BI VOEGSEL AAN <3 i van Zondag 1 4Februari 1937 Verkoopingen van de Notarissen van l Kanton Ninove. WOON HUIS BS1SÏIAL1I LAND lAIlIMIIHi VI1 KM AI SH1 IS BÖÜWGROIDII Bim I/S per mee mod i 23 perceelen Bouwgrond BOUWGROND en LAND Burgershuis te huren Men vraagt te koopan TE HUREN WOONHUIS met ERVE Bi in 0 pl u 4jans merl koe JPick«Up Telefunken Vooi In eri Architt gem. T» Inlich heel kot den aan Bi vai Annie en Mar Kredd Germair Fredd Maria V Jean Maria G Nelly en Celin Henri schendel dienstmt Omer kei te D< 16 j. fabi Augus Petrus 1 kind Studie vi.fl Notaris JEAN-RENE VAN i ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 Openbare Verkooping van een te Pollare op den Wijngaard Kostraat Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ninove Graanmarkt, 33, zal overgaan tot de openbare verkooping van het hierna beschreven onroerend goed t Maandag 13 Februari 1937 Openbare Verkooping van Voorraad en Landbouwalem te Pollare, Rostraat. Maandag 1o Februari 1957 Openbare Verkooping van te OKEGEM Neerbeke, Holstraat, Guldenboom en Winterdael. Dijnsdag 16 Februari 1937, TE KOOP te Ninove Van de Stad Ninove Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw Openbare Verkooping van welgelegen te Denderleeuw, Steenweg Ninove-Aalst. Dinsdag 23 Februari 1937, Uit ter hand te koop Studie van Mu' VAN ODDENHOVE Notaris te Denderhautem te Ninove, Pamelstraat, nabij de oude Post Donderdag 18 Februari 1957 Uit tei hand te koop: Studie van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt, -17. Schoon Burgershuis te huren, gestaan en gelegen te Ninove, Geeraardsbergsche- straat, nummer 17. Laatst bewoond geweest door den ei genaar M. Paul Pevenage-Verstraeten. Zich wenden tot notaris Albert Evene- poel, te Ninove. Uit ter hand te koop Zich te bevragen bij den eigenaar Phi lemon Van Bossuyt of tot notaris Evene poel. Studie van Meester COSYNS, Notaris te Meerbeke Openbare Verkooping van een te Meerbeke (Baltkets) Donderdag 4 Maart 1937 Openbare Verkooping van Molenaars materiaal en gerieven, li eest ialen, met nieuwe platen en luidspreker en allerlei Mobilaire voorwerpen en voorraad te Meerbeke, Hemelrijk. Maandag 15 Februari 1937, te Neigem Steenweg op II alle Dinsdag 16 Februari 1937, Openbare Verkooping Denderleeuw Kiekenborrestraat Donderdag 23 Februari 1937 Uit ter band te koop DE DENDERKLOK A' Bij woonstverandering. Gemeente Pollare. Een woonhuis begrijpende keuken, waschhuis, 3 kamers en kelder, met schuur, stal, 3 varkens koten, bakoven en tuin, staande en gelegen op den Wijngaard, aan de Rostraat, gekend ten ka daster eenige sectie, nummers 778e en 779e, met eene gezamenlijke oppervlakte van 17 aren. In gebruik bij den verzoeker, M. Désiré De Cooman-Vandersmissen tot eéne maand na de toewijzing. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags ter herberg var. M. Jos. Paternoster, te Pollare, aan de Kerk. Bij woonstverandering. Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ninove Graanmarkt, 33, zal ten verzoeke en ten huize van M. Désire De Cooman-Vandersmissen, te Pollare, Rostraat, op om 12 1[2 uur, overgaan tot de openbare verkoo ping van Eene kosi en een hond Hooi, strooi, betteraven snet en aal. Kruiwagen, 2 ladders, egde, koegareel, enz Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Nino ve, Graanmarkt, nr 38, zal overgaan tot de open bare verkooping van de hierna beschreien onroe rende goederen Gemeente Okegem, Koop 1- 06 aren 60 centiaren land, gelegen ter plaats genaamd Neerbeke gekend ten ka daster eenige sectie, nummer 391, met eene op pervlakte van 06 aren 30 ca. Koop 2. 