BUITENGOED, MEN VR "bëeïgt: Vleesciimest Berigt. Verandering van Woonst. BERIGT. Berigt. Inktpraeparaleu. TE HUREN Te hekomen. GUANO (beste kwaliteit), Belangrijk berigt. Te buren of te koop BERIGT. tegen BRANDGEVAAR, Belgische Maatschappij VaïTTPeteghem - Behaegel De Brillantine. YZKItKX WEG. Zevemte koop. Een perceel Land, gelegen op den Galgon- kauter, Luiten de Zoutstraatpoortgroot volgens meting 15 aren 19 centiaren, gekadastreerd wijk B, N° 945, met eene grootte van 15 aren; palende ten oosten aan den steenweg van Aalst naar Ninove, ton zuiden aan Gabriel Du Vos, lun westen aan Bernardus Jacobs en ten noorden aan den heer Notaris Do Vriendt. Gebruikt zonder termijn door Donatus D'hondt. Achtste koop. Een perceel Mecrsch, gelegen in de Osbroe- ken, groot volgens meting 23 aren 32 centiaren, gekadastreerd wijk B, N° 96, met eene grootte van 25 aren 40 centiaren, palende ten oosten aan de Hospiciën van Aalst, ten zuiden aan den lieer Franciscus Moycrsoen, ten westen aan den lieer Eugönc jclic en ten noordon aan de Osbrockstraat niet medege- meten. Gebruikt zonder termijn door d'hcer Van der Poorten. Prijs der Boorncn fr. 40. Negenste koop. Een perceel Land, gelegen builen de Pontstraalpoort, op den Vosholle, groot volgens meting 33 aren 71 centiaren, gekadastreerd wijk A, N°s 664 en 665, met eene grootte van 35 aren; palende ten oosten aan Dominicus Ver meirenen anderen, ten zuiden aan Franciscus De Coninck als pachter, ten westen aan Josephus Dicrickx ook als pachter en ten noorden aan Livinus De Bundel. Gebruikt zonder termijn door de kinderen De Bundel. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen buiten de Pont straatpoort, op den Hoek, groot volgens meting 1 heklaar 46 aren 15 centiaren, gekadastreerd wijk A, N'> 349, met eene grootte van 1 hectaar 47 aren 60 centiaren, palende ten oosten aan Augustus Van Hoef en andoren, ten zuiden aan den heer De Kerchove, ten westen aan de armen van Erembodogem en ten noorden aan de Kluis- of Broestraat. Gebruikt zonder termijn door C. Ghysels, F. Perinenlicr, P. Van Vaerenberg en P. Arys. Verdeeld in 4 deelen als volgt: A55 aren 69 centiaren, neven de straat, gebruikt door Ghysels. Boomprijs fr. 140. ii. 27 aren 30 centiaren, daar neven, Gebruikt door Pcr- raenticr. C. 25 aren 27 centiaren, gebruikt door Van Vaerenberg. Boomprijs fr. 20. D. 37 aren 69 centiaren, ten zuiden, gebruikt door Arys, Permentier en Ghysels. Boomprijs fr. 100, Elfste koop. Een perceel Land, gelegen buiten de Pont straalpoort, op den Heuvel, achter de Afspanning den Gouden Appel, groot volgens muting 1 hektaar 84 aren 48 centiaren, gekadastreerd wijk A, N°s 136 en 137, met eene grootte van 1 heklaar 86 aren 30 centiaren, palende ten oosten aan den lieer Notaris De Smeten Franciscus Callebaut, ten zuiden aan Antonius Singelyn. ten westen aan de Straat en ten noorden aan Ghislenus Van Geem. Gebruikt zonder termijn door J. De Bruyn, P. Arys, A. Gar den, C. Van Geit, F. Troch, P." De Troycr, F. De Groot en B. Scminck. Verdeeld in 6 doelen als volgt: A. 30 aren 63 centiaren, ten zuiden, gebruikt door De Bruyn. li. 30 aren 75 centiaren, daar neven, gebruikt door Arys en Cardon. C. 30 aren 71 centiaren, daar neven, gebruikt door Van Geit. 30 aren 58 centiaren, daar neven, gebruikt door Troch. E. 30 aren 5b centiaren, daar neven, gebruikt door De Troyer en De Groot. F. 31 aren 25 centiaren, ten noorden, gebruikt door Se- minck en Van Geit. ZITDAGEN Instel Maandag 27 October 1873. Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd het Gulden Vlieste Aalst, aan de Molenstraat poort. Verblijf Maandag 10 November 1873. Ook ten 3 ure namiddag, ter herberg ge naamd het Brussels Hof, te Aalst, aan de Boter markt. betrekking met Berlaare en nabij de Statie van den ijzeren weg van Dendermonde naar Gent. Tot nadere inlichtingen vervoege men zich ten Kantoore van den Notaris De Pauw, te Aalst, Keizerlijkeplaats N° 26. Jan-B* MAES, in d'Estaminet Oostenryk, aen de Molenstraetpoort, te AeJst, laet aen het ge ëerd publiek weten dat er by hem te bekomen zyn alle soorten van Hout en Bouwmaterialen zoo als Latten, Kepers, Joeffers, Hop- en Boon staken, Plafondlatten, enz., immers al wat den handel in Hout betreft. Louis PANNEKOCK, laelst gewoond hebbende in do Molenstraet, heeft zich thans gevestigd in de Korte-Zoutstraet N° 10, te Aelst. Hy laet aen 't geëerd publick weten dat er by hem te bekomen zyn zoo als Stoven, Kachels, Keukenjachten (Cuisinières), Wiegen, Beddens, Landbouwge reedschappen, alsook alle Keukengeriel in ge goten, geslagen en vertind Yzer. Door de goede hoedanigheid zyner waren als mede de geringheid zyner pryzen, verhoopt hy de gunst van het publiek te verwerven. Fiuncois VAN DROOGENBROECK, aen de Vyf Huizen, te Erpe, laet aen de heeren Brou wers, Stokers en Landbouwers weten dat er hy hem schoone EIKE STUKKEN in het yzer ge bonden, inhoudende van 5 tot 600 liters zoo men liet verkiest, te hekomen zyn aen eenen zeer civielen prys. J. VLASSENBROECK-VAN DEN POEL, in de Nieuwstraet, te Aelst, laet het geëerd publiek welen dat hy voorzien is van goede Liqueuren en Wyn alsook Sigaren en Tabak, in 't groot en in 't klein. Hy verhoopt door de goede hoe danigheid zyner waren, de gunst zyner mede burgers te bekomen. Jean D'HAESE-BLOMMAERT, laet aen het geëerd publick weten dat hy zich komt te ves tigen in de Molenstraet N° 12, naby de Groote Markt, en dat hy voorzien is van een groot assortiment sayette, garen en lint, alsook alle soorten van gebreide en geweven kousen enz. Ily beveelt zich voor zyne goede waren en lage pryzen aen de gunst van eenieder. VOOR uil drop, salmiakzout, mout, anijs, zwavel BOrStpaStlllen en uit extract van slaapbollen Belangrijke Prijsvermintlering! Door het steeds toenemend debit van hel KJnïverseeï- Zulverlngs-Zout is de prijs van dit artikel voor ge heel België vermindert en zijn de 1/1 pakken op fr. 1-40 en de 1/2 op 75 centm. gedaald. Buitendien heb ik, 0111 eene kleine proef met dit uitmuntend middel tegen mangkwaien te kunnen nemen, hetzelve nog in i/4 pakjes a 40 centm. verkrijg baar gesteld, te Aalst: I\ G. Sciialtin, Apoth.; te Zele: H. Yelies,id.; Ie Dendermonde: L.Van der Speeten en F. Brut- lant-Van Aerde,id. Brochures over gebruik, Getuigschriften enz. gratis. Bij deo aankoop van dit artikel wachte men zich voor scha delijke namaaksels en lolte niet alleen op de prijzen maar, er ook bijzonder op, dat ieder pakje tot waarborg der echtheid de handteckcning draagt van Emme/ik a. d. R. H- von Glmborn, Apotheker en Fabrik. v. chem.