HOFSTEDE, Meersch, Land en Kapitalen. van HUIZEN ZAAILANDEN HOFSTEDE Zaailanden en Weilanden. Openbare Aanbesteding BÖOM-VEXDITIEA van eene partij LAAD, van 8,000 Hoppestaken, Boom en Schaarhout VENDITIE Verkooping van een HUIS, Landen en Meerschen, VENDITIE HUIS en LAND, BOUWGRONDEN, en Vloeimeerschen, Gemeente Nieuwerkerken der vergrootingswerken te verrigten aan het Gemeente Schoollokaal met Onderwijzerswoo- ning, in de gemeente Nieuwerkerken, op Don derdag 13 Maart 1873, ten 2 uren namiddag, ten Gemeentenhuize, alwaar het bestek en kohier van lasten berusten. De werken zijn gewaardeerd op de som van 11,288 fr. 97 c. JAARLIJKSCHE VERKOOPING van Hooi, Strooi, Mest, Brandhout, Erwtrijs, enz. te Lede, aan het Dorp. De Notaris Moens, te Lede, zal ten verzoeke van wien het behoort, op Dijnsdag 11 Meert 1873, om 9 uren 's morgens, openbaar verkoo- pen: Een aantal koopen Hooi, Strooi, Betteraven, Loot, Brandhout, Mest, Erwtrijs, Boonstaken, ijdele Wijnstukken, mitsgaders verscheidene koopen afgebroken Bouwmaterialen, bestaande bijzonderlijk in Balken, Kepers, Berd, Steen, enz. Gewoone voorwaarden, tijd van betaling, mits solvabele borgstelling. Degene die hunne koopen nog niet voldaan heb ben der reeds lang verschenen venditiën gehouden door de Notaris MOENS, worden verzocht ten spoedigste hunne schuld te voldoen, of zullen eerst daags hiertoe bij Deurwaarder gedwongen worden ook zullen zij voortaan noch als koopers noch als borgen meer aangenomen worden. Aelst-Mylbeke Zomergem A. Op Maendag 10 Maert 1873, om 2 uren nanoen, van: 1° 50 koopen schoone en zuivere Kanada Boomen,aen het Land gebruikt door J. Caeken- berg, eigendom van Madme De Craecker-Dommer 2° Verscheide Wilgen, aen den eigendom van den heer De Wolf-Coevoet, Langestraet. Gemeente Otter gem. B. Op Donderdag 13 Maert 1873, ten 2 uren nanoen, van 20 schoone en gave Kanada Boomen, aen het Visschersstraetje, naby de woonst van den heer Burgemeester De Glippele, eigendom van gezegde Madrae De Craecker-Dommer. Door het ambt van Deurwaerder Noteris, en op gewoone konditien. VERKOOPING te Denderhautem. De Notaris Arents, ter verblijfplaats van Haaltert, zal, ten verzoeke van die het behoort, openbaarlijk verkoopen, op Maandag 17 Maart 1873, om 4 uren namiddag, ter herberge ge naamd het Oude Fort, bij d'heer Theophile Cop- pens, te Haaltert, aan de Plaats. EENIGEN KOOP. Eene partij Land, gelegen binnen de gemeente van Denderhautem, op het Hooiveld, groot 20 aren 46 centiaren, bekend bij kadaster sectie C, nummers 505 en 506, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren, palende oost Donatus De Schutyzer, zuid Joannes Eeman en Andreas Fran- ciscus Van den Eynde, west den heer Carolus Ludovicus Baeten en Jacobus Van Driessche en noord zeiven Van Driessche. Gebruikt door Petrus De Pauw. De titels van eigendom en de verkoopkondi- tien berusten ter studie van genoemden Notaris ARENTS, alwaar men er kennis kan van beko men. Studie van den Notaris B00NE, te Aalst. De Notaris Boone, te Aalst, zal op Donder dag 13 Maart 1873, openbaarlijk verkoopen, te weten 1° Om 1 uur nanoen: Aan het Sterfhuis van Benedictus Van den Broeck, te Moorsel, Rijgel: Alle soorten van gereedschappen voor ver- schillige stielen, Aardewinde, Reepen, Haken, Draaibanken, Kettingen, Patroonen voor Wie len, gezaagd en ongezaagd Hout, de Houtwassen der Hofstede, nieuwe Wielen voor Wagens en Karren, nieuwe Kruiwagens, Landbouwershalm en andere voorwerpen. 