Zaterdag
Zondag
Maandag
Dinsdag
Woensdag
8
Televisiekijkers voor U...
BRUSSEL NEDERLANDS
14.00 Volksuniversiteit
15.50 Wielrennen en Zwemmen
18.55 Zandmannetje
19.00 Luceat
19.30 Leven onder water
19.55 Hier spreekt men Nederl.
20.00 Joernaal
20.25 De muziekkampioen
21.35 Echo
22.05 Kunstschaatsen
23.00 Joernaal
BRUSSEL FRANS
15.30 Wielrennen
16.30 Engelse les
17.00 Lektuur voor allen
18.25 Nieuws
18.30 Peinture vivante
18.45 A vos marques
19.25 Grain de sable
19.30 Le jardin extraordinaire
20.00 Joernaal
20.30 Film Sergeant Buffalo
22.15 Le petit carrousel illustré
23.15 Kunstschaatsen
23.45 Joernaal
NEDERLAND 1
13.50 ïeleac
16.00 Nieuws
16.01 Onder de loep
16.20 Jeugdmagazine
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 Swiebertje
20.00 Joernaal
20.20 Eerste man
20.45 Variété
21.25 De gevangene
22.15 Gezond gezin
22.40 Dagsluiting en Joernaal
22.50 Kunstschaatsen
NEDERLAND 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 Regiovizier
20.00 Joernaal
20.20 Peyton Place
20.45 De Mounties
21.15 Spelprogramma
22.25 Joernaal
FRANKRIJK 1
9.10 Schooltelevisie
12.30 Sept et deux
13.00 Joernaal
13.20 Ik zou willen weten
14.00 Schooltelevisie
14.55 Rugby
16.30 Reis zonder paspoort
16.45 Vrouwenmagazine
17.00 Concert
17.40 Boekennieuws
18.00 De toekomst is aan u
18.30 Chansons
19.00 Micro's en camera's
19.20 Goede nacht, kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Accordeon - akkoorden
20.00 Joernaal
20.30 Les Saintes Chéries
21.00 Variété
22.10 Magazine des explorateurs
22.50 Kunstschaatsen
23.20 Joernaal
FRANKRIJK 2
11.00 Schooltelevisie
18.15 Bouton rouge
19.00 Joernal a la demande
19.45 Joernaal
20.05 The greatest show on earth
21.00 Toneel Le chien du
jardinier
22.50 Chambre noir
23.15 Ciné-policier
23.40 Vijf minuten met...
DUITSLAND 1
14.10 Nieuws
14.15 Engelse les
14.30 Fury
14.55 Ruimtevaart
15.25 Interview
15.55 Keukenrecepten
16.30 Zwemmen
17.15 Vesperdienst
17.45 Sportoverzicht
18.30 Goedenavond
18.35 Regionaal nieuws
19.10 Katy
19.40 Diepzeevissen
20.00 Joernaal
20.15 T.V.-spel De diamantprins
22.00 Joernaal
22.25 Film Brot und Blut
BRUSSEL NEDERLANDS
14.30 Midas
15.00 Binnen en buiten
17.45 Tienerklanken
18.15 Klein, klein kleutertje
18.35 Voetbal
19.05 Daktari
20.00 Joernaal
20.15 Sportweekend
20.40 Uit met Jan Theys
21.50 Mannix
22.40 Joernaal
BRUSSEL FRANS
11.00 H. Mis
15.00 Police des plaines
15.25 Visa pour le monde
16.30 Sept-Magazine
18.10 Rlaisir du théatre
18.30 Promotion '68
19.00 Grain de sable
19.05 Sport in beeld
20.00 Joernaal
20.30 Le Saint
21.20 Les sentiers du monde
22.30 Joernaal
NEDERLAND t
11.00 H. Mis
13.45 Teleac
15.30 Nieuws
15.31 Monitor
18.55 Pipo de klown
19.00 Woord voor woord
19.05 Via Uppsala
19.30 Sport
20.25 Nieuws
20.30 Maigret en drie gehangenen
21.45 Signalement
22.25 Joernaal
NEDERLAND 2
18.55 Pipo de klown
19.00 Sebastiaan
19.30 De kleptomane
20.00 Nieuws
20.05 Silhouet
20.30 Gertrud Stranitzki
20.55 Het grote gezin