-technische Praeparaten. Met betrekking op voorstaande advertentie dicne Jot verdere aanbeveling dezes artikels navolgende Genezing van eene verouderde Maagkwaal. Waarde Heer von Gimborn Meer dan 20 jaren was ik aan maagpijn lijdende, en dit in tie twee laatste jaren zoo hevig, dat do pijn geheel ondragelijk werd. Alle gebruikte middelen mijner Hoeren Doctoren bleven vruchteloos; doch door hot gebruik van Uw Universeel* Zulverings-Zout werd do pijn dragelijk en is langza nierhand geweken. Nu kan ik mijne werkzaamheden weer voort zetten tot wonder van een ieder die mij in mijnen jammerlijken toestand gekend heeft, en ben derhalve gaarne genegen alle maaglijders Uw uitstekend fabrikaat aantebevelen. Veendaalcn (Prov. Utrecht). G. Bos. Al mijne alizarin-, anilin-, tannin-, sallon-, zwarte galius- echrijf- en andere inktsoorten en stempelinkten zijn volgens de nieuwste beginselen der wetenschap verbeterd ononderschei den zich door hare levendige kleur, groote vloeibaarheid en het snelle droogen vati alle andere inklfabrikaten. De copiéerinkten leveren nog na eenige dagen scherpe afdrukken, beschimmelen niet en geven, half met water vermengd, goedkoope en goede schrijfinktcn. Verkrijgbaar bij ieder soliod boek- en kantoor- handel. Emmerik a. d. Rijn. Eï. von Gimborn, Apotheker en Fabrik. v. chem.-technische Praeparaten. in de omstreken van Aalst. a. Een PACHTHOF, met 1T hectaren Land en Weide, eigendom, en circa 7 hectaren Huur land. b. Eenen grooten WATERMOLEN, met Woonst, Stal, Schuur, Hof eu Weide, Huis voor Gast en 3 ii S heklaren Land en Weide na beliefte. c. Eenen WINDMOLEN met 5 1 8 hectaren Land ook na beliefte, Om verdere inlichtingen, zich te bevragen ten kantoore van den .Notaris De Pauw, te Aalst, Kcizeriijkeplaats, N" 26. By Feud. ROGGEMAN-LUYTGAERENS.Leo- poldstraet, te Aelst, alle soorten van Petrollam- pen met bekken van oud en nieuw stelsel, ge vende eene klaerle gelyk aen die der Gaz, by gevolg zeer dienstig voor het verlichten van bidplaelscn en salons. Zyn Magazyn is ook allyd wel voorzien van Vensterglas, ander Glaswerk en Cristalen, als mede van Spiegels, Flcsschen, Porceleinen en Glciswcrk. Er zyn ook nog te bekomen, zakjes tot het beschutten der druiven-tegen deinsekten. Alles aen de geringste pryzen mogetyk. te bekomen bij Jean DE WINTER, Molenstraat N" 2, te Aalst, prijs fr. 34-50 per 100 kilos. Magazijn Houtstraat tegen de Verkensmerkt. BÖËKWËÏTPELDERIJ EN GRAANMAALDERIJ met Stoomtuig, T li WETTE REN. De Gebroeders Dr. Muster, Handelaars in Riga's Tonnezaad, Maas-en Waas Klaverzaad, enz., melden het geëerd publiek, dat er bij hun te bekomen is: eene groote hoeveelheid Grauwe Boekweitbloem en Kernel aan gematigde prij zen. N. Laat niemand langer onder den indruk zijn, dat zijne ongesteld heid ongeneeslijk is, totdat hij deze zuiverende l'itlen onpartij- dig beproefd heeft. Eenige weinige doses zullen de ergste kenteekenen verdrijven, en daarna alle ongeregelde werkingen geheel beteugelen, de trage lever opwekken, de verstopte nieren verligtcn, onzuiver bloed reinigen en ieder orgaan gezonde veerkracht geven. Onzuiverheden van het Bloetl. Deze wondervolle Pillen worden gewaardeerd, zooveel aan de nederigste haardsteden als