BI)VOEGSEL AAN van Zondag 6 Deember 1930 Verkoopingen van de Notarissen van t Kanton Ninove. In de keizer 23 perceelen Bouwgrond 2 welgelegen Woonhuizen Woonhuis met Inrijpoort Woonhuis met groot Werkhuis TE HUREN Msn vraagt ie koopan rum Elzsn en ((lijmen Slaghout Nieuwgebouwd WOONHUIS Nieuwgebouwd WOONHUIS BURGERS-HANDELSHUIS Te koop Goudron (Thys) BIERWAGENS TE KOOP~ met Tuin met Tuin Burchtstraat,9, Ninove Studio vi i Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 TE KOOP te Ninove Van de Stad Ninove Studie van Notaris Van Themsehe te Denderleeuw dienstig voor handelshuizen, waaronder eene herberg zijnde Ca'é Burny aan de Guido Gezellestraat, Dorp. BOUWGRONDEN aan de Kauterbaan, aan de Kiekenborre- straat en dichtbij de Dorpplaats, LAND aan de Aalzak, en van BOSCH aan de Veldbroeken, alles te DENDERLEEUW. Woensdag 9 December 1930, Uit ter hand te koop Studie van Altt' VAN OUDENHOYE Notaris te Denderhautem Openbare Verkooping van een geriefljk te Denderleeuw (De Nayerstraat). Donderdag 10 December l(J5(), Uit ter hand te koop: Studio van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt, 17. Openbare Verkooping van Weiden, Bouwgronden cn goede Zaailanden te Ninove en Oultre. Dinsdag 8 December 1956, Uit ter hand te koop Drie in opbouw zijnde woonhuizen met hof. te Ninove, steenweg naar Aalst. Zich te bevragen bij den eigenaar Phi lemon Van Bossuyt of tot notaris Evene poel. Studie van Meester COSYNS, Notaris te Meerbeke Openbare Verkooping van te Appelterre (Nonnenborre). De notaris COSYNS te Meerbeke, zal ten ver zocke van Mevrouw Alfred Buysse-Vanden Bos sche en den heer Hervé Buysse, openbaarlijk verkoopen op Dinsdag 8 December 193(5, Uit ter band te koop Openbare Verkooping te Esschene Moutil Zaterdag 19 December 1936 te Meerbeke Ternatb Dinsdag (5 December 1936 met tuin te Ninove, Burchtstraat, n- 39 (rechtover/t Hospitaal) gekend ten kadaster sectie B, nummers 1061a en '002a/bis, met eene oppervlakte van drie aren zestig centiaren, bevattende Belangrijke bemerking. Al de koop. waren en winkelmeubeleeringen kunnen desgevallend door den kooper overgeno men worden. hout aan goed bij de Gebroeders De Bodt te Aspelare, Waelhovo. Dienstig voor natte muren en kelders droog te houden, proeven hebben bewezm alsdat goudron gebruikt, aan nieuwe gebouwen op natte gronden (boven den grond inmetselen) beletten het water de muur te beklimmen alle zooals afdaken, piketten, regen en wind blootgesteld RUCU bestand zijn tegen het rotten, men besteld met vaten, in onze bussen van 10 tot 20 kilo voor minder moet men een vat mede brengen den prijs is 1,75 fr. de kilo. In hetzelfde huis heeft men een Agentschap van Verzekeringen van allen aard, vraagt hierover inlich tingen, en prijzen, zoo goed als nieuw. Prachtige oc casie bij Edmond Van Aeibrouck, Geeraardsbergschestraat, Ninove! gelast men zich van heden met het ondernemen van alle Banketten Diners voor huwelijken en andere feestelijkheden vanaf 20 fr. per man. Schoona zaal m et piano. Alles inbegrepen. DE DENDERKLOK aan eene nieuwe straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Doornweg. 5e koop. 01 are 09 centiaren bouwgrond. 0e koop. 01 are 06 centiaren 7e koop. 01 are 05 centiaren He koop. 01 are 58 centiaren 9e koop. 01 are 5<j centiaren 10e koop. 01 are 59 centiaren 11e koop. 01 are 48 centiaren 12e koop. 01 are 41 centiaren 13e koop. Ot are 37 centiaren 14e koop. 01 are 37 centiaren 15e koop, 01 are 71 centiaren 13e koop. 01 are 94 centiaren 17e koop. Ot are 72 centiaren 18e koop. Ol are 49 centiaren Ige koop. 01 are 37 centiaren 20e koop. Ot are 36 centiaren 21e koop. 01 are 33 centiaren '22e koop. 01 are 2g centiaren 23e koop. Oi are 23 centiaren 24e koop. 01 are 16 centiaren 2oe koop. 01 are 99 centiaren '26e koop. 02 are 07 centiaren 27e koop. 01 are 12 centiaren Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel MEERSCH, gelegen tusBchen de Pamel tn Nederwijkstraten, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte omtrent 58 a. Een WERKMANsIIUIS met tuin, staande en gelegen aan de Pamelstraat, nr. 169, met een oppervlakte van 03 aren 4O centiaren. 