2° Om 4 uren nanoenAan het Huis van d'heer Beyntens, Burgemeester, te Moorsel: 20 koopen Paardenmest en 10 koopen Hooi. En aan het Huis van Dame weduwe Nackers: 6 koopen Brandhout. Studie van den Notaris DE VRIENDT, te Aalst. VERKOOPING te Aalst, aan den Zwarten Iloek, achter de Statie. Op Maandag 10 Maart 1873, om 2 ure namiddag. VENDITIE TE HOFSTADE. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal, op Maan dag 24 Maart 1873, om 9 uren voormiddag,open baar verkoopen: Circa 36 koopenCanadas, Wil gen en andere Boomen en omtrent 50 koopen Schaarhout, teHofstade, Camdriesch, Struikte, Oversbroeck en Biesterenveld. DeVenditie zal aanvang nemen aan den Bosch van Ch. Segers, aan den Camdriesch, nabij de herberg van Michel Singelyn. van 1 hectaer 23 aren op struik staende Loof, 4 schoone Kanada Boomen, 4 Elze Boomen, 2 Kerselaers, eene hoeveelheid goed en droog Brandhout en 12 koopen Boomsnoei en Schaer- hout, te Herdersem, omtrent de Kerk, op Woensdag 12 Maert 1873, om 1 uer namiddag, door het ministerie van Deurwaerder Ringoir, te Aelst. Studie van den Notaris VAN WICHELEN, te Moorsel. De Notaris Gustaaf Van Wichelen, te Moorsel, zal op Dijnsdag 25 Maart 1873, om 2 uren namiddag, ten verzoeke en ter woonst van d'heer Domien Martenste Nieuwerkerken, gehucht Maale, ter herberg genaamd den Gou den Leeuw, openbaarlijk verkoopenMeubels, Herberggerief en Landbouwershalam. te Aalst. De Notaris Gustaaf Van Wichelen, te Moorsel, zal op Zaturdag 15 Maart laten Instel len en op Zaturdag 29 Maart 1873 laten Ver blijven, telkens om 5 uren namiddag, ter Esta- minet het Hof van Brussel, bij d'heer Petrus De Winter, te Aalst, aan de Botermarkt: Een Huis, te Aalst, in de Lange-Nieuwstrnat, gecadastreerd sectie A,N" 898, met eene grootte van 90 centiaren, palende aan de eigendommen der heeren gebroeders Raes,van d'heer Van der Biest en van Juffr. wed* Lenoir. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde te Erondegem. De Notaris Gustaaf Van Wichelen, te Moorsel, zal, met winst van palmslagen en ge lagen, openbaarlijk verkoopen, de volgende goederen gelegen te Erondegem, te weten 1° Eene behuisde en beplante Hofstede, aan de Zandstraat, wijk Neerkauter, gecadastreerd sectie B, Nos 553, 554, 555 en 556, met eene grootte van 81 aren 50 centiaren en bij meting 82 aren 26 centiaren. Lest, bewoond geweest door wijlen Juff. Wed. De Bas. Verdeeld in drij deelen. Eerste deel: Het westdeel bevattende de Ge bouwen er op staande met 33 aren 55 centiaren Grond, gevende aan de Zandstraat. Boomprijs fr. 328. Tweede deel: Het middendeel bestaande in 30 aren 7 centiaren Meersch en Lochting, aan •zelve Straat. Boomprijs fr. 360. Derdedeel: Het oostdeel bestaande ook in Meersch en Lochting, groot 18 aren 64 centi aren, komende ook aan de Zandstraat. Boomprijs fr. 464. 2° Eene partij Land, op den Neerkauter, ge cadastreerd sectie B, N° 592, met eene grootte van 48 aren 40 centiaren en bij meting 33 aren. Boomprijs fr. 72. 3° Een parceel Meersch, aan den Krommen Steenweg, tegen de Steenebrug, gecadastreerd sectie B, Nos 778 en 779, met eene grootte van 27 aren en bij meting 29 aren. Boomprijs fr. 764. 4° Eene partij Land, opliet Hondekauterken, gecadastreerd sectie B,N" 832, met eene grootte van 27 aren en bij meting 26 aren 5 centiaren. 5° Eene partij Land en deel Meersch, in den Moorbosch, gecadastreerd sectie A, Nos 370 en 377, met eene grootte van 3.5 aren 50 centiaren en bij meting 34 aren 13 centiaren. Boomprijs fr. 453. 6° Een parceel Land, op den Erondegem- kauter, gecadastreerd sectie B, N° 138, met eene grootte van 10 aren 30 centiaren en bij meting 11 aren 20 centiaren. 