BI VOEGSEL AAN A G van Zondas: 21 Februari 1037 Verkoopingen van de Notarissen van I Kanton Ninove. woiiiumi l'UI&lllïÜll mee mot gans merl koe Te 23 perceelen Bouwgrond BOUWGROND en LAND I BOUWGROND en BOSCH ZAAILANDEN en MEERSCH Burgershuis te huren Men vraagt te koopen TE HUREN WOONHUIS met ERVE bij t Dien kelders hebben gebruik op natt inrnets< muur t zooals regen e bestand besteld van 10 moet m den prij In he Ageotscl allen aa tingen, t Studie via Notaris JEAN-RENE VAN ROSSOM, te Ninove, Graanmarkt, 33 Openbare Verkooping van te Ninove, Preulegem, n' 54 en 56 Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ninove Graanmarkt, 33, zal met de tiisschenkomst van zijn ambtgenoot, M. DE RUYVER, verblijvende te Geeraardsbergenovergaan tot de openbare verkooping van de hierna beschreven onroerende goederen Dijnsdag 9 Maart 1957 Openbare Verkooping van een te Ninove, Graanmarkt, n- 34 Notaris VAN ROSSOM, verblijvende te Ninove Graanmarkt, 3", zal met de pleegvormen der wet van den 12 Juni 1316, ten verzoeke der erfgena men van wijlen den heer René Peers-Asselman, ten overstaan van den heer Vrederechter des kantons Ninove, overgaan tot de openbare ver kooping van Dijnsdag lö Maart 1957 TE KOOP te Ninove Van de Stad Ninove Studie van Notaris Van Themsche te Denderleeuw üpeobare Verkooping van welgelegen te Denderleeuw, Steenweg Ninove-Aalst. Dinsdag 25 Februari 1957, Uit ter hand te koop Studie van M"r VAN OUDENHOVE Notaris te Denderhautem te Denderhautem. Maandag 22 Februari 1957 Uit ter hand te koop: Studie van Meester Albert Evenepoel Notaris te Ninove, Graanmarkt, 47. Openbare Verkooping van te Denderhoutem. Zaterdag Maart 1937 Schoon Burgershuis te huren, gestaan en gelegen te Ninove, Geeraardsbergsche- straat, nummer 17. Laatst bewoond geweest door den ei genaar M. Paul Pevenage-Verstraeten. Zich wenden tot notaris Albert Evene- poel, te Ninove. Uit ter hand te koop Drie in opbouw zijnde woonhuizen met hof, te Ninove, steenweg naar Aalst. Zich te bevragen bij den eigenaar Phi lémon Van Bossuyt of tot notaris Evene poel. Studie van Meester COSYNS, Notaris te Meerbeke Openbare Verkooping van een te Meerbeke Bultkets De notarissen COSYNS te Meerbeke en VAN* THEMSCHE te Denderleeuw zullen openbaarlijk verkoopen Donderdag 4 Maart 1937 Openbare Verkooping Denderleeuw Kiekenborrestraat Donderdag 25 Februari 1937 Uit ter hand te koop DE DENDERKLOK Stad Ninove. Koop 1. Een woonhuis met stal en tuin, staande en gelegen op Preulegem n- 51, gekend ten kadaster sectie B, nummer 1639t, met eene oppervlakte van 02 aren 80 centiaren. Bewoond a) gedeeltelijk door de eigenares Me vrouw De Sutter en b) gedeeltelijk door M. Louis D'Hondt, zonder geschreven huurceel van week tot week en mits 25 frank per week. Koop 2. Een woonhuis met stal en tuin, •taande en gelegen op Preulegem n- 56 gekend ten kadaster sectie B, nummer I639n met eene oppervlakte van 02 aren 60 centiaren. Bewoond door M. Jan Theotiei Casteur, zonder geschreven huurceel, van week van week en mits 35 frank per week. Enkele Zitdag, om 2 uuu 's namiddag, ter herberg van M. M. Petrus De Coster en Victor Van Der Biest, te Ninove, Preulegem. Stad Ninove. Een burgershuis met tuin, staande en gelegen aan de Graanmarkt, n- 34, gekend ten kadaster sectie B, nummer 1206a met eene oppervlakte van 02 aren 50 centiaren. Laatste bewoond door wijlen de echtgenooten René Peers-Asselman. Onmiddellijke ingebruiktreding. Zichtbaar alle werkdagen. Voor deu sleutel, zich wenden ter studie van notaris Van Rossom voornoemd. Enkele Zitdag. om 1 1/2 uur 's namiddags, ter verhoorzaal van het Vredegerecht, ten stadhuize van Ninove. aan eene nieuwe straat ieidende van den Steenweg op Aalst naar den Doornweg. 