van Boomen, BOOMEN, Meersch, Land en Kapitalen. van HUIZEN ZAAILANDEN HOFSTEDE Zaailanden en Weilanden. Buekc- en Eikc Boomen, Verkooping van een HL IS, van Boomen, Hooi en Loof, schoone BOOMEN, en 20 koopen Snoeihoot, BOOM SNOEI, goed perceel LAND, BOOMEN, van een parceel LAND, HOFSTEDE te koop, LAND te Moorsel. BOUWGRONDEN, en Vloeimeerschen, groote venditie van 4-18 koopen schoone en zware alsmede van. 15 koopen Schaerhout en 20 koopen Sparren Snippel, op Vorste ravaelbosch, gescheed van Meldert en Assche. Deurwaerder Ringoir,te Aelst, zal namens vrouwe De Clercq-De Crombeen, grondeigenares te Antwerpen, op Mae.ndag 17 ebruary 187.), om 10 ure voormiddag, openbacrlyk verkoopen de vorengemelde Boomen, waerondcr er zich eenige bevinden van over de 3 meters dikte, alsmede gezegd Schaerhout en Spai ren Snippel. te Aalst, aan de Houtmarkt. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Za terdag 22 Februari 1873, laten Instellen en op Zaterdag 8 Meert 1873, laten Verblijven, tel kens om 4 ure namiddag, ter Eslaminet de Vier Winden, te Aalst, op de Keizerlijke Plaats: Een Huis aan dc Houtmarkt, zijnde de gewe zen herberg St-Jacob. GROOTE VERKOOPING te Moorsel en Aalst-Mijlbeke. De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal na mens de heeren Petrus Cornells, eigenaar te Moorsel, Fraudes De Bisschop en Louis Willems, eigenaars te Aalst, op Maandag 17 Februaru 1873, om 8 ure 's morgens, .openbaarlijk ver koopen: 89 koopen extra sehoone en zware Boomen, te Moorsel en Aalst-Mijlbeke. VERKOOPING te Aalst-Mijlbeke. De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal op Woensdag 19 Februaru 1873, om 2 uren na middag, openbaarlijk verkoopen: A. Ter bolstede van d'heer Jan Baptiste Boel, te Aalst-Mijlbeke, Breedestraat 60 aren zwaar Loof op struik; 200 bussels extra goed Hooi, eerste klas. B. Namens den heer Fraudes De Cock, in de nabijheid van voormelde hofstede Een Eik, een Kanada en 20 Wilgen, bijna al van 2 meters omtrek. Men zal vergaderen om 2 ure nanoen ter voormelde hofstede. VERKOOPING VAN CIRCA S0 KOOPEN te Hekelgem te Meldert. De Notaris Gustaaf Van Wichelen, te Moorsel, zal, namens de kinderen De Meyer, grondeigenaars te Mespelaare, op Woensdag 26 Februarij 1873, om 9 uren 's morgens, open- baarlijk verkoopen: 1" TE HEKELGEM. 25 schoone Eiken, 12 Bueken en 13 koopen Kanada en Abeele Boomen, bijna alle van 2 meters dikte, gestaan te Hekelgem, in de Do- mentsbroeken. 2° TE MELDERT. 20 koopen Snoeihout, te Meldert, aan den Putberg, dit laatste zal verkocht worden om 2 uren namiddag. De Boomen zullen ter plaats opgeroepen en definitief verkocht worden, te Meldert, ter her berg de Witte Linde, op Domaart, bewoond bij sieur Frans Robyns, alwaar er zal verborgd wor den. VENDITIE VAN ongedorschen Granen, Wortels en Loof te Velde te Erondegem. De Notaris Gustaaf Van Wichelen, te Moorsel, zal op Donderdag 20 Februaru 1873, te beginnen ten 9 uren 's morgens, op gewoone voorwaarden en tijd van betaling, mits borg stelling, openbaarlijk verkoopen, het gone volgt: 1° Ten hove van de kinderen De Ras, aan de Zandstraat, omtrent 200 koopen ongedorschen Tarwe, Masteluin en Koorn. 2° Aan goederen gelegen omtrent de voor melde bolstede, verscheide koopen Wortels en Looi te Velde. 