Sport aan de Tapkast gö E o *sr 5 1 Agentschap ELEGANT HOED Begrafenisonderneming SCD 3 CL CD z z I KRONEN PALMEN VOOR KOERSEN rouwdrukwerk "DE DENDERKLOK 11 KAATSKRONIEK KAMPIOENSCHAP St SEBASTIAAN O O Oudstri jdersplaats 9, NINOVE - Te. 332.00 WEES EN DRAAG EEN Lange Muntstraat 8 NINOVE- Tel. 315.79 ALGEMENE BURCHTDAM 20 - NINOVE Telefoon 322.31 CORBILLARDS - ROUWKAPELLEN Grote Keus in Doodkisten (15 soorten) Onze patron heeft ons gevraagd ditmaal een zeer bondig relaas te geven daar er te Ninove ook nog gekaatst wordt en... naar het schijnt zouden er ook nog atletiekclubs bestaan... Over onze profs hoeven we trouwens niet zo heel veel te zeggen daar de meesten rond een of andere kerktoren wel een prijsje reden. Bij de liefhebbers konden onze beste mannen terug met de overwinning aanknopen. Zondag te Asse - ter - Heide moest iedereen buigen voor het meesterschap van Benoit Van Roy, de sterke bonk uit Iddergem. Remi Van Vreckom trok zondag naar Lettelingen en maakte er terug een goede kans, doch had er eveneens, terug met onkans af te reke nen. Dan het maar eens geriskeerd maandag te Roselies en hier kende de knaap uit Winnik meer geluk en schoof dan ook als overwinnaar ovei de kalkstreep. En als we nu ook nog vermelden dat Wilfried Van der Haegen uit Nederhasselt na zijn 2e plaats van vorig weekend nu ook nog 4e bolde te Lettelingen, dan hebben we meteen onze beste purs uit dit weekend geciteerd. Zoals onze purs bezorgden ook onze nieuwelin gen ons 2 palmen en dat door twee kereltjes die met lichte voorsprong onder het spandoek schoven. Louis Van Laethem uit Gooik ging te Meerbeke vrij spoedig de ruimte in en hield moedig stand tot op de eindstreep. Te Aspelare haalde Paul De Cop- pel de kastanjes uit het vuur en zijn rivaal Johnny Wijnant die thans te Ninove verblijft mocht de eerste aanzitten aan de dis. Andre Van Roy de jongere broer van Benoit benaderde de ex- inwoner van Outer het dichtst. Met dit weekend waren er voor de nieuwelingen minder wedstrijden zodat er verschillende met een lege valies mochten huiswaarts keren. Vermits vorige zondag de Eendrachtfamilie op reis toog, hield het bestuur eraan de uitgestelde lutte Ninove I - Gijzegem vorige zaterdag te laten betwisten. En dat die beslissing een vrucmtbare invloed kende, bewezen onze provincialers... De 21—2 overwinning bewijst op voldoende wijze hoe onze ploeg momenteel alles op de titel zet en... hoe pover het gesteld is met onze tegen strevers. Wij voorspelden het reeds dat achteiman Devidts een kentering ten goede in onze ploeg bracht. Ook tijdens dit treffen behoorde hij tot de uitblinkers. Onze bezoekers namen het eerste punt en eer zij goed en wel beseften hoe zij onze man nen dienden aan te pakken, wezen de bordjes ïeeds 10-2. Na de rust verbeterden zij geenszins en konden ze hun actief met geen enkel punt meer vetrijken. Onze ploeg schijnt er, op dit ogenblik, ietwat door te komen. Wij zagen, zoals reeds gezegd, een goede Devidts. Zijn prestatie alleen aan de basis leggen van deze formidabele cijfers ware onlogisch Ook Wijckmans kent een bekoorlijke toime ici- wil Lauwaert door zin regelmatig presteren veel werk verricht. Kamiel Van Snick deed ditmaal zijn naam als beste opslager alle eer aan en Nest D'Haese bekoort nog iedereen. Met deze schitterende uitslag is Eendracht de eerste ploeg die in de provinciale reeks de kaap der 20 spelen heeft overschredea. Dezen punten komen ons tenandere goed van pas als men rekening houdt met de volgende resultaten zaterdag reisden de Geraarasbergenaars naar Galmaarden en boekten daar een machtige 115 zege. 