BIJVOEGSEL AAN van Zondag "li Januari 1937 Verkoopingen van de Notarissen van I Kanton Ni novo. WOONHUIS W 0 0 1 I l i WOONHUIS met TUIN 2 WOONHUIZEN LAND 23 perceelen Bouwgrond Woonhuis mat Werkhuis Bouwplaatsen en Zaailand WOONHUIS met TUIN WOONHUIS en LAND WOONHUIS met HOF Burgershuis ta huren Men vraagt te koopen TE HUREN WOONHUIS met TUIN nieuwgebouwde HERBERG WOONHUIS met ERVE Woonhuis dienstig voor HerbGrg Werkmanshuis WSt. Studie vso Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 Openbare Verkooping van een te Ninove, ïlerlinckhovestraat, 40. Dinsdag 20 Januari 1957, Openbare Verkooping van te Ninove, Steenweg naar Nederbrakel. Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ni nove, Graanmarkt, n' 33, zal overgaan tot de openbare verkoopiDg van de hieronder beschreven onroerende goederen Stad Ninove Mansborreveld Steenweg naar Nederbrakel. Donderdag 2S Januari 1957 Openbare Verkooping van een te Pollare op den Wijngaard Rostraat Notari- VAN ROSSOM, verblijvende ts Ninove Graanmarkt, 83, zal overgaan tot de openbare verkooping van het hierna beschreven onioerend Maandag 8 Februari 1957 TH KOOP te Ninove Van de Stad Ninove Studie van Notaris Vande Velde Beverstraat, Ninove. BOUWGROND Dinsdag 2(*> Januari 1957, Verkooping van te Denderwindeke, en Weiland on Kosoh te Denderhautem en Ninove. Woensdag 3 Februari 1957, Verkooping; van een te Aspelaere, aan de Plekkerstraat. I)e notaris VANDEVELDE, te Ninove, zal namers de erfgenamen var. do gchuisschen V ctor De Saedeleer De Clercp, te Aspelaere, ten over staan van den Heer Vrederechter des kantons Ninove openbaarlijk verkoopen. Dinsdag 9 Februari 1957 Studie van M,er VAN OUDENtJOVE Notaris te Denderhautem Openbare Verkooping van een schoon en gerieflijk te Denderhautem, Eigenstraat. De notaris Edgard VAN OUDENHOv'E, ver blijvende te Denderhautem, zal namens den eige naar Aithur Brack, openbaarlijk verkoopen. Gemeente Denderhautem Donderdag 4 Februari 1957 Uit tei hand te koop: Studie van Meester Albert Evenepoel t Denderhautem, Vossslt. Maandag 8 Februari <9;<7 Openbare Verkooping van en Bouwgronden Woensdag 10 Februari 1957 Woensdag 10 Februari <957 Huismeubels en koerende voorwerpen Pchoon Burgersbuis te huren, gestaan en gelegen te Ninove, Geeraardsbergsche- straat, nummer 17. Laatst bewoond geweest door den ei genaar M Paul Pevenage-Verstraeten. Zich wenden tot notaris Albert Kvene- poel, te Ninove. Uit ter band te Icoop Zich te bevragen bij den eigenaar Phi lemon Van Bossuyt of tot notaris tivene- poei. Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw Uit ter hand te koop Studie van Meester C0SYNS, Notaris te Meerbeke Openbare Verkooping van een zeer gerieflijk te Meerbeke Sint Pietersstraat Zaterdag 25 Januari 1957 met medegaande erf Dinsdhg 2 Februari <957, Openbare Verkooping san een te Denderleeuw, Huyssegem. L.'c notaris COSYNS te Metrbeke, zal namens Mijnheer Franciscus I-'iangois Snel te Dender leeuw, openbaarlijk verkoopen Dinsdag 2(1 Januari 1957, Openbare Verkooping van een te Meerbeke (Bultkets) De notarissen COSYNS te Meerbeke en VAN THEMSCHE tc Denderleeuw zullen openbaarlijk verkoopen Donderdag i Februari 1957 Uit ter hand te koop Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ni nove, Graanmarkt n' 38, zal