3° Aan d'hofstede van Stephanas Baeyens, op het Kruisken, 300 koopen Strooi. En 4° Omtrent het Kruisken, de Exterbergen en aan den Kleinen Steenweg tegen de Kerk, 35 koopen zwaren Boomsnoei. Er zal verborgt worden ter herberg genaamd de Klok, bewoond door Jufvrouw de weduwe Van Eeckiiout. OPENBARE VERKOOPING van een te Aalst-Mijlbeke. De Notaris Gustaaf Van Wichelen, te Moorsel, zal ter tusschenkomst van den be- koo en* '1Ger Vrederechter, openbaarlijk ver- a ,.Partij extra goed Land, gelegen te Aalst-Mijlbeke, op den Nedersteenberg, geka- uastreerd wijk D, N° 826c'»s, met eene grootte wV ?>ien centiaren, palende oost Jufvr. de wed Beeckman, zuid Mad^ Joseph De Craec- ker, west d'erven Evit en noord Madm,'Delimont- De Looze, te Gent. ZITDAGEN Instel Zaturdag 1 Maart ia,o Verblijf id. 8 id. 10 ló' Telkens ten 5 uren namiddag, ter herberg genaamd de Steenebrug, bewoond bij d'heer Edouard Pyck, aan de Verkensmarkt, te Aalst. VERKOOPING van 164 koopen Canada Abeelen en andere te Haaltert en Kerkxken. De Notaris Arents, te Haaltert, zal, ten ver zoeke van die het behoort, openbaarlijk verkoo pen: A. Op Maandag 24 Februari 1873, te beginnen om 9 uren 's morgens 100 koopen Canada, Abeelen, Olmen, Esschen en Tronkboomen, te Haaltert, Musschenzele, Wullekcnsbroeck, Raakheid .Wijpenstal en Eede, waaronder er vele van meer dan 2 meters om trek. B. Op Dinsdag 25 Februari 1873, te beginnen om 10 uren voormiddag 66 koopen gave en hoogstammige Canada en Abeelen Boomen, te Kerkxken eu te Haaltert, aandeHollebeeck. Alles breeder bij gedrukte plakbrieven be kend gemaakt. Gewone conditiën en tijd van betaling. VERKOOPING te Kerkxken. De Notaris Arents, ter verblijfplaatse van Haaltert, zal ten verzoeke van die het behoort, openbaarlijk verkoopen, met het houden van eenen Zitdag: EENIGEN KOOP. Eene partij Land,gelegenbinnende gemeente van Kerkxken, op het Boukensveld, groot 15 aren 65 centiaren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 665, palende oost d'heer Dominicus Van Londersele, zuid den Weg, west de erven van d'heer Biebuyck te Aalst en noord d'heer Con- stantinusVan der Smissen, Mulder te Kerkxken. Gebruikt door d'heer Jacobus Scheerlinck. ZITDAG Maandag 17 Februari 1873. Om 4 uren namiddag, ter herberge genaamd het Brouwershuis, bij d'heer Franciscus Van den Steen, te Kerkxken, aan de Kalseide. De verkoopkonditien berusten bij genoemden Notaris ARENTS. te Welle. De Notaris De Smet, te Erembodegem, zal ten verzoeke van die het behoort, met gewin vanpalmslagen en gelagen, openbaerlyk ver koopen Eene behuisde Hofstede, te Welle, aen de Mergelstraet, gekend by kadaster onder de sectie B, Nrs 278a, 278f> en 275a, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren zynde eene herberg en winkel; zeer wel geschikt voor het uytoeft'enen van alle bedryven. Instel: Donderdag 20 February en verblyf: Donderdag 27 February 1873, telkens om 4 uren namiddag, ter herberg van Bernardus Jacob, te Welle, aen het Dorp. MERKWEERDIGE VENDITIE van 136 koopen gaeve en hoogstammige te Haeltert. De Notaris De Smet, te Erembodegem, zal op Dynsdag 18 February 1873, om 10 ure 's mor gens, binnen de gemeente Haeltert, openbaer lyk verkoopen ATen verzoeke van den heer Jan Baptist Van Londersele, Grondeigenaer te Haeltert 90 koopen Canadas en 11 koopen Wilgen, te Haeltert aen zyn Hof, op eenen Meersch aen de Kattestraet, aen eenen Meersch regt over het gewezen Hof van Van der Poorten en aen eenen Meersch in de Ziekhuismeerschen. B. Ten verzoeke van Louis De brouwer, te Haeltert 35 koopen Kanadas en andere Boomen, aen zynen Meersch aen de Kattestraet en aen zyne Hofstede te Haeltert. Deze Boomen zullen maer moeten geweird worden voor 1 October 1873, zy hebben 1 t/2 tot 2 <1/2 meters dikte, het grootste getal derzeive staen langs den Provincialen Steenweg en aen deze gekalseide Baenen; dus is er den transport zeer gemakkelyk van. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal op Zaturdag 22 Februaru 1873, ten 5 ure juist na middag, ter herberg van den heer Louis Foncé, te Aalst, aan den Molendries, in het openbaar toewijzen en verkoopen de twee volgende per- ceelen Zaailand, gelegen te Moorsel Het eene op den Kaalberg, ter plaats genaamd de Kwakkel, wijk D, N° 713, groot volgens me ting 77 aren 78 centiaren, gebruikt door Bene- dictus Merckx. Gebracht op fr. 8,500 En het andere aan den Rijger, ter plaats ge naamd De Hut, wijk D, N° 570, groot volgens meting 15 aren 59 centiaren, gebruikt door de kinderen Van Nuffel. Gebracht op fr. 1,020 OPENBARE VERKOOPING van De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen 1° 14 aren 10 centiaren 31eersch, te St-Lie- venshautem, aan den Hofkauter, gebruikt door Casemir Matthys. 2° 6 aren Land, te Ottergem, aan de Rust- straat, gebruikt door Eugène De Taeye. 3° Eene bezette Obligatie van fr. 8000, aan 5 p. kwijtbaar met 4 1/2 mits betalende bin nen de 6 weken na valdag. 4° Eene bezette Obligatie van fr. 1000, aan 4t/2p.»/„. 5° Eene bezette Obligatie van fr. 1200, aan 5 p. 6° Eene bezette Obligatie van fr. 1000, aan 5 p. °A,. 7° Eene bezette Obligatie van fr. 1100, aan 6 p. 8° Zeven Pandbrieven in de Maatschappij van Internationaal Grondcrediet, te samen nog ter hoofdsom van fr. 2000. Breeder beschreven op bijzondere plakbrie ven. Instel, Zaturdag 15 ,a7n. Verblijf, Zaturdag 29 MAART Ten 3 ure namiddag, ter herberg van P. De Winter, te Aalst, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING EN te Aalst. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen I. Het Huis en herberg genaamdSt-Antonius- Ilof, zijnde het lokaal der Muziek-Maatschappij de jonge garde, met den Grond er van afhan gende, groot in oppervlakte 20 aren 30 centi aren, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Lange-Ridderstraat en van achter met eene Poort en Muur ter breedte van 15 meters uit komende op de Vrijheidstraat. II. TweeHuisjes met Grond, ook in deLange- Ridderstraat, neven het voorschreven St-Anto- nius-Hof. III. Veertien Huizen met de Gronden er van afhangende, groot 9 aren 60 centiaren, gestaan aan de Zoutstraatpoort, in de St-Jobsstraat, leidende naar Nieuwerkerken. Breeder beschreven en uitgedrukt met Grond plan op bezondere Plakbrieven. Instel: Donderdag 6 Maart 1873, ten 4 ure namiddag, ter hierboven beschreven herberg het Sl-Antonins-Hof, bij den heer Vermeiren. Verblijf: Donderdag 20 Maart 1873, ook ten 4 ure namiddag, ter herberg de Vier Eemers, bij den heer Bkaudin, te Aalst, aan de Nieuw- slraatpoort. OPENBARE VERKOOPING van gelegen te Sint-Gillis (bij Dendermonde), Denderbelle, Gijzegem en Herdersem. De Notaris Herssens, verblijvende binnen de stad Dendermonde, zal ten aanzoeke van wie het behoort, met winst van een half ten honderd instelpremievoor al de koopen en met winst, als na gewoonte, van verlwogpenningen\oor de goe deren teSint-Gillis (bij Dendermonde) en te Den derbelle gelegen, in het openbaar aan de meest biedende toewijzen, de nabeschrevene voorwer pen, te weten SINT-GILLIS (bij Dendermonde). 