0; aren 55 ca land, gelegen als voorgaande, gekend ten kadaster eenige sectie, nummer 888 c, met eene oppervlakte van 07 a. 50 ca. Koop 3. -06 a. 70 ca. land, gelegen aan de Holstraat, gekend ten kadaster eenige sectie, nummer 249a, met eene oppervlakte van 06 a. 50 ca. Koop 4 Een perceel land, gelegen op den Guldenboom, gekend ten kadaster eenige sectie, nummer 600a, met eene oppervlakte van 05 aren tC ca. Koop 5. 06 a. 85 ca. land, gelegen ter plaats genaamd Winterdaal gekend ten kadaster eenige sectie, nummer 234b|2, met eene opper vlakte van 06 a. 90 ca. Al deze goederen zijn in gebruik bij den mede verzoeker, Mr Oscar Janssens Bourgeois, tot na het scheeren der eerstopstaande vruchten. Enkele Zitdag om 2 uur 's namiddags, ter herberg van Mr Mar cel Baeyens-De Smet, te Okegem, Rattenbergstr. aan eene nieuwe straat leidende van der. Steenweg op Aalst naar den Doornweg. 5e koop. 01 are 69 centiaren bouwgrond. 6e koop. 01 are 66 centiaren 7e koop. 01 are 65 centiaren 8e koop. 01 are 58 centiaren 9e koop. 01 are 5g centiaren 10e koop. —01 are 5Ó centiaren >1 11e koop. 01 are 48 centiaren 12e koop. 01 are 41 centiaren 13e koop. Oi are 37 centiaren 14e koop. 01 are 37 centiaren 15e koop, 01 are 71 centiaren 16e koop. 01 are g4 centiaren 17e koop. Oi are 72 centiaren 18e koop. 0l are 49 centiaren lge koop. 01 are 87 centiaren 20e koop. Oi are 86 centiaren 21e koop. 01 are 83 centiaren 22e koop. 01 are 2g centiaren 23e koop. Oi are 28 centiaren 24e koop. 01 are 16 centiaren 2oe koop. 01 are 99 centiaren 26e koop. 02 are 07 centiaren 27e koop. 01 are 12 centiaren Uitterhar.d te koop. Stad Ninove. Een perceel MEERSCH, gelegen tusschen de Pamel en Nederwijkstraten, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte omtrent «8 a. Een WERKMANoHUIS met tuin, staande en gelegen aan de Pamelstraat, nr. 169, met een oppervlakte van 03 aren 4O centiaren. 06 aren 01 centiare BOUWGROND, gelegen aan den tragel der Dendervaart, met een voorge vel van 8 meters.gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer Ï218L, Onmi'ddellijk ingebruiktreding. Voor inlichtingen en voorwaarden, zich wen den ter studie van Notaris Van Rossom voor noemd. De Notaris Michei VAN THEMSCHE te'Den- derleeuw, zal namens Mijnheer Edouard Bombeek te Denderleeuw, openbaarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Koop 1. Een perceel land gelegen op den Kruiskauter, gekend ten kadaster sectie B, nrs 51O en 5il, groot volgens meting 3o aren 83 ca. 60 dm2, verdeeld in vijf loten. Ia huur bij Aifons Ruysseveldt te Denderleeuw. Koop 2 Een perceel bouwgrond gelegen aan den Steenweg Ninove-Aalst, gekadastreerd sectie B, n- 494, groot volgens meting 13 a. 40 ca. 85 dmz, verdeeld in twee loten Eerste lot groot 5 a 68 ca, 03 dm2, heeft eene breedte aan den Steenweg van 7,63 m. Boom- en afsluitir.gsprijs 212 fr. Tweede lot groot 7 aren 72 ca. 82 dmz, waar van 2 aren 24 ca. 75 dm2 moet dienen als los, heeft eene breedte aan den steenweg van 10,86 m. Boom- en afsluitingsprijs 211 fr. Onmiddelijke ingebruiktreding voor de bouw gronden. Eenige Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberg van M. Rufin Staels-Vander Biest te