SPORT 0F ALLE FRONTEN doorheen de stad - doorheen t Emma, Maria VAN DE VEINE Burgerlijke stand der stad Aalst Geboorten binnen de stad Aero-Club in Jaarvergadering Eendracht steeds dieper in de put Rekordopkomst op Sportkring Bouw vergunningen De krachtmeting Stadsbeker Internationale veidloop Promotiekansen worden kleiner Opdracht was te zwaar Sparta wint beker 14 Van 17 tot en met 23 december Overlijdens Camiel Bosteels, postman 64 j. echt van Martha Van Eeokhoorn, Sasbaan 8 Wieze. Augusta Borreman, zb 66 jaar, echte van Edmond Coene, H. Hart- jaap 37 Aalst. Carolus Boeykens, zb 71 jaar, echt van Marie Coppens, Lange- haagstr. 51 Qi-jzegem. Adhemar Bambust, inpakker 48 'jaar, ongehuwd, Dorp 17 Vl'ierzele. Maria Backaert, zb 66 jaar, echte van Jan De Bruyn, Bredestr. 121 Aalst. Rosalia Coppens, zb 82 jaar, wede van Richard Triest, Dr. De Moorstr. Aalst. Frans Van Vaerenbergh, zb 70 jaar, echt van Rosalia De Neef, Drie Veldenweg 32 Aalst. Irma Van der Ghey-len, zb 69 jaar, ongehuwd, Leuvestr. 147 Erembodegem. Delphina Vinck, zb 66 jaar, echte van Richard Jacob, Rietstr. 9 Erembodegem. Albert Guns, handlanger 19 jaar ongehuwd, Bergstr. 105 Kerksken. Maria Schollaert, zb 76 jaar, wede van Judocus Buys, Groenstr. 21 Aalst. Maria Welleman, zb 86 jaar, wede van Leo Rummens, Kasteel- str. 14 'Liedekerke. Maria Van Nuffel, zb 71 jaar, wede van Benedïktus Robyns, Kerkweg 2 Meldert. Jan Dierickx, behanger 56 jaar ongehuwd, De Ridderstr. 27 Aalst. Cloth'Mdis Cooreman, zb 85 jaar ongehuwd, Terhagenstr. 13 Moor- sel. Augusta Van Steenberghe, be diende 60 jaar, echte van Marcel Cleemput, Terlindenstr. 21 Aalst. Alice Van Den Haute, zb 61 jaar echte van Frans Ribouv-HIe, Brus- selbaan 154 Meerbeke. Benedikt Van Onderbergen, zb 75 jaar, echt van Olementia Cau- dron, Bredestr. 29 Moorse!. Gabriel Ledeghen, chauffeur 61 jaar, wedr van Adolfina De Man, echt van Anna Moens, Vooruit- zichtstr. 4 Aalst. Emma Vandeveire, zb 82 jaar, wede van Alfons Burgelman, Gent- sest-g. 199 Aalst. Charles Huylebroeck, zb 78 jaar echt van Coleta Duquet, St. Apo- loniastr. 14 Erpe. Marcellina Verbestel, zb 59 jaar echte van Charles De Ras, Leo- poldstr. 6 Hofstade. Huwelijken René Van Damme, brouwers gast, Bevnijdingsstr. 53 Aalst met Josephine Van Bever, stikster. Bre destr. 18 Aalst. Paul G'i'lle, chauffeur, Is. Teir- linckstr. 44 St. Jans Molenbeek met Maria Ghfjsens, bediende, Moorselbaan 503 Aalst. Freddy Schollaert, elektricien, Doolhofstr. 93 Aalst met Francine De Witte, zb, Spaarzaamheidst1". 57 Aalst. Hippoliet Callebaut, metselaar, Park De Blieck 7 Aalst met Anny Goossens, schoonmaakster, Park De Blieck 7 Aalst. Gustaaf Schouppe, arbeider, St. Jobstr. 46 Aalst met De Rraban- ter Josephine, schoonmaaktster, St. Jobstr. 167 Aalst. Pierre Van Der Eecken, werk- leider, Dendermonde met Carina De Ridder, zb, Raffelgemstr. 12 Aalst. Theofiel Van Mulders, beroeps militair, Brakelstr. 84 Aalst, met Martha Bombeeck, bediende, Za- velbaan 53 Aalst. Johnny Van Goethem, aannemer Binnenstr. 135 Aalst met Olivia Ottoey, textielwerkster, F. de Hert- str. 98 Aalst. Philippe Bovy, apoteker, Tennis- baanstr. 43 Gent, met Maria Van Mulders, apoteker, E. Bosteelsstr. 24 Aalst. Gerard Van Gasse, matrijzen- maker, Eeksken 102 Opwijk met Beatrix De Groote, zb, Regels- bruggestr. 34 Aalst. Van 17 tot en met 23 december Nancy Van den Eede, Moorselbaan 219 Aalst Kathleen Gysel'inck, Blomstr. 39 Lede Rik Van Pae- peghem, Pastorrjstr. 35 Mespelare -Rudy Verdoodt, Osbroekstr. 25 Aalst Peter Verbetten,; Guido Gezel-lestr. 