1 koop. Een parceel Kauter-Zaailand van lste klas, gelegenteSint-Gillis (bij Dendermonde), tusschen de Heirbaan en de Breedestraat, in de Ziekelien, sectie C, N° 150 van het kadastraal plan, groot volgens dit plan 40 aren 50 centi aren, palende oost den heer Pieter Deurinck, zuid den heer De Villers-Masbourg, west den heer Charles Van de Voorde en noord de Bur gerlijke Godshuizen van Dendermonde en den heer Petrus Van Assche. In gebruik bij den heer Joseph Van Bogaert, te Sint-Gillis, Heirbaan. DENDERBELLE. 2 koop. Een parceel Meersch, gslegen te Deddcrbelle, ter plaats genaamd De Ridt, sectie A, N° 466 des kadastralen plans, groot volgens hetzelve 67 aren 80 centiaren, palende oost het onmidlijk volgende parceel, de heeren Marcel- lien Van Damme, te Baasrode, Petrus Hofman, de kinderen Lucas Van der Jeught en Alexander Van Haver, alle drie te Denderbelle, zuid de Ridlstraat, west den heer Joseph Verhelen en noord de erven Raymond Moortgat. In gebruik bij Pieter Benedikt Van der Jeught, te Denderbelle. 3 koop. De juiste helft ten noorden van een parceel Meersch, gelegen alsvoren te Dender belle, ter plaats De Ridt, sectie A, N°* 480 en 481 des plans, groot volgens hetzelve 92 aren 70 centiaren, doende alzoo voor deze helft 46 aren 35 centiaren, palende deze helft oost Johan Mariens, Pieter De Meersman en den heer Lemaire-Moortgat, zuid de wederhelft of koop vier hierna, west koop twee hiervoren en de erven van den heer Raymond Moortgat en noord de weduwe Johan Judook Beeckman, te Wieze. Onverpacht. 4 koop. De juiste wederhelft van het on midlijk voorschreven parceel Meersch, gelegen te Denderbelle, ter plaats De Ridt, sectie A, n"s 480 en 481 des plans, groot, volgens dit plan, 62 aren 70 centiaren, doende ook voor deze helft 46 aren 25centiaren, palende deze helft oost den heer Lemaire-Moortgat, Frans De Smedt en Adolf De Bruyn-Slassyns, zuid ver noemden heer Marcelli'en Van Damme, west koop twee hiervoren en noord koop drij ook hiervoren. Onverpacht. HERDERSEM. 5 koop.A. Een parceel Zaailand, gelegen tot Herdersem, wijk het Schof, sectie A, n°553 des plans, groot volgens hetzelve, 23 aren 50 cen tiaren, palende oost en zuid den Ouden Dender, west den heer Pannekoek of gebruik van Flo- renlBorms en noord juffrouw weduwe Wagon, te Wieze, of liet gebruik van Francies Gooi. In gebruik bij Eduardus De Blok, sasmeestcr te gemeld Wieze. E11 B. Een parceel ouden Dendergrond onder water, gelegen alsvoren tot Herdersem, aan de Limietscheiding van Gijzegem, sectie A, N° 554 des plans, groot volgens hetzelve 19 aren 50 centiaren, palende oost den armen van Herder sem, zuid denzelven, het Kerkfabriek van Aalst en den heer Charles Louis De Meyts, west een ander deel van den ouden Dender en het van dezen koop deel makende parceel Zaailand en een ander deel van den ouden Dender. GIJZEGEM. 