Groote herstelling W oonhuizen, Bnrgerlyken Stand. AXNOXCEX. Vogelschieling met de Bolle VEXDITIE Meubels en Herberggerief, Verkooping van een HUIS, VEXDITIE VEXDITIE van eene partij LAXD, Ifoppcslakcii en Kepers, allerbeste parceel EAXD, Hopstaeken, van een HUIS, te Aelst, VUXIM 1 n; Rampen en Ongelukken. Donderdag rond den middag, is er te Lokeren een jammerlyk ongeluk voorgevallen. De knecht der wed. E. Loef moest eene kar hout voeren op den nof van D. Van Hende, herbergier en vlaskooper, over de Oude Drug. Het achtjarig zoontje van Van Hende opende het hekken, de kar stuit ongglukkiglyk tegen den gemetseldcn pilacr, werpt dien omver en het kind wordt er onder verpletterd. De geleider by het zien d-i r,-<i: i, d - veroorzackl, werd als zinneloos en liet kaf eu paerd in den brand. De jongen ie* men Nikolaes en zou dan 1 -Ms gei-iuj" /yn. Ih verdriet der ouders van het makkolyk te hegrvpen. Men s; fcryft uit Brussel, -li maert: Eergisteren avond doorliep eene arme vrouw de omstreken der statie van Luxemburg, Zy vroeg aen iedereen haren man, onder hel uilen van jammerkre ten. Ongelukkig kon niemand liac-r helpen, want haer echtgenoot, opperwachler by de Luxemburger maet- schappy, was gedood even als een treinwachter, by eene samenbotsing van twee treinen, welke in den nacht van dynsdag tot woensdag, naby Gruponl had plaets gehad. By dezelfde-ramp hadden nog zes perso nen zware wonden bekomen. Men schryft uit Gent, 15 maerl Het gebeurt' weieens dat pesronen, om aen den spoortrein niet te lael te komen, een loopje nemen, en dit somlyds gedurende eenen nog al langen lyd, naermale dè af le leggen afstand groot is. Dat is zeer gevaerlyk. Verleden zondag morgend is de lieer Du- mont, van Grandmetz, die ookeenen lyd lang geloopen had om niet den trein le missen,in de statie komende, dood gevallen. Hy was 08 jaren oud. Men misse dus liever den trein, wil men het leven niet missen. Maendag avond, hy het vertrek van den laelsten trein, is er een groot ongeluk op den yzeren weg te Antwerpen voorgevallen. Jan-Baptist De Reydt, frein- wachtcr, viel van den trein en werd tot aen de statie van den Ouden God meêgesleepl. Het lyk van den on gelukkige werd gansch vermorzeld naer het gasthuis gebragl.De Reydt was oen zeer braef jongeling, woon achtig in de Magdalenaslraet aldaer;zyne ongelukkige dood wordt algemeen betreurd. Donderdag morgen heeft men te Brugge in een publiek huis te bed, eenen heer dood vinden liggen. Het schynt dal hy van Oostende is. Men heeft zyn lyk naer St Janshospilacl overgebragt, alwaer de regter- iyke overheid, met de weisdoctors, een onderzoek by het lyk is gaen doen. Dynsdag morgend ten 5 ure ontstond er brand in de brouwery van M.E.Dirieux Alh.) Ondanksdo spoe dige hulp is de schade groot. Slechts de vier muren der brouwery zyn slaende gebleven. Het verlies aen de gebouwen wordt op 15,000- francs geschat, dit der granen op tvvcemael zooveel. De woning en de nabu rige huizen bleven gespaerd. Alles was verzekerd. i„ den put de Ia Blanchisserie der koolmyn van Sacrc-Madamcte Dampremy, (Bergen) is verleden vrydag het grauwvuer uitgeborsten, op eene plaets vvaor twee werklieden bezig waren met ecnige her stellingen te verrichten. Gelukkig zyn hierby geene dooden le betreuren; de ploegbaes Alfred Jumet en de twee werklieden Sromeckcn en Paplcu, hebben nog- tans zware brandwonden bekomen. Ziehier nog eenige inlichtingen; C. Roussaux en L. Loth, beiden van Mon- tigny-sur-Sambre, waren