BUITENGOED, ZAAI LANDEN A.\.Yü.\<:i:\. J. Van Brantegiiem, uitgeverdezesblads, Ka pel - lestrael IV0 11, koopt oude papieren, gazetten, boeken, registers, enz., enz., alsook perkament. Vogelschietingmet de Bolle Burgerlyken Stand. Te huren of Ie koop VElYDITIEN Hofsteden en Landen, HUIZEN te Aalst. VEBKOOPUYG. van Nieuwe Ellegocderen, VA31 1i; Y I1UIS ton. Hy heeft omtrent 1,250,000 IV. gekost. Donderdag heeft een der fornuizen, die den hamer sloom moet oenbrengen, insgelyks gewerkt. Hel is zoo groot als een gewoon huis en men zou met ecnen omnibus de deur kunnen binnenryden. Deze deurweegt 7 ton en de oprigting van het fornuis, zonderde schouw, heeft 15,000 steenen vereischl. Men denkt dat de keizer van Rusland het arsenael zal bezoeken in het begin der tweede helft van mei, en men zal, in zyne tegenwoordigheid, met behulp van dezeu hamer, bet zwuerstc gedeelte smeden van een kanon van 80 ton. De brug by Buffalo over de Niagara (Amerika) is een der belangrykste voortbrengsels van den laetslen tyd. Dryjaer heeft men daeraen gewerkt, en nu rolt de locomotief van Canada naerde Vercenigde-Staten. De stoomboot, die niet zonder gevaer en in alle geval met veel moeite, passagiers en goederen overbragt, kan nu gemist worden. Ofschoon het plan om de Niagara te overbruggen, reeds lang een onderwerp van onderzoek geweest was, heeft men eerst in 1870 de geiden, dacrloc benoodigd, byeengebragt. De brug is 3651 voel lang en bestael uit dry deelen, waervan het eerste, 1967 voel lang; van den Canadaschon oever naer Square Island reikt; het tweede loopt over dal eiland en is 1167 voet lang, en het derde, 517 voel lang, strekt zich uit tol den amcrikaenschen oever. De brug heeft 5 millioen fr. gekost. Door deze brug is Canada aen de rykstc Staten verbonden, en nader by het Far West dan New-York. Rnuipen en Ongelukken. Dynsdag laelst, rond 2 uren namiddag, is in ecnen gracht der mcerschen langsheen de bacn van Aelst naer Erembodegem hel lyk gevonden van den genaeyiden Frons lUiyssevelde, oud 75 jaren, com mission naris te Denderleeuw. Ruyssevelde was ecnige minuten vroeger aldacr gezien geweest, zittende op den boord van den gracht bezig met te eten. Hy zal waerschynlyk door cenc draeiing in hel hoofd, waer hy onderhevig aen was, er in gevallen zyn met het aengezicht in het slyk, waer hy verslikt is uilgehaeld. Er was maer een halve voet hoogte water in de gracht. De heer doctor Lacombe, aenslonds ter placlse gesneld heeft enkelyk de dood konnen beslaligen. ^Woensdag laelst in den namiddag is te llerder- scm uil den Dender het lyk opgevisehl van d'heer Alf. Daelman van llofstsde, die sedert zaterdag laelst voor familie-zaken naer de gemeente Wieze was gegaen om den zeiven avond nog terug te huis te zyn, en zal waerschynlyk in den laten avond langs den tragel komende, by ongeluk in het water zyn gevallen. Men heeft in zyne zakken nog een somme geld, alsook zyne gouden horlogic en den sleutel zyner woning gevonden. Daelman was zeer géacht op zyne gemeente en was president der muzick-societeil waer hy ook den zei ven avond verwacht wierd. lly lael eene weduwe met twee kinderen achter. Een rampzalig ongeluk heelt donderdag eene achtbare lamilie van Kaeskerke (Diksmuide), in rouw gedompeld. Een 17jarige jongeling, Alfons Depuydt, zoon der weduwe Depuydt, uit de afspanning hel Fort, aen de Hoogebrug, was 's middags korts na hel eten gacn zwemmen. Dal was ecnegroole onvoorzigligheid, want hel was nog