VOETBAL 10 DE DENDERKLOK - STAD NINOVE STEDELIJKE VOETBALKOMPETITIE 1980 - 1981 V.K. NINOVE - V. MEERHOUT 0 - 0 GROTE KUNSTTENTOONSTELLING V.K. DE DOORDRIJVERS - NIEUWS Er zijn drie soorten personeel definitief benoemd personeel sinds 31.12.76 tijdelijk personeel, dat voor eeuwig blijft het werkelijk tijdelijk personeel. De kandidaten van de tweede kategorie komen ook in aanmerking voor een statutaire benoeming. Dhr De Riemaecker Aan de kandidaten van die tweede kategorie kan dus niet geroerd worden. Dhr Timmermans Ze mogen hun kandidatuur stellen maar ze moeten niet. Met een statutaire be noeming krijgen ze wel een voordeliger pensioen. Dhr De Riemaecker Dan was de toelichting toch niet zeer klaar geformuleerd. Algemene goedkeuring met 26 stemmen. 19) Werklieden- en gelijkgesteld personeel Open- verklaring van zeven betrekkingen van manne lijk of vrouwelijk half-geschooide arbeider, te begeven bij aanwerving Vaststelling voor waarden conform het statuut Goedkeuring aanleg werfreserve. Dhr Burgemeester In de door vastgestelde personeelsformatie zijn 8 betrekkingen voorzien van half-geschoolde arbeider. Eén van deze betrekkingen is bezet door een vaste titularis, de weten dhr. Sterké Robert. Bijgevolg zijn 7 betrekkingen onbezet. Overwegende dat de aanwerving van deze per soneelsleden noodzakelijk is, verzoeken wij U, Me vrouwen. Mijne Heren, deze betrekkingen te wilien open verklaren en er de aanwervingsvoorwaarden, bepaald in het statuut, te willen van vaststellen. Ook stellen wij U voor een werfreserve aan te leggen, geldig voor 2 jaar, daar bij een eventuele bevordering van een personeelslid tot een hogere graad dan onderhavige, opnieuw zal dienen aange worven te worden. Algemene goedkeuring met 26 stemmen, 20) Werklieden- en gelijkgesteld personeel Open- verklaring van zeven betrekkingen van manne lijk of vrouwelijk geschoolde arbeider A, tege lijk te begeven bij aanwerving en bevordering Vaststelling voorwaarden overeenkomstig het statuut. Dhr Burgemeester In het vastgestelde per soneelskader zijn 8 betrekkingen voorzien van ge schoolde arbeider A. Een dezer betrekkingen is bezet door een vaste titularis, te weten de heer Pevenage Roger. Deze persoon stelde zijn kandidatuur niet bij het onlangs georganiseerde bevorderingsexamen van geschoolde B. Bijgevolg zijn zeven betrekkingen vakant. De heer Sterké Robert, half-geschoolde, komt in aanmerking om bij bevordering tot de graad van geschoolde A te worden benoemd. Teneinde de uitgaven te beperken stellen wij voor deze betrekkingen tegelijkertijd toegankelijk te verklaren voor het personeel in dienst ais voor de buitenstaanders. Alsdan zal, conform artikel 21 van het reglement, voorrang worden verleend bij de toe gang tot deze graad aan de gegadigd(en) die zuilen voldaan hebben aan al de bijzondere aanstellings- voorwaarden geldend voor de aanstelling onder het personeel in dienst. Bijgvolg verzoeken wij U. Mevrouwen, Mijne Heren, deze betrekkingen te willen openverklaren en ze gelijktijdig te laten begeven zowel bij aanwer ving als bij bevordering. Om redenen van goede werking en organisatie van de diensten, zouden volgende kwalificaties die nen vastgesteld te worden een mecanicien voor het onderhoud eenkraanman-wegenwerker drie wegenwerkers-chauffeurs twee chauffeurs-reinigingsdienst. Algemene goedkeuring met 26 stemmen. 21) Werklieden- en gelijkgesteld personeel Open verklaring van zes betrekkingen van mannelijk of vrouwelijk geschoolde arbeider B, te begeven bij aanwerving Vaststelling voorwaarden con form het statuut. Dhr Burgemeester In het goedgekeurde per soneelskader zijn 17 betrekkingen van geschooide B voorzien. Bij raadsbesiissing dd. 2 oktober 1980 werden de heren Bogaert Roger, Dufour Polidoor. Dufour Wil ly, Symoens Aimé, Van Laethem Danny, half-ge- schooiden en Valckenier Maurits, geschoolde A, tot de graad van geschoolde B bevorderd. Vijf andere betrekkingen van geschoolde B zijn bezet door vaste titularissen, te weten door de heren De Groot Georges, Lannoy Gustaaf, Verstraeten Fer dinand, Windens Oscar en één door een personeels lid in tijdelijk verband en voor onbepaalde duur, te weten door de heer Caroes Paul. Van voormelde 17 betrekkingen zijn er bijgevolg 11 bezet, zodat er 6 vakant kunnen verklaard worden. Om redenen van goede werking en organisatie van de dienst zouden deze zes betrekkingen dienen onderverdeeld te worden in volgende kwalificaties 2 metsers-vloerders 1 