lddergem, Hoogstraat. Gemeente Denderleeuw. Woonhuizen, schoone en welgelegen bouw gronden. Gemeente Erembodegem Welgelegen en goed gekalandeerde herberg, nieuw gebouwd, te Erembodegem, Geeraards- bergsche steenweg, dichtbij de Capucienenlaan te Aalst. Onmiddelijke ingebruiktreding. Voor inlichtingen gelieve men zich te wenden tot notaris Van Themsche voornoemd. om uit onverdeeldheid te treden Openbare Verkooping van een De notaris Edgard VAN OUDENHOVE, ver blijvende te Denderhautem. zal namens de echt- genooten Louis Leclair-Vander Schueren en Phi lemon De Geyter-Vander Schueren openbaar ver koopen Stad Ninove. Eenige koop. Een nieuwgebouwd Handels huis, te Ninove, Pamelstraat, groot in bebouwde en onbebouwde oppervlakte 1 are 79 ca. 77 dm 2. Het te verkoopen huis bestaat, gelijkvloers, uit ruimen winkel met twee uitstalramen, eetplaats, keuken schotelhuis en waschhuis op het 1- ver diep 4 slaapkamers verders ruimen zolder. De eigendom is voorzien van drink- en repen- water. Ingebruiktreding korts na den toewijs. Enkele Zitde.g om 2 ure namiddag, ter herberg van Prosper Penne aan den hoek der Pamelstraat. Gemeente Denderhautem Een schoonen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime athangende gebouwen op de Dorpplaats, Te koop in zijn geheel of in dee'.en met breedte ter straat naar beliefte. Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel en bedrijf. Schoon en welgelegen bouwgronden te Welle, 61 aren 53 centiaren bouwgrond te Welle, palende aan den steenweg, aan de kasseide naar Leeuw- brug, aan Benoit Wvnant en aan de Wed. Van den Brande. Een partij land zijnde welgelegen bouwgrond te Haeltert aan den steenweg tusschen Kerkxken en Haeltert groot 81 a. 49 c. hebbende eene breedte aan den steenweg van 16 meters. Een nieuwgebouwd woonhuis op en met 3 aren 07 cent. grond te Denderleeuw, aan den steenweg van Ninove op Aalst, palende noord Frans De Leenheer, oost Jacobus Sonck, zuid Dèsiré Van Rampelbergh en west den steenweg. Gemeente Denderleeuw 1. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhan- gendbeden en medegaanden grond, staande en gelegen aan Coupurestraat, gekadastreerd sectie B, deel van nummers 896a, 896e en 895, hebben de eene oppervlakte van 1 aie 98 cent 50 tienm. 2. Een perceeltje bosch, gelegen in de Kerk- bossc.hen gekend ten kadaster sectie a, nummer 1203h, met eene grootte van 2 aren 60 cent. Beide goederen zijn bewoond en gebruikt door den eigenaar M, Henri Couck-Staels. Stad Ninove Uit ter hand te koop of ter huur Een woonhuis en een ruim nijverheidsgebouw vroeger gekend onder den naam Fantasia Fa briek te Ninove aan de oude Kaai. Zich wenden ter studie van notaris Van Ouden- hove. Perceelen weiland of boschgrond van 4 tot 5 Hectaren om te beplanten met canada's. Zich wenden tot de notaris Albert Eveueprel, te Ninove. Twee schoone WOONHUIZEN met afhau- gendheden en hof, gestaan en gelegen te Meer beke, aan den steenweg op Brussel. Zich te bevragen bij de eigenares, Jufvrouw Germaine Stevens te Meerheke, of tot notaris Evenepoel te Ninove. Stad Ninove 1 Twee nieuwgebouwde aaneenpalcnde woon- I huizen te Ninove, Steenweg naar Aalst. Zich te bevragen tot den eigenaar M Frans Watripcnt, of tot den notaris Evenepoel. 2 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Denderhautem. 