F.C. Ninove5 Gosselies: 4 Sport aan de Tapkast i - SE Q CD 3 a CD E o Begrafenisonderneming G.JIS.C. WH z z Ml Te». 420.78 "DE DENDERKLOK,, 11 SPORTA- JAARMIS O m m 3ö O m ALGEMENE BURCHTDAM 20 - NiNOVE Telefoon 322.31 CORBILLARDS - ROUWKAPELLEN Grote Keus in Doodkisten (15 soorten) KRONEN PALMEN VOOR KOERSEN ROUWDRUKWERK DE NIEUWE TEMPEST en PARISIENNE 4 en 6 eyl. - 15 en 20 CV EN DE (3 1 /2 en 5 TON) ZIJN WAGENS VAN HOOGSTE KWALITEIT Kattestraat 60 - GERAARDSBERGEN iMet een kleine 1-0 zege tegen hekkensluiter Moerbeke, mag Iddergem toch niet te hoog van de toren blazen. Maar kom... alle zondagen zijn ook niet gelijk Dat bewees dan ook Appelterre dat bij Ronse (ja... op verplaatsing!) met 3-5 aan de winst bleef. Proficiat, jongens Wat waren de meningen verdeeld onder de supporters die, met een zucht van verlichting, drum mend het terrein verlieten... Voor de enen was de verdediging de grote schuldige voor het terugkomen der bezoekers voor anderen hielden de aanvallers niet meer ge noeg de bal bij zich een derde deel supporters noemde de kwetsuren van Raemaekers en Matté als de oorzaak van de ontreddering in de Ninoofse rangen, terwijl nog anderen Molleken, de Pié en D'Herde met alle zonden van Israël belaadden... En... wat wij zeggen? Dat de grote heren van ons dierbaar FC het na de 4-0 voorsprong al te gemakkelijk opnamen, en dat D'Herde te vroeg in het ianionelftal werd op gesteld. Zeker, we zijn akkoord dat Frans Van Is- terdael uit forme is, maar we begrijpen toch niet goed dat Etienne die de forme zeker nog niet bezat of bezit als zijn plaatsvervanger werd aan geduid. Nu toch nog niet Gelukkig maar bleef de zege aan ons en had den een deel voetbalkijkers liefhebbers van doel punten hun voile gading. Negen goals... wat kon den ze nog meer wensen?!... Ongelukkiglijk luiden de berichten over onze gekwetsten niet zo rooskleurig en bestaat er grote kans dat Raemaekers (hersenschudding) noch Mat té (knieontwrichting) zondag van de partij zullen zijn. En dat is een ander paar mouwen In eik ge val, we wensen beiden een spoedig en voliedig her stel Na een matige wedstrijd wist leider Schaar beek bij Jette te winnen met 0-1, doelpunt dat werd aangetekend op negen minuten van het einde. In dien de Schaarbeekse voorlinie zondag even zwak bij schot blijft dan zien we Pamel dat te Lebbeke de volle inzet wegkaapte (onverdiend met een puntje naar huis komen. Geraardsbergen ontving Marchienne en kon nu ook weer beroep doen op haar doelschutter Hei nou. Het was ook Guy die een kwartier voor het einde de weg naar het bezoekersnet aanwees, hierin door zijn makkers nog tweemaal gevolgd (3-0) Flink zo Of dit wel even gemakkelijk zal gaan bij La Lou- vière betwijfelen we toch, want de Walen kunnen vooraan ook wat aardig uit de voeten Ninove moet op eigen veld RC Jette in de ogen kijken en dat wordt alvast een lastige taak Veel zal natuurlijk afhangen hoe onze ploeg kan samen gesteld worden... Nochtans wisten we FC zo vaak groot in grote omstandigheden, dat we niet aarzelen een thuiszege voorop te zetten Standaard Denderleeuw bleek tegen het zwak ke Waasmunster flink bij schot te zijn en geraakte, dan vooral in de tweede helft, aan een gemakkelij ke 4-0 zege. Dezelfde cijfers, maar dan verliespunten voor FC Denderleeuw dat te Oudenaarde wel een mooi veld mocht bespelen, maar geen mooi spel wist te leveren. FC