06 aren 01 centiare BOUWGROND, gelegen aan den tragel der Dendervaart, met een voorge vel van 8 mcrers,gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, Onmiddellijk tngebruiktreding. Voor inlichtingen en voorwaarden, zich wen den ter studie van Notaris Van Rossom voor noemd. Om uit onverdeeldheid tc treden. Openbare Verkooping van van van De Notaris MICHEL VAN THEMSCHE te Denderleeuw, zal namens de erven van Mevrouw Frans lluylebroeck-Guldemont te Mortsel (Ant werpen) openbaarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Koop 1. Een welgelegen herberg, zijnde Café Burny aan de Guido Gezellestraat, n- 3 omtrent de dorpplaats, mes Rehterliggenden tuin en kleine woning staande in den tuin en bouw grond langs de t'Hontweg, groot volgens meting 05 aren 98 ca. 71 dni'2, gekend ten kadaster sectie A, nrs 924(1, 923(C en nee! van 92I(b. Verpacht Café Burny aan de Brouwerij Bumy te Aalst mits 3.600 franks per jaar boven alle belastingen. liet ktein huis aan Catnille Van Droogenbroeck mits 4Ü fr. per maand. Koop II. Een woonhuis met breede poort en afhankelijkheden, langs de Guido Gezellestraat, n- 5, goed gelegen en geschikt als handelshuis, en niet bouwgrond langs de 't Hontweg, groot te samen volgens meting 8 aren 07 ca. 4" din2, ge kend ten kadaster sectie A, nrs g24[g, 921 [c en deel van nr 92I(b. Veipacht aan M. Camiel Ringoir aan 200 tr. per maand. Koop HL Een perceel bouwgrond, thans lochting, gelegen omtrent de Dorpplaats ten ka daster sectie A. nr 919|a niet eene grootte van 07 aren 70 ca groot volgen? meting 06 aren 40 ca. 23 dm2. Verdeeld in twee gelijke deelen van 5 1(2 m. aan den weg. In gebruik bij Mr Jan-Baptist De Schrijver. Koop IV. Een perceel schoon bouwgrond gelegen aan de Kouterbaan, groot volgens meting 11 aren 26 ca. 58 dm2, gekend ten kadaster sectie B, n* 989(d met eene grootte ran II a. 4O ca. Verdeeld in twee loten Lot I palende aan M. Cyrille Vlasschaert met éene breedte aan de straat van 8 meters en eene grootte volgens meting van 02 aren 59 ca. 68 dm2. Lot 2 tusschen voorgaande en den IJzerweg met eene breedte aan de straat van 11,99 m. en eene grootte volgens meting van 08 aren 65 ca. 90 dm2 In gebruik bij de wed. M. Marinus Duffeleer Koop V. Verschillige perceelen bouwgrond, thans lochting aan de Kickenborrcstraat en aan den 't 1 lontweg, gekend ten kadaster A, n' 932[c met eene grootte van 14 aren 10 ca„ verdeeld ir. 5 loten. Lot I aan den 't Hontweg, palende ten Ein den aan M. Prosper Roelandt, groot volgens ine ting 03 42 ca met eene breedte aan den weg van 6 meters. Lot 2 aan zelfJen weg nevens voorgaande lot groot volgens meting 03 a. 7c-a* en niet eene breedte aan den weg van 6 meters. Lot 3 aan zelfden weg, tusschen voorgaande Jot en M. Louis De Bruyn. groot volgens meting 03 aien 77 ca. en met eene breedte aan den weg van 6 meters. Lot 4 aan de Kiekenborrestraat, palende ten Zuid-Westen aan M. Louis De Bruyn groot vol gens meting 01 aren 55 ca en niet eene breedte aan de straat van 5,50 ra. Lot 5 aan zeltde straat tusschen voorgaande lot en M. Frans De Schrijver, groot 01 a. 55 ca. en met eene breedte aan de straat van 5.50 m. Koop VI. Een perceel land op den Aalzak, gekend ten kadaster wijk B n- 116 met eene grootte van I5 aren 60 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding voor de bouw gronden en het land. Eenige Zitdeg om 1 i(2 ure namiddag in de t# verkoopen her berg Café Burny» je Denderleeuw, Guido Ge zellestraat. De Notaris VAN THEMSCHE voornoemd