21.50 Onze man in Washington
22.15 Joernaal
FRANKRIJK 1
9.00 Gymnastiek
9.15 Israëlitische uitzending
9.30 Voor de Oosterse kristenen
10.00 Protestantse uitzending
10.30 Katolieke uitzending
12.00 Filmfragmenten op verzoek
12.30 Discorama
13.00 Joernaal
13.15 Kunstnieuws
13.30 Achter het scherm
14.00 Film Demain peut-être
14.30 Télé dimanche
17.15 Kiri Ie clown
17.25 Film Mon Frangiin du
Sénégal
19.00 Theaternieuws
19.25 Goede nacht, kleintjes
19.30 Sébastien
20.00 Joernaal
20.20 Sports dimanche
20.45 Film Houdt u van Brahms
22.40 Poezie
23.10 Joernaal
FRANKRIJK 2
9.00 Schooltelevisie
14.15 De nieuwe zondag
14.20 Tekenfilm
14.30 Film Au pays de ia peur
16.05 Le petit dimanche illustré
17.00 Sport
17.50 Beelden en Ideeen
19.00 Le Prisonnier
19.45 Joernaal
20.00 Des gouts et des couleurs
22.20 Wild Wild West
DUITSLAND 1
11.00 Programma - overzicht
11.30 Dokumentaire
12.00 Internat, journalistendebat
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.30 Engelse les
14.45 Poly in Portugal
15.10 Maverick
16.00 Zwemmen
17.45 Expeditie
18.15 Sportoverzicht
19.00 Wereldspiegel
19.30 Sportoverzicht
20.00 Joernaal
20.15 Toneel Koning Richard II
22.35 Joernaal
BRUSSEL NEDERLANDS
14.05 Schooltelevisie
18.25 Franse les
18.55 Zandmannetje
19.00 De wereld is klein
19.27 Postzegelrubriek
19.42 Openbaar kunstbezit
19.55 De weerman
20.00 Joernaal
20.25 Film Macbeth
22.05 De liberale gedachte
22.35 Joernaal
BRUSSEL FRANS
13.50 Schooltelevisie
18.25 Nieuws
18.30 Schooltelevisie
18.55 Les travaux et les jours
19.10 Boutique
19.25 Grain de sable
19.30 Lundi-sports
20.00 Joernaal
20.30 1914-18
21.00 Le Prisonnier
21.50 Faire Ie point
23.10 Joernaal
NEDERLAND 1
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 Kenmerk
19.31 Vidocq
20.00 Joernaal
20.20 Leger aan de breedtegraad
20.35 Toneel Spoken
22.25 Dr. O. Jager
22.30 Joernaal
NEDERLAND 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 Sportpanorama
19.30 Vjoew
20.00 Joernaal
20.20 Televiz-ier
20.45 The Supremes
21.35 Voor de vuist weg
22.40 Joernaal
FRANKRIJK 1
10.12 Schooltelevisie
12.30 Paris club
13.00 Joernaal
14.25 Schooltelevisie
18.25 Vrouwenmagazine
18.55 Bonne conduite
19.20 Goede nacht, kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Les Atomistes
20.00 Joernaal
20.35 Pas une seconde a perdre
21.15 Les femmes aussi
22.15 De parallelle wereld
23.10 Joernaal
FRANKRIJK 2
18.00 Schooltelevisie
19.40 Voor de kleintjes
19.45 Joernaal
20.05 Monsieur Cinéma
20.35 Film Het baantje
22.05 Les écrans de la ville
22.35 Joernaal
DUITSLAND 1
16.40 Nieuws
16.45 Ouder worden, aktief blijven
17.15 Urlaub oder Urlaub
18.00 Nieuws
18.05 Tekenfilms
18.25 Goedenavond
18.30 Hier en nu
19.10 De Seaspray
19.40 De schat van Salomon
20.00 Joernaal
20.15 Panorama
21.00 Alles of niets
21.45 De staat als onderneming
22.30 Joernaal
22.50 Gesprek
23.50 Nieuws
BRUSSEL NEDERLANDS
14.05 Schooltelevisie
18.55 Zandmannetje
19.00 Tienerklanken
19.30 Kwart-Eefje