maer sedert een paer dagen zomer weder, en hel waterwas yskoud. De jongeling zwom omtrent de Yzeren Brug en verdronk er ellendig. Eene ucr later heeft men het lyk van den ongelukkige uit de yaert opgetrokken. Voor dry dagen is de spinnery van M. Crcischer, te Clabecq (Nyvel) door den bliksem byna gansch in asch gelegd. Men meldt, dal het gesticht en de koop waren, die hetzelve bevatte, nog niet voor hel vierde hunner weerde verzekerd zyn. Te Verviers daeldc dezer dagen de genaemde F. Hansen in den haerd van eenen smeltoven, waer on gelukkig de lucht met zooveel koolgaz beladen was, dat hy stikte. Toen twee zyner makkers, P. Woycr en G. Roumens, bemerkten dat hy niet terugkwam, zoch ten zy hem op en vonden hem ten gronde liggen. Zy wilden op hunne beurt in den haerd dalen ten einde de ongelukkige op te halen, doch zy ook werden den adem afgesneden en zouden insgelyks in den haerd gebleven zyn, indien een vierde werkman hun niet ter hulp was gekomen.Twee der werklieden werden tol het bewustzyn terug gebragt,doch Rouwens stierf eenige oogenblikken daerna. Verleden maendag rond 9 i/4 ure, is in de statie van Marchicnne (Charleroi) een vreeselyk ongeluk ge beurd. De knecht van M. Claufriau, loslte een waggon met koopwaren toen hy eensklaps men weet niet hoe van zynen waggon op de rails viel. Op het zelfde oogenblik kwam een trein in vollen stoom aen- rydon; de ongelukkige werkman had den tyd niet meer zich op te riglen en de wielen der lokomotief reden hem over de borst. Men nam nog slechts eene bloedige vlcesehmassa op;dedood was oogeublikkelykgeweest. Men kan niet te voorzigtig te werk gaen by bet gebruiken van salade, want nauwelyks is het saizoen hiervan aengebroken, of reeds hebben wy eene ramp te melden, die uit onvoorzigtighcid by hét gebruiken dezer spys is voortgesproten. Dezer dagen had een kleermaker Herman genaemd,30 jaren oud, woonach tig te Hotte (Aerlen) salade geëten, waerby hy andere kruiden gemengd had, die hy voor cichorei had aen- zicn en die niets auders waren dan wolfskruid (aconil) Eenige uren na dien maellyd gaf den ongelukkige den geest, na de vreeselyksle pynen te hebben uitgeslaen. Verleden donderdag had te Houtain-Sl-Simeon (Luik), een vreeselyk ongeluk plaets. Een werkman, de genaemde Lambert S., is in eene steengroef ver pletterd. Hy was te ver vooruitgedrongen in eene gaendery, welke by gemaekl had, ten einde zooveel steenblokken als het maer mogelyk was op te delven; doch eensklaps had er eene inzinking plaets, waeron- der hy vermorzeld werd. De ongelukkige mynwerkcr laet eene weduwe en 4 minderjarige kinderen achter. S. Corthals, dagl. met H. Van der Vincken, dag C. Arys, landb. met M. Vinck, dagl. OVERLEDENEN. J. De Backer, landb. 75 j., Schaerb. P. Huyle broeck, vr. Iluvel, kantw. 34 j., Schaerb. F. Ruys- seveldl, wcdr Arys, dagl. 74 j., woonende Ie Dender leeuw.A. Van der Vincken, wed® Vercammen, z. b, 56 j., Schaerb. D. De Saegher, dagl. 53 j., woo- nende Ie Stekene. Zes kinderen onder do 7 jaren AELST, merkt Tarwe Mesteluin hogge Ceerst Haver Hoppe (1873) de 50 kil! Itacpzacd de 100 kil. Lynzaed Hacpzaed-olie Lynzued-olie HaepzacJkocken. Lynzaedkocken. Aerdippelcn (roode) por lóu kil. Boter per 3 kil. Eyers de 25 Vlas de 3 kii. Viggens liet koppel I.ynwadcn Ier merkt geliragt an heden. fr. 37—00 ft 39—00 3i~ 28-00 00—00 27—00 58—00 38—50 35—00 79—50 76—00 20-00 26—00 9-00 7—72 1—63 5-2* 40—00 36—00 30—00 00—00 29—00 00—00 39—50 37—00 00—00 76—50 