Jongens- en Meisjesschool Boomen en Bouwmaterialen, HOFSTEDE, Bezette Bent. Laetste tydingen. Burgerlyken Stand. A\\()\CE\. Meubelaire Venditie. Boomen en Schaarhout, Meubelaire-Venditie. LANDBOUWERSALAM, alsmede van BOOMEN, Verkooping van Meubels, Verkooping van Meubels, den, dat zy nog geene paspoorten' voor Frankryk en vooral niet voor Parys kan aflcverèn. De fransche soldaten in Delgië geïnterneerd, zyn ten getalle van ongeveer 4,300. Deze mannen ontvan gen de portiën "brood en vleesch op denzelfden voet als de militairen van 'tbelgisehe leger, en er is hun daeren- boven eene dagclyksche soldy toegestaen. Zy bekomen beddengoed van den Staet, in dezelfde voorwaerdenals pnze troepen. Het oorlogsbestuer heeft hen de noodige kleedingstukken, 'lynwaed en sokken doen afleveren. Te Gent heeft men voor 4000 fr. ingeteekend op de inschryvingslyst voor do behoeftige Delgen te Parys. Een bewys by meerderheid van stemmen. Een pachter uit eene der omliggende gemeenten van Gent, eens lust hebbende om een stuk wild in den pot te steken, was met zyn geweer uilgegaen, en was geluk kig of liever ongelukkig genoeg, eencn haes op het spoor te geraken en hem te schieten. De pachter nam het beestje op, maer jammer voor hem was de wildstroopery niet alleen door den veld wachter, maer nog wel door tien andere personen gezien. Er werd een proces-verbael gemaekt, en de wild- strooper moest voor de rechtbank komen. Op 't gehoor loochende de pachter hardnekkig, dat hy den haes geschoten had. De getuigen werden geroepen en allen verklaarden met eenparigheid, dat de beschuldigde aen het feit, dat hem ten laste werd gelegd, plichtig was. De boer bleef niettemin loochenen. De president over zooveel hardnekkigheid een wei nig gestoord zegde: Maer, hoe wilt gy dezaek nu nog alïoochenen? Gy hoort dat tien verschillende getuigen komen ver klaren, dat zy u het feit hebben zien begaen? Mynheer de president, antwoordde de boer, dat is geene reden. Als gy wilt zal ik weltienmael zooveel menschen brengen die het niet gezien hebben... En de meerderheid moet immers gelyk hebben... Dy deze zonderlinge bewysreden schoot al wat in de gehoorzael was, de rechters niet uitgezonderd, in eenen luidruchtigen lach... maer niettemin heeft, lot groote verwondering van den boer, de meerderheid, die de zaek niet gezien had, ongelyk gekregen en is hy veroordeeld geworden. Zondag nacht verliet M. J. B.... rond 1 uer het Hotel de Pamte Brussel, en keerde naer zync woning terug, gelegen tegenover de nieuwe zuiderstatie. Eensklaps werd hy door twee kerels aengerand, ten gronde geslagen en beroofd van zynen portemonaie, horlogie met ketting en sleutel. By de aenkomst van andere personen,namende schelmendevlucnl. Doktor Arnès, welke M. B. verzorgde, bevond dat de talryke wonden, in het aengezicht.met eensnydend voorwerp waren toegebracht", en met het doel om hem te dooden. Het was zeer donker en het slachtofler heeft zyne aenvallers niet kunnen herkennen; enkel heeft hy op gemerkt dat ze vlaerasch spraken en van groote gestalte schenen te zyn. Men schryft uit Brugge, 15 february: De winter heeft nog al vele schade veroorzaekt aen onzen landbouw. Vele tarwe is bevrozcn; ook het koolzaed en de klaver heeft veelgeleden. Verscheidene landbouwers herzaeien hunne tarwe; wy gelooven dat zy wel doen. Zy die het niet doen, zullen het zich, vreezen wy, beklagen. Door het bevriezen van het koolzaed, zuilen er natuerlyk meer vlas of suikery ge- zaeid, meer aerdappelen geplant worden, en men heeft gewoonlyk eene goede