ook op omtrent 100 meters afsland van de plaets waer het grauwvuer uitbrak, aen eene reparatie bezig. Ofschoon beide door de kracht der ontploffing neérgeworpen werden, raedplecgdcn zy echter niets dan hunnen moed en nienschlievend- h'eid en snelden hunne ongelukkige makkers ter hulp, welke zy niet meer dachten in leven terug te vinden. De dry mannen echter hadden zich naer de luchthuis begeven en de twee andere hebben zooveel bygebragl, dal zy het begin van brand door de ontploffing ont- staen, in zyncn oorsprong onderdrukten. De justicie heeft hel lyk van Plamont doen ont graven, die te Willaupuis (Doornyk), volgens het al gemeen vermoeden, moet vermoord zyn en dan in den put geworpen is, vvaeruil men zyn lyk ophaelde. Ver schillende getuigen, vooral familieleden der verdach ten Mariaal en de echtgenoote Plamont-Barbieux, werden gehoord. De justicie heeft een deel der stal deur in beslag genomen, waeraen bloed kleefde. Se dert eenigen tyd sliep Plamont in den stal, om byécn paerd te waken, dat eersldaegs een veulen moestwer- pcn. Een zeer droevig ongeluk is zaterdag te Luik voorgevallen. Een jongentje van twee jaer was op den reichel van een venster geklommen op de eerste ver dieping, op eenige stappen van zyne moeder die aen het wasschen was. Het kind leunde legen het venster, welk langs buiten opengaet. Eensklaps vloog het ven ster open, het kind stortte naer heneden en bekvJam zulke yselykc wonden, dat het eenige minuten tater bezweek. Men verbeelde zich de wanhoop der moe der. Dynsdag morgend zyn in het buskruilfabriek te Boutzen (Duilsehland), al de pulvertoestellen in de lucht gevlogen. Twee arbeiders verloren hierby het leven en een derde is zwaer gewond opgéraept. Het voormalig Augustyner gesticht te Erfurt (Duitschland), in hetwelk Luther den 17 aug. 1505, in den ouderdom van ruim 21 jaren, als bedelmonnik werd opgenomen en waerin thans het weeshuis der Evangelische gemeente gevestigd was, is laetslleden donderdag de prooi der vlammen geworden. Alle poo gingen om de cel te redden,die door Luther bewoond en ter zyner gedachtenis onveranderd in stand was gehouden, waren vruchteloos. Juist ii>dat gedeelte van het gebouw woedde de brand zoo hevig, dat het zelfs oninogelyk was de cel te hereiken. De bybel met Luther's aenteekeningen, deaenwezige handschriften van onderscheidene mannen uit het lydperk der her vorming; het vrcemdelingboek met de handtoekenin- gen van vorsteiyke personen, geleerde en andere ver- maerde personen van vroegeren en lateren tyd alles is door het vuer vernield. Alleen de vier muren van het gebouw zyu overgebleven. Omtrent de aerdsehokken, die laetslleden woens dag namiddag op verschillige plaelsen in Duitschland waergenomen werden, zyn onder andere de volgende berichten ontvangen: Te Leipzig hoorde men een ge luid alsofcr inde verte een zwaer beladen wagen door eene slraot reed. In het gedeelte der stad, waer zich dit het krachtigste deed hooren, voelde men gcene schokken: daerenlegen werden zy zooveel te duider- lyker waergenomen in andere gedeelten, alwaer de ramen en deuren er van dreunden, terwyl men kleine voorwerpen in de kamers in eene trillende beweging zag. In de drukkery van het Leipziger Tagblalt vielen stukken kalk van den muer en sprongen de deuren open. In den nieuwen schouwburg voelde men eene he vige schudding. Op een kantoor by het St. Thomas kerkhof ratelden de gazornementen en vielen eenige ruiten in stukken. Aen