VOLKSWAGEN SCHENKT EUROPA DE WAGEN DiE NOG ONTBRAKDE HANDELSPOCKET Bouwhulp Garage INJECTA p.v.b.a. WEEKKALENDER MQMaTOPIUMDI 5 ges uw ag&uda Levenswijsheid In de natuur de nieuwe VW411 Het tocht- en geruisvrije ventilatie systeem heeft een automatische ontluchte? onder de achterruit. Met een elektrische aanjager (twee standen) kunt u de toevoer van frisse lucht naar behoefte ver sterken. Exclusief is het gecombineerde verwarmingssysteem met thermos- tatische regeling. Het is voorzien van een eigen aanjager en kan ook warmte geven als de motor niet loopt. Hij heeft uitzonderlijks rijkwaliteiten. De VW heeft een topsnelheid van 145 Urn. per uur. Een OS pk-motor met twee carburateurs. En dezelf de rijkwaliteiten als de Porsche 91 f. De voor-vering elimineert zelfs de krachtigste schokken voor u. Wiel- vlucht en sporing blijven daarbij constant. Hij heeft homo-kinetische koppe lingen op de achteras (een van de boete achterasconstructies van de wereld). Hij heeft afzonderlijk opgehangen grote wielen. Als één wie! over een oneffenheid gaat, wordt de schok niet aan het tegenoverliggende wie! doorgegeven. Hij heeft gescheiden remcircuits met schijfremmen voor. Mocht er ooit een circuit uitvallen, dan remt u nog veilig met het andere. En u kunt hem ook met een spor tieve «Automatic» krijgen. Die neemt het koppelen en schakelen van u over. En doet liet sneller en veiliger dan u het kunt. U ziet we kunnen zonder over drijving zeggen dat de VVV 411 de rijkwaliteiten van een sportwagen heeft. Hij heeft een veüigheidscarroserie. Een geheel stalen, zelfdragende carroserie. Met in het midden het zeer hechte passagierscomparti ment. Met een «elastische» voor- en achterkant, die een krachtige stoot compenseren. Deze zelfdragende constructie maakt de wagen niet alleen licht in gewicht en veilig, maat zorgt ook dat u de wagen nauwelijks hoort rijden. Bovendien is het een zelfdragende carroserie, waarvan men de vier spatschermen kan afschroeven en dus snel en goedkoop kan verwis selen. Er zijn nog meer veiligheidsvoor zieningen de stoot-compenseren- de stuurkolom. He: flexibele dash board. De meegevende veiligheids- binnenspiegel. De veiligheids-por tiergrepen binnen en buiten. De radiaalbanden met extra diep dwarsprofiel. Ce geprofileerde bumpers. U ziet de VW 411 is ook bijzon der veilig. Bij dit alies heeft deze uitzonderlijke auto met en de vele vooruitstrevende details, de tradi tionele VW-kwaliteit in materiaal en afwerking. En de VW-Service. Het is een grote wagen. Hij is 4,52 m. lang en 1,64 m. breed. Van binnen is ruimte genoeg voor vijf inzittenden. En voor tien benen, want hij heeft geen mid dentunnel. Achterin kunnen drie personen ge makkelijk zitten. Ze beschikken over een breedte van 135 cm. Ze kunnen bovendien gemakkelijk in stappen. Vcora! in de vierdeurs VW 411. Voorin is een grote bagageruimte. 400 liter. Achter de achterbank is een royale bergruimte voor dingen die u onderweg nodig kunt hebben. 