oogst op koolzaedland; want dit is dubbel gemest. Een goedkoop en duerzacm dekmiddel voor alle houtwerk. In een Hoogduitsch technisch weekblad wordt tot dat doel de volgende raed gegeven. Men neemt versch, goed afgesloten bewaerd cement van de beste hoedanigheid, en wryft dit met melk op eenen wryfsteen, evenals olieverf en tot gelyke dikte. Als men nu van het aldus bereide dekmiddel twee tot drymalen over niet glad geschaefd, maer ruw ge- zaegd hout heenstrykt, dan beschut men het volkomen tegen den invloed van het weder, en tevens is zulk eene bedekking een middel tegen verbranden. Het spreekt van zelf, dat het te bedekken hout vooraf be- hoorlyk moet uitgedroogd wezen. Kerkelyk Nieuwe. De eerw. heer Everard is onderpastoor benoemd in plaets van M. Sonneville. De eerw. heer Buysse, pries ter vaivde laetste wyding, is Oppersacristyn van St-Baefs benoemd. De eerw. heer Van de Putte, onderpas toor te Zwynaerde, gaet in dezelfde hoedanigheid naer Beveren (Waes); hy wordt vervangen door den eerw. heer Ragé, priester der laetste wyding. Sedert hetoverlyden van den eerw. heer Plettinck, pastoor te Wortegem, is nu de oudste priester van ons bisdom de'eerw. heer G. D. Van Rossen, oudpastoor van Wachtebeke, te Kruibeke op 25 November 1788 geboren. Na hem komen de eerw. hoeren J. Van Nuflei, pastoor te Laerne, geboren den 14 Mei 1789; P. J. Van Damme habituantin Sl-Michielskerk, geboren den 19 Juny 1789; Bayens, pastoor van Zandbergen, geboren den 11 November 1789 en van Ooslhuyze, pastoor van Zele, geboren den 22 December 1789. Delleeren Van Hossen, Van Nuffel en Bayens zyn Wezelaers. Rampen en Ongelukken. Verleden zondag, onder de vroegmis, ontstond er brand te Grembergen, wyk Ter Killen. Op een half uer tyds werden dry"werkmanswoningen, met wat zy inhielden, de prooi der vlammen. In eene dier woningen, gebruikt door de echlge- nooten V. B., die naer de kerk gegaen waren, lagen twee kinderen, een meisje van 5 en een jongentje van 5 jaren gerustelyk te slapen, toen de brand ineen aenhangend stalleken uitbrak. Karel-Lodewyk Peeters, oud 15 jaren, en Constan- cia Peeters, oud -12 jaren,die met hun vader, die ook naer de kerk was, een der afgebrande huisjes bewoon den, waren nog alleen ter plaets, en zagen het schrik wekkend gevaer dat de twee weorlooze slapers nader den. Zy drongen inderhaest het kamertje binnen, en hadden het geluk elk een der kinderen in hunne armen builen te.brengen. Achter hunnen rug schoot de gansche woning V. B. in volle vlam. Zonder de moed en onverschrokkenheid van de kinderen Peelers, had men by de brandramp twee menschenlevens te betreuren. Wy hopen dat die schoone daed niet onbeloond zal blyven. In eene worsteling, welke laelstleden woensdag avond, te Herehies by Bergen, tusschen de leden van een zelfde huisgezin plaets had, heeft een vader zynen zoon gedood. Ziehier eenige byzondcrc ïnligtingen over dit schrikwekkende misdryf, maer die men ech ter onder alle voorbehouding mededeelt: Woensdag, tegen den avond, na ter gelegenheid der militie-loting dapper gedronken te hebben, keerde de mulder van Herehies, de genaemde Lodewyk Cousin, naer zyn huis terug, en zyne vrouw niet' vindende, welke hare koeien aen 't melken was, zocht hy twist tegen den oudsten zyner zoons, eenen 18jarigen jon geling. Het krakeel werd zoo hevig, dat de vader in over- drevene gramschap een geweer greep, dat aen den rauer hing, en er zynen zoon mede bedreigde. Deze door zyne zuster geholpen, poogde zich van het wa pen meester te maken. Nu volgde er eene