BIJVOEGSEL AAN van Zondag 27 December 1930 Verkoopingen van de Notarissen van t Kanton Ninove. 0 9111 i I s 23 perceelen Bouwgrond een perceel ZAAILAND Woonhuis met Werkhuis Woonhuis Bouwgronden TE HUREN Men vraagt te koopan Nieuwgebouwd WOONHUIS Herberg met raedegaande Hof Nieuwgebouwd WOONHUIS een schoon Hofstedeken WOONHUIS met TUIN BURGERS-HANDELSHUIS Banque de ia Scciêté Générale de Belgique Administratieve zetel van Aalst. AGENTSCHAP van NINOVE, BOUWGROND met Inrijpoort met Tuin met Tuin Geheimhouding a v. Studie via Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 TE KOOP te Ninove Van ds Stad Ninove Studie van Notaris Vande Velde Beverstraat, Ninove. Verkooping van te Voorde, op Beekveld. Dinsdag 5 Januari 1957, Verkooping van een te Meerbeke, aan d. steenweg v. Edingen De notaris VANDEVELDE te Ni nove, zal openbaarlijk verkoopen Dinsdag 2(> Januari 1937, Studie van M,er VAN 0IJDENH0VE Notaris te Denderhautem Openbare Verkooping van een geriefelijk te Denderieeuw De Nayerstraat) De notaris Edg. VAN OUDENHOVE. verblij vende te Denderhautem, zal namens Joseph Segers en kinderen openbaarlijk verkoopen. Gemeente Denderleeuw EEN1GE KOOP Dijnsdaj; 29 December 1936 Openbare Verkooping van een te Denderhautem, Borrekent. Dinsdag 5 Januari 1937, Uit ter hand te koop: Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw Uit ter hand te koop Studie van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt, 47. Uit ter hand te koop Zich te bevragen bij den eigenaar Phi lemon Van Bossuyt of tot notaris Evene poel. Studie van Meester COSYNS, Notaris te Meerbeke Openbare Verkooping te Esschene Moutil Zaterdag 9 Januari 1957 Openbare Verkooping te Denderleeuw Huyssegem De Notaris COSYNS te Meerbeke, daartoe be noemd bij vonnis verleend door de Rechtbank van Eersten Aanleg tt Audenaarde in dagteeke ning van 15 December 1936, zal ten overstaan van den herr Vrenerechter des kantons Ninove en gelijkvormig aan de wet van I5 Oogst 1854, cper- baarlijk verkoopen Dinsdag 12 Januari 1937, Openbare Verkooping van een Dinsdag 12 Januari 1937 Openbare Verkooping van met afhangendheden en welbepianten boomgaard te Heme. Maandag 4 Januari 1937, Openbare Verkooping van een een perceel Tuin een Boomgaard Meersch met Landgebouw te Aspelare. Dinsdag 5 Januari 1937. Openbare Verkooping te Meerbeke Sint Pietersstraat Zaterdag 25 Januari 1937 met tuiii te Ninove, Burchtstraat, n* 39 (rtchlover 't Hospitaal) gekend ten kadaster sec'ie B, nummers IOCla en 10t>2a/bis, met eene oppervlakte van drie aren zestig centiaren, bevattende Belangrijke bemerking. Al de koop. waren en winkelmeubeleeringen kunnen desgevallend door den kooper overgeno men worden Ingenottreding 1 Maart na overeenkomst. Uit ter hand te koop Plaats uwe gelden in de op rekening Naamlooze Vennootschap te Brus sel, 3, Montagne du Pare. Beverstraat, voorheen Banque Centrale de la Dendre. Volstrekte zekerheid. DE DENDERKLOK V aan eene nieuwe straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Doornweg. f»e koop. 01 are 69 centiaren bouwgrond. 6e koop. 01 are 66 centiaren 7e koop. 01 are 65 centiaren 8e koop. 01 are 58 centiaren 9e koop. 01 are 5g centiaren 10e koop. 01 are 5Ö centiaren 11e koop. 01 are 18 centiaren 12e koop. 01 are 41 centiaren lSe koop. Ol are 37 centiaren 14e koop. 01 are 37 centiaren 15e koop. 01 are 71 centiaren 16e koop. 01 are g4 centiaren 17e koop. Oi are 72 centiaren 18e koop. Ol are 49 centiaren 19e koop. 01 are 37 centiaren 20e koop. Oi are 36 centiaren 21e koop. 01 are 33 centiaren 22e koop. 01 are 2g centiaren 23e koop. Oi are 23 centiaren 24e koop. 01 are 16 centiaren 2oe koop. 01 are 99 centiaren 26e koop. 02 are 07 centiaren 27e koop. 01 are 12 centiaren Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel MEERSCH, gelegen tusschen de Pamei en Nederwijkstraten, zeer welgelegen voor bouwgrond, gioot in oppervlakte omtrent 58 a. Een WERKMANSHUIS met tuin, staande en gelegen aan de Pamelstraat, nr. 169, met een oppervlakte van 03 aren 4O centiaren. 