BI IVOEGSEL AAN van Zondag 17 Januari 1937 Verkoopingen van de Notarissen van 'l Kanton Ninove. WOONHUIS met TUIN 2 WOONHUIZEN LAND 23 perceelen Bouwgrond Woonhuis met Werkhuis Bouwplaatsen en Zaailand Burgershuis te huren Men vraagt te koopen TE HUREN een schoon Hofstedeken WOONHUIS met TUIN nieuwgebouwde HERBERG Woonhuis dienstigvoor Herborg Banque de la Société Générale de Belgique Administratieve zetel van Aalst. AGENTSCHAP van NINOVE, Te koop Drijwielkar WERKVROUW Werkmanshuis Geheimhouding Studie vi.ö Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 Openbare Verkooping van een te Ninove, Herlinckhovestraat, 45. Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ni nove, Graanmarkt n' 38, zal met de pleegvormen 'Ier wet van 12 Juni 18i<5, ten overstaan van den lieer Vrederechter des kantons Ninove, overgaan tot de openbare verkooping van Stad Ninove. Dinsdag 26 Januari 1937, Openbare Verkooping van te Ninove, Steenweg naar Nederbrakel. Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ni nove, Graanmarkt, n- 33, zal overgaan tot de openbare verkooping van de hieronder beschreven onroerende goederen Stad Ninove u Mansborreveld Steenweg naar Nederbrakel. Donderdag 28 Januari 1937 TE KOOP te Ninove Van de Stad Ninove Sludie vim Notaris Vaode Velde Beverstraat, Ninove. Verkooping van een BOUWGROND ti Meerbeke, aan d. steenweg v. Edingen De notaris VANDEVELDE te Ninove, zal openbaarlijk verkoopen Dinsdag 26 Januari 1937, Verkooping van te Denderwindeke, en "Weilandi en Boaeh te Denderhautem er. Ninove, Woensdag 20 Januari 1937, Studie van VAN QIJDENHOVE Notaris te Denderhautem Uit ter hand te koop: Studie van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt, 47. Schoon Burgershuis te huren, gestaan en gelegen le Ninove, Geeraardsbergsche- straat, nummer 17. Laatst bewoond geweest door den ei genaar M. Paul Pevenage-Verstraeten. Zich wenden tot notaris Albert Evene poel, te Ninove. Uit ter hand te koop Zich te bevragen bij den eigenaar Phi lemon Van Bossuvt of tot notaris Evene poel. Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw Uit ter hand te koop Studie van Meester C0SYNS, Notaris te Meerbeke Openbare Verkooping van met afhangendheden en welbeplanten boomgaard te Heme. Maandag 18 Januari 1937, Openbare Verkooping Zaterdag 25 Januari 1937 met medegaande erf te Denderleeuw, Huyssegem. Dinsdag 2 Februari 1937, Openbare Verkooping van een te Denderleeuw, Huyssegem. Dinsdag 26 Januari 1957, Uit ter hand te koop Plaats uwe gelden op rekening in de Naamlooze Vennootschap te Brus sel, 3, Montagr.e du Pare. Beverstraat, voorheen Banque Centrale de la Dendre. Volstrekte zekerheid. in allerbesten staat. Adres bureel van 't blad. wordt gevraagd voor 2 uur werk alle dagen Voor inlichtingen zich wenden bureel van 't blad. Een Eigendom staande en gelegen aan de Her linckhovestraat, nummer 45, begrijpende A. Een Woonhuis, bevattende woonplaats, keuken, plaats overdekt met döme, waschhuis, 2 slaapkamers en zolder - voorzien van regen- en drinkwater, gekend ten kadaster sectie B, num- 1884f.|2, met eene oppervlakte van 80 centiaren, groot volgens titel 72 centiaren. B. Een perceel Tuin, gekend ten kadaster sectie B, nummer lS34d|2, met eene oppervlakte van 01 are 20 centiaren, groot volgens titel 01 are 17 centiaren. Laatst bewoond en gebruikt door de meJever- zoekers, Mr en Mevr I'erdinand Grijseels-Gochet. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 1 i[2 uur 's voormiddags, ter gehoorzaal van het vredegerecht, ten stadhuize van Ninove. Koop 1. Een perceel land. gekend ten ka daster sectie B, deel van nummer 1758b en 3759u, groot 23 aren 66 centiaren. Onmiddellijke ingenottreding. Koop 2. Een woonhuis begrijpende schuur, kleine keuken, koer, groote stal. 2 slaapkamers, zolder en tuin - voorzien van regen-en drinkwa ter- gekend ten kadaster sectie B, nummers 1758e en 758b|deel, groot volgens meting 03 aren 08 ca Laatst bewoond door Mr Henri Baeyens. Onmiddellijke ingebruiktredidg, Koop 3. Een woonhuis - begrijpende voor plaats, keuken, plaats overdekt met dome, gang, stal, varkenskot, 2 kelders, 2 slaapkamers, ruime zolder en tuin - voorzien van drinkwater - gekend fen kadaster sectie B,nummers 175811 en 1758bjdeel groot volgens meting 03 aren 05 centiaren. De gebouwen met een deel van den tuin, be woond en gebruikt door M. Theophiel Geeroms, zonder geschreven huurcecl, van week tot week, mits 37,50 fr. per week. Voor het overige van den tuin (sectie B, deel van nrs 1758bj onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg Café Detroit» bij M. Jos. De Ville, te Ninove, Geeraadsberg- schastraat, n- 101 aan eene nieuwe straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Doornweg. 5e koop. 01 are 69 centiaren bouwgrond. (Ie koop. 01 are 66 centiaren 7c koop. 01 are 65 centiaren se koop. 01 are 58 centiaren 9e koop. 01 are 5g centiaren 10e koop. 01 are 59 centiaren 1 le koop. 01 are 48 centiaren 12e koop. 01 are 41 centiaren 13e koop. Oi are 37 centiaren 14e koop. 01 are 37 centiaren 15e koop. 01 are 71 centiaren löekoop 01 are g4 centiaren 17e koop. Oi are 72 centiaren 18e koop.Ol are 4'.'centiaren Ige koop. 01 are 87 centiaren 20e koop. Ot are 36 centiaren 21e koop. 01 are 33 centiaren 22e koop. 01 are 2g centiaren 23e koop. Oi are 28 centiaren 24e koop. 01 are 16 centiaren >1 2.>e koop 01 are 99 centiaren 26e koop. 02 are 07 centiaren 27e koop. 01 are 12 centiaren Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel MEERSCH, gelegen tusschen de Pamel *n Nederwijkstraten, zeer welgelegen voer bouwgrond, groot in oppervlakte omtrent 18 a. Een WERKMANSBUIS met tuin, «taande en gelegeD aan de l'amelstraat, nr. i6y, met een oppervlakte van 03 aren 4O centiaren. 06 aren 01 centiare BOUWGROND, gelegen aan den tragel der Dendervaart, met een voorge vel van 8 meiers,gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, Onmiddellijk ingebruiktreding. Voor inlichtingen en voorwaarden, zich wen den ter studie van Notaris Van Rossom voor noemd. en een perceel Eerste koop. - Een welgelegen Woonhuis met alliangendhedenWerkhuis, tuinen erve, gestaan en gelegen te Meerbeke, op het Kruisveld, aan der. steenweg van Ninove, gekend ten kadaster onder Sectie A, deel van Nr 411v, groot volgens meting 08 aren 72 centiaren, palende oost den steenweg met eene breedte van 8 m. 90, zuid de gebroeders De DufTeleer, west den Budaweg met eene breedte van 8 m noord den tweeden koop. Tweede koop. Een welgelegen perceel Bcuwgrond en Tuin, gelegen te Meerbeke, op het Kruisveld, aan den steenweg van Ninove naar Edingen, gekend ten kadaster onder Sectie A, deel van nr 41 lv, groot vo'gens meting 03 aren •3 ca,, palende oost Pieter Cobbaert Van Wil der en den steenweg (hebbende aan den steenweg eene breedte van 4 m. 35) zuid den eersten koop west den Budaweg met eene breedte van3m., noord Pieter Cobbaert-Van Wilderen. Gebruikt door den eigenaar Jean Van Varenberg Enkele Zitdag om een uur namiddag, ter herberge van Oscar Vander Eist, te Ninove, in de Burchtstraat. De notaris VANDEVELDE, te Ninove, zal openbaarlijk verkoopen Eerste tot tiende koopen Perceelen Bouwgrond en Zaellend. gelegen te Dender windeke, aan de Krepelstraat, samengevat in de opgestelde tabel. Koop Grootte volgens meting Sie. Nummer 1 bouwgrond 05 a. 2 id. 05 a. 3 id. O5 a. 00 ca. 72 4 id. O5 a. C7 ca. 5 id. 05 a. 16 ca. 6 id. 05a.23ca. 7 id. O5 a, 24 ca. S id. 05 a. 90 ca. 9 id. 04 a, 87 ca. 10 LAND 29 a. 58 ca. 58 C 337bjdeel C idem C idem C idem C idem C idem C idem C idem C idem C idem Elfde koop.64 aren 10 cent, volgens titel, j Metricl en Bosch, gelegen te Denderhautem, inde Kipsteken, groot volgens meting 53 aren 7O cent. gekend ten