6 en laatste koop. Een parceel Zaailand, gelegen te Gijzegem, op den bovensten Binnen- kauter, sectie B, n"323a des plans, inhoudende, volgens hetzelve, 23 aren 50 centiaren palende oost de kinderen Dubois, tot Audegem, zuid den ijzeren weg, west liet gesch'eid van Hofstade en Gijzegem en noord dc straat vanGijzegem naar Hofstade. In gebruik bij Casimir Bruylant, tot Hofstade, in de Eeckiiout. Al deze goederen worden verkocht voor zui ver en onbezwaard en de koopers zullen er het genot of opheve des pachts van hebben sedert Kersmis Laatst. ZITDAGEN Instel iMaanbac 24 Februari .a7<. Verblijf Maandag 10 Maart Telkens om 2 ure namiddag, te Dender monde, ter herberg het Justicie-Paleisbij den heer Gustaaf Goossens. Plaatsing van GELDEN. Voornoemde Notaris Herssens is thans ge last met het uitzetten van verscheidene groote en kleine Geldsommen op intrest, mits goede hijpotheekstelling. OPENBARE VERKOOPING van eene en van De Notaris Lammens, te Gent, zal open baarlijk te Sottegem verkoopen, de volgende goederen EERSTE SERIE. Gemeente Nederbrakel. 1" Vier partijen Zaailand en Meersch, langs den Steenweg van Oudenaarde naar Geeraards- bergen, sectie B, Nr 710, sectie A, N" 420 en 415, groot 2 hectaren 64 aren 80 centiaren; verdeeld in 4 koopen. In pacht bij Leo Van der Linden. 2° Eene partij Zaailand, wijk Molenhoek, sec tie A, Nr 1658, groot 28 aren 50 centiaren. I11 pacht bij Pieter Van de Catsyne. 3° Eene partij Zaailand, wijk Breeveldcken, sectie A,N' 177, groot 1 hectaar 02 aren 10 cen tiaren. In pacht bij Leo Van der Linden. 4° Eene Tweewoonst, wijk Heirweg, sectie A, N"488 en 489, groot 1 are 40 centiaren. In pacht bij Pieter DeRuyver en Pieter Lahayel Gemeente Segelsem. 5° Eene partij Weiland,sectie B, Nr 464, groot 28 aren 80 centiaren. 111 pacht bij Franciscus Lacrosse. Gemeente Maria-Lierde. 6° Twee partijen Zaailand, wijk Arestok, sectie B, N'8 920 en 931, groot 1 hectaar 07 aren; verdeeld in 2 koopen. In pacht bij Karei Louis De Poorter, de wedc Joseph De Vuyst en Anto- nius Coolbrandt. Gemeente Booborst 7° Eene partij Zaailand, wijk Oost-Deel, sec tie A, N" 411, groot 35 aren 90 centiaren. In pacht bij Jan-Baptist Merchiers. Gemeente Strijpen. 8° Eene partij Meersch, wijk 'tHaulveld, sec tie A, N' 52, groot 56 aren 90 centiaren. In pacht bij Jan-Baptist Merchiers. TWEEDE SERIE. Gemeente Martens-Lierde. 1° Eene Hofstede en verscheidene partijen Zaailand en Weide, wijk Plankeveld, Hoogste, Oude Molenveld en Klein Sijp, eenige sectio, Nrs 557, 619, 628 tot 641, groot 13 hectaren 31 aren 10 centiaren; verdeeld in 23 koopen. In pacht bij verscheidene. 2° Twee partijen Zaailand, wijk Oude Molen veld; eenige"sectie, Nrs 690 en 691, groot 4 hec taren 82 aren 90 centiaren; verdeeld in 8 koo pen. In pacht bij verscheidene. 3° Twee partijen Zaai- en Weiland, wijk Pastijé, eenige sectie, Nrs 808 en 813, groot 1 hectaar 90 aren 10 centiaren; verdeeld in 5 koopen. In pacht bij verscheidene. 4° Eene partij Zaailand, wijk Straatveld, eenige sectie Nr 1004, groot 65'aren 20 centi aren. In pacht bij Pieter Jan Beerens. Gemeenten Maria-Audenhove en Nederbrakel. 5° Eene partij Zaailand en Weide, wijk Ten Broeck en Coppensveld, bekend ten kadaster van Maria-Audenhove, sectie B,Nrs998 en 999, en van Nederbrakel, sectie A, Nr 1612, groot 86 aren; verdeeld in 6 koopen. I11 pacht bij verscheidene. Instel, Dinsdag 25 Februari ,a7o. Verblijf, Dinsdag 11 Maart Telkens ten 9 uur precies voormiddag, in de Afspanning de Gouden Leeuw, op de Groote Markt, te Sottegem. De goederen op NederbrakelSegelsem, Maria- Lierde, Rooborst en Strijpen, uitmakende de eerste serie, zullen voormiddag verkoeld worden. EN VAN

De Gazet van Aalst | 1873 | | pagina 3