zal namens M. Achiel Minnaert op zelfden dag, plaats en uur, nog openbaar verkoopen Gemeente Denderleeuw. Een perceel bosch gelegen in de Veldbroeken, gekend ten kadaster Sectie B, nrs 1508(2 en 1509(2 met eene grootte van 07 aren 7O ca. Onmiddelijke ingebruiktreding. Gemeente Denderleeuw. Woonhuizen, schoone en welgelegen bouw gronden. Gemeente Erembodegem Welgelegen en goed gekalandeerde herberg, nieuw gebouwd, te Erembodegem, Geeraards- bergsche steenweg, dichtbij de Capucienenlaan te Aalst. Onmiddelijke ingebruiktreding. Voor inlichtingen gelieve men zich te wenden tot notaris Van Themsehe voornoemd. De notarir Edg. VAN OUDENHOVE, ver- blijvende te Denderhautem, zal namens Joseph Segers en kinderen openbaarlijk verkoopen 1 Gemeente Denderleeuw. Lenige koop. Een zeer geriedijk woonhuis mei inrijpoort en afzonderlijken ingang tot dtn hot', ter plaats genaamd De Nayerstraat gekadastreerd Sectie A nummers 1158/' en I l57z, groot 6 a 50 ca. Het huis is voorzien van regen, en drinkwaterput Ingebruiktreding kort na den totuijs. Enkele Zitdag 2 1(2 ure nanoen, ter herberg van de Weduwe te Denderleeuw, Langestraat, Gemeente Denderhautem Een schoenen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime athangende gebouwen op de Dorpplaats, Te koop in zijn geheel of in deelen met breedte ter straat naar beliefte. Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrijf. Schoon en welgelegen bouwgronden te Welle, 61 aren 53 centiaren bouwgrond te Welle, palende aan den steenweg, aan de kasseide naar Leeuw- brug, aan Benoit Wvnant en aan de Wed. Van den Brande. Een partij land zijnde welgelegen bouwgrond te Haeltert aan den steenweg tusschen Kerkxken en Haeltert groot 31 a. 46 c hebbende eene breedte aan den steenweg van 16 meters. Een nieuwgebouwd woonhuis op en met 3 aren 07 cent grond te Uendeilecuw, aan den steenweg van Ninove op Aalst, palende noord Frans De Leenheer, oost Jacobus Sonck, zuid Dèsiré Van Kampelbergh en west den steenweg. Gemeente Denderleeuw 1. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhar.* gendheden en medegaanden grond, staande en gelegen aan Coupurestraat, gekadastreerd sectie Ft, deel van nummers S96a, 896e en 895, hebben de eene oppervlakte van 1 aie 98 cent 50 tienm. 2. Een perceeltje bosch, gelegen in de Kerk- bossr.hen gekend ten kadaster sectie a, nummer 1203h, met eene grootte van 2 aren 60 cent. Beide goederen zijn bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Henri Couck-Staels. Stad Ninove Uit ter hand te koop of ter huur Een woonhuis en een ruim nijverheidsgebouw vroeger gekend onder den naam Fantasia F'a- briek te Ninove aan de oude Kaai. Zich wenden ter studie van notaris Van Ouden- hove. Om te verdeelen. De Notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt 47, zal namens de erlge- namen van wijlen Mijnheer René Coppens, ten overstaan van den heer Vrederechter en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1316, overgaan t.tde openbare verkooping van de hieira be schrevene onroerende goederen. Stad Ninove. Koop een Een woonhuis met erve, groot werkhuis en aanpalend land, gestaan en gelegen te Ninove, aan den steenweg naar Denderhautem, met eene oppervlakte van 4O aren 20 centiaren. Laatst bewoond geweest door M. René Cop. pens. Onmiddelijke ingebruiktreding. Deze koop is verdeeld in twee loten, waarvan de beschrijving vermeld is op de plakbrieven. Koop twee Eene weide gelegen te Ninove, aan den Groenenweg, ter plaats genaamd K. leemputveld bekend ten kadaster Sectie A nummer 290|d, met eene oppervlakte van 01 Hec- are 31 aren 70 ca. In pacht bij den medeaanzoeker, M. Albien Coppens tot 1 Oogst 1945mits 3 fr. de roede. Koop drij Een perceel weide gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Denderhautem, me, eene gezamentlijke oppervlakte van 01 