van LANDEN, ZAEILANDEN van HUIZEN, van 2 HUIZEN en HOF, ANNONCEN. Burgérlyken Stand. yemhtiex van eene party ZAEILAIYD, HOVENIERS-LAAD, veadihe Vendilie van MEUBELS, HOOI-VEADITIE, en Iwee HOVEN, Verknoping va» een HUIS, Vendilie van MEUBELS, van een Huis en Hofland, y werd echter op nieuw gevat en voorden ioslruk- erechter, gebracht, waer hy den hem te last geleg den diefstal bekende, er by voegende dal hy in 18G7, oor den krygsraed van Wesel (Pruisen) voor weêr- pannigheid tot 10 jaren dwangarbeid was veroor- eeld, doch uil de gevangenis van gemelde stad was _aen vluchten. De kerel werd naer dc celgevangen is overgebragt, vaeruit hy donderdag namiddag insgclyks isontsnapt, door zich over den omheiningsmuer met eene koord f te laten. Die koord was eenige meters te kort, en de kerel4 moest zich van eene zekere hoogte op den grond laten vallen, zoodat hy aen bet been gekwetst werd en mankte. Evenwel is hy uit de voeten geraekt ;n tot nu toe is hy niet terug aengeliouden. Eene dame uit Bergen, wier man gestorven was ten gevolge der ramp op den yzeren weg van Boussti, weigerde eerst hel onvoldoende aenbod, welk de advokaten haer deden, ten titel van schadeloosstelling. De zaek werd voor de reglbank van eersten aenleg gebragt, en dewyl deze ook geen gehoor gaf aen de nrctentiën der weduwe, liet men de oplossing van liet vraegpunt over aen het Beroepshof. Over eenige dagen heeft dit Hof een arrest uitge- bragt, waerin er, naer men ons verzekert, niet min der dan eene som van 1-10 duizend franken, als scha deloosstelling, wordt loegeslaen. Een geval van buitengevvoone vruchlbaerheid heeft te Marseille (Frankryk) plaets gehad. Eene vrouw van Genua in Italië, is hier bevallen van vyf kinderen, vvaervan er op dit oogenblik, nog vier in leven en zeer welvarend zyn. Runderpest. Onze gezondheidstoestand blyft voorlreffelyk en geen nieuw geval van runderpest 'is nog in België vastgesteld geworden. Het gebeurddikvvyls dat, uithoofde der vrees welke de runderpest doet geboren worden, de aendacht ingeroepen wordt op zekere ziektegevallen waervan het vee aengedaen is, en waervan eenige teekenen gelykenis opleveren met die der runderpest. Wy heb ben immer verkicslyk gevonden het publiek niet be moeid te maken met die Ivvvfelachtige gevallen, ten einde niet nutteloos de bevolkingen af te schrikken. Ook zou den wy nietgewaegd hebben van het gebeurde te St-Denys-Weslrem, by Gent, indien de nieuwsbla deren hetzelve niet hadden vermeld. Wy zullen doen Opmerken dat de ter plaetse geroepen veeartsen inder- daed op een kalf eenige verkrenkingen hebben vast gesteld die behooren tot de runderpest, maer dat andere verkreokingen volstrekt afwezig waren; hel is dan ook zeer waerschynlyk dat er hier geene sprake wezen kan van de geduchte plaeg. De berichten uit Frankryk melden ons dat aldaer maer nieuwe gevallen van runderpest vastgesteld werden, van den 21 tot den 31 maert laetst, in vier departementen en dertien gemeenten; het Noorden is er evenwel nog in begrepen voor acht gemeenten. Gelyk wy het mccrmaels hebben doen opmerken, deze belreui'lyke toestand van het departement die aen ons grenst, verwonderd ons niet, uit hoofde der onachl- zaemheid waermede in sommige plaetsen de voor schriften van het hooger bestuer worden nageleefd. De nieuwe gemakkelykheden voor den omgang van het vee zullen dezen staet van zaken nog verergeren. Bestiering der luchtballen. In Weenen wer den onlangs belangryke proevefl genoemen om lucht ballons te sturen