1 Aalst Erna De Winne, Bniel 10 Smetlede Ann De Moor, Blektestr. 31 Hofstade Anniek De Grom, Kortestr. 92 Welle Geert Elevens, Kerkstr. 230 Welle Gunther Goessens, Zonnestr. 52 Denderhoutem Re- gine Moock, Oostdorpstr. 14 Mere Sandy Thienpondt, Jeliestr. 28 Aalst Greet Hofman, Steenweg 115A Mazenzele Wendy De Brandt, Marktweg 2A Erembode gem Peter Laureys, Bosveld- str. 3 Erpe Nancy Van Iseghem St. Jobstr. 129 Aalst Hilde Claeys, St. Annastr. 37 Hofstade Peter Amant, Rustoordstr. 3 Aalst Phii'lip Van Geert, St. Ka- mielstr. 131 Aalst Dimitri Van Hecke, Oude -Denderm. stg. 17 Aalst Kurt Van den Borre, Daalstr. 92 Teralfene Christine Van Den Brande, Fosselstr. 67 Hekelgem Maurice De Doncker Molenstr. 88 Haaltert ivan De Neve, Beekstr. 41 Kerksken Martine Rogiers, Brakelstr. 39 Aalst Monique Van de Sype, Ron'kenburgstr. 19 Lede Cathy Steenhaut, Nieuwstr. 30 Lede Bart Redant, Schoolstr. 74 Mere F'irmin Aeibrecht, Coenstr. 49 Opw-ijk Stefaan Van Huylen- broeck, Klui-sdreef 45 Aalst Yves -De Wolf, Kerkstr. 70 Gijze gem -Johan Van den Bremt, Lange Zoutstr. 7 Aalst Rafael Sonck, Stat'ionstr. 1 Liedekerke Ann Van Geert;, Steenweg op Gent 182 Asse. De Aero Club hield -in een stads- inrichting haar jaarlijkse statutaire vergadering. Dat er een zeer grote belangstelling was bewijzen de ca. honderd aanwezigen. Voorzitter Callebaut verwelkom de de leden en hield een in-leid-in-gs- toespraak. Vooreerst werden de overleden leden herdacht, na-dien werd een overzicht gegeven van de aktiviteiten door de Aero Club 'in de voorbije maanden ge presteerd. Se-kretani-s Y. Bou-lpaep las een nauwkeurig vers-lag voor. Se dert enkele jaren 'is het aantal leden van de klub bestendig ge stegen. Het aantal vlieguren door de leden gepresteerd verdriedub belde. -Dit jaar werden twee nieuwe toestellen aangekocht. Verschillen de leden slaagden in de onder- scheidel'ij-ke brevetten. De klu-b mocht zich ook verheugen in het behalen van twee 'harer leden van het brevet Professional. -Door penningmeester -De Mol werd het bi-lan voorgelegd en nader -besproken. Aan 'het einde nam kommandant -moniteur Delauré het woord en gaf uitleg over de verworven presta tie-s en ook werd een blik geworpen Huls COPPENS Nestor d® Tièrestraat, 15 Aaist Tol. 212.53 AUeenv er-deler der «Koeletra» - kinderwagens Alles voor de baby Zegels Bond Grote Gezinnen Zegels Valois op de toekomstplannen. Aan mevr. 'Delauré werd een ruiker aangebo den, terwijl voorzitter Callebaut geschenken mocht ontvangen van zijn 'bestuur en van de leerling- piloten. Een gezellig samenzijn besloot deze geslaagde statutaire vergade ring van de Aero Club. E.L. Th'ienpont G., bouwen van woning Bergemeersenstr.; De Jonge Cesar bouwen van landhui-s Albrechtlaan; Flips Romain, -bouwen van woning Biekorfstr.; De Groeve Chnistiane bouwen van 4 woningen Boude- tVijnlaan. Men verzoekt ons het overlijden te melden van MEVROUW weduwe van de Heer Alfons BURGELMAN Lid van verschillende godvruchtige genootschappen geboren te St. Laure-ins op 7 mei 1886 en godvruchtig overleden te Aalst op 21 december 1968 gesterkt door de H.H. Sakramenten en de Pauselijke Zegen. -De plechtige lijkdienst, gevolgd door de teraardebestelling, heeft plaats gehad in de parochiale kerk van St. Anna te Aalst op DONDERDAG 26 DECEMBER 1968 te 10 uur. Rouwhu'is Gent-sesteenweg 199 Aalst - Moorselbaan 76A Aalst Begraf. Arijs en Zonen, Hoogstraat, Aalst VOETBAL Het onlangs nog voor de titel spelend Eendracht is na een nieu we nederlaag te Hamine in de klassering reeds zo ver terugge zakt dat de kans op een