Sportnieuws GEMEENTERAAD VAN 28-12-1959 Vervolg van biz. 1. [geeft van wat hij hoopt in 1960 te kunnen j verwezenlijken. komst van de h. Van der Veken (C.V.P.) j Schepen Van Hoorick handelt vervol-1 die vermeent, dat er reeds in de mate var gens over het onderwijs en de cultuur in het mogelijke werd voldaan aan de door onze stad Hij stipt de uitbreiding van het hem geopperde bezwaren. j stedelijk onderwijs aan, dat ingevolge de De raad geeft dan een gunstig adviestoename van het aantal leerlingen en de' tot verklaren van nieuwe normen uit 10 klassen is vermeer- I aangaande de vraag buurtweg nr. 10, de St. Jobstraat, tot een weg van groot verkeer. Om de verwezenlijking van het plan van aanleg voor de wijk «Varkensmarkt» mo gelijk te maken, gaat de raad over tot de aanwerving der huizen 11, 12, 13 en 14, ge legen Varkensmarkt. Op verzoek van de gasdienst gaat de raad akkoord met het modelreglement tot uitbreiding van het gasnet in straten aan gelegd door partikulieren. De raad gaat vervolgens over tot de aan passing der raming voor leveringen voor de Meisjesschool aan de Binnenstraat. De laagste aanbieding bedroeg 993.792 F. Het lastenboek tot herstelling der gebou wen der «Georgie» alsook de vraag om toe lage wordt aanvaard. De raad gaat akkoord met een kapitaals inschrijving bij de bouwmaatschappij «De- waco» voor een bedrag van 14.000 F. Op vraag, wordt plan van aanleg nr. 1 voor de wijk «Centrum» gewijzigd, een strook van openbaar nut wordt veranderd in een strook voor berg- en werkplaatsen Een paar reeds vroeger gewijzigde plans worden na onderzoek definitief vastgesteld Naar jaarlijkse gewoonte, worden de mo- voor de inrichting van een daliteiten tot het verlenen van een premie 10.000.000 voor het nieuwe aan de bouwers of kopers van een goedko pe woning, vastgesteld. Ingevolge de wet van 29-5-1959 en daar het leerlingenaantal het toelaat, wordt een 5de klas ingericht in de lagere jongens school aan de Nieuw beekstraat. Daar de Minister van Openbaar Ónder wijs akkoord gaat wordt het schooljaar voor de leergang in keramiek bij de Aca demie voor Schone Kunsten gebracht van 6 maand op 40 weken. De raad stemt dan, op de onthouding van de liberalen en M. Bomon na, de begroting voor het bedrijf voor waterbedeling. Schepen Ringoir verklaart hierbij, dat dit jaar zal getracht worden het waterver- lies dat momenteel 38% bedraagt op 20% te brengen, te dien einde zal een nieuwe proefbank worden aangekocht en zal naar voorbeeld van andere gemeenten beroep gedaan worden op specialisten. Iedereen verklaart zich hiermede akkoord en hoopt dat het plan gunstige resultaten zal opleve ren. De raad stemt dan de gemeentebelastin gen voor het jaar 1960. De tarieven zijn de zelfde als voor 1959. Maar om te voldoen aan het programma der C.V.P. wordt de speciale belasting op de tijdelijk vrijgestel de gebouwen afgeschaft. Nu vangt de bespreking van de stedelij ke begroting voor het dienstjaar 1960 aan Volgens schepen Claus is het de gewoonte dat iedere schepen zijn beleid en de voor uitzichten verantwoordt. Hij spreekt eerst over de (door hem) gevoerde bouwpolitiek de urbanisatie en de uitbreiding der ver lichting en waterleiding. Hij belicht het economisch belang der bloemenveiling als ook de werken aan het nieuw brandweerar senaal, het politiecommissariaat, de gebou wen der Couverture en het oud-hospitaal Schepen Claus spreekt dan vervolgens over de plannen, die in 1960 zullen worden uit gevoerd, o.a. de overwelving der waterloop nr. 50-51. het nieuw slachthuis, de restaura tie van het belfort met de plaatsing van de mekanische beiaard en de verlichting van het uurwerk, de uitbreiding van de sportcentra, de vergroting van de be graafplaats, het groene plan, dat nu reeds in uitvoering is. Tot slot drukt de