met de pleegvormen der wet van lz Juni I816, ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove, overgaan tot de openbare verkooping van Stad Ninove. Een Eigendom staande er. gelegen aan de Her- linckhovestraat, nummer 45, begrijpende A. Een Woonhuis, - bevattende woonplaats, keuken, plaats overdekt met döme, wasthhuts, 2 slaapkamers en zolder - voorzien van regen- en drinkwater, - gekend ten kadaster sectie B, num 1884e(2, mei eene oppervlakte van 80 centiaren, groot volgens titel 72 centiaren. B.Een perceel Tuin, gekend ten kadaster sectie B, nummer l884d|2, met eeue oppervlakte van 01 are 20 centiaren, groot volgens titel 01 are 17 centiaren. Laatst bewoond en gebruikt door de meJever- zoekers. Mr en Mevr Ferdinand Grijseels-Gochet. Onmiddellijke iDgebruiktreding. Enkele Zitdag om 1 i\2 uur 's voormiddags, ter gehoorzaal van bet vredegerecht, ten stadhuize van Ninove. Koop 1. Een perceel land, gekend ten ka daster* sectie B, deel var, nummer 1758b en 1759u, groot 23 aren 60 centiaren. Onmiddellijke ingenottredi^g. Koop 2. Een woonhuis begrijpende schuur, kleine keuken, koer, groote stal. 2 slaapkamers, zolder en tuin - voorzien van regen-en drinkwa- ter gekend ten kadaster sectie B, nummers iy5Se en 1758b;deel, groot volgens meting 03 aren 08 ca Laatst bewoond door Mr Henri Baeyens. Onn iddeilijKe ingebruiktredidg. Koop 3. Een woonhuis - begrijpende voor plaats, keuken, plaats overdekt met döme, gang, stal, varkenskot, 2 kelders, 2 slaapkamers, ruime zolder en tuin - voorzien van drinkwater_- gekend len kadaster sectieB,nummers 1 jsSden I758b;deel groot volgens meting 03 aren 05 centiaren. De gebouwen met een deel van den tuin, be woond en gebruikt door M. Theophiel Geeroms. zonder geschreven huurceel, van week tot week, mits 37,50 fr. per week. Voor het overige van den tuin (sectie B, deel van nrs 1758b) onmiddellijk* ingebr.-.Mtreding Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg «Café Detroit» bij M. Jos. De Vilie, te Ninove. üeeraadsberg- sehestraat, n- 101 Bij woonstverandering. goed Gemeente Po.lire. Eea woonhuis begrijpende keuken, waschhuis, 3 kamers en kelder, met schuur, stal, 3 varkens koten, bakoven en tuin, staande en gelegen op den Wijngaard, aan de Kastraat gekem'ten ka daster eenige sectie, nummers 778e en 779e. met eene gezamenlijke oppervlakte van 1/ aren. In gebruik bij den verzoeker, M. Desire De Cooman-Vandersmissen. tot eéne maand na de toewijziDg. Enkele Zitdag om 2 uur s namiddags ter Inibeig van M. Jos. Paternoster, te Pollare, aan de Kerk. aan eene nieuwe straat leidende van den Steenweg op Aalst naar den Duornweg. 5e koop. 01 are 69 centiaren bouwgrond, lie koop. 01 are 0ó centiaren 7c koop. 01 are 65 centiaren 8e koop. 01 are 58 centiaren 9e koop. 01 are 5y centiaren 10e koop. 01 are 5'4 centiaren 11e koop. -- 01 are 48 centiaren 12e koop. 01 are 41 centiartn 18e koop. 0i are 37 centiaren 14e koop. - 01 are 37 centiaren 15e koop, - 01 are 71 centiaren 16e koop 01 are 94 centiaren 17e koop. - 0l are 72 centiaren 18e koop. 01 are 49 centiaren Iqe koop. 01 are 37 centiaren Ü0r koop. - 0i are 36 centiaren 21e koop. - 01 are 83 centiaren ->2e koop. 01 are 2<j centiaren •>8e koop. Ol are 23 centiaren «J 4'4e koop. 01 are 16 centiaren ï.,e koop 01 are 99 