Geboorten binnen de stad Burgerlijke stand der stad voetbal basketball handbal biljart 14 r j/smr JSE&& jasw 4S$W'dBSF /X& PORT van 16 tot en met 22 januari 1968 Johan Dierick, Bredestr. 37 Aalst Peter Uyttersprot, Gentsestg. 31 Aalst Martine Leeman, Gan- zendries 21 Erondegem Con ception Diaz-Martin, Meuleschet- testr. 60 Aalst Jimmy Sienaert Toekomststr. 15 Liedekerke Kathleen De Pelsmaeker, Bergstr. 84 Kerksken Kathleen Verhoe ven, Langestr. 255 Aalst Chris Bosmans, J.B. Callebautstr. 48, Teralfene Yvan Matthijs, Lede- str. 10 lmpe Jenny Smekens, Wilgendries 24 Mere Katie Cleemput, Borluutstr. 23 Aalst Bart Quintijn, Maanstr, 40 Aalst Christa Bloem, Molenstr. 2E Hofstade - Erik De Geyter, Klin- kaert 95 Oordegem Kathleen Clinckspoor, Rammelstr. 80 Lede Bart Meganck, Restertkerkweg 1 Nieuwerkerken -- Conny De Jaeger, 's Gravenkerselaar 3 Haal- tert Kathleen Fabri, Stg. op Brussel 88 Asse Marleen Gry- solle, Speckaertstr. 6 Lede Christiaan Vancoille, Hoogstr. 97 Haaltert Rita De Smedt, Scher- reveldstr. 50 Aalst - Annick Kep- pens, Kattelinnestr. 68 Erpe - Carla Van Caekenbe.tjhe, Hoogstr. 45 Hofstade Patrick Tonneau, van 16 tot en mei 22 januari 1968 Overlijdena Remi Baeyens, zb, 65 j., echt van Mathilda Vlasschaert, Water- torenstr, 37 Aalst. Fernand Roelandt, zb, 82 j., echt van Coleta Rogiers, Dr. De Moorstr. 107 Aalst. Francois Van Der Smissen, zb, 75 j., wedr van Marie 'Ramsdam, Kerkkouter 4 Herzele. Jean Van de Maele, zb, 83 j., wedr van Marie Lefever, Dompel- str. 31 Aalst. Paul Reybaert, metser, 32 j., echt van Adrienne Bosseloo, Berg str. 13-1 Kerksken. Carolus Van Calenberg, zb 77 j. wedr van Maria Van Hauwermeiren Rammelstr. 32 Lede. Mathilda Lambertin, zb, 83 j., wede van Joannes Wageman, Bredestr. 113 Aalst. Guido Croux, bediende, 30 j., echt van Anna Colson, Asseren dries 24 Aalst. Maria Van den Abiel, zb, 80 j., echte van Maurice Nimmegeers, Roklijfstr. 11 Aalst. Joanna Temmerman, zb, 75 .j., wede van Camille De Smet, Dr. De Moorstr. Aalst. Frans Roelandt, breier, ongeh. Langestr. 144 Aalst. Emiel De Schepper, zb, 80 j., wedr van Maria Bogaert, Gaston De Schepperstr. 10 Erembodegem Euphrasia D'Haese, zb, 77 j., echte van Florent De Munck, Kon. Albertlaan 29 Lede. Carolus De Smet, zb, 87 j., wedr van Joanna Geysens, Dool- hofstr. 29 Aalst. Nicolaas De Backer, schoenma kersgast, 53 j., echt van Celina Van Essche, iNieuwbeekstr. Aalst. Raymond Kiekekns, zb, 59 j., Visserstr. 7 Denderleeuw Vero- nique Morlels, Stichelendries 15 Oordegem Christa Claessens, Babbelaarstr. 66 Hofstade - Gunther De Bruyn, Bredeweg 19 Nieuwerkerken Ira Baeyens, Potaardestr. 39 Teralfene Sa- brina Casini, Steenweg 15 Bam- brugge Annick De Groot, Prins- daal 48 BambruggeMarina Van der Haegen, Kasteeldreef 59 Lede Peter D'Houwer, Brusselbaan 88 Erembodegem - Petra Van der Haegen, Stg. op Aalst 45 Welle Christiaan Loeman, Leu- vestr. 135 Erembodegem -- Ka trijn Eeckhout, Stg. op Dender- monde 13 Hofstade Christel Verbeke, Lindestr. 20 Oudegem Anja De Petter, Avouéstr. 8 Moorsel Katie Van Vaerenberg, Lange Zoutstr. 55 Aalst Wim Stalpaert, Nijverheidstr. 9 Mere. Huis COPPENS Nestor de Tièrestraat, 15 Aalst Tel. 212.53 Alleenverdeler der «Koelstra» - kinderwagens Alles voor de baby Zegels Bond Grote Gezinnen Zegels Valols echt van Josephina Coessens, Dijkstr. 14 Aalst. Joseph Cauwenbergh, kabelleg ger, 60 j., echt van Theresia Ver heiden, Kerkstr. 34 Mere. Eduard Hendrickx, metser, 61 j. echtgesch. van Jeannette De Co- ninck, Hof ten Bergestr. 156 Aalst Jan Pauwels, chauffeur, 47 j., echt van Maria Weilekens, Velde- kensweg 29 Denderleeuw. Florent De Munck, zb, 85 j., wedr van Maria Van Dyck, wedr van Euphrasia D'Haese, Lede. Pauline RaemdonckL zb, 68 j., wede van Gustaaf Degraeve, echte van Philemon De Mesmaeker, Mijnherenstr. 