schepen van Openbare Werken de hoop uit te kun nen starten met de definitieve plannen van de zolang verwachte schouwburg. Hij ver meent dat deze korte opsomming een beeld derd. Deelt mede, dat van 4 januari ek. 4 ;choolautobussen zullen rijden. Hij bepleit de oprichting van een cultuur-centrum, op dat van daar uit nieuwe initiatieven zouden worden naar voorgebracht. Hij hoopt dit jaar een 14-daagse der kunst te kunnen inrichten, om op deze wijze de aandacht te kunnen vestigen op het kultureel leven in onze stad. Hij hoopt dit jaar een 2de stadsbibliotheek te kunnen inrichten in de Arendschool om op deze wijze het aantal uitleningen dal nu 33.000 bedraagt nog te zien toenemen. Tot slot deelt hij mede, dat het comité vc*>r toerisme nieuwe initiatie ven uitwerkt om het toerisme te bevorde ren. Schepen De Haeck zijn bekommernis gaat vooral naar het woning- en jeugdpro bleem. Hij geeft uitleg aangaande de strijd tegen de krotten en over de uitbreiding van onze 2 sportterreinen. Hij herinnert even aan de sociale vergoedingen die werden in gevoerd, aan de herinrichting van de socia le dienst en aan de mecanisatie van zekere gemeentediensten. In de begroting var 1960 is 10.000.000 voorzien voor de oprich ting van nieuwe volkswoningen. 5.000 000 kinderkrib slachthuis 1.250.000 voor de uitbreiding van het kerk hof en 1.800.000 fr. voor de aankoop van nieuw materiaal en een wagen voor de rei nigingsdienst. Hij vermeent, dat de meeste van deze punten in 1960 zullen kunnen worden uitgevoerd. Als laatste spreker melden wij Schepen Ringoir. Hij bespreekt even de toestand van het stasspersoneel, alsook de sociale en mate riele voordelen waarvan het kon genieten sedert 1959. Hij heeft een woord van dank voor het werk, dat door J|et stadspersoneel in de loop van dit jaar werd gepresteerd Hij spreekt met lof over de economische dienst, welke samen met de handelskamer en het actiecomité zijn medewerking ver leende aan tal van initiatieven. Terloops vermeldt hij de bijval der vrijwillige zon dagsrust en het groot succes der 12de han delsfoor. De heer Schepen geeft dan een uitge breid verslag aangaande de budjetaire toe- stand der stad. Hij maakt een vergelijking i met de voorgaande begroting en licht de j begroting van 1960 toe. Deze begroting i sluit met een mali, waarvan de bijzonder ste oorzaken liggen bij de toeneming vam I de personeelsuitgaven, de vergroting der i I schuldenlast, de verhoging der toelage aan de C.O.O., de tewerkstelling der werklozen en de sociale lasten Voor de gewone dienst bedraagt het totaal der gewone ontvangs ten 91.922.562 en der gewone uitgaven 108.022.401, wat dus een globaal te kort is j van 6.728.951 F. Dit te kort zou met onge veer 5.000.000 kunnen verminderen wegens een verhoogde toelage van het ministerie zodat de huidige raming een te kort laat veronderstellen van ongeveer 1.000.000 F. Wat nu de buitengewone dienst betreft bedragen ontvangsten en uitgaven 124 mil joen 213.316 F dit om het voorgenomen programma van werken te kunnen uitvoe ren. Schepen Ringoir vraagt de begroting te stemmen en vertrouwen te hebben in het College. Na een korte tussenkomst van de hh Cornelis, Bomon en De Stobbeleir, welke een duidelijk antwoord krijgen van sche pen Claus en Ringoir wordt de begroting in haar geheel goedgekeurd. De liberalen en de h. Bomon stemden NATUURLIJK tegen. Doelman Mortier was te ver uitgelo p< n ca Gaston Vander Eist kon het eerste Aalsterse doelpunt aantekenen. Cliché «Het Volk» PERSNOTA Zopas heeft de Bank van Brussel ten be hoeve van haar aandeelhouders en clientele een brochure het licht doen zien waarin de essentiele gegevens voorkomen van de onlangs van kracht geworden wetten en be sluiten betreffende de economische expan sie. Het is de bedoeling om voor de indus