d ehb/ zin ^iQatn s Raadszitting EDIT ORIAAL Zestigste Jaargang Vrijdag 11 juli 1986 VAN 26 JUNI 1986 Vakantie, het is weer zover... VAKANTIE! Ook wij leggen er voor enkele weken de riem af en de eerstvolgende Dender- klok verschijnt op 8 augustus 1986. Drukker Uitgever PAUL LUYSTERMAN Koepoortstraat 10 9400 Ninove Tel. (054) 33 27 27 - Prk. 000-0478685-87 Prijs voor Jaarabonnement700 F* Prijs per nummer: 15 F. VERSCHIJNT IEDERE WEEK. 3) Aanleg van voetpaden langs de Kievitlaan en de Merellaan te Ninove Goedkeuring Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht Goedkeuring voorwaarden. Dhr Durant Ter beveiliging van de wegge bruikers is het aangewezen bijkomende voetpaden in tegels 30 x 30 x 5 cm. aan te leggen langs de Kievitlaan en Merellaan ter hoogte van de bebouwde percelen. Gezien de omvang van deze werken is het nood zakelijk deze te laten uitvoeren door een aannemer. Het bestek opgemaakt door de technische dienst van de Stad Ninove wordt bijgevoegd. De opdracht voor deze werken zal gegund wor den bij wijze van een beperkte aanbesteding. De werken kunnen geraamd worden op 141.864 plus 24.117 (17% BTW) zijnde in totaal de som van 165.981 F. Voor de dekking van deze uitgave zijn voldoen de kredieten ingeschreven in de begroting 1986. buitengewone dienst. Wij vragen uw goedkeuring. Algemene goedkeuring met 27 stemmen. 4) Goedkeuring leveren eh plaatsen van elektri sche pompen voor benzine en diesel met bijho. rende tanks t.b.v. het stadsmagarijn, Paul De Montplein te Ninove Vaststellen wijze van gunnen van de opdracht Goedkeuring voor. waarden. Dhr Durant In het stadsmagazijn wordt de bevoorrading van het stadswagenpark verzorgd door een benzinepomp voor super met een ondergrondse tank van circa 2.500 liter, dewelke zich in de garage bevindt, en door een benzinepomp voor diesel met een bovengrondse tank van circa 4.000 liter, dewel ke zich bevindt in het arsenaal van de Civiele Be scherming. Het huidig maandelijks gemiddeld verbruik be loopt 2.500 liter super en 5.500 liter diesel. De Ste delijke Brandweer bevoorraadt zich thans nog niet aan deze pompen, doch opteert om in de toekomst van de nieuwe installaties gebruik te maken. De huidige installaties zijn echter verouderd. De Civiele Bescherming verzoekt de boven grondse mazouttank uit haar arsenaal te verwijde ren; tevens lijkt het aangewezen de pompen te ver nieuwen en te verplaatsen naar de binnenkoer van het stadsmagazijn, ter hoogte van het Paul De Mont plein. Het leveren en plaatsen van elektrische pompen voor benzine en diesel en de bijhorende tanks op de binnenkoer van het stadsmagazijn Faul De Mont plein te Ninove, wordt geraamd op een bedrag van 500.000 F, BTW 17% inclusief. De opdracht zal gegund worden bij wijze van een beperkte offerteaanvraag. Voor de dekking van deze uitgave werden vol doende kredieten voorzien in de begroting dienst jaar 1986, doch de Stad beschikt niet over de nodi ge middelen waardoor een beroep zal moeten ge daan worden op een lening, aan te vragen bij het Gemeentekrediet van België. Wij vragen uw goedkeuring. Algemene goedkeuring met 27 stemmen. 