BIIVOEGSEL AAN van Zondag 13 December 1930 Verkoopinge» van de Notarissen van l Kanton Ninove. In de Keizer 23 perceelen Bouwgrond 2 welgelegen Woonhuizen nieuwgebouwd WOONHUIS TE HUREN Men vraagt te koopen Nieuwgebouwd WOONHUIS Nieuwgebouwd WOONHUIS een schoon Hofstedeken BURGERS-HANDELSHUIS Ï8 koop Drijwielkar Auto te koop TE KOOP TE KOOP Te koop Goudron (Thys) BIERWAGENS TE KOOP met Tuin met Tuin Burchtstraat,9, Ninove| Studie vj .1 Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, tö Ninove, Graanmarkt, 33 TE KOOP te Ninove aan eene nieuwe straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Doornweg, Van de Stad Nir.ove Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw Openbare Verkooping van dienstig voor handelshuizen, waaronder eene heiberg zijnde Calé Burny aan de Guido Gezellestraat, Dorp. BOUWGRONDEN aan de K.;uterbaan, aan de Kiekenborre- straat en dichtbij de Dorpplaats, van LAND aan de Aalzak, en van BOSCH aan de Veldbroeken, alles te DENDERLEEUW. Dinsdag 22 December 195(1, Uit ter hand te koop f Studie van Mt,r VAN OIJDENHOVE Notaris te Denderhautem Openbare Verkooping van een Dinsdag 22 December I95G, Uit tei hand te koop: Sludie van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt, 17. Uit ter hand te koop Zich te bevragen bij den eigenaar Phi lemon Van Bossuvt of tot notaris Evene poel. Studie van Meester C0SYNS, Notaris te Meerbeke Openbare Verkooping te Esschene Moutil Zaterdag 19 December 1950 te Meerbeke Terr.ath Dinsdag 15 December 1930 Openbare Verkooping van met afhangendheden en welbepianten boomgaard te Heme. Maandag 4 Januari 1957, Verkoop uit ter hand niet tuin te Ninove, Burchtstraat, n- '39 (rechtover 't Hospitaal) gekend ten kadaster sectie B, nummers IOGla en 10G2a/bis, met eene oppervlakte van drie aren zestig centiaren, bevattende Belangrijke bemerking. Al de koop. waren en winkelmeubeleeringen kunnen öeegevailend door den kooper overgeno men werden. Uit ter hand te koop in allerbesten staat. Adres bureel van 'l blad. Chevrolet voiture d(> in goeden staat. Zich te bevragen Beenhouwerij De Bodt, Lavendelstr. 20, Ninove. Eene HANDPIANO in goeden staat.Zich te bevragen ten hureele van het blad. 2 ressortkarren in goeden staat, 3 ijzere ploegen en een ressoi tegge Zich te bevragen Poilaerestraat.98 N inove. bij de üeb-oeders De Bodt te Aspelare, Waelhovo. Dienstig voor natte muren en Kelders droog te houden, proeven hebben bewezen alsdat goudron gebruikt, aan nieuwe gebouwen op natte gronden (boven den grond inmetselen) beletten het water de muur te beklimmen alle hout zooals afdaken, piketten, aan regen tn wind blootgesteld goed bestand zijn tegen liet rotten, men besteld met vaten, in onze bussen van 10 tot 20 kilo voor minder moet men een vat mede brengen, den prijs is 1,75 Jr. de kilo. In hetzetfde huis heeft men een Agentschap van Verzekeriigen van allen aard, vraagt hierover inlich tingen, en prijzen. zoo goed als nieuw. Prachtige oc casie bij Edmond Van Aelbrouck, Geeraardsbergschestraat, Ninove! gelast men zich van -heden met het ondernemen van alle Banketten, Diners voor huwelijken en andere feestelijkheden vanaf 20 fr. per man. Schoons zaal m et piano. Alles inbegrepen. DE DERKLOK 5e koop. 01 are 99 centiaren bouwgrond. 