06 aren 01 centiare BOUWGROND, gelegen aan den tragel der Dendervaart, met een voorge vel van 8 meiers,gekend ten kadaster wijk B, deel van nntnrr.er I218L, Onmiddellijk ingebruiktreding. Voor inlichtingen en voorwaarden, zich wen den ter studie van Notaris Van Rossom voor noemd. De notaris VANDEVELDE te Ninove, zal na mens den heer Cyriel Clerebaut, openbaarlijk verkoopen Een perceel zaailand, gelegen te Voorde, op bet Beekveld, gekend ten kadaster onder Sectie B, nr 405b. met eene oppervlakte van 36 aren, groot volgens titel 86 aren 9 centiaren. Dit perceel zal in twee deelen opgeroepen worden oost- en westhelft. Gebruikt door Alois De Freyn en Emiel Ronsyn Enkele Zitdag om 1 uur namiddag, ter herberge van Albert D'hauwer, te Appelterre aan de Kerk (Gemeen tehuis). en een perceel Eerste koop. - Een welgelegen Woonhuis met afhangendheden Werkhuis, tuin en erve, gestaan en gelegen te Meerbeke, op het Kruisveld, aar. den steenweg van Ninove, gekend ten kadaster onder Sectie A, deel van Nr 411v, groot volgens meting 08 aien y2 centiaren, palende .- oost den steenweg met eene breedte var, 8 m. 90, zuid de gebroeders De DutTeleer, west den Budaweg met eene breedte van 8 m noord den tweeden koop. Tweede koop. Een welgelegen perceel Bouwgrond en Tuin. gelegen te Meerbeke, op het Kruisveld, aan den steenweg van Ninove naar Edingen, gekend ten kadaster onder Sectie A, deel van nr 411v, groot volgens meting 03 aren 53 ca,, palende oost Pieter Cobbaert Van Wil der en den steenweg (hebbende aan den steenweg eene breedte van 4 m. 35) zuid den tweeden koop west den Budaweg met eene breedte van3m., noord Pieter Cobbaert-Van Wilderen. Gebruikt door den eigenaar Jean Van Varenberg Enkele Zitdag om een uur namiddag, Ier herberge van Oscar Vander Eist, te Ninove, in de Burchtstraat. Een zeer geriefelijk woonhuis mei inrijpoort, en afzonderlijken ingang tot den hof, ter plaats genaamd Dc Nayerstraat gekadastreerd Sectie A nummers 1158p en 115 <e, groet 6 aren Het huis is voorzien van regen cn drinkwater- FUt" Ingebruiktreding kort na den toewijs, Enkele Zitdag om 1 lizure nanoen, ter herberg van de Weduwe Wynanl te Denderleeuw, Langestraat. De Notarissen COSYNS te Meeibeke en VAN OUDENHOVE te Denderhautem, zullen namens de eigenaars openbaar verkoopen Koop I. Een woonhuis met stalling en ver dere afhangendheden en grond eronder en aan, ter plaatse genaamd Borrekent .- groot bij meting 4 aren 63 centiaren palende Noord de straat, Oost René DeCoorde, Zuid volgenden koop en West Theophile Verbecren. Bewoond door Petrus Perdaens. Koop II. 5 aren 14 cent. bouwgrond ter plaatse Borrekent palende Noord Koop I, Oost René De Coorde, Zuid de kasseide en West Theophile erbeeren. Verdeeld in 2 deelen. Enkele Zitdag i om 3 ure namiddag, ter herberg van Frans De Coorde, te Denderhautem. Dorp. Gemeente Denderhautem Een schoonen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime athangende gebouwen op de Dorpplaats, Te koop in zijn geheel of in deelen met breedte ter straat naar beliefte. Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrijf. Schoon en welgelegen bouwgronden te Welle, 61 aren 53 centiaren bouwgrond te Welle, palende aan den steenweg, aan de kasseide naar Leeuw- brug, aan Benoit Wynant en aan de Wed. Van den Brande. Een partij land zijnde welgelegen bouwgrond te Haeltert aan den steenweg tusschen Kerkxken en Haeltert groot 31 a. 49 c. hebbende eene breedte aan den steenweg var, 16 meters. Een nieuwgebouwd woonhuis op en met 3 aren 07 cent. grond te Denderleeuw, aan den steenweg van Ninove op Aalst, palende noord Frans De Leenheer, oost Jacobus Sonck, zuid Dèsiré Van Rampelbergh en west den steenweg. Gemeente Denderleeuw 1. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhan gendheden en medegaanden grond, staande en gelegen aan Coupurestraat, gekadastreerd sectie B, deel van nummers 896a, 896e en S95, hebben de eene oppervlakte van 1 aie 98 cent 50 tlenm. 2. Een perceeltje bosch, gelegen in de Kerk- bosscben gekend ten kadaster sectie a, nummer 1203h, met eene grootte van 2 aren 60 cent. Beide goederen zijn bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Hcr.ri Couck-Staeis. Stad Ninove Uit ter hand te koop of ter huur Een woonhuis en een ruim nijverheidsgebouw vroeger gekend onder den naam Fantasia Fa briek te Ninove aan de oude Kaai. Zich wenden ter studie van notaris Van Ouden- hove. II IIWIIH mm Ml wmiM—ri Gemeente Denderleeuw. Woonhuizen, schoone en welgelegen bouw gronden. Gemeente Erembodegem Welgeiegen en goed gekalandeerde herberg, nieuw gebouwd, te Erembodegem, Geeraards- bergsche steenweg, dichtbij de Capucienenlaan te Aalst. Onmiddeüjke ingebruiktreding. Voor inlichtingen gelieve men zich te wenden tot notaris Van Themsche voornoemd. Twee schoone WOONHUIZEN met afhau gendheden en hof, gestaan en gelegen te Meer beke, aan den steenweg op Brussel. Zich te bevragen bij de eigenares, Jufvrouw Germaine Stevens te Meerbeke, of tot notaris Evenepoel te Ninove. Perceelen weiland of boschgrond van 4 tot 5 Hectaren om te beplanten met canada's. Zich wenden tot de notaris Albert Evenepoel, te Ninove. Stad Ninove 1 Twee nieuwgebouwde aaneecpalende woon huizen te Ninove, Steenweg naar Aalst. Zich te bevragen tot den eigenaar M Fians Watripont, of tot den notaris Evenepoel. 2 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Denderhautem. 3 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninovè, aan de Langemuren, met grootte naar ieders belielie, Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove op het Niepersveld, aan de Ooststraat, met grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar M. Gaston Thulie, of tot voorgenoemden notaris. Gemeente Oultre 1 Woonhuis met afhaugendheden, etve en tuin, gestaan en gelegen te Oultre, Steenweg naar Geeraardsbergen, groot 05 aren. Het huis heeft etnen voorgevel van IOmeter met inrijpoort en magazijn. Het bevat beneden 4 ruime plaatsen, met stalling, grooten koer en hof Boven 3 schoone slaapkamers en groote zol der. Thans bewoond dooor den eigenaar, M. Ca- simir De Leenheer. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Albert Evenepoel 2 Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan ongelegen te Oultre ter plaats genaamd Terras met eene grootte van 02 aren 20 ca. Thans veihuurd aan M. Achicl Van Opbergen. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Jules Van Brantegem tc Ninove, Geeraardsbergschestraat, ol tot Notaris Albert Evenepoel te Ninove. Gemeente Meerbeke lEen schoon burgetshuis met afhangendheden, erve, tuin en nevenliggenden bouwgrond, gestaan en gelegen te Meerbeke, aan den steenweg van Ninove op Edingen, met eene grootte van 9 aren 70 ca. Thans bewoond door den eigenaar M. August-Gustaaf De Bolle. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor alle inlichtingen zich wenden tot de no tarissen Albert Evenepoel te Ninove of Leo Co- syns, te Meerbeke. 2 Sohoone perceelen bouwgrond gelegen te Meerbeke, aan den steenwg naar Brussel, met eene grootte uaar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar, M. Albert Stevens. Gemeente Okegem Gerieflijk woonhuis met afhangendhéden en erve, gestaan en gelegen te Okegem, op het Sta tieplein, huisnummer 11, met eene grootte van 60 centiaren. Zich te bevragen bij den eigenaar M- Albert Vernaillen, te Okegem, of ter studie van voor noemden notaris. Gemeente Aspelaere Woon! uis met afhangendheden en erve, te Aspelaere, wijk Hoon groot ongeveer 2 aren. Thans onbewoond. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Cyriel D'Herde, of tot notaris Albert Evenepoel te Ninove. Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ninove, nan den steenweg naar Aalst, met eenen voorgevel van 6 Meterinhoudende 03 aren 38 centiaren, palende aan den steenweg, M. Dc W'inne en M. Van Sc'uan- devel. Zich wenden tot notaris Albert Evenepoel te Ninove Drie in opbouw zijnde woonhuizen met hof, te Ninove, steenweg naar Aalst. 1) Woonhuis inet afhangendheden en hof, ge staan engelegen teDenderwindeke.wiik «Nyken». Thans bewoond door de eigenaars de echtge- nooten Joseph Vierendeel Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Evenepoel te Ninove, 2) Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ni nove. aan den steenweg naar Geeraardsbergen. Inlichtingen vragen bij den eigenaar M. Leo Ulin, Geeraardsbergschestraat, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. 3) Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove. aan den steenweg naar Denderhautem. met voorgevel naar koopers beliefte, op tene diepte var, ongeveer 60 meter. Zich wenden tot de eigenaar M. Pieter Cop- pens, steenweg naar Denderhautem, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. van een De notaris STAS te Assche zal met tusschen- komst van zijn ambtgenoot notaris COSYNS te Meerbeke openbaarlijk verkoopen Gemeente Esschene. Een schoon nieuwgebouwd woonhuis met af hanger.dheden en medegaanden tuin staande en gelegen ter plaats genaamd Moutil gekend ten kadaster sectie B deel van nummer 299 a groot volgers mebpg 6 aren 30 centiaren. Bewoond hoor de eigenaars de echigenooten Egied Alfons D'Haeseleer De Mulder. Onmiddellijke ingebruiktreding. Tweede en laatstcn Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van M. Gustaaf Neuktrmans, kuiper, aan de Kerk te Esschene. Bij gedwongene onteigening. van eene nieuwgebouwde Gemeente Denderleeuw. Een nieuwgebouwde herberg met afhangend heden en medegaande erf, staande en gelegen ter plaats genaamd Huyssegem gtkend ten ka daster vroeger Sectie A nummer 1700b, groot 42 aren 04 centiaren en tegenwoordig gekada streerd Scciie A nummer 1700d boschje groot 30 aren en Sec ie A nummer 1709e, weiland groot II aten 50 centiaren (waarop gemelde herberg met afhangendheden is opgericht). Onmiddellijke ingenottreding en liberale inge bruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure Damiddag. ter gehoorzaal van het Vre degerecht ten stadhuize vanJNinove. BELANGRIJKE BEMERKING. Slechts in 't geval dat het te verkoopen goed niet verhoogd wierd tot 15 maal 't kadastraal inkomen, zai een twee'e zitdag plaats hebben. Bij gedwongene onteigening. te Meerbeke Terrath De notatis COSYNS te Meerbeke, daartoe be noemd bij vonnis verleend door de Rechtbank van Eersten Aaaleg te Oudenaarde in dagtee- kening van 24 November 1936, zal ten overstaan van den heer Vrederechter «les kantons Ninove en gelijkvormig aan de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen. Gemeente Meerbeke. Een nieuwgebouwd woonhuis met athangend- heden en medegaanden tuin staande en gelegen ter plaats genaamd Ternath gekend ten kadas ter sectie C Dummer 238c en 23Sd hebbende eene oppervlakte van 10 aren 3G centiaren, groot vol gens titel 7 aren negen en tachtig centiaren. Onmiddellijke ingenottreding en libere in ge- bruiktreding. Tweede en laatste Zitdag om 1 ure namiddag, ter gehoorzaal van het Vre degerecht ten Stadhuize van Ninove. De notaris COSYNS te Meerbeke, zal namens dame Madeleine Van Wittenbergh, weduwe van Mr Georges De Bontridder, openbaarlijk verkoo pen Gemeente Heme Een hofstedeken met afhangendheden en