de gerichtsweg zag men een aental bewoners doodelyk verschrikt uit de huizen vluchlen. Te Reudnitz werden dezelfde verschynselcn waergenomen. Te Ncu-Schönefeld werden in een paer huizen door het dreunen eenige meubelen van hunne plaels verschoven. Ook in de statiën van den Leizig- Dresdener spoorweg en in die op de lyn Grossenhain- Cotlbus werden de schokken waergenomen; duidely- ker echlertc Meissen, Crimitschau, Werdau, Glauchou, cn Hohenslein. Op het redacticbureel dep Dresdener Nachriehten schoven dc inktkokers en andere voor werpen ratelende over dc schryftafels en begonnen de glazen klokken die aen hel plafond hoven do gazlani- pen hangen, te schommelen. In een yzermagazyn lag een hoop slaven te rammelen. In het raedhuis le Pe ning is door de dreuning een schoorsteen ingestort. Te Mcrane was het gedreun in de statie zoo sterk en vielen zooveel ruilen in, dat de beambten en rei zigers in allerylnaer huiten snelden. Nergens evenwel werden de schokken zoo hard gevoeld als te Naum- btfrg. Daer kwam de geheele bevolking op de been, en zag men duidelyk eene reeks gevels trillen. In de na- byheid van Hof, in Beieren, rolden van een paer stil- slaende hoog beladen pakwagens de bovenste kisten op den weg. Ook te Rerlyn, Gorlitz, P.runswyk, Kassei, Eschwegcn, Rolenhurg en andere plaelsen is helver- schynsel waergenomen, overal om -1 ure. Te Leipzig was de richting van het zuidwesten naer het noord oosten; in Hessen op de eene plaets van het oosten naer het westen en op de andere van het zuiden naer het noorden; in hel Beiorsche Frankenland van het noorden naer hel zuiden. IIOPPEM ARKTEN LONDEN, 9 maerl. Onze markt blyft voortdurend kalm en de pryzen zelfs hebben in sommige gevallen een weinig in vastheid verloren. Men noteert als volgt: Mid en East Kent 1871 fr, 252-50 a 425 per 100 kil.; Weald of Kent fr. 212-50 a 262-50; Sussex fr. 193-75 a 236-25; Farnham fr. 288-75 a 400; Mid en East Kent 1870 fr. 75 a 125; Sussex fr. 75 a 131-25; Farnham fr. 103-25 a 175; oude hop fr. 31-25 a 50 per 100 kil. NANCY, 5 maert. Do hop van Nancy en Luncville zyn weinig gezocht; de koophandel zoude nog eenige loten acnnemen tol verminderde pryzen; maer de planters willen geene toegevingen doen; uit dien hoofdo, zonder handel. B1SCHW1LLER (Elzas,) 6 maert. De handel in hop blyft alhier ter plaets in een doen en voor het oogen- blik weinig levendig. Dagelyks hebben afdoeningen plaels tot reeds onlangs vastgestelde pryzen, le weten fr. 230 a 240 per 50 kil. Ecnige loten oude hop heb ben insgelyks koopors gevonden a fr. 25 de 50 k., hetwelk eene nieuwe daling vaststold van fr. 5 sedert de laolste veertien dagen. NUREMBERG (Beieren,) 7 maert. De pryzen heb ben geene verandering ondergacn. Eenige afdoeningen hebben plaets gehad in Hallertau en Wuriemhcrger keus, lot pryzen loopende van gl. 135, 140 a 145. Eene party yan gemeene kwaliteit is verkocht gewor den van gl. 110 a 112. P0PER1NGHE, 8 maert. Nicltegenslacnde den beperkten voorraed, zyn de afdoesingen voortdurend kalm, hetgene nogtans geene prvsvermindering te Weeg brengt. De aenbiedingen gedurende den loop dezer weekwaren nog van fr. 132-50per 50 kil. NAMEN, 9 maert. Op de markt van heden is dc hop verkocht a fr. 95 per 50 kil. HOLLOWAY'S ZALF F.N PILLEN. Korlhcid van adem, Verkoudheden, Hoeslbuijen. Duizenden getuigschriften kun nen afgegeven worden, om de kracht le bewyzan die deze heelmiddelen bezitten in gevallen van asthma, beginnende