SflËSSMWS festijn niet meer duren. De herfst staat voor de deur, en in de atelier: der mo demagazijnen -wordt koorsachtig ge werkt om met de «coijlëetie» klaar te komen de herfstcöllectie 'waar iédere vrouw met verlangen naar uitziet. Hoewel de ((Modellen.) welke ieder seizoen door de groten worden ontwor pen nog zorgvuldig geheim gehouden worden, zijn toch al enkele tips bekend Zo weten we reeds dat de algehele lijn slechts weinig verandering zal onder gaan; de schouders blijven natuurlijk rond, de taille goed afgetekend, de mouwen lang, driekwart of geheel af wezig, de rok schijnt soms wat ruimer te worden, maar de lengte ervan blijft ongewijzigd. De kleuren zijn aangepast aan de herfst, zwart, zeer donker groen paars violet en rozegrijs, kastanje, roestrood en violet-blauw treft men aan iedere verzameling aan. Wat de stoffen betreft, zien we mol lige wollen weefsels, fluweel, serge, 'la ken, wollen flanel en een grote ver scheidenheid van jersey s. Voor de mantels vee! harige stof fen in prachtige diepe kleuren. Zoals we reeds schreven ia geen gro te verandering in de algemene lijn te verwachten. Het zijn eohter de details die tellen. Zo zien we kleedjes met kra gen die tot aan de taille reiken, waar dan de ontstane diepe halsopening weer bedekt wordt met een schuin over-elkaar vallend frontje. De mouw met ruimte op de kop is volledig ver- dwene, de kimono mouw overheerst. Bij de korte kimonomouw veel knoop- garnering op de schouderlijn. Kunstig in elkaar gestoken fantasie-zakken vor men dikwijls de enige versiering op een simpel chemisierkleed. Gladde aangesloten rokken met aan de onder kant een brede geplooide strook geven een japon een geheel nieuw aspect. Ook weer veel geruite wollen jurken waarbij schuingeknipte delen voor de garnering zorgen. Over het algemeen veel schuine slui tingen, en schuine garneernaden. Nog enkele woorden over de hoed jes. Op enkele uitzonderingen na. gaat de belangstelling in het komend sei zoen naar die kleine 'hoedjes, welke ook tijden); de afgelopen zomer veel opgang maakten. Dus de kleine dopjes en kapjes die het hoofd omsluiten. Maar ook de baret, oneindig gevari eerd' spreekt een woordje mee. Als ma teriaal zien wé vooral veel fluweel ver werkt naast jersey en zelfs dain. Het vilt schijnt inmiddels wat op de ach tergrond te zijn geraakt. Verwacht'wordt dat met het kouder worden der dagen ook veel bontmuts jes en -kapjes gedragen zullen worden. ONS WEKELIJKS PRAATJE. HET AL TE MOOIE MEISJE. Mariene is een heel mooi meisje, maar ook erg verwend en... verwaand. Kan het ook anders Hét begon ai Lij de wieg van het kleine Marleentje. Daar stonden alle liefhebbende tantes, brachten de mooiste babykleertjes en kostbare geschenkjes, om toch vooral blijk te geven van hun liefde voor de kleine wereldburgeres. Men vond het vanzelfsprekend de baby, die weldra een mooi kind werd, met alle mogelijke zorg, liefde, en bij na eerbetuigingen te omgeven. Algauw was de hele familie overtuigd, dat zij eens een schitterende partij zou doen. Doch zie, ondank; de vele vereerders, die Mariene tijdens haar jeugdig leven heeft gekend, is er thans, nu zij de 'ïuwbare leeftijd reeds, lang bereikt weré, die met hun pakken 't Fransche in waren. 't WAS in 't midden van de Oogst maand en heet dat de kraaien gaapten; men hoorde niets anders dan pikken, booten, wetten, en boven al dat ge rucht klonk 'het geestig lied der pik kers, die met hun bindsters geheel hun repertorium afgaven, 't Was waarlijk geestig buiten voor iemand van te lan de, die niet verschrikt is voor een wei nig warmte of een stekenden zonne straal. Maar voor wie dat niét harden kon, was 't beter in het lommer on der de boomen. Zoo meenden 't cok twee Fransche kommiezen, die op dienst waren en daar uitgestrekt lagen onder de haag van een boomgaard, links bij Bambeekkruisstraat. Ze sloe- $ren samen een koutertje tot tijdver drijf. Hoe laat is het nu wel, Juul, vroeg de kleinste van de twee. 