worsteling tusschen den mulder en zyne kinderen. Een andere zoon, 15 jaren oud, welke reeds te bed was, kwam op het gerucht toegesneld, om zynen broeder en zyne zuster te ontzetten. Dit moest noodlottig voor hem wezen: nauwelyks was hy ter plaets gekomen, of hy viel, door eenen kogel doodelyk in het hoofd getrof fen: de horsenen waren in .alle rigtingen weggespal. By het zien van het lyk huns broeders, liepen de twee andere kinderen verschrikt uit het huis, en gin gen een naburigen pachter van het gebeurde verwit tigen. Intusschentyd droeg de vader het bebloede lyk van zynen zoon in zyn bed, ging in de kamer da'er neven, insgelyks te bed en was welhaest ingeslapen. Hy werd eerst wakker toen de gendarmen van Lens, welke de burgemeester had ontboden, hem rond 2 ure 's morgens kwamen aenhouden. Hy is naer do gevan genis van Bergen overgebragt. Het parket van Bergen heeft zich ter plaets begeven en onmiddellyk een onderzoek geopend. Een beweenlyk ongeluk is zondag laetst de ge meente Avelgem by Brugge komen bedroeven. Om 1 ure namiddag, speelden een twaelflal kinderen van 10 lot 12 jaren, op het ys van eenen vyver achter de kerk. Eensklaps liet zich een gekraekhooren, hetys brak, en zeven dier kinderen vielen in het water. Op het geschreeuw der aenwezigen, kwam de heer onderpastoor Deprez, die in de kerk den catechismus deed, toegesnelden nietdanzynènmoed raedplegende, trad hy op het ys, hetwèlk onder zyne voeten hrak, en hy zelf viel in het water tot aen den hals; maer hy vatte eene der drenkelingen den genaemden Pieter Depraeterc, en gelukte erin, naongehoorde pogingen, hem aen de dood te ontrukken. Twee andere kinderen, Emile Passchier, oud 12 ja ren, en Jules Van Nieuwenhuyse,oudll jaren, hebben de dood onder het ys gevonden. De heer onderpastoor was sterk gekneusd aen de beenen, en op het punt van zelf het slachtoffer van zyoenmoed en menschlievendheidte worden, wanneer de genaemden Victor Peirsen, die toegesneld was, hem eenen langen stok toereikte, en hem alzoo uil het water hielp. Het was meerdan tyd; de heer onderpastoor Deprez, van vermoeienis uitgeput, werd in een huisje op hel kerkhof gedragen, waer een geneesheer hem bezocht. Deze oordeelde noodzakelyk hem te doen berech ten; slechtsom7 uredes avonds onstond ereene kleine verbetering in zynen staet en diewaerdige priester kon toen naer zyne woning verdragen worden. De inwoners van Avelgem zyn eenstemmig om te erkennen, dat den moed en de zelfopoffering des heeren onderpastoor Deprez, zoo zeer geacht en be mind, allen lof overtreffen. De Schipping and Mercantile Gazette uit Enge land maekt gewag van hel vergaen van hel fransche transportschip le Cerf, op de rotsen van Kaep La Hogue. Het schip is geheel uit elkander geslagen. Duizend en acht soldaten, die zich aen boord bevon den, kwamen in de golven om en slechts tien man schappen der bemanning (150 koppen) werden gered. Versailles, 15 february. Belfort heeft gekapiluleerd. Het garnizoen heeft de stad met pak en zak verlaten. De Cimtitutionnel is zeer vyandelyk aen het binnen treden derduitsche troepen te Parys. De mairie heeft den prvs van het brood op 50 centie men per kilogram bepaeld. De Staetsanzeiger herinnert dat de insluiting van Belfort, den 3 november 1870, door de troepen van Treskow, begolinen is. Dat is dus dry en een halve maend, dat men daer opereerten aen stormenderhand innemen was niet le denken. Versailles, 16 feb. In tegenwoordigheid van de overhaeste wapeningen der Franschen in het zuiden en den oproep der klas van 