VOETBAL burgerlijke stand DE DENDERKLOK 7 Werden te Ninove geboren Wim Van Snick zoon van Roger en Sonya Rooseleers GALMAARDEN BAL VAN DE C.V.P. - MANDATARISSEN Parochiaal Centrum Hof ter Beke te Necierhasselt ZATERDAG 29 NOVEMBER 1980 te 21 uur OrkestLAS VEGAS. Sneltombola. Toegang 100 F. Voorverkoop 80 F. V.V.K.M. MEERBEKE WINDEKIND H.O. MERCHTEM - V.K. NINOVE4-0 zeer belangrijke verbindingsweg niet grootser opge vat werd en dat 38 miljoen niet beter aangewend worden. - 18) Goedkeuring uitbreidingswerken aan waterlei- dingsnet in de Pamelstraat te Ninove Aktene ming beslissing College en goedkeuring aan gaan van lening. Dhr Timmermans Het gaat over een afstand van 12 m. in de industrieweg. Raming 36.000 F. Algemene goedkeuring met 27 stemmen. Dhr De Riemaecker Het brandweerarsenaal ging klaar zijn bij de viering van het honderdjarig bestaan van het korps. Intussen ging er al een jaar voorbij. Door dat de aannemer met moeilijkheden heeft af te rekenen is hij niet haastig. De onderaan nemers zijn niet haastig omdat hij niet haastig is. En nu laat ge hier zo maar het bundel van de meer- werken een jaar liggen. N.v.d.R.De uitvoerige tussenkomst van dhr De Riemaecker over deze aangelegenheid, leest U in het hoofdartikel van de voorpagina. Dhr Waltniel Gij weet toch ook hoe het gaat 19) Gedeeltelijke overwelving en herkalibrering van met de procedure V00r de leningen. waterloop 5.104/Eisbeek te Meerbeke Goed- phr pe Rjemaecker Maar neen toch, wij zijn keuring eindstaat. nog ZQ ver njet Het gaat hjer vandaag pas 0m de Dhr Timmermans De eindstaat beloopt 1.091.812 F. Dhr De Riemaecker Waar werden die werken uitgevoerd Dhr Timmermans Vanaf de nieuwe wijk. Dhr De Riemaecker Is er tussenkomst van wege de Provincie Dhr Timmermans Neen. Dhr De Riemaecker De onbevaarbare water loop nummer 5104 neemt zijn oorsprong te Dender- windeke, alwaar hij over een lengte van circa 600 goedkeuring van de meerwerken. De procedure van de lening moet nog ingezet worden. (Dhr Waltniel kijkt verrast op). Mevr. Martens-De Kegel En hoe komt dat Dhr De Riemaecker Misschien lag dit bundel tussen de documenten van de benzine. Dhr Timmermans wordt krijtwit en dan bitsig Ge kunt toch lezen wat er op dit document staat. Dhr De Riemaecker Dergelijke wijze van doen is onaanvaardbaar. De aannemer heeft dit geld no- Im. bekend staat onder de benaming van Moene- broeckbeek. Hij dwarst het grondgebied van Poliare over een lengte van nagenoeg 1100 lm. onder dezelfde benaming van Moenebroeckbeek. Onder de benaming van Elsbeek stroomt hij door Meerbeke over circa 3650 lm. naar de Grote Molenbeek. Hij werd ingedeeld in 3de categorie te Dender- windeke en in 2de categorie te Pollare en te Meer beke. De wet voorziet drie soorten werken aan onbe vaarbare waterlopen ruimings-, onderhouds- en herstellingswer ken buitengewone werken van verbetering buitengewone werken van wijziging. Alles wijst erop dat ter zake buitengewone wer ken van verbetering werden uitgevoerd. Zulke werken worden beslist door de Bestendige Deputatie, uitgevoerd onder toezicht van de Minister van Landbouw op kosten van de provincie. De Bestendige Deputatie kan een deel ten laste leggen van de gemeenten en zelfs van particulieren, die er voordeel uit halen of die ze noodzakelijk maak ten. De provincie komt niet tussen. Van een toezicht van de Minister van Landbouw was er geen sprake. Ge hebt een sas voorzien langs de Edingenbaan om verschillende hectaren weiland te doen dienen als wachtkom. Alles blijkt op zegwoorden te berus ten. Bij later protest van landbouwers is het van nu af reeds gekend wie het gelag volledig zal betalen. Dhr Timmermans Wij hebben twee dringende voorlopige maatregelen getroffen, waarvan 50% voor de Landmaatschappij. Voor een bedrag van 600.000 F hebben wij het grootste gevaar voor watersnood in de Sint-Pietersstraat weggenomen. De eventueel onder te lopen gronden langs de Edingenbaan zullen geen al te grote oppervlakte beslaan. Wij zuilen aandringen op een spoedige studie van deze kwestie. Mevr. Martens-De Kegel Zijn er nu al moei lijkheden geweest Dhr Timmermans Nog niet. Dhr De Riemaecker Het heeft nu ook nog niet overvloedig geregend. Goedgekeurd met 26 stemmen bij 1 onthouding (dhr De Riemaecker). Dhr De Riemaecker Ik heb mij onthouden wegens de aangehaalde redenen. Algemene goedkeuring met 27 stemmen. Pastorij Neigem Plaatsen centrale verwar ming Goedkeuring Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht Goedkeuring voor waarden en budgettaire inschrijving. Dhr Timmermans De bestaande verwarmings installatie is totaal verouderd. Kostprijs voor een nieuwe installatie400.000 F (BTW inbegrepen). 