Zaterdag
Zondag
Maandag
Dinsdag
Woensdag
8
- Televisiekijkers voor U...
BRUSSEL NEDERLANDS
11.45 Olympische winterspelen
16.00 Volksuniversiteit
18.55 Zandmannetje
19.00 Luceat
19.30 Olympische winterspelen
19.55 Hier spreekt men Nederl.
20.00 Joernaal
20.25 De Muziekkampioen
21.35 Echo
22.05 Mannix
22.55 Joernaal
23.05 Olympische winterspelen
BRUSSEL FRANS
11.45 Olympische winterspelen
16.30 Engelse les
17.00 Waals toneel
18.20 Nieuws
18.25 Peinture vivante
18.45 A vos marques
19.25 Grain de sable
19.30 Le jardin extraordinaire
20.00 Joernaal
20.30 Circus overal
21.00 Film Winchester 73
Aansluitend Joernaal
NEDERLAND 1
8.00 Olympische winterspelen
13.30 Teleac
16.00 Nieuws
16.01 Jeugdmagazine
18.00 Olympische winterspelen
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 Olympische winterspelen
20.00 Joernaal
20.20 Olympische winterspelen
20.35 The Thunderbirds
21.25 Wie van de drie
21.55 Week-end show
22.45 The high Chaparral
23.35 Joernaal
NEDERLAND 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 Spanje
20.00 Joernaal
20.20 Lucy Show
20.45 Gevraagd
21.30 Dagsluiting
21.35 Olympische winterspelen
FRANKRIJK 1
7.45 Olympische winterspelen
13.00 Joernaal
13.30 Olympische winterspelen
16.00 Sept et deux
16.30 Reis zonder paspoort
17.00 Concert
17.40 Boekennieuws
18.00 De toekomst behoort aan u
18.30 Meesterwerken in gevaar
19.00 Micro's en camera's
19.20 Goede nacht, kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Accordeon akkoorden
20.00 Joernaal
20.20 Olympische winterspelen
20.35 Les Saintes Chéries
21.05 Olympische winterspelen
21.35 Les grands enfants
22.35 Goede adressen uit het
verleden
23.20 Joernaal
FRANKRIJK 2
11.45 Olympische winterspelen
17.30 Olympische winterspelen
19.45 Joernaal
20.00 T.V.-spel Le Crime de
Lord Arthur Saville
21.15 Olympische winterspelen
23.15 The greatest show on earth
DUITSLAND 1
7.45 Olympische winterspelen
14.30 Nieuws
14.35 Engelse les
14.50 Fury
15.20 Het doorbreken van het
wereldruim
15.50 Aktuele verkeersproblemen
16.35 Bobbies, Beat en Big Ben
17.05 Sportoverzicht
18.30 Goedenavond
18.35 Hier en nu
19.10 Katy
19.40 Vom Aquarium bis zum
Zeisig
20.00 Joernaal
20.15 Carrousel
22.00 Joernaal en Lotto-trekking
22.25 Film Serena
23.25 Olympische winterspelen
0.40 Nieuws
BRUSSEL NEDERLANDS
12.45 Olympische winterspelen
15.00 Midas
15.30 Binnen en buiten
17.00 Gala te Cannes
18.15 Klein, klein kleuterke
18.35 Voetbal
19.05 Daktari
20.00 Joernaal
20.15 Sportweekend
20.40 Film Calamity Jane
22.10 Olympische winterspelen
22.50 Joernaal
BRUSSEL FRANS
11.00 H. Mis
14.25 Olympische winterspelen
15.00 Police des plaines