triëlen de wetteksten te verklaren welke zij bij gebrek aan tijd niet steeds kunnen raadplegen. Het is een vulgarisatiebrochu re maar zij vermijdt een te grote vereen voudiging en laat slechts die elementen ter zijde welke voor de verantwoordelijke be drijfsleiders van geen nut zijn. Deze publi catie is actueel, op een ogenblik waarop de toenemende concurrentie in de gemeen schappelijke markt onze industriëlen ver plicht tot de noodzakelijke aanpassingen, en zij dus snel moeten beschikken óver de informaties in verband met de hen geboden mogelijkheden. De wet van 24 mei 1959 betreffende de verruimde kredietfaciliteiten ten voordele van de ambachten en beroepen in de Mid denstand vormde reeds het onderwerp van een brochure van de Bank van Brussel. De BESTUUR DER POSTERIJEN I wijls heeft gewijzigd, mag men thans zeg- wv,„ro wt„. Denk aan de andere postgebruikers: over- gen dat elke plaats een titularis heeft, die i thans van de pers ge omen r last de brievenbussen niet met omvangrijke zendingen: postloket. bezorg ze, zo mogelijk, aan een cOo TOT 5 JANUARI kunnen leerlingen van poësis en retori- ka (of gelijkgestelde klassen) en hoog studenten en studentinnen (of deze die hogere studiën volgen), inschrijven voor het DERDE WELSPREKENDHEIDSTORNOOI van GROEP TIJL. SCHIFTING Zaterdag 9 januari te 17 h. FEESTZITTING zaterdag 16 januari 1960 te 19,30 h. telkens in de Feestzaal van het Stadhuis. Inschrijvingen en inlichtingen bij dhr. Frans De Koninck, Vrijheidstraat,54, Aalst. HANDELSINLICHTINGSBUREAU vraagt PLAATSELIJKE ONDERZOEKERS wonende ,te Baardegem, Meldert, Moorsel Hofstade, Mere. 25 Fr. per onderzoek 4- j postkosten. Schr.: INFOR, Komedianten straat. 14, Brussel. i VOETBALBESCHOUWINGEN door Louis DE PELSMAEKER. EEN OVERWINNING WAARD, EENDRACHT «VERVIERS, VERV1ERS» schreeuwden de supporters van Cercle Brugge toen de Eendrachters aanstalten maakten om terug te keren. Zij wilden daardoor de kwetsu ren van twee hunner spelers De Mey en Michiels in een vals daglicht stellen, en eenvoudig de schijn opwekken dat de j Aalstenaars daarin schuld hadden. Niets was echter minder waar en de spelfazen j die oorzaak waren van de uitschakeling van beide Bruggelingen waren zo zuiver als het maar enigszins kon. Wij zelf heb ben er een eenvoudige verklaring voor Cercle Brugge was in de eerste helft over speeld en had helemaal niets in te brengen, in één woord, ze moesten het meesterschap van de Eendrachters erkennen en juist dat zat hen dwars. Dat is feitelijk de enige wanklank van de schitterende wedstrijd die de wit-zwar- ten hebben opgedist, en die nogmaals het vertrouwen versterkte dat men mag koes teren in een eventuele promotie VAN DER ELST Indien er vooral een speler in de kijker is getreden, dan was het ontegensprelijk Gaston Van der Eist, die niet alleen de twee Aalsterse doelen skoorde, maar tevens talrijke akties in mekaar stak die evenzeer met een doelpunt konden bekroond worden. did ctzii bit uicti ia 1 i als het ware een vaste waarde is geworden, deert de vijf wetten die m de loop varde Zowel de jeugdige Bert De Boeck. als de zomer werden Bestemd en die een gemeen- nieuwbakken Eendrachter Tienne De Vijl- schappelijk doel hebben, namelijk de be- der hebben zich voorgoed ingeburgerd, en .vordering van de investeringen in de Bel- we weerspiegelen slechts de mening van gische economie. wee zovele Eendrachtmensen indien we de wens uitdrukken dat de huidige elf nog voor ve le weken in hetzelfde verband zullen blij ven. Optimisme is troef, de promotiepoorten hebben hun grendels afgegooid, het komt er nu alleen nog op aan om de ultieme stoot te kunnen geven oo° BIJ DE AALSTERSE TWEEDE PROVINCIALERS. ADELAARS TWEE PUNTEN RIJKER Indien de overwinning van Adelaars zeer overtuigend geweest is zo was het ook