1 SPORTNIEUWS ben dol op 3'oabelta 1. .1 BURGERLIJKE STAND der STAD AALST VAN 16 TOT EN MET 22 MAART 1960. GEBOORTEN Mannelijk 40, Vrouwelijk 30, Totaal 70 OVERLIJDENS Irma Joanna De Smet, 58 j., echte Edgaro De Troyer, De Vilanderstraat, 65. Celina Constantia De Wolf, 65 j., echte Pierre Ghysbrecht, Moorselbaan, 130. Cyrille Isidoor Hoffelinck, landbouwer, 62 j., ongehuwd, Koolstraat, 42. Pieter Xaveer Van der Borght, metser 75 j., echt. van Paulina Christiaens, Asse, Krokegem, 154. Omer Joseph De Wolf, slachter, 56 j., echt. van Jeanne Van Gyseghem, Ophasselt, Vrijheidstraat, 44. Jan Batist Pardaens, 75 j., echt. van Florence Haemeryckx, Erembodegem, Res- schebekestraat, 41. Jan Augustijn De Vos, schrijnwerker. 75 j., wedr. Van Joanna Van Langenhoven. Ternat, Assestg., 41. Cyrillus Van den Broeck, 68 j., echt. van Irma Roelandt. Nieuwer kerk en, Haaltert- straat, 14 Leonard Theophiel Louise De Rijcke, technisch klerk, 34 j., echt. Blondine Van Riet, Moerzeke. St. Baafswijk. NH. Frans Gustaaf Van Durm, kiekenkweker, 62 j., echt. Maria Matthijs, Heldergem, Kerkstraat, 76. Stephania Angela Gabriella Troch, 39 j., echte van Leon Latoir, Moorsel, Baron de Meerstraat, 3. Maria Joanna Boqaez, 88 j., wede. André Callebaut, Kattestraat, 34. Adolf De Wit, 79 j., wedr. Joanna De Moor, Borluutstr., 4. Theophilus Sleeuwagen, gepensioneerd rijkswachter, 72 j., echt. Maria De Jaeger, Merestraat, 55. Alida Maria Luyckx, 62 j., echte. Jozef Mortier, Kerkhoflaan, 79. Overleden kind. van min. dan 1 jaar 1. Doodgeboren kinderen 3. HUWELIJKEN Chery Luycx, houtbewerker, Jan de Windtstr 36, met Annie De Haeck, stikster Bredestraat, 148. Marcel Van den Broeck, beroepsmilitair Nieuwerkerken, Dorpstr;., 1, met Arlette Schoon, naaister, Hovenierstraat, 84. Joannes Ketels, wedr. Juliette Wagemans en van Maria Secretin, Temse, Vooruit gangstraat, 2, met Brigitta De Schrijver, wede Emilius Smet, Merestr., 133. oOo VERKEERSONGEVALLEN Tussen rijwiel met hulpmotor ge stuurd door Van den Berghe Leo van Brussel, die het rijwielpad volgde, en de auto gestuurd door Peerlinck Gustaaf van Wetteren had een botsing plaats aan het kruispunt Arbeidstraat en Capucienen- laan. Lichte kwetsuren werden veroor zaakt. Op de Gentsesteenweg ter hoogte van de Boudewijnlaan, tussen de bestuurder van het rijwiel met hulpmotor Ceder Cle mens van Erpe en de auto gestuurd door Van den Borre Edgard, Parklaan Aalst Lichamelijk letsel werd veroorzaakt. In de Brusselsestraat tussen de perso nenwagens onderscheidelijk gestuurd door V. A. en M. K. beiden van Aalst Lichte kwetsuren. In de Molenstraat tussen de auto en de moto, respectievelijk gestuurd door Van Limberge Marcel van Hofstade en Neetens A. van Aalst. Kwetsuren werden veroor zaakt. Op de Molendries werd de zonnetent van het huis Nr. 28, eigendom van D. B. R. door een autowagen beschadigd. In de Beekveldstraat werd het voetpac beschadigd, door een vrachtwagen ge stuurd door II. O. van Lebbeke. Op het kruispunt Capucienenlaan- Gensestraat kwam de personenwagen on derscheidelijk gestuurd door A. W. van Meldert en M. M. van Aalst. Laatstgenoem de reed achteruit en raakte op die wijze de wagen van eerstgenoemde. Enkel stoffelij ke schade. Op het kruispunt Vredeplein-Vrijheid straat, tussen de auto gestuurd door D M P. van Gent en de auto gestuurd door S.K van Aaigem. Stoffelijke schade. I Op de Kerkhoflaan Ier hoogte van bet i kruispunt met de Geraardsbergsestraat tussen