14 Liedekerke. Hortensia De Sutter, zb, 76 j., wede van Joannes Troch, Hersink- str. 8 Erpe. Delphyna Walgraef, zb, 75 j., wede van Jan Brys, Ingang Lau- wereys 4 Aalst. Huwelijken Hugo Klinck, fotograaf, G. Pa- pestr. 25 Aalst, met Annie Moort- gat, lerares, Moorselb. 24 Aalst. Willy Ceupens, handlanger, Ra- penstr. 1 Aalst, met Denise Hers- sens, herbergierster, Rapenstr. 1 Aalst. Frans Haeleydt, paswerker, Le- debaan 208 Aalst, met Julia Gee- roms, zb, Kreupelveldstr. 20 Aalst. Johnny Bosman, tech. tekenaar, Botermelkstr. 43 Aalst, met Hei- drun Dresch, bediende, Essen-Kup- ferdreh, Deilbachbrucke 1, Duitsl. Jean-Pierre Van Bever, autogar- nierder, Doornstr. 103 Aalst, met Linda Moens, stikster, 'Hoveniers- str. 103 Aalst. Omer Seminck, zb, Merestr. 25 Aalst, met Hortentia Van de Velde zb, Molendreef 43 Aalst. EEN ONVERWACHT EENDRACHT - SLIPPERTJE De verplichte rustperjode schijnt Eendracht geen goed te hebben gedaan. Hoe kan men anders het mager resultaat tegen hekkenslui ter Oudenaarde uitleggen En zeggen dat Eendracht zich met dat ene puntje nog gelukkig mocht achten, want op een paar minuten voor het einde nam elkeen reeds vrede met de Eendrachtnederlaag. Niemand scheen immers in staat om de 1-2 achterstand op te halen tot Etienne Collijns dan toch in extremis het gaatje vond. Voordien waren er veel verras sende dingen gebeurd. Het begon met een eerste doelpunt van de gasten, waarover zich echter nie mand van de Eendrachtaanhangers zorgen maakte. Toen echter een tweede voltreffer van de bezoekers volgde was de verrassing en ont goocheling in het thuiskamp alge meen. Bij een ploeg die voor de titel speelt zouden zulke dingen toch niet mogen gebeuren, hoor den wij Eendrachtsupporters mom pelen. Inderdaad, de zwakste for matie uit de reeks die bijna met de zege gaat lopen bij de leiders- ploeg is voor deze laatsten beslist geen referentie met het oog op de verdere wedstrijden. Zeker, Eendracht is nadien te ruggekomen, maar dat zulks zeer moeilijk was hebben wij hierboven al geschreven. De oorzaak van deze mindere prestatie kan ge zocht worden in de weinig punch- rijke aanval, waar debutant Rudy Van Den Hautte zich nog de ver dienstelijkste toonde. Het is uit eindelijk de sterke Etienne Collijns geweest die met twee rozen het onheil kon afweren. Het onverwacht verliespuntje van Eendracht heeft natuurlijk ook invloed gehad op de klassering. Inderdaad, indien de rivalen van Bergen het achterstallig partijtje winnen, zou Eendracht meteen 2 punten achterstand tellen op de Walen, terwijl Cercle Brugge met eveneens een wedstrijd minder dan de Ajuinen, virtueel op gelijke hoogte komt met Eendracht. Dus de titel is nog ver van gewonnen. Er liggen nog zeer zware dagen in het verschiet voor de Aalstenaars die hun aanhangers een flinke re vanche verschuldigd zijn. Da volgende speeldag Is er al een beste gelegenheid om de aan hangers te overtuigen van de titel- plannen. Eendracht is immers te gast op Moeskroen, een elftal dat tot de beste ploegen van de reeks kan gerekend worden en gevreesd wordt door alle topformaties. Als Eendracht deze moeilijke verplaat sing zegevierend kan besluiten zou meteen weer alles goed gemaakt zijn. SPORTKRING HEEFT HET BEWEZEN Indien er nog enige twijfel be stond nopens de titelambities van de Sportkringers, dan zal nu nie mand meer twijfelen na het be haalde resultaat te Buggenhout. Deze verplaatsing werd door alle Sportkring - supporters gevreesd, doch deze vrees is ongegrond ge bleken, daar de Aalstenaars op nieuw hun grote superioriteit heb ben bewezen. Met een grootse Roelandt in de twee en een be weeglijke Bellon in de aanvalslijn heeft Sportkring er zelfs vrij ge makkelijk de zege behaald. De Spartanen hebben dank zij een stugge verdediging ongeveer een uur stand kunnen houden te gen de Aalsterse aanvallers, maar