heeft de rode lantaarn nu vast in han den en we zien niet goed in hoe en wanneer ze deze zullen kwijt spelen... Denderhoutem kende een kentering ten goede en verdiende alleszins toch beter dan de scoreloze drawn die thuis tegen een sterk Gijzegem werd behaald. Moed jongens, de kans zal wel keren Voor Winnik gaat nu alles tegen Voor dat de wedstrijd begon kwetste keeper De Henau zich aan de voet en al deed zijn vervanger het nog zo slecht niet, toch ging van de voorhoede niet genoeg ge vaar uit om Ophasselt te bedreigen .3-0). ;We vervolgen ditmaal ons overzicht met de lief- hebberskategorie. Over het algemeen hebben er weinig liefhebbers bevestigd en moeten we niet te hoog van de toren blazen. Alhoewel we er toch onmiddellijk moeten aan toevoegen dat velen in voor hen zeer ongunstige omstandigheden moesten optreden. De meeste purs moesten soldaatje spelen en werden ofwel in Duitsland gekazerneerd ofwel troffen ze geen sportieve oversten (iedereen is trou wens niet zo gelukkig als Patrick Sercu). Volgende liefhebbers waren praktisch heel het seizoen onder de wapens Remi Van Vreckom Benoit Van Roy Roger Hertveldt Wilfried Van der Haegen Alfons Uyttersprot Herman Goossens Urbain De Winter en Willy Sonck. Anderen, veelal nieuw- gepromoveerden, werden op het einde van het sei zoen opgeroepen Frans De Mey Willy Van der Eecken Fernand Geeroms Eddy Van der Roost en Roger Renneboog. Nog anderen lieten het dit jaar na een paar experimenten stekenFreddy Daem Simon Bruenin en Remi Sonck, En de rest die dus over het algemeen in zeer gunstige omstandigheden konden koersen schonk geen algehele voldoening. Gilbert Notaerts uit St Kwintens-Lennik, in het voorjaar een hoogvlieger maar nadien enigszins ge remd door een heelkundige bewerking, kreeg plots zulke bevlieging dat hij waarachtig «vloog» en slag om slinger 5 eerste en 3 tweede prijzen bolde. Op zulke jongens zouden we toch geen kerk durven bouwen... Herman Neckebroeck 1 eerste en 3 tweede. Her man is de besten waard tot op 100 km, maar ver zwakt nadien in zware wedstrijden. Natuurlijk be haalde hij vele prijzen op de houten band. Ook met Allerheiligen trad hij nog op te Brussel, maar die dag verliep voor hem nogal slecht gezien hij zo ongelukkig viel dat hij voor de reparatievan een gebroken sleutelbeen naar de kliniek te Ni nove werd overgekracht, Ook Nico Ghijsels weet er van mee te spreken... Het is heel normaal dat er veel stoofhout is, als de inrichters 22 liefhebbers koppels op piste toelaten. Waar zijn die mensen hun droeve gedachtenWe wensen Herman een vrij spoedig herstel, Ligt het heil van deze kerel uit Pollare op piste Etienne Schoonjans uit Meerbeke behaalde twee tweede prijzen. Zeker niet voldoende voor zulke machtmens. Wat er juist hapert? Dat hebben we vroeger reeds medegedeeld. Remi Sonck jongere broer van Staf be haalde 1 palm en gaf nadien de pijp aan Maarten. (We vervolgen de reeks toekomende w?eek). Zondag 10 november te 10 h 30 zal Sportaproost Eerwaarde Heer Devenyns in de dekenale kerk een Heilige Mis met offer opdragen voor de zielerust van de overleden sportmannen en Sportaleden. Samenkomst te 10 h bij Kamiel Beeckman, van daar in groep naar de kerk en plaats nemen op de voorbehouden stoelen in het hoogkoor. 03 03 H 79 LO H 73 m m VRACHTWAGENS Voetbal BW 5S? O O O Omer SIROYT POflTIflC JOCRET

Denderklok | 1963 | | pagina 23