boomgaard, gestaan en gelegen ter plaats ge naamd KI-ine Leenstraat gekend ten kadaster sectie B, deel van nummers86, 87b en 8Sc groot volgens meting 52 aren. Aanstaande ingebruiktreding. Onmiddellijk ingenottreding. Bewoond door Mr Leopold Orley van maand tot maand. Enkele Zitdag om 2 80 uur namiddag ter herberg van sieur Joseph Pottier te üenderwindeke, Steenweg op Edingen. De rotaris COSYNS te Meerbeke zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en ten overstaan van den heer Vrederechter des kanton Ninove openbaar'ujk verkoopen. Gemeente Aspelare. Koop een Een woonhuis met afhangen en medegaanden grond staande en gelegen ter plaats genaamd De Biest gekend ten kadaster Sectie A nummer 45?d hebbende eene oppervlakte van 3 aren 30 centiaren. Koop twee Een perceel tuin gelegen ter plaats genaamd den Half gekend ten kada-ter Sectie A nummer 472f hebbende eene oppervlakte van 3 aren 50 centiaren. Koop drie Een perceel boomgaard, weide en bosch met een landgebouw eropstaande gekend ten kadaster Sectie A nummers 466b. 462, 463, 460b en 461b met eene oppervlakte van 20 aren 80 centiaren. De. boomprijs zal ter ziiting bekend gemaakt worden. Deze drie koopen zijn in gebruik bij de weduwe Feüx Gnlle-De Kc-gel en kinderen. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 1 uur zeer stipt namiddag ter gehootzaal van het Vredegerecht teo stadhuize van Ninove van een zeer gerieflijk De notaris COSYNS te Meerbeke, zal open- baarlijk verkoopen Gemeente Meerbeke, Een zeer geriefelijk woonhuis met athangend- heden en medegaanden tuin. staar.de en gelegen aan de Sint Pietersstraat, gekend jee kadaster Sectie A deel van ouden nummer 346b, hebbende eene oppervlakte van 8 aren 31 centiaren. Thans bewoond door M. August Agtergael-De Saedeleer. Ingebruiktreding met 1 April 193~ Enkele Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van sieur Jozef Van Den Houte-De Saedeleer te Meerbeke, Sint Pietersstraat. Bij ophouding van handel Verkoop uit ter hand van een zeer schoon, welgeschikt en goed ge- kalarideerd I. Ondergrond. Ruime droge kelders, goede steenput.2 groote regenwaterputten en aalput. II. Gelijkvloers. Winkel, hall, salon, veran dah, eetplaats; spreekplaats, keuken, waschhuis, enz. III' le verdiep zes groote kamers 2e verdiep twee kamers en groote zolders en bergplaatsen. De notaris COSYNS te Meerbekmaakt bekend ded hij gelast is met den verkoop uiterhand van eene schoone en welgelegen VILLAmet welbeplanten boomgaard en tuin staande en gelegen te Eyseringen, onder Sint Kwin teus-Lennick, aan den steenweg op Assche, groot in oppervlakte i2 aren en palende j oost aan gemelden ■steenweg, noord de Commissie van Openbaren Onder stand van Brussel, west de familie Vander Perre en zuid de weduwe Van Lierde en nog Vander Perre. Gemeente Okegem Een perceel bosch, gelegen ter plaats genaamd Eversem gekend ten kadaster Eenige Sectie, n1 781. met eene oppervlakte van 14 aren 30 ccr.t en palende aan de Fonteinstraat en van 2 kanten aan de gewezen stekjesfabriek «Nervia». Gemeente Denderleeuw Een woonhuis met afhangendheden, staliing, remies en koer gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Huyssegem, aan den Molenweg, groot in oppervlakte 73 centiaren, palende noord den Mo lenweg, oost Frederik Samin, zuid de weduwe en kinderen Jan - Baptist Wijnant, west Felicien Ruysseveld. Bewoond door Eduard Van der Stockt. Gemeente Denderieeuw. Een woonhuis met afhaugendheden en erve, gestaan en gelegen ter plaatse genaamd Lich- tenhoek gekend ten kadaster sectie B deel van Nr 1045p met eene oppervlakte van 71 cent. 65 mil. en palende aar. de verkoopers, aan de straat, aan de weduwe Frans Verhavert en aan Amedée Wijnant. Bewoond door den eigenaar René De Schrijver: Stad Ninove. Koop een. Eene Herberg staande