dan mag men nochtans niet uit het oog verliezen dat Herzele een tegenstand heeft opgebracht, die lange tijd zeer drukkend was. In die periode heeft doelman Van der Burght echter schitterende dingen gedaan, en het was feitelijk aan hem te danken dat er geen doelen zijn op het bord gekomen. Toen de bezoekers begrepen dat het alle maal boter aan de galg was. begreep men in de voorhoede van de Oranjen dat het van de dieptepassen moest komen, iets wat vooral het duo Paul Van den Eeekhout- Wauters dubbel gevaarlijk maakte. De wetten voorzien voornamelijk een financiële hulp en de drie andere wetten bevatten fiscale steun maatregelen. De wet van 17 juli 1959 vervangt het ge hele systeem dat door de wetten Duvieu- sart (1953) en Rey (1957) werd ingesteld. De financiële voordelen welke eruit voort vloeien bestaan o.m. uit een Staatsbijdrage van een der rente die door de bedrijven moet worden betaald, de Staatsgarantie voor zekere investeringskredieten, fiscale vrijstellingen in verband met de vorige operaties en de mogelijkheid om renteloze voorschotten te verkrijgen voor het klaar stellen van nienwe produkten. De financië le hulp is een algemene hulp daar zij wordt verleend aan de om het even waar in het land gevestigde bedrijven. Zij wordt in bepaalde gevallen, o.m. in periodes van recessie nog versterkt. Het gehele systeem is in de brochure klaar uiteengezet. De wet van 18 juli 1959 onderscheidt zich van de vorige wet doordat de financiële hulp welke zijn verleent beperkt is tot de bedrijven die zich in de ontwikkelingsge bieden bevinden. Het doel van de wet is de sociale en economische moeilijkheden van j die gebieden te verhelpen. In het merendeel rechtbuiten van de Ajuinen werd immers tweemaal door de verdediging gestuurd, en 'der gevallen versterkt deze wet de voorde toen de bezoekende keeper begreep dat er len van de voorgaande wet. aan de jongens van president Deneve hele- De drie andere wetten z,jn essentieel maat niets te doen was schopte hij er het "scale wetten, zij beogen de ontwikkeling derde doel zelf binnen. De Herzelenaars der bedrijven door het vrijstellen van be waren immers ten zeerste ontgoocheld over Paalde belastingen op de operaties welke de nederlaag, daar het degradatieprobleem 'tot die ontwikkeling bijdragen. Een van de zeer nijpend wordt en ze elk puntje best wetten stelt de belastbare winsten van de kunnen gebruiken. I bedrijven vrij van de bedrijfsbelasting, ten belope van 30% van de waarde der aan vullende investeringen die in de bedrijven 1 BURGERLIJKE STAND der STAD AALST 'l VAN 23 TOT EN MET 30 DECEMBER 1959 Mannelijk GEBOORTEN 24, Vrouwelijk 18, Totaal: 42 De talrijke gekwetste spelers in acht ge- nomen, die momenteel op het bankje moe- j ten zitten, komt het ons voor dat de Ade laars. met alle mogelijke verdiensten mo gen beladen worden en dat ze voor het sei zoeneinde nog verschillende mooie presta ties op hun aktief zullen nemen. EEN MAAT VOOR NIETS. VOVHARDEN. Bert Cornelis, de trainer van Volharden, die één dezer dagen hoopt op een totale om mekeer bij de groen-zwarten, was er het hart van in dat de ontmoeting tegen Ge- raardsbergen geschorst werd. De Aalste naars gaven immers de indruk dat ze het zeer behoorlijk zouden gedaan hebben en dat de Giesbergenaars lang niet zeker wa ren dat er voor hen iets zou te oogsten zijn. «Het terrein was voor mij trouwens zeer GEBOORTEN BINNEN DE STAD AALST VAN 24 TOT EN MET 27 DECEMBER 1959 Mare Noël, St Jobstraat, 16, Aalst. Rudy De Wulf, Moorselbaan, 324, Aalst. Patrick Van Londerzele, Beukenlaan, 7, Erembodegem. Erna Wailly, Marktweg 12, Aalst. Luc Christiaens, Kampstr., 41 Welle. Paul Van Hemelrijck, Steenweg 42, Bambrugge. Luc De Waele, Dender straat. 