in de huizen van gemak en weelde. Zij bewerken eene gehcele zuivering van het gansche gestel, zonder de natuurlijke werking van een enkel orgaan te schaden, en roeijen de zaden van kwalen, die tienduizend tot eenen vroegen dood brengen, geheel uit. Slechte Spijsvertering, Galziekten, en Ziekelijke Hoofdpijn. Geen orgaan in 't menschelijk ligchaam is zoo vatbaar voor on geregelde werking als de lever, en geen meer geschikter, indien vernalatigd, om tot eene ernstige kwaal te leiden. Gedenkt dat wanneer misselijkheid, winderigheid, of zuur in de maag ons waarschuwen dat de spijsvertering slecht is, dal Holloways Pillen ieder orgaan regelen, ieder orgaan versterken, alle oor zaken van slechte spijsvertering, gal en ziekelijke hoofdpijn spoedig verdrijven en eene geheele genezing bewerken. Verzwakking. In gevallen van verzwakking, loomheid en zenuwachtigheid, veroorzaakt door buitensporigheid van welken aard ook, hetzij geestelijk hetzij ligchamelijk, is de uitwerking dezer Pillen in de hoogste male opwekkend, vernieuwend en herstellend, Zij drijven de ziekelijke oorzaken uit het gestel, herstellen do spijs vertering, regelen alle afscheiding, versterken het zenuwgestel, wekken de gemoedsstemming op, en geven het ligchacm deszelfs oorspronkelijke gezondheid cn kracht weder. Het Keerpunt de» Levens en Water zuchtige Zwellingen. Het keerpunt des levens is liet gevaarlijkste tijstip in het leven der vrouw, het kost duizenden het leven. Alle de vochten trek ken te zamen en voeren als een getij de gezondheid en het leven zelf weg, indien niet in tyds en krachtvol tegengegaan, liet zekerste middel tegen alle deze gevaren is liolloway's Pillen. Met dezen gewapend staat men den vuurproef door, cn komt de lijder weder in het bezit eener ongekrenkte gezondheid. Het is slechts weinig bekend dal bij het zoogenaamde keerpunt des levens ook de man, wanneer hij tusschcn de veertig cn vijf cn veertig jaren oud is, ontdekt dat zijne gezondheid eene be langrijke verandering ondergaat, zonder dat hij er de oorzaak van weet een kritiek tijdstip in zijn leven. Alle deze gevaren voor beide seksen verdwijnen spoedig door tocvlugt te nemen tot deze Pillen. He nieren Derzelver ongeregelde Werking en Genezing. Indien dezo Pillen volgens de gedrukte voorschriften gebruikt worden, cn de zalf als men naar bed gaat, ten minste gedurende een half uur op-de nierstreek wordt ingewreven, zoo als zout in liet vlecsch, zal dezelve tot in de nieren doordringen en alle on- gercclde werking herstellen. Indien men aan de steen of het graveel lijdt, wordt hel bijzonder aanbevolen dat de zalf in zulke gevallen des avonds en des morgens wordt aangewend, daar indien zulks met overleg wordt gedaan de wondervolste genezing zal plaats vinden. liolloway's Pillen zijn liet beste middel in de wereld bekend voor de volgende kwalen- en goed van smaak zijnde, worden door alle doctoren bevonden het beste middel tegen hoest, schorheid, keel- en borstpijn te zijn. In i/i en i/i dozen h fr. 1 cn 60 centm. en in proefzakjes £1 30 centm. M1 per doos met 50 pillen Rabarber, Slijm en Maagpillen 50 centm. tot verdrijving der wormen btj kind, on Wormpatronen volwas, per stuk 12 centm. j verkort ten lijd van het kernen van uren tot op Boterpoeder