SPORT De Gemeenteraad 5SaSiBB#Siw5r=i«9».^ van 16 a 25 jaar VERVOLG VAN BLZ. 1. stadsmeisjesschool, Binnenstraat HIER DE ACHTERLINIE, x HIER DE UITSLAG VAN DE SPROOKJFSQUIZ lste prijs Cnnstianc De Beer, Keizer-' lening van 826.000 tr. met het Gemeente- hike Plaats een paar rolschaatsen krediei van België, op lange termijn, voor het stadsaandeel in de aanleg van centrale verwarmings en warmwaterinstallatie in de stads jongensschool, Binnenstraat; lening van 270.000 fr. met het Gemeente- krediet van België, op lange termijn, voor het uiteindelijk saldo van het stadsaandeel in de brandschadeherstellingswerken St. Martinuskerk; en afsluiten van een kontrakt tussen het C.O.O.-bestuur van Aalst en de stad Aalst, voor dringend vervoer van zieken en ge kwetsten. De toetreding van de stad tot het «Aktie- komitee ter bevordering van de economi sche expansie in het arrondissement Aalst» lokte een stemming uit nadat heren Dhae- seler en De Stobbeleir (lib.) betreurden dat de statuten niet ter inzage hebben gele gen voor de leden van de raad. Nadat bur gemeester Blanckaert replikeerde dat alles wel degelijk kon ingezien worden, terwijl schepen Claus (C.V.P.) de raad herinnerde aan de spoed waarmee men zich over dit probleem moet uitspreken, daar er in de naaste toekomst aan een vergadering ervan moet worden deelgenomen. Uitzondering gemaakt voor twee onthoudingen (De Stob beleir en Dhaeseleer) werd de toetreding van de stad goedgekeurd, evenals de op richting van een gemeentelijke bewaar school op de wijk Sint Job, dit met de vol ledige eenstemmigheid van de raad. Zonder diskussie keurde men ook de aanwerving goed in der minne van een ge deelte van de eigendom gestaan Hoveniers straat voor de verwezenlijking van het bij zonder plan van aanleg voor de wijk «Var- kensmarkt» alhier, dit voor 60.000 fr. de are. De aanwerving in der minne van een per ceel grond gelegen op de hoek van de Gus- taaf Papestraat en Beekveldstraat, alhier, nodig voor de verwezenlijking van de alge mene lijnrichtingsplans voor wegen nrs 12 en 13 van het algemeen rooiingspian voor de Gustaaf Paepestraat kende ook geen be spreking, evenals de aanwerving van ge deelten van percelen grond aan de Mere- straat. Voor wat de verwezenlijking van het bij zonder plan van aanleg betrof voor de wijk «Immerzeeldreef» aanging, de vereniging voor kleine Landeigendommen zal hiervoor aren kosteloos aan de stad afstaan, ter- De andere prijswinnaars Souwagie Renaat, St. Annalaan. Christiane Janssens, Schietbaan; Marly De Wolf, Parklaan. Frangoise Van der Cammen, Hertshage; Rose-Anne Van Cauter, St. Camielstraat; Christiane Corthals, Ploegstraat; Marie-Paule Meert, Gude Gentbaan; Marie-Rose V. Schandevijl, Vrijheidstr.. Pieter Bomon, Vrijheidstraat; Erna De Croock, Nieuwstraat; Nicole Meerman, Naarstigheidstraat; Ignace De Schrijver, Roklijkstraat; Luc Rousseau, Binnenstraat; Herman Leeman, AHiigemstraat. Anne-Marie Brijs, Lindestraat; Freticiy Van der Steen, Kattestraat; Rita en Johan, Vooruitzichtstraat; Annie Van de Velde, Asserendries; Christiane Coppens Leopoldlaan; Anita De Neef, Gustaaf Papestraat. i;reddy Eeckhout, J. De Windtstraat; Patrick Uyttersprot, Eikstraat; Philemon Verpeten, Paperodedries; Mark De Saedeleer, Gasthuisstraat; Gerda De Haeck, Stg. op Dendermonde; Nadia De