21—00 30—00 10-00 8—36 1—82 0—00 50—00 58 vei kocht 20 Maatschappij De Vriendschap. in het droog, NAAR GELDPRIJZEN. Vooruit 7 Corentenbrooden en 1 kilo Saucissen voor de liefhebbers van eene Sociëteit die 't meeste getal scheuten zal nemen. Op Zondag 3 Mei 1874, om 3 uren namiddag, bij A. Vinck. in den Bareel te Erembodegem, (Brusselschen Steenweg.) De inleg is bepaald op GO centimenperscbeut bol ra persgeld medebegrepen. De Secretaris, P. Van dek Blkgiit. De Schatbewaarder, P. Van VAEKENBEncn. De Voorzitter, J.-B. De Coxinck. De Ondervoorzitter, Fked. Peihlinck. HOLLOWAY'S PILLEN. Bevredigende uitkomsten. Als het bloed vuil is, de maeg in wanorde of de ingewanden onregelmatig werken, ljtykcn deze Pillen onfeilbare geneesmid delen te zyn. Velen, die jaren lang geleden hadden, hoewel zy de beste geneeskundige hulp hadden ingeroepen scliryven inenigmacl,datzy de uitwerking, die de medicynen op hen had den niet konden beschryvcn. Zy dreven meer gal af en maekten dat zy zich luchtiger en opgeruimder gevoelden, dan at de niedicynen, diczy vroeger hadden ingenomen. Hotloway's Pil len versterken de maeg, voorkomen galachtigheid. zuiveren hel bloed, wekken den geest op cn geven veerkracht heide aen ligchaem en geest. In ziekten van liet hoofd, het hart en de nieren zyn deze Pillen onschalbaerniet alleen in liet ver- wyderen der gevaerlyke kenteekenen, maer ook in het afweren van de verschrikkelyke uitwerkselen, dio dikwyls het gevolg zyn van eene verkeerde behandeling. GEBOORTEN. MANNELYK 6 VROÜWELYK 10 HUWELYKEN. J. Coppens, schrynw. met M. Schollaerl braeisl. L. De Buysscher.twynd. met T. Coigneau,dienslm. M. Baert, weversg. met M. DeBoeck, tvvynst. een zeer schoon en aangenaam te Wichelen-Schoonaarde (nabij de Statie.) Dit Buitengoed, sedert weinige jaren uit den grond nieuw gebouwd, heeft, gelijkvloers, drij groote Salons, schoone Eetplaats, Spreekka mers en twee Keukens en ter Stagie, zes groote Slaapkamers alsmede stalling voor vier Paarden, groote Zolderingen Keldering, Voor- bof en fraeijen grooten Achterhof, beplant met de beste uitgekozene Kruithoornen in vollen opbrengst, en schoone Ornemenlplanten, ge staan en gelegen te Wichelen-Sclioonaarde, aan den Steenweg vnnGentnaarDendormonde, nevens de nieuwe Brug over de Schelde, in betrekking met Bcrlaare en nabij de Statie van den ijzeren weg van Dendermonde naar Gent. Tot nadere inlichtingen vervoege men zicli ten Kantoore van den Notaris De Pauw, te Aalst, Keizerlijkeplaats N° 26. VERKOOPING VAN 6,000 HOPPESTAKEN EN 400 KEPERS, te Aalstaan den Zwarten Hoekachter de Statie. De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal, op Maandag 4 Mei 1874, om 2 ure namiddag, open baarlijk verkoopen de ten hoofde vermelde voor werpen. van 10,000 Sparren Hoppestaken en 2,000 Boon staken, te Erembodegem, aen de Denderbrug en aen de Statie, op Maendag 4 en Donderdag 7 Mei 1874, telkens om 1 uer namiddag, door 'tambt van den Notaris De Smet, te Erembodegem. VENDITIE VAN 4,000 extra schoone HOPPESTAKEN (ï6,e klas), aan het Sas, te Wieze, op Dunsdag 3 Mei 1874, om 2 uren namiddag. Door bet ambt van den Notaris Gustaaf Van Wichelen, te Moorsel. VERKOOPING VAN te Meldert en Baardegem. De Notaris Gustaaf Van Wichelen, te Moorsel, zal openbaarlijk verkoopen, met winst van palmslagen en gelagen: 1° Eene behuisde Hofstede, te Meldert, Dorp, geoadastreerd sectie B, N°* 55f> en 56/;, groot 12 aren 60 centiaren. Een parceel Land, alsvoren, aan den Mo lenvijver, gecadastreerd sectie B, N° 91, groot 24 aren 10 centiaren. 