de bestelauto gestuurd door V.D.D.F i van Polare, die van de Kerkhoflaan naar hogervermeld kruispunt reed en de motor- driewieler gestuurd door T. C. van Aalst die in de Geraardsbergsestraat uit de rich ting van de Haring kwam en over het kruispunt* links afzwenkte naar de Kerk hoflaan. Enkel stoff. schade. «Oo BILJARD. BEKER DER BELOFTEN. Uitslagen van Zaterdag 19e maart. In het lokaal B. C. Driehoek. B. C. Driehoek, 2,55 m. Vinck 30 22 29 3 Geeroms 31 29 36 4 Gits 34 16 17 4 B, C. Kromme Stok De Neef 23 23 29 4 Meert 25 25 36 3 De Bundel 29 29 17 7 In het lokaal B. C. Krijt op Tijd. B. C. Krijt op Tijd 2,30 m. Laermans 25 20 22 5 Ernst 34 34 24 8 Trogh 35 23 28 5 B C. Onder Ons. Boel 45 45 22 8 V. d. Velde Th. 45 37 24 9 V. d. Velde W. 45 45 28 8 26 26 30 6 36 36 28 6 36 36 38 5 36 15 30 3 39 25 28 4 47 39 38 4 38 38 43 20 28 26 29 In het lokaal Nooit Volleerd B. C. Nooit Volleerd. 2,30 m. Schandevijl Wauters Wauters B. C. Palace. Schoukens Legrand V. d. Berghe In het lokaal K. B. C. De Biljartvrienden K. B. C. De Biljartvrienden 2,10 m. Lecompte 36 36 28 5 Hendrickx 44 V. d. Velde R 48 B. C. St, Martinus Klinck 43 Eeman 43 Beeckman 51 Uitslagen van maandag 21e maart In het lokaal B. C. Kromme Stok. B.C. Kromme Stok. 2,10 m. De Neef 33 33 26 Meert 36 25 30 I De Bundel 41 41 31 K. B. C. De Biljartvrienden I Lecompte 36 23 26 j Hendrickx 44 44 30 Van de Velde R. 48 46 31 In het lokaal B. C. Onder Ons. B. C. Onder Ons, 2,30 m. Boel 45 45 28 V. d. Velde Th. 45 45 31 V. d. Velde W. 45 43 35 B. C. Driehoek Vinck 38 37 28 Geeroms 39 38 31 Gits 42 42 35 In het lokaal B. C. Palace B. C. Palace 2,55 m. Schoukens 29 23 23 Legrand 31 17 18 V. d. Berghe 38 34 22 B. C. Krijt op Tijd Laermans 20 20 23 Ernst 27 27 18 Trogh 28 28 22 In het lokaal B. C. St. Martinus B. C. St. Martinus 2,30 m. Klinck 38 38 22 Eeman 38 22 25 Beeckman 45 37 19 B. C. Nooit Volleerd Schandevijl 26 12 22 Wauters 36 36 25 Roelandt 39 39 19 ALGEMEEN KLASSEMENT NA 3 SPEELDAGEN 1. B. C. Nooit Volleerd 14 P 2. B. C. Krijt op Tijd 13 P 3. K.B.C De Biljartvrienden 11 P B. C. Kromme Stok 11 P 5 B. C. Sint Martinus 10 P B C. Onder Ons 10 P 7. B. C. Palace 6 P 8. B. C. Driehoek 4 P VOETBALBESCHOUWINGEN door Louis DE PELSMAEKER. WIE IIAD DAT GEDACHT VAN EENDRACHT Indien men ooit een voetbalgeestdrift mocht bewonderen in de Ajuinenstad, dan zal dat wel enkele weken terug geweest zijn, toen de promotiekansen van Een dracht Aalst werkelijk vormen aannam. De inaktiviteit van Gaston Vander Eist en de nederlaag tegen Patro Eisden op eigen veld, hebben de kruik doen overlopen, zodat men plots tot de realiteit terugkeerde en besef te dat het nie.t van een leien dakje zou lo pen. Het ging zelfs zover dat men op het huidige ogenblik vreest voor een weinig bemoedigende eindstrijd, want de neder laag op Club Diest heeft de pessimisten nog meer bevredigd. Vermits het nu hetzelfde Patro Eisden is, dat Eendracht en Merksem komt bedreigen, wordt het meer en meer duidelijk dat het niet een onderonsje zal worden tussen laatstgenoemde^ maar dat de Limburgers terecht promoveringskansen mogen koesteren Het zal dus niet hoofd zakelijk tegen Olse Merksem gaan. maar in eerste instatie tegen Patro Eisden. dat wel de grootste voetbal verrassing is die men sinds jaren in de Belgische voetbal kompetitie heeeft gezien. ULTIEME BEVESTIGING De indruk van Patro Eisden is tijdens de voorbije weken zo overtuigend geweest dat het nu aan iedereen