1872, heeft men gisteren, in de onderhandelingen vau M. Jules Favre met M. von Bismark, eene ver- lenging van slechtsYyf dagen voor den wapenstilstand toegestaen. Havre, 16 feb. De Pruisen eischen 300,000 fr. schatting van Bernay, in de Eure, onder bedreiging van bombardement. ..Pe Duitschers blyven belasting eischen in Norman- dië, niettegenslaende den wapenstilstand. VLASHANDEL in Oost- en West-Vlnenderon. (WEKELYKSCH BE1UGT.) Gent, 13 February 1871. Vlas. Hel vlas heeft de verledene week, zich op de versehillige markten, wel gehouden. De ryzing hield stand zonder vooruitgang. Vlassengaren en werk.—Er beginnen eenige koopen gedaen te worden, ter gunste der spinnery. De spinners houden eenen frank per pak meer af dan de voorgaende maend. Lynwaden. Niets byzonders aen te duiden. Nog- tans zal men met genoegen vernemen, dat gedurende de verloopene week eenige Fransche huizen zich te Kortryk en in de omstreken, een weinig hevoorraed hebben. Hopen wy eene spoedige voortduring. De grove lynwaden worden nog altyd gevraegd. Fondsenblad. HOPPEM ARKTEN. Ninove, 7 februarv. De markt blyft voortdurend kalm en met weinig handel. De pryzen blyven onveranderd aen 38 per 50 kilos. Londen, 10 feb. De boppemarkt was min levendig. Nogtans waren de verhandelingen, ingezien hot jaergetyde, nog zeer gewichtig, en de pryzen hielden stand. Men coteerde Mid en East Kent fr. 50 tot 175 de '50 kilos; Weald of Kent, 50 tot 93-75; Sussex 43-75 tol 87-50; Farnham, 93-75 tol 140; oude hoppe 25 tot 62-50. Nurenberg, 9 feb. Er was weinig verandering in de zaken; de aen- voeren hebben dezelfde gewichtigheid niet meer, aengezien de builen het meeslendecl van zynen voor- raed hoppe verkocht heeft. De beste soorten werden van in het begin der week met ryzing in de pryzen verkocht, zooals Veldspalt, Weingarlen enz. aen 40, 45, 50, 65 tot 75 gulden toe. De Hallertau, 1® keus, werd verkocht aen 35 tot 42 gl-, en omtrent 70 balen Hallertau, goede middelbare hoedanigheid, aen 20 tot 28 gl. De verhandelingen in marktwaren 2vn kalm sedert maendag; de pryzen veranderden van 1 tot 2 gl. vol gens vragen. Op de markt van woensdag werden 40 balen Wur- tembergsche hoppe, middelbare hoedanigheid, aen 17 tot22gl. verkocht;goede marktwaren, aenl2tot 15gl. en uitgclezene marktwaren aen 17 tot 21 gl., de berghoppe aen 18 tot 22 gl. volgens hoedanigheid. Er werden omtrent 200 balen verkocht. Op de markt van heden was er weinig levendigheid; or werden enkel uitgelezene soorten verkocht. GEBOORTEN. MANNELYK 4 .„7 VROUWELYK 8 HUWELYKEN. C. Lopus, dagl. met P. Thienpont, dagl. F. Van der Meulen, wever, met V. Vinck, fabriekw. J. Wesemael, landb. met C. De Bisschop, landb.F. Bal, boekbindersg. met M. Van Mieghem, z. b. I). De Vuyst, dienstk. met R. Brouilliard, dienstm. F. Van deMéerssche, twynder, met R.Glorieux, dienstm. E. De Neve, boekdrukkers#. met C. De Groot, kleerm. E. Pollyn, kleerin. met S. Lemmens, muls. J. Van den Bossche, twynd. met J. Verhulst, kantw. OVERLEDENEN. M. De Noose, vr. Bassleer, z. b. 49 j., Molestract. A. Duyck, man De Trover, winkel. 74 j., Brabantst.— F. De Naeyer, twynder, 34 j., Werf. F. Dhaens, landb. 66 j., Schaerb. M. Wellekens, kantw. 19 j., Mylb. A. Van Slaehmeulen, wed® Mertens, kantw. 76 j., Langeridderst. C. Willems, vr. Van de Wine- kel, z. b. 72 j., Mylb. P. Cornelis, man Cambier, dagl. 64 j., Molestract je. M. De Vrieze, vr. De Schutter, dagl. 62 jSl-Job.M. Polsterman, twynst. 