5e koop. 01 are 69 centiaren bouwgrond. 6e koop. 01 are 06 centiaren 7e koop. 01 are 05 centiaren 8e koop. 01 are 58 centiaren 9e koop. 01 are 5g centiaren 10e koop. 01 are 59 centiaren 1 le koop. 01 are 4S centiaren 12e koop. 01 are 4l centiaren 13e koop. Oi are S7 centiaren 14e koop. 01 are 37 centiaren 15e koop, 01 are 71 centiaren 16e koop. 01 are q4 centiaren 17e koop. Oi are 72 centiaren iSe koop. Ol are 49 centiaren 19e koop. 01 are 37 centiaren 20e koop. Oi are 36 centiaren 21e koop. 01 are 33 centiaren 22e koop. 01 are 29 centiaren 23e koop. Ol are 28 centiaren 24e koop. 01 are 16 centiaren >1 2oe koop. 01 are 99 centiaren 26e koop. 02 are 07 centiaren 27e koop. 01 are 12 centiaren Uitterhand te koop. Stad Ninove. Een perceel MEERSCH. gelegen tusschen de pRsnel en Nederwijkstraten, zeer welgelegen voor bouwgrond, groot in oppervlakte omtrent IS a. Een VVERKMANSHUiS met tuin, staande en gelegen aari de Pamelstraat, nr. 169, met een oppervlakte van 08 aren 4O centiaren. 06 aren 01 centiare BOUWGROND, gelegen aan den tragel der Dendervaart, met een voorge vel van 8 mt-iers,gekend ten kadaster wijk B, deel van nummer I218L, Onmi'ddellijk ingebruiktreding. Voor inlichtingen en voorwaarden, zich wen den ter studie van Notaris Van Rossom voor noemd. De Notaris Michel VAN THEMSCHE te Den- dcrleetiw, zal namens Mijnheer Edouard Bombeek ie Denderleeuw, openbaarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Koop 1. Een perceel land gelegen op den Kruiskauter, gekend ten kndaster sectie B, nrs 51(1 en 5ll, groot volgens meting Snaren S3 ca. 60 dm2, verdeeld in vijf loten. Ia huur bij Alfons Ruysseveldt te Denderleeuw. Koop 2 Een perceel bouwgrond gelegen aan den Steenweg Ninove-Aalst, gekadastreerd sectie B, n- 494, groot volgens meting 13 a. 40 ca. 85 dms, verdeeld in twee loten Eerste lot groot 5 a 68 ca, 03 dm2, heeft eene breedte aan den Steenweg van 7,63 m. Boom- en afsluitingsprijs 212 fr. Tweede lot groot 7 aren 72 ca. 82 dmz, waar van 2 aren 24 ca. 75 dm2 moet dienen als los, heeft eene breedte aan den steenweg van 10,86 m. Boom- en afsluitingsprijs 211 fr. Onmiddelijke ingebruiktreding voor de bouw gronden. Eenige Zitdag om 2 ure namiddag, ter herberg van M. Rufin Staels-Var.der Biest te Udergem, Hoogstraat. Gemeente Denderleeuw. Woonhuizen, schoone en welgelegen bouw gronden. Gemeente Erembodegem Welgelegen en goed gekalandeerde herberg, nieuw gebouwd, te Erembodegem, Geeraards- bergsche steenweg, dichtbij de Capucienenlaan te Aalst. Onmiddelijke ingebruiktreding. Voor inlichtingen gelieve men zich te wenden tot notaris Van Themsche voornoemd. Om te verdeelen Openbare Verkooping van De Notaris Edgard VAN OUDENHOVE, ver blijvende te Denderhautem, zal met tusschen- komst vau zijnen ambtgenoot notaris DE VUYST te Borsbeke, openbaarlijk verkoopen. Koop 1. Een perceel land dienstig voor bouw grond ter plaatse genaamd Hautenkauter aan den steenweg naar Iddergem, gekadastreerd sectie B. nummer SOpd groot 16 aren 20 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. Koop 2. Een perceeltje bosch in den Schaep- meersch of Eigenstraat, gekadastreerd sectie B. nummer 385 groot 10 aren 50 centiaren. Boomprijs