14, Erembodegem. Marnix Van Geert, Broeekveldstr27, Mere. Frank Van Vreckem, Dr. E. Verbruggenstr., 4 Ternat. Geert Diependaele, Zwalmkou ter, NH., Erembodegem. Guy Hoefs Langestr56, Hekelgem. Greta De Cos- ter, Vooruitzichtstr., 163, Aalst. Gode- lieve Janssens, Ledesteenwe^, 27D, Erpe Robert Govaert, St. Annalaan, 174 Aalst. Marian Standaert, Groenstr. 92B, Erembodegem. Bart Van der Stockt Bredestraat, 48, Aalst. Valery Van Cau- ter, Assesteenweg, 97-G, St. Katherina- Lombeek. Nadia De Smet, Molenhoekstr. 5A, St. Maria-Leerne. Christel Van Ly- sebeth, Dendermondsestg., 170, Aalst. Noëlla Wynant, Stg op Ninove, 28, Dender leeuw. Kris De Donder, Brusselbaan. 39-E, Hekelgem Guido De Romagnoli Brusselstraat, 20. St. Martens-Bodegem. het spreekt volledig in het voordeel van de 7 En toch kon ik een hattrick lukken, in- Ajuinen dat men nog steeds stand kon hou- dien ik in die bewuste faze niet een tikje den en dat de bezoekende doelman af en tegenslag had gekend. Ik had namelijk een toe een gevaarlijk standje moest opklaren pas onderschept van een Brugs verdediger Niettemin zou het ons een bijzonder genoe- naar keeper Mortier en juist op het mo- gen doen dat men bij het begin van het ment dat ik naast de schitterende Brugse nieuwe jaar. de reorganisatie zou krijgen doelwachter wou besluiten, caprioleerde van alles wat maar enigszins met selekties I het leder zo verraderlijk dat ik het met de j te maken heeft We willen er voorlopig r buitenkant van de voet naast de paal deed nog niet meer over zeggen, maar het is een worden gerealiseerd. Een andere wet be vordert de fusie, de opslorping en de in breng van takken van bedrijf van de ven nootschappen door het vrijstellen van de belastingen. Deze vormen een rem op der gelijke operaties en aldus ook op de con centratie van bedrijven. Een derde wet stelt de verkoop van activa waarop over waarden worden gerealiseerd vrij van be lastingen, ver boven de limiet welke door de vorige wetgeving was toegestaan. Voor waarde daartoe is dat de overwaarden op nieuw voor produktieve investeringen worden aangewend. Dit kort commentaar schets de grote voordelen van de verleende fiscale en fi nanciële maatregelen. Nauwkeurig bepaal de voorwaarden moeten echter worden ver goed bespeelbaar, en indien het dan aan de i vuid om van de Wetten te kunnen profite- drie en dert-gste minuut toch zo slecht was I De brochure van de Bank van Brussel dan moest er feitelijk nooit begonnen zijn!» geef^ van bet gehele systeem der wetten Dat was ook een waarheid. In elk geval. hc]aar beeld. OVERLIJDENS: belanden, Frans Vernimmen, wever, 42 j., echt. van Niemand van de Eendracht-supporters Celestina Van Geetreruyen, Hamme. Kaal- heeft djt missertje aan Van der Eist willen dries, 52. aanwrijven, daarvoor waren zijn verdiens ten werkelijk te groot, doch het is eenvou- Jan Baptista Van Cauwenbergh, 81 j. wedr. van Maria Ruyssinck, Diepestraat,78 Jozef Evarist Uyttersprot, 74 j., wedr. Jo sephine Meyts, Iddergem, Hoogstr., 12. Pieter Jan De Schouwer. 77 j.. wedr. van Maria Van Muylders en Amelia Adelia Vereerstraeten, $>teenhuffel, Smisstr., 76. Anna Maria Van der Biest, 63 j., echte van Franciscus Pauwels. Sehendelbekehof- straat, 3. Anna Mathilde Schouppe, 64 J., echte, van Gustaaf Van Caenegem, Erpe, Roose- veltlaan. 4. Prosper Roelandt, 84 J., wedr. van Maria Meganck, Langestraat, 113. Gustaaf Van Daele, stationoverste, 63 j wedr. van Julia De Ruyver, echt. van Ger- maine Huybens, Lede, Statiestraat, 48. Joannes Baptista De Wolf, 76 j., wedr van Maria De Brouwer, Paddenhoek, 58. Maria Blondina De Pues, 74 J,. wedr. Petrus Spillebaut, Keienberg, 22. 