volgens de uitvinding van den inge nieur Ilanlein van Maintz. De gedane proeven doen de hoop koesteren, dat dit groole probleem der werk tuigkunde vverkelyk opgelost is. Als beweegkracht dient de machine van Lenoir, die door de gaz des ballons gevoed, tot hel bewegen eener schroef wordt gebruikt. De Dichtschroei' vol doet volkomen aen haer doel, want zy inaekt de voort beweging van den ballon ïn iedere richting mogelyk, terwyl het sturen door een sluerrad plaets hecfi. Een grooler be litschip, naer dat systeem vervacr- digd, belooft de gekoesterde verwachting te vervul len, daer het in plaets van met sleenkolengaz met het vyfmael lichtere walerstofgaz zal gevuld worden, -/.oodat hy gelyke grootte van den ballon de draeg- kracht tweemael zoo groot zal worden, en de machine iaerdoor zwaerder en alzoo krachtiger kan zyn. Het is ook gebleken, dat het luchtschip van Ilanlein zich met de snelheid van 36 voet in de seconde bc- veegl, en de constructie alle gevaer voor brand uit sluit. De proeven werden door de aertsherlogen Al- brecht en Wilhelm, alsmede door den chef van den taf, metgroote belangstelling bygewoond. Reis rond de wereld. Eene reis rond de wereld vroeg eerlyds ten minste drv jaren. Heden-kan n en op mill dan dry maenden die omreis doen. Zie hier de berekening, waer men nog iet of wat zou kunnen afdoen. Van Parys naer Port-Saïd, het hoofd van hel Suez-kanael, yzerenweg en stoom boot. Van Port-Saïd naer Bombay, stoomboot. V an Bombay naer Calcutta, yzeren weg an Calcutta naer Hong-Kong, stoomboot. A an Hong-Kong naer Yeddo, id. v in Yeddo naer de Sandwicheilanden, id. A an de Sandwicheilanden naer San-Fran cisco, id Van San-Francisco naer New-York, yze ren weg van den Stillen Occacn.' Aan New-York naer Parys, stoomboot. Wy vernemen met droefheid dat de heer Necke- brock en de werkvrouw Stevens, de twee laetste slacht offers der brandramp in de Keizcr-Karelslraed te Gent, overleden zyn. Maendag, om 1 ure namiddag, is in de statie van den spoorweg te Waregeni (Gent) een verschrikkelyk ongeluk gebeurd. De genaemde August De Stoop, jong man, oud 34 jaer, bediende by den spoorweg, had de onvoorzigtigheid op eenen koopwarentrein te sprin gen, die nog niet ten volle stil stond. Het ongelukkig gevolg hiervan was, dat hy onder de wielen viel en geheel verbryzeld werd, zoodanig flat men de brokken en stukken van zyn lichaem met eenen bessem heeft moeten samen vagen. Deze gebeurtenis heeft te Ware- gem eenen pynlyken indruk verwekt, te meer, daer August De Sloop, om zyne goede inborst en bereid- vaerdigheid in zynen dienst, van ieder geacht en be mind werd. De laetste berichten over de aerdbevingen te Alep (Turkye) zyn minder verschrikkelyk. De schokken hebben byna opgehouden; maer voor wal Anliochlë betreft, hiervan zyn de tydingen niet.overdreven die zeggen, dat buiten de stoffelyke schade, ongeacht de gekwetsten, door de aerdbevingen ruim 1500 men- schen het leven verloren. Het gouvernement heeft aen de slachtoffers hulp en onderstand van allen aerd ge zonden. 