tering, en alle kwalen der borst cn der longen. De zalf goed op de borst ën op den mg gewreven, dringt door de huid, wordt op gezogen en onmiddelyk in de longen overgebragt; waer zy, in onmiddelyke nenraking met het onilcwpende bloed komende alle onzuiverheden onschadelyk mackl of verdryft, die de grondslag zyn van lering, asthma, bronchitis, en longziekte. Alle kwalen der longer worden aldus gcmakkelykgenezen. Deaem- borstige wiens ademhaling by mistig, vochtig weder hyna ver slikt wordt, wordt door Holloway's Zalf en Pillen vry gemaekt, die mede den korten, droogon cn leringachtigen knel) genezen, en ook het zware spuwen, waervanbronchitis vergezeld gael. GEBOORTEN. MANNKLYK 7 .q VROUWELYK 5 HUWEL^KEN. F. Tack, brouwersgast, met E. Pouckx, kantw. G.Medaerls,vuerstoker,metH.VanDriessche,kleerm. OVERLEDENEN. T. Bombeeck, twynster, 20 j., Schaert).— C. Pyck, man De Mol, koopm. in groensel, 63 j., Mylb. J. Ledeghen,inan De Poorter, twynder, 47 j., Vrouwèslr. J. Wouters, man Guns, brouwersg. 62 j., Karme- lieteslr. A. Van Neck, landb. 23 j., Mylb. B. Braeckveld, soldaet, 20 j.,Vischm.F. Heylenbosch, soldaet, 37 j., Ie Bergen overleden. J. Van Caec- kenbergh,wedr Vanderhaegen, winkel. 56 j.,Schaerb. M. Pelentan, vvede Bogaert, wink. 53 j., Zoulslr. J. Boone, vleeschouwer, 76 j., Kapellcstr. J. De Pretcr stadsschoolondorwyzer, 28 j., Vryheidstr. Vyf kinderen onder de 7 jaren. AELST, merkt van T arwe Mesteluin Rogge Gecrst Haver Hoppe (t-871) de S0 kil. Hyppe (1869) Raepzaed Lynzaed Racpzaod olie Lynzaed-olie Raepzaed de 100 kil. Lynzaed Aerdappelen (roode) per 100 kil. Idem (witte) Boter per 3 kil. Eyers de 25 Vlas de 3 kil. Viggens bet koppel Lynwaden ter merkl gebragt heden. fr. 30—00 h 3i—<)0 27—00 29—00 .19—00 00—0,0 21—50 00—00 -16—50 92—00 102—00 00—00 00—00 46—00 32—00 00—00 35—00 98—00 000—00 86—00 00—00 19—00 26—00 8—00 7—50 8-18 1—63 0—00 50—00 113 verkogt 35 Tarwe Rogge Geerst Haver Boekweit Paerdeboonen Koolzaed-olie Lynzaed-olie Koolzaed Lynzaed Koolzaedkoeken, Boter per kil. Eyers de 25. GENT, merkt van 15 maert. -50 00—00 li—50 17—00 00—00 46—00 34—00 20—00 2—90 1—80 AEN DE KERK VAN Su-CATH.-LOMBEEK. De Plans zyn te zien in de Pastory alle dagen builen de Zondagen. De aenbesteding zal geschieden, 2 April 1872, om 1 uer namiddag. 20—00 30—00 9—00 8—00 9—27 1—81 0—00 60—00 29—50 it 30—50 00—00 00—00 15—50 00—00 00—00 92—00 000- 85—00 00—00 48—00 36—00 21—00 3—10 1—90 op Zondag 7 April 1872, by Petrus Ghysens, tot Erembodegem, Leuvenstraet. Den inleg is bepaeld op 55 centimen bolrapersgeld mede- begrepen. Administration de FEnregistroment et Domaines. BUREAU D'ALOST. Le Directeur de l'enregistrement et des Do maines de la province de la Flandre-Orientale, faitconnaltrequ'jlsera procédé le 18 Mars 1872, h 10 heures du matin, dans une des salles de l'Hotel ilt' Ville d'Alost, h la vente publique d'un terrain situé a Alost, prés du Canal tenant, au Quai,contenanl 2 arcs4 ceotiare.s,décrit h l'alli - cbe, et provenant d'une emprise faite pour lav canalisation de la Dendre. On peut prendre communication du cahier tie Charges et conditions nu buroou des Domaines ;t Alost et enl'étude du Nota ire BOÜNL, a la mèuie ville. ,1. CORNET. Bestuur der Registratie en Domeinen. KANTOOR AALST. De Directeur der Registratie en Domeinen dei- provincie Oost-Vlaanderen, maakt bekend dat er op 18 Maart 1872, om 10 ure 's morgens, in eene der zalen ten Stadhuize te Aalst, zal over gegaan worden tot