vast te stellen op den verkoopdag. Enkele Zitdag. om 2 ure namiddag ter herberg van Amand Strijper.s Hooghe, Eigenstraat. Denderhautem. Gemeente Denderhautem Een schoonen eigendom bestaande uit woon huizen en ruime afhangende gebouwen op de Dorpplaats, Te koop in zijn geheel of in deelen met breedte ter straat naar beliefte. Allerbest geschikt en gelegen voor allen handel enbedrijf. Schoon en welgelegen bouwgronden te Welle, 61 aren 53 centiaren bouwgrond te Welle, palende aan den steenweg, aan de kasseide naar Leeuw- brug, aan Benoit Wynant en aan de Wed. Van den Brande. Een partij land zijnde welgelegen bouwgrond te Haeltert aan den steenweg tusschen Kerkxken en Haeltert groot 81 a. 49 c. hebbende eene breedte aan den steenweg van 16 meters. Een nieuwgebouwd woonhuis op en met 3 aren 07 cent. grond te Denderleeuw, aan den steenweg van Ninove op Aalst, palende noord l-'rans De Leenheer, oost Jacobus Sonck, zuid Dèsiré Van Rampelbergh en west den steenweg. Gemeente Denderleeuw 1. Een nieuwgebouwd woonhuis met afhan- ger.dheden en medegaanden grond, staande en gelegen aan Coupurestraat, gekadastreerd sectie B, deel van nummers 896a, 896e en 89.». hebben de eene oppervlakte van 1 are 98 cent 50 tienm. 2. Een perceeltje bosch. gelegen in de Kerk- bo^sr.hen gekend ten kadaster sectie a, nummer 1203h. met eene grootte van 2 aren 60 cent. Beide goederen rijn bewoond en gebruikt door den eigenaar M. Henri Couck-Staels. Stad Ninove Uit ter hand te koop of ter huur Een woonhuis en een ruim nijverheidsgebouw vroeger gekend onder den naam Fantasia Fa briek te Ninove aan de oude Kaai. Gemeente Ganshoren. Een perceel bouwgrond aan de Keizer Karei laan, nabij de Basiliek (zijnde lot 40) hebbende eene breedte aan de Keizer Karei laan van 6 meters eu inhoudende 1 are 80 centiaren. Zich wenden ter studie van notaris Van Ouden- hove. De notaris Albert EVENEPOEL, verblijvende te Ninove, Graanmarkt, 47, zal ten verzoek van Mijnheer en Mevrouw Octaaf Van der Speeten- Baeyens, overgaan tot de openbare verkooping der hierna beschrevene goederen Gemeenten Denderhoutem. Koop 1. 28 aren 70 centiaren zaailand, te Denderhoutem, ter plaats genaamd Kwadenaart, bekend ten kadaster Wijk B nummer 650/s. Gebruiker Cvriel Verleysen, Koop 2. 15 aren 70 centiaren land, te Den derhoutem, ter plaats genaamd Stroebelken bekepd ten kadaster Wijk B, nnmmer 632/a. Gebruiker Philémon Allaer. Koop 3. 42 aren 60 centiaren meersch (vol gens vroegere meting te Denderhoutem, in den Cannaert, bekend ten kadaster Wijk B. num. 675 Gebruiker Xaveer Baeyens. Onmiddellijke ingenottreding. Enkele Zitdag. om 1 ure namiddag, in het lokaal V'.aamsch Huis te Denderhoutem, Molenstraat. Perceelen weiland of boschgrond van 4 tot 5 Hectaren om te beplanten met canada's. Zich wenden tot de notaris Albert Evenepd, te Ninove. Twee schoone WOONHUIZEN met afhan- gendheden en hof, gestaan en gelegen te Meer beke, aan den steenweg op Brussel. Zich te bevragen bij de eigenares. Jufvrouw Germaine Stevens te Meerbeke, of tct notaris Evenepoel te Ninove. Stad Ninove 1 Twee nieuwgebouwde aaneenpalende woon huizen te Ninove, Steenweg raar Aalst. Zich te bevragen tot den eigenaar M Frans Watripcnt, of tot den notaris Evenepoel. 2 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Denderhautem. 