kadaster onder Sectie B, nummers 2018 en 2017, palende oost de beek en daarover den volgenden koop. west verschelde- nen, noord Frans-Xaveer De Gendt Pelsmaeker Twaalfde koop. 03 heet. 26 aren 63 cent. volgens meting Bosch, gelegen te Ninove, in de kipsteken, op het schoor veld, groot volgens titel 03 heet. 28 aren 80 cent. gekend ten kadaster onder sectie A nummer 195b, palende oost Jozef Vander Straeten-De Winter, Eduard VanSanten, René Haelterman Eeman, de kinderen Vander Paelt, Carniel Vanden Haute-Asscherickx en Jozef Liénart, zuid de kinderen Vander Paelt, west de beek, noord Eduard Sonck Vander Maelen. Enkele Zitdag om een namiddag, ter herberge van den heer Edmond Wyffels, te Ninove, in de I.angemunt- straat. Gemeente Denderhautem Een schoonen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime alhangende gebouwen op de Dorpplaats, Te koop in zijn geheel of in deelen met breedte ter straat naar beliefte. Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrijf. Schoon en welgelegen bouwgronden te Welle, 61 aren 53 centiaren bouwgrond te Welle, palende aan den steenweg, aan de kasseide naar Leeuw- brug, aan Benoit Wynant en aan de Wed. Van den Brande. Een partij land zijnde welgelegen bouwgrond te Ilaeitert aan den steenweg tusschen Kerkxken en Haeltert groot 81 a. 49 c hebbende eene breedte a«n den steenweg van 16 meters. Een nieuwgebouwd woonhuis op en met 0 aren 07 cent grond te Denderleeuw, aan den steenweg van Ninove op Aalst, palende noord Erans De Leenheer, oost Jacobus Sonck, zuid Dèsiré Van Rampelbergh en west den steenweg. Gemeente Denderleeuw 1. Een nieuwgebouwd woonhuis met afban- gendheden en medegaanden grond, staande en gelegen aan Coupurestraat, gekadastreerd sectie B, deel van nummers 89öa, 896e en 895, hebben de eene oppervlakte van 1 aie 98 cent 50 tienm. 2. Een perceeltje bosch, gelegen in de Kerk- bosschen gekend ten kadaster sectie a, nummer 1203h, met eene grootte van 2 aren 60 cent. Beide goederen zijn bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Henri Couck-Staels. Stad Ninove Uit ter hand te koop of ter huur Een woonhuis en een ruim nijverheidsgebouw vroeger gekend onder den naam Fantasia Fa briek te Ninove aan de oude Kaai. Zich wenden ter studie van notaris Van Ouden- hove. Perceelen weiland of boschgrond van 4 tot 5 Hectaren om te beplanten met canada's. Zich wenden tot de notaris Alb;rt Evei.epoel, te Ninove. Twee schoone WOONHUIZEN met afhan gendheden en hof, gestaan en gelegen te Meer beke, aan den steenweg op Brussel. Zich te bevragen bij de eigenares. Jufvrouw Germaine Stevens te Meerbeke, of tot notaris Evenepoel te Ninove. Stad Ninove 1 Twee nieuwgebouwde aaneenpalende woon huizen te Ninove, Steenweg naar Aalst. Zich te bevragen tot den eigenaar M Frans Watripont, of tot den notaris Evenepoel. 2 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Denderhautem. 3 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninovè, aan de Lnngemuren, met grootte naar ieders belielie, Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove op het Niepersveld, aan de Ooststraat, met grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar M. Gaston Thulie, of tol voorgenoemden notaris. Gemeente Ouitre 1 Woonhuis met afhangendheden, erve en tuin, gestaan en gelegen te Ouitre, Steenweg naar Geeraardsbergen, groot 05 aren. Het huis heeft etnen voorgevel van IOmeter met inrijpoort en magazijn. Het bevat beneden 4 ruime plaatsen, met stalling, grooten koeren hof Boven 3 schoone slaapkamers en groote zol der. Thans bewoond dooor den eigenaar, M. Ca- simir De Leenheer. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Albert Evenepoel 2 Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan engelegen te Ouitre ter plaats genaamd Terras met eene grootte van 02 aren 20 ca. Thans verhuurd aan M. Achiel Van Opbergen. Voer alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Jules Van Brantegem te Ninove, Geeraardsbergschestraat, of tot Notaris Albert Evenepoel te Nir.ove. Gemeente Meerbeke lEen schoon burgershuis met afhangendheden, erve, tuin en nevenüggenden bouwgrond, gestaan en gelegen te Meerbeke, aan den steenweg var. Ninove op Edingen, met eene grootte van 9 aren 70 ca. Thans bewoond door den eigenaar M. August-Gustaaf De Bolle. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor alle inlichtingen zich wenden tot de no tarissen Albert Evenepoel te Ninove of Leo Co- syns, te Meerbeke. 2 Sohocne perceelen bouwgrond gelegen te Meerbeke, aan den steenwg naar Brussel, met eene grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar, M. Albert Stevens. Gemeente Okegem Gerieflijk woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan en gelegen te Okegem, op het Sta tieplein, huisnummer 11, met eene grootte van 60 centiaren. Zich te bevragen bij den eigenaar M- Albert Vernaillen, te Okegem, of ter studie van voor noemden notaris. Gemeente Aspelaere WoonVuis met afhangendheden en erve, te Aspelaere, wijk Roon groot ongeveer 2 aren. Thans onbewoond. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Cyriel D'Herde, of tot notaris Albert. Evenepoel te Ninove. Si hoon perceel bouwgrond gelegen te Ninove, nan den steenweg naar Aalst, met eenen voorgevel van 6 Meier, inhoudende 03 aren 3S centiaren, palende aan den steenweg, M. Dc Winne en M. Van Schart- devel. Zich wenden tot notaris Albert Evenepoel ie Ninove Drie in opbouw zijnde woonhuizen met hof, te Ninove, steenweg naar Aalst. 1) Woonhuis met afhangendheden en hof, ge staan engelegen te Denderwindeke, wijk «Nyken». Thans bewoond door de eigenaars de echtge- nooten Joseph Vierendeel. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Evenepoel te Ninove, 2) Schoon perceel bouwgrond geiegen te Ni nove, aan den steenweg naar Geeraardsbergen. Inlichtingen vragen bij den eigenaar M. Leo Ulin, Geeraardsbergschestraat, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. 3) Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove. aan den steenweg naar Denderhautem. met voorgevel naar koopers beliefte, op eene diepte van ongeveer 60 meter. Zich wenden tot de eigenaar M. Pieter Cop- pens, steenweg naar Denderhautem, of tot notaris Albert Ever.epoel, te Ninove. Gemeente Denderleeuw. Woonhuizen, schoone en welgelegen bouw gronden. Gemeente Erembodegtm Welgelegen en goed gekalandeerde herberg, nieuw gebouwd, te Erembodegem, Geeraards- bergsche steenweg, dichtbij de Capucienenlaan te Aalst. Onmiddelijke ingebruiktreding. Voor inlichtingen gelieve men zich te wenden lot notaris Van Themsche voornoemd. De notaris COSYNS te Meerbeke, zal namens dame Madeleine Van Wittenbergh, weduwe van Mr Georges De Bontridder, openbaarlijk verkoo pen Gemeente Heme Een hofstedeken met at hangendheden en bcomgaard, gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Kleine Leenstraat gekend ten kadaster sectie B. deel van nummers 86, 87b en 88c. groot volgens meting 52 aren. Aanstaande ingebruiktreding. Onmiddellijk ingenottreding. Bewoond door Mr Leopold Orley van maand tot maand. Tweede Zitdag om 2 80 uur namiddag ter herberg van sieur Joseph Pottier te Denderwindeke, Steenweg op Edingen. van een zeer gerieflijk te Meerbeke Sint Pietersstraal De notaris COSYNS te Meerbeke, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Meerbeke. Een zeer geriefelijk woonhuis met athangend- heden en medegaanden tuin, staande en gelegen aan de Sint Pietersstraat, gekend ten kadaster Sectie A deel van ouden nummer 346b. hebbende eene oppervlakte van 8 aren 31 centiaren. Thans bewoond door M. August Agtergael De Saedeleer. Ingebruiktreding met 1 April 193". Enkele Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van sieur Jozef Van Den