ereplaats zelfs onzeker wordt. Laat het ons eerlijk toegeven dat het absoluut niet marcheert bij Eendracht en wat men ook moge beweren, Een dracht is tijdens de huidige kom petitie op geen enkel ogenblik de ploeg van vorig seizoen geweest. Het weggaan van Denul heeft der gelijke diepe wonde geslagen dat men er nog niet overheen is en het zal trouwens nog geruime tijd duren eer men de witte merel zal gevonden hebben die de gewezen Eendrachtpuncher met sukses kan vervangen. Het is anders wel waar dat de Eendrachters op Hamme verdien stelijk zijn geweest, zonder echter de Vigoristen te kunnen bedreigen. De Hammenaars hebben immers de leiding, die zij reeds na twintig minuten spel hadden veroverd, nooit meer afgestaan, alhoewel de Aalstenaars op een tiental minuten voor het einde sterk konden terug komen. Nu zondag is Eendracht op rust en de eerstvolgende wedstrijd zal men spelen op 4 januari thuis te gen Bergen. De kassier van Sportkring was zondag de gelukkigste mens ter wereld daar hij eventjes 1750 toe gangskaartjes mocht uitreiken. Een bewijs dat alles bij Sportkring rozegeur en maneschijn is. De Sportkringers hebben ander maal blijk gegeven van een groot vertrouwen, daar zij een achter stand van twee doelpunten wisten op te halen. Met een 2-2 uitslag hebben de Sportkringers meteen hun doel be reikt en het begeerde puntje waar men zo lang had voor gestreden, uit het vuur gesleept. De beslissing aan de top komt overgestelde geval het kommando er met de krachtmeting van zon dag tussen Sportkring en Dender leeuw. Indien Sportkring wint heb ben ze meteen drie punten voor sprong terwijl men in het tegen- zou moeten prijs geven. Alle ogen zullen dan ook gericht zijn op het kapitaal treffen op het Haringveld. VOETBALTORNOOI DER STAD AALST Endo-ka Kova 1-2; Sint Anna De Kroon 2-2: Snas Immer zeel 3-2. Wedstrijden voor 29 december Immerzee! Intraco Immerzeel; Arend Sint Anna Snas; Erem bodegem Endoka Botafago. Telkens aftrap te 14u30. BILJART De stand voor de Stadsbeker en de beker van het Sportkomitee na 6 finales 1) Palace 26 p.; 2) St. Anna 16 p. 3) Juventus 14 p.; 4) Herleving 13 p.; 5) Iwein 12 p.; 6) St. Mar- t'inus 10 p.; 7) Kromme Stok 9 p. 8) Ajuintjes 8 p.; 9) 'De Biljart- vrienden 0 p. Vrijdag te 19u30 en zaterdag te 15 u. 'in lokaa-l Palace, School straat, biljartkampioenschap voor het kampioenschap van Aalst 'in kader 38-2 met al-s inzet de beker Willy Van Den Broedt. ATLETIEK Op zondag 29 december e.k. te 14u30 gaat in het Osbroek-sta- dion de Grote Volkse ro©s der stad Aalst door, ingericht door A.C. Eendracht Aalst en het Stedelijk Sportkomitee. BASKETBAL Met de nederlaag tegen Rac. White zijn de promotiekansen van Okapi flink geslonken. De Ajuinen waren niet in hun beste doen daar zij in schotvaardigheid en snelheid wel iets te kort schoten tegen de burige thuisspelers. Gelukkig zijn er twee stijgers zodat alle hoop op promovering nog niet vervlogen to. Black Boys zijn door Kortrijk uit de Beker van Belgie gewipt. Alhoewel men mocht -starten met een voorg'ift van 5 pdnten had Kortrijk na enkele minuten spel de achterstand reeds overbrugd en de -lei-ding genomen, d'ie 'het niet meer afstond. HANDBAL Sparta heeft op werkelijk bril jante manier beslag gelegd op de Beker van Belgie door in de finale Seraing te verslaan, na een schit terende wedstrijd van de ganse formatie. Met deze zege zijn de Spartanen in het brandpunt van de belangstelling gekomen, zodat meer en meer sportfans de weg naar het Guldenboomplein zullen inslaan.

De Gazet van Aalst | 1968 | | pagina 14