't Moet nu rond elf uur draaien, Louis, antwoordde Juul, een lange pers van, een kerel. Is 't nu nog maar zoo laat en tnijn maag schreeuwt al moord van den honger. 't Is ook zoo met de mijne; 'k zal daar eenige korenaren aftrekken en uitwrijven; 't zal maarmee toch een beetje stillen. Breng er eenige mee voor mij. 'k ontzie 't om op te staan klaar van de pijn in mijn bil. Die verwenschte Karei Velde. Bak, bah Louis scheelt het zoo veel Ja, de dokter zei dat ze kon ge broken zijn. Wat 1 een slag met zulk een stok. 't Was om dood. Wacht heeft, nog geen enkele man komen op dagen, die met haar trouwen wil. Hoe komt dat nu'? Wel, toén de kleine drie jaar oud was begon het pas goéd. Dagelijks hoorde zij, wanneer zij met haar moe der of tante wandelde of ergens op be zoek was, door vreemden en bekenden zeggen «Wat een schat van een kind! Kijk toch eens wat een lieverd Wat een snoezig gezichtje enz. énz. Mar leentje wist al heel gauw hoe zij eruit zag, en gebruikte dit wapen overvloe dig. Wanneer zij iemand helpen moest, trok ze even met het bekoorlijk mond je en met liet haar met rust. Huishou delijke bezigheden vond men helemaal niet geschikt voor haar haar handjes waren immers zo fijn en zacht... en een rijke echtgenoot zou 'later wel zorgen voor knecht en meid. Wanneer zij le ren moe:-t, werd ze boos. Wat ziet ze er- leuk uit als ze kwaad is«, klonk het dan. Zo groeide, in haar jeugd', uit de liefkozende woorden die niet voor haar oren bestemd waren, een verregaande vérbeelding en verwaandheid. Uiter lijk bleef zij lieftallig en hoffelijk, ter wijl zij handig haar eigenlijke karakter verborgi Maar in haar hoofd spookte het, dat zij veel te mooi was óm zich zo maar bij iedereen aan te passen en zich om het lot van anderen te bekom meren, of voor zichzelf en haar levens onderhoud te zorgen. Zij vond, dat zij het zich veroorloven kon verwaand te zijn en andere voor haar te laten wer ken. Nu is Mariene volwassen. Zelfs al meer dan volwassen. Zeven en twintig jaar is zij nu. Al haar vriendinnen zijn reeds getrouwd. Zelfs haar zuster An neke, het kleine dikkertje heeft een bruidegom gevonden en is gelukkig. Slechts zij i-: nog steeds alleen. A'ls zij het maar wilde gelóven. Werkelijk, een man is bang vóór te veel schoonheid en de gevolgen daar van. Hij zoekt te trouwen een mens en een kameraad, die het leven dapper met hem samen aan wil pakken. Aan zo n luxe-poppetje heeft hij niets, daarmee voelt hij zich leeg en verlaten. Daarom zit dit mooie meisje nog steed; alleen, en wacht... Arme mooie Mariene Want haar treft eigen lijk geen schuld. Op de keper be schouwd is zij zelfs het slachtoffer van een totaal verkeerde opvoeding. Had den haar ouders en familie verstandig geweest, zij zouden haar opgevoed hebben als een gewoon alledaags kind, dat moet leren aanpakken om door het leven te komen. Dan zou Mariene nu waarschijnlijk een goede echtgenote en zorgzame, moeder geweest zijn. TANTE DINA. (Alle nadruk, ook gedeeltelijk, voorbehouden),. DE OORLOG ÉN KOREA RODE AANVALLEN LOPEN VAST. Volgen':* de laatste berichten - door. het Groot Hoofdkwartier van generaal Mac Arthur uitgegeven legeibericht was de toestand op Korea als volgt Een vrij aanzienlijke vijandelijke troe penmacht is omsingeld ten Westen van Masan en wordt aangevallen door elementen van de 25e Amerikaanse di visie. De vij and heeft ver-cheidene uitvallen gepoogd van uit stellingen achter het front, terwijl hij de strijd aanbond met elementen van de 25e di visie in de eerste linies van het front. De geallieerde artillerie heeft de Noord-Koreaanse strijdkrachten in de ze sector zware verliezen toegebracht. maar totdat het afkomt van onze over heid. Ik héb ver i'ag gemaakt en het met een getuigschrift van den dokter opgezonden naar Duinkerke. 