6 dagen 44 3 12 6 44 Totael 80 dagen. Kerkelyb Nieuws. Feestdag van den II. Laurenlius die jaerlyks plechtig gevierd word in de Kerk van Erpe van den erslen lot den tweeden Zondag van Mei alvvaer zyne heilige Rcliquien met vele godvruchtigheid geëerd .orden om van God door zyne voorspraek te beko men de genezing van allen Brand in hel Lichaem, in het Vlas en in alle andere vruchten der aerde. Order der Goddelyke Diensten. De Zondagen de eerste Mis om 6 uren, de tweede •lis om 8 uren, de solemnele Hoogmis ten 9 uren vaeronder Sermoen, de Vespers en Lof ten 2 uren. Gedurende de Octaef alle dagen de eerste Mis ter eere van den II. Laurentius om 6 uren. De Reliquien van den H. Laurentius worden aldaer dsgelyks vereerd door een groot getal Bedevaerders, Rampen en Ongelukken. Maendag morgend had er naby de statie der omnibus-maetschappy, tegenover de St-Nikolaeskerk te Brussel, een jammdrlyk ongeval plaets. Een heer, he uit een nog rydenden omnibus sprong, viel met het hoofd zoo zvvaer op de kasseien, dat hy roerloos leef liggen. Hel bloed vloeide uit de ooren van den ongelukkige, welke de gevolgen zvner onvoorzichtig heid niet lang zal hebben overleefd. Maendag avond, rond 40 ure, góbeurde er aen den spoorvvegbarreel, Verlrooslingstraet te Brussel, n schrikwekkend ongeluk. De barreelwachter werd door eenen koopwarentrein verrast, op hel oogenblik dal hy zieb gereed maekte om den harroel te sluiten. H werd door de lokomotief eenige meters verre me- ingekeept en degansche trein reed hemover't lichaem, hetwelk afzichtelyk verminkt werd.. Kunst- en Letternieuws. Er wordt dikwyls gcklaegd over het gebrek van schoone, nuttige en tevens goedkoope Vlaemsche I boeken voor prysdeelingen. AVy zien met genoegen, dat men daerin begint te voorzien. Verledene week is onder de pers onzer uitgevers een dcrgelyk boek gekomenSchrikkelyke straffen der Staetsomwcntelaers vijanden der Kerksedert 4789 tol 4800. Het is eene met zorg bearbeide vertaling van hel gekende Fransch Werk van Pater Huguet: Terrible* chdtiments des Révolutionnaires, enncmis de l'Eglise (Paris. Ruflet, 4870). De vertaler is de Eerw. Heer Ign.Van Bavegem, bestuerder van 't klooster der Zusters van Liefde te Zaffelare. Het boek is groot in 8°, behelst by de 300 bladzyde»,'is met klare letter op schoon papier ge drukt en heeft eenen net geïllustreerden omslag, voorstellende de moordery der priesters, gedurende de wreedste jaren der Fransche omwenteling. De prys er van is slechts fr. 4-50. Priesters, onderwyzórs en christelyke ouders zullen over het verschenen boekwerk zeer te vreden zyn; het zal indordaed eene aentrekkelyke en tevens zeer nut tige lezing aen de jongelingen onzer vlaemsche ge westen verschaffen. Zy zullen er in leeren den moed der Christenen helden, de liefde tot onzen H. Gods dienst, den eerbied jegens de heilige zaken, en ter zelfder tyd een zalige vrees voorde rcchtvaerdigheid des Heeren, die, wel is waer, soms dë ondeugd op de aerde ongestraft laet, maer dikWyls ook dc groote zondaers en vooral de vervolgers van Kerk, godsdienst en priesters op de klaerblykendsle en wreedste wyze onder onze oogen kastydt. De kerkclyke geschiedenis is vol van dergelyke straffen, en byzonderlyk gedu rende de Fransche omwenteling van 4789 en 'volgende jaren is de straffende hand Gods op talryke vvyzen zichlbaer geweest, liet boek, dat wy heden aenb'eve- len, geefd er de onwederlegbare getuigenis van. Een brief van Mgr Mercurelli, gehoimschryver van Z. II. den Paus voor de Lalynsche brieven, aen het begin des hoeks geplaetst, behelst do gelukwenschen, die de II. Vader aen P. Huguet over zyn werk heeft doen toesturen. Wy mogen dan met recht verhopen, dat hel versche nen werk grooten byval zal genieten, en wy drukken den vurigen wensch uil, dat de uitgevers, de heeren Vander Schelden, in hunne loflëlyke pogingen zouden voortgaen om ons nog andere even nuttige en lof- waerdigc boeken, voornamelyk voor prysdeelingen en