6e koop. 01 are 06 centiaren 7e koop. 01 are 05 centiaren 8e koop. 01 are 58 centiaren 9e koop. 01 are 5g centiaren 10e koop, 01 are 59 centiaren 11e koop. 01 are 48 centiaren 12e koop. 01 are 41 centiaren 18e koop. Oi are 87 centiaren 14e koop. 01 are 87 centiaren 15e koop, 01 are 71 centiaren 16e koop. 01 are g4 centiaren 17e koop. Oi are 72 centiaren 18e koop. Oi are 4!' centiaren 19e koop. 01 are 87 centiaren 2Ue koop. Oi are 86 centiaren 21e koop. 01 are 33 centiaren 22e koop. 01 are 29 centiaren 23e koop. Oi are 28 centiaren 24e koop. 01 are 16 centiaren 2ue koop. 01 are 99 centiaren 26e koop. 02 are 07 centiaren 27e koop. 01 are 12 centiaren Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel MEERSCH, gelegen tusschen de Pamel «n Nederwijksiraten, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte cmtrtnt 68 a. Een WERKMANSHUIS met tuin, staande en gelegen aan de Pamelstraat, nr. 169, met een oppervlakte van 08 aren 4O centiaren. 06 aren 01 centiare BOUWGROND, gelegen aan den tragel der Dendervaart, met een voorge vel van 8 mt.ers,gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, Onmiddellijk ingebruiktreding. Voor inlichtingen en voorwaarden, zich wen den ter studie van Notaris Van Rossom voor noemd. Om uit onverdeeldheid te treden. van De Notaris MICHEL VAN THEMSCHE te Denderleeuw, zal namens de erven van Mevrouw Trans iluylebroeck-Guldemont te Mortsel (Ant werpen) openbaariijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Koop 1. Een welgelegen herberg, zijnde n Café Buruy aan de Guido Gezellestraat, n* 3 omtrent de dorpplaats, mes achterliggenden tuin en kleine woning staaude in den tuin en bouw grond langs de t'Hontweg, groot volgens meting 05 aren 98 ca. 71 dnt2, gekend ten kadaster sectie A, nrs 924[f, 923(C tn eel van 921ib. Verpacht Cafe Burny aan de Brouwerij Buiny te Aalst n.ils j.600 (ranks per jaar boven alle belastingen. Het ktcin huis aan Camille Van Droogenbroeck mits 4O fr. per maand. Ingesteld 2.8 000 tranks. Koop II. Een wuonhuis met breede poort en afhankelijkheden, langs de Gnido Gezellestraat, n- goed gelegen en geschikt als handelshuis, en niet bouwgrond langs de t Hontweg, groot te santen volgens meting 8 aren 07 ca. 47 dm2, ge kend ten kadaster sectie A. nrs g24jg, 921[r en deel van nr 92!|b. Verpacht aan M. Camiel .tingoir aan 200 tr. rer maand. Ingesteld 30 000 fr. Koop III, Een perceel bouwgrond, thans lochting, gelegen omtrert de Dorpplaats ten ka daster sectie A. nr 9l9(a met eene grootte van 07 aren 70 ca groot volgens meting 06 aren 40 ca. 23 dm2, Verdeeld in twee gelijke deelen van 5 1i2m, aan den weg. In gebruik bij Mr Jan-Baptist De Schrijver. Ingesteld 9.000 fr. Koop IV.— Een perceel schoon bouwgrond gelegen aan de Kouterbaan, groot volgens meting )1 aten 26 ca. 58 dtn2. gekend ten kadaster sectie P, ro 9S9(d met eene grootte van II a. 4O ca. Verdeeld in twee loten Lot I palende aan M. Cyrille Vlasscbacrt met eene breedte aan de straat van 8 meters en eene eroottc volgens meting van 02 aren 59 ca. 68 dm2. Ingesteld 8.000 fr. Lot 2 tusschen voorgaande en den IJzcrweg met eene breedte aan tie straat van 11,99 ut. en een grootte volgens meting van 08 aren 65 ca. 90 dm2. In gebruik bij de wed. M. Marinus DutTelcer Koop V. Verschüligt perceelen bouwgrond, thans lochting aan de Kiekenborrcstraat en aan den 't Hontweg, gekend ten kadaster A, n' 9321c met eene grootte van 14 aren 10 c«t,, verdeeld in 5 o en. l.ot I aan den 't Hontweg, palende ten Zui den aan M. Prosper Roelandt, groot volgens me ting 08 42 ca met eene breedte aan den weg van t meters. Ingesteld 5.000 fr. Lot 2 aan zelfden weg nevens voorgaande lot groot volgens meting 03 a. 77 ca. en rr.et eene breedte aan den weg van 6 meters. Ingesteld 3.000 fr. Lot 3 aan zelfden weg, tusschen voorgaande