7° Èn eene partij Land, op den Erondegem- kauter, gecadastreerd sectie B, N° 65, met eene grootte van 16 aren en bij meting 15 aren 16 centiaren. ZITDAGEN Instel, 13 iyr..RT -1079. Verblijf, 27 Maart lbls> Telkens eenen Donderdag, om 3 uren namid dag, ter herberg genaamd He Valck, bewoond bij d'heer Augustinus Corthals, te Erondegem, Gentsehen Steenweg. Op Dijnsdag 11 Meert 1873, ten 8 uren 's mor gens, aan de Afspanning St-Anne, te Aalst, aan de Nieuwstraatpoort, van Meubelen, Boeren- halam, Bouwmaterialen, Brandhouten eene hoe veelheid Hooi en Strooi, alsmede 100 schoone Olievaten, zeer dienstig voor Beerstukken, de- welkè om 1 ure nanoen zullen verkogt worden. Door 't ambt van den Notaris Joseph Ver brugghen, te Aalst. te Aalst, Nieuwstraatpoort. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen, om er met I Mei aanslaande in het gebruik van te treden: 1° De van ouds gekende herberg en Afspan ning hetRoklijf, met 7 aren 70 centiaren Grond, te Aalst, aan de Nieuwstraatpoort, bewoond door d'heer J.-B. Van Cauter. 2° Een schoon perceel Zaailand, recht over voorschrevene herberg, groot volgens titel 40 aren 96 centiaren, met het Gebouw er op staande, dienende voor Magazijn van Hout, ook gebruikt door d'heer J.-B. Van Cauter. Instel, 22 Mbcut Verblijf, 8 April Telkens eenen Zaturdag, ten 8 ure namiddag, ter te verkoopen herberg het Hoklij/'. OPENBARE VERKOOPING van De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal met gewin van palmslag en getogen, openbaarlijk verkoopen lü 14 aren 10 centiaren Meersch, te St-Lie- venshautem, aan den Hofkauter, gebruikt door Casemir Matthys. 2° 6 aren Land, te Ottergem, aan de Rust- straat, gebruikt door Eugène De Taeye. 3° Eene bezette Obligatie van fr. 8000, aan 5 p. kwijtbaar met 4 ï/i mits betalende bin nen de 6 weken na valdag. 4° Eene bezette Obligatie van fr. 1000, aan 4 i/2 p.%. 5° Eene bezette Obligatie van fr. 1200, aan 5 p. 6° Eene bezette Obligatie van fr. 1000, aan 5 p. °/o. 7° Eene bezette Obligatie van fr. 1100, aan 5 p. 8° Zeven Pandbrieven in de Maatschappij van Internationaal Grondcrediet, te samen nog ter hoofdsom van fr. 2000. Breeder beschreven op bijzondere plakbrieven. Instel, Zaturdag 15 Verblijf, Zaturdag 29 Maart 1873; Ten 3 ure namiddag, ter herberg van P. De Winter, te Aalst, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING te Aalst. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen IHet Huis en herberg genaamdSt-Antonius- Hof, zijnde het lokaal der Muziek-Maatschappij de jonge garde, met den Grond er van afhan gende, groot in oppervlakte 20 aren 30 centi aren, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Lange-Ridderstraat en van achter met eene Poort en Muur ter breedte van 15 meters uit komende op de Vrijheidstraat. Ingesteld fr. 9,700 II. TweeHuisjes met Grond, ook in deLange- Ridderslraat, neven het voorschreven St-Anto- nius-Hof. Ingesteld fr. 2,100 III. Veertien Huizen mei de Gronden er van afhangende, groot 9 aren 60 centiaren, gestaan aan de Zoulslraatpoort, in de St-Jobsstraat, leidende naar Nieuwerkerken. Ingesteld fr. 20,100 Rreeder beschreven en uitgedrukt met Grond plan op bezondere Plakbrieven. Instel: Donderdag 6 Maart 1873, ten 4 ure namiddag, ter hierboven beschreven herberg het St-Antonius-Hof, bij den lieer Vermeiren. Verblijf: Donderdag 20 Maart 1873, ook ten 4 ure namiddag, ter herberg de Vier Eemers, bij den heer Bkaudin, te Aalst, aan de Nieuw straatpoort. OPENBARE VERKOOPING van gelegen te Sint-Gillis (bij Dendermonde), Denderbelle, Gijzegem en Herdersem. De Notaris Herssens, verblijvende binnen de stad Dendermonde,zal ten aanzoeke van wie het behoort* met winst van een half ten honderd instelpremiexoor al de koopen en met winst, als na gewoonte, van verhoogpenningenxoor de goe deren teSint-Gillis (bij Dendermonde) en te Den derbelle gelegen, in liet openbaar aan de meest biedende toewijzen, de nabesclirevene voorwer pen, te weten SINT-GILLIS (bij Dendermonde). 