de openbareverkooping van oenen bouwgrond, groot 2 aren 4 centiaren, ge legen tc Aalst, aan de Kaai, beschreven in den plakbrief en voortskomende van innemingen ge daan voor de kanalisatie van den Dender. Men kan mededeeling bekomen van bet ko hier van lasten en voorwaarden ten bureele der Domeinen te Aalst, en ter studie van den Notaris BOONE, in dezelfde stad. J. CORNET. van 7,000 Hoppestaken te Erembodegem, aen de Denderbrug op Vrydag 22 Meert 1872, om 1 uer namiddag. Door liet ambt van denNotaris De Smet, te Erembodegem. Uitscheiding van bedrijf. VENDITIE VAN te Aalst, Zonnestraat. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal,ten ver zoeke en huize van sieur Charles De Lattere, nabij de Houtmarkt, op Maandag 18 Meert 1872, om 2 uren namiddag, openbaar verkoopen eene hoeveelheid Meubels en al bet Herberggerief. le Hofstade. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Woensdag 27 Meert 1872 laten Instellen, en op Woensdag 3 April 1872 laten Verblijven, telkens om 4 uren namiddag, ter herberg het Schipken, bij Juffrouw Rosalia D'haesk, le Hofstade, een Huis en Erve, le Hofstade, aan de Blekte, lest bewoond door de Wed0 Vinck-Verloyscn. van 25 koopen goed KOËIMEST, veel koopen goed MEERSCHHOOY en ER TB IJS, te Erpe, Vijf Huizen, den Dijnsdag 19 Maart 1872, om 2 ure fix namiddag, door den Secretaris De Vos, te Vlierzele en bevoegd ambt. Bij genoemden DE VOS, zijn or mits goed be zet én geringen intrest, gesladiglijk Geldsommen te bekomen. Jiij Sterfgeval. te Erondegem, aan dcil Gentschen Steenweg, ter Afspanning den Ilaezewind, op Maandag 25 Maart 1872, te beginnen om 8 ure 's morgens, van vele Huismeubels, Huishouden- en Herberg gerief, Akkerhalam, Haver en Rogge in Schach ten, Hooi, Strooi', Wortels, Belteraven, Vlas in Banden,-twee sclioone Melkkoeijen, Runden 9 Hoenders. Door 't. ambt van den Notaris De Windt, te Oordegem. VERKOOPING op het Musschenzeleveld, te Haaltert. De Notaris Arents, te. Haaltert, zal open baarlijk verkoopen: Eene partij Land, te Haaltert, op het Mussclien- zelevelti, sektie B, ex nummers 516a en 516/>, groot 21 aren 53 centiaren. Instel, Maandag 11 .0-a Verblijf, Maandag 18 Maakt mi'< Ten 4 uren namiddag ter Estaminet genaamd de Groene Lanteem bij jufvrouw Catharina De Meyer, te Haaltert. VERKOOPING VAN te Aalst. De Nbtaris De Vriendt, le Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen 1° Een Woonhuis met Erve, in de Vrijheid straat, geteekend N° 53. 2° Een Woonhuis nevens voorgaande, getee kend N° 51 ZITDAGEN Instel, Maandag 18 Maart, Verblijf Zaterdag 30 Maart 1872, telkens om 5 ure namiddag, ter herbergl'Union, bij d'heer Druc, te Aalst, Nieuw- straat. MERKWAARDIGE VERKOOPING van 14,000 te Aalst,aan den Zwarten Hoek, achter de Statie. De Notaris De Vriendt, le Aalst, zal, op Maandag 18 Maart 1872, om 2 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen de Jen hoofde gemelde voorwerpen. OPENBARE VERKOOPING van een te Lede, omtrent het Dorp.. De Notaris Moens,te Lede, zal ten verzoeke van wien het behoort, op dc hierna bepaalde Zitdagen, in bet openbaar te koop aanbieden Een allerbeste parceel Land, gelegen binnen de gemeente Lede, Kleinen Kauter, bekend bij cadaster sectie R, N° 129, aldaar groot 31 aren 70 centiaren en bij titel 32 aren, palende oost de kinderen Alexis Van der Meiden, zuid de Kalzijde naar Hofstade, west de erven Cwriielis De Smédt en noord vrouw weduwe Lalemant. ZITDAGEN Instel, DinGsdag 19 Meert 