Houte-De Saedeleer te Meerbeke, Sint Pietersstraat. Bij gedwongene onteigening. Openbare Verkooping van een De notaris COSYNS te Meerbeke, daartoe be noemd bij vonnis verleend door de Rechtbank van Eersten Aanleg te Oudenaarde in dagteeke- ning van 15 December lg36 zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove en gelijkvormig aan de wet van 15 Oogst I854, openbaarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Eene nieuwgebouwde herberg met afhangend heden en medegaande erf, slaande en gelegen ter plaats genaamd Huyssegem gekend ten kadaster vroeger sectie A, nummer 1700b groot 42 aren 34 centiaren en tegenwoordig gekada streerd sectie A, nummer lyOOd «boschje o groot 30 aren en sectie A, nummer 17C0e «weiland» groot 11 aren 50 centiaren waarop gemelde her berg met afhangendheden is opgericht) en palen, de oost de straat van Denderleeuw naar Liede- kerke en voor de andere gewesten Franciscns Francois Snel van twee kanten Eduard Jannau en Theophiel Van Molie-Van Brabander. Onmiddellijke ingenottreding en libere inge bruiktreding, Tweede en laatste Zitnag om 2 ure ure namiddag ter gehoorzaal van het Vredegerecht, ten stadhuize van Ninove en een De notaris COSYNS te Meerbeke, zal namens Mijnheer Franeiscus Fianfois Snel te Dender leeuw, openbaarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Koop 1. Een woonhuis dienstig voor her berg, gestaas en gelegen ter plaats genaamd Huyssegem aan den Steenweg naar Liede- kerke, inhoudende circa 90 centiaren, en palende oost aan gezegde straat, noord Theophiel Van Mol, west den verkooper Franeiscus Franyois- Snel, zuid koop twee. Koop 2. Een werkmaushuis, gelegen als hieiboven, groot circa 65 centiaren en palende: oost aan de straat naar Liedekerke, noord koop een, west en zuid de verkooper Franeiscus Fran- ?ois-Snel. Beide huizen zijn thans onbewoond. Enkele Zitdag ter herberg van sieur Franeiscus Franyois-Snel café v Laura te Denderleeuw, Huyssegem. De notaris COS 1 'NS te Meerbeke maakt bekend dat hij gelast is met den verkoop uilerhand van eene schoont en welgelegen VILLAmet welbeplanten boomgaarden tuin staande en gelegen te Et serirgen, onder Sint Hum- ens-Lennick, aan den steen: eg op Assche, groot in oppervlakte i2 aren en palende oost aan gemelden steenweg, noord de Commissie van Openbaren Onder stand van Brussel, west de familie Vander Perr» en zuid de weduwe Van Lierde en nog Vander Perre. Gemeente Denderleeuw Een woonhuis met afhangendheden, staliing, remies en koer gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Huyssegem. aan den Molenweg, groot in oppervlakte 73 centiaren, palende noord den Mo lenweg, oost Frederik Samin, zuid de weduwe en kinderen Jan - Baptist Wijnant, west Fclicien Ruysseveld. Bewoond door Eduard Van der Steekt. Ge meente Meerbeke. Een zeer geriefelijk nieuwgebouwd burgerehuis met afnangen en medegaanden tuin staande en gelegen aan den steenweg van Ninove op Edingen groot in oppervlakte 9 aren 70 centiaren, sectie A nummer 528c des kadasters palende west gezeg den steenweg noord Frans De Lange oost C.O.O. van Ninove en zuid de erven Braekman. Laats bewoond geweest door M. Aug. De Bolle. Aanstaande ingebruiktreding. Zich bevragen ter studièn van de netaris Cosyns te Meerbeke en Evenepoel te Ninove. Gemeente Okegem Een perceel bosch, gelegen ter plaats genaamd Evcrsem gekend ten kadaster Eenige Sectie, n- 781, met eene oppervlakte van 14 aren 30 cent en palende aan de Fonteinstraat en van 2 kanten aan de gewezen stekjesfabriek «Nervia». Gemeente Denderleeuw. Een woonhuis met aihangendheden en erve, gestaan en gelegen ter plaatse genaamd Lich- tenhoek gekend ten kadaster sectie B deel van Nr lÖ45p met eene oppervlakte van 71 cent. 65 mil. en palende aan de verkoopers, aan de straat, aan de weduwe Frans Verhavert en aan Amedée Wijnant. Bewoond door den eigenaar