e stad - doorheen de stad - doorheen de stad - do Burgerlijke stand der stad Aalst Geboorten binnen de. stad Bezoek onze NIEUWE TOONZAAL DEUREN BOGOMA Houthandel Jules MUYLAERT Het winterprogramma van de Catharinisten 1968-69 Diamanten bruiloften Dodenherdenking Vier gekroondenfeest 13 VAN 22 TOT EN MET 28 OKTOBER 1968 Pieter De Braekeleer, metselaar, 59 j., echt. van Maria Pollet, geh. te Liedekerke, Stationsstraat 92. Camilla Maria Desideria Ghislai- na De Coninck, bediende, 64 j., ongehuwd, geh te Aalst, St Job straat 198. Margareta Caïharina Moortgat, zb., 82 j., wede. van Frans Stuij- ver, geh. Aalst. Binnenstraat 35. Bernardus César Galle, zb., 85 j., wedr. van Siephania Bogaert, geh. te Schoonaarde, Opstalstr 35. Francisca Angelica Baeyens, zb., 89 j., wede. Valerius Keymeulen, geh. Aalst, Vilainstraat 15. Judocus Petrus Prosper Roelandt zb., 65 j., echt. van Philomena De Smet, geh. Aalst, Langestr 113. Maria Louisa Van Cauwenbergh, zb., 87 i., wede. van Egide Spit- taels, geh. Aalst, Dr De Moorstr. Eudoxia Euiodia Van Lierde, zb., 54 j., wede. van Robertus Van Laer geh. St Katherin^-Lombeek, Kerk straat 50. Joanna De Bisschop, zb., 79 j., wede. van Petrus De Bolle, geh. ieralfene, Dalastraat 62. Emilie Van Melkebeke, zb., 76 j.. echte, van Constantien Schouppe, geh Kerksken, Boekentstraat 49. Josephus Dominicus De Sutter, zb., 78 j., echt. van Leontina De Sadeleer, geh Erpe, Kraaineststr. 12. Ludvina Brys, zb., 76 j., wede. van Joannes Callebaut, geh te E- rembodegem, Keppestraat 37. Alfons Franciscus Verherstraeten landbouwer, 67 j., ongehuwd, geh. Opwijk, Doortstr 133. Benoit Redant, zb., 78 j., echt. van Gabrielie De Wolf, geh Hofsta- de, Blektestraat 48. Josephus Ludovicus Thomas, zb. 69 j., echt. van Maria Hermans, geh Merchtem, Stoofstraat 38. Jozef Van den Broeck, zb., 71 j. echt. van Maria Paelinck, gehuisv. Aalst, Denderm. stg 266. Huwelij'ken Pierrino Van de Meerssche bak ker, geh. Aalst, Bredestr 112 met Nicole Troch, strijkster, Aalst, Geld- hofstr 85. Johny De Wuffel, arbeider, Aalst Bevrijdingsstraat 60 met Martha De Schrijver, handlangster, Aalst, Doornveld, 7. Johny Van Hecke, arbeider, Aalst, Koeistr 22A, met Rosine Van Cauwenbergh, zb Aalst, Koeistraat 22A. Luc Van den haute, electricien, Haanert, Uiepeweg 22, met Yvette De Malderé, strijkster, Aalst, Vi- lainstr 26. Heinrich Vanparijs, rubberbewer ker, Denderleeuw, De Nayerstr 22, met Marie José Pfaff. arbeidster, Aalst, Bieststr 1. Paul Matthys, huisschilder, Aalst, Dr De Moorstraat 108 met Gode- lieve Van den Abeele, naaister, Aalst, Zonnestraat 72. Johnny Janssens, mekanicien, Aalst, B. Dedekenstr 15, met Jean- nine Vermeulen, stikster, Aalst, F. de Hertstr 36. Paul Van Kerckhove, studiemees ter, Wachtebeke, Molenhoek 11 met Marie Buysse, verkoopster, Aalst, A. Marcelstr 62. Mario De Boeck, juwelier, Aalst Kattestr 70 met Magda Mergan, zb Aalst, Immerzeeldreef 259. VN 22 TOT EN MET 28 OKTOBER 1968 Luxe-deureri Standaard-deuren Rijke keus in verschillende houtsoorten. Afwasbare platen voor keukens, badkamers, plafonds