centiaren 20e koop. 02 are 07 centiaren »7e koop. 01 are 12 centiaren Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel MEERSCH, gelegen tusschen de Pamel en Nederwijkstratcn, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte omtrent *06farea'ülCentiareVWGROND, gelegen den trage' Uendcrvanrt, met een voorge vel van 8 meters,gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, Onmiddellijk tngebruiktreding. Voor inlichtingen en voorwaarden, zich wen den ter studie van Notaris Van Rossom voor noemd. Verkoopirg van een en een perceel ie Meerbeke, aan d. steenweg v. L'dingen De notaris VANDEVELOE te Ninove, zal openbaarlijk verkoopen Eerste koop. - Een welgelegen Woonhuis met afhangendlieden Werkhuis, tuin en erve, gestaan en gelegen te Meeibeke, op het Kruisveld, aan den steenweg van Ninove, gekend ten kadaster onder Sectie A, deel van Nr 411v, groot volgens meting 03 aten y'2 centiaren, palende oost den steenweg met eene breedte van 8 m. 90, zuid de gebroeders De Duffeleer, west den Budaweg met eene breedte van S m noord den tweeden koop. Tweede koop. Een welgelegen perceel Bcuwgrond en Tuin, gelegen te Meerbeke, op het Kruisveld, aan den steenweg van Ninove naar Edingen, geker.d ten kadaster onder Sectie A, deel van nr 411v, groot volgens meting 03 aren 58 ca,, palende oost Pieter Cobbaert Van Wil der en den steenweg (hebbende aan den steenweg eene breedte van 4 m. 36) zuid den eersten koop west den Budaweg met eene breedte van 3m,, noord Pieter Cobbaert-Van Wilderen. Gebruikt door den eigenaar Jean Van Varenberg Enkele Zitdag om een uur namiddag, ter herberge van Oscar Vander Eist, te Ninove, in de Burchtstraat. De notaris VANDEVELDE, te Ninove. zal oper.baariijk verkoopen Eerste tot tiende koopen Perceelen Bouwgrond en Zaailand gelegen te Dender- windeke, aan de Krepelstraat, samengevat in de opgestelde tabel. Koop Grootte volgens meting 1 bouwgrond 05 a. 2 id. 05 a. 3 id. O5 a. 00 ca. 72 4 id. O5 a. 07 ca. 5 id. 05 a. 16 ca. 6 id. 05 a. 23 ca. 7 id. O5 a, 24 ca. 8 id. 05 a. 90 ca. 9 id. 04 a. 87 ca. 10 LAND 29 a. 58ca. 58 Sie. Nummer C 337bjdeel C idem C idem C idem C idem C idem C idem C idem C idem C idem Elfde koop. 54 aren 10 cent, volgens titel, Meersch en Bosch, gelegen te Denderhautem, inde Kipsteken, groot volgens meting 53 aren 7O cent. gelend ten kadaster onder Sectie B, nummers 2016 en 2017, palende oost de beek en daarover den volgenden koop, west ver^chtide- nen, noord Frars-Xaveer De Gendt Pelsmaeker Twaalfde koop. 03 heet. 26 aren 63 cent. volgens meting Bosch. gelegen te Ninove, in de kipsteken, op het schoorve'd, groot volgens titel 03*heet. 28 aren 80 cent. gekend ten kadaster onder sectie A nummer 195b, palende oost Jozef Vander Straeten-De Winter, Eduard Van Santen, Rer.é Hac'terman Eeman, de kinderen Vander Paclt, Camiel Vanden Haute-Asscherickx en Jozef Liénart, zuid de hinderr-n Vander Path, west de beek, noord Eduard Sonck Vander Maelen. Enkele Zitdag om een namiddag, ter herberge van den lieer Edmond Wyiïels, te Ninove, in de I.angemunt- straat. Cm te verdetlen. Een woonhuis met schuur, stalling, bakoven, verdere afhangendheden, tuin en erve. gestaan en gelegen te Aspelaere, aan de Plekkerstraat, groot volgers titel vijftien aren negentien cent. gekend ten 