Man, Merestraat. Christine Muilaert, Oude Gentbaan; Rudy De Rouck, Br edestraat.; Nelly De Boeck, St. Apollonxastraat; Godelieve Podevijn, H. Hartiaan; Marie-Paule De Dyn, Geraardsbergsestr.; Johan Coen, Osbroekstraat. Magda Van Steenberghe, Regelsbrugstr.; Marie-Claire Ceule, Arbeidstraat; Aita Cardon, Geraardsbergsesteenweg; j^rna Coppieters, Drie Sleutelstraat; Christiane Baetens, Welvaartstraat; Marie-Jeanne Geeroms, Molendreef. Anne-Marie De Waele, Merestraat; Serge Grysol, N. De Tierestraat; Monique De Smet, Kerkhof laan; Van der Poorten Johan, Merestraat; Anna Van Dromme, Moorselbaan; Marie-Rose Schollaert, Boudewijnlaan. Myriam Verhasselt, Welvaartstraat; Patrick Kieckens, Parklaan; Viviane Hoffman, Steenweg op Gent. Deze en nog andere winnaars waren de I wij leren U een interessant beroep aan in machine- of handwerk,, te verdienen vanaf het werken. de confectie; n welke U toelaat een hoger loon begin en een gans jaar door te Vijfdagenweek. Kantie.i, Soe. dienst. - Goed uitgeruste werkhuizen, gelegen op 10 minuten afstand van de Zuid statie. Zich aanbieden Kompasstraat 33, Anderlecht-Brussel. genstikster, St. Vincentiusstraat, 8. Hilaire De Grauw, paswerker, De Vilan- derstraat, 18, met Marcella Ringoir, stik- ster, Binnenstraat, 156. DIENSTREGELING BURGERLIJKE STAND. Het bureel van de burgerlijke stand zal op 1 mei, open zijn van 9 tot en met 10 u., enkel voor aangiften van geboorten cn overlijdens. gelukkigen die onder 191 juiste oplossingen uitgeloot werden. De prijzen mogen afgehaald worden V. De Saedeieerstraat. 24, Aalst. NOG DE ACHTERLINIE Alle missievrienden Meimaand 1959 INTERNATIONALE ATLETIEKMEETING TE AALST. Het doet ons genoegen dat de Koninklij ke Atletiek club van Eendracht Aalst weer ten volle de bedrijvigheid heeft hervat. En uen ontnouden, die de cijfers in de goede op welke wijze Inderdaad de Aalsterse :zin van bet woord hebben beinvloed eerst dirigenten vertrekken onmiddellijk met een en vooral Pierre Van der Meisch, werkelijk knalmeeting van internationaal karakter 'perifckt, maar verrast door het tweede alleszins als inzet een prestatie is aoeipunt, maar die verder talrijke blun- onder zijn kwetsuur, die nu toch zwaarder schijnt dan aanvankelijk werd vermoed. Voor ons had Van der Eist er veel beter aan gedaan voor het verder seizoen alle ak- tiviteit te staken, want ai heeft hij nu wei degelijk nog enkele matchen kunnen mee doen het is er niet op vooruitgegaan, wel, integendeel, de slechte indruk zal vele sup porters en dirigenten hebben overwonnen, al is een gekend spe.er ais Van der Eist na tuurlijk aitijd de meest besprokenen wan neer het er op aankomt om een ploeg over de kam te halen.. ZIJ DIE GOED WAREN Schaars, zeer scnaars waren zij, die ten minste met een bevredigende prestatie mo gen gekrediteerd worden, en vanzelfspre kend zijn deze te zoeken in de verdedi ging, waaroij we vooral drie namen heb- uUu PARKET VAN DE PROCUREUR DES KONINGS te DENDERMONDE Nr. 104. B. N. bank van eerste aanleg te Dendermonde heeft de eer ter kennis te brengen van het publiek dat DANCKAERT Otto, geboren te Budapest (Hongarije) op 1 au gustus 1916, gehuisvest te Aalst, Gentse steenweg, 440, van hongaarse nationaliteit wijl de aanwerving van eigendommen voor EEN-FRANK-AKTIE de wijken «Schaarbeek» en Valerius De j