1 overleden kind van minder dan 1 jaar 2 doodgeboren kinderen. HUWELIJKEN Hugo De Vos, technisch ingenieur, Asse rendries, 14, met Marie-Louise Van Hoor de, verpleegster, Welvaartstr., 201. Frangois Simal, regent, Kerkhoflaan, 65 met Mariette Amand, nijverheidsbediende Meuleschettestraat, 73. dig een bewijs dat men wel tweemaal het juiste ogenblik kan kiezen, maar dan een derde keer toch op een blauwtje kan lopen. Dat er werkelijk vaart zat in de wit- zwarte aanval, bewijst de zelfzekerheid, waarmee Gaston Van der Eist en Etienne De Vijlder aan het werk gingen, toen de Pruggelingen voorsprong hadden genomen cn de Eendrachters op zoek gingen naar de gelijkmaker. Een knipoogje was voldoen de om de groen-zwarten een punt te ontfut selen HET IS EEN PLOEG Men mag volstrekt niet denken dat we ons door die twee rozen van Gaston Van der Eist lieten verblinden, verre van, doch we vonden het bijzonder karakteristiek dat de aanvaller, die door velen zijn gemis aan doelpunten wordt aangewreven, nu uitpakt met twee goals, die dan nog het resultaat hebben bepaald. De algemene kenmerken van de huidige feit dat men een willen invoeren gans ander systeem zal oOo— KORPORATIEF SPORTVERBOND GEWEST AALST. DE UITSLAGEN Vieux Temps Financiën 0- DE RANGSCHIKKING. 1 Bank van Brussel 2. De Vlieger 3. Financiën 4. Vieux Temps 5. Windey 6. Telegr.-Telef. 7. Union Chimique 11 9 0 2 24 8 20 10 6 2 2 24 12 14 9 6 2 1 28 7 13 10 3 4 3 24 10 9 9 3 5 1 13 17 7 10 2 7 1 12 29 5 11 1 10 0 5 52 2 oOo AALSTENAAR LOUIS HEMMERIJCKX WERD GEHULDIGD. De gekende Aalsterse sportfiguur en on derdirecteur van een belangrijke bankin stelling, h. Louis Hemmerijckx, werd door bondvoorzitter Arnold Standaert van de B W.B. en door gouwvoorzitter Josse Du- chateau gehuldigd om zijn STATISTIEK DER VERKEERSONGEVALLEN Tijdens de periode van 21 tot 27 decem ber hebben zich op de wegen in de agglome raties, onder rijkswachttoezicht, 929 onge vallen voorgedaan, waarbij 16 personen ge dood, 159 zwaar en 459 licht gewond wer den. Op 24 en 25 December gebeurden er 325 ongevallen, waarbij 8 doden ter plaatse en 61 zwaargewonden te betreuren waren Tij dens het weekeind van 26 en 27 deden zich 240 ongevallen voor waarbij 3 doden en 44 zwaargewonden te betreuren vielen. De voornaamste oorzaken van de dode lijke ongevallen waren gevaarlijk voorbij steken 1 dode; overdreven snelheid 2; geen voorrang verleend 4; oordeelvergissing en gebrek aan oplettendheid 4; voetgangers die rijweg overstaken zonder aandacht te ge ven 2; andere omstandigheden 3. Per provincie is de verdeling aldus Brabant 152, West-Vlaanderen 126, Oost- Vlaanderen 127, Antwerpen 82, Limburg 77, Luik 127, Luxemburg 35, Henegouwen 152, Namen. 51. oOo LOTENLENING TENTOONSTELLING 1958 Bij de 86e trekking van de Lotenlening zilveren jubi-^van de Tentoonstelling 1958 is een lot van leum als~B. W.B. Afgevaardigde. Hij kreeg 11.000.000 F gevallen op obligatie nr. 895.543 hiervoor de gouden herinneringsmedailje cen van 100 000 F op obligatie nr. van de B.W.B. aangeboden, en kreeg tevens 11.116.927 en een lot van 50.000 F op obli- Eendraehtploeg zijn beslist niet talrijk, ze 'de verzekering dat minister Meyers hem de !8atie nr 1.045 804. worden als hel ware overkoepeld door een gouden medailje van de Leopoldorde zal Al de andere obligaties feit, dat men nog niet zo vaak mocht be- overhandigen. De verdiensten van de heer 885.301 tot 885 600, klemtonen EENDRACHT AALST IS MO- Hemmerijckx zijn voldoende gekend, voor- MENTEEL EEN GEHEEL a' 'n het Aalsterse, voor ons zijn de huidi- Inderdaad, nadat men zolang heeft ge- Be huldeblijken slechts een bekroning van der groepen 1.116.901 tot 1.117.000, 1.045.901 tot 1.046.000 zijn terugbetaalbaar op pari. zocht naar een defensie, die het vertrouwen j het werk dat hij reeds heeft gepresteerd waardig was, nadat men de aanval zo dik- ien dat wa^ no8 komen moet L. D. P. 1 Vernntw. Uitgever. G. Sanders, St. Jorisstraat, 25, Aalst

De Gazet van Aalst | 1959 | | pagina 4