lot en M. Louis De Bruyn, groot volgens meting 08 aren 77 ca. en met eene breedte aan den weg van 6 meters. Ingesteld 3.0C0 fr. Lot 4 aan de Kiekenborrestraat, palende ten Zuid-Westen aan M. Louis De Bruyn groot vol gens meting 01 aren 55 ca. en met eene breedte aan de siraat van 5,50 m. Ingesteld 500 fr. Lot 5 aan zeltde siraat tusschen voorgaande lot en M. Frans De Schrijver, groot 01 a. 55 ca. en met eene breedte aan de straat van 5.50 m. Ingesteld 500 fr. Koop VI. Een. perceel land op den Aalzak, gekend ten kadaster wijk B n- 116 met eene grootte van I5 aren 60 ca. Onmiddellijke ingebruiktreding voor de bouw gronden en het land. Toewijs om 1 i|2 ure namiddag in de te verkoopen her berg Café Burny ie Denderleeuw, Guido Ge zellestraat. De Notaris VAN THEMSCHE voornoemd zal namens M. Achiel Minnaert op zelfden dag, plaats en uur, nog openbaar verkoopen Gemeente Denderleeuw. Een perceel bcsch gelegen in de Veldbroeken, gekend ten kadaster Sectie B, nrs 1508|2 en 1509(2 met eer.e grootte van 07 aren 7O ca. Onmiddelijke ingebruiktreding. Gemeente Denderleeuw. Woonhuizen, schoont en welgelegen bouw gronden. Gemeente Erembodegem Welgelegen en goed gekalandeerde herberg, nieuw gebouwd, te Erembodegem, Geeraards- bergsche steenweg, dichtbij de Capucienenlaan te Aalst. Onmiddelijke ingebruiktreding. Voor inlichtingen gelieve men zich t» wenden tot notaris Van Themsche voornoemd. Bij dadelijke uitwinning. te Kerkxken, Hoek. De Notaris Edg, Van Oudenhove, verblijve-de te Denderhautem, aangesteld bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van lsten Aanleg te Audenatrde, zal openbaar verkoopen. Eenige Koop Een nieuwgebouwd woonhuis met afhangend heden ter plaatse genaamd Hoek gekada streerd Sectie B. nummer 729d als groot 4 aren, paiende Noord Fieter De Wetter, Oost den weg, Zuid de straat en West Lodewljk Praet en Frede- rik Vor.ck. Bewoond door Recc Goeman. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberg van Emiel Meert, wijk Stichcien te Denderhautem. Gemeente Denderhautem Een schoonen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime athangende gebouwen op de Dorpplaats, Te koop in zijn geheel of in deelen met breedte ter straat naar beliefte. Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrijf. Schoon en welgelegen bouwgronden te Welle, 61 aren 53 centiaren bouwgrond te Wtlle, palende aan den steenweg, aan de kasseide naar Leeuw- brug, aan Benoit Wynant en aan de Wed. Van den Brande. Een partij land zijnde welgelegen bouwgrond te Haeltert aan den steenweg tusschen Kerkxken en Haeltert groot 31 a. 49 c hebbende eene breedte aan den steenweg van 16 meters. Een nieuwgebouwd woonhuis op en met 8 aren 07 cent grond te Denderleeuw, aan den steenweg van Ninove op Aalst, paler.de noord Frans De Leenheer, oost Jacobus Sonck, zuid Dcsiré Van Rampelbergh en west den steenweg. Gemeente Denderleeuw 1. Een nieuwgebouwd woonhuis met afliar.- gendheden en medegaanden grond, staande en gelegen aar. Coupurestraat, gekadastreerd sectie B, deel van nummers 896a, 896e en 895, hebben de eene oppervlakte van 1 aie 98 cent 50 tienm. 