Saedeieerstraat», waar men 41 huizen zal bouwen, 3.779.892 fr. kostte. Het deel van een eigendom dat men moest aanwerven langs de Sint Jozefstraat alhier, voor het lijnrichtingsplan van de St Jozefstraat be liep 225.223 fr. waarna de raad weer met eenparigheid van stemmen volgende pun ten goedkeurde Inplanting van het nieuw stedelijk slachthuis; Op en inrichten van een veilingshalle te Aalst; wijziging aan het bijzonder plan van aanleg nr. 14, voor wijk Bergemeersen. aan het bijzonder plan van aanleg nr. 10 voor de wijk Prins Re gent Karellaan; en aan het bijzonder plan van aanleg nr. 2 voor de wijk St. Jobstraat. Hierbij valt het ontegensprekelijk in het oog welke schitterende werken men in de eerstkomende maanden in het kader van Openbare werken zal mogen verwachten, waarbij het uitzicht van de stad er zeker fraaier zal voorkomemn. De vraag tot verlenging van de uitvoe ringstermijn van de werken aan de water toren van 1000 m3, met 29 werkdagen werd eveneens aangenomen, zodat in totaal dus 279 werkdagen zullen besteed zijn aan dit kunststuk. De aanvraag om toelage voor de aankoop van brandweermateriaal voor de noodwen digheden van de stedelijke vrijwillige brandweer voor een som van 1.790.000 droeg eveneens de goedkeuring weg van alle raadsleden, evenals de aankoop van grond met gebouwen in de Sint Jobstraat voor 2.115.000 fr. waar men een stedelijke bewaarschool zal oprichten, waarna men eveneens talrijke werken met behulp van werklozen, toepassing koninklijk besluit van 2 tebruari 1959, goedkeurde. De princiepsbeslissing voor aankoop voor algemeen nut van een eigendom, gelegen Schoolstraat, de vroegere La Couvertu re voor 2.500.000 fr. werd algemeen aai - genomen, zodat men hier over een ruime zaal zal kunnen beschikken waar men handelsforen en andere organisaties zal kunnen op touw zetten. Het slot van de zitting bracht tenslotte de enige woordenwisseling van de vergade ring wanneer h. Dhaeseleer (lib.) het had over de willekeurige afdanking van het tij delijk personeel, en waarbij hij een motie ter stemming legde. Burgemeester Blanckaert (Soc.) en Sche pen Claus (C.V.P.) dienden h. Dhaeseleer echter gepast van antwoord, zodat tenslotte het tot een stemmnig kwam over de ont vankelijkheid van de motie, wat meerder heid tegen minderheid werd verworpen. Tenslotte werd juffrouw Liebaut tijdens de geheime zitting aangesteld tot onderwij zeres in de school van de Binnenstraat. oOo j waarvoor het Eendrachtbestuur mag woi :den gefeliciteerd. Het is het beroemde |«Dell Brück Turnverein 1895» dat op za terdag 2 mei op het sportterrein Osbroek, stadspark, als gast zal fungeren voor onze wit-zwarten. Een treffen dat alvast nie mand zal willen missen. oo«' VOETBALBESCHOUWINGEN door LOUIS DE PELSMAEKER. ders mocht goedmaken, die voor hem in de veruedigingsmuur te noteren waren. Willy Plas, dat was voor ons de beste speler het veld, niet alleen omdat hij van het de buut tot einde op hetzellde ritme speelde en nooit een inzinking kende, maar wel door het feit dat hij zich het best van allen aanpaste aan de staat van het terrein, wharop enkel en alleen de zuivere techniek een hoofdrol speelde. Tenslotte het derde lid van het trio Frans De Stercke, die wel licht de meest dynamische speler was in W AT EEN ONTGOOCHELING, EENDRACHT Hoe hoger de verwachtingen