170 liter groot. Bij elkaar 570 liter bagageruimte. Meer dus dan de meeste mensen nodig hebben. Maar er zijn nog een paar andere dingen groot aan de VW 411. De wielen bijvoorbeeld. En de ramen. En de koplampen. En de knipper lichten, die u ook kunt gebruiken ais waarschuwingsinstallatie. U ziet we kunnen zonder over drijving zeggen dat de VW 411 een grote wagen is. Zijn comfort is exclusief. Exclusief comfortabel zijn zitplaat sen en inrichting. De gescheiden stoelen voorin kunt u bijvoorbeeld niet alleen vooruit en achteruit schuiven zoals de meeste auto- stoeien, maar ook in de hoogte verstellen. In de VW 411 hebt u zelfs een verstelbare rugsteun, die precies aan het lichaam kan -worden aan gepast. De uitstekend geveerde achterbank heeft een armleuning in het midden. Men trekt deze uit als men met z'n tweeen achterin zit. De bank doet dan niet onder voor de gemakkelijkste clubfau teuil. Garage Europa, Verdeler VW - Porsche, Schoolstraat 41, AALST. Kom kijken... het wordf een boeiende ontdekking De Wagen is krijgbaar ais 2-deurs en-4-deurs model. Bij uw Vofkswagenagen; DENDERSTRAAT 18, AALST P.V.B.A, Lid van de Handelskamer Aalst Tel. (053) 227.57 betekent veilig bouwen zonaar zorgen betekent goed en goed koop bouwen. Onze faam honderden referenties honderden gelukkige gezinnen Officieel verdeler; ASSERENDRIES 76 AALST - TEL. (053)263.76 Persostrsïiwagens, Sportwagens, Lichte vrachtwagens Een ideaal 'is niet een droom beeld, maar een denkbeeld, dat men zich als het beste voorstelt. Wens hun een gelukkige naamdag Zondag 20 okt. Artemiüs, Ca- prasius, Bides, Irene, Wendeiijn. Maandag 21 okt. Abercïus, Ce- lina, Hilarion, Malchus, Ursula. Dinsdag 22 okt. Alberik, Aio dia, Cordula, Melenius. Woensdag 23 okt. Clot'ilde, Criisp'ijn, Romaan, Seveilijn. Donderdag 24 okt. Evergist, Chrysantus, Fronto. Vrijdag 25 okt. Bonifacius, Felix, Rafael. Zaterdag 26 okt. Bernward, Bonaventura, Evarist, Luciaan. Bijzondere dagen Zondag 20 oktober H. Johan nes Cantius, belijder. Hij wordt veelal aanroepen tegen de tering. Donderdag 24 oktober H. Ra fael, aartsengel, patroonheilige van de reizigers. Vrijdag 25 oktober H. Crispijn, patroonheilige van de schoenma kers en looiers. Agenda Zondag 20 oktober GAASBEEK Jachthoornkoncert in het kasteel, te 15 u. Vrijdag 25 oktober VERVIERS «Dans der zeven sprongen», te 23 u. 20 oktober De bonte kraai trekt over. 21 oktober De witte kwikstaart vertrekt. 22 oktober De wilde kastanje verliest zijn bladeren eerste te ken van het stervende plantenrijk. 23 oktober De pavia verliest zijn bladeren. 24 oktober Het sijsje trekt over. 25 oktober Ontbladeren van de linde. Volkse weerkunde Met Sint Severien zult ge de koude zien. In de loop van een lange en ver velende commissie - vergadering werd de Amerikaanse senator Everett Dirksen telkens weer ge ïnterrumpeerd door een kollega. Elke keer stond hij dit toe, maar op dén duur kreeg hij genoeg van de interrupties. «Goede vriend,» zei hij op honingzoete toon, «U bent bezig de man te 'interrupteren die ik het liefst hoor.» Toen Harry Belafonte een van de 'hoofdrollen vertolkte iin de revue John Murray Anderson's Almanac, sloot hij een kontrakt af om na zijn theateroptreden omstreeks midder nacht een nummer te brengen in een nachtclub. De eigenaars van de nachtclub stelden voor dat Bela fonte het theater zou verlaten zo dra hij zijn aandeel in de revue had beëindigd, lin plaats van te wachten op het terugkomen van de artiesten aan het slot, rond 11 u20. Hierdoor zou hij voldoende tijd hebben om zich te ontspannen voor zijn optreden in de nachtclub. «Nee,» zei hiij, «niets tis zo ont spannend voor een artiest als een buiging.»

De Gazet van Aalst | 1968 | | pagina 5