volksbibliotheken bestemd, te verschaffen. Hel werk is te bekomen ten burcelc deter. HOLLOWAY'S ZALF EN PILLEN. Vrouwelykc kwalen. Elk klimaet heeft zyn gebreken, elk jaergefyde zvne ongesteld heden, maer vrouwen, zyn in elk klimaet van den ouderdom, en in elk jaergetyde onderhevig aen byzondere kwalen, die yi de meeste gevallen voortkomen uil onachtzaemheid, slecht be handeling of zwakheid van gestel. Voor elke kwael aen dat ge slacht eigen, verzekeren Holloway's middelen dadclyke verlig- ting en toekomstige bcvryding, terwyl zy de natuerlykc werking van elk orgaen herstellen. In hunnen verbeterenden loop, be speurt men spoedig de grootste beterschap het ligchaem ont wikkelt zich, en de gemoederen verhellen zich weder. In deze preparaten komt nooit, zelfs niet liet minste kwikzilver of an dere schadclyke bestanddeelen voor; van daer dal ouder, voog den patient vooruit niet behoeven te raedplcgen voor lot deze middelen over te gaen. GEBOORTEN. MANNELYK 2 VROUWELYK 5 IIUWELYKEN. F. Maldrie, schipper te Welle, mol S. Dlierde, kleerinaekster. OVEltLEDENEN. P. Guilliaum, m. Schors, z. b. 86 j. -Keizcrstr. J. Balens, twyml. 27 j. Mylb. A. Do Schryver, wed' Temmerman, z. h. 70 j. Schaerb. P, De Brou wer, metsers». 17 j. Schaerb. J. De Mey, wed' Droeshaut, aenplak. 76 j. Zonnestr. F. Seminck, m. Nuyts, koopman in hoppe, 68 .j. Zonnestr. J. Nauwelaert, wed» De Smet, z. b. 56 j. Myllj. P. Ban man, m. Schollaert, kleerm. 56 j. Mylb. P. De Wotf, m. Van Osselaer, winkel. 65 j. Geeraerds- bergsehestr. 5 kinderen onder de 7 jaren. AELST, merkt van heden. fr. 31—00 tl 34—30 Tarwe Mestelum Rogge Geerst Haver Hoppq,(1874) de kil. Hoppe (1869) Raepzaeo Lynzaed Raepzacd-olie Lynzaed-olie Raepzacd de 100 kil. Lynzaed Aerdappclen (roode) per 400 kil. Idem (witte) Boter per 3 kil. Eyers dc 25 Vlas de 3 kil. Viggens het koppel Lynwaden ter merkt gebragt 24—50 19—00 16—00 45—00 00—00 00—00 46—00 32—00 98—00 86—00 49—00 2600 7—50 7—sa 6—00 4—63 4—50 46—00 27—30 24—50 47—00 4 7—00 000—00 00—00 00—00 35—00 000—00 00—00 20—00 30—00 8—50 8—00 7—27 4—81 5—00 56—00 72 verkogt 22 Tarwe Rogge Geerst Haver Boekweit Pacrdeboonen Koolzaed-olie Lynzaed-oliè Kaolzaed Lynzaed Koolzaedkoeken.' Boter per kil. Eyers de 25. GENT, merkt van 26 april. fr. 29—50 k 30—50 17—50 00—00 44—50 4 7—00 00—00 82—00 80—00 43—00 34—00 48-00 2—40 J— 80 00—00 00—00 45—50 00—00 00—00 00-00 00—00 00—00 38—00 49—00 2—50 1—7') van 8,000 Hoppestaken, te Erembodegem, aen de Denderbrug en aen de Statie, op Maf.ndag 29 en op Donderdag 2 Mf.i 1872, telkens om 1 uer namiddag. Doop 't ambt van den Notaris De Smet, te Erembodegem. OPEN DARK VER K CODING te Haaltert. Do Notaris Arents, te Haaltert, zal,ten ver zoeke van die het behoort, openbaarlijk te koon bieden Eerste kooj). 16 aren 60 centiaren Land,te Haaltert,in den Lede, op bet Hooijlareveld, sektie A, N°' 352 en 353. Gebruikt door Josephus Hunninck Tweeden koop. 8 aren 20 centiaren Land, te Haaltert, aan den Hondengracht, sektie li, N" 903. Gebruikt door Desi ré Van Gysegem-Hunninck. Om er na het Scheeree der vruchten in ge bruik van te treden. ZITDAGEN: Instel, Dinsdag 23 Apjut. Verblijf, Dinsdag 7 Mei 1872; Om 4 uren namiddag, ter Estaminet genaamd Het Commissariaatbij de weduwe Antonius Van Gtsege», te Haaltert, aan de Plaatse. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te Erembodegem. De Notaris Breckpot, te Aelst; zal met ge win van palmslagen en gelagen, openbaarliik verkoopen Eerste koop. Eene party Land, gelegen te Erembodegem, op Kattenbroeck, genaemd den Waesberg. groot 28 aren 2 centiaren, gekend by kadaster sectie A, deel van N° 667.