Zaterdag
Zondag
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Brussel Nederlands
3-a», Televisiekijkers voor U...
Tijdens de aanpassingsperio-
de die volgt op de stakingen
van de jongste weken was
het de ORTF niet mogelijk
ons tijdig de programma's
van 3 tot 9 oogst te laten
geworden.
Brussel Nederlands
15.00 Zwemmen en Atletiek
18.55 Zandmannetje
19.00 Luceat
19.30 Tienerklanken
19.55 Mededelingen
20.00 Joernaal
20.25 Peyton Place
20.45 Zeskamp
22.00 ManniX
22.50 Joernaal
Brussel Frans
15.00 Zwemmen en Atletiek
17.10 Poppenkast Carmen
18.20 Joernaal
18.25 «Allo les Jeunes»
18.40 L'art au bout des doigts
19.00 La proie pour l'ombre
19.25 Grain de sable
19.30 De wereld der vogels
20.00 Joernaal
20.30 Film The big Land
22.10 Bidulement votre
22.40 Jazz
23.15 Joernaal
Nederland 1
16.00 Nieuws
16.02 The Thunderbirds
16.50 Stuif es in
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.06 Festifilm
20.00 Joernaal
20.20 Ray Anthony Show
21.05 High Chaparral
21.55 Shwom met de Supremes
22.50 Joernaal
Nederland 2
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.03 Rodeo
20.00 Joernaal
20.20 Lucy Show
20.45 Zeskamp
22.05 Evangelie
22.10 Joernaal
Duitsland 1
14.25 Nieuws
14.30 Fury
14.55 Aan de veenplas
15.30 Adam kookt zelf
15.45 Film Ragazze da Marito
17.15 Evangelische kerkdienst
17.45 Sportoverzicht
18.30 Goedenavond
18.35 Hier en nu
19.10 Mona
19.40 Dr. Kildare
20.00 Joernaal
20.15 Gala-avond v. d. fonoplaat
22.15 Lotto en Joernaal
22.40 Film Dead Lucky
23.40 Joernaal
Brussel Nederlands
14.10 De rovers van de stroom
14.30 Tienerklanken
15.00 Zwemmen en Atletiek
18.45 Klein, klein kleutertje
19.05 Daktari
20.00 Joernaal
20.15 Sportweekend
20.30 Zomercarrousel
21.30 Het leven van Caravaggio
22.40 Joernaal
Brussel Frans
11.00 H. Mis
15.00 Film Au coeur de la ville
16.20 Signé Brummel
16.30 Zwemmen en Atletiek
18.00 Eureka
18.30 Zwemmen en Atletiek
19.00 Jeunesse oblige
19.25 Grain de Sable
19.30 Valerie en het avontuur
20.00 Joernaal en sport
20.45 Au coeur du temps
21.35 Mandara
23.00 Joernaal
Nederland 1
16.00 Nieuws en wegeninformatie
16.05 Sport
18.55 Barend de Beer
19.00 Woord voor woord
19.05 Dokument. over Chili
19.30 Sport
20.25 Nieuws
20.30 Show met Shirley
21.00 T.V.-spel Port Royal
22.15 Joernaal
Nederland 2
18.55 Barend de Beer
19.00 Skippy
19.30 Verkenning der wetenschap
20.00 Nieuws
20.05 Pension Hommeles
21.10 Mijn tante
21.50 Jazz
22.10 Joernaal
Duitsland 1
11.00 Programma - overzicht
11.30 Hochwurden ist alt
12.00 Internat, journalistendebat
12.45 Weekspiegel
13.15 Weekmagazine
14.30 Kinderprogramma
15.00 Musik und Pantomine
15.50 Gesundheit aus dem
Bauch der Erde
16.40 Regie mit Gletschern
und Lawinen
18.00 Sportoverzicht
19.00 Wereldspiegel
19.30 Sportoverzicht
20.00 Joernaal
20.15 Film Babette s'en va-t-en
guerre
