BIJVOEGSEL AAN van Zondag 10 Januari 1937 Verkoopingen van de Notarissen van Kanton Ninove. Bouwplaatsen en Zaailand w eiland en Kost'li 0 11 I WOONHUIS w 0 o 11 11 WOONHUIS met TUIN 2 WOONHUIZEN LAND 23 perceelen Bouwgrond een perceel ZAAILAND Woonhuis met Werkhuis Nieuwgebouwd WOONHUIS Burgershuis le huren TE HUREN Men vraagt te koopen Nieuwgebouwd WOONHUIS Herberg met medegaandc Hof Nieuwgebouwd WOONHUIS een schoon Hofstedeken WOONHUIS met TUIN met Tuin met Tuin Studie v« fl Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 Openbare Verkooping van een te Ninove, Ileriinckhovestraat, 45. Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ni nove, Graanmarkt n- 38, zal met de pleegvormen der Wet van 12 Juni I816, ten overstaan van den lieer Vrederechter des kantons Ninove, overgaan tot de openbare verkooping van Dinsdag 26 Januati 1937, Openbare Verkooping van te Ninove, Steenweg naar Nederbrakel. Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ni nove Graanmarkt, n' 33. zal overgaan tot de openbare verkoopiDg van de hieronder beschreven onroerende goederen Stad Ninove Mansborreveld Steenweg naar Nederbrakel. Donderdag 2X Januari 1937 TE KOOP te Ninove Van de Stad Ninove Studie van Notaris Vande Veld3 Beverstraat, Ninove. Verkooping van te Voorde, op Beekveld. Dinsdag 12 Januari 1937, Verkoopirg van een BOUWGROND te Meerbeke, aan d. steenweg v. Edirigen De notaris VANDEVELDE te Ninove, zal openbaarlijk verkoopen Dinsdag 26 Tanuari 1937, Verkooping van te Denderwindeke, en te Denderhautem en Ninove. Woensdag 20 Januari <937, Studie van M"r VAN OUDENHOVE Notaris te Denderhautem Openbare Verkooping le Oultre Eychem Dinsdag 12 Januari <937. Openbare Verkooping van een le Denderhautem, Bovendorp. Dinsdag <2 Januari <937, mot 'Tuin te Denderhautem, Dael. Dondeidag l i Januari 1937, Uit tet hand te koop: Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw Uit ter hand te kcop Studio van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt, 17. Schoon Burgershuis te huren, gestaan en gelegen le Ninove, Geeraardsbergsche- straat, nummer 17. Laatst bewoond geweest door den ei genaar M. Paul Pevenage-Verstraeten. Zich wenden tol notaris Albert Evene poel, te Ninove. Uit ter hand te koop Drie in opbouw zijnde woonhuizen met hof, te Ninove, steenweg naar Aalst. Zich te bevragen bij den eigenaar Phi lemon Van Bossuyt of tot notaris Evene- poel. Studie van Meester COSYN'S, Notaris te Meerbeke Openbare Verkooping te Esschene Moutil Zaterdag 9 Januari <937 Openbare Verkooping van eene nieuwgebouwde te Denderleeuw e Huyssegem DinsJag 12 Januari 1957, te Meerbeke Ternath Dinsdag <2 Januari <937 Openbare Verkooping van met afhangendheden en welbepianten boomgaard te Heme. Maandag 18 Januari <937, Openbare Verkooping een perceel Tuin een Bocmg-aard Meersch met Landgebouw te Aspelare. Dinsdag 5 Januari <937. Openbare Verkooping te Meerbeke Sint Pietersstraal Zaterdag 23 Januar i 1937 Uit Ier band te koop V?'. Stad Ninove. Een Eigendom staande en gelegen aan de Her- linckhovestraat, nummer 45, begrijpende A Een Woonhuis, - bevattende woonplaats, keuken, plaats overdekt met dome, waschhuis, 2 slaapkamers en zolder - voorzien van regen- en drinkwater, gekend ten kadaster sectie B, nuia- 1S34E|2, mei eene oppervlakte van 80 centiaren, groot volgens titel 72 centiaren. B. Een petceel Tuin, gekend ten kadaster sectie B, nummer I834d|2, met eene oppervlakte van 01 are 20 centiaren, groot volgens titel 01 are 17 centiaren. Laatst bewoond er. gebruikt door de meJever- 2oekers, Mr en Mevr l-'erdinand Grijseels-Gochet. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 1 i[2 uur 's voormiddags, ter gehoorzaal van het vredegerecht, ten stadhuize van Ninove. Koop 1. Een perceel land, gekend ten ka daster* sectie B, deel van nummer 1758b en 1759u, groot 23 aren 66 centiaren. Onmiddeiliike ingenottreding. Koop 2. Een woonhuis begrijpende scheur, kleine keuken, koer, groote stal. 2 slaapkamers, zolder en tuin - voorzien van regen en drinkwa- I ter - gekend ten kadaster sectie B, nummers 1758e en 1758b(deel, groot volgens meting 03 aren 08 ca Laatst bewoond door Mr Henri Baeyens. Onmiddellijke ingebrtiiktredidg. Koop 3 Een woonhuis - begrijpende voor plaats, keuken, plaats overdekt met dome, gang, stal. varkenskot, 2 kelders, 2 slaapkamers, ruime zolder en tuin - voorzien van drinkwater - gekend fen kadaster sectie B,nummers 1 7588 en 1758h[dcel groot volgens meting 03 aren 05 centiaren. De gebouwen met een deel van den tuin, be woond en gebruikt door M. Theophiel Geeroms, zonder geschreven huurceel, van week tot week, mits 37,50 fr. per week. Voor het overige van den tuin (sectie B, deel van nrs 1758b) onmiddellijke ingebrriklreding Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg «Café Detroit» bij M. Jos. De Viile, te Ninove, Geeraadsberg- schestraat, n1 101 aan eene nieuwe straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Doornweg. 5e koop. 01 are 69 centiaren bouwgrond. 6e koop. 01 are 66 centiaren 7e koop. 01 are 65 centiaren Se koop, 01 are 58 centiaren 9e koop. 01 are óg centiaren 10e koop. 01 are 59 centiaren 1 le koop. 01 are 48 centiaren >1 12e koop. 01 are 41 centiaren 13e koop. Oi are 37 centiaren 14e koop. 01 are 37 centiaren 15e koop. 01 are 71 centiaren löekoop 01 are 94 centiaren 17e koop. Oi are 72 centiaren 18e koop Ol are 49 centiaren Ige koop. 01 are 37 centiaren 20e koop. Oi are 36 centiaren 21e koop. 01 are 33 centiaren 22e koop. 01 are 2g centiaren 23e koop. Oi are 23 centiaren 24e koop. 01 are 16 centiaren 2.JC koop 01 are 99 centiaren 26e koop. 02 are 07 centiaren 27e ktop. 01 are 12 centiaren Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel MEERSCH, gelegen tusschen de Pamel en Neaerwiiksiraten, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte omtrent 53 a. Een WERKMAN'jHUIS met tuin, staande en gelegen aan de Pamelstraat, nr. 169, met een o»pervlakte van 03 aren 4O centiaren. 06 aren 01 centiare BOUWGROND, gelegen aan den tragel der Dendervaart, met een voorge vel van S meters gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, Onmiddellijk ingebruiktreding. Voor inlichtingen en voorwaarden, zich wen den ter studie van Notaris Van Rossom voor noemd. De notaris VANDE VELDE te Ninove zal na- mens den heer Cyriei Clercbaut, open baarlijk ye£en°Pperceel zaailand, gelegen te Voorde, op het Beekveld. gekend ten kadaster onder Sectie B nr 405b. met eene oppervlakte van óD aren, groot volgens titel 36 aren 9 centiaren. Dit perceel zal in twee deelen opgeroepen worden oost- en westhelft. Gebruikt door Alois De Freyn en Emiel Ronsyn Enkele Zitdag om 1 uur namiddag, ter herberge van Albert D'hauwer, te Appelterre aan de Kerk (Gemeen tehuis). en een perceel Eerste koop. - Een welgelegen Woonhuis met afhangendheden Werkhuis, tuin eu erve, geslaan en gelegen te Meerbeke, op het Kruisveld, aan den steenweg van Ninove, gekend ten kadaster onder Sectie A, deel van N'r 411v, groot volgens meting 03 aien 72 centiaren, palende oost den steenweg mtt eene breedte van 8 m. 90, zuid de gebroeders De Dutïeleer, west den Budaweg met eene breedte van 8 m noord den tweeden koop. Tweede koop. Een welgelegen perceel Bcuwgrond en Tuin, gelegen te Meerbeke, op het Kruisveld, aan den steenweg van Ninove naar Edingen, gekend ten kadaster onder Sectie A, deel van nr 41 lv, groot volgens meting 03 aren 53 c.a., palende oost Pieter Cobbaert Van Wil der en den steenweg (hebbende aan den steenweg eene breedte van 4 m. 3')) zuid den eersten koop west den Budaweg met eere breedte van 3m., noord Pieter Cobbaert-Van Wilderen. Gebruikt door den eigenaar Jean Van Varenberg Enkele Zitdag om een uur namiddag, ter herberge van Oscar Vander Eist, te Ninove, in de Burchtstraat. De notaris VANDEVELDE, te Ninove, za'. openbaarlijk verkoopen Eerste tot tiende koopen. Perceelen Bouwgrond en Zaailand gelegen te Dender windeke, aan de Krepelstraat, samengevat in de opgestelde tabel. Koop Grootte volgens meting Sie. Nummer 1 bouwgrond 05 a. C 337b[deel 2 id. 05 a. C idem 3 id. 05 a. 00 ca. 72 C idem 4 id, O5 a. 07 ca. C idem 5 id. 05 a. 10 ca. C idem 6 id. 7 id. 8 id. 9 id. 10 LAND idem O5 a. 23 ca. C 05 a, 24 ca. C idem 05 a. 90 ca. C idem 04 a. 87 ca. C idem 29 a. 58 ca. 53 C idem Elfde koop. 54 aren 10 cent, volgens titel, Meersch en Bosch, gelegen te Denderhautem, inde Kipsteken, groot volgens meting 53 aren 7O cer.t. gekend ten kadaster onder Sectie B, nummers 2016 en 2017, palende oost de beek en daarover den volgenden koop. west verscheide- nen, r.oord Frans-Xaveer De Gendt Pelsmaeker Twaalfde koop. 03 heet. 26 aren 63 cent. volgens meting Bosch, gelegen te Ninove, in de kipsteken, op hit schcorve'd, groot volgens titel 03 heet. 28 aren 80 cent. gekend ten kadaster onder sectie A nummer 195b, palende oost Jozef Vander Straet»n-De Winter, Eduard Van Santen, Rer.é Hac'terman Eeman, de kinderen Vander Paelt, Camiel Vanden Haute-Asschrrickx en Jozef Liénart, zuid de kinderen Vander Paelt, west de beek, r.oord Eduard Sonck Vander Maelcn. Enkele Zitdag om een namiddag, ter herberge van den heer Edmond Wyffels, te Ninove, in de I.angemunt- straat. De notaris Edg. VAN OUDENHOVE verblij vende te Denderhautem, zal namens de erfgena men van Benedikt De Spiegeleer-De Ro met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove, openbaar verkoopen. Gemeente Oultre. Eer.ige Koop A. Een woonhuis met afhangen ter wijk Eychem groot bij titel 75 centiaren, ge kadastreerd Sectie B. nummer 971, als groot 90 centiare*. B. 1 are 55 centiaren tuin, gelegen omtrent het woonhuis gekadastreerd Sectie B nummer 972r, als groot 1 are 60 ca. Enkele Zitdag om 2 1|2 ure nanoen, ter gehoorzaal van het Vre degerecht te Ninove. De Notaris F.dg. VAN OUDENHOVE verblij vende te Denderhautem, zal namens Frans Raes en kind, ten overstaan van den lieer Vrederechter des kantons Ninove, met de pleegvormen der wet van 12 Juri 1816 openbaarlijk verkoopen Gemeente Denderhautem. Eenige Koop. Een woonhuis met afhangen en grond op het Bovendorp, groot 2 aren 20 ca. Enkele Zitdag om 3 ure nanoen, tcrgchootzaal van het Vrede gerecht te Ninove. Openbare Verkooping; van een De Notaris F.dg VAN OUDENHOVE verblij vende te Denderhautem, zal namens Petrus De Leenheer openbaar verkoopen Gemeente Denderhautem. Eenige Koop Een nieuwgebouwd woonhuis op en niet 8 aren 28 ca. grond eronder en aan ge staan en gtk-gen ter plaatse Dael Ingebruiktreding, kort na den toewijs. Enkele Zitdag om 1 1|2 ure namiddag, ter herberg van Amsnd De Leenheer, Dael, te Denderhautem. Gemeente Denderhautem Een schoonen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime athangende gebouwen op de Dorpplaats. Te koop in zijn geheel of in deelen met breedte ter straat naar beliefte Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrijf. Schoon en welgelegen bouwgronden te Welle, 61 aren 53 centiaren bouwgrond te Welle, palende aan den steenweg, aan de kasseide naar Leeuw- brug, aan Benoit Wynant cu aan de Wed. Van den Urande. Een partij land zijnde welgelegen bouwgrond te Haeitcrt aan den steenweg tusschen Kerkxken en Haehert groot 31 a. 4!) c hebbende eene breedte aan den «teenweg van 16 meters. Een nieuwgebouwd woonhuis op en met 3 aren 07 cent grond ie Denderleeuw, aan den steenweg van Ninove op Aalst, palende nr.ord Frans De Leenheer, oost Jacobus Sonck, zuid. Dèsiré Van Rr.mpelbergh en west den steenweg. Gemeente Denderleeuw 1. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhan- géndheden en medegaanden grond, staande en gelegen aan Coupurestraat, gekadastreerd sectie B, deel van nummers >96.1, 896e en 895, hebben- de eene oppervlakte van 1 aie 98 cer.t 50 tier.ra. 2. Een perceeltje btsch, gelegen in de Kerk- bossnhen gekend ten kadaster sectie a, nummer 12031'.. met eene grootte van 2 arer. 60 cent. Beide goederen zijn bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Her.ri Couck-Staels. Stad Ninove fit tor hand te koop of «er huur Een woonhuis en een ruim nijverheidsgebouw vroeger gekend onder den naam Fantasia Fa briek te Ninove aan de oude Kaai. Zich wenden ter studie van notaris Van Ouden- hove. Gemeente Denderleeuw Woonhuizen, schoor.e en welgelegen bouw gronden. Gemeente Erembodegem Welgelegen en goed gekalandeerde herberg, nieuw gebouwd, te Erembodegem, Geeraards- bergsche steenweg, dichtbij de Capucienenlaan te Aalst. Onmiddelijke ingebruiktreding. Voor inlichtingen gelieve men zich te wenden tot notaris Van Themsche voornoemd. Twee schoone WOONHUIZEN met afhan- gendheden en hot, gestaan en gelegen te Meer beke, aan den steenweg op Brussel. Zich te bevragen bij de eigenares, Jufvrouw Germaine Stevens te Meerbeke, of tot notaris Evenepoei te Ninove. Perceelen weiland of boschgrond van I tot 5 Hectaren om te beplanten met canada's. Zich wenden tot de notaris Albert Evenepoel, te Ninove. Stad Ninove 1 Twee nieuwgebouwde aaueenpalende woon huizen te Ninove, Steenweg raar Aalst Zich te bevragen tot d-;n eigenaar M F'rans Watripont, of tot den notaris Evenepoel. 2 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove, aan tien steenweg naar Denderhautem. 3 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninovè, aan de Langemuren, met grootte naar ieders bel iel i e, Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove op liet Niepersveld, aan de Ooststraat, met grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar M. Gaston Thulie, of tot voorgenoemden notaris. Gemeente Oultre 1 Woonhuis met afhangendheden, erve en tuin, gestaan en gelegen le Ou lireSteenweg naar Geeraardsbergcn, gioot 05aren. Het huis heeft etnen voorgevel van IOmeter met inrijpoort en magazijn. Het bevat beneden 4 ruime plaatsen, mei stalling, grooten koer en hof Boven 8 schoone slaapkamers en groote zol der. l'hans bewoond dooor den eigenaar, M. Ca- simir De Leenheer. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Albert Evenepoel 2 Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan engelegen te Oultre ter plaats genaamd Terras met eene grootte van 02 aren 20 ca. Thans verhuurd aan M. Achiel Van Opbergen. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Jules Van Brantegem tc Ninove, Geeraardsbergschestraat, of tot Notaris Albert Evenepoel te Ninove. Gemeente Meerbeke lEen schoon burgershuis niet afhangendheden, erve, tuin en nevenliggenden bouwgrond, gestaan en gelegen te Meerbeke, aan den steenweg van Ninove op Edingen, met eene grootte van 9 aren 70 ca. Thans bewoond door den eigenaar M. August-Gustaaf De Bolle. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor alle inlichtingen zich wenden tot de no tarissen Albert Evenepoel te Ninove of Leo Co- syns, te Meerbeke. 