16 j., Schaerb. R. I)e Bremaeker, vr. Van den Bulcke, herb. 50 j., LangeriddersL Vyf kinderen onder de 7 jaren. Tarwe fr. 33—00 36—50 Mesteluin 27—50 32—00 Rogge 24—00 25—50 Geerst B 00—00 00—00 Haver II 45—81 48—00 Hoppe (1870) de 80 kil. B 39—00 40—00 Hoppe (1869) B 00—00 00—00 Raepzaed B 52—00 52—50 Lynzaed 38—00 39—00 Racpzaed-olie 141—00 442—00 Lynzaed-olio 77—00 77—50 Raepzaed de 400 kil. B 24—00 00—00 Lynzaed 28—00 34—00 Aerdappelen (roodc) per 100 kil. 44—50 42—50 Idem (witto) 44—00 44—50 Boter per 3 kil. B 9—09 40—00 Eyers do 25 2—00 2—45 Vlas de 3 kil. 4—00 5—00 Viggens het koppel B 34—00 44—00 Lynwaden ter merkt gobragt 72 verkogt 21 OPENBARE AANBESTEDING eener te bouwen met Onderwijzer- en Onderwijzeres-Woonsten en Gemeentehuis, TE EREMBODEGEM. Het Kollegie van Burgemeester en Schepenen der gemeente Erembodegem, bericht bij deze, dat overeenkomstig en ingevolge het kohier van lasten en voorwaarden, door de bevoegde over heden goedgekeurd, in het Gemeentehuis te Erembodegem, ter herberg bewoond door Jan Baptiste De Coninck, op Woensdag 1 Maart 1871, ten drie ure namiddag zal overgegaan, worden tot de aanbesteding eener te bouwen Jongens- en Meisjesschool met Onderwijzer- en Onderwijzeres-Woonsten en Gemeentehuis, bij geheime biedingsbiljetten en zonder afbod, wel ker aanbesteding zal bevatten in een eenig lot al de werken voorgeschreven in genoemd kohier van lasten. De begrooting der aan te bestedene werken beloopt ter som van fr. 41,895-68. De ondernemers worden uitgenood igd kennis te nemen van het plan, schattend bestek en ko hier van lasten in het Gemeente-Sekretariaat berustende alle de werkende dagen van 9 ure 's morgends tot 12 ure 's middags. De mededingers zullen hunne soumissie onder gezegelden omslag invouwen en in de daartoe bestemde geslotenebus nederleggen.Ook zullen zij moeten voorzien zijn van hunne patente van ondernemers. Deze biedingsbiljetten zullen voor opschrift dragen: soumissie voor de onderneming van een Gemeenteschool en Gemeentehuis te Erem bodegem. De soumissie op zegel gemaakt, zal door de borg mede onderteekend worden en inhouden dat de soumissionaris zich verbindt op zijnen persoon en op zijne roerende en onroerende goederen al de werken der aanbesteding uit te voeren gelijkvormiglijk aan de bepalingen en bedingen, die in het kohier van lasten aangeduid zijn, en dit mits eene som voluit te schrijven. Op dag en uur voor de aanbesteding vastge steld, zalmen in openbare zitting tot de opening der souraissiën overgaan en proces-verbaal van den uitslag opstellen. I)e soumissionarissen en hunne borgen zullen bij dezezittting moeten tegenwoordig zijn en de biedingsbrieven der afwezigen zullen niet in aandacht genomen worden. Aldus gedaan te Erembodegem den 8 februari 1871. Door het Kollegie: De Secretaris, De Burgemeester, P. J. Vander Poorten. J. B. Van Vaerenbkrgh. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Maandag 27 Februari 1871, om 9 uren voormid dag, ten hove van Thomas Schutyzer en Zuster, te Aalst-Mijlbeke, Groot Eeckhout, verkoopen al de aldaar te bevinden Meubels, Halam, Strooi, 400 Hoppestaken en Bouwmaterialen van een afgebroken Huis. VERKOOPING VAN te Aalst Nieuwstraatpoort, en te Hofstads. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal op Don derdag 2 Maart 1871, om 9 ure voormiddag, te Aalst, aan de Nieuwstraatpoort, achter de her- berg de Vier Eemers, alwaar de verkooping zal aanvang nemen en te Hofstade op de Stuikte en Denderland, openbaar verkoopen <30 koopen Gauadas, Olmen en Wilgen Boo men; eene hoeveelheid koopen Schaarhout en Erwtrijs, in liet Jachtpark van d'heer Burge meester Matthyste Hofstade, alsmede eenige Bouwmaterialen aan de Hoogstraat. VERKOOPING VAN te Gijseyem en Wkhden-Schoonaarde. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Dunsdag 28 Februari 1871, om 9 uren voormid dag, openbaarlijk verkoopen: 24 koopen schoone Canadas, Olmen, Eiken en Wilgen Boomen, waaronder verscheidene van 2 tot 21 2 meters dikte, staande te Gijsegein en Wicheleri-Schoonaarde. En verders op d'Hofstede van {den veldwach ter Govaert, de Bouwmaterialen eener afgebro- kene Schuur. Men zal vergaderen te Gijsegem aan d'Hofstede der weduwe Borms. Bij uitscheiding van hedrijf. VERKOOPING ERNER te Hofstade, KoHenhoék De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Don derdag, 2 Maart laten Instellen en op Donderdag 16 Maart 1871 laten Verblijven, telkens om 4 uren namiddag, ter herberg van Charles Hen- drkkx, te Hofstade, aan d'Hoogstraat Eene behuisde HOFSTEDE, te Hofstade, wijk Kortenhoek, sectie C, N0B 255 en 256, groot 7 aren 10 centiaren, bewoond bij J.-B. De Ridders De Notaris De Pauw, te Aalst,zal, op Don derdag 23 Februari 1871, om 1 uur namiddag, ten verzoeke en ten huize van J.-B. De Bidder, te Hofstade, wijk Kortenhoek, openbaar ver koopen, al de aldaar te bevinden Meubels en Meubelaire voorwerpen. VENDITIE VAN een Peerd, een Koei, Strooi, enz., te Aelsl-Schaerbeke en Nieuwerkerken. Op Maendag 27 February 1871, zal den Nota ris Joseph Verbrugghen, openbaerlyk verkoopen Ten 9 ure 's morgens, ten hove van Jufv. wed* De Duyscher, te Aelst-Schaerbeke, Karrebroek AVeel Akkerhalm waeronder eenen schoo- nen nieuwen WTagen (smal geloop,) Karre.Raep- molen, 800 bussels Strooi, Mest, enz. B. Een schoon 5jarig Merriepeerd dienstig in twee handen en eene Kalfkoei. Ten 11 ure 's morgens, namens de kinderen Van Hawwermeiren, te Aelst-Schaerbeke, Lin- destraet. C. 3 schoone Kanada Boomen van 2 tot 2 4/2 meters dikte, staende aldaer aen eene party Land genaemd den Beerlaer. Daerna ten hove van dezelve kinderen Van Hauwermeiren. D. 40 koopen Koei en Schaepmest, 300 bus sels Strooi en eenen schoonen Eiken Boom van 2 meters dikte. E11 ten 1 uer namiddag, namens d'heer Joseph Van Mol, te Aelst-Schaerbeke, Sl-Job. E. 30 koopen schoone Wilge Boomen van rond de 2 meters dikte, staende teNieuwerker- ken, aen eene party Meersch, tegen de Kriek. De Notaris Joseph Verbrugghen, te Aelst, zal aldaer aen de Molenstraetpoort, ter herberg St-Marten, openbaerlyk te koop stellen Eene eeuwigdurende RENT van fr. 179-19 's jaers, ter hoofdsom van fr. 5226-25, bezet op een Huis met Grond, zynde eene Bierbrouwery genaemd De Roos, te Aelst, over de Visch- merktbrug, bewoond en gebruikt door madame Van der Smissen-F'onteyn. Superabondanten Zitdag op Donderdag 23 February 1871 ten 5 ure namiddag. Gebragt op fr. 3500. Beestialen, Landbouwershalm, Hoppestaken, Boomen, Hooi, Strooi, enz., TE MOORSEL, gehucht Spruithoek, ten Sterf huize van Charles Van Eeckhoorn. De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal op Woensdag (Asschc Woensdag) 22 Februarij 1871 om 9 ure 's morgens, ten voormelde Sterfhuize, openbaarlijk verkoopen de ten hoofde gemelde voorwerpen. Beestialen, Landbouwhalm, Vruchten, Hoppestaken, gezaagd Bert, enz., ten Sterfhuize van Petrus Joannes De Backer, TE BAARDEGEM, HOOGSTRAAT. De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal op Maandag 13 Maart 1871, te beginnen om ure 's morgens, ten gemelde Sterfhuize, open- baarlijk verkoopen, al de aldaar te bevinden voorwerpen.

De Gazet van Aalst | 1871 | | pagina 3