— In ge bruik by sieur Franciscus De Coninck. Tweede koop. Eene party Land, gelegen te Erembodegem, op Kattenbroeck, genaemd den Waesberg, groot 33 aren 88 centiaren, gekend by kadaster sectie A, deel van N° 667.— In ge bruik by de kinderen Meert. Derde kooji. Eene party Land, gelegen te Erembodegem, op Kattenbroeck, genaemd den Waesberg, groot 30 aren 64 centiaren, gekend by kadaster sectie A,deel van N" 667.— In ge bruik by sieur Josepbus Dieriekx. Vierde koop. En eene party Land, gelegen te Erembodegem, op den Leegen Voshol, groot 38 aren 24 centiaren, gekend by kadaster sectie A, N°' 732 en 733. In gebruik by Franciscus Van Audenbp.ve en Franciscus Troch. Verdeeld in 2 gelyke deelen. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 27 April Verblyf, Zaterdag 11 Mei Telkens om 4 ure namiddag, ter Estaminet au Faubourg d'Alost, bewoond by d'heer Jean Vinck, te Aelst-Mylbeke, buiten de Pontstraet- poort, aen den Brusselschen Steenweg. OPENBARE VERKOOPING gelegen* te Lede. De Notaris Breckpot, te Aelst, zal, met ge win van'palmslag en gelagen, openbaerlvk ver- koopen: Eene party Land, gelegen te Lede, op liet Jorisrot, groot 42 aren 30 centiaren, gekend by kadaster sectie B, N° 678. In gebruik tot 24 December 1872 by Ilenricus Peynsaert. Opleg Boomprys li'. 560. ZITDAGEN; Instel, Maendag 29 April .„-a Verblyf, Maendag 13 Mei Telkens om 3 ure namiddag, ter Estaminet van d'heer Vagënhende, te Lede, regt over de Statie van den Yzeren Weg. te Aelst, op den Ajuinkauter. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal, met winst van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Een schoone party Hoveniers-Land, van eer ste klas, groot volgens meting 95 aren 22 cenli- aren, gelegen te Aelst, op den Ajuinkauter, neven liet Wotvenstraetje, tusschen de hovingen der buizen van den heer J.-B. Steleman en de Osbroekstraet, zeer wel geschikt om er liet zy eene Hóveniers-Wooninghet zy een Buitengoed op te bouwen. Ingesteld fr. 13,250 Instel, 48 April en Verblyf, 2 Mei 1872. Telkens eenen Donderdag, ten 4 ure namiddag ter herberg het Zwart Paerd, by Charles Van Droogenbroeck, te Aelst, inde Korte Nieuwstraet. van 4,000 Hoppestaken alsmede verscheide koo pen Boonstaken, Kepers, Joefl'ers en HooI.Dyns- dag 30 April 1872, ten 2 uren namiddag, op de Nieuwe Kaei, te Aelst, aen de Zeebergbrug. Door- 't ambt van den Notaris Joseph Ver- brugghen, te Aelst. I Vinkei- en Hérbergaerief, TE AALST-MIJLBEKE. Bovengenoemden Notaris De Pauw, zal, ten huize en ten verzoeke der echtgenoten Limpens-Callebaut, te Aalst-Mijlbeke, in de Langesraat, op Vrijdag 24 Mei 1872, om 1 ure namiddag, openbaar verkoopen, al de Meubels Winkel- en Herberggerief, aldaar te bevinden. te Aalst. Do Notaris De Pauw, te Aalst, zal op Maandag 29 Ai-ril 1872, om 2 ure namiddag, te Aalst aan het Schaliën Huis, openbaar verkoo pen, 500 bussels goed Dender-Hooi. VERKOOPING MAGAZIJN te Aalst. De Notarissen De Pauw, te Aalst en Tib- baut, te Calcken, zullen op Donderdag 2 Mei 1872 laten instellen en op Donderdag 23Mei 1872 laten verblijven, telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet van d'heer Sylvain Tolleneer, te Aalst op de Keizerlijkeplaats, te weten 1" Een schoon Huis .en Hof te Aalst aen de Groote Markt. Bewoond bij d'heer Van Vae- renbergh-Noël. 2" Een Huis en Erve te Aalst Groote Markt, nevenst het voorgaande. Bewoond door Juf frouw Angëlique Callehaut. 