Hectare 22 aren 42 centiaren, bekend ten kadaster Sectie A, nummers 326[c en 326[e. Laatst gebruikt door den medeaanzoeker Mr Albien Coppens. Onmiddelijke ingebruiktreding. Deze koop is verdeeld in 9 loten waaronder 7 schoone bouwgronden, hebbende ieder eenen voorgevel van 5,85 meter en eene oppervlakte van ongeveer 03 aren 60 centiaien. Men gelieve de plakbrieven te raadplegen voor de onderverdeeling van dezen koop. De boom en afsluicingsprijzen zullen op den verkoopdag bekend gemaakt worden. Koop vier Een perceel zaailand gelegen te Ninove ter plaats genaamd cc Terduystveld be kend ten kadaster Sectie A, nummer 4O8, met een oppervlakte van 01 Hectare 3i aren 00 cen tiaren. Verhuurd aan MEmiel Muylaert zonder ge schreven huurcee). Deze kcop is verdeeld in twee loten Zie plak brieven. Gemeente Oultre, Koop vijf 09 aren 20 ceatiaren perceel zaai- la: d gelegen te Oultre, op Hoogkauter, bekend ten kadaster Sectie B, nummers 458(6, f en 409^, palende aan M. Emiel Evenepoel, I'rans Van Strvthem en anderen. Verhuurd aan M, Alfons Van Sevencoten. Koop zes 03 aren 60 centiaren zaailand gele gen te Oultre, op d'Eygen, bekend ten kadaster Sectie B, nummer 808]d, palende aan M. Petrus Van Oudenhove, M. Henri Van Gyseghem en anderen. Laatst gebruikt door M Theophile Coppens. Enkele Zitdag om 1 ure namiddag, ter gehoorzaal van het Vre degerecht te Ninove, Stadhuis. Twee schoone WOONHUIZEN met afhan- gendheden en hof, gestaan en gelegen te Meer beke, aan den steenweg op Brussel. Zich te bevragen bij de eigenares, Jufvrouw Germaine Stevens te Meerbeke, of tot notaris Evenepoel te Ninove. Perceelen weiland of boschgrond van 4 tot 5 Hectaren om te beplanten met canada's. Zich werden tot de notaris Albert Everiep el, te Ninove. Stad Ninove 1 Twee nieuwgebouwde aaneenpalende woon huizen te Ninove, Steenweg naar Aalst. Zich te bevragen tot den eigenaar M Frans Watripcnt, of tot den notaris Evenepoel. 2 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Denderhautem. 3 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove, aan de Langemuren, met grootte naar ieders belieüe, Schoone perceeien bouwgrond gelegen te Ninove op het Niepersveid, aan de Uoststraat, met grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij dtn eigenaar M. Gaston Thulie, of tol vcorgenoemden notaris. Gemeente Ouhre 1 Woonhuis met afhangendheden, erve en t"in, gestaan en gelegen te Oultre, Steenweg naar Geeraardsbergcn, groot 05 aren. Het huis heeft eenen voorgevel van IOmeter met inrijpoort en magazijn. Het bevat beneden 4 ruime plaatsen, met stalling, grooten koer en hof Boven 3 schoone slaapkamers en groote zol der. Thans bewoond dooor den eigenaar, M. Ca- simir De Leenheer. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Albert Evenepoel 2 Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan engclegen te Oultre ter plaats genaamd Terras met eene grootte van 02 aren 20 ca. Thans verhuurd aan M. Achiel Van Ojibergen. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Jules Van Brantegem te Ninove, Geeranrdsbergschestraat, of tot Notaris Albert Evenepoel te Ninove. Gemeente Meerbeke 1 Een schoon burgershuis met afhangendheden, erve, tuin en nevenliggenden bouwgrond, gestaan en gelegen te Meerbeke, aan den steenweg van Ninove op Edingen, met eene grootte van 9 aren 70 ca. ThaDS bewoond door den eigenaar M. August-Gustaaf De Bolle. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor alle inlichtingen zich wenden tot de no tarissen Albert Evenepoel te Ninove of Leo Co- syns, te Meerbeke. 