15.25 Visa pour le monde
16.30 Sepi-magazine
17.00 Eureka
17.25 Basketbal
18.10 Plaisir du théatre
18.30 Promotion 68
19.00 Grain de sable
19.05 Sport in beeld
20.00 Joernaal
20.30 Le Saint
21.20 Les sentiers du monde
22.30 Joernaal
NEDERLAND 1
11.00 H. Mis
14.00 ïeleac
15.30 Nieuws
15.31 Monitor
18.55 Pipo de klown
19.00 Woord voor woord
19.05 Dat staat te bezien
19.30 Sport
20.25 Nieuws
20.30 Operette: De Vogelkoopman
22.35 Nieuws
22.40 Olympische winterspelen
NEDERLAND 2
18.55 Pipo de klown
19.00 Sebastiaan
19.30 De woestijn groeit
20.00 Joernaal
20.05 Verkenning der wetenschap
20.30 Cimarron strip
21.45 Jean Ferrat
22.10 Joernaal
FRANKRIJK I
9.15 Gymnastiek
9.30 Israeltische uitzending
10.00 Voor de Protestanten
10.30 Katolieke uitzending
12.00 Filmfragmenten op verzoek
12.30 Discorama
13.00 Joernaal
13.15 'Kunstnieuws
13.30 Olympische winterspelen
14.30 Tele dimanche
17.15 Kiri le clown
17.25 Film La vie commence
demain
19.00 Theaternieuws
19.25 Goede nacht, kleintjes
19.30 Sebastien
20.00 Joernaal
20.20 Sports dimanche
20.45 Film Peau de Banane
22.15 Olympische winterspelen
22.45 Joernaal
FRANKRIJK 2
9.00 Schooltelevisie
12.45 Olympische winterspelen
15.00 Chant du Boeing
15.20 Film Across the wide
Missouri
16.35 Chant du Boeing
17.00 Beelden en Ideeen
18.50 Le Prisonnier
19.45 Joernaal
20.00 Olympische winterspelen
22.00 Diversion
22.20 The Wild Wild West
DUITSLAND 1
11.00 Programma overzicht
11.30 De reis naar Jeruzalem
12.00 Internat, journalistendebat
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.30 Engelse les
14.45 James' Tierleben
15.15 Uit het dagelijkse leven
16.00 Film Ni Liv
17.20 Sportoverzicht
19.00 Wereldspiegel
19.30 Sportoverzicht
20.00 Joernaal
20.15 T.V.-spel Mathilde Mohring
21.50 Kultureel magazine
22.35 Olympische winterspelen
23.05 Joernaal
BRUSSEL NEDERLANDS
14.05 Schooltelevisie
18.25 Franse les
18.55 Zandmannetje
19.00 De wereld is klein
19.20 Postzegelrubriek
19.40 Openbaar kunstbezit
19.55 De weerman
20.00 Joernaal
20.25 Film De Lady v. Shangai
21.55 T.V.-spel Val in het duister
22.15 De Vlaams-nationale
gedachte en aktie
22.45 Joernaal
BRUSSEL FRANS
13.50 Schooltelevisie
18.25 Nieuws
18.30 Schooltelevisie
18.55 Les travaux et les jours
19.10 Boutique
19.25 Grain de sable
19.30 Lundi-sports
20.00 Joernaal
20.30 14-18
21.00 Le Prisonnier
21.50 De Engelse Renaissance
22.50 Nieuws
NEDERLAND 1
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 Kenmerk
19.32 Vjoew
20.00 Joernaal
20.20 Een op twaalf
21.20 Peyton Place
22.10 Een op twaalf
22.35 Joernaal
NEDERLAND 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 Alarm in de bergen