als logisch zou voor komen moesten de Limburgers promove ren, want. ze vormen de jongste en de beste formatie van de reeks. En nochtans had ook het Aalsterse team heel wat allure toen men de jongens van Marcel Vercam- men ging in de ogenkijken. Het wilde ons namelijk voorkomen dat de wit-zwarten werkelijk op hun sterkst stonden, al bleef de «troef Plas» toch altijd een vaag punt, waarop niemand antwoord kon geven. Wel nu, het is een tegenvaller geworden, over de ganse lijn dan nog, vermits zelfs een mi nieme voorsprong van de Ajuinen niet kon behouden blijven Het is een klinkende weerwraak geworden van de gastheren die verleden seizoen ook met een voorsprong naar de kleedkamers trokken, maar daar na de kous over de kop kregen. De wit- zwarten kregen nu hun beurt, doch dit keer stond er een heel wat grotere inzet op het spel, vermits men thans van een hergroe pering zal mogen spreken. Hoe ook, tot nogtoe is een nederlaag nooit zo pijnlijk aangevoeld als het puntenverlies op Diest, waar het Eendrachtteam in een »new look» vorm was gestoken, maar waar men op een opvallend blauwtje liep. Men vraagt zich immers af, welk elftal de volgende maal uit de slektiebus zal ge haald worden EEN VOORSPRONG.. EEN NEDERLAAG- Indien men de wedstrijd op Diest in wei nige woorden zou willen samenvatten, dan kan men in elk geval geen lovende woor den uit voor 't spelpeil dat vooral langs de Aalsterse zijde op een zeer laag peil stond. En toch gingen de Eendrachters met een nippe voorsprong naar de kleedkamers j toen Poliet Van den Bocsh enkele minuten voor de rust de skore opende, op een voor zet van Willy Plas. Was deze verdiend? Ja en neen, want de Aalstenaars hadden tot dan toe zeker geen indruk gegeven die een leidersploeg waardig was 1 Toen het na de rust dan hoofdzaak werd om de kleine voorsprong te behouden, kon men niets in brengen tegen een Diesters offensief, dat wel af en toe vergemakkelijkt werd door een paar missertjes van de Aalsterse de fensie Hoe ook, de leiders werden onkennelijk en toen men in de voorhoede talrijke oer mutatie doorvoerde Ellegeert op de rechtervleugel, A. Van Poelvoorde aanvals leider o.a. bleek het zeer vlug dat de Eendracht-zelfzekerheid tot het ver'eden behoorde Het vonnis viel, en de wit-zwarten kre gen als toemaatje in de kleedkamers te ho ren dat Eisden overtuigend winnaar werd op Malinois. Het moet nu ongetwijfeld af gewacht worden of de nederlaag tegen de jongens van Celle Vercammen geen morele gevolgen zal hebben, want, eerlijk gezega het wordt voor de selektieheren toch ook stilaan een probleem om nog een elftal tus sen het krijt te brengen, dat met sukses de titelstrijd kan betwisten. Wie wordt de wit te merel oOo OOK NEDERLAAG VOOR ADELAARS, SPIJTS SCHITTERENDE WEDSTRIJD. Evenals hun stadsgenoten van Volhar den, moesten ook de Oranjen op nippe wij ze de duimen leggen tegen de tenoren van Olsa Nederbrakel. De oorzaak van de ne derlaag van de Oranjen is niet ver te zoe ken, het was eens te meer de voorhoede die zonder punch in het veld kwam, en alle schitterende akties om zeep hielp. Noch tans werd aan de Brakelaars nooit eer duimbreed toegegeven en waar de Ajuinen defensie zich volledig op de hoogte van haar taak toonde, werd het voor elkeen een zekerheid dat de gasten niet zonder kleer scheuren huiswaarts zouden trekken. Toen de bezoekers dan toch een opening vonden en aan het stuur kwamen, was voor de Aalsterse voorlijn het ogenblik gekomen