en gelegen op de Graanmarkt, gekend ten kadaster Sectie B nummer 1164a met eenen inhoud van 03 aren 10 centiaren. Bewoond door M. Hippoliet Vanden Haute. Koop twee. Twee werkmanshuizen staande en gelegen aan de Kcai,achter voorgaanden koop, gekend ten kadaster Sectie B nummers 1165b en 1165c, hebbende eene oppervlakte van 84 centiar. Bewoond door MM. Violon en Victor De Haver Koop drie. Een burgershuis, gediend heb bende voor. den handel, staande en gelsgen aan de Dreefstraat, alsmede een werkmanshuis en een deel van een werkmansbuis, staande en gelegen aan de Vestbaim, dit alles samen gekend ten ka daster Sectie B nummer 418t, 4l8o en deel van 4l8p, hebbende eene oppervlakte volgens meting van 01 are 80 ca. Het huis aan de Dreefstraat onverhuurd. Voor het te bezichtigen zich wenden ter studie van den No taris. De werkmanshuizen -. gebruikt door Ursula Vander Schuercn en Andrc De Buyst. Stad Ninove Een perceel hooiland gc-legen ter plaats ge naamd Keidetmeersch, gekend ten kadaster sectie b, nummer 345h, met eene oppervlakte van 69 a. Ingebruik bij M. Petrus De Vos. N. B. Dit goed heeft voor de helft zijner oppervlakte een ondergrond van groven witzand dienstig voor bouwwerken en nijverheid. Onmiddellijke ingenottreding. Gemeente Okegem Koop 2. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd den Groenenweg, gekend ten kadaster eenige sectie nummer 60ga, met eene oppervlakte van 80 aren 10 cent Verdeeld in 2 gelijke loten Ingebruik bij Frans Gies en Ph. Van der Perre. Koop 3. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd Guldenboom gekend ten kadaster eenige sectie nummer 613a. met eene oppervlakte van 81 aren 4O centiaren. Verdeeld in twee gelijke loten. Inge bruik bij Ivo Staeis ai Frans Gies. Koop 4. Een driehoekig perceeltje zaailand heen de spoorbaan, gekend ten kadaster sectie eenige fi.646 groot 4O cent. Ingebruik bij M. Van den Haute. Gemeente Meerbeke. Ecu perceel bouwgrond, hebbende een voorge ve! van circa 60 m. aan den steenweg van Ninove op Brussel, gekend ten kadaster seelie A, nr 102a groot 17 a. 10 c. palende aan gezegden steenweg, aan jufvrouw Vi.torine De Bont en den voetweg. Dit perceel is gelegen op 100 m. afstand van de tramhalte Barree! en kan in voordeelige voor waarden worden aangekocht. Gemeente Meerbeke. Een nieuwgebouwd woonhuis met inrijpoorten medegaanden tuin staande en gelegen aan de Sint Pieterstraat, gekend ten kadaster Sectie A deel van ouden nummer 388bibis groot 3 aren 4 centiaren en 36 tienmilliaren, palende aange zegde straat, aan M. Paul Cosyns en aan Mw we duwe Jozef De Moortel Geeroms. Bewoond door de eigenaars de echtgenooten Maurits Van Opdenbosch De Knop. Gemeente Denderleeuw Een schoonen eigendom, bestaande uit twee aaneenpalende handelshuizen met afhangendhe den, magazijnen en medegaanden grond, staande en gelegen aan de Nayerstraat, gekadastreerd sectie A, nummers li9t>d en 1196p, groot 6 aren 50 centiaren, palende aan voormelde straat, aan jan Beauman Alfons Segers en Frans Ruyseveldt- D'Haeseleer. Bewoond het eene door den eigenaar Frans Ruysseveldt-D'Haeseleer. Het andere door zoon Frans Ruysseveldt. Gemeente Liedekerke Koop 1. Een nieuwgebouwde en wclgekalan- deerd herberg met verdiep, verdere afhangend heden en medegaanden tuin staande en gelegen aan de Muylembaan, gekend ten kadaster Sectie A deel van nummer 635a en b. met eene opper vlakte volgens meting van 06 aren 30 certiaren. Koop 2. Een welgelegen perceel bouwgrond aar. de Muylembaan, gekend ten kadaster Sectie A deel van nummers 635a en b. groot volgens meting 06 aren 45 ca Hebbende dezen bouwgrond eene breedte aan de baan van 17,40 m. Beide koopen zijn bewoond en gebruikt door de eigenaars gemelde echtgenooten Achiel Hael- terman-Baillius.

Denderklok | 1936 | | pagina 3