'kadaster order sectie B. nummers 620a en C20c met tene grootte van 15 aren 90 centiaren, palende oost en zuid de kinderen Van Wynendaele De Bodt, west Robert Prieels, noord de straat. Bewoond door Bernard De Saedeleer. Genot en gebruik twee maand na de toewijzing Het te verkoopen goed, dat in zeer goeden staat van onderhoud is, is verlicht met electriri- teit en verders voorzien van goed drinkwater. Enkele Zitdag om 1 uur namiddag, ter gehoorzaal van den heer Vrederechter, ten stadhuize van I>irove. -.kTjrcw:-» uwra Eenige Koop Een schoon woonhuis m t af hangen ter wijk Eigenstraat, gekadastreerd sectie B N 5l2a en b. groot 14 aren CO ca volgens titels 13 ar. 50 ca. Ingebruiktreding kort na den toewijs. Enkele Zitdag om 1 1/2 ure namiddag, ter herberg van Rer.é Uvttersprot, te Denderhautem, Eigenstraat- Gemeente Denderhautem Een schoonen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime athangende gebouwen op de Dorpplaals, Te koop in zijn geheel of in deelen met breedte ter straat naar beliefte. Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrijf. Schoon en welgelegen bouwgronden te Welle, 61 aren 53 centiaren bouwgrond te Welle, palende aan den steenweg, aan de kasseide naar Leeuw- brug, aan Ber.oit Wynant en aan de Wed. Van den Brande. Een partij land zijnde welgelegen bouwgrond te Haeltert aan den steenweg tusschen Kerkxken en Haeltert groot 81 a. 4!) c. hebbende eene breedte aan den steenweg van 16 meters. Een nieuwgebouwd woonhuis op on met 3 aren 07 cent grond te Denderleeuw, aan den steenweg van Ninove op Aalst, palende noord Frans De Leenheer, oost Jacobus Sonck, zuid Dèsiré Van Rampelbergh en west den steenweg. Gemeente Denderleeuw 1. Een nieuwgebouwd woonhuis niet afhan- gendheden en ir.edcgaanden grond, staande en gelegen aan Coupurestraat, gekadastreerd sectie B, deel van nummers 896a, 896e en 895. hebben de eene oppervlakte van 1 aie 98 cer.t 50 tierro. j 2. Een perceeltje boscli, gelegen in de Kerk- 1 bossehen gekend ten kadaster sectie a, nummer j 12Ü3n, met eene grootte van 2 aren 00 cent. Beide goedeier. ziin bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Henri Couck-Staels. Stad Ninove Uit ter hand te koop of ter huur Eer, woonhuis en een ruim nijverbeidsgfbouw vroeger gekend onder den naam Fantasia Fa briek te Ninove aan de oude Kaai. Zich wenden ter studie van notaris Van Ouden- hove. Notaris te Ninove, Graanmarkt, 47. Om te verdeelen. Openbare Verkooping van een De notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Nir.ovs, Graanmarkt, 47, zal namens Mevrouw Weduwe Joseph Goubert J )e Bouck, en kinderen ovc-rgaan tot de openbare verkooping van de hier na beschrevene onroertude goederen Gemeente Denderhautem, Vossel. Koop 1 Een woonhuis met afhangendlieden erve en tuin, gestaan en gelegen te Der.derhau- wijk Votisel, met eene grootte van 01 are 30 cent. bekend ten kadaster sectie B, nummer 1064/n Thans bewoond door de medeaauzoekster Me vrouw Weduwe Goubert tot korts na verkooping. Koop 2 Een perceel land gtlegeu te Dender hautem. ter plaats genaamd Vossel. met eene grootte van ('7 aren 4O centiaren, bekend ten ka ler ter sectie B, nummer ll*6/b. Ingebruiktreding Na 't scheren der vrucht. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberge gehouden door M Cyrille Lievers, te Denderhautem, aan den steenweg naar Ninove. Om te verdeelen te Appelterre-Eychem. De notarissen Albert EVENEPOEL verblijven de te Ninove, en I.eo CObVNS. te Meerbeke, zullen namens Mijnheer Alphons Raes en ron- soorten Van Obbergcn, overgaan tot de operbare verkooping van hierna beschrevene onroerende goederen. Gemeente Appe.'terre Eychem, Koop 1 Een woonhuis met afuangendheden en hof, gestaan en gelegen te Appelterre-Eychem aan de Eychemstraat, met eene oppervlakte van I4 aren 80 centiaren, bekend ten kadaster sectie B, nummers 1202|i en 1205|g. Thans bewoond door de medeaanzoeker, M. Alphons Raes, tot drij maandc-n ca de toewijzing. Koop 2 Een perceel zaailand heel goed ge schikt voor bouwgrond, gelegen te Appelterre- Eychem, aan de Eychemstraat, bekend ten kada ster sectie B, nummer 1204ib, met eene grootte volgens meting van 13 aren. Onmiddelijke ingebruiktreding. N. B. Deze koop is verdeeld in twee deelen. hebbende it der eene breedte aan de straat van 9 meter, 39 centimeter, en eene wederkeerige op pervlakte van 06 aren 53 cent. en 06 areu 47 cent. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberge gehouden door M. Aifons Rc isyn, te Appelterre Eychem Plaats Zelfde notarissen EVENEPOEE en COMAS, xnll'.n lp zelfden om 12 ure 's middags, ten verzoeke en aan de u oonst van M, Alphons Raes en consoorlen, te Appeltere- Eychem, Eychemstraat, overgaan tot de openbare verkooping van waaronder 1) Stoof met ioebe'noorttn. kleerhas tafels, stoeten, zetels, spiegel, regulateur, wekker, kapstokken, schouwgamituur, Heiligenbeelden, koffers, honken, mouille, vinken bad, meel toffer, tobben tleeschkuip, iftischkuip, waschmande, sthaafbank, kruiwagen, ketel, emmers, ketelvuur, potten, pannen, tassen teljoor/n enz. 2) Verders nog een hoeveelheid aardappelenbetten brandhout, strooi klein landbouwersgenef enz... 3) Drij twijnen een geit en 4 kiekens. De verkooping geschiedt met gereed geld en onder de gewone voorwan) den Perceelen weiland of boschgrond van 4 tot 5 Hectaren om te beplanten met canada's. Zich wenden tot de notaris Albert Evei.epecl, te Ninove. Onmiddelijke ingebruiktreding. Voor inlichtingen gelieve men zich te wenden tot notaris Van Themsche voornoemd. JK-urr? Twee schoone WOONHUIZEN met aflian- gendheden en hof, gestaan en gelegen te Meer beke, aan den steenweg op Brussel. Zich te bevragen bij de eigenares. Jufvrouw Germaine Stevens te Meerbeke, of lot notaris Evenepoel te Ninove. Stad Ninove 1 Twee nieuwgebouwde aaneenpaler.de woon huizen te Ninove, Steenweg naar Aalst. Zich te bevragen tot den eigenaar M Frans Watripont, of tot den notaris Evenepoel. 2 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Denderhautem. 3 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninovè, aan de Langemuren, met grootte naar ieders belieiie, Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove op het Niepersveld, aan de Ooststraat, met grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen, bij den eigenaar M. Gaston Thulie, of tot voorgeroemden notaris. Gemeente Ouhre Woonhuis met afhangendheden, erve en tuin, gestaan en gelegen te Oultre, Steenweg naar Geeraardsbergen, groot 05aren. Het huis heeft ernen voorgevel van IOmeter met inrijpoort en magazijn Het bevat beneden 4 ruime plaatsen, met stalling, grooten koer en hof Boven 3 schoone slaapkamers en groote zol der. Thans bewoond dooor den eigenaar, M. C2- simir De Leenheer. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Albert Evenepoel Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan engelegen te Oultre ter plaats genaamd Terras met eene grootte van 02 aren 20 ca. Thar.s verhuurd aan M.Achiel Van Opbergen. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Jules Van Brantegem te Ninove, Geeraardsbergschestraat, of tot Notaris Albert Evenepoel te Ninove. Gemeente Meerbeke lEer, schoor- burgershuis met afhangendheden, erve, tuin en nevenliggeuden bouwgrond, gestaan en gelegen te Meerbeke, aan den steenweg van Ninove op Edingen, met eene grootte van 9 aren 70 ca. Thans bewoond door den eigenaar M. August-Gustaaf De Bolle. Ormiddellijke ingebruiktreding. Voor alle inlichtingen 2ich wenden tot de no tarissen Albert Evenepoel te Ninove of Leo Co- syns, te Meerbeke. 2 Sohoone perceelen bouwgrond gelegen te Meerbeke, aan den steenwg naar Brussel, met eene grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar, M. Albert Stevens. Gemeente Okegem Gcriefliik woonhuis met aflianger.dheden en erve, gestaan en gelegen te Okegem, op het Sta ticplein, huisnummer 11, met eene grootte van CO centiaren. Zich te bevragen bij den eigenaar M- Albert Vernailien, te Okegem, of ter studie van voor noemden notaris. Gemeente Aspelaere Woon uis met afhangendheden en erve, te Aspelaere, wijk Koon groot ongeveer 2 aren. Thans onbewoond. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Cyriel D'Herde, of tot notaris Albert Evenepoel te Ninove. Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ninove, aan den steenweg naar Aalst, met reuen voorgevel van 6 Meter, inhoudende 03 aren 38 centiaren, palende aan den steenweg, M. De Winne en M. Van Schan- devel. Zich wenden tot notaris Albert Evenepoel te Ninove Drie in opbouw zijnde woonhuizen mei hof, te Ninove, steenweg naar Aalst. 1) Woonhuis met afhangendlieden en hof, ge staan en gelegen te Denderwindeke. wijk «Xyker.» Thans bewoond dcor dt eigenaars de echtge- nocten Joseph Vierendeel Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Evenepoel te Ninove, 2) Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Geeraardsbergen. Inlichtingen vragen bij den eigenaar M. Leo Ulin, Geeraardsbergsches»raat, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. 3) Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove, aan dc-n steenweg naar Denderhautem, met voorgevel naar konpeis beliefte, op eene diepte van ongeveer 60 meter. Zich wenden tot de eigenaar M. Pieter Cop- pens, steenweg naar Denderhautem, of tot notaris Albert Evenepoel, te Nir.ove. Gemeente Denderleeuw. Woonhuizen, schoone en welgelegen bouw gronden. Gemeente Erembodegem Welgelegen en goed gckalandeerde herberg, nieuw gebouwd, te Erembodegem, Geeraards- bergsche steenweg, dichtbij de Capucienenlaan te Aalst. De notaris COSYNS te Meerbeke, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Meerbeke. Een zeer geriefelijk woonhuis met athangend- heden en medegaarulen tuin, staande en gelegen aan de Sint Pietersstraat, gekend ren kadaster Sectie A deel van ouden nummer 34Gb, hebbende eene oppervlakte van 8 