21.55 Eine Luftreise, ein Aben-
teuer, etwas fur kennerfilm
22.50 Joernaal
Brussel Nederlands
18.55 Zandmannetje
19.00 Twee films over Spanje
19.25 Tekenfilm
19.30 Wereld zonder grenzen
19.45 Openbaar 'kunstbezit
19.55 De weerman
20,00 Joernaal
20.25 High Chaparral
21.15 China morgen
22.30 Joernaal
Brussel Frans
18.50 Nieuws
18.55 Les travaux et les jours
19.25 Grain de sable
19.30 Lundi-sports
20.00 Joernaal
20.30 1914-18
21.00 Les Compagnons de Baal
22.00 Les dossiers de l'histoire
22.30 Joernaal
Nederland 1
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.06 Kenmerk
19.31 Het leven begint bij 100
20.00 Joernaal
20.20 Lieberman en Lieberman
20.45 Liesbeth List en Pierre
Barouh zingen
21.15 De gevangene
22.05 The Saltire Singers
22.15 Joernaal
Nederland 2
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.03 Sportpanorama
20.00 Joernaal
20.20 Peyton Place
20.45 Film Gevangene van
het verleden
22.45 Joernaal
Duitsland 1
16.40 Nieuws
16.45 Ein regnerischer Tag
17.20 Schwarzer Adam
Weisse Eva
18.00 Nieuws
18.05 Gevarieerd programma
20.00 Joernaal
20.15 Perspektieven
21.00 Alles of niets
21.45 T.V.-debat uit Munchen
22.30 Joernaal
22.50 Film Wer kennt
diese Frau
0.25 Joernaal
Brussel Nederlands
18.55 Zandmannetje
19.00 Tienerklanken
19.25 Amerikaanse verkiezingen
19.55 Mededelingen
20.00 Joernaal
20.25 Toneel De dood van
twee dames
22.20 Vergeet niet te lezen
22.55 Joernaal
Brussel Frans
18.50 Nieuws
18.55 Katolieke uitzending
19.25 Grain de sable
19.30 Le Moyne d'lberville
20.00 Joernaal
20.30 L'informatique
21.15 Film Chez nnoi a
Copacabana
22.35 Joernaal
Nederland 1
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.06 Mr. Ed
19.30 The Munsters
20.00 Joernaal
20.20 Het verhaal van de zee
21.05 Zonzin
21.55 Honey West
22.20 Sextant
22.30 Joernaal
Nederland 2
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.03 Internat, landbouwmagazine
19.15 Van gewest tot gewest
19.35 Wij Europeanen
20.00 Joernaal
20.20 Dubbelspion
21.10 Amerikaanse verkiezingen
21.30 In de sporen van Darwin
22.20 Joernaal
Duitsland 1
16.40 Nieuws
16.45 Kinderuur
18.00 Nieuws
18.05 Gevarieerd programma
20.00 Joernaal
20.15 Rendez-vous met
Peter Ingelhoff
21.00 Film Ich bin 20 jahre ait
23.45 Joernaal
Brussel Nederlands
18.50 Zandmannetje
18.55 Televisum
19.30 Amerikaanse verkiezingen
19.55 De weerman
20.00 Joernaal
20.25 Film De grote slaap
22.20 Debat
23.00 Joernaal
Brussel Frans
17.55 Nieuws
18.00 Feu vert
19.00 Choisir sa voie
19.25 Grain de sable
19.30 Le Moyne d'lberville
20.00 Joernaal
20.30 L'Eventail de Séville
21.00 Go Go Gig
21.30 Film La choucroute
22.00 Le passé composé
22.30 Joernaal
Nsdorland 1
17.00 Jeugdmagazine
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.06 De bosbrigadiers
19.31 Persoonlijk
20.00 Joernaal
20.20 Amerikaanse verkiezingen
20.30 Film Tortilla Flat