1 koop. Een parceel Kauter-Zaailand van 1SU: klas, gelegen te Sint-Gillis (bij Dendermonde), tusschen de Heirbaan en de Breedestraat, in de Ziekelien, sectie C, N° 150 van het kadastraal plan, groot volgens dit plan 40 aren 50 centi aren, palende oost den heer Pieter Deurinck, zuid den heer De Villers-Masbourg, west den heer Charles Van de Voorde en noord de Bur gerlijke Godshuizen van Dendermonde en den heer Petrus Van Assche. In gebruik bij den heer Joseph Van Bogaert, te Sint-Gillis, Heirbaan. DENDERBELLE. 2 koop. Een parceel Meersch, gslegen te Decklerbelle,ter plaats genaamd De Ridt, sectie A, N" 466 des kadastralen plans, groot volgens hetzelve 67 aren 80 centiaren, palende oost het onmidlijk volgende parceel, de heeren Marcel- llen Van Damme, te Baasrode, Petrus Hofman, de kinderen Lucas Van der Jeught en Alexander Van Haver, alle drie te Denderbelle, zuid de Ridistraat, west den heer Joseph Verhelen en noord de erven Raymond Moortgat. In gebruik bij Pieter Benedikt Van der Jeught, te Denderbelle. 3 koopt De juiste helft ten noorden van een parceel Meersch, gelegen alsvoren te Dender belle, ter plaats De Ridt, sectie A, Nos 480 en 481 des plans, groot volgens hetzelve 92 aren 70 centiaren, doende alzoo voor deze helft 46 aren 35 centiaren, palende deze helft oost Johan Mariens, Pieter De Meersman en den heer Lemaire-Moortgat, zujd de wederhelft of koop vier hierna, west koop twee hiervoren en de erven van den heer Raymond Moortgat en noord de weduwe Johan Judook Beeckman, te Wieze. Onverpacht. 4 koop. De juiste wederhelft van het on midlijk voorschreven parceel Meersch, gelegen te Denderbelle, ter plaats De Ridt, sectie A, n"s 480 en 481 des plans, groot, volgens dit plan, 62 aren 70 centiaren, doende ook voor deze helft 46 aren 25centiaren, palende deze helft oost den heer Lemaire-Moortgat, Frans De Smedt en Adolf De* Bruvn-Stassyns, zuid ver noemden heer Marcelli'en Van Damme, west koop twee hiervoren en noord koop drij ook hiervoren. Onverpacht. HERDERSEM. 5 koop.AEen parceel Zaailand, gelegen tot Herdersem, wijk het Schof, sectie A, n°553 des plans, groot volgens hetzelve, 23 aren 50 cen tiaren, palende oost en zuid den Ouden Dender, west den heer Pannekoek of gebruik van Flo- rentBorms en noord juffrouw weduwe Wagon, te Wieze, of het gebruik van Francies Cool. In gebruik bij Eduardus De Blok, sasmeester te gemeld Wieze. En B. Een parceel ouden Dendergrond onder water, gelegen alsvoren tot Herdersem, aan de Limietscheiding van Gijzegem, sectie A, N" 554 des plans, groot volgens hetzelve 49 aren 50 centiaren, palende oost den armen van Herder sem, zuid denzelven, het Kerkfabriek van Aalst en den heer Charles Louis De Meyts, west een ander deel van den ouden Dender en het van dezen koop deel makende parceel Zaailand en een ander deel van den ouaen Deader. GIJZEGEM. 