3 Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninovè, aan de Langemuren, met grootte naar ieders beüelie, Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove op het Niepersveld, aan de Ooststraat, met grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar M. Gaston Thulie, of tol voorgenoemden notaris. Gemeente Ouitre 1 Woonhuis met afhangendheden, erve en tuin, gestaan en gelegen te Ouitre, Steenweg naar Geeraardsbergen, groot 05 aren. Het huis heeft eenen voorgevel van lti meter met inrijpoort en magazijn. Het bevat beneden 4 ruime plaatsen, met stalling, grooten koer en hof Boven 3 schoone slaapkamers en groote zol der. Thans bewoond dooor den eigenaar, M. Ca- simir De Leenheer. Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Albert Evenepoel 2 Een woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan engelegen te Ouitre ter plaats genaamd c Terras met eene grootte van 02 aren 20 ca. Thans verhuurd aan M. Achiel Van Opbergen. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Jules Van Brantegem tc Ninove, Geeraardsbergschestraat, of tot Notaris Albert Evenepoe! te Nir.ove. Gemeente Meerbeke lEen schoon burgershuis met afhangendheden, erve, tuin en nevenliggenden bouwgrond, gestaan en gelegen te Meerbeke, aan den steenweg van Ninove op Edingen, met eene grootte van 9 aren 70 ca. Thans bewoond door den eigenaar M. August-Gustaaf De Bolle. Onmiddellijke ingebruiktreding. Voor alle inlichtingen zich wenden tot de no tarissen Albert Evenepoel te Ninove of Leo Co- syns. te Meerbeke. 2 Sohoone perceelen bouwgrond gelegen te Meerbeke, aan den steenwg naar Brussel, met eene grootte naar ieders beliefte. Zich te bevragen bij den eigenaar, M. Albert Stevens. Gemeente Okegem Gerieflijk woonhuis met afhangendheden en erve, gestaan en gelegen te Okegem. op het Sta tieplein, huisnummer 11, met eene grootte van 60 centiaren. Zich te bevragen bij den eigenaar M- Albert Vernaillen, te Okegem, of ter studie van voor noemden notaris. Gemeente Aspelaere Woonhuis met afhangendheden en erve, te Aspelaere, wijk Roon groot ongeveer 2 aren. Thans onbewoond. Voor alle inlichtingen zich wenden tot den eigenaar M. Cyriel D'Herde, of tot notaris Albert Evenepoel te Ninove. Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ninove, nan dot steenweg naar Aalst, met eenen voorgevel van 6 Meier, inhoudende 03 aren 38 centiaren, palende aan den steenweg, MDc W'inne en M. Van Schan devel. Zich tienden tot notaris Albert Evenepoel te Ninove 1) Woonhuis met afhangendheden en hof, ge staan engelegen teDenderwindeke.wijk uNyken». Thans bewoond door de eigenaars de echtge nooten Joseph Vierendeel Voor alle inlichtingen zich wenden tot voor noemden eigenaar of tot notaris Evenepoel te Ninove, 2) Schoon perceel bouwgrond gelegen te Ni nove, aan den steenweg naar Geeraardsbergen, Inlichtingen vragen bij den eigenaar M. Leo 1 Ulin, Geeraardsbergschestraat, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. 3) Schoone perceelen bouwgrond gelegen te Ninove. aan den steenweg naar Denderhautem, met voorgevel naar koopers beliefte, op eene diepte van ongeveer 60 meter. Zich wenden tot de eigenaar M. Pieter Cop pers, steenweg naar Denderhautem, of tot notaris Albert Evenepoel, te Ninove. Gemeente Meerbeke. Een woonhuis met afhangendheden en mede- gaande erve staande gelegen ter plaats genaamd Bultkets gekend ten kadaster sectie C num mer 9 met eene oppervlakte van 18 aren 80 cent. Aanstaande in genot- en ingebruiktreding. Bewoond door de echtgenooten Jozef Vander Straeten-Timmermans. Tweede Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van