e stad - doorheen de stad - doorheen de stad - do Burgerlijke stand der stad Aalst Geboorten binnen de stad Kabaretavond Kamer van Koophandel Het Aalsters soldatenhoekje Discontokantoor van de Nationale Bank van België Muzikale avond H. Hartkring Herman VAN DROOGENBROECK Pauline SMEKENS 13 Van 23 tot en met 29 april 1968 Gunther Boxstaei, Achterweg 19 Aalst - Guy Colson, Bredestr. 387 Aalst Bart Permentier, Volksverheffingstr. 20 Aalst Mare Dierickx, Opaaigemstr. 153 Aaigem Geert Blommaert, De Corrinckstr. 6 Aalst Lieve De- vogeleer, Beertstr. 93 Halle Greet Van Ruymbeke, Kerkstr. 20 Erembodegem Bart De Vriendt, Ledestr. 30 Impe Dirk Van Ef- felterre, Diepestr. 112 Aalst Ariadne en Andrée D'hoe, Pee- hoopstr. 94 Liedekerke Ingrid De Graeve, Statiestr. 9 Haaltert Ignace De Vulder, Statiestr. 145 Haaltert Christel Baetens, Affligemstr. 11A St. Katherina- Lombeek - Elsie Wijnendaele, Hoogkouterbaan 32 Haaltert Patrick Van Goethem, Ninovestg. 4 Erembodegem Lieven Deplanke Laarnestg. 11 Wetteren Mario Goubert, Hoogstr. 21 Haaltert Marc en Erik Van den Bossche, Klaarhaagstr. 32 Meldert Aria- ne Raes, Bredeweg 11A Nieuwer- kerken Luc Vonck, Koeistr. 40 Aalst Veronique De Coen, Mo- lenstr. 83 Liedekerke Filip Tem merman, Kroonstr. 37 Aalst Iza en Ella Scheerlinck, A. Nichelsstr. 3 Aalst Lisa Geeroms, Molen- str. 62 Denderhoutem Geert Van Liefferinge, Dries 21 Buggen- hout Jan Goossens, Bremptstr. 1 Teralfene Peter Van Bever, H. Hartlaan 71 Aalst Hugo Droessaert, Billegemstr. 18A Sers- kamp Nancy Pfaff, Tulpstr. 23 Aalst Alain Moens, Bergemeer- senstr. 47 Aalst Katrien Gee- raerts, Potaardestr. 133 Teralfene Marnix Wachteiaer, TerMnden 80 Denderhoutem Freddy Tim mermans, Statiestr. 138 Ternat - Mare Schollaert, Hofstr. 22 Wan- zele Eddy Hauwelaert, Tramstr. 1 Aalst Hilde Van Herreweghe, Denderlandstr. 8 Gijzegem Bart Sonck, Raffelgemstr. 14 Aalst Frank Van Moorter, Molendreef 17 Aalst Peter Van Handenhove, Peperstr. 28 Aalst Chris De Sadeleer, Magerstr. 129 Mere - Viviane Kindermans, Opaaigemstr. 142 Aaigem Steven Parewyck, J. Meganckstr. 20 Aalst Carine De Ridder, G. Kurthstr. 31 Asse Michael Eeckhout, O. L. Vrouw plein 17 Aalst Ann Stevens, A. De Cockstr. 10 Denderleeuw Christine Gruwé, Hertshage 3A Aalst Willem De Baere, Kerk hoflaan 76 Aalst Lutgart Clom- pen, Dorp 39 Ottergem Wim Braeckman, Oom 7 Heldergem Marleen De Waele, Vrijheidstr. 61 Erembodegem Ingrid D'Hondt, Nederveldstr. 41 AalstJan Ver- hoeyen, Driesstr. 114 Heldergem Wim Van der Borght, Pamelstr. 60 Liedekerke Ingrid Ceder, Bossestr. 40 Erpe Marnix Van Hauwermeiren, Schoolstr. 45 Nieu- werkerken Hilde Vernaillen, Kouterbaan 60 Denderleeuw. Huis C O P P E N S Nestor de Tièrestraat, 15 Aalst Tel. 212.53 Alleenverdeler der «Koelstra» - kinderwagens Alles voor de baby Zegels Bond Grote Gezinnen Zegels Valois Zitdag Belgische Dienst voor de Buitenlandse Handel Audiënties der handels prospectoren uit Italië. De Heren Litt, Van Innis en Hen- rotin, resp. handelsprospectors te Milaan en Napels, vergezeld door de Heer L. Buys, afgevaardigde van de Belgische Dienst voor de Buitenlandse Handel voor de prov. Oost-Vlaanderen, zullen een zitdag houden te Aalst op donderdag 9 mei e.k. Deze zitdag wordt georgani seerd in samenwerking met de