3 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninovè, aan de Langemuren, met grootte naar ieders beliefie, Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove op het Niepersveld, aan de Ooststraat, met grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar M. Gaston Thulie, of tot voorgenoemden notaris. Gemeente Oultre 1 Woonhuis met af haugendheden, erve en tuin, gestaan en gelegen te Oultre, Steenweg naar Geeraardsbergen, groot 05 aren. Het huis heeft etnen voorgevel van IOmeter met inrijpoort en magazijn. Het bevat beneden 4 ruime plaatsen, met stalling, grooten koeren hof Beven 3 schoone slaapkamers en groote zol der. Thans bewoond dooor den eigenaar, M. Ca- simir De Leenheer. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris A'bert Evenepoel 2 Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan engelegen te Oultre ter plaats genaamd Terras met eene grootte van 02 aren 20 ca. Thans verhuurd aan M. Achiel Van Opbergen. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Jules Van Brantegem te Ninove, Geeraardsbergschestraat, of tot Notaris Albert Evenepoel te Ninove. Gemeente Meerbeke 1 Een schoor, burgershuis met afhangendheden, erve, tuin en nevenliggenden bouwgrond, gestaan en gelegen te Meerbeke, aan den steenweg van Ninove op Edingen, met eene grootte van 9 aren 70 ca. Thans bewoond door den eigenaar M. August-Gustaaf De Bolle. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor alle inlichtingen zich wenden tot de no tarissen Albert Evenepoel te Ninove of Leo Co- syns. te Meerbeke. 2 Sohoone perceelen bouwgrond geleden te Meerbeke, aan den steenwg naar Brussel, met eene grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar, M. Albert Stevens. Gemeente Okegem Gerieflijk woonhuis met afhangendhéden en erve, gestaan en gelegen te Okegem, op het Sta tieplein, huisnummer 11, met eene grootte van 60 centiaren. Zich te bevragen bij den eigenaar M-Albert Vtrnaillen, te Okegem, of ter studie van voor noemden notaris. Gemeente Aspelaere Woonhuis met afhangendheden en erve, te Aspelaere, wijk Roon groot ongeveer 2 aren. Thans onbewoond. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Cyriel D'Herde, of tot notaris Albert Evenepoel te Ninove. Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ninove, nan den steenweg naar Aalst, niet eenen voorgevel van 6 Meter, inhoudende 08 aren 38 centiaren, palende aan den steenweg, M. üc Winne en M. \'an Schan de vel. Zich tienden tol notaris Albert Evenepoel ie Ninove Drie in opbouw zijnde woonhuizen met hof, te Ninove, steenweg naar Aalst. 1) Woonhuis met afhangendheden en hof, ge staan engelegen teDenderw indeke.wijk «Nyken». Thans bewoond door de eigenaars de c-chtge- nooten Joseph Vierendeel. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor- I noemden eigenaar of tot notaris Evenepoel te Ninove, 2) Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ni- j nove, -in den steenweg naar Geeraardsbergen. j Inlichtingen vragen bij den eigenaar M. Leo 1 Ulin, Geeraardsbergschestraat, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. j 3) Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove. aan den steenweg naar Denderhautem, met voorgevel naar kooptrs beliefte, op eene diepte van ongevetr 60 meter j Zich wenden tot de eigenaar M. Pieter Cop- pens, steenweg naar Denderhautem, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. J De notarissen COSYNS te Meerbeke en VAN THEMSCHE te Denderleeuw zullen openbaarlijk