e stad - doorheen de stad - doorheen de stad - do Waarheen te Aalst t Burgerlijke stand der stad Aalst DEUREN BOGOMA Houthandel JULES MUYLAERT Geboorten binnen de stad Beroeps opleiding Metselaar Bezoek onze NIEUWE TOONZAAL Auto- en Motorzegening Vlaamse Vereniging voor Familiekunde Zuster Madeleine, Mathilde WALRAET VRIJDAG 7 JUNI Ts 18.30 u., Belfortkelder, ont vangst ter gelegenheid van de ope ning van de werf van het kuliureel centrum. Te 19.30 u. in de Molenstraat, opening van de werf door de heer Minister Van Elslande. Te 19.30 u., St. Jozefskring, Meuleschettestraat, biljartwedstrijd, ingericht door de biljartklubs Sint Martinus en Sint Jozef. ZATERDAG 8 JUNI Te 20 u., Esplanadeplein, inzet van de viering van het eeuwfeest van de Sint Jozefskerk met een kunstkoncert door de fanfare Kunst en Vermaak en optreden van de kunstgroep Wolfsangel Te 21 u., St. Maarteninstituut, ingang Vrijheidstraat, grote feest avond met het orkest Harry Smith. Te 20 u in de K.W.B. lokalen van H. Hart en Mijlbeek, bijeenkomst met een bespreking over de treinregeling. ZONDAG 9 JUNI Vanaf 10 u. ter gelegenheid van de wijkkermis in de Withuisstraat allerhande feestelijkheden en vermakelijkheden. Te 11 u. in de Sint Jozefskerk, ter gelegenheid van het eeuwfeest, Eucharistieviering door Mgr. Van Peteghem, opgeluisterd door het koor van het Sint Maarteninstituut en het Sint Jozefskoor Te 12 u. feestzitting in de zaal van de Sint Jozef-meisjesschool, met optreden van de leerlingen en gelegenheidscantate Te 13u30 banket in de zaal van het Sint Maarteninstituut. Te 14 u., lokaal van Sint Maarteninstituut, Moorselbaan, bijeen komst voor jongeren van 8 tot 17 jaar, ingericht door de scouts- groep Sint Aloysius Te 20 u., Astridpark, kunstkoncert door de muziekkapel van de Stedelijke Vrijwillige Brandweer. MAANDAG 10 JUNI Te 19 u., stedelijke jeugdbibliotheek, Kattestraat, voordracht voor de postzegelverzamelaars, ingericht door Ph'ilatelia Alosta. Te 20 u., turnzaal Stadsmeisjesschool, Vredeplein, Yoga-kursus voor volwassenen, ingericht door de Aalsterse Yogaklub. Te 20 u., Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat, vergadering van de Vlaamse Vereniging voor Familiekunde. DINSDAG 11 JUNI Te 20 u., turnzaal Stadsmeisjesschool, Vredeplein, Yoga-kursus voor volwassenen, ingericht door de Aalsterse Yogaklub. WOENSDAG 12 JUNI Te 18 u., turnzaal Stadsmeisjesschool, Vredeplein, Yoga-kursus voor kinderen Te 20 u. voor volwassenen. TZli TOONSTELLINGEN Tot en met 14 juni, Belfortzaal, Grote Markt, tentoonstelling der werken van Karei Mechnig en Dirk van der Eist. Toegankelijk alle dagen van 9 tot 12 en van 14 tot 18 u. Luxe-deuren Standaard-deuren Rijke keus in verschillende houtsoorten. Afwasbare platen voor keukens, badkamers, plafonds Muurbekleding - Decowall - Mouluren - enz. VRIJE INGANG BREDESTRAAT, 31 AALST Tel. 213.23 Van 28 mei tot en met 3 juni 1963 Overlijdens Pieter Van Mulders, zb, 73 j. echt van Maria BruijlandWaver- str. 24 Moorsel. Prosper Van den Bulcke, zb, 68 j. echt van Elodia Arijs, Dr. De Moorstr. 64 Aalst. Leona Van der Stelt, zb, 62 j. echte van Jozef Van der Poorten, Posthoornstr. 