2 .Sohoone perceelen bouwgrond gelegen te Meerbeke, aan den steenwg naar Brussel, met eene grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar, M. Albert Stevens. Gemeente Okegem Gerieflijk woonhuis met afhangendheden en erve. gestaan en gelegen te Okegem, op het Sla- tieplein, huisnutcmtr 11, met eene grootte van 60 centiaren. Zich te bevragen bij den eigenaar M- Albert Vernaillen, te Okegem, of ter studie van voor noemden notaris. Gemeente Aspelaere Woon' uis met afhangendheden en eive, te Aspelaere, wijk Roon groot ongeveer 2 aren. Thans onbewoond. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Cyriei D'Herde, of tot notaris Albert Evenepoel te Ninove. Schoon perceel bouwgrond a degen te Ninove, nan den steenteen naar Aalst, met eenen voorgevel van 6 Meter, inhoudende 03 aren 38 centiaren, palende aan den steenweg, M. De Winne en M. Van Schart' devel. Zich wenden tot notaris Albert Evenepoel ie Xinove 1) Woonhuis met af hangendheden en hof, ge staan engelegen te Dender windeke, wijk «Nyken». Thans bewoond door de eigenaars de echtge- r.ooten Joseph Vierendeel Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Evenepoel te Nincve. 2) Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Geeranrdsbergen. Inlichtingen vragen bij den eigenaar M. Leo Uiin, Geeraardsbergschestraat, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. 3; Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove. aan den steenweg naar Denderhautem, met voorgevel naar kooptis beliefte, op eene diepte var, ongeveer 60 meter. Zich wenden tot de eigenaar M. Pieter Cop pers, steenweg naar Denderhautem, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. van een De notaris STAS te Assche za! met tusschen komst van zijn ambtgenoot notaris COSYNS te Meerbeke openbaarlijk verkoopen Gemeente Esschene. Een schoor, nieuwgebouwd woonhuis met af hangendheden en medegaanden tuin slaande en gelegen ter plaats genaamd Moutil gekend ten kadaster sectie B deel van nummer 299 a groot volgens meting 6 aren 30 centiaren. Bewoond door de eigenaars de echtgenooten Egied Alfons D'Haeseleer De Mulder. Onmiddellijke ingebruiktreding. Tweede en laatstcn Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van M. Gustaaf Neuktrmans, kuiper, aan de Kerk te Esschene. Bij gedwongene onteigening. Dc Notaris COSYNS te Meerbeke, daartoe be noemd bij vonnis verleend door de Rechtbank van Eersten Aanleg te Audenaarde in dagteeke- ning van 15 December 1936, zal ten overstaan van den heer Vrenerechter des kantons Ninove en gelijkvormig aan de wet van I5 Oogst 1854, oper- baarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Een nieuwgebouwde herberg met afhangend heden en medegaande erf, staande en gelegen tfr plaats genaamd Huyssegem gtkend ten ka- daster vroeger Sectie A nummer 1700b, groot 42 aren 34 centiaren en tegenwoordig gekada- streerd Sectie A nummer 1706d boschje groot 30 aien en Sectie A nummer 1700e, weiland groot 11 aren 50 centiaren (waarop gemelde herberg met af hangendheden is opgericht), i Onmiddellijke ingenottreding en liberale inge bruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter gehoorzaal van het Vre degerecht ten stadhuize van Ninove. BELANGRIJKE BEMERKING. Slechts in t geval dat het te verkoopen goed niet verhoogd wierd tot 15 maal 't kadastraal inkomen, zal een tweede zitdag plaats hebben. Bij gedwongene onteigening. Openbare Verkooping van een De notaiis COSYNS te Meerbeke, daartoe be noemd bij vonnis verleend door de Rechtbank van Eersten Aaaleg te Oudenaarde in dagtee- kening van 24 November 1936, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove en gelijkvormig aan de wet van 15 Oogst 1854, opcnbaarlijk verkoopen. Gemeente Meerbeke, Een nieuwgebouwd woonhuis m;t alliangend- heden en medegaanden tuin staande en gelegen ter plaats genaamd Ternath gekend ten kadas ter sectie C nummer 288c en 238d hebbende eene opperv lakte van 10 aren 30 centiaren, groot vol gens