't zal niet lang meer duren 't zal afkomen dat wij hem mogen schieten overal waar wij hem blauwend ontmoeten. Dan zal ik hem een kogel door zijn zaligheid jagen. Ja maar Louis, jongen, allemaal goed en wel; maar kent gij Karei Vel de Gij moet zeker zijn, weet ge want troft gij een anderen, 't zou lee- lijk tegen uw schenen waaien; ten an dere, schieten op een mensch, die, in nood verkeerende, een' slag gegeven heeft, schijnt mij nog al wreed. 't Is gelijk 'k zal hem neerschie ten lijk een hond; dat is een razende kerel, bekwaam tot alles om uit onze handen te geraken. Voor twee maand werd te Wijlder een kommies zoo erg afgetakeld, dat hij nu te bed ligt en men zegt dat hij voorzeker een oog kwijt is en zijn levenlang kreupel zal gaan. Men is 't niet zeker, maar naar alle waarschijnlijkheid is het ook Ka- rel Ve'de geweest. Hij ia de schrik van de kommiezen geworden door zijn stoutmoedigheid en zijn wreedheid. Hij 'blauwt reeds se dert vele jaren, en daar is nog nooit iemand geweest die hem heeft kunnen aanhouden, 't Schijnt dat hij te Roes- brugge en elders daarmee boft en stoft, en hij durft zelfs zeggen dat niet een kommie?, hem zou kunnen pakken, en moest er een zoo stout zijn ooit een hand naar hem uit te steken, dat hij hem te koelen zou leggen. Wacht maar wij zullen dien Belgi schen dikkop wel eens vinden. Nooit Verscheidene aanvallen tegen een ze ker gedeelte van de linies van d.e 25e divisie werden afgeslagen- Andere een heden van deze divisie '.oèien de vij andelijke ne;ten in *|?éncel de sector, uit en versterken hun verdedigingsstel- lingen. De marinier^ die strijden aan de zijde van den manschappen van de 2e Amerikaanse divisie, létten - hun op- marsj naar het Westen voort. Zij stui ten slechts op een matige weerstand. Andere eenheden van deze divi-rie, die oprukken op dezelfde linie als de ma riniers, bezetten thans, stellingen op na genoeg 7 km. ten Westen van Jongsan. Gemeld wordt dat de vijand .zich op de andere oever van de> Naktong terug.- trekt en hierbij een grote hoeveelheid materieel achterlaat. Geallieerde stoottroepen zetten hun opmarsj in de richting van - de rivier voort. In een andere frontsector i; een vijandelijke aanval afgeslagen. Élémenten-van de 1ste cavaleriedi visie zijn binnengedrongen in de «om muurde stad» Zij stuiten -op een hevig verzet. Andere eenheden leveren strijd in de sector van Waegwan en hebben de aanvallen van de vijand afgeslagen en de vijand zware verliezen toege bracht. De vijandelijke druk is enigs zins afgenomen in de sector van de le Zuid-Koreaanse divisie, die verder op haar stellingen stand houdt. Elementen van de 8é Zuid-Koreaan- se divisie hebben hun stellingen verde digd tegen een machtige' vijandelijke aanval'. De frontlinie heeft geen opmer ken: waardige wijzigingen ondergaan. De Zuid-Koreaanse «Kapriool.i-divisie is hevig aangevallen over het ganse front Zij werd genoopt zich terug te trekken naar het Zuiden van de streek van Kigje. Volgens de jongste berichten is de toestand te Taegoe ern;-tiger geworden dan tot dusver het geval was. Radio Taegoe heeft' te 12 uur zijn