10 DE DENDERKLOK V.K. GROENEWEG JEUGDCLUB TIEN-TWEN NINOVE E.H. DE PRINS Tel. 326.37 WACHTDIENST apotekers WACHTDIENST DOKTERS WACHTDIENST ELECTRICITEITSDIENST ALFONS BAUDEWIJN Tel. 336.02 NINOVE KARNAVAL 1972 C. V. P. - DIENSTBETOON V.K. Groeneweg nodigt u uit op zijn eerste Knal T-Dansant op 15 januari 1972, in de Vickens Palace. Geraardsbergsestraat. Start te 19.30 u. Toegang 20 Fr. Sfeer en ambiance verzekerd. Iedereen is welkom. ZANDBERGEN - Zaai Denderhof Zaterdag 15 januari te 21 uur Groot Duivenbal ingericht door de duivenmaatschappij De Snelvliegers Zandbergen. Orkest The Blue Stars. Iedereen welkom. BASKET BALL - NIEUWS B.B.C. Ninove B.B.C. Europa Ninove 48 White Star Sint-Amandsberg 42 Na de eindejaarspauze werd opnieuw met de kompetitie heraangeknoopt. Beide ploegen waren dan ook nog duidelijk op zoek naar het juiste rit me en leverden een zeer middelmatige partij. Ni- nove kon zich in net begin van de tweede helft toch gedurende een vijftal minuten op een hoger niveau hijsen en sloeg toen de beslissende kloof. Puntenverdeling De Wolf 17, Jacobs 11, Van Liedekerke 10, Vander Veken 6, Walgraef 4. De reserven leverden een bijzonder verbeten wedstrijd. Op drie minuten voor het einde keken ze nog tegen een 52-48 achterstand op, maar Willy Van Rossen bracht de ploegen op gelijke hoogte, terwijl topscorer Vanden Berghe in de laatste se- konden de overwinning veilig stelde. Puntenverdeling Vanden Berghe 19, Van Ros sen 13, Simon 13, De Bisschop 6, Jan Geert 4. Zaterdag a.s. avond wedstrijd op S.K. Robot Cu- denaarde-Eine. Om 20 uur Kreezie-Pop-Show met de be kende d.j. Willy Delabastita, Jo met de Banjo, Pee pee (zaal Edelweiss Voorde). Enkele jonge kunstenaars bewijzen dat zij de vaste wil hebben om door te breken, anderen to nen dat talent het amateurisme ruim doet verge ten. Een in der haa9t geplande tentoonstelling in de club is uitgegroeid tot zulk een succes dat de club graag alle volwassenen uitnodigt om tijdens het week-end even binnen te wippen. Ook de jonge mensen die wellicht tijdens het week-end bij an dere feestelijkheden zullen aansluiten, zullen eraan houden eerst hun jonge vrienden aan te moedigen. Het loont de moeite. In de instuif kan men zaterdag schaken, dam men of kaarten. Zondagnamiddag 17 uur is er een toneelrepe titie en zondagavond wordt er een filmforum ge houden met inleiding. Gedraaid wordt Blow-Up van Antonioni. Alleen voor jeugdigen boven de 18 jaar. Onderpastoor van Week Tijdens het weekeinde van 16 januari Mr Georlette Geraardsbergsestraat Tijdens het weekeinde van 16 januari Bij beslissing van de Heren Geneesheren van onze stad en streek zal in de toekomst de naam van de Dokter van wacht niet meer vooraf aan de pers worden medegedeeld. Als reden wordt aangehaald dat al te veel ver gissingen werden medegedeeld in sommige bladen. Bij een telefonische oproep van een dokter tij dens elk weekeinde, zal de telefoonband de naam van de Dokter met wachtdienst mededelen. Wij betreuren deze maatregel maar hij is totaal onafhankelijk van onze Redactie. Vanaf vrijdag 14 januari te 17 uur tot vrijdag 21 januari te 17 uur De Karnavalraad, in volle voorbereiding van karnaval 72, heeft van heden af de kandidaturen voor het Prinsenschap opengesteld. Dit werd be slist op de Raadsvergadering van 7.1.1972. Gezien de lessen die men in het verleden heeft opgedaan is de Karnavalraad van oordeel dat er aan de kiesreglementen