hoe flauwer die zin dat hij wist waar het kalf gebonden De Procureur des Konings ^dejtiedit- verwtzenljjkingei^ dat ls ecn siogan die lag, want hoe zou hij anders als back niet ct al vaak bewaarheid wordt CI1 die ook alleen het tweede Aalsterse doelpunt heb- bij de match van het voetbaljaar geregeerd ben voorbereid, maar tevens dikwijls naar heeft. Zeker, want eenieder die dacht iets het doelgebied zijn opgerukt, zodat hij ze- of wat terug te vinden van een lcidcrsploeg ker de verdienstelijkste is geweest, en sa- bij de Brusselaars is totaal bedrogen uitge- men met Willy Plas dus het Eendrachtduo l komen, het werd een ontgoocheling van de vormde dat tenminste de triestige regen zuiverste soort, en we vragen ons werke- door geboorte, de gewone naturalisatie o i lijk af wat de hooidstedelingen volgend sei- aanvraagt, ingevolge artikel 13 van de wet- zoen in Eerste Nationale zullen doen. In- ten op de verwerving, het verlies en de 1 dien alles evolueert zoals nu dan zal het herkrijging van de nationaliteit, samenge- 1 een eenvoudig reisje heen en terug worden schakeld bij Koninklijk besluit dd. 14 de- i cember 1932. De Procureur des Konings doet, overeen komstig artikel 10 van voornoemd Konink lijk besluit, een onderzoek nopens de ge schiktheid van voornoemde. De personen die opmerkingen te doen of inlichtingen te verstrekken hebben met be trekking tot deze verklaring, mogen deze doen gelden door tussenkomst van de heer politiecomr.|.ssaris te Aalst tot 10 mei 1959. Dendermonde, 24 april 1959. De Procureur des Konings, A. SOBRIE. BURGERLIJKE STAND der STAD AALST WEEK VAN 22 tot en met 28 APRIL 1959. GEBOORTEN Mannelijk 19, Vrouwelijk 25, Tot. 44. OVERLIJDENS Maria Katrien Vanderplasschen, 43 j., echte Paulinus Van Vaerenbergh, Essene, Bellestraat, 18. Jan Baptista Van der Cammen, 81 j., echt. Maria De Kerpel, Oude Dendermond- sesteenweg, 139. Camiilus Josephus Fasseel, landbouwer, 69 j., echt. Sophia Crabbe, Meldert, Huize- want iedere entoesiast die zo gebrand was op deze topmatch zal wellicht evenzeer ont goocheld zijn als wij. Het spelpeil stond zo laag als het weder en dat is nooit boven de middelmaat uitgegroeid, daarmee weet u meteen hoeveel pret men beleefd heeft aan deze zouteloze partij, die nog lang op de sportmaag zal liggen. RAMMELENDE EENDRACHTVOORHOEDE Nochtans, mag men deze algemene as- spekten niet zomaar op alle ploegonderde- len toepasselijk maken, er zijn gelukkig maar een paar uitzonderingen, die de regel niet alleen bevestigen, maar ook alle mo gelijke kracht bijzetten. Indien er ons dan toch bepaalde spelers in het oog zijn gesprongen dan zullen we er wel op tijd en stond de aandacht op vestigen, maar dan zal het zeker niemand van de voorhoede zijn, die zo heeft gekras- seld dat bijna al de huilconcerten voor de Aalsterse aanval bestemd waren. Indien men nu van ons de beoordeling zou wensen van het Eendrachtvijftal dan kunnen we ons beperken tot het volgende: Jan Van Poelvoorde, was er nooit bij en speelde de match met een opvallende non- kensstr., 12. Frans Karei Van Belle, schoenmaker, 52 i v,°° j., echt. Eliza De Koek, Ternat, Markt, 4-A. i Leonia Maria Walgraef, 79 j., wede An- j tonius De Nys, Bredestraat, 138. NOU VELLES BONNETER ItS ALOSTOI- SES, SOCIETE ANONYME, ALOST. Assemblee générale, au siège social, lundi 11 mai 1959, a 16 h - ORDRE DU JOUR Rapport du conseil d'administration et du commissaire; Approbation des comptes; diende, Pieter Coeckestr. Dominicus Buys, viscosebewerker, 62 j., echt. Hortentia Franck, Welvaartstraat, 21. Martha De Haeck, 62 j., echte Remy Jans sens, Binnenstraat ,209. 