2 Sohoone perceelen bouwgrond gelegen te Meerbeke, aan den steenwg naar Brussel, met eene grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar, M. Albert Stevens. Gemeente Okegem Gerieflijk woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan en gelegen te Okegem, op het Sta tieplein, huisnummer 11, met eene grootte van 60 centiaren. Zich te bevragen bij den eigenaar M-Albert Vernaillen, te Okegem, of ter studie van voor noemden notaris. Gemeente Aspelaere Woon' uis met afhangendheden en erve, te Aspelaere, wijk Roon grcot ongeveer 2 aren. Thans onbewoond. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Cyriel D'Herde, of lot notaris Albert Evenepoel te Ninove. ScliOiin perceel bouwgrond gelegen te Ninove, nan den steenweg naar Aalst, met eenen voorgevel van 6 Meter, inhoudende 03 aren 38 centiaren, palende aan den steenweg, M. Dc Winne ett M. Fan Schan devel. Ziek wenden tot notaris Albert Evenepoel te Ninove te Appelterre, wijk Nonnenborre (nabij de Statie), 500 koopen zwaar elzen- en wijmen slaghout. In loten 't elks gerief. De verkooping geschiedt met gereed geld en onder de gewone voorwaarden. De notaris COSYNS te Meerbeke maakt bekend dat hij gelast is met den verkoop uilerhand van eene sehooite en welgelegen VILLAmet welbeplanten boomgaarden tuin staande en gelegen te Eyseringen, onder Sint Kwin- tens-Lennick, aan den steen i eg op Assche, groot in oppervlakte i2 aren cn palende oost aan gemeld en steenweg, noord de Commissie van Openbaren Onder stand van Brussel, west de familie Vander Perre en zuid de weduwe Van Lierde en nog Vander Perre. Gemeente Okegem Een perceel bosch, gelegen ter plaats genaamd Ej/ersem gekerd ten kadaster Eenige Sectie, n* 781. met eene oppervlakte van 1-1 aren 30 eert en palende aan de Fonteinstraat en van 2 kanten aan de gewezen stekjesfabriek «Nervia». van een De notaris STAS te Assche zal met tusschen- komst van zijn ambtgenoot notaris COSYNS te Meerbeke openbaarlijk verkoopen Gemeente Esschene. Een schoon nieuwgobouwd woonhuis met af hangendheden en medegaanden tuin slaande en gelegen ter plaats genaamd Moutil gekend ten kadaster sectie B deel van nummer 299 a grcot volgers meting 6 aren 30 centiaien. Bewoond door de eigenaars de echtgenooten Egicd Alfons D'Haeseleer De Mulder. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van M. Gustaaf Neukermans, kuiper, aan de Kerk te Esrchene. Bij gedwongene onteigening. Openbare Verkooping van een De notaiis COS^ NS te Meerbeke, daartoe be noemd bij vonnis verleend door de Rechtbank van Eersten Aaaleg te Oudenaarde in dagtee- kening van 24 November 1936, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove en gelijkvormig aan de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen. Gemeente Meerbeke. Een nieuwgebouwd woonhuis m t afhangend heden en medegaanden tuin staande en gelegen ter plaats genaamd Ternatb gekend ten kadas ter sectie C nummer 238c en 23Sd hebbende eene oppervlakte van 10 aren 13 centiaren Onmiddellijke ingenottreding en libere in ge- bruiltreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter gehoorzaal van het Vre degerecht ten Stadhuize van Ninove. Belangrijke Bemerking. Slechts in het geval dat het te verkoopen goed niet verhoogd wierd tot vijftienmaal het kadastraal inkomen, zal er een tweede zitdag plaats hebben. Bij ophouding van handel Verkoop uit ter hand van een zeer schoon, welgeschikt en goed ge- kalandeerd I. Ondergrond. Ruime droge kelders, goede steenput. 2 groote regenwaterputteii en aalput. II. Gelijkvloers. Winkel, hall, salon, veran dah, eetplaats; spreekplaats, keuken, waschhuis, enz. III: le verdiep zes groote kamers 2e verdiep twee kamers en groote zolders en bergplaatsen. Ingenottreding 1 Maart na overeenkomst. Gemeente Denderleeuw Een woonhuis met afhangendheden, staliing, remies en koer gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Huyssegem. aan den Molenweg, groot in oppervlakte 78 centiaren, palende noord den Mo lenweg, oost Frcderik Samin, zuid de weduwe en kinderen Jan - Baptist Wijnant, west Fclicien Ruysseveld. Bewoond door Eduard Van der Stockt. Gemeente Dendei leeuw. Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan en gelegen ter plaatse genaamd Lich- tenhoek gekend ten kadaster sectie B deel van Nr 1045p met eene oppervlakte van 71 cent. 65 mil. en palende aan de verkoopers., aan de straat, aan de weduwe Frans Verhavert en aan Aniedée Wijnant. Bewoond door den eigenaar René De Schrijven Stad Ninove. Koop een. Eene Herberg staande en gelegen op de Graanmarkt, gekend ten kadaster Sectie B nummer 1164a met eenen inhoud van 03 aren 10 centiaren. Bewoond door M. Hippoliet Vanden Haute, Koop twee. Twee werkmanshuizen staande en gelegen aan de Kaai,achter voorgaanden koop, gekend ten kadaster Sectie B nummers 1165b en 1165c, hebbende eene oppervlakte van 84 centiar. Bewoond door MM. Violon en Victor De Haver Koop drie. Een burgershuis, gediend heb bende voor den handel, staande en gelegen aan de Dreefstraat, alsmede een werkmanshuis en een deel van een werkmanshuis, staande en gelegen aan de Vestbarm, dit alles samen gekend ten ka daster Sectie B nummer 418t, 4l8o en deel van 4l8p, hebbende eene oppervlakte volgens laetin» van 01 are 80ca. Het huis aan de Dreefstraat onvtrliuurd. Voor hei te bezichtigen zich wenden ter studie van den No taris. De werkmanshuizen gebruikt door Ursula Vander Schutren cn André De Buyst. Stad Ninove Een perceel hooiland gelegen ter plaats ge naamd Keldermeersch, gekend ten kadaster sectie b, nummer 345h, met eene oppervlakte van 69 a. Ingebruik bij M. Petrus De Vos. N. B. Dit goed heeft voor de helft zijner oppervlakte een ondergrond van groven witzaud dienstig voor bouwwerken en nijverheid. Onmiddellijke ingenottreding. Gemeente Okegem Koop 2. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd den Groenenweg, gekend ten kadaster eenige sectie nummer 60(ja, met eene oppervlakte van 80 aren 10 cent. Verdeeld in 2 gelijke loten. Ingebruik bij Frans Gies en Ph. Van der Perre. Koop 3. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd Guldenboom gekend ten kadaster eeni«c sectie nummer 613.2. met eene oppervlakte van 81 aren 4O centiaren. Verdeeld in twee gelijke loten. Inge bruik bij Ivo Staels en Frans Gies. Koop 4. Een driehoekig perceeltje zaailand heen de spoorbaan, gekend ten kadaster sectie eenige >1.646 groot 4O cent Ingebruik bij M. Van den Haute. Gemeente Meerbeke. Een perceel bouwgrond, hebbende een voorge vel van circa 60 m.aan den steenweg van Ninove op Brussel, gekend ten kadaster seetie A, nr 102a groot 17 a. 10 c. palende aan gezegden steen we", aan jufvrouw Victorioe De Bont en den voetwe". Dit perceel is gelegen op 100 m. afstand van dé tramhalte Barreel en kan in voordeelige voor waarden worden aangekocht. Gemeente Denderleeuw Een schoonen eigendom, bestaande uit twee aaneenpalende handelshuizen met afhangendhe den, magazijnen en medegaanden grond, staande en gelegen aan de Nayerstraat, gekadastreerd sectie A, nummers li90d en 1196p, groot Garen 50 centiaren, palende aar. voormelde straat, aan Jan Beauman Alfons Segers en Frans Ruvseveldt- D'Haeseleer. Bewoond het eene door den eigenaar Frans Ruysseveldt-D'Haeseleer. Het andere door zoon Frans Ruysseveldt. Gemeente Liedekerke Koop 1. Een nieuwgebouwde en wclgekalan- oeerd herberg met verdiep, verdere afhangend heden en medegaanden tuin staande er. gelegen aan de Muylembaan, gekend ten kadaster Sectie A deel van nummer 635a en b. met eene opper vlakte volgens meting van 06 aren 39 certiaren. Koop 2. Een welgelegen perceel bouwgrond aan de Muylembaan, gekend ten kadaster Sectie A deel van nummeis 635a en b, groot volgens met.ng 00 aren 45 ca Hebbende dezen bouwgrond eene breedte aan de baan van 17,40 m. Beide koopen zijn bewoond en gebruikt door de eigenaars gemelde echtgenooten Achiel Hael- terman-Baillius. I

Denderklok | 1936 | | pagina 3