97 Aalst. Maria Van Renterghem, zb, 80 j. wede van Cornelius De Landsheere Meuleschettestr. 73 Aalst. August De Kegel, handelaar, 59 j. echt van Simonne Laureys, Grote Stg. 141 Oordegem. Maria De Brauwer, zb, 79 j. echte van Jan Verhoeven, Zonne- str. 18 Aalst. Michel Weymeersch, wever 60 j. echt van Leonia Van Cauwenbergh, Openveldstr. 45 Lede. Gustaaf Huylenbroeck, metser, 56 j. echt van Paula Van Langen- hoven, P. Van Nuffelstr. 36 Aalst. Huwelijken Paul Renneboog, meestergast, Pennestr. 11 Kerksken, met Berta De Meyer, haarkapster, Val. De Saedeleerstr. 29 Aalst. Maurice De Smet, postbediende, Sportstr. 9 Denderleeuw met Diane Meert, dactyio, Roklijf 59 Aalst. Jozef Podevyn, politieagent, Kla terbaan 68 Aalst met Maria Arijs, zb, Ertbruggelaan 15 Deurne. Johny Adam, installeerder van centr. verwarming, St. Vincentius- str. 2 Aalst met Hermine Leeman, textielbewerkster, Binnenstr. 174 Aalst. Norbert Boel, bediende, Fontein- bos 6 Erembodegem met Regina Meganck, naaister, Boudewijnlaan 32 Aalst. Jean Blanckaert, schoenmaker, St. Janstr. 54 Aalst met Yvonne Verbeeren, mess-werkster, Eugeen Bosteelsstr. 12 Aalst. Jean-Pierre Van de Veerssche, magazijnmeester, Groenstr. 162 Aalst met Monique Van Sande stikster, Hof ten Bergestr. 163 Aalst. Jean Marie Verlaine, elektricien, Vandeweyerstr. 101 Schaarbeek met Anita De Vos. huiplaborante, Gentsestg. 216 Aalst. Marcel Hysselinckx, slager Gan- zestr. 38 Schendelbeke met N'cole Huylebroeck, bediende, Kareelstr. 2 Aalst. Jan Bruyneel, nijveraai, Lede- baan 236 Aalst met Marina Ver hulst, regentes, Parklaan 33 Aalst. De jaarlijkse auto- en motor zegening wordt door de Sint Kris- toffelgilde gehouden op zondag 23 juni e.k. op de speelplaats van het Sint Laurentiushome, Capucijnen- laan. Parking vanaf 9 uur. De deelnemers gelieven de let ter L op de voorruit te plakken bij de wijding. Deze heeft plaats na een plechtige H. Mis te 10 uur. De jaarlijkse bijdrage bedraagt 50 fr. voor een auto en 25 fr. vool een rijwiel of motorfiets. Omwille van verkeersproblemen op de Capucijnenlaan zal dit keer de wijding voor de omstreken af zonderlijk doorgaan op zaterdag avond 22 juni te 19 uur. De eerstvolgende les in familiekunde ingericht door de Vlaamse Vereniging voor Familiekunde gaat door op maandag 10 juni e.k. te 20 uur in de Sint Martinuskring, Korte Zoutstraat. De les is gewijd aan onze oude instellingen (voor 1796) 2e deel en zal in het bijzonder handelen over algemene 'instellingen o.m. Leen stelsel, Notariaat, enz. De lesgever is de bekende genealoog Meester Willy Van Hille, Dr. in de Rechten, Dr. in de Politieke Wetenschappen, Dr. in de Geschiedenis van het Recht. Op 23 juli 1968 wordt bij het Gewestelijk Bureau Aalst een nieuwe kursus ingericht voor op leiding tot het beroep van metse laar. Deze kursus duurt 5 maan den tijdens dewelke de stagiairs volgende voordelen ontvangen uurvergoeding van 40,06 fr. speciale vergoeding door de ibouwfederatie toegekend, van 945 fr. per maand. premie van 1.200 fr. tijdens de opleiding. premie van 1500 fr. na 6 maan den tewerkstelling in het aan geleerd beroep. terugbetaling van de verplaat singskosten. alle sociale voordelen. Belanghebbenden, werklozen of werknemers, kunnen hun kandida tuur stellen Aalst Keizerlijke Plaats 17bis alle werkdagen van 8.30 tot 17 u. iedere woensdag tot 19 u. Geraardsbergen Gaffelstraat 28, alle werkdagen van 8.30 tot 17 u.; iedere donderdag tot 19 u. Ninove Denderkaai 56, alle werkdagen van 8.30 tot 17 u.; iedere donderdag tot 19 u. Van 28 mei tot en met 3 juni 1968 Ann Boone, Kerkstr. 