Ekonomische Dienst van de 'Stad. Onder vorm van afzonderlijke ge sprekken zal voorlichting worden verschaft over de afzetmogelijkhe den van Belgische produkten in Italië. Het Willemsfonds Aalst en Om streken richt op zaterdag 4 mei te 20.30 uur in de feestzaal van het Aalsters stadhuis een politiek- satirische kabaretavond in. Het kabaretensemble BRUSTU- KADORUSCH presenteert «Van het voetstukje gevallen». Twee en een half uur «jeugdig», «akiueel», «Vlaams» top-kabaret I Voor de eerste maal in Aalst. Ingang 30 fr. De kulturele kring MUZA richt een muzikale avond in, waarop de heer Jef Dispa, direkteur van de Akademie voor Muziek, Ballet en Toneel te Aalst en ervaren musico loog, een bespreking zal houden over Le sacré du Printemps, door Igor Strawinski. Talrijke muzikale voorbeelden zullen de tekst zeer boeiend illustreren. De voordracht heeft plaats in de feestzaal van de G. Bmij., Hop markt 39, op maandag 6 mei e.k. te 20 uur. Ter gelegenheid v. de jaarlijkse wijkkermis gaan volgende prijs kampen door in de H. Hartkring Vrijdag 3 mei Bellotwedstrijd. Begin te 20 u.; 750 fr. vooruit; 10 fr. inleg. Zondag 5 mei Wedstrijd op tapbiljart. Schiftingen beginnen te 10 u.; 500 fr. vooruit; 10 fr. inleg. Zaterdag 11 mei Biljartwed strijd. Enkel voor de leden van de biljartklub Iwein. BOGOMA de beste deuren Houthandel JULES MUYLAERT Bredestraat, 31, Aalst. Tel. 213.23 Bezoek onze tentoonstelling Van 23 tot en met 29 april 1968 Overlijdens Henri Mertens, zb, 75 j. onge huwd, Bellestr. 3 Hekelgem. Baptist Roelandt, zb, 85 j. echt van Joanna Uyttersprot, Rozen- dreef 108 Aalst. Florentina Van der Gucht, zb, 68 j. wede van Arthur Van Impe, Kruisstr. 46 Denderleeuw. Victor Mathieu, zb, 75 j. echt van Maria Beeckman, Dr. De Moor- str. 29 Aalst. Maria Van den Abeele, zb, 74 j. wede van Frans Amant, Sint Anna- laan 114 Aalst. Clementina Tas, zb, 69 j. echte van Frans D'Haese, Potaardestr. 2 Teralfene. Cyriel Van Loocke, zb, 79 j. wedr van Marie Janssens, Korte Lindenstr. 1 Aalst. Laura Van den Broeck, zb, 71 j. ongehuwd, D rk Martensstr. 19 Aalst. Madeleine Vermeulen, zb. 78 j. wede van Jozef Deraedt, Kasteei- str. 14 Liedekerke. Maria Van de Meerssche, zb, 72 j. wede van V:ctor Lombaerts. St. Jobstr. 116 Aalst. René Jacob, magazijnmeester, 55 j. echt van Marietta Van Vol- xem, Koeistr. 8 Aalst. Mathilde Lambertin, zb, 68 j. echte van Frans De Man, Tulpstr. 25 Aalst. William De Brauw, chauffeur, 57 j. echt van Maria Borms, D». De Moorstr. Aalst. Maria Baert, zb, 84 j. wede van Frans Libairt, St. Kamielstr. 13 Aalst. Pieter Broeckaert, zb, 71 j. echt van Irma Van Steertegem, Steenweg 39 Burst. Philemon Stuyver, zb, 74 j. wedr van Palmyra Bauwens, Marktweg 20 Aalst. Huwelijken Herman Van Vaeren'oergh, mar merbewerker, Koolstr. 38 Aalst, met Rosiane Deckmyn, arbeidster. Schietbaan 61 Aalst. Marc De Boeck, schoonheidsvei-- zorger-pedicure, Weggevoerdenstr. 25 Aalst, met Celeste Heyman, verpleegassistente, Leuvestr. 240 Erembodegem. Dirk Struelens, schilder, Oude Kasteelstr. 8 Kortrijk, met Alice De Wolf, naaister, Dendermondse stg. 160 Aalst. Roland Van Landuvt, bediende, Molenstr. 12 Nieuwerkerken, met Armande Lambrechts, bediende, Regelsbruggestr. 76 Aalst. René Wauters, elektr.eel, lr>s- str. 14 Aalst, met Marle-Chrisfns. Poels, naaister, Molenstr. 