4079. Verblijf, Divgsdag 2 Abuii. Telkens om 4 ure namiddag, binnen Lede, ter herberg den Driesch, bewoond bij de beer Joseph Lejeune. Voor verdere •inlichtingen begevc men zich ter studio van genoemden Notaris MOENS, al waar men, ten allen tijde, groote en kleine Gapitalen kan bekomen mits goeden vasten pand. VERKOOPING van 4,000 Roode Hollandsche Sparre non de Kae.y, to Aolnt. Dynsdag 19 Maert 1872, van 2 uer nanoen, zal Deurwaerder Ringoir, openbaer venditie houden van de Staekcn ten hoofde gemeld, lig gende aen dewoonvand'heerCharlesVanAssche. Dit niet Baefmisdagvan betaling, welgekende solvabele medekoopers en ordinair ongold con tant. De liefhebbers begeven zich dag uer en plaets aen den eerst. geteekendeYi koop, van waer den verkoop zal aen vang nemen. OPENBARE VERKOOPING twee perceelen ZAEILAND, tot Mylbeke on Hofstade en eenmi BOSCH, te Smetlede. De Notaris Verbrugghen, te Aelst, zal, met winst van palmslag en gelagen openbaer- lyk verkoopen A. Ter lusschenkomst van zynen ambtgenoot Meester Van Bevere, Notaris te Brussel. Eerste koop. De zuidhelft van een parpeel Zaeiland, gelogen te Aelst-Mylbcek, gehucht Popenrode, op het Hooiveld, gekadastreerd,wyk D, N° 291, met eene grootte van 68 aren 60 centiaren, palende deze helft ten oosten aen d'heer Franciscus Van Vaerenbergh-Matibys, ten zuiden aen den heer Judocus De Cock-Hofman, ten westen aen d'heer Philippus Muylaert en ten noorden aen M. De Meester-De Betzenbroeck met de wederhelft. Gebruiker Franciscus Schockaert, zonder tennyu. Tweede koop. Eenen Bosch beplant met schoone jeugdige Eiken Boomen en met Elzen Schaerhout, gele gen tot Smetlede, op de Rcukens, gekadastreerd wyk A, N" 106, met eene grootte van 1 hectaer 14 aren 80 centiaren, palende ten oosten aen de Beek, daerover aen den lieer August Van de Velde en de lieer Limpens, ten zuiden aen Mevrouw Versmessen, den lieer Doctor De Trogli en den lieer De Keizer-Hamnielinek, ten westen aen den Steenwég, daerover den lieer De Waepenaert, ten noorden aen den heer Apotheker Moens en aen den heer Van den Bossche. Onverpacht. -Boomprys fr. 1,500. B. Eu van wegens andere eigenaren: Derde koop. Een Huis met Grond, ges!aen en gelegen te Aelst, in de Nazarethstraet, gekadastreerd wyk A, N" 1234, houdende van de eene zyde of zuidwaerts aen een Huis van d'heer Josephus De Boeck, bewoond door Isabella Willems, van d'andere zyde of noordwaerts aen een Huis van d'heer Antonius van Nieuvvenhove, bewoond door Dom. De Bruecker en van achter aen hot Goïlegie. Bewoond door den eigenaer Charles Verbos tel. Vierde koop. Een f5arceel Zaeiland, gelegen te Hofstade, in het achterste Denderland, gekadastreerd wyk B, N° 245, met een grootte van 24 aren, palende ten oosten aen Franciscus Lambrecht, ten zui den aen d'erven van Jufvrouw Van Landuyt, ten westen ook aen d'erven Van Landuyt 'enten noorden aen de Beek. Gebruiker Franciscus De Wit,zonder tennvri. ZITDAGEN Instel Woensdag 27 Maert .«-9. Verblyf Woensdag 10 April lï5'-' Ten 4 ure namiddag, ter Estaminet genaemd het Hof van Brussel, by P. I)e Winter-Van de Meerssghe, tc Aelst,.aen de Botermarkt. ten hoeve van de weduwe De Buysseher, tot Schaorbeek, op Karrebroek, van Huisriieubelen, Keukcngérief, Landbouwers- halam, AVagen, Karre, Aerdappelen, Hout, Hooi, Strooi, Mest, Kalfkoei, 2 bekalfde Koeijen en Rund, op Donderdag 21 Maert 1872, ten 8 ure 'smorgens, door den Notaris Verbrugghen, te Aelst.

De Gazet van Aalst | 1872 | | pagina 3