minuten en maakt de boter vaster, beter van smaak en verhindert het spoedig sterk worden. In t/a kilopak- ken voldoende voor 1500 kan melk h fr. 1-40. F7 f. is het eenvoudigste en Universeei-Zuivenngs-Zout goedkoopste huismiddel to gen maagpijn, maagkramp, slechte spijsvertering, zuur, hoofd pijn, duizeligheid, hartkloppingen enz., en moest, daar het ook bij het inmaken van zure vruchten, het weekkoken van groenten, vooral peulvruchten, als: erwten, boonen, linzen enz., zeer goede diensten bewijst, in ieder huisgezin gevonden worden: In i/i pakjes h 40, in i/a k 75 centm. cn ini/i k Ir. 1-40. Idiaton-Droppels o Kiespijn. Hetileschje 90 centm. ZEKER MIDDEL TER VERDRIJVING VAN RATTEN EN MUIZEN Een bus van fr. 1-60 Is voldoendo om het Zonder Vergil, grootste huis of schip een geheel jaar van alle ratten, muizen, kakkerlakken,schwabenenz. vrij te houden. Proofbusjus kosten fr. 1 te Aelst: P. G. Schaltin, Apoth. te Zele: H. VEUES,id.; te Dendermonde: L. Van der Speeten en F. Bruylant-Van Aerde, id.; te Lokeren: Strkmersch, Steurs: te Sl-Nicolaes: K. Habille, apoth.; te Brussel: J. B. C Scuooffs, Bergstraat 15, Poncelet-Baetens, Vlhanderen- slraat 4, A. Bourgeois, Nieuwstraat 37 ,V. Severin, Naamsche- straat 26. apoth. en A. FossÉ, Naamschcstraat 72, drog.; t« Gent - F De Bast, St-Elisabeth-Grachtstraat 31, A. Dwels- ii au vers, Spiegelstraat 19, apoth.; te Eecloo: wed" L. Temmer man. Bij elk artikel is eonc gebruiksaanwijzing. Bij den aankoop dezer artikelen wachte men zich voor scha delijke namaaksels en lette er op, dat iador artikel tot waarborg der echtheid voorzien is met de firma Emmerik a. d. R. H. von Gimborn, Apotheker en Fabrik. v. chem.-technische Praeparaten. r schadelijke beslanddeelen, be- n oogenblikkelijk v k van de hevigste DU1VEPART, Ghirurgijn Tandmeester, Lange Steenstraat, N°26, te Gent. Inzetten van Tanden en Gebijten, dewelke geplaatst worden zonder de wortels uitletrekkcn en waarmede men de hardste spijzen kan vermalen zonder er de minste pijn van te gevoelen. Hii kan geraadpleegd worden schriftelijk of in persoon, hu Madame Sciiafflaer, HOTEL DES MILLES COLONNES, aan de Statie te Aalst, alle Dijnsdagcn en tot Gent alle dagen van 9 tot 5 ure namiddag. Brieven Iranco. B. Verzending tegen remboursement. een zeer schoon en aangenaam te Wichelen-Schocnaarde (nabij de Statie.) Dit Buitengoed, sedert weinige jaren uit den grond nieuwgebouwd, heeft, gelijkvloers, drij groote Salons, schoone Eetplaats, Spreekka mers en twee Keukens en ter Stagie, zes groote Slaapkamers alsmede stalling voor vier Paarden, groote Zoldering en Keldering, Voor hof en fraaijen grooten Achterhof, beplant met de beste uitgekozene Fruitboomen in vollen opbrengst, en schoone Ornementplantèn, ge staan en gelegen te Wichelen-Schoonaarde, aan den Steenweg van Gent naar Dendermonde, nevenst de nieuwe Brug over de Schelde, in Jan Francis DE BACKER, Handelaer in Militie- zaken te Lede, vraegt Plaetsvervangers aen eenen hoogen prys en comptante betaling. Zegge het voorts. REMPLACANTEN AAN 1400 FRANKEN. Men vervoege zich hij d'heer DE MUYNCK, Reep N° 70 Gent, nabij het Bisschoppelijk Paleis. van FRAY-BENTOS (Zuid-Amerika.) Onvcrvalschte en goede kwaliteit gewaar borgd, ten prijze van Ir. 280 per 