om hun tanden te laten zien. Jammer faal den ze over de ganse lijn, zodat de Olsa- mannen in het bezit van de zege bleven. Al met al een gelukkige overwinning voor Ne derbrakel, die nooit of nooit de ganse buit zouden veroverd hebben, indien er bij de gastheren iemand was geweest met een klein beetje schietpoeder in de schoenen p—EggrgAgmMiWiagf'ji. jhm INTERSCHOLENCROSS TE AALST. Van lïolsbeke, Mertens. De Wachter en Van der Hoeven de winnaars. De interscholen cross-country, ingericht door het Stedelijk Sportcomité, kende een buitengewone belangstelling. 385 studenten kwamen aan de startlijn, hoewel het na tuurlijk de vertrouwde namen zijn die op de voorgrond zijn getreden. UITSLAGEN. Miniemen 1. Van Holsbeke Albien (St. M.) 2. De Kegel André (St. M.); 3. De Wae- le (K.A.); 4. Vinck (VTS). Interclubklassement 1. V.T.S. 132 p.; 2. Sint-Maarten 135 p.; 3. kon. Ath. 271 p.; 4. St. Laurentius 396 p. Cadetten (1000 m.) 1. Mertien Julien (V.T.S.) 2'40"; 2. Leus Etienne St. M.); 3. De Leeuw, 4. Nuel (beiden van V.T.S. 1 Interclubs 1. V.T.S. 88 u.; 2. St. Maar ten 253 p.; 3. St-Laurentius 543 p. Scholieren 2000 m. 1. De Wachter Ulrik (VTS) in 5'21"; 2. Gordebeke Herman (St. M.); 3. Van Damme J., 4. Schollaert Freddy (beide van VTS) Interclub 1. V.T.S. 76 p. Juniors 4.000 m. 1. Van der Hoeven P. in 11'08"; 2. Tusschans Herman: 3. De Smet M.; 4. Van den Abeele Godfried (allen van V.T.S.) Interclubs 1. V.T.S., 15 p. Algem. clubklassering 1. V.T.S. 311 p. De prijsuitreiking heeft plaats heden donderdag 24 maart, te 17,15 h. in de feest zaal van het Stadhuis. oOo KAN VOLHARDEN ZICH NOG REDDEN? Na de nieuwe nederlaag tegen de ieiders van Ophasselt die het nochtans bij de groen-zwarten niet onder markt kregen vraagt elkeen zich angstvallig af of er voor de Ajuinen nog een mogelijkheid bestaat om de dans te ontspringen. Een blik op de rangladder brengt de overtuiging dat deze kansen bitter klein zijn, daar Volharden op haar onmidellijke tegenstander van Lieferinge eventjes 7 punten heeft goed te maken. Op het eerste zicht dus praktisch onover brugbaar, maar gelukkig staat Volharden met vier wedstrijden minder gekreriiteerd wat hen nog een waterkansje geeft om de Eendrachters voorbij te steken. Laat ons nu even de ploegen uit de be dreigde zone onder de loupe nemen en dan bereiken we volgend resultaat Sportief Zulte 22 punten met nog 3 te spelen mat- I chen wat voor hen een totaal van 28 pun ten kan worden; Zingem 22 punten met nog 4 te spelen wedstrijden, wat tot een eind- rekening van 30 punten kan komen; Ade- laars 21 punten met nog 4 te spelen par tijen wat hen samen tot 29 punten kan brengen; Lieferinge 21 punten met nog 2 te spelen kampen wat een maximum van 25 punten kan worden; en tenslotte Vol harden met 14 punten en nog 6 wedstrijden voor de boeg wat tot 26 punten kan reiken. Herzele laten we buiten beschouwing daar voor hen de afdaling een voldongen feit is. Dit kan het resultaat worden van de be dreigden, ingeval ze al de nog te spelen matchen winnen. Natuurlijk dat is onmo gelijk maar het is maar om de verschillen de mogelijkheden op redding na te gaan dat we even deze zienswijze op papier zet ten. Na deze berekening komt het duidelijk aan het licht dat de enige kans van Vol harden ligt in het voorbijsteken van Lie feringe, wat hen ingeval er maar twee ploegen zouden degraderen zou toelaten hun plaats in lie Provinciale te handhaven. Men ziet het is voor de Aalstenaars