titel 7 aren negen en tachtig centiaren. Onmiddellijke ingenottreding en iibere in ge- bruiktreding. Tweede en laatste Zitdag om 1 ure namiddag, ter gehoorzaal van het Vre degerecht ten Stadhuize van Ninove. De notaris COSYNS te Meerbeke, zal namens dame Madeleine Van Wittenbergh, weduwe van Mr Georges De Bontridder, openbaarlijk verkoo pen Gemeente Herne Een hofstedeken met afhangendheden en bcomgaard, gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Kleine Leenstraat gekend ten kadaster sectie B.deel van nummers 86, 87b en 8Sc. groot volgens meting 52 aren. Aanstaande ingebruiktreding. Onmiddellijk ingenottreding. Bewoond door Mr Leopold Orley van maand tot maand. Tweede Zitdag om 2 30 uur namiddag ter herberg van sieur Joseph Pottier te Denderwindeke, Steenweg op FIdingen. van een De rotaris COSYNS te Meerbeke zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en ten overstaan van den heer Vrederechter des kanton Ninove openbaarlijk verkoopen. Gemeente Aspelare. Koop een Een woonhuis met afhangen en medegaanden grond staande en gelegen ter plaats genaamd De Biestgekend ten kadaster Sectie A nummer 457d hebbende eene oppervlakte van 3 aren 30 centiaren. Koop twee Een perceel tuin gelegen ter plaats genaamd den Ilalf gekend ten kadaster Sectie A nummer a72f hebbende eene oppervlakte van 3 aren 50 centiaren. Koop drie Een perceel boomgaard, weide en bosch met een landgebouw eropstaande gekend ten kadaster Sectie A nummers 466b, 462, 463, 460b en 461b met eene oppervlakte van 2Ó aren 80 centiaren. De boomprijs zal ter ziiting bekend gemaakt worden. Deze drie koopen zijn in gebruik bij de weduwe helix Ga!!e-De Kegel en kinderen. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 1 unr zeer stipt namiddag ter gehootzaal van het Vredegerecht teo stadhuize van Ninove. van een zeer gerieflijk De notaris COSYNS le Meerbeke, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Meerbeke. Een zeer geriefelijk woonhuis met athangend- heden en medegaanden tuin. staande en gelegen aan de Sint Pietersstraat, gekend ren kadaster Sectie A deel van ouden nummer 346b, hebbende eene oppervlakte vau 8 aren 31 centiaren. Thans bewoond door M. August Agtergael-De Saedeleer. Ingebruiktreding met 1 April 193". Enkele Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van sieur Jozef Van Den Houte-De Saedeleer te Meerbeke, Sint Pietersstraat. De notaris COSYNS te Meerbeke maakt bekend dat hij gelast is met den verkoop uiter/iand van eene schoone en welgelegen VH-LAm et wel ba plant en boomgaard an tuin staande en gelegen te Esse tin gen, onder Sint K win- ens-Lennick, aan den steen; eg op Assche, groot in oppervlakte t2 aren en palende oost aan gemehlcn steenweg, noord de Commissie van Openbaren Onder stand van Brussel, west de familie Vander Perre en zuid de weduwe Van I.ierde en nog Vander Perre. Gemeente Denderleeuw Een woouhuis met afhangendheden, staliing, remies en koer gestaan en gelegen ter plaats ge- naamd Huyssegem, aan den Molenweg, groot in oppervlakte 73 centiaren, palende noord den Mo enweg, oost Frederik Samin, zuid de weduwe en kipderen Jan Baptist Wijnant, west F'clicien Ruysseveld. Bewoond door Eduard Van der Stockt. Gemeente Meerbeke. Een zser geriefelijk nieuwgebouwd burgerehuis met afnangen en medegaanden tuin staande en gelegen aan den steenweg van Ninove op Edingen gtoot in oppervlakte 9 aren 70 centiaren, sectie A nummer 528c des kadasters palende west gezeg den steenweg noord Frans De Lange oost C.O.O. van Ninove en zuid de erven Braekman, Laats bewoond geweest door M. Aug. De Bolle. Aanstaande ingebruiktreding. Zich bevragen ter studiën van de netaris CosynR te Meerbeke en Evenepoel te Ninove.

Denderklok | 1937 | | pagina 4