René De Schrijver: Stad Ninove. Koop een. Eene Herberg staande en gelegen op de Graanmarkt, gekend ten kadaster Sectie B nummer 1164a met eenen inhoud van 03 aren 10 centiaren. Bewoond door M. Hippoliet Vanden Haute, Koop twee. Twee werkmanshuizen staande en gelegen aan de Kaai,achter voorgaanden koop, gekend ten kadaster Sectie B nummers 1165b en 1165c, hebbende eene oppervlakte van 84 centiar. Bewoond door MM. Violon en Victor De Haver Koop drie. Ee.i burgershuis, gediend heb- oende voor den handel, staande en gelegen aan de Dreefstraat, alsmede een werkmanshuis en een deel van een werkmanshuis, staande en gelegen aan de Vestbarm, dit alles samen gekend ten ka daster Sectie B nummer 418t, 418o en deel van 4l3p, hebbende eene oppervlakte volgens meting van 01 are 80 ca. Het huis aan de Dreef straat onver'nuurd. Voor het te bezichtigen zich leenden ter studie van den No taris. De werkmanshuizen gebruikt door Ursula Vander Schutten tn André De Buyst. Stad Ninove Een perceel hooiland gelegen ter plaats «e- naamd Keldermeersch, gekend ten kadaster sec°tie b, nummer 345h, met eene oppervlakte van 69 a Ingebrtiik bij M. Petrus De Vos. N. B. Dit goed heeft voor de helft zijner oppervlakte een ondergrond van groven witzand dienstig voor bouwwerken en nijverheid. Onmiddellijke ingenottreding. Gemeente Okegem Koop 2. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd den Groenenweg, gekend ten kadaster eenige secHe nummer 60tja, met eene oppervlakte van 80 aren 10 centVerdeeld tn 2 gelijke loten. Ingtbruik bij trans Gtes en Ph. Van der Perre, Koop 3. Een perceel zaailand, gelegen ter plaats genaamd Guldenboom gekend ten kadaster eeni«e sectie nummer 613a. met eene oppervlakte van 81 aren 4° centiaren. Verdeeld in twee gelijke loten, Inge- bruin bij Ivo Staels en Frans Cries. Koop 4. Een driehoekig perceeltje zaailand heen de spoorbaan, gekend ten kadaster sectie eenige «.646 groot 4O cent Ingtbruik bij M. Van den Haute. Gemeente Meerbeke. Een perceel bouwgrond, hebbende een voorge vel van circa 60 m. aan den steenweg van Ninove op Brussel, gekend ten kadaster seeiie A, nr 102a groot 17 a. 10 c. palende aan gezegden steenwe« aan jufvrouw Victoriue De Bont en den voetweg' Dit perceel is geiegen op 100 m. afstand van dé tramhalte Barreel en kan in voordeeli^e voor waarden worden aangekocht. Gemeente Liedekerke Koop 1. Een nieuwgebouwde en wclgekalan- deerd herberg met verdiep, verdere afhangend heden en medegaanden tuin staande en gelegen aan de Muylembaan, gekend ten kadaster Sectie A deei van nummer 635a en b met eene opper vlakte volgens meting van 06 aren 30 certiaren J0p.r T Een weIge'egcn perceel bouwgrond aan de Muylembaan, gekend ten kadaster Sectic A deel van nummeis 635a en b, groot volgens meting 06 aren 45 ca Hebbende dezen bouwgrond eene breedte aan de baan van 17,40 m. Beide koopen zijn bewoond en gebruikt door de eigenaars gemelde echtgenooten Achiel Ilael- terman-Baillius. Gemeente Meerbeke. Een nieuwgebouwd woonhuis met inrijpoorten medegaanden tuin staande en gelegen aan de Sint Pieterstraat, gekend ten kadaster Sectie A deel van ouden nummer 388b|bis groot 3 aren 4 centiaren en 36 tienmilliaren, palende aan ge zegde straat, aan M. Paul Cosyns en aan Mw we duwe Jozef De Moortel Geeroms. Bewoond door de eigenaars de echtgenooten Maurits Van Opdenbosch De Knop. Gemeente Denderleeuw Een schoonen eigendom, bestaar.de uit twee aaneenpalende handelshuizen met afhangendhe- dec, magazijnen en medegaanden grond, staande en gelegen aan de Nayersiraat, gekadastreerd sectie A, nummers liflöd en U96p, groot 6 aren :>0 centiaren, palende aan voormelde straat, aan Jan Beauman Altons Segers en Erans Ruvseveldt- D Haeselecr. Bewoond het eene door den eigenaar Frans Ruysseveldt-D Haeseleer. Het andere door zoon Frans Ruysseveldt.

Denderklok | 1937 | | pagina 3