schrijnwerker 1 loodgieter 1 elektricien 1 schilder Bijgevolg verzoeken wij U. Mevrouwen, Mijne Heren, deze zes betrekkingen te willen openverkla ren en er de aanwervingsvoorwaarden te willen van vaststellen, conform het statuut. Wat de respectievelijke diplomavereiste betreft, verwijzen wij naar de voorgestelde kwalificaties wel ke zijn aangeduid in de ontwerp-beslissing. Algemene goedkeuring met 26 stemmen. GEHEIME ZITTING: 23) Politiepersoneel Bevordering van drie inspec teurs van politie tot de graad van hoofdinspec teur van politie. De inspecteurs van politie De Neve Roger. De Roeck André en Van Impe Alfons worden bevorderd tot hoofdinspecteur van politie. Het vervolg van het verslag van deze Raadszit ting leest U in ons voigens nummer. 01. Wijgmaal 11 4 4 3 14 12 11 Diegem Sp. 11 4 4 3 8 10 11 F.C. Heist Sp. 11 3 4 4 14 15 10 Duffel F.C. 11 3 5 3 9 10 9 Wezel Sport 11 3 5 3 12 20 9 V.C. zesterlo 11 2 5 3 17 18 8 S.K. Geraadsbergen 11 3 7 1 7 17 7 Londerzeel S.K. 11 1 5 5 8 11 7 F.C. Putte 11 0 5 6 10 19 8 A.C. Betekom 11 1 8 2 13 25 4 Wedstrijden van 22.11.80: Kaboeters Lusthof 6-1 Spuiters Tien-Twen 1-1 Boerkenshof Centrum Boys 4-0 Rangschikking na de eerste week Kaboeters 1 1 0 0 6 1 2 Boerkenshof 1 1 0 0 4 0 2 Spuiters 1 0 0 1 1 1 1 Tien-Twen 1 0 0 1 1 1 1 Centrum Boys 1 0 1 0 0 4 0 Lusthof 1 0 1 0 1 6 0 Volgende matchen voigens kalender 29.11.80 Tien-Twen Centrum Boys (De Vogelaer) Kaboeters Boerkenshof (De Bruyne W.) Spuiters Lusthof (Bulterijst A.) Bleef de uitslag van deze voetbalontmoeting on beslist en uiteraard zonder winnaar, dan zal de kas sier van V.K. Ninove toch wel gewonnen hebben, want méér dan 3.000 sportliefhebbers verdrongen zich rond het terrein van De Kloppers Meer dan waarschijnlijk hebben de trainers van beide elftallen aan dezelfde speltaktiek gedacht voorzichtig spelen en vooral opletten voor eventuele counters. Dit had dan ook voor gevolg dat bitter weinig scorekansen werden geschapen en naar de wedstrijd meer en meer vorderde, vooral langs de kant van de bezoekers die met een puntje tevre den waren alleen nog aan het resultaat werd gedacht. Misschien hadden wij de zege verdiend omdat we toch een tikkeltje gevaarlijker waren, maar an derzijds hebben wij toch ook wel een paar keren geluk had, bijvoorbeeld toen onze doelman ver uit zijn doel stond en de lobbal niet zo heel ver over ons doe! suisde. En Meerhout schoot toch ook nog eens op onze dwarsligger van het doelhout Neen, alles samen een billijke puntendeling. Voor onze verdediging alleszins een knap re sultaat want de bezoekers hadden in hun vorige matchen toch wel al 24 keren gescoord Volgende zondag zijn we te gast bij Diegem dat oh zo moeilijk een doelpunt scoort (8) maar er anderzijds in deze kompetitie nog maar 10 toestond. Wij winnen ALGEMENE RANGSCHIKKING VIERDE KLASSE B V.K. NINOVE V. Meerhout H.O. Merchtem F.C. Verbr. Geel F.C.S.V. Nijlen Crossing Schaarbeek 11 8 1 2 15 8 18 11 7 0 4 24 9 18 11 7 1 3 18 11 17 11 5 1 5 17 12 15 11 6 4 1 17 14 13 11 4 2 5 23 17 13 TE NINOVE - SINT-ALOYSIUSCOLLEGE TEN VOORDELE VAN DE VLAAMSE DOVEN met 150 werken van ALBERT STEEL. Laureaat van de Parijse Academie THEO BOGAERT in Duitsland genaamd de Vlaamse schilder van Heide en Schelde ANTON WITTOECK Mee ste r-Restau rateu r Bezoekuren Zaterdag 29 november van 10 tot 12 u. en van 14 tot 20 u. Zondag 30 november van 10 tot 12 u. en van 14 tot 18 u. D. Travel Mart, onze tweede ploeg, behaalde na een rommelige wedstrijd uiteindelijk de overwin ning met 1-0 na een doelpunt van Danny Peiremans op aangeven van Ronny Coppens. Travel Mart speelde met volgende spelers: Goubert. Stroobants, Carlier, Peiremans J., Van Londersele, Sergeant, Janssens, Coppens, Baude- wijn, D Herde, Peiremans D. Doordrijvers en Zwaanvrienden, de nummers 1 en 2 uit de 2de afd. reeks B, waren vrij. Zaterdag 29 november trekt Doordrijvers voor de vijlde achtereenvolgende keer op verplaatsing, dit maal naar Dépot in Lot. Er wordt vertrokken in het lokaal om 14 u. stipt. Travel Mart reist naar Buizingen B, de leider in hun afdeling. Ze vertrekken eveneens om 14 u. stipt in het lokaal en daar is ook de aftrap te 15.30 u. De voorverkoop voor ons jaarlijks clubbal is reeds druk aan de gang. Voor de mensen die het nog niet wisten, het gaat allemaal door in de zaal Roo sevelt met nu voor de 9ae keer de Paul Severs Kerst show en de première van de Radio Del Sol drive in show.

Denderklok | 1980 | | pagina 10