uitzendingen gestaakt en radio Poesan heeft te 18 uur gemeld dat het in de plaats van Taegoe zal uitzenden. In de Oostelijke sector bevindt Po- hang zich nog steeds in de handen van de UNO-strijdkrachten, maar de vijand staat aan de poorten van de stad. De vlieghaven wordt nog steeds door de Amerikanen bezet. GENEESKUNDIGE ZONDAGD! ENST Bij afwezigheid van fjen huisdokter kan men zich voor dtint^-ncle. gevallen wenden J ZONDAG 10 SEPTEMBER, Dr. N. VLASSENBROECK, BROUWERIJ STRAAT, 53. Tel. 240.5S. WACHTDIENST DER APOTHEKEN Zijn van dienst voor dringende ge vallen van 9 tot 1 2 en van 14 tot 18 u.: ZONDAG 10 SEPTEMBER, Apo theker DE BIE, KORTE ZOUTSTR., 45. Tel. 217.73. GEDURENDE DE WEEK NA 19 U. vanaf Zaterdag 9 September tot en met Vrijdag 15 September inbegrepen. Apotheker De Bie, Korté Zoutstraat, 45. Tel. 217.73. De Apotheken der stad zijn gedu rende de week open vap 8,30 tot 12 uur en van 13,30 tot 19 uur. meer ga ik 's nachts op dienst of mijn geweer is geladen, en vond ik hem, eer hij ooit den tijd heeft zijn stok te be zigen, zou ik hem,een looden pil in geven, waarvan hij zijn ziel zal uit spuwen. Terwijl de kommiezen daar zoo la gen te praten en te bedreigen, stond aan de anderen kant van de haag, juist aan 't hoeksken in de tarwe, een flinke kerel, met zware blonde knevels. Hij droeg een lange blauwen kiel, gelijk de beestenkooplieden, en hij droeg een geknobbelden mispelaren stok met een zweepken aan. Hij had alles ge hoord en afgeluisterd; hadden zij hem kunnen zien, zij zouden bemerkt heb ben dat zijn oogen van razernij fon kelden en zijn lippen vreeselijk grijns den, terwijl zijn machtige vuisten toe sloten alsof zij den stok wilden ver pletteren. De 'lezer heeft hem reeds herkend, 't was Karei de Blauwer in lijf en ziel, die daar stond en hij had wel vijftig ellen kant om zijn lijf: hij moest daarmee naar Wormhout. Opeens, stapt hij vooruit en gaat recht naar de 'kommiezen, die min of meer verschoten en opsprongen. O o! 't spijt mij verschooning, heeren I'k doe u verschieten, geloof ik riep Karei. inderdaad, wij verschoten; wij hadden u niet hooren opkomen. 'k Ga nochtans zoo' stilletjes niet; maar ge waart misschien bezig met de liedjes af te luisteren,, die de pikkers daar zingen. Ge zijt gijjieden veel langs de baan en ge hoort en ziet veel zoudt ge mij niet kunrten zeggen waar schoone paarden te koop zijn 'k Moet absoluut legen Zondag, yijf zware rui- TECHNISCHE SCHOOL VOOR HANDELSWETENSCHAPPEN Bedienden in private ondernemingen of in staatsdienst, vrije beroepen, ho geschoolstudenten, handelaars of nij- veraars hebben er alle belang bij zich te bekwamen in de boekhouding en aanverwante vakken. Die gelegenheid wordt hen geboden door de Je;sen die iedere Zondag van 8 Yl tot 1 2 Yl uur gegeven worden in dc Technische Schoei! voor Handelswetenschappen, door de beste leraars van de stad, ge schoolde krachten die in practijk staan. Inschrijvingen worden aanvaard op Zondagen 10 en 17 September in de lokalen van St Maartenimtituut, ingang Vrijheidstraat van af 9 uur tot 12 uur. L natste inschrijvingen bij de aanvang der lessen op 1 October. Na 3 jaar studie bekomt men een erkend diploma van boekhouder, na 5 jaaT van candidaat-accountant (experc- compta'ble). Dames en heren zijn toegelaten van af I 6 jaar. Gelegenheid tot mishoren tussen de 2e en 3e les in de school. Verdere inlichtingen op het sekreta- riaat bij de heer Verhofstadt, Eiks'.raat 27, Aalst. HEVIGE BRAND. Maandag namiddag rond 17,45 u. werd brand opgemerkt in de weverij en verwerij L'Eolienne» in de Hertshage alhier. Door het personeel werd met het