een wanhopige strijd, maar na hun schitteren de weerstand tegen de koplopers van Ra- pide, is er toch een greintje hoop dat het mirakel van het behoud zich nog kan ver wezenlijken. STAD AALST. TER GELEGENHEID VAN KERMIS ST. APOLLONIA DERDE GROTE PRIJS DE GAZET VAN AALST TWEEDAAGSE voor NIEUWELINGEN B. W. B. op ZATERDAG 23 en MAANDAG 25 APRIL 1960. oOo OKAPI NAAR DE REDDING Scheen enkele weken terug de buiteling voor de blauwtjes een voldongen feit, dan is plots het hekken naar een meer gunstige wind gaan hangen en is het een feit dat de jongens van de Hopmarkt flink op weg zijn om het behoud te verzekeren. De jongste partij tegen Amicale was in deze zin zeer belangrijk dat het tegen een ploeg ging die zelf een wanhopige strijd te voeren heeft tegen het degradatiespook, zodat bij een een gebeurlijke overwinning van de Aalste naars de bezoekende rivalen zouden wor den voorbij gestoken. De Ajuintjes hebben gretig deze kans gegrepen en stelden met een schitterende start hun gasten reeds vrij vlug voor een voldongen feit. Inder daad toen reeds na enkele minuten spel de stand 90 wees in het voordeel van de lokalen twijfelde niemand meer aan het eindresultaat dat met 48-38 duidelijk aan toonde dat de Aalstenaars overwegend de beste waren. Het was een schitterende ka pitein Frans Van Driessche, in de best mo gelijke zin geholpen door zijn gezellen Troch, Roelandt en Snel, die voor dit prachtig resultaat zorgde. Verantw. Uitgever, G. Sanders, St. Jorisstraat, 25, Aalst. door Luisa-Maria Linares. 18de Vervolg. (verwens ik allen en alles Zal ik nu tosh Beatrix, die haar hoofd op Maurices' heus altijd tot over mijn oren in de sehul- schouder had gelegd, hief dat op en zei iets den moeten blijven door .'en Alles lie- tegen hem, dat hij blijkbaar niet had ver- ver dan dat Ik trouw met Murphy, staan, want hij boog zijn gezicht naar haar toe en kuste haar. Hij drukte een kus op haar haar en het was, of ik een klap in mijn gezicht kreeg Ook Isabel la had alles gezien. Even keken we elkaar aan. Haar blik had iets raadselachtig ver bazing, voldoening, ergernis De mijne drukte razende kwaadheid uit. Wat dacht Isabella de Arozamena op dat moment Ik zou er ik weet niet wat voor over hebben, dat te weten. Op aandringen van Cyrillus, die niets had gemerkt, hervatte zij haar onderbroken ge zang en bleef zingen, tot we aan de «Rin- conada» waren gekomen en Beatrix aan de zorgen van haar tante konden toevertrou wen. Dat is alles. Het is ontegenzeggelijk wei nig, maar had ik geen gelijk, toen ik zei, dat mijn «onderneming» misgelopen was Nu ik mijn koffers aan het pakken ben. Een kus van uw wanhopige GLADYS. 5 ISABELLA'S DAGBOEK Ik weet niet, of ik genoeg fut zal kunnen opbrengen om te schrijven. Dat mijn hand beeft, komt niet alleen door het geschud van de auto. waarin ik rijd, samen met Miss Flynt en de admiraal. De uren, die sinds gisteren zijn verlopen, lijken mij een afschuwelijke nachtmerrie; ik vrees trou wens, dat die mij voorgoed zullen blijven benauwen. Als een slaapliedje heeft het gezoem van de motor op Miss Flynt en haar broer ge werkt. Nu heb ik mijn schrijfblok uit mijn valies opgediept en neem mij voor, een verslag te geven van de gebeurtenissen, die zojuist mijn leven ln de war gestuurd hebben. Daartoe moet ik een uur of wat terug gaan, naar het moment, dat ik bij Beatrix' bed sta, die met een verbonden voet moet blijven liggen. Ik sta in mijn pyjama voor de spiegel mijn haar