1000 kilogr. fr. 23 de 100 kilogr. per comptant. Zich te bevragen bij V. SGHAFFERS en C°, te Antwerpen, 28, St-Jacobs Markt, of wel bij den lieer A. DE TROCH-POSSEMIER, Vryheid- straat, bij de Gaz, te Aalst. Keelpijn Steen en Graveel Secundaire Ver schijnselen Aarigezigtspijn Venerische Ziekten Wormen van allerlei Soort zwakheid uit welke oorzaak ook enz., enz. Koortsen Hoofdpijn Aamborstigheid Slechte Spijsverte- Galzicktcn ring Puistjes op de Huid Leverziekten Pijn in de ingewan- Lendenpijn den Aanbeijen Verzwakking Rhumaliek Waterzucht Moeijelijke Waterlo- Vrouwelijke onre- 'zing - gclmaligheden Klierziekten of Ko- Jicht ningszeer Do Pillen en Zalf worden verkocht in Professor Holloway's Etablissement, 533, Oxford-street, Londen; en bij bijna iederen voornamen Apotheker cn Drogist door de geheele beschaafde Wereld, in Doozen en Polten, tegen is. li/sd., 2s. 9d., 4s. 6d., its.. 22s., cn 33s. Die van 2s. 9d. bevatten driemaal, die van 4s. 'fid. zesmaal, die van l is. zestienmaal, die van 22, drie en dertigmaal, en die van 33s. twee en vijftigmaal de hoeveelheid der doos of pot van is. 4i/2d. De kleinste doos pillen bevat vier dozijn; en de kleinste Pot Zalf één ons. Volledige gedrukte gebruiksaanwijzingen zijn bij iedere Doos en Pot gevoegd, en zijn verkrijgbaar in iedere taal, zelfs in Turksch, Arabisch, Armcniaansch, Persisch, of Chinees. VERZEKERING hij P. De Winter-Van de Meerssche, XE AALST, BOTERMARKT. der Vereenigde Eigenaars, .ooi- tic vci-zeUering op Pi-emiën, teen den Brandde ontploffing van den Bliksem, van Stoomketels en Gazlicht, gevestigd te Brussel, Loxemstraat, 20. OPGERICHT IN 1821. Hoofdagent roor het arrondissement Aalst, M. Ju. VÉRLEYSEN, Stadssekretaris. Apotheker te Aelst aen de Groote Kerk. Likeuren en "Wyiien aen alle pryzen. Dit merkweerdig poeder voor het kuisschen van Goud, Zil ver, Koper, Spiegels enz. reeds zeer voordeclig bekend is ver krygbacr by J. VAN BRANTEG1IEM, Kapellcstraet N° 41, t» Prys per pak van 25 gram. fr. 0-15; van 100 id.fr. 0-56; van 200 id, fr. 1 -00; van 250 id. fr. 4-20. VERTREKUREN VAN 4 MEI 4873. van Aelst naeri Brussel direct, 6-22, 8-42, 1-04, 5-23, 8-46, 9-48. Erembodcgem, Denderloeuw, Ternath, Dilbeke, Jelle, Laken en Brussel, 7-09, 9-24,41-53, 2-54, 6-24, 9-06. Gent direct, 7-59,8-59, 42-40, 3-51, 5-37, 6-40, 8-29. Lede, Wetteren, Melle, Gent, (5-00, Yrydag) 8-41, 12-22, 3-26, 6-20, 9-36. Ninove, Geerardsbergon en Ath, slaet stil op al de binnensta- tien, 6-04, 7-50, 44-53, 2-54, 9-06. Dendermonde cn Lokeren, staet stil op al de binnenstatierf, 5-05, 7-35, 8-48, 12-25, 3-06, 6-22. (9-55, tot Denderm.) Mechelcn, Antwerpen, B-Oö/, 7-09ti, 7-351, 8-42ti, 8-48/, 9-24tZ, 1 l-53d, 2-54/i, 3-06/, 6-22/, 9-48d. Leuven, Thienen, Luik, 5-05/. 6-22d, 7-35/, 8-48/, 9-24d, l-04d, 2-54rf, 3-06/, 6-24d, 9-06(f, 9-48d. Brugge, Oostende, (5-00 's Vrydags) 7-59, 8-59,, 12-40, 8-51, 5-37, 6-40. Nota. De letter bcleckent langs Dendermonde en do letter d langs Denderleeuw. naer Aelst uit i Brussel direct, 7-20, 8-14, 41-53, 3-12,4-58, 5-55, 7-50. Brussel en de binnenstatien, 7-26, 11-06, 2-10, 5-09, 8-20. Gent direct, 5-49, 7,39, 12-31, 4-51, 8-06,9-16. Gent en al de binnenslaticn, 6-15, 8-29, 10-59, 4-69, 5-29, 8-14. Gcerardsbergcn en al de