voohanden zijnde blusmateriaal de strijd aangevangen. De vrije brand weer werd gealarmeerd. De brand die in de plaats waar de «Rammeuse» staat, uitgebroken was, nam spoedig een grote uitbreiding. Wanneer de pompiers enkele minuten later ter plaats verschenen was er reeds een tweede plaats door het vuur aangetast. Met niet minder dan zes lancen werd de strijd tegen het vuur aangevat. Een geluk is het dat ons pompierskorps over een ladder van 25 m. hoogte be schikt, deze kwam er thans bij te pas en kon bet onheil ook van uit de hoog te worden bestreden. Dank zij het ge past en snel optreden van onze brand weermannen kon de ramp na een half uur blussen worden omschreven en was alle gevaar voor uitbreiding ver dwenen. Rond 19 u. was het vuur to taal gedoofd en konden de pompiers inrukken. In 'het magazijn waar een grote stock afgewerkte producten lag werd aanzienlijke schade aangericht, gedeeltelijk door het vuur en gedeel telijk door het water. Verschillende machine,' bleven als stukken verwron gen oud ijzer achter. Er bestaat verze kering. De politie stelde onmiddellijk een eerste onderzoek in; Later in de avond is het Parket van Dendermonde nog ter plaats verschenen om de oor zaak van de brand te onderzoeken. PAVILJOEN BESCHADIGD Neekers Armand uit Mechelen reed met een autovrachtwagen van de St. JansSstraat naar de Scherreveldptraat. Ter hoogte van het huis van Van den Brempt Jan in de Scherreveldstraat reed Neekers met zijn voertuig tegen het neergelaten zonnescherm voor de winkel. Hierbij werd het zonnescherm beschadigd. Er bestaat verzekering. De politie deed de nodige vaststellingen ter plaats. VERKEERSONGEVALLEN Van der Stock Richard uit Aalst reed met zijn personenauto en wilde van de Gasthuisstraat naar de Borluut- straat rijden. Bij het kruispunt met de nen koopen voor de Duitschers. Kunt ge mij dien dienst bewijzen,'k beschink u in de Kruisstraat, 't Is heet weer goe moet dorst hebben; t zal u goed stmaken. Wacht, zei Louis, 'k geloof dat boer Vriele er een heeft, dat u zou kunnen dienen. En Karei Gombert bij Bambeek- plaats ook, zei Juul. Goed, zulk nieuws! ziet wel, niet waar, dat ik wel deed met u te doen verschieten Komt nu maar mee wij zuiilen dat verschot wegspoelen. De kommiezen moesten het geen tweemaal gezeid worden; want hun tong lag droog, en ten andere, ze mochten 't alletwee nogal zoo, zij gingen mee en 't leed niet lang, ze za ten alle drie demi's te drinken in de Kruisstraat. Een is geen zei Karei, en daar kwam een tweede. En intusschen werd van alles geklapt eerst van paarden, dan van de Duitschers, en eindelijk van de blauwerij. Kerlamenten, zei Karei, 'k heb daar een demi gedronken in «de Fran sche Balie» en de bazin vertelde mij dat er te Roesbrugge een blauwer woont, zekere Karei Velde, die dag en nacht blauwt, en dat niet een kommies hem durft grijpen, 'k Zeg durft grij pen Is dat zulk een wreede vent dan? Ja zeker is het een wreede kerel, zei ze, 'hij is niet benauwd voor twee ge wapende kommiezen; en *t is al meni ge keer gebeurd, dat hij ze halfdood sloeg en wegliep met zijn pak. Nog onlangs, zei. ze, teWijlder, heeft hij een kommies geslagen dat hij nooit meer dienst zal kunnen doen,, Hertshage kwam het evenwel lot een botring met dc motorrijder Scheirlinckx Hilaire uit Wieze dewelLe van de Hertshage naar de Violcttestraat w.; de rijden. Hierbij werden de auto eri mo to beschadigd. Arijs Edmond uit Eicmbobc- gem stond met zijn paardengespan in de Lange Zoutstraat ter hoogte van het huis nummer 4 geparkeerd. Op ze ker ogenblik werd zijn voertuig aange reden door de autobus ge tuurd door De Vidts