te borstelen. Wij zijn allebei even neerslachtig, want we hebben pas afscheid van onze vrienden genomen. Diep misnoegd voel ik me ge stemd door het vooruitzicht, nu weer in onze eenzaamheid te moeten terugzinken na de orkaan van vrolijkheid, die over Vil- larza heengestreken is en ons nu onze ver banning doet verwensen. Eigenlijk popel ik er naar, mijn zusjes ontboezemingen te horen over die kus. Want ontegenzeggelijk was het een kus, die Maurice haar vanmorgen heeft gegeven. Een kus is een uiting van tedere genegen heid. Daarom kan ik mij niet voorstellen, dat de beroemde schrijver zonder iets te zeggen doodgewoon is weggegaan. Zacht vraag ik Beatrix, heb je mij niets te vertellen Op wat voor manier heeft Maurice na de thee afscheid van je genomen Hij heeft niets tegen me kunnen zeg- !gen, antwoordt ze klagend. Tante Patricia •hield aldoor haar oren gespitst. Alleen heeft hij allerhartelijkst mijn hand ge drukt En vanmorgen heeft hij je toen wéér niets gezegd Alleen maar toespelingen, niets gede- eideerds. Mijn zusje beschouwt dus een kus r.iet als iets gedecideerds Dolgraag zou ik haar eens onderhanden willen nemen, maar haar gesnik weerhoudt me. Want ja, nu is zij doodongelukkig in hete tranen uitgebarsten en begraaft met een vergeefse poging om zich te verbergen haar gezicht diep in haar kussen. Huil je, Beatrix riep ik stomver baasd Sedert de dood van onze ouders heb ik haar nog nooit zé van streek gezien. En nu gaat hij weg, Isabella Hij gaav weg zonder te zeggen dat hij veel van mij houdt 1 Mijn hele leven zal ik diep ongeluk kig zijn. En zonder haar gekerm te onderbreken verbergt zij haar gezicht tegen mijn schou der. Huil maar niet lieve kind, zeg ik, maar sta intussen op het punt haar voorbeeld te volgen. Ik kan er niet tegen, je verdriet tc zien hebben. Ik ben overtuigd,, dat Mau rice veel van je houdt. Hij heeft tegen mij enthousiast over je gepraat. - Waarom heeft hij dan niets tegen mij gezegd - Kan hij het je niet op een andere ma nier dan met woorden getoond hebben 1 Verlegen schraap ik mijn keel. Ik wil haar geheim niet verraden - Ik ben bang, dat gij en ik ons maar iets verbeelden. - Volstrekt niet Het is wel zo, dat wij niet voldoende levenservaring hebben, romans genoeg gelezen om in dat gebrek te voorzien. Ik zweer je, dat hij je bemint I zonder zich er rekenschap van te geven. In mijn vurig verlangen, mijn zusje te troosten, ben ik bereid te zweren, dat ik jalle zielen doorschouw als een open boek. Als ik hem niet terugzie, zal ik hier in «La Rinconada» van verdriet wegkwij nen. God verhoede dat Als jou onheil overkwam, zou ik geen raad weten. Je zult eens zien... alles komt nog terecht Maar mijn zuster schreit aldoor erger en dat doet me verschrikkelijk veel verdriet. Droog je tranen Hij is nog niet weg. Tussen vandaag en morgen kan nog heel wat gebeuren. Wie weet, misschien krijg ge wel een briefje van hem, of je op hem wacht. Denkt je, dat het kan verzucht ze met een straal van hoop in haar ogen Ja, ik geloof het vast En ik ben op een goed idee gekomen.. Ach, Isabella, ik ben zo bang voor jouw ideeën Maak je maar niet ongerust. Zo be langrijk is het niet. Stel je vertrouwen in me Je weet best van wel, maar.. 'T VERVOLGT De roman, evenals de andere werken var Luisa-Maria Linares, is in boekuitgave ver krijgbaar bij alle boek- en daghladwinkeG tegen de prijs van 40.F. Uitgave N.V. Standaard-Boekhandel.

De Gazet van Aalst | 1960 | | pagina 4