1 levensloos aangegeven kind. HUWELIJKEN Jozef Bogaert, bibliothecaris, Asse, We verstraat, 21, met Amanda Denis, bediende, Parklaan, 58. Paulus De Smet, elektrieker, Hofstade, Kasteelstr., 41, met Christiane De Neef, tex- telbewerkster, IJzerenwegstraat, 2. Georges De Corte, landbouw-ingenieur, Oordegem, Kiuize 15, met Lucienne Van Driessche, maatschappelijke assistente, Overhammedreef, 10 Maurits De Vylder, kachelsmid, Binnen straat, 38, met Christiane Sehoonjans, be- 91. Décharge aux administratreurs et commit- Emiel Bruyland, rijkswachter, Zaveibaan saire; Répartition bénéficiaire. Nomina- '85 met Agnes De Boeck, Binnenstraat, 362. tions statutaires. Dépot des titres cinq jours Jozef Cleerbout, technieker, Kapel le-op- francs avant l'asemblée au siège social. den-Bos, Wipstraat, 6, met Godelieve Van .de Velde, Bredestraat, 151. G Sanders, St. Jorisstraat, 25, AaX Verantw. Uitgever, kennen waarin hij werkelijk zichzelf was, in één woord voor het Eendrachtpubliek I een echte eindeseizoen ontgoocheling. Toon Van Poeivoorde was nog de beste van het ontgoochelende vijftai, want niet alleen skoorde hij beide doelpunten, maar tevens gaf hij blijk van een opvallende be wegingszin, waarbij hij zich natuurlijk niet verstond met zijn andere maten, dat lag er vingerdik opè Jos Rens, hij speelde zijn partij zonder n eer, en van hem hebben we zeker enkele zeer goed opgevatte aanvallen onthouden, vooral bij het eerste doel, maar verder bleef alles ook flink onder het normaal peil. Poliet Van den Bosch, die moet voor ons niet meer beoordeeld worden, hij heeft dit TOCH EEN PUNTJE, ADELAARS Het is natuurlijk een feit dat het ideaal geweest ware dat Adelaars, Sparta Ge- raardsbergen eenvoudig zou overdonderd hebben, dan zou het degradatieprobleem meteen in al zijn vormen opgelost zijn. Nu hebben de Giesbergenaars toch een puntje kunnen lospeuteren aan de Ajuinen, alhoe wel het lange tijd scheen dat de Spartanen naar een vrij gemakkelijke zege zouden wandelen. Zeker want na een twintig minu- seizoen reeds zoveel diensten bewezen, hij i ten spel stonden de Haringjongens reeds heeft al zo talrijke keren een toestand vol- met een 2—0 achterstand in het krijt, die ledig omgeschapen, dat men nu aan hem voor hen echter het sein was om alles in de niet precies de schuld moet werpen, wan- j aanval te gooien. Met een beetje hulp van de verdediging van de gastheren en door een weinig deed vergeten, want anders zou het een klein drama in twee bedrijven van vijf en veertig minuten geworden-zijn. DE DOELPUNTEN 01 Op een snijdende voorzet van Van Mol wordt WiLIy Bellon gevloerd, en het is voldoende dat een pas komt van Moyson om de ganse Aalsterse defensie uit mekaar te halen en de uitlopende Vander Meirsch kan niets verrichten tegen het schot van Galand. 