21) Nieuwbouw brandweerarsenaal Goedkeuring bijkomende onvoorziene werken. Dhr Timmermans De bijkomende werken be lopen 795.306 F (zonder BTW). Het gaat vooral voor onvoorziene werken in de ondergrond. Dhr Timmermans Het is de eerste maal dat mijn diensten een vergissing begaan. Ik had hen het bundel overgemaakt op 6.12.79. OVERLIJDEN Louisa Geerts 69 j., weduwe Cyriel Hellinckx (Ne- derwijk 62 Ninove) Karei Van Opdenbosch 53 j. (Neep 70 Meerbeke) Marie Vanbelle 66 j., echtgenote Charles Dewandel (Boterdael 22 Denderwindeke) Benedicta Van Den Houte 84 j., weduwe Jules Van Opdenbosch (Gemeentehuisstraat 22 Meerbeke) TERNAT Kris Taeleman zoon van Freddy en Maria De Pels- maeker (Bosstraat 86) GOOIK (Strijtemlaan 60) DENDERLEEUW Nico Kiekens zoon van Eddy en Vera Lagrin (Kiare- straat 36) Magali Lybaert dochter van Luc en Rosette Van Vaerenbergh (Coupurestraat 18) Bram Billens zoon van Franpois en Andrea Lemaire (Veidstraat 3) Cedric Lumen zoon van Michel en Marie-Rose Tiels (Cardoenlaan 26) gen (C.V.P. en V.U.). Het slot van het verslag van deze Raadszitting leest U in ons volgend nummer. De Meisjesgidsen van Meerbeke nodigen ieder een uit op hun jaarlijkse VLAAMSE KERMIS die door gaat op zaterdag e.k. 15 november vanaf 16 uur in de Sint-Berlindiszaal. Een boterham met plattekaas, dat kan iedereen baas en daarbij nog eentje met geperste kop, met dat geld maken we onze lokalen tip-top. De opbrengst van dit gezellig samenzijn kan een steentje bijdragen tot het minimaliseren van onze kamponkosten en het verruimen van onze lokalen. 20) GEBOORTEN Mieke Speliers dochter van Stefaan en Anne Van Den Steen (Leopoldlaan 65/c-1 Ninove) Kelly Bruylandt dochter van Noël en Annita De Bra- 'banter (Paardeveldstraat 21 Appelterre) Sam Van Laethem zoon van Pierre en Diana Van Lieverloo (Brusselbaan 161 Ninove) Reninka Bourgeois dochter van Johnny en Irma Vanspringel (Kouterbaan 63 Okegem) HUWELIJKEN Luc Van Snick 29 j., banketbakker en Sonia Waute- rickx 20 j., handlangster, beiden te Outer. Marc Praet 21 j., garnierder, Meerbeke en Carina Appelmans 18 j., arbeidster, Ninove. Eddy Philips 23 j., lasser, Aalst en Linda Impens 18 j., arbeidster, Voorde. Wij zijn vorige zondag te Merchtem stevig met onze twee voeten terug op de grond geplaatst en dit zal ook wel een goede kant hebben bij de spe lers het wegnemen van een zekere stress om toch maar niet te verliezen bij sommige V.K.-dirigenten wat meer realiteit, want sommigen dachten dat «het» al gebeurd was. In het eerste kwartuur waren we nergens en toen we enigszins het evenwicht konden herstellen schiepen we praktisch geen doelkansen. Eigenlijk mochten we ons nog gelukkig achten dat we aan de rust slechts met 1-0 in het krijt stonden. Na de herneming bleef Merchtem drukken tot een tweede doelpunt op het scorebord prijkte. En dan kenden wij de beste periode van de match. Ech ter stond het doelhout in de weg om te milderen. Hadden we toen een 2-1 stand kunnen realiseren, de wedstrijd had misschien een gans ander verder verloop gekend. Maar toen de gastheren op een uitbraak een derde goal tegen onze netten prikten was ons kaarsken uit. Verdiende zege van de thuisploeg. Zondag komt het voor ons onbekende Nijlen op bezoek, een ploeg die op vinkenslag zit om aan te sluiten bij de ieidersploegen. Dus beslist geen lachertje. Wij echter, moeten winnen ALGEMENE RANGSCHIKKING VIERDE KLASSE B V.K. NINOVE 9 7 1 1 12 8 15 H.O. Merchtem 9 6 0 3 17 7 15 V. Meerhout 9 6 0 3 20 9 15 F.C. Verbroedering Geel 9 4 1 4 15 11 12 F.C.S.V. Nijlen 9 5 3 1 15 11 11 Diegem Sp. 4 2 3 8 8 11 Ol. Wijgmaal 9 4 3 2 14 10 10 Crossing Schaarbeek 9 3 2 4 18 14 10 Wezel Sport 9 3 4 2 12 16 8 V.C. Westerlo 10 2 5 3 15 16 7 Duffel F.C. 10 2 5 3 8 10 7 F.C. Heièt Sp. 9 2 4 3 10 13 7 S.K. Geraardsbergen 9 2 6 1 4 16 5 Londerzeel S.K. 9 1 5 3 6 9 5 F.C. Putte 9 0 4 5 8 14 5 A.C. Betekom 9 1 7 1 9 19 3 VJUCUycr\CUt U niui l t Oiunim r\r* Ki» 1D iHin. gi utj tv/ vi ui ivuviim Q

Denderklok | 1980 | | pagina 7