Muurbakfeding - Decowall - Mouluren - Vloerbekleding VRIJE INGANG BREDESTRAAT, 81 AALST Tel. 213.23 Bij de vriendekring F.F.R. Aalst werden meer dan 20 verdienste lijke personeelsleden onderschei den ter gelegenheid van de viering van Garentwijndersdag. We zien hier de gevierden, samen met le den van de directie. Nancy Wenes, Langehaagstraat 34, Gijzegem Marnix Buggenhoudt, Lodders- hoek 18, Liedekerke Peggy Goeman, Waverstraat 72 Moorsel Luc De Bleser, Stg Geraards- bergen 14, St Pieters-Kapelle Hllde Bouchez, Spiegelstraat 3, Asse Jean Van Handenhove, Stations straat 21 St. Katherina-Lombeek Katryn Brack, Kleistraat 56B, E- rembodegem Hans Thybaert, Ledebaan 17, Aalst Hilde Goeman, Goudenleeuwsïr. 22, Aalst «Gerda De Brucker. Boterhoek 52 Wichelen Geert Beerens, Damstraat 42 Nieuwerkerken Lieve De Clercq, Provinciebaan 78, Hillegem Roland Goossens, Grote Baan, 57, Herdersem Dirk Roelandt, Kerrebroekstraat 123 Aalst Sonja Van den Bossche, Ninove- steenweg 140 Erembodegem Anja Den Herder, Getegemstraat 2/A Haaltert Ingrid Hendrickx, IJzerenwegstr 5, Hofstade Geert Meysman, Heirbaan 78, Opwijk Michaël Mergan, St Jobstraat 40 Aalst Alain Verleysen, Oudebaan, 21, Bambrugge Anja Willems, Molenstraat 42, Hofstade Michaël Buyle, Kroonstraat 58, Aalst Myriam D'Haese, Langestraat 46 Aalst Wim Roels, Kortenhoekstraat 24 Hofstade Philippe Haegeman, Prov. Baan 15, Mere Nico Van Schuylenbergh, Statie straat 66, Welle Eleonora Van Schuylenbergh, Statiestraat 66, Welle Peter Van der Spiegel, Nestor de Tièrestraat 43 Aalst Kristel Van de Velde, Stations straat 18. Erembodegem Katty De Backer, V. de Saede- leerstraat 116, Aalst Anja Van Den Berghe, Kattestr 13 Welle Percy Mus, St, Jobstraat 200 Aalst -Vim Luycx, Regelsbruggestraat 58, Aalst Kris Ledegen, Kouterstr 6 Aalst Guy Borms, Hoogstraat 5 Hof stade Erika Neys, Statiebaan 12, Baar- degem Marc Van den Bulcke, Ingang Lauwerijs 6, Aalst Jo De Middeleer, Terlicht 90, Kerksken Geert Guns, Raffelgemstraat 16 Aalst Huis C O P P E H S Nestor da Tièrestraat, 15 Aalst Tel. 212.53 A:üeenverdeler der «Koelstra» - kinderwagens Alles voor de baby Zegels Bord Grote Gezinnen Zegels Vaiois Tijdens een feestzitting van de CCOD te Aalst werden Prosper Uvin (15 jaar bestuurslid), Gustaaf Corten (35 jaar lid), Virgile Van den Bossche (35 jaar lid) en Gustaaf Vander Eist (42 jaar bestuurslid) onderscheiden. De gevierden zijn hier samen met de overige leden van het bestuur. Na de vertoningen op zondag 27 en maandag 28 voeren de Cat harinisten heden donderdag 31 het beeldig toneelspel in drie bedrij ven de gekende schrijver Thorn ton Wilder, onder de regie van Herman Slagmulder «ONS STAD JE» op. Ons stadje is een'zeldzame en gelukkige combinatie -van dichter lijke visie en uitbeelding van het gewone leven. Geïnspireerd naar het Chinese toneel waarin het de cor bestaat uit onbelangrijke zet stukken die door de toeschouwer naar eigen fantasie kunnen bete kenis krijgen, schildert de schrij ver ons een stukje alledagsleven in een klein provSnr.