toen Roelandt een eerste voltreffer lukte gingen zij definitief door de knieen. Het was tenslotte Bellon die de eindcijfers zou vastleggen. Ondertussen is er vooraan in de klassering wat meer aftekening gekomen en zijn het feitelijk nog slechts Sportkring, Denderleeuw en Wetteren die een grote kans maken op de eindzege. De Ajuinen geven nog steeds de toon aan met een puntje boni op Denderleeuw en twee op Wetteren. De volgende speeldag krijgen de Haringjongens een vrij gemak kelijk hapje op de schotel, daar men de staartploeg van Sparta Geraardsbergen op bezoek krijgt. Dus nieuwe puntenwinst voor de Sportkringers en weer een stapje dichter bij de titel. AREND MISTE FEN REUZEKANS Arend was te gast bij het pun- tenloze Iddergem, zodat de kans op een overwinning zeer mooi was. De Aalstenaars hebben tegen elke verwachting in het onderspit moeten delven met zware cijfers tegen de hekkensluiters, na een wedstrijd waarin de Ajuinen nooit het gewone ritme konden vinden. BIJNA HONDERD VOOR OKAPI Slechts 9 puntjes schoot Okapi tekort om in de partij tegen de Antwerpse Giants het cijfer 100 te bereiken. Meteen zou men den ken dat de Aalstenaars een groots vertoon hebben voorgeschoteld, doch dat was het nu precies niet daar het al te gemakkelijk ging tegen de zeer zwakke gasten. Het liep voor de Okapijongens zelfs zo vlot van stapel dat men noncha lant begon te spelen, waarvan de bezoekers gebruik maakten om een aantal punten op het bord te brengen, zonder echter de Okapi zege in gevaar te brengen. BIJ BLACK BOYS Pallas Gent Black Bays: 55-49 Dit was werkelijk een mooie match met een verbeten strijd van het begin tot het einde, die ten slotte tijdens de laatste minuten werd verloren door een scheids rechter die ook de fouten van Pal- las tegen B.B. blies. Indien B.B. zo voortspeelt mogen zij er zeker van zijn in 1e prov. te blijven. Kadetten B.B. Okapi 47-33 Er was werkelijk strijd tussen deze twee ploegen maar aan het overwicht van B.B. viel niet te tornen. Volgend weekend geen matchen EEN PUNT OP VIER Tegen een brutaal spelend Her stal heeft Eendracht Vrij het op het nippertje moeten afleggen na een wedstrijd waarin men meestal de plak had gezwaaid. De Walen pakten echter de Aalstenaars zo hardhandig aan dat zij in de eind strijd een paar puntjes te kort schoten. Sparta leverde onder impuls van Mare Lootens en Gunther De Schrijver een allerbeste partij te gen Flémalle. Beide ploegen kwa men om beurten aan bod om uit eindelijk broederlijk de puntjes te delen. MARC VAN DER SPIEGEL KAMPIOEN VAN BELGIE In stijgende lijn en met welk brio, stapt de 17 jarige Marc Van der Spiegel van overwinning n^ar overwinning. Inderdaad, na gedu rende een jaar promotie op pro motie geboekt te hebben, had Mare zich verleden zaterdag en zondag te verdedigen tegen de vier beste exceilentiespelers van Belgie in kader 38-2 voor het kam pioenschap van Belgie. Na de te vrezen Van Keerbergen in de voorwedstrijden verslagen te hebben is Mare er tenslotte in ge slaagd in de einduitslag zelfs de grote favoriet Jan Lesage voorbij te steken. Marc Van der Spiegel heeft zijn droom zien in vervulling gaan hij is nationaal kampioen in de ereklasse en dit op 17 jaar. Terecht werd hem, naast het kampioenschapsmedaljon 't prach tige ereplakket der stad St. Trui den, waar het kampioenschap plaatshad, overhandigd door de burgemeester zelf terwijl het sche penkollege van onze stad natuur lijk niet aarzelt hetzelfde te doen. Hier volgt dan de einduitslag van dit kampioenschap dat zeer grote bijval gekend heeft 1. Van der Spiegel (Aalst) 2. Lesage (Lauwe) 3. Van de Poorte (Hasselt) 4. Ruymen (St. Truiden) 5. Sabbe (Oostende) B O G O M A de beste deuren Houthandel JULES MUYLAERT Bredestraat, 31, Aalst. Tel. 213.23 Bezoek onze tentoonstelling

De Gazet van Aalst | 1968 | | pagina 14