2. Een perceeltje bosch, gelegen in de Kerk- bosschen gekend ten kadaster sectie x, nummer 1203h, met eene grootte van 2 aren 60 cent. Beide goederen zijn bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Ilenri Couck-Staels. Stad Ninove Uit ter hand te koop of ter huur Een woonhuis en een ruim nijverheidsgebouw vroeger gekend onder den naam Fantasia Fa briek te Ninove aan de oude Kaai. Zich wenden ter studie van notaris Van Ouden hove. Twee schoone WOONHUIZEN rnet afhan gend heden en hof, gestaan en gelegen te Meer- beke, aan den steenweg op Brussel. Zich te bevragen bij de eigenares, Jufvrouw Germaine Stevens te Rleerbeke, of tot notaris Evenejoel te Ninove. Perceelen weiland of boschgrcnd van 4 tot 5 Hectaren om te beplanten met canada's. Zich wenden tot de notaris Albert Evenepcel, te Ninove. Stad Ninove 1 Twee nieuwgebouwde aaneenpaler.de woon huizen te Ninove, Steenweg paar Aalst. Zich te bevragen tot den eigenaar M Frans Watripont, of tot den notaris Evenepoel. 2 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Denderhautem. 3 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninovè, aan de Langemuren, met grootte naar ieders belielie, Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove op het Niepersveld, aar. de Ooststraat, met grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar M. Gaston Thulie, cf tot voorger.oemden notaris. Gemeente Oultre 1 Woonhuis met al hangendheden, erve en tuin, j gestaan en gelegen te Oultre, Steenweg naar Geeraardsbergen, groot 05aren. Het huis heeft etnen voorgevel van IOmeter met inrijpoort en magazijn. Het bevat beneden 4 ruime plaatsen, met stalling, grooten koeren hof Boven 3 schoone slaapkamers en groote zol der. Thans bewoond dooor den eigenaar, M. Ca- simir De Leenheer. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Aibert Evenepoe! 2 Een woonhuis met af hangendheden en erve, j gestaan er,gelegen te Oultre ter plaats genaamd 1 c Terras met eene grootte van 02 aren 20 ca. Thar.s verhuurd aan M. Achiel Van Opbergen, i Voor alle inlichtingen zich wenden tot den i eigenaar M. Jules Van Brantegem tc Nir.ove, Geeraardsbergschestraat, of tot Notaris Albert Evenepoel te Ninove. Gemeente Meerbeke 1 Een schoon burgershuis met afhangendheden, erve, tuin en nevenliggetiden bouwgrond, gestaan en gelegen te Meerbeke, aan den steenweg van Ninove op Edingen, met eene grootte van 9 aren 70 ca. Thans bewoond door den eigenaar M. August-Gustaaf De Bolle. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor alle inlichtingen zich wenden to» de no tarissen Aibert Everepoel te Ninove of Leo Co- syns, te Meerbeke. 2 Sohoone perceelen bouwgrond gelegen te Metrbeke, aan den Eteenwg naar Brussel, met eene grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bii den eigenaar, M. Albert Stevens. Gemeente Okegem Gerieflijk woonhuis met afhangendheder. en erve, gestaan en gelegen te Okegem, op het Sta tieplein, huisnummer 11, met eene grootte van 60 centiaren. Zich te bevragen bij den eigenaar M- Albert Vernaillen, te Okegem, of ter studie van voor noemden notaris. Gemeente Aspeiaere Woon' uis met afhangendheden en erve, te Aspeiaere, wijk Roon groot ongeveer 2 aren Thans onbewoond. Voor aile inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Cyriel D'Hcrde, of tot notaris Albert Evenepoel te Ninove. Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ninove, nan den steenweg naar Aalst, met tenen voorgevel van 6 Meter, inhoudende 03 aren 38 centiaren, palende aan den steenwegM. Oc Winne en M. Van Schart- de vel. Zich wenden tot notaris Albert Evenepoel te Ninoe Drie in opbouw zijnde woonhuizen met hof, te Ninove, steenwee naar Aalst. van een De notaris STAS te Assche zal met tusschen- komst van zijn ambtgenoot notaris COSYNS te Meerbeke openbaarlijk verkoopen Gemeente Esschene. Een schoon nieuwgsbouwd woonhuis met af hangendheden en medegaanden tuin staande en gelegen ter plaats genaamd Moutil gekend ten kadaster sectie B deel van nummer 299 a groot volgers nieling 6 aren 30 centiaren. Bewoond door de eigenaars de tchtgenooten Egied Alfons D'Haeseleer De Mulder. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van M. Gustaaf Neuktrmatis, kuiper, aan de Kerk te Esschene. Bij gedwongene onteigening. Openbare Verkooping van een De notaiis COSYNS te Meerbeke, daartoe be noemd bij vonnis verleend door de Rechtbank van Eersten A.aaleg te Oudenaarde in dagtec- kening van 24 November 1936, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove en gelijkvormig aan de wet van 15 Oogst 1854, openbaariijk \erkoopen. Gemeente Meerbeke, Een nieuwgebouwd woonhuis m t alhangend- heden en medegaanden tuin staande en gelegen ter plaats genaamd Ternath gekend ten kadas ter sectie C Dummer 288c en 238d hebbende eene oppervlakte van 10 aien 13 ceniiareu Onmiddellijke ingenottreding en libere in ge- bruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter gehoorzaal van het Vre degerecht ten Stadhuize van Ninove. Belangrijke Bemerking. Slechts in het geval dat het te verkoopen goed niet verhoogd wierd tot vijftienmaal het kadastraal inkomen, zal cr een tweede zitdag plaats hebben. De notaris COSYNS te Meerbeke, zal namens dame Madeleine Van Wittenbergh, weduwe van Mr Georges De Bontridder, openbaariijk verkoo pen Gemeente Heme Een hofstedeken met al hangendheden en bcomgaard, gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Kleine Leenstraat gekend ten kadaster sectie B. deel van nummers 86, 87b en 8Sc groot volgens meting 52 aren. Aanstaande ingebruiktreding. Onmiddellijk ingenottreding. Bewoond door Mr Leopold Orley van maand tot maand. Enkele Zitdag Om 2 30 uur namiddag ter herberg van sieur Joseph Pottier te Denderwindeke, Steenweg op Edingen. Bij ophouding van handel van een zeer schoon, welgeschikt en goed ge- kalandeerd I, Ondergrond. Rnime droge kelders, goede steenput, 2 groote regenwaterputten en aalpuf. II. Gelijkvloers.Winkel, hall, salon, veran dah, eetplaats; spreekplaats, keuken, waschhuis, enz. III: le verdiep zes groote kamers 2e verdiep twee kamers en groote zolders en bergplaatsen. Ingenottreding 1 Maart na overeenkomst. De notaris COSÏ'NS te Meerbeke maakt bekend dat hij gelast is met den verkoop uiterhand van eene schoone en welgelegen VILLA rr.et welbepianten boomgaard en tuin staande en gelegen te Frseri' gen, onder Sint Kwirt- tens-Lennick, aan den steen eg op Assche, groot in oppervlakte l2 aren en paiende oost aan gemelden •steenweg, noord de Commissie van Openbaren Onder stand van Brussel, west de familie Vander Perre en zuid de weduwe Van Lierde en nog Vander Perre. Gemeente Okegem Een perceel bosch, gelegen ter plaats genaamd Eversem gekend ten kadaster Eenige Sectie, n- 781. met eene oppervlakte van 14 aren 30 ccr.t en palende aan de Fonteinstraat en van 2 kanten aan de gewezer. stekjesfabriek «Nervia» Gemeente Denderleeuw Een woonhuis met afhangendheden, staüing, remies en koer gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Huyssegein. aan der. Molenweg, groot in oppervlakte 73 centiaren, palende noord den Mo lenweg, oost Frederik Samin, zuid de weduwe en kinderen jan Baptist Wijnant, west Folicien Ruysseveld. Bewoond door Eduard Van der Stockt. Gemeente Denderleeuw. Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan en gelegen ter plaatse genaamd Lich- tenhoek gekend ten kadaster sectie B deel van Nr 104Öp met eene oppervlakte van 71 cent. 65 mil. en paiende aan de verkoopers, aan de straat, aan de weduwe Frans Verhavert en aan Amedée Wijnant. Bewoond door den eigenaar René De Schrijver: Stad Ninove. Koop een. Eene Herberg staande en gelegen op de Graanmarkt, gekend ten kadaster Sectie B nummer 1164a met eenen inboud van 03 aren 10 centiaren. Bewoond door M. Hippoliet Vanden Haute. Koop twee. Twee werkrnanshuizen staande en gelegen aan de Kaai,achter voorgaanden koop, gekend ten kadaster Sectie B nummers 1165b en 1165c, hebbende eene oppervlakte van 84 centiar. Bewoond door MM. Violon en Victor De Haver Koop drie. Een burgershuis, gediend heb bende voor den handel, staande en gelegen aan de Dreefstraat, alsmede een werkmanshuis en een deel van een werkmanshuis, staande en gelegen aan de Vestbarm, dit a'ies samen gekend ten ka daster Sectie B nummer 418t, 4lSo en deel van 4lSp, hebbende eene oppervlakte volgens meting van 01 are 80ca. Hei huis aan de Dreefstraat onver huur d. Voor het te bezichtigen zich wenden ter studie van den No taris. De werkmanshuizen gebruikt door Ursula Vander Schtieren en Andre De Buyst. Stad Ninove Een perceel hooiland gelegen ter plaats ge naamd Keldeimeersch, gekend ten kadaster sectie b, nummer 345h, met eene oppervlakte van 69 a. Ingebruik bij M. Petrus De Vos. N. B. Dit goed heeft voor de helft zijner oppervlakte een ondergrond van groven witzand dienstig voor bouwwerken en nijverheid. Onmiddellijke ingenottreding. Gemeente Okegem Koop 2. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd den Groenenweg, gekend ten kadaster eenige sectie nummer 60cj<r, met eene oppervlakte van 80 aren 10 cent. Verdeeld in 2 gelijke loten Ingebruik bij Frans Gies en Ph. Van der Perre. Koop 3. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd Gulder.boom gekend ten kadaster eenige sectie nummer 613a. met eene oppervlakte van SI aren 4O centiaren. Verdeeld in twee gelijke loten. Inge bruik bij Ivo Staels en Frans Gies. Koop 4. Een driehoekig perceeltje zaailand heen <!e spoorbaan, gekend ten kadaster sectie eenige «.646 groot 4O cent, Ingebruik bij M. Van den Haute. Gemeente Meerbeke. Een perceel bouwgrond, hebbende een voorge vel van circa 60 m.aan den steenweg van Ninove op Brussel, gekend ten kadaster seetie A, nr 102a groot 17 a. 10 c. palende aan gezegden steenweg, aan jufvrouw Victoriae De Bont en den voetweg. Dit perceel is gelegen op 100 m. afstand van de tramhalte Barreel en kan in voordeeüge voor waarden worder, aangekocht. Gemeente Denderleeuw Een schoonen eigendom, bestaande uit twee aaneenpalende handelshuizen met afhangendhe den, magazijnen en medegaanden grond, staande en gelegen aan de Nayerslraat, gekadastreerd sectie A, nummers 1 i9Gd en U96p, groot 6 aren 50 centiaren, palende aan voormelde straat, aan Jan Beauman Alfons Segers en Frans Ruvseveldt- D'Haeseleer. Bewoond het eene door den eigenaar Frans Ruysse veld t-D'Haeseleer. Het andere door zoon Frans Ruysseveldt. Gemeente Liedekerke Koop 1. Een nieuwgebouwde en wclgekalan- deerd herberg met verdiep, verdere afhangend- heden en medegaanden tuin staande en gelegen aan de Muylembaan, gekend ten kadaster Sectie A deel van nummer 635a en b. met eene opper vlakte volgens meting van 06 aren 30 certiaren. Koop 2. Een welgelegen perceel bouwgrond aan de Muylembaan, gekend ten kadaster Sectie A dee! van nummeis 635a en b, groot volgens meting 06 aren 45 ca Hebbende dezen bouwgrond eene breedte aan de baan van 17.4O m. Beide koopen zijn bewoond en gebruikt door de eigenaars gemelde echtger.ooten Achiel Hael- terman-Baillius.

Denderklok | 1936 | | pagina 3