's Anderendaags met de lutte Geraardsbergen-Ronse staafden de mannen van de Oudenberg hun optie op de titel en stuurden zij de met reserven optredende Ronsenaars met een vervelende 158 nederlaag naar huis. Gijzegem, dit weekeinde werkelijk slecht geinspireerd, moest thuis tegen Aalst St Anna opnieuw het hoofd bui gen (419)Aalst Herleving, wispelturig als altijd, ontving het bezoek van Merchtem en verder dan 10—13 konden zij het niet brengen. Denderbelle verbeterde eveneens zijn klassering en versloeg Wieze met 13—10, terwijl Galmaarden de nederlaag tegen Geraardsbergen kon vergeten door een knap pe 149 zege tegen het nochtans niet te versmaden Herne te verwerven. 1) Geraardsbergen 13 lutten 180 punten Aalst St Anna 13 lutten 176 punten Ninove 12 lutten 169 punten Ronse 12 lutten 160 punten Een ander evenement deed zich zondag voor, ditmaal in gewestelijke bevordering Okegem dien de de eerste nederlaag op Geluksbal te incasseren. Weliswaar waren het geen afdoende cijfers maar de 13—10 zege van onze Ninovieters bewijzen dan ook dat de leiders van de reeks zwakke punten in hun vijftal vertonen. Een goede beurt dus voor Geluksbal dat zonder het te beseffen onze Een- drachters een welgekomen handje toestak. In deze reeks bekleden onze kleintjes de 2e plaats en haal den uit 9 lutten liefst 132 punten. Hoe Okegem na deze eerste nederlaag zal reageren weten we reeds morgen want Ninove 2 komt daar op bezoek. Pio- nostikeren aangaande de uitslag van deze partij doen wij liefst niet. Alleen iaden we de spelers aan zo kalm mogelijk te kaatsen zonder nochtans de schijn te verwekken van 't zal wel gaan... Ze dienen deze moeilijke verplaatsing te beschouwen als een eerste test van hun niet te versmaden ta lenten. Moed dus en vertrouwen in eigen kunnen beslissen over de uitslag van dergelijke partijen. Verder geeft onze eerste ploeg op het stations plein partij aan Aalst Herleving. Wie zou er op nieuw geen grote cijfers verwachten Supporters allen op post, hetzij te Okegem of en liefst nog op het stationsplein. TWEEDE SCHIFTING De zon was opnieuw van de partij toen de tweede schifting doorging op donderdag 12 juni jl. Er waaide een lichte zuiderwind die de pijlen onder de wip dreef. 23 schutters namen deel aan de strijd om de beker, maar velen bleken in een slechte dag te zijn. Dhr Van Cauwenberghe gelukte er in 3 vogels te schieten en nam resoluut de leiding toen hij in de voorlaatste ronde werd vervoegt door dhr Van Londersele, die de hoogvogel neervelde. 2) 3) 5) Van Cauwenberghe Jules punten 7 Van Londersele Arthur Coppens Frans 4 Moeremans Jozef 4 Suenaert Jules 4 Van Der Kelen Freddy 4 De Cock Paul 3 De Dobbeleer Willy 3 De Vleminck Paul 3 Groeninckx Gilbert 3 Herregodts Herbert 3 Jacques August 3 Van Den Hove Frans 3 Van Der Kelen Olivier 3 Couck Jozef 2 De Duffeleer Robert 2 De Vis Theo 2 Fransman Karei 2 Van Brantegem Karei 2 Van Den Haute Prosper 2 Coppens Camiel 1 Covens Albert 1 Lauwaert Raoul 1 7> us r- O 73 O m H 73 m m U3 m m Tf BUREEL TOEGANKELIJK: Alle dagen van 9 tot 12 h 45 Maandag van 18 h 30 tot 20 h Donderdag van 14 tot 17 h 3 en van 18 h 30 tot 20 h. Alle beursinlichtingen Regularisatie en omrui ling van effecten Uitbetaling coupons Nakijken van trekkingen en loten, enz... enz. (PRIVAAT 336.00) KASBONS Gemeentekrediet Op 1 jaar 4,75 Op 2 jaar 5,00 Op 3 jaar 5,80 7 Op 4 jaar 5,90 Op 5 jaar 6,00 Uitgeg. tegen 99,50 Opbrengst6,12 Op 10 jaar 6,25 Uitgeg. tegen 99^ Opbrengst6,39 7c P7 O O gemeentekrediet 7 Q Omer SIROYT

Denderklok | 1964 | | pagina 11