8" Een Huisken te Aalst in de Zonnestraat. Bewoond door Emmanuel Van Nuflei 4" Eenen Hof te Aalst in de Kalverstrnat, groot 2 aren 70 centiaren. Gebruikt door d'heer Sylvain Tolleneer. 5° Drij Huizen aan de Gceraardsbergsche- straat. Bewoond door Jan Libaut, Jan Wcl- leman en Frans Bouché. 6° Een Hof en Gloriette te Aalst, Nieuw- straatpoort, groot 18 aren 75 centiaren. Gebruikt door d'heer Amandus Rumbaut. 7° Drij Huizen en Erve te Aalst Nieuwstraat- poort, nevenst de herberg Sint-Anne; Be woond door Jacobus Matthys, Carolus Sterck en Désiré De Smet. 8° Een Pakhuis te Aalst in bet Peperstraatje. Gebruikt door Louis Michiels. 9° Vijf Huiskens te Aalst in liet Peperstraatje, nevenst het voorgaande Pakhuis. 10° En een Huis met Hof te Aalst in de Peper straat. Bewoond door Judocus Dumont. VERKOOPING te Aalst, in dp Korte Zoutstraat. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal met de vormen der wet van 46 Juni 1816, openbaar verkoopen 1" Een schoon Huis met Hof te Aalst in de Korte Zoutstraat, groot 5 aren 39 centiaren. Bewoond door M1 Van der Smissen-Meirscliaul. 2° Een Hof gelegen alsvoren achter het voor schreven Huis, groot 2 aren 82 centiaren. -Gebruikt door denzelven. 3° En een Huis en Erve alsvoren nevenst liet voorgaande. Bewoond door Hypolite Van Lierde, barbier. Instel Zaterdag 11 M .R79. Verblijf idem. 25 Mei 1872 Telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet de Vier Winden, te Aalst op de Keizerlijke plaats. te Hofstade. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Woensdag 8 Mei 1872 laten instellen en op Woensdag 45 Mei 4872 laten verblijven, telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet de Concorde, te Aalst aan de Groote Markt, een Huis zijnde eene Tweewoonst, te Hotslade, wyk Heuvercn- boscb. De eene bewoond door Sophie Van Gyseghem •en de andere onbewoond, .4 Uierhe.iam, 2 Koeijen en een Rund, TE HOFSTADE, WIJK GAMDRIESCH. Dc Notaris De Pauw. te Aalst, zal ten Sterl- buize van wijlen sieur Petrus Peynsaert,Ie Hof- stade, wijk Camdriesch, op Woensdag 1 Mei 1872, om 8 uren 's morgens, openbaarlijk ver koopen, al de Meubels en Meubelaire voorwer pen ten bovengemelden Sterf huize te bevinden en bestaande namelijk A. Stoelen, Tafels, Kleerkas en andere, Bed- stoelen en Siaapgerief, Horlogie met Kas, Ban ken,Quinquets, Spiegel, Melkteelen eh Tobbens, Stoof met toebehoorten, IJzeren Polten, Kuipen, Ladders, Aard- Koper-en Ijzerwerk, Brandhout, Keukengerief en meer andere voorwerpen te lang om te melden. B. Eene hoeveelheid Boerenhalam, alsKor- tewagens. Wanmolen, Vlasstreep, Haalkuipen, Dorschvlegels, Bookbamers, Gaffels, Rieken, Pikken en Zeissens, Mesthaken, Braskuipen en Eemers, alsmede eene hoeveelheid Strooi. C. Twee bekalfde Koeijen en een Rund. De Venditie zal gebeuren op gewoone condi tiën en tijd van betaling mits stellende goede ên gekende borg en betalendehet ongeld komp- tant. VERKOOPING te Aalst-Mijlbeke. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal openbaar verkoopen 1" Een Huis zijnde eene herberg" genaamd de Kroon, te Aalst-Mijlbeke, Langestraat.—Bewoond door d'echtgenoten Limpens-Callebaut. 2° Eene partij Hofland gelegen alsvoren, ach ter voorschreven Huis, groot 13 aren 25 centi aren. Gebruikt door dezelve. Instel Donderdag 16 Verblijf Vrijdag 24 4872; Telkens om 4 uren namiddag, ter hcrtiei'g St-Elni, te Aalst-Mijlbeke, Langestraat.

De Gazet van Aalst | 1872 | | pagina 3