11 Kamiel Van Vaerenbergh kan op mooie wijze twee Darinspelers ozmeilen en brengt Jos Rens in schietstand, die hiervan ook profiteert, maar Goossens weert af. Toon Van Poelvoorde is echter gevolgd en voordat iemand kan reageren ligt de Aalst erse gelijkmaker in het net. 1 —2 De Aalsterse verdediging kan zich maar niet aanpassen en op een gegeven ogenblik komt Borremans moederziel al leen opdagen met het leder, hoewel hij twee Aalstenaars voor zich heeft. Deze denken er niet aan om even de reaktie aan te gaan en zo kan hij heel simpeltjes in de rechterbovenhoek besluiten, zonder dat Pierre Van der Meirsch iets kan verrichten, werkelijk een geschenkje. 22 Een doelpunt zoals zowel de Brus selaars, als gekende internationale jour nalisten, die in onze omgeving zaten, er nog nooit een zagen skoren, voorbereid door Frans De Stercke. Immers deze had het leder aan de voet maar werd aangeval len door stopper Saeys, die hem ook de bal zou ontnomen hebben. Hij knalde echter zo hard hij ook maar kon en via de voet van de Brusselaar belandde de bal voor doel juist op het hoofd van Toon Van Poelvoorde, die slechts te knikken had. oOo nen, dit natuurlijk in het geval dat er een derde afdaler zou moeten vallen, wat naar het schijnt best mogelijk zou zijn, indien de Oostvlamingen in Bevordering zich in de schaar zouden laten zetten. In elk geval 'Sint Lievens Houtem en Erembodegem die J hebben reeds het ticketje naar Derde Ge westelijke in de zak, terwijl de tweestrijd I Geraardsbergen Adelaars beslist in het I voordeel van de Ajuinen zal eindigen. oOo VOLHARDEN. GEEN BELANG MEER Voor de groenzwarten heeft het seizoen alle belang verloren, alhoewel men toch een paar steekproeven heeft kunnen nemen jdie beslist grote voldoeningen waren. Im mers, hoeveie jongeren heeft men ditmaal niet ontdekt, die volgend seizoen beslist in de kijker zullen staan, waarbij we in de eerste plaats aan de bevestiging van Bert De Boeck denken. In de laatste wedstrijden van het seizoen is het daarbij gebleken hoe goed De Boeck zich verstaat met de nieuwe linksbuiten Van Berlaere, die dan ook op zijn beurt een vaste waarde is geworden. Er is niet alleen de voorlinie die de aan dacht vraagt, ook de verdediging heeft een paar elementen bijgekregen die niet alleen doublures zijn ingeval een mogelijke afwe zigheid zou te noteren zijn we denken aan de belovende doelwachter Verhulst maar ook, zoals Rimbaut, spelers die zich niet meer willen laten verdringen. Dat is de slotsom van een kompetitie, die nu niet zo een schitterend Volharden heeft gezien, maar eenvoudig een formatie die de wed strijden afhaspelde omdat het nu eenmaal zo moet zijn, waarvan de nederlaag op Me- relbeke de bevestiging was. Bert De Boeck kon Schepens wel het openingspunt op de voet leggen, maar daarna liet men het ver der verloop niet zozeer meer aan het hart komen, en was er enkel Jean Schollaert die in defensie een buitengewone wedstrijd vertolkte. Heeft hij hier zijn plaats gevon den De jonge Verhulst moest zich ten slotte driemaal omkeren om het leder uit zijn netten te vissen, maar hiervoor kon niemand hem een steen werpen, hij heeft I zijn schiiterend debuut alle kracht bijge- zet, en dat is het voornaamste. Remi De Pelsmaeker. VETERANEN EENDRACHT AALST 2 SELEKTIE KORP. SPORTVERBOND 3. Zij die het initiatief hebben opgevat om de oud-Ereafdelingspelers van Eendracht Aalst nog dichter bij mekaar te brengen, mogen alle lof opeisen.de voetbalentoesias- 1 ten hebben het reuze gevonden, dat heeft Ide eerste wedstrijd