19.55 Hier spreekt men Nederl.
20.00 Joernaal
20.25 Toneel De muur
21.05 Het gelukkige gezin
21.50 Vergeet niet te lezen
22.25 Joernaal
BRUSSEL FRANS
14.20 Schooltelevisie
18.50 Nieuws
18.55 Katoliek magazine
19.25 Grain de sable
19.30 Malican
20.00 Joernaal
20.30 De gouden kamera
21.45 Film La jeune fille
23.20 Joernaal
NEDERLAND 1
10.20 Schooltelevisie
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 Spitsuur
20.00 Joernaal
20.20 Het incident in Tonkin-baai
21.10 De wrekers
22.00 Vanavond in Nieuwspoort
22.20 Wat is onze plaats in
de wereld
22.50 Joernaal
NEDERLAND 2
18.50 Pipo de iklown
19.00 Nieuws
19.03 De verrekijker
19.15 Van gewest tot gewest
19.35 De 21e eeuw
20.00 Joernaal
20.20 Dubbelspion
21.10 Denkbeeld
21.55 Tweeduster
22.20 Joernaal
FRANKRIJK 1
9.04 Schooltelevisie
12.30 Paris club
13.00 Joernaal
18.25 Schooltelevisie
18.55 Jeugdmagazine
19.20 Goede nacht, kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Les Atomistes
20.00 Joernaal
20.35 Het kwartier van...
20.50 T.V.-spel Le fil rouge
23.00 Muziek voor u
23.40 Joernaal
FRANKRIJK 2
14.00 Schooltelevisie
19.40 Voor de kleintjes
19.45 Joernaal
20.00 Trois petits tours
20.05 Caméra
22.05 De man van UNCLE
22.55 Joernaal
DUITSLAND 1
16.40 Nieuws
16.45 Jeugdmagazine
18.00 Nieuws
18.05 Belle en Sebastiaan
18.25 Goedenavond
18.30 Hier en nu
19.10 Honey West
19.40 Houdt u van satires
20.00 Joernaal
20.15 Een plaats voor dieren
21.00 Film De spelregel
22.45 Joernaal
BRUSSEL NEDERLANDS
17.00 Televisum
18.25 Schooltelevisie
18.55 Zandmannetje
19.00 Jeugd zonder grenzen
19.15 Horizon
19.55 De weerman
20.00 Joernaal
20.25 Variété Tandem
20.55 Volkskoncert
21.30 De afstammelingen
22.20 Joernaal
BRUSSEL FRANS
17.25 Nieuws
17.30 Feu vert
18.50 A votre service
19.25 Grain de sable
19.30 Les chevaliers du ciel
20.00 Joernaal
20.30 Voetbal
22.20 Elektra
23.00 Joernaal
NEDERLAND 1
17.00 Geen woorden maar daden
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.06 De drie musketiers
19.31 Panoramiek
20.00 Joernaal
20.20 Socutera
20.25 Voetbal
21.15 Politieke zendtijd
21.25 Voetbal
22.15 Nieuws
22.20 Openbaar kunstbezit
NEDERLAND 2
18.50 Pipo de klown
19.00 Nieuws
19.03 Een luipaard op schoot
19.28 De dubbeldekker
19.33 Vaders tegen wil en dank
20.00 Joernaal
20.20 Hier Parijs
20.45 Peyton Place
21.10 Interview met Ulanova
21.20 Sterren v. h. Russisch ballet
21.55 Dichters dichterbij
22.15 Joernaal
FRANKRIJK 1
10.12 Schooltelevisie
12.30 Paris club
13.00 Joernaal
14.03 Schooltelevisie
18.25 Jeugdmagazines
19.20 Goede nacht, kleintjes
19.25 Regionaal nieuws
19.40 Les Atomistes
20.00 Joernaal
20.35 Variétéprogramma
21.35 Initiantion a la musique
22.20 Lektuur voor allen
23.20 Joernaal
FRANKRIJK 2
19.40 Voor de kleintjes
19.45 Joernaal
20.00 Trois petits tours
20.05 Soirée historique
20.15 Film Casablanca
21.45 Debat
22.45 Joerfiaal
DUITSLAND 1
16.40 Nieuws
16.45 Sport, spel, spanning
18.00 Nieuws
18.05 Belle en Sebastiaan
18.25 Goedenavond