22.10 Socutera
22.25 Joernaal
Nederland 2
18 50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.03 Het levenswerk van
Dr. Leakey
20.00 Joernaal
20.20 Show met Cliff Richard
20.50 Gezond gezin
21.40 Hier en nu
22.05 The Young Credo Singers
22.10 Joernaal
Duitsland 1
16.40 Nieuws
16.45 Vorstoss ins Unbekannte
17.10 Film Hauptling der
Rotauta
18.00 Nieuws
18.05 Gevarieerd programma
20.00 Joernaal
20.15 Neue Stadt an der Oder
21.00 Film Music aus Acapulcc
21.45 Die Stimme im Glas
22.40 Joernaal
23.00 Atletiek
Brussel Nederlands
18.55 Zandmannetje
19.00 Raadselachtig Amerika
19.25 Amerikaanse verkiezingen
19.55 Mededelingen
20.00 Joernaal
20.25 Peyton Place
20.50 The Black and White
Minstrel Show
21.30 Toneel De stemmen
22.00 Japan zoals zijn films het
ons leren kennen
23.00 Joernaal
Brusssi Frans
18.50 Nieuws
18.55 Jean et sa femme
19.25 Grain de sable
19.30 Le Moyne d'lberville
20.00 Joernaal
21.45 Prentencarrousel
22.30 Joernaal
Nederland 1
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.06 Zonder tralies
20.00 Joernaal
20.20 Elena Sullotis zingt
22.10 Brandpunt
22.50 Joernaal
Nederland 2
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.03 Van gewest tot gewest
19.35 Wat doe ik voor de kost?
20.00 Joernaal
20.20 Achter het nieuws
20.45 De R 101
21.35 Toneel Een binnenvetter
22.00 Echtscheiding
22.30 Joernaal
GOLFLENGTEN
Bruss. Vlaams: lijn 625B kan. 2-10
Brussel Frans: lijn 625B kan. 3-8
Nederland 1 lijn 625 E kan. 5-7
Nederland 2 lijn 625E kan. 27
Frankrijk 1 lijn 819 F kan. 12
Frankrijk 2 lijn 625F kan. 21
Duitsland 1 lijn 625 E kan. 9
Duitsland 1
16.40 Nieuws
16.45 Kinderuur
18.00 Nieuws
18.05 Gevarieerd programma
20.00 Joernaal
20.15 Nur kein Cello
21.40 Bergbauern, Stiefkinder
Europas
22.25 Joernaal
18.55 Zandmannetje
19.00 Filmmuseum
19.15 Zoeklicht
19.25 Amerikaanse verkiezingen
19.55 De weerman
20.00 Joernaal
20.25 T.V.-spel Hoogspanning
22.10 Joernaal
22.15 Paul Claudel
Brussel Frans
18.50 Nieuws
18.55 Affiches
19.25 Grain de sable
19.30 Le Moyne d'lberville
20.00 Joernaal
20.30 Toneel Du vent dans les
branches de Sassafras
22.20 Concert
23.10 Joernaal
Nederland 1
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.07 Wrestling Wrecks
19.13 Flitsen uit Westerns
20.00 Joernaél
20.20 Biafra
21.15 Ina Faassen zingt
21.50 De onkreukbaren
22.35 Joernaal
NsdaHarsd 2
18.50 Barend de Beer
19.00 Nieuws
19.03 Joernaal voor hardhorigen
19.25 Open oog
20.00 Joernaal
20.20 Biafra
21.15 Peyton Place
22.05 Jazz-O-Rama
Duitsland 1
16.40 Nieuws
16.45 Schreib ein Stuck
17.55 Programma - overzicht
18.00 Nieuws
18.05 Gevarieerd programma
20.00 Joernaal
20.15 Report
21.00 Film Verwischte Spuren
21.50 Joernaal
22.10 Die Mohrin van
Tankred Dorst
23.45 Joernaal
wenskaarten
voor elke gelegenheid
DE GAZET VAN AALST
Schoolstraat, 26, Aalst
ruime keus