reeds bewezen. Immers, I het F.F.R. stadion telde heel wat toeschou- Iwers, want voor een verstokte voetballief hebber is het natuurlijk een waar genoe- genoegen om hun vroegere idolen nogrpaals J aan het werk te zien. Nochtans, is het voor !de veteranen werkelijk te zware koffie ge- worden, niet door een gemis aan techniek I of wat ook, maar eenvoudig door het feit .dat ze tegen te jonge tegenstanders ston den die begrijpelijk vooral naar 't einde nog heel wat frisser waren dat de wit-zwarte 1 gloriën. Daarbij mag men dan niet uit het oog verliezen dat Dolf De Buck geplaagd werd met een kwetsuur en dat men hem die anders een oppertroef was nu langs het lijntje zag hinken, alhoewel hij weer zo opportunist was dat hij toch het tweede doel van de Eendrachters kon aantekenen. De start was nochtans veelbelovend, want toen None Moreels aan de twintigste mi nuut reeds raak kon knallen na afweren van Pol Van den Eeckhout, dan was dit ze ker verdiend, al had Roland Cleyman nog altijd een goed voetballer reeds een paar keer kippenvlees bezorgd aan Bert Cornelis, Jef Petit en Pros Vandervecken. De korporatieven, die deze «oude» storm rustig lieten betijen kwamen dan voorgoed de neus aan het venster steken en het was Paul Vanderborght die nog voor de rust de gelijkmaker zou binnenschieten. De tweede helft was heel begrijpelijk niet zo dynamisme als de eerste, want nu Dolf De Buck last kreeg met een kwetsuur werd bijna de volledige Eendrachtaanval lam gelegd, bijzonder door het feit dat de druk van de korporatieven werkelijk groot werd. Amant de Eendrachtjongere kon na een mooi opgezette aanval de winst voor zijn team vergroten, waarna de wit- zwarten alles deden wat in hun macht lag om het roer om te gooien, doch ze zouden hier enkel in slagen nadat Paul Vander- borcht nummer drie had bewerkt. Immers, toen draaide de halflinie met Leon Becqué op volle toeren en vermits vooraan Strens, Karei Voogt, Dolf Van Vaerenbergh en Norre Moreels volledig in zwier waren kreeg Pol Van den Eeckhout nu ook harde noten te kraken, wat hij met veel glans deed, tot hij juist voor het einde door een aanval van Dolf Van Vaerenbergh en een «wrijvertje» van Dolf De Buck werd ver neer er geen gang komt in de aanval, alhoe wel hij zichtbaar leed onder het minder rendement van Gaston Van der Eist. Wat er schortte aan de Eendrachtkapi- tein Eerst en vooral was eenieder er mee D 4 eens dat Gaston nog nooit tevoren zo een Robertus Cobbaut, oorlogsinvalied, Lan- flauwe prestatie had weggegeven, maar het een opportunistische Cornand na de rust, zou alles toch voor mekaar komen, hoewel men naar het einde nog heel sterk op de poten moest staan om de ultieme storm van de thuisspelers af te wentelen. Nu doet gestraat, 319, met Roslna Molckenbeeck, tt-|lag er toch ",]üldeÏÏjk'op'daThu'wëër'l^d' j b™"ren"unt'!e v^pronr^de'8 Sparta-" rast. L. D. P. oOo— STAD AALST BASKET BALL TORNOOI Terrein VOLKSPLAATS VRIJDAG 1 MEI te 14,30 uur. Met volgende ploegen uit Nationale af deling L A E 24 A P S A 32 St. Niklase B. C. en Black-Boys. Deelname in de onkosten 15 Fr. (Tribune) Supporters op vertoon der lidkaart 10 Fr er c zijn wek afgt K zige allu het proj het dele N het goe< sloti steu tolk van rust V De i wor mee V Bra; wor en s geri vier de r krij,

De Gazet van Aalst | 1959 | | pagina 4