12 Aals^ Theo Van Weyenberg, typograaf Koning Albertstr. 59 Merchtem, met Julia Haeck, verpleegassis- tentte, Ledebaan 61 Aalst, Johnny Marcoen, bediende, Bin- nenstr. 150 Aalst, met Arrta Van Holder, bediende, Koolstr. 37 Aalst Benny Goossens, helper hande laar, Moorselbaan 125 Aalst, met Erna Gits, bediende, Koolstr. 2 Aalst. Dat de 40 aanwezigen op de zaterdag in de St. Annakring, len vergeten. Vooreerst werd de van meer persoonlijk kontakt dienden en degenen die momen De rest van de avond verliep droten inspanningen van de op de gelegenheids - hypnotiseurs om de mannen aan de toog in didaten die zich vrijwillig kwam Milac-kontaktavond van verleden deze bijeenkomst niet licht zul- noodzakelijkheid aangetoond tussen de komiteeleden, oudge- teel hun legerdienst vervullen, zeer stemmig, dank zij de onver- hun verzoek niet nader genoem- Zij kenden echter meer sukses slaap te wiegen, dan wel de kan en aanmelden. Je vrienden van het thuisfront. Men verzoekt ons het overlijden te melden van DE HEER echtgenoot van Mevrouw Florentia BASTSAENS Brandweerman geboren te Aalst op 15 juli 1931 en er overleden op 27 april 1968. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de teraardebestelling, heeft plaats gehad in de parochiale kerk van het Heilig Hart te Aalst, op DONDERDAG 2 MEI 1968 te 9.30 uur. Rouwhuis Hoenderveld 8, Aalst. Vrienden en kennissen, die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden verzocht dit als dusdanig te willen beschouwen. Btgraf. Arijs en Zonen, Hoogstr. Aalst. Men verzoekt ons het overlijden te melden van MEVROUW echtgenote van de Heer Gustaaf VAN DER BIEST Lid van de Bond van het H. Hart en van verschillende godvruchtige genootschappen geboren te Aalst op 2 oktober 1905 en godvruchtig overleden te Gent op 28 april 1968 gesterkt door de Sakramenten der zieken en de Pauselijke Zegen «In Articulo Mortis». De plechtige lijkdienst, gevolgd door de teraardebestelling, waartoe U beleefd wordt uitgenodigd, zal plaats hebben in de parochiale kerk van Sint Jozef te Aalst op VRIJDAG 3 MEI 1968 te 9 uur. Begroeting 'in de kerk te 8 u. 45. Een autobus zal de rouwstoet volgen. Rouwhuis Vilainstraat 24, Aalst. Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen doodsbericht hebben ontvangen, worden verzocht dit als dusdanig te willen beschouwen. Begraf. Arijs, Hoogstr Aalst. BERICHT KREDIETEN die als doel hebben de aankoop, bouw of de om bouw van private (1e woning), handels- of industriële gebouwen, alsook de aanschaffing van materiaal of gereed schappen, enz., kunnen bekomen worden bij het: Het DISCONTOKANTOOR handelt ZONDER TUSSEN PERSONEN voor rekening van 1. De Algemene Spaar- en Lijfrentekas, 2. De Nat. Maatschappij voor Krediet aan r e Nijverheid, 3. De Nationale Kas voor Beroepskrediet. Voor alle inlichtingen, kosteloos en vrijblijvend, zich wenden tot; Het DISCONTOKANTOOR te AALST Keizerlijke Plaats, 42 Telefoon 243.68 219.68 Openingsuren van 9 tot 1 uur en van 2 tot 5 uur. Zaterdag gesloten. Inlichtingen ten huize, vrijblijvend en kosteloos. GUNSTVOORWAARDEN VOOR «GOEDE SPAARDERS ASLK.» ALLE VERRICHTINGEN OP ALLE GEWONE «SPAARBOEKJES A.S.L.K.» en TERMIJNBOEKJES A.S.L.K.»

De Gazet van Aalst | 1968 | | pagina 13