Remi uit Denderhoutem de welke in de richting van de Korte Zout straat naar de Grote Markt reed. Hier bij werd de autobus beschadigd. VERLOREN zwarte scotch-terrier (ric-rac) mam, poten langharig, li- haam geschoren, naam Peter. Terug te bezorgen tegen beloning: De Schaep- drijver, 45, stw. op Geraardbergen, voor den Haring. HUWELIJK. Heden Donderdag wordt 't huwelijk ingezegend van Mé- juffer Marie-Thérèse Ringoir met Mijn heer René D'Haens. Onze.'beste wensen aan het jonge paar en hunne familiën. BURGERLIJKE STAND DER STAD AALST Week van 30 Aug. tot en met 5 Sept. GEBOORTEN Mannel.: 9, Vrouwel.: 18, Tot. 27. OVERLIJDENS Elisa De Schrijver, 81 j., wede Do- mien De Grool, Erembodegem. Alexander Van Vaerenbergh, bank bediende, 44 j., echtg. Antoinette Gof- fa, Bergemeersestr.59. Franciscus De Witte, 77 j., echt. Maria Moreels, Twijndersstr., 10. Maria Eanalia De Doncker, 65 j., wede Theophile De Brucker, Haaltert. Polydorus Van Malderen, schoenma ker, 56 j., echt. Francisca De Penne- waert, Berlare. Maria De Pierre, 77 jaar, wede Hen ri Wauters, Kerrebroekstraat, 96. Francois Van GijseJ, werkman, on- geh. 25 j., De Klinge. Maria Van deT Biest, 82 j., wede Ca- rolus Amant, Vrijheidstraat, 9. Egidius Van Vaerenbergh, gepen- sionneerde aan spoorweg, 60 j., echt. Helena De Coninck, Erembodegem. 2 levensloos aangegeven kinderen. HUWELIJKEN F/ranri De Meyat, metserdiener. Moorse?' met Joanna Velrdoodt, Klei- straat, 1 0. f Men verzoekt ons het overlijden te melden van MIJNHEER FRANS D E W O L F weduwenaar in het eerste huwelijk van Mevr. Rosalie VAN VAERENBERGH en in het tweede huwelijk van Mevr. Maria DE VULDER, Lid van den Bond van bet H. Hart en van verscheidene andere godvruchtige Genootschappen geboren te Meire, de 21 Oogst 1864, en overleden le Aalst de 5 September 1950, voorzien van de H.H. Sacramen ten der stervenden. De plechtige lijkdienst en begrafenis zal plaats hebben Vrijdag 8 September 1950, om 9,30 uur, in de kerk van St. Jozef te Aalst. De Vigiliën daags te voren om 5 u. Men vergadert te sterfhuize, Gentse Steenweg, 444, om 8 u. Vrienden en kennissen die bij verge telheid geen rouwbericht ontvingen ge lieven dit bericht als dusdanig te willen aanzien. Wacht maar, zei Louis, en hij sloeg op de tafel dat de glazen op sprongen, wij zullen hem wel een an der liedje leeren; 't is jammer dat ik hem niet een keer ontmoet hij zou mij niet slaan. *k Zou 't kerlamenten, wel ge- looven ook, ware ik kommies, 'k zou voor dien Karei niet de minste vrees he'b'ben. Gij 'hebt elk een feilen hond, en daailbij, ge zijt gewapend: gij hebt geweer en bayonnet. Die kerel heeft toch maar zijn stok. Welnu, vriend; gij zult al gauw hooren zeggen dat Karei Velde gepakt is dat zeg ik u! riep Juul en een tweede slag klonk op de tafel. Kunt gij hem grijpen, 'k beschink met twintig demi'? bier met de eerste gelegenheid dat ik alhier kom om paarden. Kerlamenten! ge zoudt zeker wel verhooging krijgen, kondet gij zulk een paling vangen Dat spreekt vanzelf; maar aj kreeg ik geen verhooging, riep Louis gloeiend kwaad, ik 'heb nog een eitje te pellen met dien Karei. Hoe hebt gij misschien ook al geproefd hoe zijn stok smaakt Voor acht dagen juist bij Oost- kappelvij fweg toen ik op 't punt was hem bij den kraag te vatten, keer de hij zich om en sloeg in één trek mijn hond, dat hij stervend in de grachl rolde, lik raalm natuurlijk mijn geweer teweeg; maar eer ik ooit den tijd had viel zijn stok zoo hard op mijn hespen, dat ze zwart en blauw uitgeslagen zijn en dat ik nu nog moeite heb om te gaan. L('T VERVOLGT.)-]

De Gazet van Aalst | 1950 | | pagina 3