verkoopen Gemeente Meerbeke. Een woonhuis met afhangendheden en mede- gaande erve staande gelegen ter plaats genaamd Bultkets gekend ten kadaster sectie C num mer 9 met eene oppervlakte van 18 aren 80 cent. Aanstaande in genot- en ingebruiktreding. Bewoond door de echtgenooten Jozef Vander Straeten-Timmermans. Tweede Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van de weduwe Ricour te Meerbeke, Kruis. Wegens verhuizing. De notaris Leo COSYNS te Meerbeke. zal, ten verzoeke en aan de huisstede van Mijnheer en Mevrouw Pierre Beeckman Heurtaut te Meerbe ke, Hemelrijk, openbaarlijk verkoopen, op om 12 uur middag. I.Molenaars materiaal en Gerieven Cylender, plettermolen, broyeur concasseur. ta- misseur voor het malen van allerlei granen en produkten, elektrische motoren 8 HP en 1 HP, graankuischer met nieuwe elektrische installatie, dubbele zakophaler, handwagen voor zakken, een zaag voor boomen enz. enz. II. - Beestialen een jonge zeug met lz vig- gens (3 weken oud) twee vette varkens, iOO leg hennen S maand oud (te verkoopen met loten van 10 jonge hond 8 maand oud Bouvier des Flandres met pédigté. III.een Pick-Up «Telefunken» met 28 nieuwe platen en luidspreker zoo goed als nieuw. Broimachien voor 120 eieren volledig,met petrool, breimschien voor ko ;sen, damenvelo peugeot een groote koperen afstoofketel. keukenkas, twee nachttafels, een zetel, een elektrisch venvarmtoe- stel, een aardappeimolen, enz. enz. Nieuwe groote dubbele poort met modern raam. een nieuwe huisdeur, een hoeveelheid ge zaagde kanadaplanken en brandhout. Met gereed geld en onder de gewone voorwaar den. Openbare Verkooping V2n schoone De notaris COSYNS te Meerbeke, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni I816 en ten overstaan van den lieer rederechter des kantons Ninove, openbaarlijk verkoopen Gemeente Neigem. Een perceel bouwgrond gelegen ter plaats ge naamd Groot Oosteyken gekend ten kadaster Eenige Sectie deel van nummer 40c groot volgens meting vijf en twintig aren 02 centiaren Verdeeld in drie gelijke loten als volgt Lot een, groot 8 aren 84 centiaren nevens Jw De Proost, hebbende eene breedte aan den steen weg van 5,66 m. Lot. twee, groot 8 aren 84 centiaren nevens voorgaande lot (zijnde het middengedeelte) heb bende eene breedte aan den steenweg van 5,66 m Lot drie, groot S aren 34 centiaren nevens Jules De Coninck hebbende eene brezdtt- aan dsn st«n- wzg van 5,68 m. Ingtbrurk bij de mede-eigenaar M. Gustaaf Van Lat them. A anstaande ingebruiktreding. Enkele Zitdag om I ure namiddag ter gehoorzaal van het Vrede- get echt ten stadhuize van Ninooe. van een De notaris COSYNS te Meerbeke, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Een werkmanshuis met afhangen en grond staande en gelegen aan de Kiekenborrestraat ge kend ten kadaster sectie A nummer 946e met een oppervlakte van 1 aren 3 centiaren. Laatst bewoond door wijlen M, Joannes De Leeuw. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag cm 2 ure namiddag ter herberg van Benoit Meers man te Denderleeuw, Veldstraat. De notaris COSYNS te Meerbeke maakt bekend dat hij gelast is met den verkoop uiterhand r-an eene schoone en welgelegen VILLA met wel beplanten boomgaarden tuin staande en gelegen te Eyscringen, onder Sint Klein- tns-Lennick, aan den stee nu eg op Assche, groot in uppervakte i2 aren en palende t oost aan femelden

Denderklok | 1937 | | pagina 3