6 en laatste koop. Een parceel Zaailand, gelegen te Gijzegem, op den bovensten Binnen» kauter, sectie B, n"323adesplans, inhoudende, volgens hetzelve, 23 aren 50 centiaren palende, oost de kinderen Dubois, totAudegem, zuid den ijzeren weg, west het gescheid van Hofstade en Gijzegem en noord de straat van Gijzegem naar Hofstade. In gebruik bij Casimir Bruylant, tot Hofstade, in de Eeckhout. Al deze goederen worden verkocht voor zui ver en onbezwaard en de koopers zullen er liet genot of opheve des pachts van hebben sedert Kersmis laatst. ZITDAGEN Instel Maanuag 24 Februari ,ö7o Verblijf Maandag 40 Maart Telkens orn 2 ure namiddag, te Dender monde, ter herberg het Justitie-Paleis, bij den lieer Gustaaf Goossens. Plaatsing van GELDEN. Voornoemde Notaris Herssens is thans ge last met het uitzetten van verscheidene groote en kleine Geldsommen op intrest, mits goede hijpotheekstelling. OPENBARE VERKOOPING van eene en van De Notaris Lammens, te Gent, zal open baarlijk le Sottegem verkoopen, de volgend# goederen EERSTE SERIE. Gemeente Nederbrakel. 4° Vier partijen Zaailand en Meersch, langs den Steenweg van Oudenaarde naar Geeraards- bergen, sectie B, N'" 740, sectie A, Nrs 420 en 445, groot 2 hectaren 64 aren 80 centiaren; verdeeld in 4 koopen. In pacht bij Leo Van der Linden. 2° Eene partij Zaailand, wijk Molenhoek, sec tie A, N' 1658, groot 28 aren 50 centiaren. In pacht bij Pieter Van de Calsyne. 3° Eene partij Zaailand, wijk Breevcldeken, sectie A,N' 177,groot 4 hectaar 02 aren 40 cen tiaren. In pacht bij Leo Van der Linden. 4° Eene Tweewoonst, wijk Heirweg, sectie A, Nrs488 en 489, groot 1 are 40 centiaren. In pacht bij Pieter De Ruy ver en Pieter Lahaye. Gemeente Segelsem. 5° Eene partij Weiland,sectie B,N''464, groot 28 aren 80 centiaren. In pacht bij Franciscus Lacrosse. Gemeente Maria-Lierde. 6° Twee partijen Zaailand, wijk Arestok, sectieB,N" 920 en 934,groot 4 hectaar 07 aren; verdeeld in 2 koopen. In pacht bij Karei Louis Dc Poorter, de wede Joseph De Vuyst en Anto» nius Coolbrandt. Gemeente Rooborst. 7° Eene partij Zaailand, wijk Oost-Deel, sec tie A, Nrs 411, groot 35 aren 90 centiaren.— In pacht bij Jan-Baptist Merchiers. Gemeente Strijpen. 8° Eene partij Meersch, wijk 'tHautveld, sec tie A, Nr 52, groot 56 aren 90 centiaren. In pacht bij Jan-Baptist Merchiers. TWEEDE SERIE. Gemeen te Martens-Licrde. 4° Eene Hofstede en verscheidene partijen Zaailand en Weide, wijk Plankeveld, Hoogste, Oude Molenveld en Klein Sijp, eenige sectie, Nr8 557, 649, 628 tot 641, groot 43 hectaren 31 aren 10 centiaren; verdeeld in 23 koopen. In pacht bij verscheidene. 2" Twee partijen Zaailand, wijk Oude Molen veld; eenige sectie, Nrs 690 en 694, groot 4 hec taren 82 aren 90 centiaren; verdeeld in 8 koo pen. In pacht bij verscheidene. 3° Twee partijen Zaai- en Weiland, wijk Pastije, eenige sectie, Nrs 808 en 843, groot 4 hectaar 90 aren 40 centiaren; verdeeld in 5 koopen. In pacht bij verscheidene. 4° Eene partij Zaailand, wijk Straatveld0 eenige sectie Nr 4004, groot 65 aren 20 centi aren. In pacht bij Pieter Jan Beerens. Gemeenten Maria-Audenhove en Nederbrakel. 5° Eene partij Zaailand en Weide, wijk Ten Broeck en Coppensveld, bekend ten kadaster van Maria-Audenhove, sectie B,Nrs998 en 999, en van Nederbrakel, sectie A, Nr 4642, groot 86 aren; verdeeld in 6 koopen. In pacht bij verscheidene. Instel, Dinsdag 25 Februari 4070. Verblijf, Dinsdag 11 Maart Telkens ten 9 uur precies voormiddag, iu de Afspanning de Gouden Leeuw, op de Groote Markt, te Sottegem. De goederen op Nederbrakel, Segelsem, Maria- Lierde, Rooborst en Strijpen, uitmakende de eerste serie, zullen voormiddag verkocht worden

De Gazet van Aalst | 1873 | | pagina 3