iets moest gewijzigd wor den. De Raad vraagt dan ook dat iedere groepering die met een kandidaat naar de verkiezingen zou willen trekken, aandachtig deze beslissingen zou willen lezen De kandidaat moet de ouderdom van volle 18 jaar bereikt hebben, minstens vijf jaar te Ninove wonen, gesteund worden door een aktieve groepe ring of vereniging van de stad. De kandidaat is er toe gehouden, op de verkiezing zelf, een buttenrede of verkiezingsrede te houden die maximum zeven minuten mag duren. De kiezing gebeurt volgens volgende modalitei ten. Van het ogenblik af dat het aantal kandidaten het drietal 'bereikt worden telkens op een stem brief twee stemmen uitgebracht. Het kiezen ge beurt in de zaal en na de verkiezingsreden. Het tellen gebeurt door een bureau samengesteld door leden van het Stedelijk Feestcomité en onder toe zicht van de Heer Gerechtsdeurwaarder. De pro clamatie zal plaats hebben rond 0 uur. De Raad dacht echter dit jaar het volgende te moeten toevoegen. Reeds een paar jaar merken wij dat er soms kaarten worden gebradeerd of opge kocht hetgeen de verkiezingen zou kunnen verval sen. Daarom zal dit jaar de kie9brief dienst doen als toegangsbewijs voor de zaal. Een strenge kon- trole zal worden toegepast bij de verkoop. Indien de Raad mocht ondervinden dat de kaartenverkoop een abnormale norm zou aannemen zal het in de zaal 'bekend gemaakt worden en zal de Raad zijn verantwoordelijkheid opnemen. In dit geval, en in geval van ballotage, zal de Raad zich terugtrekken om te stemmen over 40% der uitgebrachte stem men. Deze Raadskiezing zou dan ook onder Ge recht sdeurwaarderskontrole doorgaan. De Raad verzoekt beleefd dat iedere groepe ring die kandidaten voorbrengt zich aan deze richt lijnen zou houden. De Prinsverkiezing gaat door op zaterdag 5 fe bruari e.k. Wij verzoeken de kandidaturen te mo gen ontvangen vóór 30 januari 1972 door brief ge richt aan het adres van het Sekretariaat van de Karnavalraad Geraardsbergsestraat 50, 9400 Ni- nove. De 'brief moet ondertekend zijn door de kan didaat en door de voorzitter van de groepering wel ke de kandidaat voorstelt. Senator W. Verleysen in Ons Huis te Ninove van 19.30 tot 20.30 u. elke 3e donderdag der maand. Volksvertegenwoordiger R. Otte in Ons Huis te Ninove van 10.30 tot 11.30 u. elke le zondag der maand. Volksvertegenwoordiger G. WiSlems in zaal Berg en Dal te Ninove vanaf 18.30 u. elke 2e vrijdag der maand. c Burgemeester H. Torrekens in het Gemeentehuis te Appelterre elke dinsdagavond van 17 tot 19 u. in de Gemeenteschool Eichem (Wilderstraat) elke le en 3e woensdagavond van 17 tot 19 u. Provincieraadslid G. De Backer Rodenbachstr. 87b Denderleeuw, tel. 053/671.55 thuis na afspraak. Provincieraadslid E. De Mol thuis Plaats 8 Grimminge iedere maandag, woensdag en vrijdag van 18 tot 19.30 u. Schepen A. De Riemaecker op het stadhuis te Ninove elke zaterdag van 8.30 tot 11.30 u. Schepen N. De Jonghe op het stadhuis te Ninove elke dinsdag van 10 tot 12.30 u. elke zaterdag van 10 tot 12 u. s Gemeenteraadslid J. Van den Berghe Burchtstraat 37 Ninove - na afspraak elke dag van 9 tot 12 en van 14 tot 18 u. Gemeenteraadslid R De Muyter in Ons Huis te Ninove iedere laatste maandag der maand van 19 tot 20 u. C.O.O.-Voorxitter P. Coppens in het Hospitaal te Ninove - bureel Voorzitter elke maandag van 16 tot 17 u. elke woensdag van 15 tot 16 u. 11 tf

Denderklok | 1972 | | pagina 10