, deel van nr 136k, groot circa 16 aren 66 centiaren. In gebruik bij Jan D'Hondt. Ingebruiktreding voor al de goederen na t' scheeren der eropstaande vrucht. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg van M. Louis Waitniel-De Jonghe, te Meerbeke, Dorpplaats. Stad Ninove Een handelshuis met afhangendheden staande en gelegen aan de Graanmarkt, groot 77 centiaren gekend ten kadaster Sectie B nummer 1160 ex. Verhuurd met geschreven pachtvoorwaarden sinds 1 Februari laatst aan de Firma Singer», mits 5000 lr: per jaar, meer dc belastingen. Verdeeld in twee loten Lot I de woonst Liet winkel Lot II de poort met deel woonst Ingesteld 60.000 fr. EnkelZitdag om 2 ure namiddag, ter herberg van Mijnheer Nee- tor Lauwanrt te Ninove, Graanmarkt. Wegens vertrek naar den vreemden. Openbare Verkooping van een welgelegen De notaris COSYNS te Meerbeke zal openbaar lijk verkoopen Stad Ninove. Een handelshuis bestaande uit welgekalan- deerde herberg met woonplaatsen op het gelijk vloers, garage en koer, ruime slaapkamers en grooten zolder dit alles in den besten staat van onderhoud, staande en gelegen aan de Geeraards- bergschen steenweg, gekend ten kadaster sectie B ex^nummer 1762b, met eene oppervlakte van 1 a. 54 centiaren 32 tienmilliaren. Bewoond door de eigenaars, Mevrouw weduwe Gustaaf Ronsyn-Duwez en kinderen. Onmiddelijke ingebruiktreding, Enkele Zitdag om 2 ure stipt namiddag in de herberg van den te verkoopen eigendom. De notaris COSYNS te Meerbeke zal open baarlijk verkoopen Gemeente Pamel Koop I. Een woonhuis met afhangendheden en grond staande en gelegen ter plaats genaamd Kwinkeleer gekend ten kadaster Sectie C deel van nummers 582d, 582e, 585k, 5851 en 588b met eene oppervlakte van 63 centiaten 56 milliaren. Bewoond door den eigenaar Frans Jozef Van Hauthem-Willems. Koop II. Een perceel zaailand gelegen ter plaats genaamd Aammalbosch gekend ten kadaster Sectie D nummer 451c met eene opper vlakte van 26 aren 60 centiaren. Gebruikt door den eigenaar Frans Straetmans. Ingebruiktreding Van koop een, eene maand na de toewijzing. Van koop twee, na het scheren der eropstaande vrucht. Enkele Zitdag om 2 ure stipt namiddag ter herberg van Frans Straetmans te Meerbeke, Brusselbaan. N. B. Koop zes heeft voor de helft zijner Vervolg op bijvoegsel. Crédit genéral de Belgique

Denderklok | 1934 | | pagina 3