3" Een Huis, alsvoren, aan liet Zwitjen, ge cadastreerd sectie A, N° 262fr, groot 5 aren 36 centiaren. 4° En eene partij Land, te Baardegem, ge naamd het Vossenhol, gecadastreerd sectie 1) N" 107, groot 21 aren CO centiaren. ZITDAGEN Instel Vrijdag 29 Mei AO-, Verblijf id. 5 Junij 18'4' Telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet bewoond bij Julvrouw Weduwe Goossens, te Meldert, Dorpplaats. her I876en voor de oosthelft tot den 24 Decem ber 1883. rte Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal met winst van palmslag cn lioogen, openhaarlijk "erkoopen Het Huis, te Aalst, in üe Lange-Zoutstraat, zijnde de herberg genaamd Den Dragonder, met Achtergebouw, Serre en Hof, wel beplant met schoone Kruithoornen, groot 2 oren 70 centiaren; in huur hij d'lieer Jan De Schepper, aan IV. 173 per trimester. 1 Koop: Ingesteld fr. 12,300 En de twee Huizen staande neven eikanderen, te Aalst, in de Korle-Zoutstraat, ook hebbende Achtergebouw en Koer; in huur hij Van Ilols- lieek en de weduwe Kicckcns, aan 46 franken per maand. 2 Koop: Ingesteld Ir. 3,200 3 Koop: Ingesteld fr. 3,030 Instel, 23 Aran. Verblijf, 9 Mei 1874 Telkens êenen Zaterdag ten 4 ure namiddag, leidicrheig/hui Orayowfcrhiervore'nbeschreven. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING VAN: 1" tl aren 74 centiaren Hoplochting, te Erem bodegem, op den Boonhof, sectie A, N» 1903. Gebruikt dooi" Jufvrouw weduwe Wille. 2" DewesthelftvanBSaren 98centiaren Land alsvoren op den Bought, sectie B, N° 938. 3° 23 aren 06 centiaren Land, alsvoren op den Holleweg, sectie B, N° 224. Beide gebruikt door sieur Cli'I/ Mollaert. Instel, Zaterdag 16 ,D_, Verblijf, Zaterdag 23 1674; Telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet De Botermerkl, hij d'heer Jacobes Mattiiire, te Aalst, in St-Jorisslraat. Studie van den Notaris DE WINDT, te Oordegem. Openbare verknoping van ZAAILANDEN en MEERSCHEN, te Erondegem en Ottergem, op de Meijerij, Halfbunder, Kleine Kalseide.Groo- tenmeerscb en Molenkouler. Instel, Maandag 11 ,0_, Verblijf, Dinsdag 26 187*; Telkens om 3 uren namiddag, te Erondegem bij de kinderen Hanselaek. Men zie verder de plakbrieven De Notaris De Vriendt, te Aalst, zal op Zaterdagen 16 en 23 Mei 1874, om 4 ure namid dag, Ier Estaminet Au Prince Charles, hij d'heer Michel Mecanck, te Aalst, Zoutstraat, openbaar- lijk verkoopen: Een schoon Woonhuis, te Aalst, in de Korte- Zoutstraat, lest bewoond geweest door de mede- verkoopster Jufvrouw weduwe Bourgeois. VERKOOPING te Meire. De Notaris De Vriendt, tc Aalst, zal, op Maandag 11 Mei '1874, om 9 uren voormiddag openhaarlijk verkoopen, al de Nieuwe Ellegoe- deren tebevinden ten huize van den heer ,Yavier Van Cauter, te Meire, op het Dorp. OPENBARE VERKOOPING te Aalst gelegen te Nieuwerkerken, Sint-Pauwels, Lede, Aalst-Mijlbeek, Wieze en Lebbeke. EN VAN 4 BEZETTE RENTEN. De Notaris Verbrugghen, te Aalst, zal met winst van palmslagen gelagen, openbaarlijk verkoopen. de volgende Goederen en bezette Benten, afhangende van de nalatenschappen der Echtgenoten De Smet-Van Caeckenberghe, te Aalst overleden, le weten: AGoederen en Benten der huwelijks-ge meenschap van den beer Petrus Joannes De Smet met Jufvrouw Theresia Van Caecken berghe, dewelke verkocht worden ten over slaan van M. den Vrederechter des kantons Aalst, in uitwerking van een vonnis verleend doorde burgerlijke rechtbank van Dendermonde, den 16 April 1874, en ter tusschenkomst van den Notaris DE VRIENDT, te Aalst. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, op den Damkauter, groot vol gens meiing56 aren 51 centiaren, gekadastreerd wijk B, N°' 1073,1077, 1079 en 1080, met eene grootte van 60 aren 90 centiaren, palende ten oosten aan d'heer Judocus D'baeselecr, ten zui den aan verscheidenen, ten westen aan den beer Fiévé-Nooy cn ten noorden aan den Armen van Nieuwerkerken. Gebruikt zonder termijn door Jozepbus Van den Borre. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Sint-Pauwels (bij St-Nikolaas). in den Bek, groot volgens meting 56 aren'16 centiaren, gekadas treerd wijk B, N° 94, met eene grootte van 56 aren 80 centiaren, palende ten oosten aan den beer Hynderickx-Michiels, ten zuiden aan Jufvrouw de weduwe Lyssèns, ten westen aan den lieer Dive-Verbiest en d'heer De Haeck, ten noorden aan de heeren Wittoeck-Janssens en De Schepper-Van Stappen. Gebruikt zonder termijn door Justinus De Beleir. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Lede, op bet Houwken, groot volgens meling 71 aren 39 centiaren, gekadastreerd wijk B, Nos 601 en 602, met eene grootte van 76'aren 30 centiaren, palende ten oosten metdeLosbaan aan Leonardus Van Wezemael, Joannes Baptist Van den Hauwe en M. Liénart, ten zuiden ook met de Bijbaan, aan den heer Burgemeester Matlhys, te Hofstade, ten westen aan Jufvrouw Victoria De Winnc en ten noorden aan den Armen van Hofstade. Gebruikt door Michel Singelyn, aan franks 100 's jaars, boven de contribution, met recht van buur voor de westhelft tot den 24 Decem- Yierde koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst-Mijlbeek, op den Bergenkauter, groot vol gens meting 14 aren 62 centiaren, gekadas treerd wijk F, N° 667, met eene grootte van 14 aren 30 centiaren, palende ten oosten aan Joan nes van Mieghem, ten zuiden aan de weduwe van Joannes De Smet, ten westen aan Maria Theresia De Hauwere, ten noorden aan Maria Longé en Jozepbus Podevyn. Gebruikt door Petrus Cautaert. I ijfde koop. Eene bezette Rent, ter hoofd som van fr. 725,62, intrest gevende aan 3 i/2 ten honderd 's jaars, mits betalende binnen do 2 maanden na vnldag 29 Julij; laast verkend door Sophia Heynderickx, weduwe De Jongbe en bare dochter, te St-Nikolaas, bij aki voor den Notaris Gcerts aldaar, den 16 Januarij 1864. Zesde koop. Eene bezette Bent, ter hoofd som van fr. 1,269,84, intrest gevende aan 3 ten honderd 's jaars, mits betalende binnen de twee maanden navaldag 15 November; laast verkend doorde kinderen van Dominicus VanStrydonck, te Nieuwkerken, bij akt voor genoemden Nota ris Geerts, den 4 Februarij 1864. Zevenste koop. Eene bezette Rent, ter hoofd som van fr. 544,20, intrest gevende aan 4 ten honderd 's jaars, mits betalende binnen de 2 maanden na valdag 27 Januarij; laast verkend door de weduwe van Charles Louis Van Hoor- nick, le St-Nikolaas, bij akt voor den Notaris Geerts, den 6 Februarij 1864. Achtste koop. Eene bezette Rent, ter hoofd som van fr. 1,088,43, intrest gevende aan fr. 36,28 's jaars, verschijnende jaarlijks den 14 Mei; laast verkend door de kinderen van Bernardus Audenaert, te Vracene, bij akt voor genoemden Notaris Geerts, den 11 Februarij 1864. J B. Eigen goed van Jufvrouw Theresia Van Caeckenberghe, hetwelk ook verkocht wordt ten overstaan Van M. den Vrederechter achter- volgens bet beroepen vonnis en ter tusscben komst van den Notaris DE VRIENDT. Negens te koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, op den Damkauter, groot volgens meting 18 aren 43 centiaren, gekadas treerd wijk B, N° 1090, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palende ten oosten aan Fredcrieus De Clercq, ten zuiden aan verschei dene, ten westen en ten noorden aan d'heer Franciscus Van Bicsbroeck. Gebruikt zonder termijn door Josephus Van den Borre. C. Eigene Goederen van den beer Petrus Joannes Dc Smet. Tiende koop. Een Huis met Grond, Koer, Achtergebouw cn Grasplein, geslaan en gelegen te Aalst, in de Pontstraat, gekadastreerd wijk A, N" 1628, houdende van de eene zijde aan bet Huis van Julvrouw Francisca Vermoescn, van de andere zijde aan een Huis van M. dc Baron Bcthune en van achter aan den Hof en een ander Huis ook toebeboorende aan M. Bcthune. Laast bewoond geweest door den beer P. J. De Smet voornoemd. Elfste koop. AEen perceel Land, gelegen te Wieze, op d'Elst, groot volgens meting 1 aar 72 centiaren, gekadastreerd wijk B, N" 782, met eene grootte van 1 aar 50 centiaren, palende ten oosten aan den Hoogen Elstweg.ten zuiden en ten westen aan Josephus Uyttersprot en ten noorden aan M. De Waepenaert. B. Een perceel Land, gelegen te Wieze, nabij bet voorgaande, groot volgens meling 11 aren 38 centiaren,gekadastreerd wijk B,N°781, met eene grootte van 11 aren 70 centiaren, palende ten oosten aan Josephus Uyttersprot, ten zuiden aan de Kruiskensstraat, ten westen aan Jufvrouw de weduwe Wagon en ten noorden aan M. De Waepenaert. Twaalfde koop. Een perceel Land, gelegen te Wieze, op bet Garenveld, groot volgens meting 15 aren 62 centiaren, gekadastreerd wijk B, N° 692, met eene grootte van 14 aren 70 centiaren, palende ten oosten aan Charles Louis De Wolf, ten zuiden aan de weduwe Van Damme, ten westen aan den beer Fr. Gheeraerdts en ten noorden over den Weg aan de weduwe Moens. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen Je Wieze, op den Roijer, groot volgens meting 38 aren 44 centiaren, gekadastreerd wijk B, N° 469bis, met eene grootte van 37 aren 40 centiaren, palende ten oosten aan Albinus Uyttersprot en d'heer Petrus Cornelis, ten zui den ook aan d'heer Cornelis, ten westen aan de heeren Herelle en ten noorden aan Albinus Uyttersprot. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen te Wieze, op den Roijer, groot volgens meting 38 aren 44 centiaren, gekadastreerd wijk B, N° 440, met eene grootte van 38 aren 80 centi aren, palende ten oosten aan Charles Van de Meerssche en d'heer Petrus Cornelis, ten zuiden aan Charles Van den Brande.ten westen en ten noorden aan de GuchL Veldslraat. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen te Lebbeke, op het Waaitjensveld, groot vol- jens meling 39 aren, gekadastreerd wijk D, S° 6, met eene grootte van 39 aren 30 centi aren, palende ten oosten aan d'heer Petrus Cornelis, ten zuiden aan d'heer Philipkin, ten westen aan d'heer Philipkin, Franciscus Uytter sprot en den heer Gbeerinckx te Dendermonde, ten noorden aan de Waaitjensstraat. De Goederen beschreven onder de koopen 1, 12, 13, 14 en 15, zijn verhuurt aan den beer Romain De Rop-Cornelis, tol den 24 December 1894, mits fr. 200 's jaars, boven de contribulien. ZITDAGEN: Instel, Maandag 18 Mei iQ«,. Verblijf, Maandag 1 Juni Telkens ten 2 ure namiddag, ter herberg ge naamd Het Slot, bij d'heer Louis Van Brempt, te Aalst, aan de Molenstraatpoort, nabij bet Slachthuis.

De Gazet van Aalst | 1874 | | pagina 3