de weduwe Ricour te Meerbeke, Kruis. van een De notaris COSYNS te Meerbeke, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Denderleeuw. Een werkmanshuis met afhangen en grond staande en gelegen aan de Kiekenborrestraat ge kend ten kadaster sectie A nummer 946e met een oppervlakte van 1 aren 3 centiaren. Laatst bewoond door wijlen M, Joannes De Leeuw. Onmiddellijke ingebruiktreding. Enkele Zitdag om 2 ure namiddag ter herberg van Benoit Meers man te Denderleeuw, Veldstraat. Oe notaris COSYNS te Meerbeke maakt bekend dat hij gelast is met den verkoop uilerhand van eene schoone en welgelegen VILLAmet welbnplantan boomgaarden tuin staande en gelegen te Eyseringen, onder Sint Kwin- ens-Lennick, aan den steen» eg op Assche, groot in oppervlakte l2 aren en palende oost aan gcmelden steenweg, noord de Commissie van Openbaren Onder stand van Brussel, -west de familie Vander Per re en zuid de weduwe Van Lierde en nog Vander Perre. Gemeente Meerbeke. Een zeer geriefelijk woonhuis met athangend- heden en medegaanden tuin. staande en gelegen aan de Sint Pietersstraat, gekend ten kadaster Sectie A deel van ouden nummer 346b, hebbende eene oppervlakte van 8 aren 31 centiaren. Thans bewoond door M. August A»tergael-De Saedeleer. Ingebruiktreding met 1 April 193T. Gemeente Denderleeuw Een woonhuis met afhangendheden, staliing, remies en koer gestaan en gelegen ter plaats ge naamd HuNssegem, aan den Molenweg, groot in oppervlakte 73 centiaren, palende noord den Mo lenweg, oost Frederik Samin, zuid de weduwe en kinderen Jan - Baptist Wijnant, west Felicien Ruysseveld. Bewoond door Eduard Van der Stockt. Gemeente Meerbeke. Een zeer gerieielijk nieuwgebouwd burgerehuis met afnangen en medegaanden tuin staande en gelegen aan den steenweg van Ninove op Edingen groot in oppervlakte 9 aren 70 centiaren, sectie A nummer 528c des kadasters palende west gezeg den steenweg noord Frans De Lange oost C.O.Ö. van Ninove en zuid de erven Braekman. Laats bewoond geweest door M. Aug. De Bolle, Aanstaande ingebruiktreding. Zich bevragen ter studiën van de netaris Cosyus te Meerbeke en Evenepoel te Ninove. Gemeente Denderleeuw. Een woonhuis met afhangendheden en erve gestaan en gelegen ter plaatse genaamd Lich' tenhoek gekend ten kadaster sectie B deel van N'r 1045p met eene oppervlakte van 71 cent 65 mil. en palende aan de verkoopers, aan de straat aan de weduwe Frans Verhavert en aan Amedéê Wijnant. Bewoond door den eigenaar René De Schrijver: Stad Ninove. Koop een. Eene Herberg staande en gelegen op de Graanmarkt, gekend ten kadaster Sectie B nummer 1164a met eenen inboud van03,aren 10 centiaren. Bewoond door M. Hippoliet Vanden Haute. Koop twee. Twee werkmanshuizen staande en gelegen aan de Kaai,achter voorgaanden koop gekend ten kadaster Sectie B nummers 1165b en 1165c, hebbende eene oppervlakte van 84 centiar. Bewoond door MM. Violon en Victor De Haver Koop drie. Een burgershuis, gediend heb- bende voor den handel, staande en gelegen aan de Dreetstraat, alsmede een werkmanshuis en een deel van een werkmansbuis, staande en gelegen aan de estbarm, dit alles sainen gekend ten"ka- daster Sectie B nummer 41St, 4lSo en deel van 41Sp, hebbende eene oppervlakte volgens meting van 01 are 80ca. Het huis aan de Dreef straat onverhuurd. Voer het te bezichtigen zich te enden ter studie van den No taris. De werkmanshuizen j gebruikt door Ursula Vander ocfiUiren t*t Andri Oi Buyst.

Denderklok | 1937 | | pagina 3