aren 31 centiaren. Thans bewoond door M. August Agtergael-De Saedeleer. Ingebruiktreding met 1 April 193". Enkele Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van sieur Jozef Van Den Houte-De Saedeleer te Meerbeke, Sint Pietersstraat. Bij gedwongene onteigening. Openbare Verkooping van een te Denderleeuw, Huyssegem. De notaris COSYNS te Meerbeke, daartoe be noemd bij vonnis verleend door de Rechtbank van Eersten Aanleg te Oudenaarde in dagteeke- ning van 15 December I936. zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove en gelijkvormig aan de wet van 15 Oogst I854, openbaarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Eene nieuwgebouwde herberg met afhangend heden en medegaande erf, staande en gelegen ter plaats genaamd Huyssegem gekend ten kadaster vroeger sectie A, nummer 1700b groot 42 aren 34 centiaren en tegenwoordig gekada streerd sectie A, nummer lyOOd «boschje groot 30 aren en sectie Anummer 17C0e «weiland» groot 11 aren 50 centiaren waarop gemelde her berg met afhangendheden is opgericht) en palen, de oost de straat van Denderleeuw naar Liede- k-trke en voor de andere gewesten l-rar.ciscns Francois Snel van twee kanten Eduard Jannau en Theophiel Van Molle-Van Brabander Onmiddellijke ingenottreding en libere inge bruiktreding, Tweedeen laatste Zitrag ota 2 uur namiddag ter gehoorzaal van het Vredegerecht, ten stadhuize van Ninove en een Gemeente Denderleeuw. Koop 1. Een woonhuis dienstig voor her berg, gestaa* en gelegen ter plaats genaamd Huyssegem aan den Steenweg naar Liede- kerke, inhoudende circa 90 centiaren, en palende oost aan gezegde straat, noord Theophiel Van Mol, west den verkooper Franciscus Fran<;ois- Sr.el, zuid koop twee. Koop 2. Een werkmaushuis, gelegen als hierboven, groot circa 65 centiaren en palende: oost aan de straat naar Liedekerke, noord koop een, west en zuid de verkooper Franciscus I-'ran- <;ois-Snel. Beide huizen zijn thans onbewoond Enkele Zitdag ter herberg van sieur Franciscus Frnr.foit-Snel, café Laura te Denderleeuw, Huyssegem. Gemeente Meerbeke. Een wo mhuis met afhangendheden en mede gaande erve staande gelegen ter plaats genaamd Bultkets gekend ten kadaster sectie C num mer 9 niet eeue oppervlakte van 18 aren 80 cent. Aanstaande in genot- en ingebruiktreding. Bewoond door de echtgenooten Jozef Vander Straeten-Timmermans. Enkde Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van de weduwe Ricour te Meerbeke, Kruis. De notaris COSYNS te Meerbeke maakt bekend dat Inj gelasi is met den verkoop uiterhand van eene schoone en welgelegen VILLAmet welbeplanter- boomgaarden tuin staande en gelegen te Evseringen, onder Sint Kwin- ens-Lennick, aan den steen- eg op Assehe, groot in oppervlakte l2 aren en palende oost aan gemelden steenweg, noofd de Commissie van Openlaren Onder stand van Brussel, west de familie Vander Perrt en zuid de weduwe Van Lierde en nog Vandir Perre. Gemeente Denderleeuw- Een woonhuis met afliangendheden, staüing, remies en koer gestaan en gelegen ter plaats ge naamd Huyssegem. aan den Molenweg, groot in oppervlakte 73 centiaren, palende noord den Mo lenweg, oost Frcderik Samin, zuid de weduwe en kinderen Jan Baptist Wijnant, west Fclicien Ruysseveld. Bewoond door Eduard Van der Stockt.

Denderklok | 1937 | | pagina 3