binnenstatien, 7-27, 11-08, 2-18, 5-07, 8-31, 9-45. Ninove, 7-55,11-36, 2-46, 5-40, 9-01, 10-18. Lokeren, 6-50, 9-09,10-57, 1-49, 4-50, 7-40. Dendermonde, 7-23, 9-55,11-34, 2-25, 5-27, 8-13,10-47. Antwerpen, 5-40, 9-50, 10-50,12-30,3-33, 4-45,6-50,8-45. Oostende, 4-24, 6-20, 6-28, 9-03, 12-00, 8-32, 6-01. Uil Denderleeuw naer Herzele, Zottegom cn Audenaerde, 6-20, 9-02, 12-55, 6-09, (7-20, uitgenomen de binnenstatien.) Uit Audenaerde naer Zottegem, Herzele en Denderleeuw, 7-22, 14-37, (1-05, uitgenomen de binnenstatien), 4-26, 7-18. Uit Zottegem naer Denderleeuw, (5-45, 's zaterdags), 7-49, 12-06, (1-28uitgenomen de binnenslatien,) 4 55, 7-47. Naer Audenaerde, 6-55, 9-35, 1-34, 6-44, (7 48 uilgenomen de binnenslatien.) Uit Herzele naer Denderleeuw, (5-53, 's zaterdags), 7-57, 12-14, 5-03, 7-55. Naer Zottegem, 6-44, 9-26, 4-49, 6-33. Uit Gent naer Zottegem, Maria Lierde en Geerardsbergen, 5-52, (8-12 uitgenomen de binnenstatien), 8-58, 44-48, 2-10, 5-34, 6-59. Uit Geerardsbergen naer Maria Lierde, Zottegem en Gent, (5-1.5 's Vrydags), 7-24, 9-49, 41-59, 2-59, 5-09,(5-50 uitgenomen de binnenstatien), 9-01 Uit Lokeren naer S'. Nicolacs,5-10, 7-30, 9-45, 44-10, 3-25, 5-55, 7-20, 9-10. Uit Sl. Nicolaes naer Lokeren, 5-40, 8-00, 9-25,11-35, 3-05, 4-20, 7-35, 9-45. Drukkery van J. VAN BRANTEGHEMy in de Kapelle- straet N° 11, te Aelst. he. dy. Brussel. wo Charleroi ma Denderleeuwma Dendermonde. ma Geerardsbcrgma. STEDEN. Hasselt. Kortryk. Leuven. Lokeren. Luik. Nederbrakel Ninove Rocsclare S' Nicolaes Vcurne. Zele. Zottegem dy ma. wo. ma. wo. «ly. dy. do. wo. dy. dy- Tarwe. ■100 k. 41 -00 80 k. 41-50 100 k. 41-00 100k.'41-00 400 k.41-00 100 k. 40-00 100 k. 37-80 heet. 33 34 100 k. 39-50 4061. 35-00 -103 k. 40-50 100 k. 41-00 •100 k. 41 -00 li/sh. 40-00 heet. 34-00 1451. 44-00 1061. 35 50 100k.40 50 Rogge. Gerst. Haver. .0 k. ÜU-"U 400 k. 00-00 100 k.2H-5i) '5k.27-50. 85 k.30-00 100k.26-00 100 k. 25-00,100 k. 28-00 100 k.31 -00 400 k. 27-50 100 k. 27-00 •100 k. 29-00 100 k. 29-50 heet. 49-32 400 k. 27-. '1061. 22-50 94k.27-00 •100 k. 28-00 100 k. 31-00 11/2h. 32-00 heet. 23 00 1451. 32-00 1061. 22 00 100 k. 27-00 heet. 00-00 400 k. 27-00 1061. 20 94 k. 24-00 heet. 47 ■1451. 27-00 4061. 20 00 100k.25-001 100 k. 26-00 100 k. 26-00 100 k. 23-00 100 k. 24 70 liect. 44-34 -100 k. 25-00 1591. 49-00 150 k. 36-00 100 k. 26-00 100 k. 25-00 11/2 h. 28-00 100 k. 19-00 1451. 20-00 1591. 18-50 100 k. 26-00 100k. 00-00 4061. 21-50 100 k. 00-00 100 k. 36-50 100 k. 37-CO 400 k. 00-00 100 k. 00-00 88 k.87-50 100 k. 00-00 100 k. 00-00 1061. 00-00 100 k. 00-00 Lynzaed. 100 k 00-00 100 k. 36-00 100 k. 37-50 100 k. 00-00 100 k. 00-00 1061. 00-00 Koolzaed- olie. 103k 74-25 1001. 75-00 Lynzaed- olie. Boter. 100 k. 76 00 403k.76-25 •100 k. 7-4 -00 Aerdap. de 400 k. O-DOll k. 3-45 2-6T 0-00 ji/2 k. 4-ö0j 7-50 3 k. 9-45:2-72 1001. 76-00)4001. 79-00 8-00 9-00 7-00 7-00 6-50 0-00 8-00 40-00 7-00 7-00 0-00 0-00 4 k. 3-00 3-00 3 k. 9-30|2-36 1 k. 3-30( i/2k. 4-75'. 3-00 1 k. 3-00,2-60 i/2k. 0-00,0-00 4 k. 3-50^2-80 i/2 k. 4-60:2-25 1 k. 3-50 3-00 1 k. 3-00 2-91 1 k. 3-09 2-18 4 k. 3-18 2-48 3 k. 5-00 1 k. 4-80 1 k. 1-40 3 k. 0 4 k. 1-65 1 k. 0-00 3 k. 5-50 3 k. 0-00 3 k. 4-50

De Gazet van Aalst | 1873 | | pagina 4