4 Aalst Gunther Van Cauwenbergh, Hout- kaai 1 Aalst Yves Giets, Katte- str. 9 Haaltert Kurt Bruyneel, Kaaistr. 15B Teralfene Christel Vaneessen, C. Haeltermanstr. 75 Aalst Koen Haerens, Diepestr. 86 Aalst Dirk De Smet, Geld- hofstr. 96 Aalst Muriel Verhas selt, Lieve Vrouwstr. 2 Moorsel Patricia Lorang, Brusselstr. 63 Roosdaal - Rony Peene, Meers- str. 180 Liedekerke Rita Riiey, Kortenbloemstr. 16 Sint Katherina Lombeek Danny Vermeiren, Kerkstr. 17 Erembodegem - Hans Molem, Raffelgemstr. 12 Aalst Annick Moerenhout, Boekent 29 Kerksken Gunther De Mol, Ou denhelweg 4 Lede Petra De Grauwe, Oudenhelweg 2 Lede Isabel Van den Broeck, Statiestr. 29 Moorsel Barbara Steenhaut, Keppestr. 1 Erembodegem Na- dine De Moor, Anderenbroek 3 Denderhoutem Anneke Van Nuf fel, Heidebloemstr. 9 Sint Pieters- Leeuw Piet De Waegeneer, Pontstr. 54 Aalst Natascha Verleysen, Bredestr. 46 Erembode gem -Mireille Ottoey, Sint Anna- laan 20 Aalst Gwenda Van Damme, Statiebaan 9 Baardegem Carine De Neef, Botermelkstr. 70 Aalst - Bernard De Cordier, Esplanadeplein 9B Aalst Nancy De Troyer, Stg. op Aalst 71 Den derleeuw Hilde Borloo, Zand- plaatsstr. 99 Denderleeuw Di- mitri De Kegel, Windmolenstr. 6 Aalst Carla Bruyland, Dorpstr. 14 Erembodegem Sonja De Vriendt, Ledezijdestr. 9 Lede Els Coppens, Blikstr. 29 Lede - Jutta Kaller, Sint Jobstr. 40 Aalst Ann Ruyssinck, Eiderbergstr. 34 Baardegem - Nicole Van He- melrijck, Diepenborgstr. 4 Zonne- gem Thierry Van Houdt, IJzeren- wegstr. 8 Moorsel Werner Cleemput, Stg. op Dendermonde 102 Opwijk Anja Goeyvaerts, Botermelkstr. 68 Erpe Joost Spinoy, Stg. op Aalst 118 Opwijk -- Helga Van Londerzele, Larestr. 13 Haaltert Lutgart Ceule- broeck, Spoorwegstr. 30 Mere Inge Van den Bossche, Fosselstr. 48 Hekelgem Elly De Bruyne, Graaf du Parclaan 48 Herzele Yves Goeman, Biesakkerstr. 24 Serskamp. Huis COPPENS Nestor de Tièrestraat, 15 Aalst Tel. 212.53 Alleenverdeler der «Koelstra» - kinderwagens Alles voor de baby Zegels Bond Grote Gezinnen Zegels Valois Heden ontsliep in de vrede van Christus, bediend en gesterkt door het Sakrament der zieken, het Viaticum voor de laatste tocht en de Apos tolische zegen, onze beminde medezuster geboren te Geraardsbergen de 8 april 1878 Zij trad in de Congregatie der Zwarte Zusters van Aalst op 29 januari 1903, ontving het kloosterkleed op 31 mei 1903, legde haar professie geloften af op 7 juni 1904. Zij keerde terug naar het huis van de Vader die haar jeugd heeft verblijd, op 5 juni 1968. De plechtige Eucharistieviering waartoe U vriendelijk wordt uitgenodigd zal gehouden worden in de kapel der Zwarte Zusters, Kapellestraat 8, te Aalst, op ZATERDAG 8 JUNI 1968 te 9 u. 45. De dertig gregoriaanse missen zullen gecelebreerd worden in de kapel van het klooster. Begraf. Arijs en Zonen, Hoogstr. Aalst.

De Gazet van Aalst | 1968 | | pagina 13