5) Aanpassingswerken aan het waterleidingsnet langsheen de Geraardsbergsestraat, de Laven, delstraat, de Beverstraat en de Al bert la an te Ninove Goedkeuring aanpassingswerken en aangaan lening. Dhr Durant Bij de gemeenteraadsbeslissin gen van 27 juni 1985 en 24 oktober 1985, werd het ontwerp der verfraaiingswerken in de binnenstad, opgemaakt door de provinciale technische dienst, in samenwerking met de uit te voeren kollektorwer- ken vanaf waterloop 5.125/deel langsheen de La vendelstraat tot de Oudstrijdersplaats te Ninove, goedgekeurd. Ingevolge de verfraaiingswerken in de binnen stad is de Nationale Maatschappij der Waterleidin gen genoodzaakt haar bestaande installaties aldaar aan te psssen. Bij schrijven van 14 mei 1986 van de Nationale Maatschappij der Waterleidingen, Gent, werd opga ve gedaan van de uit te voeren aanpassingswerken langsheen de Geraardsbergsestraat, de Lavendel straat, de Beverstraat en de Albertlaan te Ninove. Het plan en de raming van de aanpassingswer ken ten bedrage van 1.432.000 F worden bijgevoegd. Derhalve stellen wij U voor 1) Het plan en het bestek, groot 1.432,000 F, voor de uitvoering van aanpassingswerken langs heen de Geraardsbergsestraat, de Lavend el straat, de Beverstraat en re Albertlaan te Ninove goed te keuren. 2) De volgende voorwaarden gesteld door de N.M.D.W. eveneens goed te keuren a) Dadelijk een lening aan te gaan bij het Ge meentekrediet van België voor het totaal geraamd bedrag b) De intresten te dragen op de door de N.M. D.W. voorgeschoten gelden. c) De provisie te storten zodra de fondsen be schikbaar zijn d) De aangeboden faktuur te betalen binnen de gestelde termijn. 6) Aanvullend reglement op de politie van het weg verkeer Gemeentewegen. Dhr Durant Tijdens de raadszitting van 13 maart 1986 werd het voorstel van het verkeersplan binnenstad goedgekeurd. Het is thans noodzakelijk een aanvullend poli- tiereglement op het verkeer in de binnenstad aan uw goedkeuring voor te leggen. In de straten, hierna vermeld, stellen wij voor volgende verkeersmaatregelen in te voeren 1) Burchtdam enkelrichting voor het verkeer komende van de Brusselstraat tot de inrit naar de Denderkaai. 2) Denderkaai - Vaartweg enkelrichting voor het verkeer komende van de Leo Moeremansplaats. 3) Beverstraat - Oudstrijdersplaats enkelrich ting voor het verkeer vanaf het kruispunt Centrum laan naar de Biezenstraat. 4) Biezenstraat - Stationsstraat enkelrichting voor het verkeer naar het station tot kruispunt Weg gevoerdenstraat - Dreefstraat. 5) Edm. De Deynstraat enkelrichting voor het verkeer vanaf Vijfhoek naar de Graanmarkt. 6) Kerkplein na herinrichting enkelrichtings- (Lees verder op pagina 2) 193. Het ongewoon zonnige weer van de jongste we ken heeft ons allen voortijdig in vakantiestemming gebracht. Neem daarbij de feestvreugde rond de kranige maar vooral onverwachte prestaties van de Rode Duivels in Mexico en je mag zeggen dat de aanloop naar de vakantie ideaal was. Dan maar met pak en zak op weg naar kust of Ardennen, Italië en Spanje en voor wie een Marco- polo is in-het-diepste-van-zijn-gedachten een trek tocht door Chir.a. Het kan echter ook anders en ai even leuk zijn om tijdens eendagstripjes mooie hoekjes uit eigen land of streek te ontdekken of gewoon lekker met de hele familie in de tuin even de tijd laten stilstaan. Opnieuw de batterijen opladen. Het jaar is voor iedereen lastig geweest. Zwaar voor degenen die werk hadden. Op een andere manier al even moei lijk voor degenen die ook dit jaar nog geen werk vonden. En dan al dat ellendig gedoe van stakingen rond de besparingsplannen van de regering. U weet wel de post waar pit in zit en de klokvaste treinen en programmaonderbrekingen van de BRT... Vakantie laat je toe dat alles even te vergeten, uit de sleur van elke dag te stappen, gewoon even te leven «als God in Frankrijk». Het beste met de vakantie. Geniet ervan. Wij leggen ook voor drie weken de pen neer... om na drie weken rust er weer tegenaan te gaan.

Denderklok | 1986 | | pagina 1