ïestadje. Een verteller helpt het decor en de sfeer scheppen en treedt zo nodig zelf op. Geboorte, liefde, trouwen en dood worden in een zeer sim pele vorm weergegeven.. In de voornaamste rollen Oscar Van Malder, Dries Bruyninckx. 'Bi- ■biana Van der Poten, en een twin tigtal andere medewerkers. Werkelijk Ons stadje is een toneelspel om van te genieten. STAAN VERDER OP HET PROGRAMMA Op zaterdag 14 december 1968 gaat in de zaal Rink een FESTI VAL door met Eenakters, humor, allerlei verassingen en ook reeds, wat we zouden kunnen noemen een pré-ka'rnavalistische stemming gevolgd door een gezellige dans partij... Zeker iets voor wie be langstelling heeft voor toneel, doch tevens zelf aktief wil zijn. Op 30 januari, 2 februari en 3 februari 1969 wordt het program ma dan voortgezet met de opvoe ring van BLOOTVOETS IN HET PARK, het zeer gekende wereld succes van Neil Simon. Het is een sprankelend en pittig blijspel dat wordt opgevoerd onder regie van Tuur Callens. Bibiana Van der Poten, Gilbert Eelbode, Herman Slagmulder, Agnes Gabrio Van Daele en Jos Van Mol verlenen hieraan hun medewerking zodat wel kan verwacht worden dat dit tot een reuze lachsucces zal uit groeien... Vermelden we nog dat na ons traditioneel en jaarlijks KARNA- VALBAL op zaterdag 15 februari 1969 onze Kamer met de andere Aalsterse toneelverenigingen een toneelstuk zal opvoeren in een sa menwerking van het ATV, onder de Regie van de Hr R. De Wilde. Wij hopen dan ook dat program ma de interresse zal krijgen van het Aaisters toneelpubliek. E. Te Aalst vieren de echtgenoten Modestus Beeckman, geb. te Aalst 19 september 1884 en Esther Rosa Van der Gucht geb. te Aalst 28 september 1889 hun diamanten bruiloft. Ze huwden te Aalst op 4 no vember 1908. De echtgenoten thans wonende ■in de Molenstraat 67 werden ge zegend met 2 kinderen, 5 kleinkin deren en 11 achterkleinkinderen o o Te Aalst vieren de echtgenoten Petrus Robertus Cornelus, geb. te Aalst op 11 mei 1887 en Anna Eg id ia Bosman geb. op 9 juli 1886 hun diamanten bruiloft. Ze huwden te Aalst op 4 novem ber 1908 De echtgenoten thans wonende in de Arbeidstraat 9 Aalst werden gezegend met 2 kinderen, (beide overleden), 1 kleinkind en 2 ach terkleinkinderen. VRIJDAG 1 NOVEMBER 1968 Te 9u.30 'koer stadhuis - bijeenkomst. Te 10 uur: OPTOCHT naar het kerkhof Wegwijzer: Grote Markt, Nieuw- straat, Vredeplein (aansteken van de fakkels der herinnering en der Vlaamse Ardennen), Keizerlijke Plaats, Geraardsbergse straat, Kerkhoflaan, Kerkhof. PLECHTIGHEDEN op het kerk hof: plaatsen van de fakkel - korte gelegenheidsrede - bloemenhulde en défilé. Jaarlijks feest der «Vier Ge- kroonden» patroonsdag der aan nemers uit het bouwbedrijf, op zondag 10 november e.'k. Het programma voorziet de vol gende plechtigheden Te 11 uur H. Mis in de Sint Martin us kerk. Te 12 uur akademische zitting in de feestzaal van het stadhuis, uitreiking van eretekens aan de leden en 'hun werknemers. Te 13.30 uur feestbanket in de zaal Madeion, Grote Markt. Te 18 uur gezellig samenzijn.

De Gazet van Aalst | 1968 | | pagina 13