19.28 Breng eens een zonnetje
20.00 Joernaal
20.20 Stoelendans
20.50 Radetzky mars
21.45 Hier en nu
22.10 Pasfoto
22.20 Humanistisch verbond
22.50 Joernaal
FRANKRIJK 1
10.15 Schooltelevisie
12.30 Paris club
13.00 Joernaal
16.30 Jeugduitzendingen
18.25 Magazine voor de vrouw
18.55 Bonne conduite
19.20 Goede nacht, kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Les Atomistes
20.00 Joernaal
20.35 Pas une seconde a perdre
21.15 Dokumentair programma
22.20 De parallelle wereld
23.10 Joernaal
FRANKRIJK 2
18.00 Schooltelevisie
19.45 Joernaal
20.05 Monsieur Cinema
20.35 Film Unfaithfully Yours
22.20 De schermen van de stad
22.50 Joernaal
DUITSLAND 1
16.40 Nieuws
16.45 Magazine voor de vrouw
17.40 Kleine kattenkunde
18.00 Nieuws
18.05 Secret Squirri
18.25 Goedenavond
18.30 Hier en nu
19.10 De Seaspray
19.40 Drakenkop en koralen
19.45 Programma - overzicht
20.00 Joernaal
20.15 Report Munchen
21.00 Muziek uit studio 'B
21.45 Geen sleutel voor de
gouden stad
22.30 Joernaal
22.40 Film Don Quichotte
BRUSSEL NEDERLANDS
14.05 Schooltelevisie
18.55 Zandmannetje
19.00 Tienerklanken
19.30 Popeye
19.37 Kwart-Eefje
19.55 Hier spreekt men Nederl.
20.00 Joernaal
20.25 Biografie
21.00 T.V.-spel Oldenberg
21.45 Vergeet niet te lezen
22.20 Joernaal
22.25 Basketbal
BRUSSEL FRANS
14.00 Schooltelevisie
18.25 Nieuws
18.30 Schooltelevisie
18.55 Katolieke uitzending
19.25 Grain de sable
19.30 Les demoiselles de Suresne
20.00 Joernaal
20.30 La camera d'argent
21.45 Film Les patres du
desordre
23.45 Joernaal
NEDERLAND 1
10.20 Schooltelevisie
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 Lucy Show
19.31 Koning klant
20.00 Joernaal
20.20 De Forsyte Sage
21.10 Achter het nieuws
22.20 Politieke zendtijd
22.30 Joernaal
NEDERLAND 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 De verrekijker
19.15 Van gewest tot gewest
19.35 De 21e eeuw
20.00 Joernaal
20.20 Dubbelspion
21.10 Denkbeeld
22.00 Debuut
22.25 Joernaal
FRANKRIJK t
12.30 Paris club
13.00 Joernaal
16.30 Jeugduitzendingen
19.20 Goede nacht, kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Les Atomistes
20.00 Joernaal
20.35 Het kwartier van...
20.50 T.V.-spel La Mendigote
22.20 De grote vertolkers
22.50 Joernaal
FRANKRIJK 2
18.00 Schooltelevisie
19.40 De avonturen van Joe
19.45 Joernaal
20.00 Trois petits tours
20.05 De magazines van het
2de programma
22.05 De man van UNCLE
23.00 Joernaal
DUITSLAND 1
16.40 'Nieuws
16.45 Kinderuur
18.00 Nieuws
18.05 Belle en Sebastien
18.25 Goedenavond
18.30 Hier en nu
19.10 Honey West
19.40 Houdt u van satires
20.00 Joernaal
20.15 Wat ben ik
21.05 Film Mike Blaubart
22.25 Joernaal
22.45 Portret van een leven
23.30 Nieuws
BRUSSEL NEDERLANDS
17.00 Televisum
18.25 Schooltelevisie
18.55 Zandmannetje
19.00 Jeugd zonder grenzen
19.15 De politieke struktuur
van Belgie De regering
19.55 De weerman
20.00 Joernaal
20.25 Toneel De openbare aan
klager
21.45 Poezie in 625 lijnen
22.00 Het vrije woord
22.30 Joernaal
BRUSSEL FRANS
17.25 'Nieuws
17.30 Feu verf
18.55 A votre service
19.25 Grain de sable
19.30 Les demoiselles de Suresne
20.00 Joernaal
20.30 Contraste
22.35 Joernaal
NEDERLAND 1
17.00 'Kijkkast
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 De drie musketiers
19.31 Panoramiek
20.00 Joernaal
20.20 Politieke zendtijd
20.30 inburgeren
21.00 Film Rondo
22.30 Socutera
22.45 Joernaal
NEDERLAND 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 Attentie voor sport
19.35 Vidocq
20.00 Joernaal
20.45 De parallelle wereld
21.40 Jazz met Jacobs
22.05 Pasfoto
22.15 Joernaal
FRANKRIJK 1
10.15 Schooltelevisie
12.30 Paris club
13.00 Joernaal
16.30 Jeugduitzendingen
18.25 Ontmoetingen
19.10 Aktieve jeugd
19.20 Goede nacht, kleintjes
19.25 Regionaaf nieuws
19.40 Les Atomistes
20.00 Joernaal
20.35 Les coulisses de l'exploit
21.15 II était une fois
22.15 Zakbibliotheek
22.55 Voetbal
23.40 Joernaal
FRANKRIJK 2
18.15 Schooltelevisie
19.40 De avonturen van Joe
19.45 Joernaal
20.00 Trois petits tours